Přihlásit
SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje - 2014
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Endrychová Veronika 2010 4; 142
Kussmannová Nelly Bicykl Kříž Team Úst 2010 1; 9; 2; 2; 7; 1; 1; 1; 700 38
Petrof Sofie 2010 3; 163 103
Vobrová Linda MAGIC BIKE TEAM 2010 5; 6; 2; 266 200
Zelená Lucie SUPERIOR CYKLOFIT CY 2010 2; 6; 5; 2; 2; 4; 566 204
Bažantová Anežka Cyklo Benda 2010 10; 4; 3; 3; 262 59
Bénová Emma 2010 13; 10
Beranová Marta 16; 7
Čižinská Emma IVAR CS AUTHOR Team 2010 1; 1; 227
Dvořáková Barbora INDIGO CYCLING TEAM RK 2012 15; 8
Havlová Nela 2010 17; 6
Kerelová Kristýna 12; 11
Kolajtová Pavlína 2010 3; 100
Košťáková Jana 2010 20; 3
Kučírková Markéta 7; 56
Kulichová Marie 2; 111
Nováková Eliška 2010 19; 4
Ondráčková Anička 2010 21; 2
Paříková Adéla IVAR CS AUTHOR TEAM 2010 5; 4; 152
Picková Adéla 18; 5
Přádová Nela 14; 9
Rechtbergerová Nela 11; 12
Rezková Lenka 22; 1
Součková Amélie Bikeclinic junior team 2010 4; 3; 2; 3; 349 250
Šťavíková Anežka 2010 8; 45
Hlůžková Anna 1; 103
Seheverová Alexandra 3; 81
Thurant Linda 5; 63
Tomečková Tereza 1; 107
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Bulvas Štěpán 2010 2; 8; 239
Hájek Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEA 2010 6; 6; 3; 2; 1; 2; 3; 565 126
Malát Šimon 4; 3; 4; 1; 5; 3; 2; 609 92
Schafër Josef 2010 1; 1; 2; 1; 2; 1; 740 97
Šlambor Martin Paklisport 2010 3; 164
Werner Ondřej 2010 5; 21; 133
Andrt Vojtěch 2010 22; 10
Brádle Václav 9; 43
Bursa Vítek 14; 18
Černý Filip Český Dub 2012 24; 8
Dolák Daniel 18; 14
Hašlar Adam 31; 1
Hladík František IVARCS - AUTHOR TEAM 2010 2; 1; 1; 333 62
Hoffmann Šimon 2010 20; 12
Kaltman Petr 2010 28; 4
Kruman Herman 15; 17
Kubát Daniel 30; 2
Kučera Jakub BeManiax DDM Větrník 2010 25; 7
Kulich Štěpán 10; 32
Míšek Jakub 13; 19
Ochrana David 2010 26; 6
Pípla Vojtěch BIKECLINIC 2010 12; 20
Pospíšil Vítek 7; 65
Prikner Tomas 16; 16
Rajnoch Marek IVAR CS - AUTHOR TEA 2010 5; 7; 2; 4; 3; 4; 450 3
Smutný Miroslav 19; 13
Sobalík Samuel 27; 5
Šourek Jakub 17; 15
Trejtnar Jonáš 4; 98
Viktora Michal LY:KO KLUB 2010 11; 21
Vojtěch Tomáš 23; 5; 70
Vojtíšek Toník no swiss bakov 2010 29; 3
Bouška Jiří 5; 64
Čižinský David Krnsko 2011 6; 53
Juroška Denis Mladá Boleslav 2011 8; 31
Mohaupt Vítek 2010 3; 81
Křenek Marek 3; 83
Štěrba Ondřej 4; 7; 113 101
Dobrý Radim 4; 72 227
Strakatý Šimon BSK racing 2010 5; 61 252
Jech Lukáš Sokol Veltěž 2009 6; 52 155
Ušel Ondřej BikeClinic junior team 2010 5; 63 189
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Grohová Lucie 2008 1; 1; 1; 1; 554
Hartychová Vanessa ivar cs autor 2008 3; 3; 4; 8; 7; 424
Kyselová Aneta IVAR CS-AUTHOR TEAM 2008 6; 7; 6; 5; 5; 3; 5; 458 66
Petrof Johana SUPERIOR CYKLOFIT CY 2008 7; 11; 11; 97 104
Schafërová Magdaléna 2008 5; 4; 5; 2; 2; 2; 587 96
Stránská Adéla IVAR CS - AUTHOR Team 2008 2; 2; 1; 3; 2; 4; 674 39
Svatušková Markéta BikeClinic junior team 2008 4; 2; 3; 1; 3; 6; 1; 3; 647 232
Cernikova Laura 11; 8
Fiedlerová Šárka 13; 6
Hanusová Michaela 17; 2
Horáková Amálie ČKS SKI Jilemnice 2008 9; 6; 9; 4; 6; 254 67
Klacková Kamila LYKOKLUB Prachatice 2008 5; 74
Láchová Dita LYKOKLUB PRACHATICE 2008 8; 41
Macková Anna 18; 1
Perlíková Barbora 15; 4
Pilařová Adéla 14; 5
Priknerova Karolina 16; 3
Pudilová Barbora 12; 7
Šíslová Barbora LYKO KLUB Prachatice 2008 10; 19
Šléglová Ellen 2008 6; 63
Černíková Klára 9; 22
Hašková Kateřina SUPERIOR CYKLOFIT CY 2009 10; 4; 9; 14; 17; 111 16
Kolářová Babeta DUKLA PRAHA 2009 7; 4; 1; 247 134
Nosková Marcela 8; 33
Kluchová Bětuška MAGIC BIKE TEAM 2008 3; 15; 9; 108 245
Réblová Klára 2; 93
Dobiasova Rebeka 4; 77
Kočová Adéla 10; 11
Plecháčová Nikola 7; 10; 8; 12; 102 111
Fenclová Karolína 8; 8; 82 128
Kolmanová Adéla 18; 15; 5 90
Melounová Tea 2009 17; 16; 5 121
Najmanová Monika 16; 4
Penzová Julie 2008 13; 7
Růtová Amálie 19; 1
Šírová Marie 12; 8
Cucová Michaela CYKLO TEAM BAŠŤ JUNIOR 2009 5; 65 214
Kuchařová Evelína 2008 6; 10; 72 209
Litošová Veronika 7; 43 228
Bošková Anna 14; 4 193
Bradnová Magdaléna 9; 29 151
Frydrychová Karolínka BOVELLI 2009 13; 5 55
Henertová Monika 7; 51 159
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Bursa Marek LIBEREC 2009 5; 131
Gorog Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 2008 2; 9; 8; 3; 6; 7; 4; 6; 548 177
Hendrich Daniel Maximus Expres CZ-Scott Team 2008 4; 11; 5; 2; 4; 1; 1; 9; 647 50
Horák Adam BIKE and SKI team 2008 3; 3; 3; 13; 3; 485 272
Chloupek Jan 2009 15; 1
Jungwirth Štěpán Dukla Liberec 2008 1; 1; 1; 4; 8; 11; 2; 701 8
Königsmark Honzík Cyklokros Milovice 2009 12; 4
Král Matyáš SOKOL Veltěž 2009 14; 13; 5 216
Močárko Lukáš 6; 15; 13; 5; 10; 2; 10; 1; 448 30
Roušar Filip 2009 11; 9; 28
Stránský Ondřej STPA 2009 8; 12; 77
Uhlík Michal 2009 7; 9; 121
Vašíček Adam 2008 9; 24; 10; 8; 11; 123
Vilém Štěpán 13; 18; 11; 17; 14; 21; 13 7
Werner David 2008 10; 7; 2; 7; 3; 6; 13; 410 86
Andrt Štěpán 2008 19; 18
Balatka Lukáš 2; 1; 1; 354
Bednář Olda 2008 31; 6
Černý Marek 2008 27; 10
Domácí Ondřej 26; 11
Dostál Martin LY:KO KLUB 2008 16; 21
Hanuš František POCTA - BikeGallery 2008 21; 16
Kolajta Adam AUTOR Team IVAR CS 2008 18; 19
Kopáček Filip 30; 7
Korec Likáš 14; 23
Loukotka Patrik SAC Bělá pod Bezdězem 2008 23; 15; 20; 23 147
Lukšo Jan 17; 20
Mareček Jan 2008 32; 5
Mindl Marek 10; 7; 5; 4; 251 116
Nýdrle Miloslav 20; 5; 9; 5; 197 60
Ochrana Filip 2008 29; 8
Ondráček Jáchym 2008 13; 24
Pilař Štěpán 28; 9
Plaček Vojtěch 22; 15
Půbal Matouš Beho Bike Team 2008 4; 4; 2; 3; 7; 450 109
Řehák Vítek 8; 59
Štětina Sebastian 2008 33; 4
Šulc Tomáš 5; 8; 137 118
Švejdar Ondřej 35; 2
Truuschka Aleš 12; 25
Videcký Jaroslav SKI Jarin sport 2008 6; 81
Vík Vojtěch 25; 12
Vondráček Marek 34; 3
Zderadnička Jakub 36; 1
Bredler Jonáš Kooperativa 2008 6; 6; 4; 8; 11; 257 140
Černý Jan 11; 10
Dubeš Daniel 17; 4
Egrt Jan 14; 7
Kroupa Martin 16; 5
Novotný Lukáš Sokol Veltěž 2009 19; 16; 16; 12; 18; 18 21
Šimíček Jaromír 20; 1
Knap Miroslav 10; 12
Bartoš Vojtěch 14; 5
Brázda Jim 2008 15; 4
Bredler Jiří 5; 74
Graupner Hans 12; 7
Hriušin Hugo Kellys Bikeranch 2009 18; 1
Kříž Samuel 2008 9; 8; 14; 81 71
Moulis Ondřej IVAR CS - AUTHOR TEA 2009 7; 15; 60 125
Votýpka Šěpán OK BOR 2009 13; 19; 19; 11 129
Fencl Jiří 9; 3; 131 93
Hošek Michal 17; 3
Křížovský Jan 10; 20
Kuba Matyáš 18; 2
Skála Jakub 15; 5
Straka Lukáš 14; 6
Štryncl Vilda 12; 8
Červenka Matyáš 11; 5 236
Křemen Denis 6; 12; 71 106
Meger Maximilián 15; 1 225
Pešek Tomáš 2; 104 264
Vašíček Denis ADASTRA Sokol Veltěž 2008 7; 49 269
Bradna Vítek 10; 23 150
Novotný Jakub PSAC Semčice 2009 17; 6 141
Rafaj Mikuláš 22; 1 199
Šebek Kryštof 2009 16; 7 153
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Cebulová Klára Superior Cyklofit Cycling Team 2006 2; 4; 4; 1; 4; 5; 3; 3; 692 11
Kimmelová Anna 2007 10; 31; 19; 47
Langová Eliška 11; 28; 15; 17; 12; 13; 44 46
Rozsypalová Adéla IVAR CS - AUTHOR TEAM 2006 1; 1; 2; 1; 1; 2; 1; 830 13
Šlamborová Lucie PAKLISPORT Jablonné 2007 9; 34; 19; 10; 20; 11; 14; 81 89
Vaškovská Michalka ČKL Harrachov 2006 3; 5; 6; 5; 15; 5; 483 98
Viková Hanka Bikeclinic Junior Team 2007 4; 9; 7; 4; 5; 11; 5; 7; 488 58
Vilémová Eliška 2006 7; 13; 8; 9; 11; 156 4
Vlková Adéla MAGIC BIKE Team 2006 8; 32; 18; 9; 105
Volejníková Natalie 2006 5; 13; 14; 6; 8; 12; 6; 339 136
Volejníková Nikola 2006 6; 14; 16; 11; 7; 13; 10; 231 137
Baliczová Veronika 21; 27
Bendlová Zuzana 30; 18
Bursová Adina 2007 22; 26
Ceeová Kristýna 38; 10
Dlouhá Aneta IVAR CS - AUTHOR TEA 2007 27; 11; 30
Dvořáková Klára 24; 24
Hejlová Lucie 39; 9
Horáková Eliška 42; 6
Hrdinová Veronika 2006 20; 28
Chýlová Johana 15; 33
Janatová Zdeňka 17; 31
Jankovská Ema 12; 36
Jurkuláková Adéla 23; 25
Kaiserová Kateřina 43; 5
Kluchová Anežka MAGIC BIKE team 2006 3; 3; 3; 3; 4; 4; 4; 587 27
Kolomazniková Andrejka 26; 22
Kramešová Marie 2; 5; 211
Kunčíková Ella Bike Club Spindl 2007 8; 12; 78
Lachmanová Eva 47; 1
Langerová Adéla 40; 26; 9 333
Mindlová Veronika 7; 9; 6; 6; 9; 264 115
Mladá Kristýna 2007 25; 23
Nečásková Hana 19; 29
Nejezchlebová Adéla 11; 37
Neumanová Kristýna 2007 18; 30
Nováčková Anežka 2007 41; 7
Nováková Daniela 2007 6; 8; 7; 190
Ondráčková Amálka 10; 48
Rajnochová Barbora IVAR CS AUTHOR TEAM 2007 16; 10; 7; 6; 7; 15; 216 5
Rejzková Květa 45; 3
Smetanová Bára 35; 13
Stibrová Štěpánka 33; 15
Šourková Lucie 44; 4
Urbanová Tereza 2007 36; 12
Václavů Martina IVAR CS - AUTHOR TEA 2007 37; 11
Víková Veronika 29; 19
Vojtiskova Kata 2007 46; 2
Čapková Claudie IVAR CS AUTHOR TEAM 2007 15; 10; 8; 8; 8; 151 49
Dušková Kateřina Horní Hanychov 2006 1; 2; 2; 2; 1; 2; 662 18
Sedláčková Veronika IVAR CS - AUTHOR TEAM 2007 17; 3
Beránková Žofie 13; 14 326
Chocholoušková Anička 24; 3
Jedličková Nela 14; 13 171
Kašparová Anna 2007 23; 4
Klapková Julie 2007 25; 2
Leitermannová Ellen 11; 16
Nacova Stefanija 22; 5
Semorádová Eliška 12; 15
Šmejkalová Tereza 17; 10 327
Šubrtová Alice 18; 9
Tlapáková Karolína 9; 38
Vyhnisová Viktorie IVAR CS - AUTHOR TEA 2007 16; 12; 16 78
Žišková Mia 21; 6
Kareisová Jana 2006 3; 100
Kočová Barbora 22; 1
Křížovská Johana 20; 3
Nahodilová Rozálie 18; 5
Polmanová Danica 19; 4
Slavíčková Sára 10; 23
Šírová Anna 9; 34
Štrynclová Johanka 16; 7
Tůmová Zuzana 14; 9
Würknerová Adriana 21; 2 148
Strakatá Vendula BSK racing 2007 10; 13 251
Horatjchkeová Julie 16; 1 145
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Böhm Matyáš 2006 3; 10; 5; 6; 7; 10; 3; 4; 560 23
Dlask Marek Topforex Lapierre 2007 9; 15; 22; 19; 14; 21; 89 148
Endrych Matěj 2007 15; 1
Fejt Jan 14; 2
Hájek Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 2007 4; 7; 6; 7; 2; 8; 505 127
Horák Martin BEKO BIKE Team 2007 6; 13; 11; 8; 9; 218 273
Hradecký Tomáš 2007 8; 9; 28; 16; 16; 125 52
Jungwirth František DUKLA Liberec 2006 5; 11; 10; 7; 8; 9; 6; 369 6
Král Daniel 12; 4
Král Kryštof Sokol Veltěž 2006 1; 6; 2; 1; 2; 1; 1; 2; 812 19
Macoun František 13; 26; 10; 16; 18; 12; 15; 66 53
Malát Marek 2007 10; 16; 8; 15; 17; 23; 105 91
Petrášek Martin 2006 7; 15; 18; 17; 10; 17; 150 76
Smejkal Adam SAMOLEPKY.CZ 2007 2; 7; 6; 5; 6; 6; 5; 569 40
Šefl Jan Hostinec U Tří lip 2007 11; 17; 19; 24; 22; 11; 19; 52 77
Beran Jakub 22; 7
Bursa Kryštof 18; 11
Čermák Martin 27; 2
Hendrych Vojta Bike Freaks Holice 2006 2; 117
Hrádek Michal 2006 14; 15
Huk Filip 2006 28; 1
Kasal Jan 2006 19; 10
Krasilov Jiří MTB Sokol Sobotka 2006 25; 12; 14
Kruman Oskar 16; 13
Kunc Filip 9; 40
Lienert Patrik 4; 3; 3; 3; 3; 3; 608 158
Mittner Jakub 12; 17
Novák Kryštof 5; 84
Pech Vilém 20; 27; 20; 22; 33 131
Ptáček Jan 2006 24; 5
Purnoch Martin 8; 8; 5; 4; 5; 336 271
Sedláček Max 13; 16
Svatuška Jakub Bikeclinic junior team 2006 1; 1; 2; 1; 2; 1; 729 32
Tuháček Pavel LYKO KLUB Prachatice 2006 3; 106
Voborník Matěj 23; 6
Vraný Štěpán 21; 8
Bažant Kryštof Cyklo Benda 2007 14; 20; 13; 34 41
Bruckner Filip 4; 4; 4; 4; 351 270
Dušek Jakub 11; 9; 12; 69 17
Hoferek Jan 21; 33; 2
Malínský Štěpán Bike Team Jilemnice 2007 17; 19; 21; 13; 38 68
Pozan Ivo 20; 2
Prokeš Jan 9; 33
Miškolci Filip 12; 1
Ranš Jakub Bicykl Kříž Ústí n.L. 2007 11; 25; 26; 19
Klausch Luis Bertsdorf SV 2007 13; 21 342
Krupa Vít 23; 11
Miletín Matěj 14; 20
Modráček Marek 33; 1
Nermuť Pavel 29; 5 345
Netík Tomáš 11; 23
Pávek Lukáš DUKLA 2007 21; 25; 20; 27 162
Pesničák Jan 30; 4
Pešina Jan 18; 16
Plecháč Patrik 10; 8; 7; 7; 199 110
Rytíř Tomáš 31; 3
Suchermann Bruna 12; 22
Šťastný Filip 32; 28; 8
Zeman Jakub 26; 8
Berger Oskar 24; 10
Lukeš František 13; 21
Naxera Václav 14; 20
Nidrle Lukáš 32; 2
Nidrle Michal 30; 4
Pospíšil Filip 23; 11
Rada Tobiáš 2007 31; 3
Rytíř Viktor 29; 5
Stromský Vít 2007 12; 22
Tomica Petr 5; 89
Tůma Filip 15; 19
Vojtěch Lukáš 27; 7
Miňovský Petr Sokol Veltěž 2007 17; 1 217
Pech Petr 16; 2 249
Rosa Samuel 9; 29 258
Špaček Marek ADASTRA Sokol Veltěž 2006 15; 3 207
Abrt Fabián 10; 25 70
Klimeš Michal 18; 7 167
Kostka Lukáš 24; 1 163
Průšek Jáchym 11; 14 123
Šulc Filip 14; 11 117
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Dlasková Vanda Lawi Author Team 2005 3; 9; 5; 3; 3; 4; 7; 531 149
Fejtová Jitka 5; 121
Hladíková Kateřina IVARCS - AUTHOR TEAM 2004 1; 2; 1; 1; 2; 2; 744 64
Kuchařová Pavlína 2005 4; 16; 10; 7; 11; 216 42
Kyselová Adéla IVAR CS AUTHOR TEAM 2004 2; 3; 2; 1; 5; 3; 3; 676 65
Beranová Anežka 18; 9
Domácí Bára 2005 19; 8
Dostálová Anna LYKO KLUB Prachatice 2005 10; 27
Foltýnová Adéla 7; 60
Foltýnová Anna 14; 13
Glaister Mia 2005 17; 10
Hanusová Gabriela 26; 1
Henrichová Zuzana 25; 2
Hladíková Adéla 13; 14
Kolářová Justýna DUKLA Praha 2004 8; 6; 7; 8; 184 135
Krinwaldová Lucie 15; 8; 10; 10; 71 85
Mišoňová Veronika Sokol Veltěž 2004 12; 4; 1; 2; 2; 1; 5; 557 268
Půbalová Nela Topforex Lapierre 2004 5; 3; 4; 1; 360 108
Repšová Anička 21; 6
Sedláčková Tereza 2005 23; 4
Spěšná Simona MS Bike academy racing team 2004 4; 93
Šléglová Eliška 2005 22; 5
Štěpková Kristýna 6; 71
Teršl Anna 2004 11; 16
Těšitelová Veronika 24; 3
Václavů Anna 20; 7
Viktorová Nela LYKOKLUB Prachatice 2004 1; 126
Šindelářová Hana 2004 7; 4; 8; 5; 4; 302 100
Klausch Emma 7; 43
Koptová Amálka 6; 54
Nýdrlová Nela 9; 13; 12; 24 61
Pesničáková Soňa 8; 32
Tichá Simona SOKOL Veltěž 2004 5; 9; 8; 125 276
Radová Daniela Cykloklub Benešov 2005 6; 57
Vinklárková Monika 12; 1
Volhejnová Karolína 11; 2
Chmátalová Adéla 6; 58 246
Kotlíková Adéla 9; 25 240
Svobodová Karolína 12; 2 205
Šedivá Ema 11; 3 255
Alblová Barbora 2005 9; 25 187
Petráková Natálie 6; 58 12
Vencálková Bára 13; 1 139
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Böhm Teodor 6; 13; 112
Chloupek Josef IVAR CS - AUTHOR TEAM 2005 7; 28; 13; 4; 17; 14; 10; 20; 197 244
Ježek Václav Ivar cs - Author team 2005 2; 6; 4; 3; 5; 5; 6; 601 261
Král David 9; 41
Lamač Martin 2003 8; 11; 2; 11; 15; 183
Pařík Vojtěch 2004 3; 4; 2; 4; 3; 4; 4; 651 119
Rozsypal Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 2004 1; 1; 1; 2; 2; 2; 1; 803 14
Vik Matěj Bikeclinic Junior Team 2004 4; 7; 6; 1; 5; 9; 6; 5; 540 57
Zeman Radim Bike & Ski Bakajda 2004 5; 19; 10; 3; 7; 303 26
Bajer Jan BAKAKO Nová Paka 2005 21; 12; 13; 33 180
Balatka Martin 29; 9
Bliml Matěj 37; 1
Čermák Ondřej DUKLA 2005 20; 7; 12; 9; 11; 118 144
Dovolil Josef BIKE TEAM Jilemnice 2005 34; 19; 5
Groh Daniel 2005 13; 7; 8; 121
Hojka František Bike Freaks Holice 2005 11; 27
Chýle Filip 9; 49
Jankovský Tomáš 12; 26
Jeřábek Tomáš 33; 5
Jurkulák Marek 2005 15; 23
Korec Jakub 35; 3
Kunčík Matěj ČS Specialized junior mtb 2004 2; 5; 201
Lácha Adam LYKOKLUB PRACHATICE 2005 17; 21
Mizera Richard 36; 2
Monti Alberto 25; 13
Müller Mirek 10; 9; 6; 3; 3; 325 44
Novotný Ondra DUKLA PRAHA 2005 5; 4; 180
Nýdrle Filip 23; 16; 20 184
Pávek Matyáš KC Kooperativa 2004 22; 9; 13; 10; 77 161
Pospíšil Adam 32; 6
Ptáček Martin 31; 7
Samec Filip 2005 3; 3; 1; 1; 1; 2; 676 9
Souček Jakub Bikeclinic junior team 2005 8; 8; 8; 11; 11; 160 31
Šilhavý Daniel 2005 24; 7; 63 242
Šilhavý Ondřej 2005 30; 14; 10 243
Šísl Bořek LYKO KLUB Prachatice 2004 16; 22
Toncar Pavel 26; 12
Vacek Bartik 27; 11
Vencl Libor Eleven Mercedes Mitas 2004 14; 7; 78
Walzer Dominik 18; 20
Dubeš Adam SSC Žel. Brod 2005 18; 2
Egrt František 14; 6
Nosek František BAKAKO Nová Paka 2005 15; 15; 11 181
Novák Lukáš 16; 20; 5
Prokeš Martin 17; 3
Hanyk Roman 7; 16; 17; 17; 54 84
Kubín Matěj 5; 63
Řepa Lukáš 6; 52
Dobias Simon 18; 3 321
Chyba Filip 19; 2
Knejzlík Tomáš 2005 15; 19; 8
Koňák Michal 12; 9
Mervart Vít 14; 7
Pešina Jakub 10; 21
Šubrt Maxmilián 20; 1
Šurík Jakub AGENCYTRANSPORT.CZ 2005 6; 10; 9; 118 156
Kučera Adam 18; 3
Lacina Petr 16; 5
Cuc Petr 13; 3 215
Chmátal David 12; 4 247
Miňovský Prokop Sokol Veltěž 2005 15; 1 218
Pavlíček Patrik 8; 38 233
Bárta Martin Bikeclinic Junior Team 2005 14; 7 95
Farský Jakub 18; 3 188
Hromádko Matěj 19; 2 152
Hudák Jakub FC Slovan Liberec 2004 8; 43 146
Jech Filip Sokol Veltěž 2004 12; 9 154
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Daňková Kateřina IVAR CS - AUTHOR Team 2002 3; 5; 3; 5; 4; 4; 4; 541 28
Hendrichová Pavla Expres CZ-Scott Team 2003 5; 11; 6; 4; 6; 12; 9; 7; 360 51
Jedlánková Martina 2002 2; 3; 2; 2; 3; 7; 3; 3; 640 15
Langová Alžběta 4; 12; 7; 11; 8; 9; 244 47
Zemanová Kristýna 2003 1; 1; 1; 1; 1; 1; 1; 2; 756 36
Baliczová Eva 13; 3
Blechová Lucie 6; 4; 133
Černohorská Jitka LY:KO KLUB 2002 4; 82
Dostálová Lucie LY:KO KLUB 2003 9; 27
Drbohlavová Eliška 2003 14; 2
Džerengová Sabina 2002 7; 49
Hejhalová Dagmar 2003 2; 5; 173
Hendrychová Lucka Bike Freaks 2003 10; 16
Hojková Štěpánka Jaroslav Kulhavy Cycling Team 2003 5; 71
Macháčková Barbora 8; 38
Matoušková Kateřina 15; 1
Novotná Aneta Sokol Veltěž 2003 3; 4; 6; 5; 6; 336 25
Bedrníková Karolína 2; 3; 2; 286 203
Duchkova Tereza 9; 25
Jedličková Eliška 13; 1
Kadlecová Zuzana Sokol Veltěž 2002 2; 1; 211 20
Melicharová Helena 8; 7; 5; 145 69
Tymešová Anna 2002 10; 14
Červenková Vanessa 10; 11 234
Kotlíková Eliška 6; 55 241
Prokešová Tereza 8; 32 186
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Daněk Jakub IVAR CS - AUTHOR Team 2002 2; 1; 3; 2; 1; 1; 4; 2; 743 29
Doležal Tomáš IVAR CS AUTHOR TEAM 2003 5; 11; 3; 5; 7; 6; 5; 461 54
Mareš Jiří 6; 102
Maroul Tomáš 2002 1; 2; 1; 1; 2; 2; 1; 3; 756 114
Řezníček David 7; 21; 14; 87 130
Stránský Matěj IVAR CS - AUTHOR Team 2003 4; 6; 4; 5; 3; 5; 2; 1; 602 2
Šulc David IVAR CS AUTHOR TEAM 2002 3; 5; 2; 4; 3; 3; 4; 612 79
Černý Filip 2003 7; 56
Dostál Václav LYKO KLUB Prachatice 2003 4; 89
Dvořák Vojtěch 12; 11
Fiedler Zdeněk 3; 100
Hádek Václav 8; 45
Henrich Tomáš 21; 2
Horyna Matěj 19; 17; 11; 11; 19 1
Jurkulák Jakub 16; 7
Kašpar Filip 2002 9; 34
Klauz Daniel 18; 5
Krula Štěpán MS Bike academy racing team 2003 13; 10
Kubišta Martin BAKAKO Nová Paka 2003 17; 12; 10 182
Novotný Ondřej 10; 23
Nýdrle Matyáš 20; 15; 4 183
Polívka Šimon 15; 8
Vonásek Jaroslav 22; 1
Vrabec Jiří 2002 14; 9
Bredler Matyáš Jiří 2002 5; 6; 6; 8; 7; 8; 301 37
Šindelář Jan 2003 6; 4; 6; 5; 6; 326 99
Hanyk Michal 7; 11; 10; 71 83
Frank Lukáš 7; 45
Horký Jakub 11; 1
Hyan Jiří 10; 12
Kopt Jakub 8; 34
Votoček Matyáš 9; 15; 33
Hruška Filip 16; 9
Kamien David 14; 11
Kučera Vladimír 24; 1
Novotný Lukáš 10; 9; 52 94
Oktábec Jakub 12; 13
Samec Michal 13; 8; 7; 96 10
Skrbek Jan BeManiax DDM Větrník 2002 22; 3
Smolík František 19; 6
Štěpán Jiří 20; 5
Tlamka Tomáš 4; 91
Vakoč Martin 9; 36
Vaněk Pavel 18; 7
Vojhejn Jonáš 23; 2
Bejšák Jakub 12; 1 201
Hnátek Ondřej 9; 24 248
Planeta Daniel 10; 13 263
Průšek Šimon 13; 3 122
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Hartychová Nicole 2001 4; 3; 3; 5; 4; 6; 5; 515 230
Mišoňová Magdalena 2001 2; 2; 2; 2; 2; 2; 2; 3; 667 267
Rolencová Vanessa 5; 7; 4; 7; 7; 6; 373 105
Vaníčková Tereza 1; 1; 1; 1; 1; 1; 1; 744 45
Vernerová Klára 2001 3; 3; 1; 3; 2; 535 124
Čermáková Sára 5; 3; 3; 4; 4; 387 143
Hauptová Karolína 4; 77
Janovská Lenka 2001 8; 33
Křemenová Natálie 9; 6; 5; 5; 7; 244 107
Vykypělová Karolína 6; 4; 4; 202
Zahrádková Viktorie 10; 11
Tichá Michaela 2001 5; 8; 92 275
Hrdličková Lucie 8; 31
Konečná Monika 7; 41
Nábělková Adéla 6; 52
Marksová Karolína 8; 31 80
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Ježek Tomáš 2001 1; 3; 1; 1; 1; 1; 2; 725 260
Dufek Tomáš 4; 81
Fialx Dominik 14; 1
Heteleiš Petr 2001 10; 5; 5; 3; 225 48
Hladík Josef 2001 2; 2; 2; 3; 1; 484 63
Hnik Jakub 5; 3; 2; 252 309
Klap Lukáš 13; 5; 4; 138 160
Kohout Viktor 9; 26
Komínek Luboš 2001 7; 4; 2; 3; 3; 4; 2; 508 56
Pechanec Ondřej 12; 3
Řídký Dominik 6; 59
Schierl Jakub 1; 114
Vykypěl Matouš 11; 4
Vykypěl Šimon 8; 6; 4; 164
Holpuch Tomáš 4; 73
Peterka Zdeněk 3; 84
Petr Martin 5; 62
Řepa Václav 6; 51
Ficek Jaromír 7; 43
Hájek Daniel 9; 21
Jirků Martin 6; 54
Tacchi Adriano 8; 32
Bóday Šimon 4; 75
Burget Matouš 6; 53
Novák Pavel 8; 31
Syrovátka Lukáš 7; 42
Bedrník Matěj 1; 106 202
Kdýr Matěj 2000 5; 62 226
Šedivý Vojtěch 6; 51 254
Koňák David 5; 61 133
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Bulvas Štěpán 1; 1; 1; 1; 2; 1; 1; 769 239
Cedrych Tomáš 5; 122
Dědina Jiří 6; 101
Gamba Filip 2011 2; 3; 4; 5; 10; 13; 4; 515 196
Procházková Martina 2011 3; 2; 2; 2; 3; 7; 9; 612 72
Žemba Adam 4; 9; 7; 4; 12; 3; 6; 442 185
Černá Ester 2011 7; 7; 88
Horák Mikuláš ČKS SKI jilemnice 2012 5; 11; 6; 16; 6; 7; 235 257
Vernerová Alena IVAR CS AUTHOR TEAM 2011 6; 8; 10; 111
Werner Ondřej 4; 5; 3; 9; 6; 327
Bredler Eliáš Sokol Malá Skála 2010 10; 14
Čižinská Mia MAD World Racing 2012 12; 2
Kunčíková Magdalena 3; 91
Nosek Ondřej 6; 58
Procházka Adam 2012 13; 1
Hájek Vítek 9; 15; 32
Hána Václav 12; 1
Hlůžková Denisa 8; 35
Klaban Adam 2012 10; 17; 5; 89 88
Knap Šimon 4; 79
Rébl Ondřej 11; 2
Vernerová Klára 6; 57
Brázda Filip 2011 15; 1
Dudek Jiří 12; 4
Hájek Adam 8; 38
Jedličková Adéla 2011 5; 71
Joklík Jakub 13; 11; 4; 8; 128 112
Mothejzík Miroslav 1; 115
Rázlová Magdaléna 7; 49
Semerád Marek SRAM MITAS TREK Team 2012 11; 5
Tomeček Matěj GS Cyklo Team Jistebnice 2012 14; 2
Jirouš Dominik 2; 111
Nahodilová Emilie 20; 3
Petrof Sofie 2010 14; 11; 13 103
Ptáčková Tereza 9; 34
Rada Vít 8; 45
Rozsypal Radim 5; 78
Rozsypalová Linda 22; 1
Ryšavý Martin 3; 100
Stanislavová Lara Elia 21; 2
Stanislavová Mia Marli 18; 5
Uher Matěj 19; 4
Uhrová Kristýna 4; 89
Červenková Adéla 2; 98 235
Dobrý Ondra 8; 32 265
Ničová Emma SOKOL Veltěž 2011 7; 43 219
Pavlíček Rodin 5; 65 266
Šedivá Františka 9; 21 256
Abrt Sebastián 2012 10; 15 73
Bělohlávek Jan 12; 3 178
Bošková Šárka 2012 13; 2 192
Buriánek Max HAVEN Team 2011 3; 92 164
Collie John 1; 114 157
Půbalová Silvie 2; 103 194
Rafajová Justýna 14; 1 198

2017

ELEVEN Dětský MTB cup 2017

2016

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2015

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2014

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2013

Dětský MTB CUP Libereckého kraje - průběžné výsledky