Přihlásit
AMULET CYCOLOGY Dětský MTB cup 2021 Libereckého kraje - 2021
Závodník Team Ročník Kategorie 0̸ Umístění Závodů
Bucharová Viktorie Sedmihorky Bobice 4 4
Farkašová Eliška - Bobice 5 2
Křížová Eva - Bobice 2 5
Levková Anna CYCOLOGY NORT BIKE CLUB Bobice 2.25 4
Sýkorová Dorota - Bobice 4.75 4
Třešňáková Viktorie Pítrs Bikes Bobice 2.25 4
Mráková Nela - Bobice 5 1
Duchková Ema KLSport Most Bobice 7 1
Havranová Stella Litomyšl Bobice 5 1
Hlavatá Viktorie - Bobice 3 1
Třísková Sofie CYCOLOGY NORT BIKE CLUB Bobice 6.5 2
Farkaš Filip - Bobíci 5 2
Hlava Jan - Bobíci 4.5 4
Kazda Mikuláš CYKLOKLUB Jičín Bobíci 5.5 4
Kučera Kryštof CYCOLOGY NORT BIKE CLUB Bobíci 3.5 4
Rejsek Matouš CYCOLOGY NORT BIKE CLUB Bobíci 2.5 4
Tichý Tomáš CYCOLOGY NORT BIKE CLUB Bobíci 1.6 5
Bílek Ondřej SpinFit Bobíci 9 1
Hurák Dominik Varnsdorf Bobíci 10 1
Nohýnek Jonáš CYCOLOGY NORT BIKE CLUB Bobíci 2 1
Novák Mikuláš SkiKlub Jablonec Bobíci 8 1
Pipek Jonáš - Bobíci 11 1
Semerák Erik - Bobíci 7.5 2
Krupka Vladimír Litoměřice Bobíci 2 1
Bubílek Sebastián Krossbike ranchteam Bobíci 3.5 2
Kalferst Marek Bobíci 6 1
Veselý Vojtěch Bobíci 8 1
Šafránek Filip SxSoft Bobíci 7 1
Vaněk Martin Bobíci 6 1
Zavadil Václav Bobíci 3 1
Bondy Nelly CYCOLOGY NORT BIKE CLUB Předžákyně 2.8 5
Brádlová Nela Předžákyně 7 1
Hanáková Johanka CYCOLOGY NORT BIKE CLUB Předžákyně 1.67 3
Jurisová Nela CYCOLOGY NORT BIKE CLUB Předžákyně 7 5
Klimentová Adela CYCOLOGY NORT BIKE CLUB Předžákyně 3 3
Macounová Rozálie Šviháci Předžákyně 6.75 4
Müllerová Michaela Předžákyně 5 1
Soukupová Adriana Předžákyně 6 1
Vokřínková Anežka TJ Sokol Plavy Cyklo Benda Předžákyně 3.8 5
Pipková Justýna - Předžákyně 2 1
Stejskalová Ema Meduna Racing Team Předžákyně 6 1
Kortusová Adélka Pomněnka Předžákyně 8 1
Očenášková Eva Bicykl team Ústí nad Labem Předžákyně 4 1
Sedláčková Krystýna Bicykl team Ústí nad Labem Předžákyně 2.67 3
Staňková Nela - Předžákyně 6 1
Vojtášková Florence Team Praha Předžákyně 9 1
Marešová Zuzana Sokol Vrát Předžákyně 4 1
Ganev Vanessa CYKLO PARDUBICE Předžákyně 10 1
Havlíková Venessa Albrechtík Předžákyně 9 1
Hübnerová Zuzana Cyklo Benda Předžákyně 7 1
Semerádová Emma CYKLOSTAR Trek Pirelli 2015 Předžákyně 1 1
Šafránková Zuzana SxSoft 2015 Předžákyně 8 1
Holenda Matyáš Předžáci 12 1
Kadlec Tobiáš Předžáci 10 1
Kazda Matěj CYKLOKLUB Jičín Předžáci 5.25 4
Kučera Viktor CYCOLOGY NORT BIKE CLUB Předžáci 1.4 5
Levko Vojtěch CYCOLOGY NORT BIKE CLUB Předžáci 8 4
Liška Jakub Brilon Racing Team MB Předžáci 4.75 4
Pokorný Štěpán Adastra Cycling Team Předžáci 8 5
Pomšár Matěj Předžáci 11 1
Rejsek Mikuláš CYCOLOGY NORT BIKE CLUB Předžáci 6 4
Tuček Šimon CYCOLOGY NORT BIKE CLUB Předžáci 6.33 3
Vokřínek Tomáš BEKO Bike Race Team 2015 Předžáci 1.6 5
Vršický Jakub Předžáci 6 1
Čtvrtečka Jakub CYCOLOGY NORT BIKE CLUB Předžáci 12 1
Kupr Jarda Lezci.com Předžáci 11 1
Laššo Knut GPS Střížovice Předžáci 4 2
Nepraš Matěj CYCOLOGY NORT BIKE CLUB Předžáci 16 1
Semerák Dan - Předžáci 9 2
Tomiška Adam - Předžáci 15 1
Wolf Mirek SA Špindlerův Mlýn 2016 Předžáci 13 1
Žváček Lukáš - Předžáci 14 1
Dolan Zachariáš - Předžáci 6 1
Gonda Jakub - Předžáci 8 1
Kortus Petr Pomněnka Předžáci 12 1
Litresits Felix - Předžáci 11 1
Mareš Ferdinand - Předžáci 9 1
Osvald Jan Kamenický Šenov Předžáci 7 1
Osvald Tomáš Kamenický Šenov Předžáci 10 1
Šichta Dominik - Předžáci 4 1
Vybíral Kristian - Předžáci 13 1
Wild Kryštof ASC Předžáci 14 1
Benda Tadeáš CykloBenda 2016 Předžáci 6 1
Budina Tobiáš BIKESPORT.cz Předžáci 10 2
Cebak Antonín Předžáci 18 1
Dedera Votěch Předžáci 16 1
Kadela Matěj Předžáci 13 1
Kalina Oskar Sporticus team Předžáci 11 1
Kaňkovský Sam CYCOLOGY NORT BIKE CLUB Předžáci 16.5 2
Myšík Sebastian Předžáci 14 1
Tvaroh Ondřej Předžáci 12 1
Vračínský Jakub BIKE rental Předžáci 15 1
Záboj David Zambo team Předžáci 10 1
Kubík Denis Předžáci 19 1
Mareček Maxík Kovo Praha Předžáci 4 1
Rychtr Sebastian Ski Jilemnice Předžáci 12 1
Šourek Šimon Předžáci 14 1
Vašínský Jakub BIKE rental Předžáci 13 1
Vavruška Jakub Předžáci 18 1
Zelinka Adam Ráj kol Předžáci 5 1
Zoubek Tadeáš Tesařství TZ Předžáci 17 1
Bártíková Hanna Kovo Praha Žákyně 1 5.33 3
Brádlová Ema Žákyně 1 9 1
Holendová Tereza Žákyně 1 10 1
Kazdová Rozárie CYKLOKLUB Jičín Žákyně 1 2.75 4
Klimentová Anna CYCOLOGY NORT BIKE CLUB Žákyně 1 9.33 3
Lhotáková Sofie Rohozec Amulet Team 2013 Žákyně 1 2.2 5
Prchalová Anna CYCOLOGY NORT BIKE CLUB Žákyně 1 6.25 4
Procházková Kateřina ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM 2013 Žákyně 1 5.8 5
Tichá Tereza CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 2014 Žákyně 1 3.4 5
Tvrzníková Markéta Adastroteam 2014 Žákyně 1 4.5 2
Bredlerová Marie TJ Škoda Mladá Boleslav Žákyně 1 7 1
Cviklová Tereza BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV Žákyně 1 9 4
Prchalová Barbora CYCOLOGY NORT BIKE CLUB Žákyně 1 7.33 3
Famfulíková Elena BAKAKO Nová Paka 2013 Žákyně 1 1 1
Gondová Amálie - Žákyně 1 9 1
Očenášková Ema Bicykl team Ústí nad Labem Žákyně 1 8 1
Pečová Amélie Česká Lípa Žákyně 1 10 1
Bendová Tereza Sport Benda 2013 Žákyně 1 8 1
Cicháková Anna Magdalena CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 2013 Žákyně 1 1 2
Čapková Julie TJ Sokol Vysoká Žákyně 1 13 1
Hanušová Adéla Žákyně 1 14 1
Drongová Sofie Otrokovice TUFOCYCKLO Základna Žákyně 1 2 1
Obdržálková Adéla Bicykl team Ústí nad Labem Žákyně 1 8 1
Zavadilová Ema Žákyně 1 10 1
Dlouhý Matyáš Brilon Racing Team MB Žáci 1 16.5 2
Dubina Antonín CYCOLOGY NORT BIKE CLUB Žáci 1 15.67 3
Dulanský Filip Herby servis 2013 Žáci 1 2 5
Grégr Vojtěch - 2013 Žáci 1 19.2 5
Hornich Martin BAKAKO Nová Paka Žáci 1 12.4 5
Hranička Oskar CYCOLOGY NORT BIKE CLUB Žáci 1 17 4
Hurák Štěpán Team CykloTrener Žáci 1 8 3
Jurek Jakub CYCOLOGY NORT BIKE CLUB Žáci 1 7.6 5
Juris Šimon CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 2013 Žáci 1 6 5
Klinger Mikuláš TJ Sokol Plavy 2013 Žáci 1 10.67 3
Liška Matěj Brilon Racing Team MB 2013 Žáci 1 2 4
Müller David Žáci 1 17 1
Pokorný Vojtěch Adastra Cycling Team Žáci 1 4.6 5
Pospíšil Filip TJ Auto Škoda Mladá Boleslav Žáci 1 8.75 4
Vaněk Matěj CYKLOKLUB Jičín Žáci 1 13 4
Vokřínek ŠImon BEKO Bike Race Team 2013 Žáci 1 3.4 5
Zejfart Jakub CYCOLOGY NORT BIKE CLUB Žáci 1 3 4
Mistr Dominik CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 2014 Žáci 1 17.5 4
Nečásek Mikuláš - Žáci 1 20 1
Nohýnek Tobiáš CYCOLOGY NORT BIKE CLUB Žáci 1 17 1
Prágl Vítek Kross Bide Range Žáci 1 7.5 2
Puš Ondřej - Žáci 1 14 1
Šusta Josef CK Česká Kamenice 1967 Žáci 1 9.25 4
Tuček Dominik CYCOLOGY NORT BIKE CLUB Žáci 1 17 2
Buchar Vít Sedmihorky Žáci 1 19.33 3
Drábek Jan - Žáci 1 15.33 3
Gamba Kryštof ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM 2013 Žáci 1 10 2
Mertelík Kryštof CK Česká Kamenice 1967 2013 Žáci 1 11 1
Seeman Martin Chodeč Žáci 1 15 1
Tomandl Lukáš - Žáci 1 17 1
Vágner Vít BikeRanch Team Žáci 1 12 1
Gall Jonáš Žáci 1 17 1
Hlaváček Mikuláš Žáci 1 21 1
Košek Jakub CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 2014 Žáci 1 14 1
Mikula Kryštof Žáci 1 22 1
Jonášek Štěpán Žáci 1 15 1
Jurka František ELIMON BICYCLE TEAM UL Žáci 1 9 1
Mareček Oliver TJ Kovo Praha Žáci 1 8 1
Sajfríd Dominik SKIKLUB PÍSEK Žáci 1 16 1
Kmínková Ema Žákyně 2 3 1
Knoblochová Kristýna Brilon Racing Team MB 2012 Žákyně 2 4 4
Lhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team 2011 Žákyně 2 1 5
Procházková Martina ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM 2011 Žákyně 2 3.2 5
Tvrzníková Magdaléna Adastra 2012 Žákyně 2 5.5 2
Vernerová Alena Team Brilon 2011 Žákyně 2 3.5 2
Caklová Eliška CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 2011 Žákyně 2 7 1
Horká Karolína CK Česká Kamenice 1967 Žákyně 2 3.67 3
Ptačovská Adélka CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 2011 Žákyně 2 6 1
Wolfová Amálka SA Špindlerův Mlýn 2012 Žákyně 2 2 1
Kafková Dorotka Bicykl team Ústí nad Labem Žákyně 2 7 1
Vobrová Lola Triclub ČL 2012 Žákyně 2 6 1
Kalinová Lisa Sporticus Team Žákyně 2 2 1
Marešová Adéla Sokol Vrát Žákyně 2 6 1
Reslerová Rozálie OZ Turnov Žákyně 2 7 1
Blechová Bára BBRacing Žákyně 2 3 1
Šafránková Markéta SxSoft Žákyně 2 5 1
Aust Václav IVAR CS - AUTHOR TEAM 2012 Žáci 2 7 1
Bondy Štěpán CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 2011 Žáci 2 3 2
Hlava David Žáci 2 9 1
Kudrna Matyáš CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 2012 Žáci 2 4.25 4
Moulis Lukáš Brilon Racing Team MB 2012 Žáci 2 8.8 5
Šorf Jakub SK Svojkov 2012 Žáci 2 3.6 5
Tomeš Roman CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 2011 Žáci 2 1.5 4
Trvalec David Hořické Kolonožky Žáci 2 7.6 5
Trvalec Jakub Hořické Kolonožky Žáci 2 6.2 5
Beneš Adam CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 2011 Žáci 2 3.67 3
Dokulil Jiří TJ Sokol Plavy Cyklo Benda Žáci 2 2 1
Vokřínek Matěj TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 2012 Žáci 2 7.25 4
Duchek Viktor KLMost Žáci 2 12 1
Kafka Vilém Bicykl team Ústí nad Labem Žáci 2 10 1
Litresits Oliver - Žáci 2 13 1
Peluňka Leoš CK Česká Kamenice 1967 Žáci 2 11 1
Provazník Jakub SDH Maršovice 2012 Žáci 2 6.67 3
Seeman Jiří Team Chodeč Žáci 2 9 1
Beztahovský Tadeáš OZ Turnov Žáci 2 11 1
Hošic Adam CYCOLOGY NORT BIKE CLUB Žáci 2 10 1
Dlouhý Jonáš ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM 2011 Žáci 2 14 1
Janata Jakub Žáci 2 3 1
Janata Lukáš Žáci 2 4 1
Jonášek František Žáci 2 18 1
Obdržálek Matěj Bicykl team Ústí nad Labem Žáci 2 15 1
Sajfríd Ondřej SKIKLUB PÍSEK Žáci 2 7 1
Sedlák Robin SK Svojkov Žáci 2 17 1
Semerád Marek CYKLOSTAR Trek Pirelli 2012 Žáci 2 1 1
Svoboda Sebastián ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM 2011 Žáci 2 16 1
Bohánská Vanesa Rohozec Amulet Team 2010 Mladší žákyně 1 3
Dajčová Amálie CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 2010 Mladší žákyně 2.2 5
Soukupová Lucie CK Česká Kamenice 1967 Mladší žákyně 3 5
Trvalcová Valentina Hořické Kolonožky Mladší žákyně 4.4 5
Famfulíková Barbora BAKAKO Nová Paka 2010 Mladší žákyně 2.5 2
Austová Tereza AKTIVIT Nový Bor 2009 Mladší žákyně 7 1
Deutschová Kateřina - Mladší žákyně 9 1
Hašková Kateřina CykloLIVE 2009 Mladší žákyně 4 1
Nováková Viktorie Triclub ČL 2010 Mladší žákyně 8 1
Vobrová Linda Triclub ČL 2010 Mladší žákyně 6 1
Kallinová Ella Sporticusteam Mladší žákyně 6 1
Machytková Natali Anna Bike Team Špindl Mladší žákyně 3 1
Blechová Sára BBRacing Mladší žákyně 6 1
Drongová Eliška TUFOCYKLO ZÁKLADNA OTROKOVICE Mladší žákyně 2 1
Berka Tadeáš CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 2009 Mladší žáci 2.75 4
Cichák Mikuláš CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 2010 Mladší žáci 2.5 4
Fara Jan Ivar Author Team 2010 Mladší žáci 5 1
Havlíček Adam DUKLA PRAHA Mladší žáci 7 2
Hladík František IVAR CS AUTHOR TEAM 2010 Mladší žáci 1 1
John Eda Mladší žáci 7 1
Kameník Dominik Adastra Cycling Team 2009 Mladší žáci 8.67 3
Knobloch Adam Brilon Racing Team MB 2010 Mladší žáci 8.67 3
Král Antonín Mladší žáci 15 1
Kudrna Tomáš CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 2009 Mladší žáci 7.2 5
Moulis Ondřej Brilon Racing Team MB 2009 Mladší žáci 12 4
Polášek Daniel BAKAKO Nová Paka Mladší žáci 3.5 4
Popovič Jakub TJ Auto Škoda Mladá Boleslav Mladší žáci 3 4
Svatoň Ondřej CYCOLOGY NORT BIKE CLUB Mladší žáci 11 2
Třeska Lukáš CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 2010 Mladší žáci 7.2 5
Bredler Eliáš - 2010 Mladší žáci 10 1
Burgermeister Karel Cyklo Benda 2010 Mladší žáci 7 3
Manhart Jakub Jan KSM Hrádek nad Nisou Mladší žáci 10.5 2
Ptačovský Ladislav - 2009 Mladší žáci 4 1
Schafër Josef BEKO Bike Race Team 2010 Mladší žáci 6.5 2
Marek Václav KC Kutná Hora Mladší žáci 10 1
Paseka Miloslav - Mladší žáci 11 1
Blahout Jan Mladší žáci 11 1
Gall Daniel Mladší žáci 10 1
Kučera Radim BEKO Bike Race Team 2009 Mladší žáci 3 1
Hájek Štěpán Brilon Racing Team MB 2010 Mladší žáci 11 1
Hataš Tomáš Rohozec Amulet Team 2010 Mladší žáci 1 1
Korek Filip CYCOLOGY NORT BIKE CLUB Mladší žáci 18 1
Novák Vojtěch Bike team Špindlerův Mlýn 2010 Mladší žáci 16 1
Rušikvas Eduard Bike team Špindlerův Mlýn Mladší žáci 13 1
Snaloň Ondřej CYCOLOGY NORT BIKE CLUB Mladší žáci 15 1
Zavadzan Lukáš CYCOLOGY NORT BIKE CLUB Mladší žáci 7 1
Bobková Karla Bemi Cycling Plavy Starší žákyně 2.5 2
Burgermeisterová Lucie Cyklo Benda 2008 Starší žákyně 3 4
Dlouhá Aneta IVAR CS - AUTHOR TEAM 2007 Starší žákyně 2 1
Grégrová Markéta Czech Multisport Coaching 2008 Starší žákyně 4.4 5
Nováková Valerie Bike team Špindlerův Mlýn 2007 Starší žákyně 3 3
Sedláčková Veronika IVAR CS - AUTHOR TEAM 2007 Starší žákyně 1 1
Schafërová Magdaléna Beko bike team 2008 Starší žákyně 3 1
Jakubcová Nikol - Starší žákyně 2.5 2
Nováková Jarmila Aktivit Nový Bor Starší žákyně 1 1
Drhová Eva Bike team Špindlerův Mlýn Starší žákyně 1 1
Cermanová Antonie Authorteam Stupno Starší žákyně 1 1
Hájek Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 2007 Starší žáci 1 1
Hofman Eliáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 2007 Starší žáci 4 1
Hübner Lukáš Cyklo Benda Starší žáci 4.4 5
John Antonín IVAR CS - AUTHOR TEAM 2008 Starší žáci 3 1
Kristl Lukáš IVAR CS AUTHOR TEAM 2007 Starší žáci 2 1
Šelmecí Vojtěch bigshock 2007 Starší žáci 1.8 5
Vašíček Adam KSM Hrádek nad Nisou 2008 Starší žáci 4.67 3
Kubín Ota Trial Team Tanvald 2008 Starší žáci 5 1
Skandera Matyas KB Jilemnice Starší žáci 4 1
Tomáš Šimon CYCOLOGY NORT BIKE CLUB Starší žáci 2 3
Nosek Antonín KSM Hrádek nad Nisou Starší žáci 5.5 2
Pilous Štěpán - 2008 Starší žáci 5 1
Vedral Max ČED BikeTeam Starší žáci 2 1
Antoš Štepán Starší žáci 4 1
Košek Matěj Starší žáci 6 1
Hurák Dominik Varnsdorf Odrážedla 6.5 2
Jurková Julie - Odrážedla 8.5 2
Kadlec Mikuláš Odrážedla 10 1
Lukáš Jan SpinFit Liberec Odrážedla 7.4 5
Macounová Antonie Šviháci Odrážedla 7.75 4
Soukup Jáchym Odrážedla 9 1
Svoboda Matěj - Odrážedla 2.67 3
Sýkorová Dorota - Odrážedla 5.75 4
Tichý Tomáš CYCOLOGY NORT BIKE CLUB Odrážedla 1 5
Vaněk Lubor CYKLOKLUB Jičín Odrážedla 3.5 4
Čtvrtečka Adam CYCOLOGY NORT BIKE CLUB Odrážedla 15 1
Dajč Michael CYCOLOGY NORT BIKE CLUB Odrážedla 2.75 4
Draxlerová Emma - Odrážedla 14 1
Friedrich Matteo - Odrážedla 12 1
Harcubová Alena - Odrážedla 13 1
Marek Sebastian - Odrážedla 11 1
Mistr Sebastian CYCOLOGY NORT BIKE CLUB Odrážedla 6.25 4
Pušová Veronika SWSL Lučany N.N. Odrážedla 3 1
Semerák Erik - Odrážedla 7.5 2
Smrčka Filip - Odrážedla 16 1
Mertelík Ondřej Velký Grunov Odrážedla 7 1
Pokorný Daniel - Odrážedla 11 1
Třešňáková Ema Pítrs Bikes Odrážedla 12.67 3
Vaňek Martin - Odrážedla 6.5 2
Vybíral Dominik - Odrážedla 9 1
Cebatová Kristýna Odrážedla 12 1
Hendrichová Ema Rohozec Amulet Team Odrážedla 14 1
Hlaváček Josef Odrážedla 5 1
Kaňkovský Ben CYCOLOGY NORT BIKE CLUB Odrážedla 12.5 2
Mikulová Kateřina Odrážedla 15 1
Musilová Eliška Odrážedla 16 1
Prokopec Jakub Odrážedla 18 1
Semenský Teodor Odrážedla 9 1
Tvarohová Klára Odrážedla 19 1
Valčík Vojtěch Hracholusky WatterSky Odrážedla 10 1
Hlavička Karel Odrážedla 6 1
Kubíková Diana Odrážedla 14 1
Šafránek Vítek SxSoft Odrážedla 13 1
Vavrušková Lucie Odrážedla 8 1

2021

AMULET CYCOLOGY Dětský MTB cup 2021 Libereckého kraje

2020

AMULET CYCOLOGY Dětský MTB cup 2020 Libereckého kraje

2019

AMULET CYCOLOGY Dětský MTB cup 2019 Libereckého kraje

2018

ELEVEN Dětský MTB cup 2018

2017

ELEVEN Dětský MTB cup 2017

2016

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2015

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2014

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2013

Dětský MTB CUP Libereckého kraje - průběžné výsledky