Přihlásit
SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje - 2014
Závodník Team Ročník Kategorie 0̸ Umístění Závodů
Endrychová Veronika 2010 Bobice 4 1
Kussmannová Nelly Bicykl Kříž Team Ústí n/Labem 2011 Bobice 3 8
Petrof Sofie 2010 Bobice 3 1
Vobrová Linda MAGIC BIKE TEAM 2010 Bobice 4.33 3
Zelená Lucie BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2010 Bobice 3.5 6
Bažantová Anežka Cyklo Benda team 2010 Bobice 5 4
Bénová Emma 2010 Bobice 13 1
Beranová Marta Bobice 16 1
Čižinská Emma iVAR CS 2010 Bobice 1 2
Dvořáková Barbora INDIGO CYCLING TEAM RK 2012 Bobice 15 1
Havlová Nela 2010 Bobice 17 1
Kerelová Kristýna Bobice 12 1
Kolajtová Pavlína 2010 Bobice 3 1
Košťáková Jana 2010 Bobice 20 1
Kučírková Markéta Bobice 7 1
Kulichová Marie Bobice 2 1
Nováková Eliška 2010 Bobice 19 1
Ondráčková Anička 2010 Bobice 21 1
Paříková Adéla Kosmos bikes Mladá Boleslav 2011 Bobice 4.5 2
Picková Adéla Bobice 18 1
Přádová Nela Bobice 14 1
Rechtbergerová Nela Bobice 11 1
Rezková Lenka Bobice 22 1
Součková Amélie Bikeclinic junior team 2010 Bobice 3 4
Šťavíková Anežka 2010 Bobice 8 1
Hlůžková Anna Bobice 1 1
Seheverová Alexandra Bobice 3 1
Thurant Linda Bobice 5 1
Tomečková Tereza Bobice 1 1
Bulvas Štěpán 2010 Bobíci 5 2
Hájek Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 2010 Bobíci 3.29 7
Malát Šimon Bobíci 3.14 7
Schafër Josef BEKO Bike Racing Team 2010 Bobíci 1.33 6
Šlambor Martin PAKLI SPORT KLUB 2010 Bobíci 3 1
Werner Ondřej 2010 Bobíci 13 2
Andrt Vojtěch 2010 Bobíci 22 1
Brádle Václav Bobíci 9 1
Bursa Vítek Bobíci 14 1
Černý Filip CYKLO Modlibov 2012 Bobíci 24 1
Dolák Daniel Bobíci 18 1
Hašlar Adam Bobíci 31 1
Hladík František IVARCS - AUTHOR TEAM 2010 Bobíci 1.33 3
Hoffmann Šimon MOVS 2010 Bobíci 20 1
Kaltman Petr Ústí nad Labem 2010 Bobíci 28 1
Kruman Herman Bobíci 15 1
Kubát Daniel Bobíci 30 1
Kučera Jakub BeManiax DDM Větrník 2010 Bobíci 25 1
Kulich Štěpán Bobíci 10 1
Míšek Jakub Bobíci 13 1
Ochrana David 2010 Bobíci 26 1
Pípla Vojtěch BIKECLINIC 2010 Bobíci 12 1
Pospíšil Vítek Bobíci 7 1
Prikner Tomas Bobíci 16 1
Rajnoch Marek IVAR CS Author Team 2010 Bobíci 4.17 6
Smutný Miroslav Bobíci 19 1
Sobalík Samuel Bobíci 27 1
Šourek Jakub Bobíci 17 1
Trejtnar Jonáš Bakajda Bobíci 4 1
Viktora Michal LY:KO KLUB 2010 Bobíci 11 1
Vojtěch Tomáš Bobíci 14 2
Vojtíšek Toník NOSWISS BAKOV 2010 Bobíci 29 1
Bouška Jiří Bobíci 5 1
Čižinský David Krnsko 2011 Bobíci 6 1
Juroška Denis Mladá Boleslav 2011 Bobíci 8 1
Mohaupt Vítek 2010 Bobíci 3 1
Křenek Marek Bobíci 3 1
Štěrba Ondřej Bobíci 5.5 2
Dobrý Radim Bobíci 4 1
Strakatý Šimon DUKLA Praha 2010 Bobíci 5 1
Jech Lukáš Sokol Veltěž 2009 Bobíci 6 1
Ušel Ondřej BikeClinic junior team 2010 Bobíci 5 1
Grohová Lucie 2008 Předžákyně 1 4
Hartychová Vanessa ivar cs autor 2008 Předžákyně 5 5
Kyselová Aneta IVAR CS Author Team 2008 Předžákyně 5.29 7
Petrof Johana BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2008 Předžákyně 9.67 3
Schafërová Magdaléna BEKO Bike Racing Team 2008 Předžákyně 3.33 6
Stránská Adéla IVAR CS - Author Team 2008 Předžákyně 2.33 6
Svatušková Markéta BikeClinic junior team 2008 Předžákyně 2.88 8
Cernikova Laura Předžákyně 11 1
Fiedlerová Šárka Předžákyně 13 1
Hanusová Michaela Předžákyně 17 1
Horáková Amálie ČKS SKI Jilemnice 2008 Předžákyně 6.8 5
Klacková Kamila LYKOKLUB Prachatice 2008 Předžákyně 5 1
Láchová Dita LYKOKLUB PRACHATICE 2008 Předžákyně 8 1
Macková Anna Předžákyně 18 1
Perlíková Barbora Předžákyně 15 1
Pilařová Adéla Předžákyně 14 1
Priknerova Karolina Předžákyně 16 1
Pudilová Barbora Předžákyně 12 1
Šíslová Barbora LYKO KLUB Prachatice 2008 Předžákyně 10 1
Šléglová Ellen 2008 Předžákyně 6 1
Černíková Klára Předžákyně 9 1
Hašková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2009 Předžákyně 10.8 5
Kolářová Babeta Dukla Praha 2009 Předžákyně 4 3
Nosková Marcela Předžákyně 8 1
Kluchová Bětuška MAGIC BIKE TEAM 2008 Předžákyně 9 3
Réblová Klára Předžákyně 2 1
Dobiasova Rebeka Předžákyně 4 1
Kočová Adéla Předžákyně 10 1
Plecháčová Nikola Předžákyně 9.25 4
Fenclová Karolína Předžákyně 8 2
Kolmanová Adéla Předžákyně 16.5 2
Melounová Tea 2009 Předžákyně 16.5 2
Najmanová Monika Předžákyně 16 1
Penzová Julie 2008 Předžákyně 13 1
Růtová Amálie Předžákyně 19 1
Šírová Marie Předžákyně 12 1
Cucová Michaela CYKLO TEAM BAŠŤ JUNIOR 2009 Předžákyně 5 1
Kuchařová Evelína BSK racing juniors 2008 Předžákyně 8 2
Litošová Veronika Předžákyně 7 1
Bošková Anna Předžákyně 14 1
Bradnová Magdaléna Předžákyně 9 1
Frydrychová Karolínka TJ Škoda Auto MB 2009 Předžákyně 13 1
Henertová Monika Předžákyně 7 1
Bursa Marek LIBEREC 2009 Předžáci 5 1
Gorog Štěpán Ivar-CS Author Team 2008 Předžáci 5.63 8
Hendrich Daniel Maximus Expres CZ - Scott Team Kolín 2008 Předžáci 4.63 8
Horák Adam BEKO Bike Racing Team 2008 Předžáci 5 5
Chloupek Jan 2009 Předžáci 15 1
Jungwirth Štěpán Dukla Liberec 2008 Předžáci 4 7
Königsmark Honzík CYKLOKROS MILOVICE 2009 Předžáci 12 1
Král Matyáš SOKOL Veltěž 2009 Předžáci 13.5 2
Močárko Lukáš Předžáci 7.75 8
Roušar Filip 2009 Předžáci 10 2
Stránský Ondřej STPA 2009 Předžáci 10 2
Uhlík Michal STPA 2009 Předžáci 8 2
Vašíček Adam 2008 Předžáci 12.4 5
Vilém Štěpán Předžáci 15.67 6
Werner David 2008 Předžáci 6.86 7
Andrt Štěpán 2008 Předžáci 19 1
Balatka Lukáš Předžáci 1.33 3
Bednář Olda 2008 Předžáci 31 1
Černý Marek 2008 Předžáci 27 1
Domácí Ondřej Předžáci 26 1
Dostál Martin LY:KO KLUB 2008 Předžáci 16 1
Hanuš František POCTA 2008 Předžáci 21 1
Kolajta Adam IVAR CS AUTHOR TEAM 2008 Předžáci 18 1
Kopáček Filip Předžáci 30 1
Korec Likáš Předžáci 14 1
Loukotka Patrik SAC Bělá pod Bezdězem 2008 Předžáci 19.33 3
Lukšo Jan Předžáci 17 1
Mareček Jan Kněžmost 2008 Předžáci 32 1
Mindl Marek Předžáci 6.5 4
Nýdrle Miloslav Předžáci 9.75 4
Ochrana Filip 2008 Předžáci 29 1
Ondráček Jáchym 2008 Předžáci 13 1
Pilař Štěpán Předžáci 28 1
Plaček Vojtěch Předžáci 22 1
Půbal Matouš TJ Škoda Auto MB 2008 Předžáci 4 5
Řehák Vítek Předžáci 8 1
Štětina Sebastian 2008 Předžáci 33 1
Šulc Tomáš Bakov nad Jizerou Předžáci 6.5 2
Švejdar Ondřej Předžáci 35 1
Truuschka Aleš Předžáci 12 1
Videcký Jaroslav SKI Jarin sport 2008 Předžáci 6 1
Vík Vojtěch Předžáci 25 1
Vondráček Marek Předžáci 34 1
Zderadnička Jakub Předžáci 36 1
Bredler Jonáš Kooperativa 2008 Předžáci 7 5
Černý Jan Předžáci 11 1
Dubeš Daniel Předžáci 17 1
Egrt Jan Předžáci 14 1
Kroupa Martin Předžáci 16 1
Novotný Lukáš Sokol Veltěž 2009 Předžáci 16.2 5
Šimíček Jaromír Předžáci 20 1
Knap Miroslav Předžáci 10 1
Bartoš Vojtěch Předžáci 14 1
Brázda Jim 2008 Předžáci 15 1
Bredler Jiří Předžáci 5 1
Graupner Hans Předžáci 12 1
Hriušin Hugo Kellys Bikeranch 2009 Předžáci 18 1
Kříž Samuel 2008 Předžáci 10.33 3
Moulis Ondřej IVAR CS - AUTHOR TEAM 2009 Předžáci 11 2
Votýpka Šěpán OK BOR 2009 Předžáci 17 3
Fencl Jiří Předžáci 6 2
Hošek Michal Předžáci 17 1
Křížovský Jan Předžáci 10 1
Kuba Matyáš Předžáci 18 1
Skála Jakub Předžáci 15 1
Straka Lukáš Předžáci 14 1
Štryncl Vilda Předžáci 12 1
Červenka Matyáš Předžáci 11 1
Křemen Denis Předžáci 9 2
Meger Maximilián Předžáci 15 1
Pešek Tomáš Předžáci 2 1
Vašíček Denis ADASTRA Sokol Veltěž 2008 Předžáci 7 1
Bradna Vítek Předžáci 10 1
Novotný Jakub PSAC Semčice 2009 Předžáci 17 1
Rafaj Mikuláš Předžáci 22 1
Šebek Kryštof 2009 Předžáci 16 1
Cebulová Klára Bitters Superior Cyklofit Team 2006 Žákyně 1 3.25 8
Kimmelová Anna 2007 Žákyně 1 20 3
Langová Eliška Žákyně 1 16 6
Rozsypalová Adéla IVAR CS Author Team 2006 Žákyně 1 1.29 7
Šlamborová Lucie PAKLISPORT Jablonné 2007 Žákyně 1 16.71 7
Vaškovská Michalka ČKL Harrachov 2006 Žákyně 1 6.5 6
Viková Hanka Dukla Praha 2007 Žákyně 1 6.5 8
Vilémová Eliška 2006 Žákyně 1 9.6 5
Vlková Adéla MAGIC BIKE Team 2006 Žákyně 1 16.75 4
Volejníková Natalie BEKO Bike Racing Team 2007 Žákyně 1 9.14 7
Volejníková Nikola BEKO Bike Racing Team 2006 Žákyně 1 11 7
Baliczová Veronika Žákyně 1 21 1
Bendlová Zuzana Žákyně 1 30 1
Bursová Adina 2007 Žákyně 1 22 1
Ceeová Kristýna Žákyně 1 38 1
Dlouhá Aneta IVAR CS - AUTHOR TEAM 2007 Žákyně 1 19 2
Dvořáková Klára Žákyně 1 24 1
Hejlová Lucie Žákyně 1 39 1
Horáková Eliška Žákyně 1 42 1
Hrdinová Veronika 2006 Žákyně 1 20 1
Chýlová Johana Žákyně 1 15 1
Janatová Zdeňka Žákyně 1 17 1
Jankovská Ema Žákyně 1 12 1
Jurkuláková Adéla Žákyně 1 23 1
Kaiserová Kateřina Žákyně 1 43 1
Kluchová Anežka MAGIC BIKE team 2006 Žákyně 1 3.43 7
Kolomazniková Andrejka Žákyně 1 26 1
Kramešová Marie Žákyně 1 3.5 2
Kunčíková Ella Spartak Vrchlabí 2007 Žákyně 1 10 2
Lachmanová Eva Žákyně 1 47 1
Langerová Adéla Žákyně 1 33 2
Mindlová Veronika Žákyně 1 7.4 5
Mladá Kristýna 2007 Žákyně 1 25 1
Nečásková Hana Žákyně 1 19 1
Nejezchlebová Adéla Žákyně 1 11 1
Neumanová Kristýna 2007 Žákyně 1 18 1
Nováčková Anežka BSB Bakajda 2007 Žákyně 1 41 1
Nováková Daniela 2007 Žákyně 1 7 3
Ondráčková Amálka Žákyně 1 10 1
Rajnochová Barbora IVAR CS Author Team 2007 Žákyně 1 10.17 6
Rejzková Květa Žákyně 1 45 1
Smetanová Bára Žákyně 1 35 1
Stibrová Štěpánka Žákyně 1 33 1
Šourková Lucie Žákyně 1 44 1
Urbanová Tereza 2007 Žákyně 1 36 1
Václavů Martina Ivar CS Author Team 2007 Žákyně 1 37 1
Víková Veronika Žákyně 1 29 1
Vojtiskova Kata 2007 Žákyně 1 46 1
Čapková Claudie IVAR CS Author Team 2007 Žákyně 1 9.8 5
Dušková Kateřina BEKO Bike Racing Team 2007 Žákyně 1 1.67 6
Sedláčková Veronika IVAR CS Author Team 2007 Žákyně 1 17 1
Beránková Žofie Žákyně 1 13 1
Chocholoušková Anička Žákyně 1 24 1
Jedličková Nela Žákyně 1 14 1
Kašparová Anna 2007 Žákyně 1 23 1
Klapková Julie 2007 Žákyně 1 25 1
Leitermannová Ellen Žákyně 1 11 1
Nacova Stefanija Žákyně 1 22 1
Semorádová Eliška Žákyně 1 12 1
Šmejkalová Tereza Žákyně 1 17 1
Šubrtová Alice Žákyně 1 18 1
Tlapáková Karolína Žákyně 1 9 1
Vyhnisová Viktorie IVAR CS - AUTHOR TEAM 2007 Žákyně 1 14 2
Žišková Mia Žákyně 1 21 1
Kareisová Jana 2006 Žákyně 1 3 1
Kočová Barbora Žákyně 1 22 1
Křížovská Johana Žákyně 1 20 1
Nahodilová Rozálie Žákyně 1 18 1
Polmanová Danica Žákyně 1 19 1
Slavíčková Sára Žákyně 1 10 1
Šírová Anna Žákyně 1 9 1
Štrynclová Johanka Žákyně 1 16 1
Tůmová Zuzana Žákyně 1 14 1
Würknerová Adriana Žákyně 1 21 1
Strakatá Vendula DUKLA Praha 2007 Žákyně 1 10 1
Horatjchkeová Julie Žákyně 1 16 1
Böhm Matyáš 2006 Žáci 1 6 8
Dlask Marek Topforex Lapierre 2007 Žáci 1 16.67 6
Endrych Matěj DUKLA Liberec 2007 Žáci 1 15 1
Fejt Jan Žáci 1 14 1
Hájek Tomáš IVAR CS AUTHOR TEAM 2007 Žáci 1 5.67 6
Horák Martin BEKO Bike Racing Team 2007 Žáci 1 9.4 5
Hradecký Tomáš 2007 Žáci 1 15.4 5
Jungwirth František DUKLA Liberec 2006 Žáci 1 8 7
Král Daniel Žáci 1 12 1
Král Kryštof Sokol Veltěž 2006 Žáci 1 2 8
Macoun František Žáci 1 15.71 7
Malát Marek 2007 Žáci 1 14.83 6
Petrášek Martin 2006 Žáci 1 14 6
Smejkal Adam IVAR CS 2007 Žáci 1 5.29 7
Šefl Jan Hostinec U Tří lip 2007 Žáci 1 17.57 7
Beran Jakub Žáci 1 22 1
Bursa Kryštof Žáci 1 18 1
Čermák Martin Žáci 1 27 1
Hendrych Vojta Bike Freaks Holice 2006 Žáci 1 2 1
Hrádek Michal 2006 Žáci 1 14 1
Huk Filip 2006 Žáci 1 28 1
Kasal Jan 2006 Žáci 1 19 1
Krasilov Jiří MTB Sokol Sobotka 2006 Žáci 1 18.5 2
Kruman Oskar Žáci 1 16 1
Kunc Filip Žáci 1 9 1
Lienert Patrik Žáci 1 3.17 6
Mittner Jakub Žáci 1 12 1
Novák Kryštof Žáci 1 5 1
Pech Vilém Žáci 1 22.25 4
Ptáček Jan 2006 Žáci 1 24 1
Purnoch Martin Žáci 1 6 5
Sedláček Max Žáci 1 13 1
Svatuška Jakub Bikeclinic junior team 2006 Žáci 1 1.33 6
Tuháček Pavel LYKO KLUB Prachatice 2006 Žáci 1 3 1
Voborník Matěj Žáci 1 23 1
Vraný Štěpán Žáci 1 21 1
Bažant Kryštof Cyklo Benda team 2007 Žáci 1 15.67 3
Bruckner Filip Žáci 1 4 4
Dušek Jakub Žáci 1 10.67 3
Hoferek Jan Žáci 1 27 2
Malínský Štěpán Bike Team Jilemnice 2007 Žáci 1 17.5 4
Pozan Ivo Žáci 1 20 1
Prokeš Jan Žáci 1 9 1
Miškolci Filip Žáci 1 12 1
Ranš Jakub Bicykl Kříž Ústí n.L. 2007 Žáci 1 20.67 3
Klausch Luis Bertsdorf SV 2007 Žáci 1 13 1
Krupa Vít Žáci 1 23 1
Miletín Matěj Žáci 1 14 1
Modráček Marek Žáci 1 33 1
Nermuť Pavel Žáci 1 29 1
Netík Tomáš Žáci 1 11 1
Pávek Lukáš Beko Lbc 2007 Žáci 1 22 3
Pesničák Jan Žáci 1 30 1
Pešina Jan Žáci 1 18 1
Plecháč Patrik Žáci 1 8 4
Rytíř Tomáš Žáci 1 31 1
Suchermann Bruna Žáci 1 12 1
Šťastný Filip Žáci 1 30 2
Zeman Jakub Bicykl Team Ústí nad Labem Žáci 1 26 1
Berger Oskar Žáci 1 24 1
Lukeš František Žáci 1 13 1
Naxera Václav Žáci 1 14 1
Nidrle Lukáš Žáci 1 32 1
Nidrle Michal Žáci 1 30 1
Pospíšil Filip Žáci 1 23 1
Rada Tobiáš 2007 Žáci 1 31 1
Rytíř Viktor Žáci 1 29 1
Stromský Vít 2007 Žáci 1 12 1
Tomica Petr Žáci 1 5 1
Tůma Filip Žáci 1 15 1
Vojtěch Lukáš Žáci 1 27 1
Miňovský Petr Sokol Veltěž 2007 Žáci 1 17 1
Pech Petr Žáci 1 16 1
Rosa Samuel Žáci 1 9 1
Špaček Marek ADASTRA Sokol Veltěž 2006 Žáci 1 15 1
Abrt Fabián Žáci 1 10 1
Klimeš Michal Žáci 1 18 1
Kostka Lukáš Žáci 1 24 1
Průšek Jáchym Žáci 1 11 1
Šulc Filip Žáci 1 14 1
Dlasková Vanda Lawi Author Team 2005 Žákyně 2 4.86 7
Fejtová Jitka Žákyně 2 5 1
Hladíková Kateřina Ivar-CS Author Team 2004 Žákyně 2 1.5 6
Kuchařová Pavlína BSK racing juniors 2005 Žákyně 2 9.6 5
Kyselová Adéla IVAR CS AUTHOR TEAM 2004 Žákyně 2 2.71 7
Beranová Anežka Žákyně 2 18 1
Domácí Bára 2005 Žákyně 2 19 1
Dostálová Anna LYKO KLUB Prachatice 2005 Žákyně 2 10 1
Foltýnová Adéla Žákyně 2 7 1
Foltýnová Anna Žákyně 2 14 1
Glaister Mia 2005 Žákyně 2 17 1
Hanusová Gabriela Žákyně 2 26 1
Henrichová Zuzana Žákyně 2 25 1
Hladíková Adéla Žákyně 2 13 1
Kolářová Justýna Dukla Praha 2004 Žákyně 2 7.25 4
Krinwaldová Lucie Žákyně 2 10.75 4
Mišoňová Veronika Sokol Veltěž 2004 Žákyně 2 3.86 7
Půbalová Nela TJ Škoda Auto MB 2004 Žákyně 2 3.25 4
Repšová Anička Žákyně 2 21 1
Sedláčková Tereza 2005 Žákyně 2 23 1
Spěšná Simona MS Bike academy racing team 2004 Žákyně 2 4 1
Šléglová Eliška 2005 Žákyně 2 22 1
Štěpková Kristýna Žákyně 2 6 1
Teršl Anna 2004 Žákyně 2 11 1
Těšitelová Veronika Žákyně 2 24 1
Václavů Anna Žákyně 2 20 1
Viktorová Nela LYKOKLUB Prachatice 2004 Žákyně 2 1 1
Šindelářová Hana 2004 Žákyně 2 5.6 5
Klausch Emma Žákyně 2 7 1
Koptová Amálka Žákyně 2 6 1
Nýdrlová Nela Žákyně 2 11.33 3
Pesničáková Soňa Žákyně 2 8 1
Tichá Simona SOKOL Veltěž 2004 Žákyně 2 7.33 3
Radová Daniela Cykloklub Benešov 2005 Žákyně 2 6 1
Vinklárková Monika Žákyně 2 12 1
Volhejnová Karolína Žákyně 2 11 1
Chmátalová Adéla Žákyně 2 6 1
Kotlíková Adéla Žákyně 2 9 1
Svobodová Karolína Žákyně 2 12 1
Šedivá Ema Žákyně 2 11 1
Alblová Barbora 2005 Žákyně 2 9 1
Petráková Natálie Žákyně 2 6 1
Vencálková Bára Žákyně 2 13 1
Böhm Teodor Žáci 2 9.5 2
Chloupek Josef IVAR CS - AUTHOR TEAM 2005 Žáci 2 14.13 8
Ježek Václav 2005 Žáci 2 4.43 7
Král David Žáci 2 9 1
Lamač Martin 2003 Žáci 2 9.4 5
Pařík Vojtěch 2004 Žáci 2 3.43 7
Rozsypal Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 2004 Žáci 2 1.43 7
Vik Matěj Bikeclinic Junior Team 2004 Žáci 2 5.38 8
Zeman Radim Bike & Ski Bakajda 2004 Žáci 2 8.8 5
Bajer Jan BAKAKO Nová Paka 2005 Žáci 2 15.33 3
Balatka Martin Žáci 2 29 1
Bliml Matěj Žáci 2 37 1
Čermák Ondřej DUKLA 2005 Žáci 2 11.8 5
Dovolil Josef BIKE TEAM Jilemnice 2005 Žáci 2 26.5 2
Groh Daniel 2005 Žáci 2 9.33 3
Hojka František Bike Freaks Holice 2005 Žáci 2 11 1
Chýle Filip Žáci 2 9 1
Jankovský Tomáš Žáci 2 12 1
Jeřábek Tomáš Žáci 2 33 1
Jurkulák Marek 2005 Žáci 2 15 1
Korec Jakub Žáci 2 35 1
Kunčík Matěj ČS Specialized junior mtb 2004 Žáci 2 3.5 2
Lácha Adam LYKOKLUB PRACHATICE 2005 Žáci 2 17 1
Mizera Richard Žáci 2 36 1
Monti Alberto Žáci 2 25 1
Müller Mirek Žáci 2 6.2 5
Novotný Ondra DUKLA PRAHA 2005 Žáci 2 4.5 2
Nýdrle Filip Žáci 2 19.5 2
Pávek Matyáš Kooperativa JBC 2004 Žáci 2 13.5 4
Pospíšil Adam Žáci 2 32 1
Ptáček Martin Žáci 2 31 1
Samec Filip 2005 Žáci 2 1.83 6
Souček Jakub Bikeclinic junior team 2005 Žáci 2 9.2 5
Šilhavý Daniel 2005 Žáci 2 15.5 2
Šilhavý Ondřej 2005 Žáci 2 22 2
Šísl Bořek LYKO KLUB Prachatice 2004 Žáci 2 16 1
Toncar Pavel Žáci 2 26 1
Vacek Bartik Žáci 2 27 1
Vencl Libor Eleven Mercede-Benz Mitas team 2004 Žáci 2 10.5 2
Walzer Dominik Žáci 2 18 1
Dubeš Adam SSC Žel. Brod 2005 Žáci 2 18 1
Egrt František Žáci 2 14 1
Nosek František BAKAKO Nová Paka 2005 Žáci 2 15 2
Novák Lukáš Žáci 2 18 2
Prokeš Martin Žáci 2 17 1
Hanyk Roman Žáci 2 14.25 4
Kubín Matěj Žáci 2 5 1
Řepa Lukáš Žáci 2 6 1
Dobias Simon Žáci 2 18 1
Chyba Filip Žáci 2 19 1
Knejzlík Tomáš 2005 Žáci 2 17 2
Koňák Michal Žáci 2 12 1
Mervart Vít Žáci 2 14 1
Pešina Jakub Žáci 2 10 1
Šubrt Maxmilián Žáci 2 20 1
Šurík Jakub Agency trasnport.cz 2005 Žáci 2 8.33 3
Kučera Adam Žáci 2 18 1
Lacina Petr Žáci 2 16 1
Cuc Petr Žáci 2 13 1
Chmátal David Žáci 2 12 1
Miňovský Prokop Sokol Veltěž 2005 Žáci 2 15 1
Pavlíček Patrik Žáci 2 8 1
Bárta Martin Bikeclinic Junior Team 2005 Žáci 2 14 1
Farský Jakub Žáci 2 18 1
Hromádko Matěj Žáci 2 19 1
Hudák Jakub FC Slovan Liberec 2004 Žáci 2 8 1
Jech Filip Sokol Veltěž 2004 Žáci 2 12 1
Daňková Kateřina IVAR CS - AUTHOR Team 2002 Mladší žákyně 4 7
Hendrichová Pavla Expres CZ-Scott Team 2003 Mladší žákyně 7.5 8
Jedlánková Martina 2002 Mladší žákyně 3.13 8
Langová Alžběta Mladší žákyně 8.5 6
Zemanová Kristýna 2003 Mladší žákyně 1.13 8
Baliczová Eva Mladší žákyně 13 1
Blechová Lucie Mladší žákyně 5 2
Černohorská Jitka LY:KO KLUB 2002 Mladší žákyně 4 1
Dostálová Lucie LY:KO KLUB 2003 Mladší žákyně 9 1
Drbohlavová Eliška 2003 Mladší žákyně 14 1
Džerengová Sabina 2002 Mladší žákyně 7 1
Hejhalová Dagmar 2003 Mladší žákyně 3.5 2
Hendrychová Lucka Bike Freaks 2003 Mladší žákyně 10 1
Hojková Štěpánka Jaroslav Kulhavy Cycling Team 2003 Mladší žákyně 5 1
Macháčková Barbora Mladší žákyně 8 1
Matoušková Kateřina Mladší žákyně 15 1
Novotná Aneta Sokol Veltěž 2003 Mladší žákyně 4.8 5
Bedrníková Karolína Mladší žákyně 2.33 3
Duchkova Tereza Mladší žákyně 9 1
Jedličková Eliška Mladší žákyně 13 1
Kadlecová Zuzana Sokol Veltěž 2002 Mladší žákyně 1.5 2
Melicharová Helena Mladší žákyně 6.67 3
Tymešová Anna 2002 Mladší žákyně 10 1
Červenková Vanessa Mladší žákyně 10 1
Kotlíková Eliška Mladší žákyně 6 1
Prokešová Tereza Mladší žákyně 8 1
Daněk Jakub IVAR CS - AUTHOR Team 2002 Mladší žáci 2 8
Doležal Tomáš IVAR CS AUTHOR TEAM 2003 Mladší žáci 6 7
Mareš Jiří Mladší žáci 6 1
Maroul Tomáš 2002 Mladší žáci 1.63 8
Řezníček David Mladší žáci 14 3
Stránský Matěj IVAR CS - AUTHOR Team 2003 Mladší žáci 3.75 8
Šulc David IVAR CS AUTHOR TEAM 2002 Mladší žáci 3.43 7
Černý Filip 2003 Mladší žáci 7 1
Dostál Václav LYKO KLUB Prachatice 2003 Mladší žáci 4 1
Dvořák Vojtěch Mladší žáci 12 1
Fiedler Zdeněk Mladší žáci 3 1
Hádek Václav Mladší žáci 8 1
Henrich Tomáš Mladší žáci 21 1
Horyna Matěj Mladší žáci 14.5 4
Jurkulák Jakub Mladší žáci 16 1
Kašpar Filip 2002 Mladší žáci 9 1
Klauz Daniel Mladší žáci 18 1
Krula Štěpán MS Bike academy racing team 2003 Mladší žáci 13 1
Kubišta Martin BAKAKO Nová Paka 2003 Mladší žáci 14.5 2
Novotný Ondřej Mladší žáci 10 1
Nýdrle Matyáš Mladší žáci 17.5 2
Polívka Šimon Mladší žáci 15 1
Vonásek Jaroslav Mladší žáci 22 1
Vrabec Jiří 2002 Mladší žáci 14 1
Bredler Matyáš Jiří 2002 Mladší žáci 6.67 6
Šindelář Jan 2003 Mladší žáci 5.4 5
Hanyk Michal Mladší žáci 9.33 3
Frank Lukáš Mladší žáci 7 1
Horký Jakub Mladší žáci 11 1
Hyan Jiří Mladší žáci 10 1
Kopt Jakub Mladší žáci 8 1
Votoček Matyáš Mladší žáci 12 2
Hruška Filip Mladší žáci 16 1
Kamien David Mladší žáci 14 1
Kučera Vladimír Mladší žáci 24 1
Novotný Lukáš Mladší žáci 9.5 2
Oktábec Jakub Mladší žáci 12 1
Samec Michal Mladší žáci 9.33 3
Skrbek Jan BeManiax DDM Větrník 2002 Mladší žáci 22 1
Smolík František Mladší žáci 19 1
Štěpán Jiří Mladší žáci 20 1
Tlamka Tomáš Mladší žáci 4 1
Vakoč Martin Mladší žáci 9 1
Vaněk Pavel Mladší žáci 18 1
Vojhejn Jonáš Mladší žáci 23 1
Bejšák Jakub Mladší žáci 12 1
Hnátek Ondřej Mladší žáci 9 1
Planeta Daniel Mladší žáci 10 1
Průšek Šimon Mladší žáci 13 1
Hartychová Nicole 2001 Starší žákyně 4.29 7
Mišoňová Magdalena 2001 Starší žákyně 2.13 8
Rolencová Vanessa Starší žákyně 6 6
Vaníčková Tereza Starší žákyně 1 7
Vernerová Klára 2001 Starší žákyně 2.4 5
Čermáková Sára Starší žákyně 3.8 5
Hauptová Karolína Starší žákyně 4 1
Janovská Lenka 2001 Starší žákyně 8 1
Křemenová Natálie Starší žákyně 6.4 5
Vykypělová Karolína Starší žákyně 4.67 3
Zahrádková Viktorie Starší žákyně 10 1
Tichá Michaela 2001 Starší žákyně 6.5 2
Hrdličková Lucie Starší žákyně 8 1
Konečná Monika Starší žákyně 7 1
Nábělková Adéla Starší žákyně 6 1
Marksová Karolína Starší žákyně 8 1
Ježek Tomáš 2001 Starší žáci 1.43 7
Dufek Tomáš Starší žáci 4 1
Fialx Dominik Starší žáci 14 1
Heteleiš Petr 2001 Starší žáci 5.75 4
Hladík Josef 2001 Starší žáci 2 5
Hnik Jakub Starší žáci 3.33 3
Klap Lukáš Starší žáci 7.33 3
Kohout Viktor Starší žáci 9 1
Komínek Luboš 2001 Starší žáci 3.57 7
Pechanec Ondřej Starší žáci 12 1
Řídký Dominik Starší žáci 6 1
Schierl Jakub Starší žáci 1 1
Vykypěl Matouš Starší žáci 11 1
Vykypěl Šimon Starší žáci 6 3
Holpuch Tomáš Starší žáci 4 1
Peterka Zdeněk Starší žáci 3 1
Petr Martin Starší žáci 5 1
Řepa Václav Starší žáci 6 1
Ficek Jaromír Starší žáci 7 1
Hájek Daniel Starší žáci 9 1
Jirků Martin Starší žáci 6 1
Tacchi Adriano Starší žáci 8 1
Bóday Šimon Starší žáci 4 1
Burget Matouš Starší žáci 6 1
Novák Pavel Starší žáci 8 1
Syrovátka Lukáš Starší žáci 7 1
Bedrník Matěj Starší žáci 1 1
Kdýr Matěj 2000 Starší žáci 5 1
Šedivý Vojtěch Starší žáci 6 1
Koňák David Starší žáci 5 1
Bulvas Štěpán Odrážedla 1.14 7
Cedrych Tomáš Odrážedla 5 1
Dědina Jiří Odrážedla 6 1
Gamba Filip 2011 Odrážedla 5.86 7
Procházková Martina 2011 Odrážedla 4 7
Žemba Adam Odrážedla 6.43 7
Černá Ester 2011 Odrážedla 7 2
Horák Mikuláš ČKS SKI jilemnice 2012 Odrážedla 8.5 6
Vernerová Alena Ivar-CS Author Team 2011 Odrážedla 8 3
Werner Ondřej Odrážedla 5.4 5
Bredler Eliáš Sokol Malá Skála 2010 Odrážedla 10 1
Čižinská Mia MAD World Racing 2012 Odrážedla 12 1
Kunčíková Magdalena Spartak Vrchlabí Odrážedla 3 1
Nosek Ondřej Odrážedla 6 1
Procházka Adam 2012 Odrážedla 13 1
Hájek Vítek Odrážedla 12 2
Hána Václav Odrážedla 12 1
Hlůžková Denisa Odrážedla 8 1
Klaban Adam 2012 Odrážedla 10.67 3
Knap Šimon Odrážedla 4 1
Rébl Ondřej Odrážedla 11 1
Vernerová Klára Odrážedla 6 1
Brázda Filip 2011 Odrážedla 15 1
Dudek Jiří Odrážedla 12 1
Hájek Adam Odrážedla 8 1
Jedličková Adéla 2011 Odrážedla 5 1
Joklík Jakub Odrážedla 9 4
Mothejzík Miroslav Odrážedla 1 1
Rázlová Magdaléna Odrážedla 7 1
Semerád Marek SRAM MITAS TREK team 2012 Odrážedla 11 1
Tomeček Matěj GS Cyklo Team Jistebnice 2012 Odrážedla 14 1
Jirouš Dominik Odrážedla 2 1
Nahodilová Emilie Odrážedla 20 1
Petrof Sofie 2010 Odrážedla 12.5 2
Ptáčková Tereza Odrážedla 9 1
Rada Vít Odrážedla 8 1
Rozsypal Radim Odrážedla 5 1
Rozsypalová Linda Odrážedla 22 1
Ryšavý Martin Odrážedla 3 1
Stanislavová Lara Elia Odrážedla 21 1
Stanislavová Mia Marli Odrážedla 18 1
Uher Matěj Odrážedla 19 1
Uhrová Kristýna Odrážedla 4 1
Červenková Adéla Odrážedla 2 1
Dobrý Ondra Odrážedla 8 1
Ničová Emma SOKOL Veltěž 2011 Odrážedla 7 1
Pavlíček Rodin Odrážedla 5 1
Šedivá Františka Odrážedla 9 1
Abrt Sebastián 2012 Odrážedla 10 1
Bělohlávek Jan Odrážedla 12 1
Bošková Šárka 2012 Odrážedla 13 1
Buriánek Max HAVEN Team 2011 Odrážedla 3 1
Collie John Odrážedla 1 1
Půbalová Silvie Odrážedla 2 1
Rafajová Justýna Odrážedla 14 1

2018

ELEVEN Dětský MTB cup 2018

2017

ELEVEN Dětský MTB cup 2017

2016

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2015

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2014

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2013

Dětský MTB CUP Libereckého kraje - průběžné výsledky