Přihlásit
Dětský MTB CUP Libereckého kraje - průběžné výsledky - 2013
Závodník Team Ročník Kategorie 0̸ Umístění Závodů
Abrhamová Vendula Bobice 8 1
Frydrychová Karolínka TJ Škoda Auto MB 2009 Bobice 2 2
Hašková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2009 Bobice 5.6 5
Hübnerová Laura Bobice 4.17 6
Kolářová Babeta Dukla Praha 2009 Bobice 1 5
Kolmanová Adéla Bobice 4.8 5
Koprášová Kaudie Bobice 7 1
Trojanová Vendula Bobice 6 1
Bělohlávková Anna Bobice 16 1
Bůžková Barbora 2009 Bobice 12 1
Čakrdová Alexandra 2009 Bobice 8 1
Hiklová Kateřina 2009 Bobice 11 1
Horáková Šárka Bobice 4 1
Charvátová Emma 2009 Bobice 13 1
Kasalová Šárka Bakajda 2009 Bobice 10 1
Křížová Kristýna Bobice 14 1
Pinkasová Amálka 2009 Bobice 3 1
Sztymonová Karolína Bobice 15 1
Štěpková Petra Bobice 7 1
Vortelová Eliška 2009 Bobice 5 1
Burešová Pavla Fincentrum 2011 Bobice 8 1
Ptáčková Tereza Bobice 6 1
Součková Amélie Bikeclinic junior team 2010 Bobice 9 1
Šrůtková Ela Bobice 7 1
Vobrová Linda MAGIC BIKE TEAM 2010 Bobice 5 1
Bažantová Anežka Cyklo Benda team 2010 Bobice 9 2
Čižinská Emma iVAR CS 2010 Bobice 6 1
Holubová Esther Bobice 8 2
Hrubá Nela Bobice 5 1
Ivanov Sofie Bobice 7 1
Křepelková Eliška MTB Křepelky 2010 Bobice 1 1
Matošková Ela Bobice 2.5 2
Paříková Adéla Kosmos bikes Mladá Boleslav 2011 Bobice 4 1
Šimonová Veronika Bobice 3 1
Uhrová Kristýnka Bobice 9 1
Cucová Michaela CYKLO TEAM BAŠŤ JUNIOR 2009 Bobice 1 1
Červenková Adélka Bobice 2 1
Wiesnerová Aneta Bobice 3 1
Gamba Filip BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2011 Bobíci 13.33 3
Hájek Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 2010 Bobíci 10 1
Janata Jeník Bobíci 2.6 5
Joklík Jakub Bobíci 16 1
Kocsis Matyáš 2009 Bobíci 17 1
Lamač František 2009 Bobíci 1.5 2
Malát Šimon Bobíci 5 1
Moulis Ondřej IVAR CS - AUTHOR TEAM 2009 Bobíci 2.5 2
Novotný Jakub PSAC Semčice 2009 Bobíci 3 2
Ochrana David 2010 Bobíci 13 1
Pelikán Martin Bobíci 6.5 4
Rajnoch Marek IVAR CS Author Team 2010 Bobíci 5.57 7
Roušar Filip 2009 Bobíci 14 1
Rydval Adam 2009 Bobíci 5 6
Schafër Josef BEKO Bike Racing Team 2010 Bobíci 3.67 3
Vilém Štěpán Bobíci 8.8 5
Vojtěch Tomáš Bobíci 10 5
Werner Ondřej 2010 Bobíci 8 1
Žemba Adam Bobíci 18 1
Čakrda Matyaš 2009 Bobíci 15 1
Ježek Jindra Bobíci 24 1
Kučera Radim BEKO Bike Racing Team 2009 Bobíci 5 1
Kvapil David ABT Rohozec 2009 Bobíci 13 1
Kvapil Matyáš ABT Rohozec 2009 Bobíci 20 1
Kysela Matěj BSB Bakajda 2009 Bobíci 14 1
Kysela Vítek 2009 Bobíci 23 1
Leč Štěpán Bobíci 18 1
Macháček Mikuláš Bobíci 8 1
Mladý Jakub 2009 Bobíci 6 1
Moravčík Miky Bobíci 10 1
Musil František 2009 Bobíci 19 1
Němec Matěj Bobíci 22 1
Novotný Lukáš Sokol Veltěž 2009 Bobíci 7.5 2
Podhaiský Ondřej TJ AŠ Mladá Boleslav 2009 Bobíci 3 1
Rychtařík Dominik 2009 Bobíci 17 1
Šenk Ondřej Cyklofit 2009 Bobíci 21 1
Velán Matyáš Bobíci 9 1
Veselý Vilém Ivar CS Author Team 2009 Bobíci 16 1
Bauštein Jakub Bobíci 8 1
Belda Vojtěch Bobíci 7 1
Beran Jaroslav Bobíci 9 1
Bureš Lukáš Fincentrum 2009 Bobíci 2 1
H. Hugo Junior Bikeranch team 2009 Bobíci 11 1
Michal Jakub IVT tepelná čerpadla 2011 Bobíci 14 1
Patka Marek Bobíci 13 1
Stromský Ondřej 2011 Bobíci 9.5 2
Šlambor Martin PAKLI SPORT KLUB 2010 Bobíci 6 1
Böhm Dominik Bobíci 11 2
Čižinský David Krnsko 2011 Bobíci 13 1
Dobrý Radim Bobíci 7.5 2
Hataš Tomáš Rohozec Amulet Team 2010 Bobíci 9 1
Komár Petr Bobíci 12 1
Král Matyáš SOKOL Veltěž 2009 Bobíci 3.5 2
Bukovský Ondřej Bobíci 10 1
Bursa Marek LIBEREC 2009 Bobíci 1 1
Doubrava Vojta Bobíci 8 1
Fendrych Matyáš Bobíci 11 1
Obdržálek Matěj Bobíci 14 1
Ušel Ondřej BikeClinic junior team 2010 Bobíci 5 2
Červenka Matyáš Bobíci 1 1
Klus Štěpán 2010 Bobíci 11 1
Smrček David 2010 Bobíci 9 1
Stanislav Jan Bobíci 10 1
Šimůnek Petr 2011 Bobíci 12 1
Pytloun Arnošt CYKLOFIT 2009 Bobíci 2 1
Janatová Zdeňka Předžákyně 1.33 6
Langerová Adéla Předžákyně 11.2 5
Rajnochová Barbora IVAR CS Author Team 2007 Předžákyně 3.29 7
Schafërová Magdaléna BEKO Bike Racing Team 2008 Předžákyně 4.5 2
Stránská Adéla IVAR CS - Author Team 2008 Předžákyně 3.33 3
Šlamborová Lucie PAKLISPORT Jablonné 2007 Předžákyně 7 3
Václavů Martina Ivar CS Author Team 2007 Předžákyně 16.67 3
Vyhnisová Viktorie IVAR CS - AUTHOR TEAM 2007 Předžákyně 6.33 6
Březinová Amélie Předžákyně 20 1
Čapková Claudie IVAR CS Author Team 2007 Předžákyně 4 2
Dvořáková Klára Předžákyně 12 1
Horáková Amálie ČKS SKI Jilemnice 2008 Předžákyně 8 5
Horáková Eliška Předžákyně 24 1
Jeřábková Alice Předžákyně 19 1
Jüngüngová Aneta Předžákyně 16 1
Jurkuláková Adéla Předžákyně 6 2
Kaiserová Kateřina Předžákyně 15 1
Kolomazniková Andrejka Předžákyně 10 1
Kučerová Ema Předžákyně 22 1
Kulichová Andrea Předžákyně 14 1
Markova Karolina Předžákyně 30 1
Mladá Kristýna 2007 Předžákyně 4 1
Nováčková Anežka BSB Bakajda 2007 Předžákyně 27 1
Nováková Daniela Předžákyně 3 1
Ondráčková Eliška Předžákyně 17 1
Pečová Lucie Předžákyně 29 1
Pfeiferová Tereza Předžákyně 18 1
Sellnerová Lucie Předžákyně 13 1
Smutná Lenka Předžákyně 23 1
Stibrová Štěpánka Předžákyně 5 1
Šimáňová Nela Předžákyně 25 1
Šourková Lucie Předžákyně 31 1
Trdlová Veronika Předžákyně 28 1
Urbanová Tereza 2007 Předžákyně 8 1
Vlková Hanka Předžákyně 4 2
Vojtiskova Kata 2007 Předžákyně 32 1
Vytisková Nela 2007 Předžákyně 26 1
Beránková Žofie Předžákyně 13 1
Bradnová Magdaléna Předžákyně 8.75 4
Dobiasova Rebeka Předžákyně 18 1
Farská Tereza Předžákyně 18 3
Jedličková Nela Předžákyně 9 1
Jeklová Vanda Předžákyně 10 1
Kuchařová Evelína BSK racing juniors 2008 Předžákyně 14.75 4
Kyselová Aneta IVAR CS Author Team 2008 Předžákyně 7 4
Spalová Sofie Předžákyně 15 1
Šmejkalová Tereza Předžákyně 14 1
Tůmová Martina Předžákyně 5.67 3
Černá Eliška 2007 Předžákyně 5 1
Hándelová Klára Předžákyně 9.5 2
Hatašová Magdaléna Předžákyně 7 1
Komárová Jiřina Předžákyně 13 1
Obročníková Rozárka Předžákyně 8 1
Vacková Luisa Předžákyně 6 1
Bukovská Barbora Předžákyně 17 1
Bursová Adina 2007 Předžákyně 11 1
Galandrová Tereza 2007 Předžákyně 1 1
Klustová Tereza Předžákyně 9 1
Kočová Barbora Předžákyně 18 1
Kunčíková Ella Spartak Vrchlabí 2007 Předžákyně 16 1
Linertová Monika Předžákyně 13 1
Novotná Kristýna Předžákyně 25 1
Pozlerová Edita Předžákyně 6 1
Škarýdová Johana Předžákyně 24 1
Würknerová Adriana Předžákyně 21 1
Zelenková Tereza Předžákyně 19 1
Jankovská Ema Předžákyně 1 1
Jindráková Eliška Předžákyně 8 1
Wiesnerová Klára Předžákyně 11 1
Doležal Krisián Předžáci 15 1
Gorog Štěpán Ivar-CS Author Team 2008 Předžáci 17.33 3
Hájek Tomáš IVAR CS AUTHOR TEAM 2007 Předžáci 3 3
Horák Adam BEKO Bike Racing Team 2008 Předžáci 9 1
Horák Martin BEKO Bike Racing Team 2007 Předžáci 2.8 5
Hradecký Tomáš 2007 Předžáci 9.33 3
Hübner Richard Předžáci 7.14 7
Jantař Adam Předžáci 17 1
Jungwirth Štěpán Dukla Liberec 2008 Předžáci 14.5 6
Kopráš Denis Předžáci 22 1
Kříž Samuel 2008 Předžáci 20.5 6
Lubas Jan Předžáci 7.5 6
Malát Marek 2007 Předžáci 5.5 2
Mindl Marek Předžáci 16 1
Ochrana Filip 2008 Předžáci 21 1
Prokeš Jan Předžáci 5.67 3
Rytíř Viktor Předžáci 13.67 3
Smejkal Adam IVAR CS 2007 Předžáci 3 1
Stromský Vít 2007 Předžáci 5.83 6
Šefl Jan Hostinec U Tří lip 2007 Předžáci 16.5 2
Šťastný Filip Předžáci 18 1
Vojtěch Lukáš Předžáci 9.83 6
Arnold Adam 2007 Předžáci 12 1
Balatka Lukáš Předžáci 4.2 5
Cinkl Matěj Předžáci 24 1
Dlask Marek Topforex Lapierre 2007 Předžáci 12 3
Foltýn Jan Předžáci 1 2
Hašlar Ondřej 2007 Předžáci 19 1
Hluchý Max 2007 Předžáci 17 1
Huňka Jan 2007 Předžáci 26 1
Jachek Damián 2007 Předžáci 27 1
Kysela Ondřej Bike and Ski Bakajda 2007 Předžáci 28 1
Linhart Adam Předžáci 10 1
Prášil Lukáš Předžáci 22 1
Rada Tomáš Předžáci 21 2
Sedláček Štěpán Předžáci 21 1
Seidl Štěpán Předžáci 11 1
Schovanec Jan Předžáci 8.5 4
Štencl Vojtěch Předžáci 18.5 6
Šulc Filip Předžáci 7 1
Varga Matyáš Předžáci 29 1
Velechovský Ondřej Předžáci 25 1
Zeman Matěj Předžáci 14 1
Bartoš Vojtěch Předžáci 28 1
Bradna Vítek Předžáci 11 4
Brázda Jim 2008 Předžáci 29 1
Dušek Jakub Předžáci 6.25 4
Ehrenberger Lukáš Předžáci 16.5 2
Klausch Luis Bertsdorf SV 2007 Předžáci 3 1
Klust Jan Předžáci 15 2
Luxemburk Daniel Předžáci 27 1
Michal Tomáš IVT tepelná čerpadla 2007 Předžáci 8 1
Patka Kryštof Předžáci 16 1
Paulík Lukáš Předžáci 14 1
Pávek Lukáš Beko Lbc 2007 Předžáci 19 1
Podstata Jan Předžáci 23 1
Stýblo Tobiáš Předžáci 23 2
Šrůtek Bruno Předžáci 24 1
Trojan Vojtěch Turbosnails 2007 Předžáci 21 1
Tůma Vojtěch Předžáci 6.8 5
Voplakal Ondřej 2007 Předžáci 22 1
Bažant Kryštof Cyklo Benda team 2007 Předžáci 3.5 2
Jireček Štěpán Předžáci 16 1
Jireček Tadeáš Předžáci 18 1
Křemen Denis Předžáci 15.5 4
Nermuť Pavel Předžáci 21 1
Pazyna Matyáš Předžáci 8 2
Saska Lukáš 2007 Předžáci 13 1
Smrčka Jakub Předžáci 25 1
Smrčka Jan Předžáci 19 1
Zalabák Matyáš Předžáci 24 1
Bouška David Předžáci 22 1
Fendrych Adam Předžáci 25 1
Hanč Filip Předžáci 29 1
Nýdrle Miloslav Předžáci 20 2
Pechan Šimon Předžáci 20 1
Půbal Matouš TJ Škoda Auto MB 2008 Předžáci 23 1
Saska Matěj Předžáci 10 1
Savický Martin Předžáci 30 1
Štryncl Vilda Předžáci 31 1
Vysypal Jan Předžáci 32 1
Fikrle Antonín Předžáci 19 1
Fridrich Matěj Předžáci 6 1
Jandus Martin 2008 Předžáci 4 1
Kazda Vít Předžáci 12 1
Klečák Matěj Předžáci 14 1
Kopecký Martin Předžáci 18 1
Marek Pavel Předžáci 15 1
Roth Richard 2007 Předžáci 16 1
Sedláček Jakub Předžáci 7 1
Záloha Vojtěch 2008 Předžáci 20 1
Choma David Předžáci 16 1
Machart Daniel Předžáci 18 1
Cebulová Klára Bitters Superior Cyklofit Team 2006 Žákyně 1 8.25 4
Dlasková Vanda Lawi Author Team 2005 Žákyně 1 1.33 6
Kareisová Jana 2006 Žákyně 1 3.4 5
Kluchová Anežka MAGIC BIKE team 2006 Žákyně 1 12 2
Krinwaldová Lucie Žákyně 1 4.86 7
Kuchařová Pavlína BSK racing juniors 2005 Žákyně 1 5.29 7
Lamačová Kateřina Žákyně 1 10 1
Langová Eliška Žákyně 1 13.5 6
Mindlová Veronika Žákyně 1 10.5 2
Petráková Natálie Žákyně 1 3.67 6
Vilémová Eliška 2006 Žákyně 1 12.6 5
Dohnalová Tereza Žákyně 1 6 2
Domácí Bára 2005 Žákyně 1 12 1
Dostálová Anna LYKO KLUB Prachatice 2005 Žákyně 1 4 1
Kejmarová Karolína Žákyně 1 16 1
Narovcová Beáta Žákyně 1 15 1
Pospíšilová Barbora Žákyně 1 9 1
Radová Daniela Cykloklub Benešov 2005 Žákyně 1 2.5 2
Repšová Anička Žákyně 1 10 1
Sedláčková Tereza 2005 Žákyně 1 14 1
Sellnerová Anna Žákyně 1 13 1
Šléglová Eliška 2005 Žákyně 1 11 1
Tůmová Lucie Žákyně 1 2.25 4
Bulišová Anna Žákyně 1 13 1
Culdrová Jana Žákyně 1 12 1
Dušková Kateřina BEKO Bike Racing Team 2007 Žákyně 1 8 4
Nacova Stefanija Žákyně 1 17 1
Rozsypalová Adéla IVAR CS Author Team 2006 Žákyně 1 7 1
Ryšavá Adéla Žákyně 1 11 1
Spalová Sára Žákyně 1 14 1
Trojanová Marie 2005 Žákyně 1 9 1
Tůmová Aneta Žákyně 1 7 5
Vaškovská Michalka ČKL Harrachov 2006 Žákyně 1 13.5 4
Matějková Kateřina Žákyně 1 11 2
Hrušková Agáta Žákyně 1 26 1
Kramešová Marie Žákyně 1 9 1
Nýdrlová Nela Žákyně 1 7.5 2
Povolná Eva Žákyně 1 18 1
Štrynclová Johanka Žákyně 1 21 1
Veselá Dominika Žákyně 1 23 1
Volhejnová Eliška Žákyně 1 19 1
Volhejnová Karolína Žákyně 1 20 1
Zelenková Zuzana Žákyně 1 24 1
Červenková Amélie Žákyně 1 10 1
Zálohová Adéla 2005 Žákyně 1 9 1
Doležal Filip Žáci 1 9 1
Chloupek Josef IVAR CS - AUTHOR TEAM 2005 Žáci 1 6.86 7
Ježek Václav 2005 Žáci 1 1.2 5
Jungwirth František DUKLA Liberec 2006 Žáci 1 14.17 6
Král Kryštof Sokol Veltěž 2006 Žáci 1 6.86 7
Pelikán Václav Žáci 1 10.33 3
Petrášek Martin 2006 Žáci 1 15 2
Samec Filip 2005 Žáci 1 3.67 3
Souček František Žáci 1 11 1
Svatuška Jakub Bikeclinic junior team 2006 Žáci 1 3.33 3
Šurík Jakub Agency trasnport.cz 2005 Žáci 1 3.5 6
Balatka Martin Žáci 1 3.75 4
Černý Jan Žáci 1 9 1
Dohnal Tomáš Žáci 1 16 2
Fiedler David Žáci 1 13 1
Groh Daniel 2005 Žáci 1 12 1
Hádek Antonín Žáci 1 26 1
Jurkulák Marek 2005 Žáci 1 1.5 2
Korec Jakub Žáci 1 25 1
Kožíšek David Žáci 1 16 1
Naxera Václav Žáci 1 19.5 2
Novák Lukáš Žáci 1 23 1
Nýdrle Filip Žáci 1 8 1
Pospíšil Adam Žáci 1 20 1
Souček Jakub Žáci 1 6.5 2
Šilhavý Daniel 2005 Žáci 1 21 1
Šilhavý Ondřej 2005 Žáci 1 22 1
Šlégl Vít 2005 Žáci 1 11 1
Štencl Ondřej Žáci 1 11.33 6
Toncar Pavel Žáci 1 10 1
Velechovský Vojtěch Žáci 1 24 1
Vrabec Vít Žáci 1 27 1
Abrt Fabián Žáci 1 15.25 4
Abrt Jan Žáci 1 31.5 2
Belda Adam Žáci 1 13 1
Böhm Matyáš 2006 Žáci 1 11.2 5
Buriánek Ondřej Žáci 1 18.67 3
Cepník Jiří Žáci 1 26 1
Čermák Jan KC Kooperativa 2005 Žáci 1 23 1
Čermák Ondřej DUKLA 2005 Žáci 1 4.4 5
Dobias Simon Žáci 1 17 1
Dolejš Lukáš Žáci 1 11 1
Farský Jakub Žáci 1 9 3
Hanzal Kryštof 2005 Žáci 1 10 1
Hromádko Matěj Žáci 1 16.67 3
Korytar Matyáš Žáci 1 27 1
Kubín Matěj Žáci 1 4 3
Lank Andreas Žáci 1 15.5 2
Luxemburk Filip Žáci 1 21 1
Olyšar Adam Žáci 1 21.67 3
Olyšar Jan Žáci 1 25.33 3
Stýblo Adam Žáci 1 20 2
Cakl Dominik Žáci 1 12 1
Čerevko Tichon Žáci 1 11 2
Ehrenberger Jakub Žáci 1 10 1
Zalabák Šimon Žáci 1 20 2
Dubeš Adam SSC Žel. Brod 2005 Žáci 1 17 1
Dufek Jan Žáci 1 30 1
Knejzlík Tomáš 2005 Žáci 1 22 1
Lhoták Adam Žáci 1 16 1
Lienert Patrik Žáci 1 11 1
Madonas Ondřej Žáci 1 35 1
Merkl Václav Žáci 1 29 1
Savický Adam Žáci 1 13 1
Skála Martin Žáci 1 32 1
Svrček Vilém Žáci 1 14 1
Víšek Michal Žáci 1 4 1
Vysypal Jakub Žáci 1 26 1
Vyšohlíd Filip Žáci 1 28 1
Vyšohlíd Ondra Žáci 1 33 1
Babáček Martin 2005 Žáci 1 11 1
Cuc Petr Žáci 1 4 1
Hynek Tesař Žáci 1 13 1
Klus Jan 2006 Žáci 1 15 1
Kopecký Lukáš Žáci 1 12 1
Kuchař Ondřej Žáci 1 16 1
Miňovský Prokop Sokol Veltěž 2005 Žáci 1 10 1
Pěkný Mikuláš Žáci 1 17 1
Smrček Tomáš 2005 Žáci 1 9 1
Špiruda Oliver Žáci 1 14 1
Choma Lukáš Žáci 1 17 1
Hejhalová Dagmar 2003 Žákyně 2 2.33 6
Hladíková Kateřina Ivar-CS Author Team 2004 Žákyně 2 2.8 5
Kolářová Justýna Dukla Praha 2004 Žákyně 2 4.8 5
Kyselová Adéla IVAR CS AUTHOR TEAM 2004 Žákyně 2 2.6 5
Langová Alžběta Žákyně 2 8 6
Mišoňová Veronika Sokol Veltěž 2004 Žákyně 2 5.71 7
Petráková Natálie Žákyně 2 8 1
Šindelářová Hana 2004 Žákyně 2 9 6
Zemanová Kristýna 2003 Žákyně 2 1.17 6
Bedrníková Karolína Žákyně 2 3 1
Blechová Lucie IVAR - CS AUTHOR team 2003 Žákyně 2 6 1
Brzobohatá Eliška Žákyně 2 22 1
Dostálová Lucie LY:KO KLUB 2003 Žákyně 2 8 1
Foltýnová Anna Žákyně 2 11.5 2
Hendrichová Pavla Expres CZ-Scott Team 2003 Žákyně 2 21 1
Hendrychová Lucka Bike Freaks 2003 Žákyně 2 13 1
Hladíková Adéla Žákyně 2 17 1
Jachková Karolína Žákyně 2 25 1
Marečková Eliška Žákyně 2 23 1
Novotná Aneta Sokol Veltěž 2003 Žákyně 2 8 2
Ondráčková Veronika Žákyně 2 19 1
Seidlová Adála Žákyně 2 20 1
Spěšná Simona MS Bike academy racing team 2004 Žákyně 2 15 1
Spudilová Adéla Žákyně 2 10.5 2
Štěpková Kristýna Žákyně 2 9 1
Tichá Simona SOKOL Veltěž 2004 Žákyně 2 12.5 2
Václavů Anna Žákyně 2 17.5 2
Viktorová Nela LYKOKLUB Prachatice 2004 Žákyně 2 5 1
Caldrová Eva Žákyně 2 11 1
Dvorská Karolína Žákyně 2 10 1
Klausch Emma Žákyně 2 9 1
Koptová Amálka Žákyně 2 6.5 2
Meuchanová Helena Žákyně 2 4 1
Hatašová Matkéta Žákyně 2 10 1
Melicharová Helena Žákyně 2 5.5 2
Obročníková Andrea Žákyně 2 9 1
Rysavá Diana Žákyně 2 12 1
Babáčková Michaela 2003 Žákyně 2 10 1
Cucová Tereza Žákyně 2 9 1
Červenková Vanessa Žákyně 2 13 1
Hajníková Šárka Žákyně 2 11 1
Jandusová Anna 2004 Žákyně 2 8 1
Olšovská Alžběta Žákyně 2 14 1
Olšovská Viktorie Žákyně 2 15 1
Böhm Teodor Žáci 2 10 1
Doležal Tomáš IVAR CS AUTHOR TEAM 2003 Žáci 2 3.83 6
Hanyk Roman Žáci 2 15 7
Horyna Matěj Žáci 2 8.67 6
Pařík Vojtěch 2004 Žáci 2 4.57 7
Prokeš Martin Žáci 2 15 3
Samec Michal Žáci 2 2 5
Samel Filip Žáci 2 9 1
Souček Jakub Bikeclinic junior team 2005 Žáci 2 7 1
Stránský Matěj IVAR CS - AUTHOR Team 2003 Žáci 2 1.14 7
Šindelář Jan 2003 Žáci 2 4.17 6
Zeman Radim Bike & Ski Bakajda 2004 Žáci 2 6.4 5
Bartoš Adam Žáci 2 29 1
Buriánek Matouš Žáci 2 32 1
Černý Filip 2003 Žáci 2 11 1
Čmejka Jan Žáci 2 31 1
Dostál Václav LYKO KLUB Prachatice 2003 Žáci 2 2 1
Dvořák Vojtěch Žáci 2 8.5 2
Hanzl Matěj Žáci 2 27 1
Chýle Filip Žáci 2 16 1
Jeřábek Tomáš Žáci 2 28 1
Jurkulák Jakub Žáci 2 5 2
Klauz Daniel Žáci 2 18 1
Müller Mirek Žáci 2 10.5 2
Návoj Kryštof Žáci 2 33 1
Nýdrle Matyáš Žáci 2 24 1
Plesník Jan Žáci 2 30 1
Pospíšil Viktor Žáci 2 21 1
Rozsypal Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 2004 Žáci 2 6 2
Sameš Milan Žáci 2 19 1
Schovanec Jaroslav Žáci 2 10 4
Stuchlík Jan Žáci 2 14 1
Šimon Radek 2004 Žáci 2 26 1
Šísl Bořek LYKO KLUB Prachatice 2004 Žáci 2 17 1
Tišer Hynek Žáci 2 23 1
Vakoč Martin Žáci 2 7.5 2
Vavřena Jan Žáci 2 34 1
Vencl Libor Eleven Mercede-Benz Mitas team 2004 Žáci 2 13.5 2
Vik Matěj Bikeclinic Junior Team 2004 Žáci 2 18 2
Viktorýn Richard Žáci 2 22 1
Vondráček Matyáš ČS Specialized Junior MTB team 2004 Žáci 2 12 1
Bělka Lukáš Aktivit Bike team 2004 Žáci 2 18 1
Hudák Jakub FC Slovan Liberec 2004 Žáci 2 10.33 3
Kubín Tomáš Žáci 2 6.33 3
Lamperk Kuba Žáci 2 17 1
Matějka Ondřej Žáci 2 13 1
Mikuláštík Matěj Žáci 2 20 1
Spal Samuel Žáci 2 21 1
Voplakal Martin Žáci 2 22 1
Votoček Matyáš Žáci 2 11.5 4
Grulich Samuel Žáci 2 17 1
Jireček Matyáš Žáci 2 11 1
Matucha František Žáci 2 15 1
Mikas Jakub Žáci 2 13 1
Tomášek Petr Žáci 2 14 1
Brož Matyáš Žáci 2 15 1
Horák Daniel Žáci 2 16 1
Kunčík Matěj ČS Specialized junior mtb 2004 Žáci 2 7 1
Tachovský Marek Žáci 2 13 1
Bečka Miloslav Žáci 2 10 1
Biskup Petr Žáci 2 15 1
Jankovský Tomáš Žáci 2 5 1
Kuchař Matěj Žáci 2 13 1
Pěkný Hynek Žáci 2 16 1
Philipp Karel Žáci 2 12 1
Planeta Daniel Žáci 2 9 1
Částek Josef Žáci 2 8 1
Abrahamová Zuzana Mladší žákyně 8 7
Daňková Kateřina IVAR CS - AUTHOR Team 2002 Mladší žákyně 2.71 7
Jedlánková Martina 2002 Mladší žákyně 3.57 7
Křemenová Natálie Mladší žákyně 4.29 7
Švarcová Kristina Mladší žákyně 7.83 6
Vernerová Klára 2001 Mladší žákyně 2 4
Bartůňková Andrea Mladší žákyně 10 1
Blechová Lucie Mladší žákyně 8 1
Černohorská Jitka LY:KO KLUB 2002 Mladší žákyně 11 1
Džerengová Sabina 2002 Mladší žákyně 7 2
Kadlecová Zuzana Sokol Veltěž 2002 Mladší žákyně 2 1
Mišoňová Magdalena 2001 Mladší žákyně 1.5 6
Nováková Barbora Mladší žákyně 6 1
Papoušková Martina 2002 Mladší žákyně 12 1
Kareisová Ludmila Mladší žákyně 6 2
Novotná Dora Mladší žákyně 8 1
Čížková Zuzana Mladší žákyně 7 1
Marksová Karolína Mladší žákyně 6 2
Víšková Nikola Mladší žákyně 4 1
Tichá Michaela 2001 Mladší žákyně 8 1
Daněk Jakub IVAR CS - AUTHOR Team 2002 Mladší žáci 3.43 7
Klaus Matěj Mladší žáci 5 1
Maroul Tomáš 2002 Mladší žáci 4.25 4
Šulc David IVAR CS AUTHOR TEAM 2002 Mladší žáci 4 6
Vykypěl Šimon Mladší žáci 5.86 7
Buriánek Vojta Mladší žáci 26 1
Doležal Matyáš Mladší žáci 21 1
Dudek Tomáš 2001 Mladší žáci 1 1
Fiedler Zdeněk Mladší žáci 6 1
Frencl Josef Mladší žáci 24 1
Hádek Václav Mladší žáci 18 1
Hanyk Michal Mladší žáci 9.33 6
Heteleiš Petr 2001 Mladší žáci 13 2
Hladík Josef 2001 Mladší žáci 2 4
Hnik Jakub Mladší žáci 2 2
Hruška Kryštof Mladší žáci 20 1
Ježek Tomáš 2001 Mladší žáci 2.25 4
Kašpar Filip 2002 Mladší žáci 8 1
Kubica David Mladší žáci 11 1
Mareček Vojtěch Mladší žáci 23 1
Narovec Jonáš Mladší žáci 10 1
Novotný Lukáš Mladší žáci 13 1
Pechanec Ondřej Mladší žáci 19 1
Pich Samuel Mladší žáci 28 1
Plesník Tomáš Mladší žáci 27 1
Ptáček Oldřich Mladší žáci 22 1
Tišer Marek Mladší žáci 16 1
Vrabec Jiří 2002 Mladší žáci 14 1
Žemla Jan Mladší žáci 25 1
Bacílek Jakub Mladší žáci 8 1
Kopt Jakub Mladší žáci 8 2
Novák Pavel Mladší žáci 13 1
Sixta Ondřej Mladší žáci 12 1
Vykypěl Matouš Mladší žáci 5.8 5
Barášek Matěj Mladší žáci 7 1
Saska Matěj Mladší žáci 6 1
Špáda Filip Mladší žáci 8 1
Brož Mikuláš Mladší žáci 15 1
Hruška Filip Mladší žáci 8 1
Palme Tomáš Mladší žáci 14 1
Smolík František Mladší žáci 13 1
Smolík Jan Mladší žáci 10 1
Štěpán Jiří Mladší žáci 11 1
Tlamka Tomáš Mladší žáci 4 1
Vojhejn Jonáš Mladší žáci 12 1
Jandus Jakub Mladší žáci 6 1
Kordač Martin Mladší žáci 4 1
Uher Martin Mladší žáci 7 1
Záloha Lukáš 2002 Mladší žáci 9 1
Janáček Filip Mladší žáci 10 1
Krinwald Roman Mladší žáci 11 1
Baierová Klára Starší žákyně 5 1
Křížová Veronika 1999 Starší žákyně 6.67 3
Kubátová Dominika Starší žákyně 1.71 7
Rolencová Vanessa Starší žákyně 6 7
Vaníčková Tereza Starší žákyně 2.14 7
Fialová Adéla Starší žákyně 11 1
Hauptová Karolína Starší žákyně 4 1
Kakasová Aneta Starší žákyně 10 1
Podskalská Anna Starší žákyně 3.2 5
Štěpková Adéla Starší žákyně 9 1
Ungermanová Elizabeth Starší žákyně 3 5
Vykypělová Karolína Starší žákyně 6.67 6
Beránková Alžběta Starší žákyně 11 1
Čermáková Sára Starší žákyně 4.4 5
Lamberková Linda Starší žákyně 9 1
Prýmková Markéta Starší žákyně 8 1
Šmejkalová Barbora Starší žákyně 10 1
Jablunková Romana Starší žákyně 6 2
Polanská Kristýna Starší žákyně 5 1
Peterková Lucie Starší žákyně 8 1
Bóday Šimon Starší žáci 5.75 4
Řídký Dominik Starší žáci 5.5 2
Schauer Jan Starší žáci 4 1
Vích Michal Starší žáci 2.8 5
Bartoš Martin Starší žáci 3 1
Černohorský Zdeněk Starší žáci 5 1
Jakoubek Tomáš Starší žáci 5.75 4
Koláček Jakub Starší žáci 14 1
Kunášek Josef Starší žáci 7 1
Mádlík Michal Starší žáci 15 1
Markovec Roman Starší žáci 11 1
Schierl Jakub Starší žáci 4 1
Tláskal Hynek Starší žáci 2 1
Tomáš Matěj Starší žáci 16 1
Vaníček Šimon Starší žáci 1 1
Vencl Jakub Starší žáci 13 1
Vondráček Jaroslav Starší žáci 8 1
Bedrník Matěj Starší žáci 1 4
Jílek Ondřej Starší žáci 2 1
Ryšavý Adam Starší žáci 6 1
Vacek Medard Starší žáci 3 1
Beneš Radek Starší žáci 5.5 2
Dufek Tomáš Starší žáci 4 1
Frnka Matěj Starší žáci 6.5 2
Sábl Lukáš Starší žáci 6 1
Souček Vladimír Starší žáci 9 1
Kdýr Matěj 2000 Starší žáci 2 1
Tvrz Matěj Starší žáci 3 1
Peterka Zdeněk Starší žáci 1 1

2018

ELEVEN Dětský MTB cup 2018

2017

ELEVEN Dětský MTB cup 2017

2016

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2015

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2014

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2013

Dětský MTB CUP Libereckého kraje - průběžné výsledky