Přihlásit
Dětský MTB CUP Libereckého kraje - průběžné výsledky - 2013
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Abrhamová Vendula 8; 31
Frydrychová Karolínka TJ Škoda Auto MB 2009 2; 2; 232
Hašková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2009 3; 6; 3; 9; 7; 235
Hübnerová Laura 4; 9; 4; 2; 4; 2; 329 S
Kolářová Babeta Dukla Praha 2009 1; 1; 1; 1; 1; 645 S
Kolmanová Adéla 5; 2; 8; 6; 3; 241 S
Koprášová Kaudie 7; 42
Trojanová Vendula 6; 53
Bělohlávková Anna 16; 1
Bůžková Barbora 2009 12; 5
Čakrdová Alexandra 2009 8; 24
Hiklová Kateřina 2009 11; 6
Horáková Šárka 4; 53
Charvátová Emma 2009 13; 4
Kasalová Šárka Bakajda 2009 10; 12
Křížová Kristýna 14; 3
Pinkasová Amálka 2009 3; 64
Sztymonová Karolína 15; 2
Štěpková Petra 7; 30
Vortelová Eliška 2009 5; 42
Burešová Pavla Fincentrum 2011 8; 17
Ptáčková Tereza 6; 29
Součková Amélie Bikeclinic junior team 2010 9; 11
Šrůtková Ela 7; 23
Vobrová Linda MAGIC BIKE TEAM 2010 5; 35
Bažantová Anežka Cyklo Benda team 2010 10; 8; 24
Čižinská Emma iVAR CS 2010 6; 31
Holubová Esther 11; 5; 36
Hrubá Nela 5; 37
Ivanov Sofie 7; 25
Křepelková Eliška MTB Křepelky 2010 1; 111
Matošková Ela 3; 2; 137
Paříková Adéla Kosmos bikes Mladá Boleslav 2011 4; 48
Šimonová Veronika 3; 57
Uhrová Kristýnka 9; 11
Cucová Michaela CYKLO TEAM BAŠŤ JUNIOR 2009 1; 103
Červenková Adélka 2; 72
Wiesnerová Aneta 3; 51
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Gamba Filip BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2011 15; 10; 15; 16
Hájek Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 2010 10; 20
Janata Jeník 6; 1; 3; 2; 1; 430 S
Joklík Jakub 16; 4
Kocsis Matyáš 2009 17; 3
Lamač František 2009 1; 2; 312
Malát Šimon 5; 75
Moulis Ondřej IVAR CS - AUTHOR TEAM 2009 4; 1; 220
Novotný Jakub PSAC Semčice 2009 2; 4; 219
Ochrana David 2010 13; 7
Pelikán Martin 11; 6; 6; 3; 137
Rajnoch Marek IVAR CS Author Team 2010 9; 7; 4; 4; 4; 6; 5; 224 S
Roušar Filip 2009 14; 6
Rydval Adam 2009 7; 12; 3; 2; 3; 3; 315 S
Schafër Josef BEKO Bike Racing Team 2010 3; 1; 7; 259
Vilém Štěpán 12; 5; 8; 13; 6; 99 S
Vojtěch Tomáš 19; 11; 9; 7; 4; 91 S
Werner Ondřej 2010 8; 42
Žemba Adam 18; 2
Čakrda Matyaš 2009 15; 10
Ježek Jindra 24; 1
Kučera Radim BEKO Bike Racing Team 2009 5; 50
Kvapil David ABT Rohozec 2009 13; 12
Kvapil Matyáš ABT Rohozec 2009 20; 5
Kysela Matěj BSB Bakajda 2009 14; 11
Kysela Vítek 2009 23; 2
Leč Štěpán 18; 7
Macháček Mikuláš 8; 32
Mladý Jakub 2009 6; 44
Moravčík Miky 10; 20
Musil František 2009 19; 6
Němec Matěj 22; 3
Novotný Lukáš Sokol Veltěž 2009 11; 4; 63
Podhaiský Ondřej TJ AŠ Mladá Boleslav 2009 3; 72
Rychtařík Dominik 2009 17; 8
Šenk Ondřej Cyklofit 2009 21; 4
Velán Matyáš 9; 26
Veselý Vilém Ivar CS Author Team 2009 16; 9
Bauštein Jakub 8; 22
Belda Vojtěch 7; 28
Beran Jaroslav 9; 16
Bureš Lukáš Fincentrum 2009 2; 83
H. Hugo Junior Bikeranch team 2009 11; 4
Michal Jakub IVT tepelná čerpadla 2011 14; 1
Patka Marek 13; 2
Stromský Ondřej 2011 12; 7; 24 S
Šlambor Martin PAKLI SPORT KLUB 2010 6; 34
Böhm Dominik 10; 12; 13
Čižinský David Krnsko 2011 13; 1
Dobrý Radim 7; 8; 47
Hataš Tomáš Rohozec Amulet Team 2010 9; 15
Komár Petr 12; 2
Král Matyáš SOKOL Veltěž 2009 5; 2; 120
Bukovský Ondřej 10; 11
Bursa Marek LIBEREC 2009 1; 115
Doubrava Vojta 8; 23
Fendrych Matyáš 11; 5
Obdržálek Matěj 14; 2
Ušel Ondřej BikeClinic junior team 2010 5; 5; 79
Červenka Matyáš 1; 112
Klus Štěpán 2010 11; 2
Smrček David 2010 9; 14
Stanislav Jan 10; 8
Šimůnek Petr 2011 12; 1
Pytloun Arnošt CYKLOFIT 2009 2; 76 S
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Janatová Zdeňka 1; 1; 1; 2; 2; 1; 642 S
Langerová Adéla 8; 16; 11; 14; 7; 72 S
Rajnochová Barbora IVAR CS Author Team 2007 2; 2; 3; 2; 8; 3; 3; 457 S
Schafërová Magdaléna BEKO Bike Racing Team 2008 6; 3; 126
Stránská Adéla IVAR CS - Author Team 2008 4; 4; 2; 211 S
Šlamborová Lucie PAKLISPORT Jablonné 2007 5; 11; 5; 131
Václavů Martina Ivar CS Author Team 2007 7; 21; 22; 58
Vyhnisová Viktorie IVAR CS - AUTHOR TEAM 2007 3; 12; 3; 7; 5; 8; 260 S
Březinová Amélie 20; 13
Čapková Claudie IVAR CS Author Team 2007 1; 7; 165
Dvořáková Klára 12; 21
Horáková Amálie ČKS SKI Jilemnice 2008 9; 8; 10; 9; 4; 141 S
Horáková Eliška 24; 9
Jeřábková Alice 19; 14
Jüngüngová Aneta 16; 17
Jurkuláková Adéla 7; 5; 97
Kaiserová Kateřina 15; 18
Kolomazniková Andrejka 10; 28
Kučerová Ema 22; 11
Kulichová Andrea 14; 19
Markova Karolina 30; 3
Mladá Kristýna 2007 4; 69
Nováčková Anežka BSB Bakajda 2007 27; 6
Nováková Daniela 3; 80
Ondráčková Eliška 17; 16
Pečová Lucie 29; 4
Pfeiferová Tereza 18; 15
Sellnerová Lucie 13; 20
Smutná Lenka 23; 10
Stibrová Štěpánka 5; 58
Šimáňová Nela 25; 8
Šourková Lucie 31; 2
Trdlová Veronika 28; 5
Urbanová Tereza 2007 8; 40
Vlková Hanka 6; 2; 140
Vojtiskova Kata 2007 32; 1
Vytisková Nela 2007 26; 7
Beránková Žofie 13; 7
Bradnová Magdaléna 11; 12; 6; 6; 83 S
Dobiasova Rebeka 18; 2
Farská Tereza 19; 12; 23; 6
Jedličková Nela 9; 21
Jeklová Vanda 10; 15
Kuchařová Evelína BSK racing juniors 2008 17; 10; 20; 12; 19
Kyselová Aneta IVAR CS Author Team 2008 4; 9; 10; 5; 113 S
Spalová Sofie 15; 5
Šmejkalová Tereza 14; 6
Tůmová Martina 6; 4; 7; 127
Černá Eliška 2007 5; 39
Hándelová Klára 4; 15; 61
Hatašová Magdaléna 7; 27
Komárová Jiřina 13; 1
Obročníková Rozárka 8; 21
Vacková Luisa 6; 33
Bukovská Barbora 17; 9
Bursová Adina 2007 11; 15
Galandrová Tereza 2007 1; 125
Klustová Tereza 9; 27
Kočová Barbora 18; 8
Kunčíková Ella Spartak Vrchlabí 2007 16; 10
Linertová Monika 13; 13
Novotná Kristýna 25; 1
Pozlerová Edita 6; 45
Škarýdová Johana 24; 2
Würknerová Adriana 21; 5
Zelenková Tereza 19; 7
Jankovská Ema 1; 112
Jindráková Eliška 8; 20
Wiesnerová Klára 11; 2
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Doležal Krisián 15; 8
Gorog Štěpán Ivar-CS Author Team 2008 19; 19; 14; 23 S
Hájek Tomáš IVAR CS AUTHOR TEAM 2007 2; 3; 4; 304
Horák Adam BEKO Bike Racing Team 2008 9; 34
Horák Martin BEKO Bike Racing Team 2007 4; 5; 2; 2; 1; 467 S
Hradecký Tomáš 2007 8; 10; 10; 91
Hübner Richard 6; 16; 11; 6; 6; 3; 2; 319 S
Jantař Adam 17; 6
Jungwirth Štěpán Dukla Liberec 2008 11; 18; 15; 17; 15; 11; 66 S
Kopráš Denis 22; 1
Kříž Samuel 2008 20; 20; 23; 26; 17; 17; 27 S
Lubas Jan 13; 6; 8; 13; 2; 3; 257 S
Malát Marek 2007 7; 4; 122
Mindl Marek 16; 7
Ochrana Filip 2008 21; 2
Prokeš Jan 5; 7; 5; 175
Rytíř Viktor 14; 18; 9; 44 S
Smejkal Adam IVAR CS 2007 3; 120
Stromský Vít 2007 1; 2; 17; 4; 3; 8; 488 S
Šefl Jan Hostinec U Tří lip 2007 10; 23; 30
Šťastný Filip 18; 5
Vojtěch Lukáš 12; 13; 5; 14; 11; 4; 153 S
Arnold Adam 2007 12; 18
Balatka Lukáš 6; 1; 1; 8; 5; 387 S
Cinkl Matěj 24; 6
Dlask Marek Topforex Lapierre 2007 8; 12; 16; 72
Foltýn Jan 1; 1; 261
Hašlar Ondřej 2007 19; 11
Hluchý Max 2007 17; 13
Huňka Jan 2007 26; 4
Jachek Damián 2007 27; 3
Kysela Ondřej Bike and Ski Bakajda 2007 28; 2
Linhart Adam 10; 25
Prášil Lukáš 22; 8
Rada Tomáš 15; 27; 21
Sedláček Štěpán 21; 9
Seidl Štěpán 11; 19
Schovanec Jan 9; 5; 9; 11; 135
Štencl Vojtěch 20; 25; 14; 24; 13; 15; 44 S
Šulc Filip 7; 43
Varga Matyáš 29; 1
Velechovský Ondřej 25; 5
Zeman Matěj 14; 16
Bartoš Vojtěch 28; 2
Bradna Vítek 9; 12; 10; 13; 74 S
Brázda Jim 2008 29; 1
Dušek Jakub 2; 9; 8; 6; 198 S
Ehrenberger Lukáš 18; 15; 23
Klausch Luis Bertsdorf SV 2007 3; 77
Klust Jan 13; 17; 33
Luxemburk Daniel 27; 3
Michal Tomáš IVT tepelná čerpadla 2007 8; 37
Patka Kryštof 16; 14
Paulík Lukáš 14; 16
Pávek Lukáš Beko Lbc 2007 19; 11
Podstata Jan 23; 7
Stýblo Tobiáš 26; 20; 10
Šrůtek Bruno 24; 6
Trojan Vojtěch Turbosnails 2007 21; 9
Tůma Vojtěch 7; 12; 7; 1; 7; 255 S
Voplakal Ondřej 2007 22; 8
Bažant Kryštof Cyklo Benda team 2007 3; 4; 142
Jireček Štěpán 16; 10
Jireček Tadeáš 18; 8
Křemen Denis 22; 21; 9; 10; 52 S
Nermuť Pavel 21; 5
Pazyna Matyáš 11; 5; 61
Saska Lukáš 2007 13; 13
Smrčka Jakub 25; 1
Smrčka Jan 19; 7
Zalabák Matyáš 24; 2
Bouška David 22; 11
Fendrych Adam 25; 8
Hanč Filip 29; 4
Nýdrle Miloslav 28; 12; 12 S
Pechan Šimon 20; 13
Půbal Matouš TJ Škoda Auto MB 2008 23; 10
Saska Matěj 10; 28
Savický Martin 30; 3
Štryncl Vilda 31; 2
Vysypal Jan 32; 1
Fikrle Antonín 19; 2
Fridrich Matěj 6; 40
Jandus Martin 2008 4; 57
Kazda Vít 12; 9
Klečák Matěj 14; 7
Kopecký Martin 18; 3
Marek Pavel 15; 6
Roth Richard 2007 16; 5
Sedláček Jakub 7; 34
Záloha Vojtěch 2008 20; 1
Choma David 16; 3 S
Machart Daniel 18; 1 S
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Cebulová Klára Bitters Superior Cyklofit Team 2006 6; 13; 8; 6; 119 S
Dlasková Vanda Lawi Author Team 2005 1; 1; 1; 1; 2; 2; 650
Kareisová Jana 2006 3; 5; 4; 4; 1; 373 S
Kluchová Anežka MAGIC BIKE team 2006 8; 16; 45
Krinwaldová Lucie 4; 6; 4; 6; 6; 6; 2; 304 S
Kuchařová Pavlína BSK racing juniors 2005 5; 8; 8; 2; 8; 3; 3; 297 S
Lamačová Kateřina 10; 12
Langová Eliška 11; 15; 10; 25; 11; 9; 25 S
Mindlová Veronika 7; 14; 58
Petráková Natálie 2; 3; 3; 3; 7; 4; 386
Vilémová Eliška 2006 9; 16; 8; 22; 8; 67 S
Dohnalová Tereza 7; 5; 82
Domácí Bára 2005 12; 5
Dostálová Anna LYKO KLUB Prachatice 2005 4; 53
Kejmarová Karolína 16; 1
Narovcová Beáta 15; 2
Pospíšilová Barbora 9; 18
Radová Daniela Cykloklub Benešov 2005 2; 3; 159
Repšová Anička 10; 12
Sedláčková Tereza 2005 14; 3
Sellnerová Anna 13; 4
Šléglová Eliška 2005 11; 6
Tůmová Lucie 5; 2; 1; 1; 366
Bulišová Anna 13; 6
Culdrová Jana 12; 7
Dušková Kateřina BEKO Bike Racing Team 2007 6; 12; 7; 7; 102 S
Nacova Stefanija 17; 2
Rozsypalová Adéla IVAR CS Author Team 2006 7; 32
Ryšavá Adéla 11; 8
Spalová Sára 14; 5
Trojanová Marie 2005 9; 20
Tůmová Aneta 10; 5; 10; 5; 5; 145 S
Vaškovská Michalka ČKL Harrachov 2006 18; 9; 17; 10; 29 S
Matějková Kateřina 7; 15; 36
Hrušková Agáta 26; 1
Kramešová Marie 9; 28
Nýdrlová Nela 11; 4; 63 S
Povolná Eva 18; 9
Štrynclová Johanka 21; 6
Veselá Dominika 23; 4
Volhejnová Eliška 19; 8
Volhejnová Karolína 20; 7
Zelenková Zuzana 24; 3
Červenková Amélie 10; 7
Zálohová Adéla 2005 9; 13
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Doležal Filip 9; 23
Chloupek Josef IVAR CS - AUTHOR TEAM 2005 7; 14; 6; 3; 9; 1; 8; 314 S
Ježek Václav 2005 1; 2; 1; 1; 1; 688 S
Jungwirth František DUKLA Liberec 2006 8; 18; 14; 9; 23; 13; 93 S
Král Kryštof Sokol Veltěž 2006 5; 7; 8; 7; 10; 5; 6; 225 S
Pelikán Václav 6; 19; 6; 110
Petrášek Martin 2006 10; 20; 22
Samec Filip 2005 2; 3; 6; 280
Souček František 11; 1
Svatuška Jakub Bikeclinic junior team 2006 3; 5; 2; 256
Šurík Jakub Agency trasnport.cz 2005 4; 4; 2; 1; 7; 3; 433 S
Balatka Martin 5; 4; 2; 4; 260 S
Černý Jan 9; 29
Dohnal Tomáš 17; 15; 32
Fiedler David 13; 15
Groh Daniel 2005 12; 16
Hádek Antonín 26; 2
Jurkulák Marek 2005 1; 2; 231
Korec Jakub 25; 3
Kožíšek David 16; 12
Naxera Václav 15; 24; 25
Novák Lukáš 23; 5
Nýdrle Filip 8; 35
Pospíšil Adam 20; 8
Souček Jakub 6; 7; 90
Šilhavý Daniel 2005 21; 7
Šilhavý Ondřej 2005 22; 6
Šlégl Vít 2005 11; 17
Štencl Ondřej 19; 9; 11; 12; 8; 9; 108 S
Toncar Pavel 10; 23
Velechovský Vojtěch 24; 4
Vrabec Vít 27; 1
Abrt Fabián 15; 14; 21; 11; 42 S
Abrt Jan 29; 34; 3
Belda Adam 13; 17
Böhm Matyáš 2006 19; 6; 18; 3; 10; 145 S
Buriánek Ondřej 22; 18; 16; 11 S
Cepník Jiří 26; 4
Čermák Jan KC Kooperativa 2005 23; 7
Čermák Ondřej DUKLA 2005 5; 5; 3; 7; 2; 299 S
Dobias Simon 17; 13
Dolejš Lukáš 11; 19
Farský Jakub 12; 8; 7; 92 S
Hanzal Kryštof 2005 10; 25
Hromádko Matěj 18; 20; 12; 34 S
Korytar Matyáš 27; 3
Kubín Matěj 3; 4; 5; 175 S
Lank Andreas 16; 15; 17 S
Luxemburk Filip 21; 9
Olyšar Adam 25; 13; 27; 20
Olyšar Jan 28; 17; 31; 9
Stýblo Adam 24; 16; 9
Cakl Dominik 12; 7
Čerevko Tichon 8; 14; 30 S
Ehrenberger Jakub 10; 14
Zalabák Šimon 15; 25; 15
Dubeš Adam SSC Žel. Brod 2005 17; 19
Dufek Jan 30; 6
Knejzlík Tomáš 2005 22; 14
Lhoták Adam 16; 20
Lienert Patrik 11; 25
Madonas Ondřej 35; 1
Merkl Václav 29; 7
Savický Adam 13; 23
Skála Martin 32; 4
Svrček Vilém 14; 22
Víšek Michal 4; 72
Vysypal Jakub 26; 10
Vyšohlíd Filip 28; 8
Vyšohlíd Ondra 33; 3
Babáček Martin 2005 11; 7
Cuc Petr 4; 54
Hynek Tesař 13; 5
Klus Jan 2006 15; 3
Kopecký Lukáš 12; 6
Kuchař Ondřej 16; 2
Miňovský Prokop Sokol Veltěž 2005 10; 13
Pěkný Mikuláš 17; 1
Smrček Tomáš 2005 9; 19
Špiruda Oliver 14; 4
Choma Lukáš 17; 1 S
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Hejhalová Dagmar 2003 2; 2; 3; 3; 3; 1; 472 S
Hladíková Kateřina Ivar-CS Author Team 2004 3; 4; 2; 2; 3; 384 S
Kolářová Justýna Dukla Praha 2004 5; 7; 3; 4; 5; 245 S
Kyselová Adéla IVAR CS AUTHOR TEAM 2004 4; 2; 4; 1; 2; 404 S
Langová Alžběta 9; 8; 8; 10; 6; 7; 114 S
Mišoňová Veronika Sokol Veltěž 2004 6; 10; 5; 6; 5; 4; 4; 225 S
Petráková Natálie 8; 32
Šindelářová Hana 2004 7; 14; 6; 7; 8; 12; 130
Zemanová Kristýna 2003 1; 1; 1; 1; 1; 2; 667
Bedrníková Karolína 3; 73
Blechová Lucie IVAR - CS AUTHOR team 2003 6; 45
Brzobohatá Eliška 22; 4
Dostálová Lucie LY:KO KLUB 2003 8; 33
Foltýnová Anna 16; 7; 36
Hendrichová Pavla Expres CZ-Scott Team 2003 21; 5
Hendrychová Lucka Bike Freaks 2003 13; 13
Hladíková Adéla 17; 9
Jachková Karolína 25; 1
Marečková Eliška 23; 3
Novotná Aneta Sokol Veltěž 2003 11; 5; 56
Ondráčková Veronika 19; 7
Seidlová Adála 20; 6
Spěšná Simona MS Bike academy racing team 2004 15; 11
Spudilová Adéla 12; 9; 28
Štěpková Kristýna 9; 27
Tichá Simona SOKOL Veltěž 2004 18; 7; 37
Václavů Anna 24; 11; 4
Viktorová Nela LYKOKLUB Prachatice 2004 5; 51
Caldrová Eva 11; 1
Dvorská Karolína 10; 7
Klausch Emma 9; 13
Koptová Amálka 7; 6; 52 S
Meuchanová Helena 4; 48
Hatašová Matkéta 10; 6
Melicharová Helena 5; 6; 68
Obročníková Andrea 9; 12
Rysavá Diana 12; 1
Babáčková Michaela 2003 10; 11
Cucová Tereza 9; 17
Červenková Vanessa 13; 3
Hajníková Šárka 11; 5
Jandusová Anna 2004 8; 23
Olšovská Alžběta 14; 2
Olšovská Viktorie 15; 1
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Böhm Teodor 10; 13
Doležal Tomáš IVAR CS AUTHOR TEAM 2003 5; 3; 4; 3; 6; 2; 334 S
Hanyk Roman 11; 25; 19; 12; 14; 17; 7; 46 S
Horyna Matěj 8; 15; 10; 8; 7; 4; 149 S
Pařík Vojtěch 2004 4; 6; 4; 3; 4; 8; 3; 323 S
Prokeš Martin 12; 16; 17; 4
Samec Michal 3; 2; 1; 2; 2; 490
Samel Filip 9; 24
Souček Jakub Bikeclinic junior team 2005 7; 46
Stránský Matěj IVAR CS - AUTHOR Team 2003 1; 1; 1; 2; 1; 1; 1; 702 S
Šindelář Jan 2003 2; 4; 5; 5; 6; 3; 378
Zeman Radim Bike & Ski Bakajda 2004 6; 8; 9; 4; 5; 206 S
Bartoš Adam 29; 6
Buriánek Matouš 32; 3
Černý Filip 2003 11; 24
Čmejka Jan 31; 4
Dostál Václav LYKO KLUB Prachatice 2003 2; 103
Dvořák Vojtěch 7; 10; 66
Hanzl Matěj 27; 8
Chýle Filip 16; 19
Jeřábek Tomáš 28; 7
Jurkulák Jakub 5; 5; 103
Klauz Daniel 18; 17
Müller Mirek 10; 11; 42
Návoj Kryštof 33; 2
Nýdrle Matyáš 24; 11
Plesník Jan 30; 5
Pospíšil Viktor 21; 14
Rozsypal Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 2004 3; 9; 106
Sameš Milan 19; 16
Schovanec Jaroslav 15; 8; 7; 10; 94
Stuchlík Jan 14; 21
Šimon Radek 2004 26; 9
Šísl Bořek LYKO KLUB Prachatice 2004 17; 18
Tišer Hynek 23; 12
Vakoč Martin 9; 6; 78
Vavřena Jan 34; 1
Vencl Libor Eleven Mercede-Benz Mitas team 2004 13; 14; 26
Vik Matěj Bikeclinic Junior Team 2004 20; 16; 22
Viktorýn Richard 22; 13
Vondráček Matyáš ČS Specialized Junior MTB team 2004 12; 23
Bělka Lukáš Aktivit Bike team 2004 18; 5
Hudák Jakub FC Slovan Liberec 2004 12; 8; 11; 43
Kubín Tomáš 7; 6; 6; 101 S
Lamperk Kuba 17; 6
Matějka Ondřej 13; 10
Mikuláštík Matěj 20; 3
Spal Samuel 21; 2
Voplakal Martin 22; 1
Votoček Matyáš 14; 9; 12; 11; 41
Grulich Samuel 17; 1
Jireček Matyáš 11; 7
Matucha František 15; 3
Mikas Jakub 13; 5
Tomášek Petr 14; 4
Brož Matyáš 15; 3
Horák Daniel 16; 2
Kunčík Matěj ČS Specialized junior mtb 2004 7; 31
Tachovský Marek 13; 5
Bečka Miloslav 10; 13
Biskup Petr 15; 3
Jankovský Tomáš 5; 43
Kuchař Matěj 13; 5
Pěkný Hynek 16; 2
Philipp Karel 12; 6
Planeta Daniel 9; 19
Částek Josef 8; 16 S
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Abrahamová Zuzana 6; 13; 9; 6; 9; 6; 7; 138 S
Daňková Kateřina IVAR CS - AUTHOR Team 2002 3; 5; 2; 3; 2; 2; 2; 413 S
Jedlánková Martina 2002 2; 3; 3; 4; 5; 5; 3; 363 S
Křemenová Natálie 4; 7; 4; 5; 3; 3; 4; 286 S
Švarcová Kristina 5; 14; 7; 8; 7; 6; 151 S
Vernerová Klára 2001 1; 1; 2; 4; 441
Bartůňková Andrea 10; 10
Blechová Lucie 8; 22
Černohorská Jitka LY:KO KLUB 2002 11; 4
Džerengová Sabina 2002 9; 5; 51
Kadlecová Zuzana Sokol Veltěž 2002 2; 83
Mišoňová Magdalena 2001 4; 1; 1; 1; 1; 1; 540 S
Nováková Barbora 6; 34
Papoušková Martina 2002 12; 3
Kareisová Ludmila 6; 6; 58
Novotná Dora 8; 17
Čížková Zuzana 7; 21
Marksová Karolína 7; 5; 56 S
Víšková Nikola 4; 46
Tichá Michaela 2001 8; 16
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Daněk Jakub IVAR CS - AUTHOR Team 2002 2; 5; 5; 2; 3; 2; 5; 416 S
Klaus Matěj 5; 61
Maroul Tomáš 2002 1; 9; 4; 3; 344 S
Šulc David IVAR CS AUTHOR TEAM 2002 3; 7; 3; 6; 1; 4; 358 S
Vykypěl Šimon 4; 12; 6; 1; 7; 5; 6; 289 S
Buriánek Vojta 26; 3
Doležal Matyáš 21; 8
Dudek Tomáš 2001 1; 128
Fiedler Zdeněk 6; 48
Frencl Josef 24; 5
Hádek Václav 18; 11
Hanyk Michal 17; 9; 5; 9; 8; 8; 102 S
Heteleiš Petr 2001 15; 11; 17
Hladík Josef 2001 3; 1; 2; 2; 353 S
Hnik Jakub 2; 2; 179
Hruška Kryštof 20; 9
Ježek Tomáš 2001 4; 3; 1; 1; 352 S
Kašpar Filip 2002 8; 36
Kubica David 11; 18
Mareček Vojtěch 23; 6
Narovec Jonáš 10; 24
Novotný Lukáš 13; 16
Pechanec Ondřej 19; 10
Pich Samuel 28; 1
Plesník Tomáš 27; 2
Ptáček Oldřich 22; 7
Tišer Marek 16; 13
Vrabec Jiří 2002 14; 15
Žemla Jan 25; 4
Bacílek Jakub 8; 21
Kopt Jakub 7; 9; 40 S
Novák Pavel 13; 1
Sixta Ondřej 12; 2
Vykypěl Matouš 10; 4; 5; 3; 7; 177 S
Barášek Matěj 7; 22
Saska Matěj 6; 28
Špáda Filip 8; 16
Brož Mikuláš 15; 1
Hruška Filip 8; 23
Palme Tomáš 14; 2
Smolík František 13; 3
Smolík Jan 10; 11
Štěpán Jiří 11; 5
Tlamka Tomáš 4; 52
Vojhejn Jonáš 12; 4
Jandus Jakub 6; 29
Kordač Martin 4; 46
Uher Martin 7; 23
Záloha Lukáš 2002 9; 11
Janáček Filip 10; 7 S
Krinwald Roman 11; 1 S
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Baierová Klára 5; 61
Křížová Veronika 1999 4; 7; 9; 118 S
Kubátová Dominika 2; 3; 1; 1; 1; 2; 2; 547 S
Rolencová Vanessa 3; 8; 6; 6; 6; 7; 6; 217 S
Vaníčková Tereza 1; 1; 2; 2; 2; 3; 4; 548 S
Fialová Adéla 11; 1
Hauptová Karolína 4; 48
Kakasová Aneta 10; 7
Podskalská Anna 5; 5; 4; 1; 1; 335 S
Štěpková Adéla 9; 13
Ungermanová Elizabeth 2; 3; 3; 3; 4; 294
Vykypělová Karolína 6; 7; 5; 7; 8; 7; 133 S
Beránková Alžběta 11; 1
Čermáková Sára 4; 4; 5; 6; 3; 210 S
Lamberková Linda 9; 13
Prýmková Markéta 8; 19
Šmejkalová Barbora 10; 7
Jablunková Romana 7; 5; 56 S
Polanská Kristýna 5; 34
Peterková Lucie 8; 17 S
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Bóday Šimon 3; 10; 5; 5; 181
Řídký Dominik 2; 9; 161
Schauer Jan 4; 81
Vích Michal 1; 6; 3; 2; 2; 445
Bartoš Martin 3; 64
Černohorský Zdeněk 5; 42
Jakoubek Tomáš 12; 4; 4; 3; 146
Koláček Jakub 14; 3
Kunášek Josef 7; 30
Mádlík Michal 15; 2
Markovec Roman 11; 6
Schierl Jakub 4; 53
Tláskal Hynek 2; 85
Tomáš Matěj 16; 1
Vaníček Šimon 1; 116
Vencl Jakub 13; 4
Vondráček Jaroslav 8; 24
Bedrník Matěj 1; 1; 1; 1; 424
Jílek Ondřej 2; 75
Ryšavý Adam 6; 26
Vacek Medard 3; 52
Beneš Radek 7; 4; 65
Dufek Tomáš 4; 46
Frnka Matěj 8; 5; 48
Sábl Lukáš 6; 29
Souček Vladimír 9; 11
Kdýr Matěj 2000 2; 74
Tvrz Matěj 3; 53
Peterka Zdeněk 1; 101 S

2018

ELEVEN Dětský MTB cup 2018

2017

ELEVEN Dětský MTB cup 2017

2016

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2015

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2014

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2013

Dětský MTB CUP Libereckého kraje - průběžné výsledky