Přihlásit
SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje - 2015
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Čižinská Mia MADesign World Racing 2012 3; 3; 248
Lhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team 2010 1; 6; 4; 6; 4; 4; 535 34 S
Ničová Emma SOKOL Veltěž 2011 4; 1; 1; 3; 1; 543 314
Procházková Martina 2011 2; 3; 2; 3; 2; 3; 1; 657 37 S
Řeháčková Sofie MTB klub Rychlá rota 2011 5; 122
Walterová Aneta 2011 6; 6; 2; 5; 5; 369 431
Beranová Terezka Bakajda 2011 4; 84
Čadilová Adéla Čača 2011 13; 5
Huňková Lucie 2011 11; 7
Kasalová Vendula Bakajda 2011 12; 6
Kolomazníková Anna 2011 9; 29
Malinová Anna Bike & Ski Bakajda 2011 17; 1
Mázdrová Natálka 2011 16; 2
Nováková Aneta 2011 7; 51
Palounková Karolína 2011 2; 106
Suková Kateřina 2011 10; 18
Šauerová Olívie Avast Cyklo Šauer 2011 15; 3
Škubalova Sara 2011 1; 117
Ulrich Gwyneth Kate 2011 8; 5; 1; 2; 2; 394 59 S
Vernerová Alena Ivar-CS Author Team 2011 5; 73
Videcká Karolína 2011 14; 4
Burešová Pavla Fincentrum 2011 4; 73 173
Jedličková Adéla 2011 5; 62 103
Hoffelnerová Nikola 2011 4; 72 368
Jehličková Anežka Spifit Liberec 2011 3; 82 145
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Gamba Filip BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2011 2; 6; 4; 3; 3; 3; 562 175 S
Isach Tomáš 2011 1; 4; 2; 1; 1; 1; 1; 708 62 S
Moulis Lukáš Ivar CS Author Team 2012 3; 3; 2; 335 426
Beckert Eliáš 2011 1; 121
Bůžek Adam 2011 11; 11
Čižinský David Krnsko 2011 3; 1; 203 428
Horák Adam 2011 21; 1
Konejc Lukáš 2011 13; 9
Kunoš David 2011 17; 5
Muschalik Max 2011 15; 7
Novák Filip Avast Cyklo Šauer 2011 19; 3
Ondráček Matyáš 2011 14; 8
Pinkas Jožánek 2011 16; 6
Procházka Ondřej 2011 10; 22
Richter Lukáš 2011 2; 110
Šlosárek Jiří Avast Cyklo Šauer 2011 18; 4
Štěpánek Kryštof Bike and Ski Bakajda 2011 20; 2
Tomášek Jakub 2011 5; 77
Troller David 2011 12; 10
Ulman Ondřej 2011 7; 55
Verner Sebastian Cyklo Šauer MTB 2011 8; 3; 125 125
Veselý Tobiáš Bike and ski BAKAJDA 2011 9; 33
Nováček Jan Bořivoj 2011 2; 92 195
Stromský Ondřej 2011 2; 2; 184 102 S
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Bažantová Anežka Cyklo Benda team 2010 5; 8; 2; 3; 7; 7; 2; 490 54 S
Čižinská Emma iVAR CS 2010 4; 1; 254 446
Frydrychová Karolínka TJ Škoda Auto MB 2009 1; 2; 4; 1; 2; 599 205
Hašková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2009 3; 4; 6; 4; 6; 6; 1; 543 35 S
Kussmannová Nelly Bicykl Kříž Team Ústí n/Labem 2011 6; 3; 3; 6; 5; 2; 503 61 S
Zelená Lucie BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2010 2; 5; 8; 2; 4; 3; 4; 594 13 S
Bůžková Barbora 2009 12; 9
Čakrdová Alexandra 2009 14; 7
Hiklová Kateřina 2009 11; 10
Charvátová Emma 2009 10; 21
Kasalová Šárka Bakajda 2009 19; 2
Klacková Simona LYKOKLUB Prachatice 2009 9; 32
Kolářová Babeta Dukla Praha 2009 1; 120 329
Koliášová Johanka 2009 20; 1
Krásová Karolína 2009 15; 6
Michalová Aneta 2009 16; 7; 50 450
Pinkasová Amálka 2009 6; 65
Šurík Kateřina SPK Liberec 2009 7; 5; 121 207
Vetešníková Klára 2009 13; 8
Vortelová Eliška 2009 17; 4
Žulkevičová Zuzana 2009 18; 3
Brosche Adriana 2010 9; 23 447
Miclíková Kristýna 2010 10; 12 448
Petrof Sofie 2010 11; 8; 6; 84 89 S
Klapková Adéla 2009 7; 42 186
Vobrová Linda MAGIC BIKE TEAM 2010 5; 9; 85 283
Jarošová Emílie 2009 1; 109 251
Karasová Alice 2009 3; 87 269
Kleinová Adriana 2009 8; 32 277
Cucová Michaela CYKLO TEAM BAŠŤ JUNIOR 2009 1; 108 302
Kačalová Barbora 2010 8; 31 357
Rothová Nelly 2009 4; 75 332
Ulrichová Ela CYKLO TEAM BAST 2010 5; 64 353
Krtičková Johana 2010 5; 63 142
Lamačová Julie 2009 3; 85 120
Tužová Antonie 2009 7; 41 147
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Begoc Dany Mokrý 2010 14; 7
Berka Tadeáš BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2009 13; 8
Bulvas Štěpán 2010 8; 12; 15; 8; 17; 5; 7; 288 8 S
Bursa Marek LIBEREC 2009 1; 2; 2; 5; 2; 13; 663 438 S
Galandr Ondřej 2010 20; 23; 13; 20; 10 282
Hájek Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 2010 10; 21; 22; 9; 16; 10; 112 32 S
Jelínek Ondřej Dukla Liberec 2009 5; 6; 6; 3; 8; 8; 482 82 S
Königsmark Honzík CYKLOKROS MILOVICE 2009 17; 26; 12; 15; 12; 2; 2; 264 40 S
Král Matyáš SOKOL Veltěž 2009 18; 11; 16; 15; 7; 81 312
Kučera Radim BEKO Bike Racing Team 2009 4; 4; 3; 10; 5; 1; 3; 659 149 S
Kvapil David ABT Rohozec 2009 7; 15; 13; 18; 18; 16; 151 118
Kvapil Matyáš ABT Rohozec 2009 15; 34; 18; 14; 14; 9; 74 117
Moulis Ondřej IVAR CS - AUTHOR TEAM 2009 2; 1; 1; 1; 1; 1; 831 38 S
Roušar Filip 2009 12; 19; 6; 100 162
Starý Maxmilián 2010 11; 24; 19; 13; 9; 12; 14; 88 36 S
Stránský Ondřej STPA 2009 3; 14; 4; 4; 3; 5; 565 83 S
Šlambor Martin PAKLI SPORT KLUB 2010 16; 33; 21; 20; 13; 11; 15; 41 47 S
Třešňák Matouš 2009 19; 2
Vilém Štěpán 2009 9; 17; 17; 19; 11; 104 84 S
Votýpka Šěpán OK BOR 2009 6; 8; 5; 2; 4; 3; 4; 578 24 S
Břenek Hynek HERBY SERVIS 2009 13; 12; 42 183
Čakrda Matyaš 2009 40; 2
Černý Tadeáš Kellys Bike Ranch Team 2009 29; 13
Feštr Eduard 2009 25; 17
Hanvald Štěpán 2009 18; 24
Hrdina Josef 2009 9; 53
Hruša Jakub 2009 39; 3
Jaček Štěpán CajkBike 2009 27; 15
Jaček Vojtěch CajkBike 2009 38; 4
Kysela Matěj BSB Bakajda 2009 32; 10
Kysela Vítek 2009 41; 1
Mladý Jakub 2009 20; 22
Musil František 2009 11; 31
Novotný Jakub PSAC Semčice 2009 22; 20 573
Pískač Matyáš MB 2009 35; 7
Rychtařík Dominik 2009 31; 11
Smejkal Jakub 2009 10; 42
Soumar Samuel 2009 30; 12
Šebek Kryštof 2009 23; 14; 30 420
Šenk Ondřej Cyklofit 2009 28; 14
Uhlík Michal STPA 2009 3; 119
Ulrich Matyáš 2009 37; 20; 11; 8; 10; 82 110 S
Veselý Vilém Ivar CS Author Team 2009 16; 26
Vinš Antonín 2009 7; 75
Vrňata Matěj 2009 5; 97
Zeman Jakub 2009 36; 6
Cyprián Ondra DUKLA Liberec 2010 23; 22; 20; 6 440
Hladík František IVARCS - AUTHOR TEAM 2010 7; 58 407
Chloupek Jan 2009 24; 24; 2 430
Knobloch Adam IVAR CS – Author team 2010 8; 7; 101 80 S
Novotný Lukáš Sokol Veltěž 2009 16; 4; 91 417 S
Rajnoch Marek IVAR CS Author Team 2010 9; 11; 6; 12; 127 4 S
Šulc David 2009 10; 25 429
Bureš Lukáš Fincentrum 2009 6; 69 174
Hanzal Šíma 2010 7; 58 168
Hataš Tomáš Rohozec Amulet Team 2010 21; 4 187
Hriušin Hugo Kellys Bikeranch 2009 17; 8 184
Mohaupt Vítek 2010 19; 2 259
Sárközi Petr Bycikl Kříž Team 2009 10; 21 264
Herman Maxim 2010 15; 1 329
Kameník Dominik ADASTRA Sokol Veltěž 2009 9; 27 337
Kocsis Matyáš 2009 14; 17; 9 152
Strakatý Šimon DUKLA Praha 2010 6; 60 344
Čapek Bartoloměj 2009 18; 6 156
Hladík Matyáš 2009 22; 2 127
Lebeda David 2009 23; 1 159
Tuž Miroslav 2010 21; 3 148
Werner Ondřej 2010 19; 5 129
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Čapková Claudie IVAR CS Author Team 2007 6; 11; 5; 6; 8; 9; 313 30 S
Dlouhá Aneta IVAR CS - AUTHOR TEAM 2007 2; 4; 9; 3; 4; 5; 3; 622 57 S
Galandrová Tereza 2007 8; 7; 7; 7; 220 136 S
Kluchová Bětuška MAGIC BIKE TEAM 2008 15; 1 245
Kolářová Aneta 2007 14; 2
Königsmarková Alena CYKLOKROS MILOVICE 2007 12; 17; 10; 14; 14; 28 41 S
Kuchařová Evelína BSK racing juniors 2008 11; 12; 14; 12; 11; 15; 23 20 S
Kyselová Aneta IVAR CS Author Team 2008 7; 7; 138 405
Petrof Johana BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2008 9; 15; 11; 13; 62 39 S
Rajnochová Barbora IVAR CS Author Team 2007 4; 3; 2; 2; 3; 3; 2; 660 3 S
Svatušková Markéta BikeClinic junior team 2008 3; 6; 3; 4; 5; 6; 5; 558 43 S
Šlamborová Lucie PAKLISPORT Jablonné 2007 10; 14; 8; 8; 9; 12; 11; 144 46 S
Talajová Nela 2008 13; 14; 19; 6 139
Václavů Martina Ivar CS Author Team 2007 5; 8; 4; 6; 8; 9; 8; 395 51 S
Viková Hanka Dukla Praha 2007 1; 2; 1; 1; 1; 2; 1; 787 202 S
Břenková Andělka HERBY SERVIS 2008 11; 13; 15 182
Bulířová Bára 2007 18; 3
Cebulová Klára Bitters Superior Cyklofit Team 2006 1; 120 300
Kimmelová Anna 2007 15; 17; 9 100 S
Krtičková Eliška 2007 13; 16; 12 141
Kunčíková Ella Spartak Vrchlabí 2007 7; 54
Mladá Kristýna 2007 12; 9
Neumanová Kristýna 2007 5; 76
Nováčková Anežka BSB Bakajda 2007 19; 2
Sedláčková Veronika IVAR CS Author Team 2007 9; 32
Urbanová Tereza 2007 16; 5
Vojtiskova Kata 2007 20; 1
Vyhnisová Viktorie IVAR CS - AUTHOR TEAM 2007 10; 10; 7; 6; 147 12 S
Hartychová Vanessa ivar cs autor 2008 6; 4; 146 409
Nosková Marcela 13; 3 421
Stránská Adéla IVAR CS - Author Team 2008 5; 71 415
Buláková Nikolka 2008 17; 1 166
Bursová Adina 2007 9; 11; 10; 51 26 S
Hanzalová Šárka 2007 12; 6 198
Horáková Amálie ČKS SKI Jilemnice 2008 10; 12; 26 92 S
Klapková Julie 2007 15; 3 185
Orlová Dana 2007 16; 2 106
Grohová Lucie 2008 2; 101 275
Broučková Kateřina J&R team 2007 13; 2 335
Košnářová Markéta Ráj kol Kladno 2007 1; 114 330
Nováková Daniela 2007 4; 81 369
Strakatá Vendula DUKLA Praha 2007 10; 15 345
Vlková Lucie 2008 18; 2 115
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Bažant Kryštof Cyklo Benda team 2007 5; 2; 11; 16; 7; 6; 3; 478 55 S
Černý Marek 2008 14; 18; 19; 18; 19; 21; 16 63 S
Dlask Marek Topforex Lapierre 2007 7; 9; 9; 6; 3; 4; 4; 471 78 S
Hadrava Antonín 2007 9; 22; 14; 11; 13; 9; 8; 152 65 S
Hájek Tomáš IVAR CS AUTHOR TEAM 2007 4; 13; 2; 2; 1; 3; 607 31 S
Hanuš František POCTA 2008 3; 3; 272 285
Hynek Matěj 2007 2; 5; 8; 13; 6; 390 76 S
Jungwirth Štěpán Dukla Liberec 2008 6; 11; 10; 4; 9; 5; 9; 362 2 S
Kubišta Patrik 2008 11; 4
Malínský Štěpán Bike Team Jilemnice 2007 8; 16; 7; 7; 10; 10; 234 60 S
Naňka Jakub 2008 10; 16; 29 355
Smejkal Adam IVAR CS 2007 1; 1; 1; 1; 2; 2; 1; 818 99 S
Šefl Jan Hostinec U Tří lip 2007 12; 21; 15; 13; 15; 15; 13; 48 6 S
Vašíček Adam 2008 13; 17; 15; 17; 20; 23 16 S
Arnold Adam 2007 5; 85
Černý Bartoloměj Kellys Bike Ranch Team 2007 19; 11
Dubec Matyáš HAVEN Extreme 2007 15; 15
Dvořák Vít 2007 28; 2
Hašlar Ondřej 2007 25; 5 6
Havelka Matěj Ivar CS Author Team 2007 10; 5; 106 403
Hendrich Daniel Maximus Expres CZ - Scott Team Kolín 2008 14; 13; 14; 10; 8; 7; 154 45 S
Hluchý Max 2007 23; 7
Hofman Eliáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 2007 20; 10
Horák Martin BEKO Bike Racing Team 2007 3; 3; 2; 316 437
Huňka Jan 2007 26; 4
Kalina Tobiáš Ráj kol Kladno 2007 4; 4; 1; 304 341
Kysela Ondřej Bike and Ski Bakajda 2007 29; 1
Malát Marek 2007 12; 18 640
Meier Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 2006 6; 74
Novák Vojtěch 2007 7; 63
Rada Tobiáš 2007 24; 6
Rieger Marek 2007 8; 52
Rygl Vojta Bycikl Kříž Team 2007 17; 13
Schwarz Pepa Slunečná 2007 27; 3
Vinš Josef 2007 18; 12
Češka Marek 2007 20; 1 441
Gorog Štěpán Ivar-CS Author Team 2008 16; 5 412
Horák Adam BEKO Bike Racing Team 2008 6; 12; 76 436
Karásek Vojtěch Turnov 2007 8; 6; 110 423
Kolakovský Michael Rock Machine - Cyklomax 2007 19; 2 418
Urban Lukáš 2007 4; 87 432
Voborník Filip IVAR CS - AUTHOR TEAM 2008 12; 9 424
Brázda Jim 2008 20; 3 194
Dvořák Štěpán 2008 22; 19; 5 268
Lachman Lukáš 2007 18; 5 170
Pávek Lukáš Beko Lbc 2007 17; 6 280
Půbal Matouš TJ Škoda Auto MB 2008 8; 45 197
Saska Lukáš 2007 10; 23 284
Skočdopole Jan 2007 12; 11 169
Trojan Vojtěch Turbosnails 2007 9; 34 179
Záloha Vojtěch 2008 21; 2 95
Dörnar Jakub 2007 21; 2 257
Jaroš Nikola 2007 5; 78 252
Kanive Matyáš 2008 20; 3 265
Loukotka Patrik SAC Bělá pod Bezdězem 2008 16; 7 263
Ranš Jakub Bicykl Kříž Ústí n.L. 2007 11; 12 256
Roth Richard 2007 14; 12; 17 307
Skrbek Vladimír 2007 12; 15; 19 50 S
Šourek Jan 2008 22; 1 272
Děták Mikuláš ADASTRA Sokol Veltěž 2007 7; 53 313
Jandus Martin 2008 17; 3 348
Miňovský Petr Sokol Veltěž 2007 18; 2 318
Stromský Vít 2007 14; 5; 84 101 S
Vašíček Denis ADASTRA Sokol Veltěž 2008 11; 9 340
Bredler Jonáš Kooperativa 2008 17; 6 128 S
Drahoňovský Tomáš 2007 19; 4 146
Hradecký Tomáš 2007 11; 12 90 S
Kracík František 2008 22; 1 135
Palkovič Matěj 2007 16; 7 122
Vaněk Jakub 2008 18; 5 163
Werner David 2008 14; 9 130
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Dlasková Vanda Lawi Author Team 2005 1; 5; 1; 1; 1; 1; 1; 742 77 S
Kluchová Anežka MAGIC BIKE team 2006 2; 7; 4; 2; 2; 3; 596 112
Kuchařová Pavlína BSK racing juniors 2005 5; 9; 5; 3; 3; 2; 4; 526 21 S
Vlková Adéla MAGIC BIKE Team 2006 6; 13; 7; 4; 4; 6; 352 116
Volejníková Natalie BEKO Bike Racing Team 2007 3; 10; 6; 5; 5; 8; 399 23 S
Volejníková Nikola BEKO Bike Racing Team 2006 4; 14; 8; 4; 6; 7; 353 22 S
Alblová Barbora 2005 3; 100 315
Beranová Jana IVAR CS - AUTHOR TEA 2006 16; 7
Černá Karolína DUKLA PRAHA 2006 4; 89
Doležalová Markétka 2005 12; 11
Domácí Bára 2005 15; 8
Dostálová Anna LYKO KLUB Prachatice 2005 2; 111
Glaister Mia 2005 8; 45
Hrdinová Veronika 2006 20; 3
Machová Karolína 2006 18; 5
Pišová Adéla 2005 17; 6
Radová Daniela Cykloklub Benešov 2005 1; 122
Rozsypalová Adéla IVAR CS Author Team 2006 6; 3; 153 74 S
Sedláčková Tereza 2005 21; 2
Vaškovská Michalka ČKL Harrachov 2006 11; 12 637
Vrabcová Barbora 2006 22; 1
Zbíralová Markéta VSK 2005 19; 4
Kramešová Marie 2; 97 439
Trojanová Marie 2005 7; 42 181
Voháňková Kristýna 2006 8; 31 177
Zálohová Adéla 2005 6; 53 97
Cypriánová Pavla 2005 7; 41 261
Košnářová Kamila Ráj kol Kladno 2005 3; 82 331
Kareisová Jana 2006 2; 98 153
Racková Nikola 2005 5; 65 161
Vilémová Eliška 2006 9; 21 85 S
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Dovolil Josef BIKE TEAM Jilemnice 2005 8; 22; 11; 9; 13; 12; 127 29 S
Dvořák Matěj BeManiax DDM Větrník 2005 7; 28; 12; 12; 10; 19; 16; 121 69 S
Hynek Jonáš 2005 4; 13; 6; 3; 4; 7; 6; 495 75 S
Chloupek Josef IVAR CS - AUTHOR TEAM 2005 5; 14; 3; 4; 5; 5; 3; 540 56 S
Ježek Václav 2005 1; 3; 1; 445 401
Jungwirth František DUKLA Liberec 2006 6; 23; 10; 6; 9; 9; 8; 280 1 S
Král Kryštof Sokol Veltěž 2006 3; 7; 4; 2; 2; 2; 1; 681 19 S
Kratochvíl Lukáš 2006 9; 45
Kubišta Ondřej BAKAKO Nová Paka 2005 10; 24
Petrášek Martin 2006 12; 33; 13; 11; 11; 20; 13; 22 7 S
Svatuška Jakub Bikeclinic junior team 2006 2; 4; 2; 1; 3; 3; 2; 718 49 S
Třešňák Šimon 2006 13; 1
Zikeš Otto BEKO Bike Racing Team 2005 11; 30; 14; 13; 16 271
Blažek Alex 2006 32; 9
Böhm Matyáš 2006 16; 6; 7; 133 18 S
Břenek Jan HERBY Servis 2005 27; 14
Dvořáček Tobias Bycikl Kříž Ústí nad L. 2006 25; 16
Fiala Marek 2006 34; 7
Groh Daniel 2005 8; 1; 176 276
Habr Christien Bikeclinic junior team 2006 17; 24
Hrádek Michal 2006 36; 5
Huk Filip 2006 40; 1
Jeřábek Ondřej SP KOLO LOAP Specialized 2006 29; 12
Jurkulák Marek 2005 35; 6
Kalina Tobiáš 2006 19; 22
Kasal Jan 2006 37; 4
Krasilov Jiří MTB Sokol Sobotka 2006 24; 17
Kuba Jakub BikeClinikTeam 2005 6; 85
Lácha Adam LYKOKLUB PRACHATICE 2005 11; 30
Melichar Josef Ivar-CS Author Team 2006 26; 15
Novotný Ondra DUKLA PRAHA 2005 2; 129
Říha Jakub 2005 18; 23
Samec Filip 2005 1; 1; 260 5 S
Smejkal David 2006 31; 10
Šalamon David 2006 38; 3
Šilhavý Daniel 2005 9; 52 669
Šilhavý Ondřej 2005 15; 26 670
Šimek Marek Emanuel 2005 20; 21
Šlégl Vít 2005 21; 20
Šurík Jakub Agency trasnport.cz 2005 5; 5; 5; 238 151
Švejdar Petr 2006 39; 2
Tuháček Pavel LYKO KLUB Prachatice 2006 10; 41
Ženíšek Martin LY:KO KLUB 2006 12; 29
Bajer Jan BAKAKO Nová Paka 2005 7; 4; 131 155
Kniha Petr KC KOOPERATIVA 2006 8; 8; 10; 94 28 S
Nosek František BAKAKO Nová Paka 2005 9; 26 422
Čermák Jan KC Kooperativa 2005 13; 1 171
Hanzal Kryštof 2005 5; 69 167
Hošek Adam ADASTRA Sokol Veltěž 2006 7; 7; 4; 9; 209 17 S
Hošek Jaroslav ADASTRA Sokol Veltěž 2006 10; 12; 15; 22 274
Knejzlík Tomáš 2005 8; 36 192
Cingroš Filip BSK RACING 2005 12; 9 350
Klus Jan 2006 18; 3 310
Miňovský Prokop Sokol Veltěž 2005 6; 65 319
Novotný Jan BSK racing 2006 16; 5 339
Peterka Jan 2005 17; 4 346
Suchý Vojtěch Sokol Veltěž 2005 8; 43 317
Špaček Marek ADASTRA Sokol Veltěž 2006 11; 10 305
Štěpán Daniel BSK RACING 2005 14; 7 351
Čapek Otakar 2006 11; 6 157
Čapek Theodor 2006 15; 2 158
Dubeš Adam SSC Žel. Brod 2005 10; 17 134
Lamač Adam Jaroslav 2006 14; 3 121
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Drbohlavová Eliška 2003 1; 8; 5; 1; 5; 3; 552 52 S
Hendrichová Pavla Expres CZ-Scott Team 2003 3; 10; 7; 1; 8; 4; 421 44 S
Kyselová Adéla IVAR CS AUTHOR TEAM 2004 2; 5; 2; 346 404
Dostálová Lucie LY:KO KLUB 2003 7; 46
Hejhalová Dagmar 2003 3; 90
Hladíková Kateřina Ivar-CS Author Team 2004 4; 1; 2; 285 408
Kolářová Justýna Dukla Praha 2004 9; 24 329
Pinkasová Eliška 2004 12; 1
Smržová Eliška Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem 2004 11; 2
Spěšná Simona MS Bike academy racing team 2004 6; 57
Viktorová Nela LYKOKLUB Prachatice 2004 2; 101
Zemanová Kristýna 2003 1; 3; 197 413
Knihová Kateřina KC KOOPERATIVA 2003 6; 2; 9; 165 27 S
Novotná Aneta Sokol Veltěž 2003 4; 1; 184 416
Teršl Anna 2004 2; 4; 169 287
Ziková Kristýna 2004 3; 81 105
Jandusová Anna 2004 10; 11 349
Mišoňová Veronika Sokol Veltěž 2004 3; 2; 181 109
Suchá Kateřina 2003 7; 44 320
Tichá Simona SOKOL Veltěž 2004 6; 55 321
Blechová Lucie IVAR - CS AUTHOR team 2003 1; 104 107
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Doležal Tomáš IVAR CS AUTHOR TEAM 2003 2; 7; 3; 1; 1; 1; 636 58 S
Franc Marek Cyklo Benda team 2004 4; 13; 147
Hroch Vítek BEKO Bike Racing Team 2004 3; 14; 7; 7; 250 66
Vik Matěj Bikeclinic Junior Team 2004 1; 8; 4; 2; 1; 2; 2; 662 201 S
Bárta Martin Bikeclinic Junior Team 2005 12; 7 467
Cmunt Ondřej HAVEN Team 2003 10; 19
Černý Filip 2003 4; 85
Dostál Václav LYKO KLUB Prachatice 2003 2; 107
Horák Prokop 2004 18; 1
Lamač Martin 2003 11; 8
Pařík Vojtěch 2004 3; 96 391
Rozsypal Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 2004 5; 2; 171 73 S
Stránský Matěj IVAR CS - AUTHOR Team 2003 1; 1; 226 414
Šimon Radek 2004 16; 3
Šísl Bořek LYKO KLUB Prachatice 2004 9; 30
Šrajer Marek 2003 17; 2
Vencl Libor Eleven Mercede-Benz Mitas team 2004 6; 63
Vrabec Matouš 2003 15; 4
Bříška Matěj 2003 8; 31 433
Kubišta Martin BAKAKO Nová Paka 2003 6; 5; 116 154
Pávek Matyáš Kooperativa JBC 2004 5; 3; 146 204
Hudák Jakub FC Slovan Liberec 2004 4; 3; 156 144
Hořánek Jan 2004 3; 82 325
Kosnar Jan BSK RACING 2004 4; 71 359
Tomín Adam 2004 6; 52 81 S
Zeman Radim Bike & Ski Bakajda 2004 4; 74 10 S
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Černohorská Jitka LY:KO KLUB 2002 6; 55
Daňková Kateřina IVAR CS - AUTHOR Team 2002 5; 66 396
Džerengová Sabina 2002 4; 77
Hartychová Nicole 2001 3; 3; 3; 252 410
Janovská Lenka 2001 8; 33
Jedlánková Martina 2002 2; 2; 4; 263 119
Neumanová Kateřina 2001 9; 22
Papoušková Martina 2002 7; 44
Pišová Barbora 2002 10; 11
Vernerová Klára 2001 1; 1; 2; 307 411
Tymešová Anna 2002 1; 102 189
Walterová Veronika 2002 2; 91 190
Kadlecová Zuzana Sokol Veltěž 2002 2; 93 322
Klímová Natálie Sokol Veltěž 2002 3; 82 323
Mišoňová Magdalena 2001 1; 1; 209 108
Tichá Michaela 2001 4; 71 324
Rysulová Marie 2002 5; 61 140
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Blaho Ladislav 2001 3; 14; 8; 5; 7; 302 442 S
Hubečka Tomáš BeManiax DDM Větrník 2002 2; 17; 9; 3; 6; 339 70 S
Zikeš Ondřej 2001 1; 11; 7; 2; 3; 5; 495 68 S
Bredler Matyáš Jiří 2002 8; 1; 148 11 S
Března Vojtěch 2002 6; 63
Cyprián Lukáš 2002 13; 6
Daněk Jakub IVAR CS - AUTHOR Team 2002 7; 4; 128 203
Dudek Tomáš 2001 3; 96
Heteleiš Petr 2001 9; 30 359
Hladík Josef 2001 1; 2; 216 406
Ježek Tomáš 2001 2; 1; 216 402
Kašpar Filip 2002 10; 19
Komínek Luboš 2001 5; 3; 159 123
Matějíčný David 2002 18; 1
Skrbek Jan BeManiax DDM Větrník 2002 12; 6; 1; 4; 4; 313 178 S
Sulek Dominik 2001 16; 1; 3; 189 165
Šulc David IVAR CS AUTHOR TEAM 2002 4; 3; 2; 268 449
Vrabec Jiří 2002 15; 4
Maroul Tomáš 2002 5; 65 206
Musil Michal 2001 4; 4; 142 286
Záloha Lukáš 2002 2; 93 96
Prchlík Kryštof 2002 7; 41 33 S
Zajac Filip 2001 2; 96 306
Žemlička Vojtěch 2001 1; 107 326
Španihel Samuel 2001 6; 52 71 S
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Bendová Tereza Cyklo Benda team 2013 11; 1
Bulvasová Izabela 2012 8; 7; 7; 9; 8; 10; 7; 269 9 S
Černá Ester 2011 2; 3; 2; 3; 3; 1; 2; 696 64 S
Čižinská Mia MAD World Racing 2012 4; 4; 238 445
Gamba Filip 2011 1; 1; 1; 1; 1; 4; 1; 787 48 S
Isachová Isabela 2013 10; 13; 10; 9; 14; 57 365
Kern Vojtěch 2012 7; 9; 110 434
Scholze Prokop 2011 3; 169
Štěrba Jakub MTB klub Rychlá rota 2013 6; 106
Walterová Aneta 2011 5; 4; 2; 4; 5; 6; 510 42 S
Zelený Jakub SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 2012 9; 8; 5; 5; 6; 270 188
Bulířová Nina 16; 8
Havelková Klára 2011 15; 9
Havlínová Anna 2012 6; 68
Jačková Adéla 2013 12; 12
Jakešová Anežka 18; 6
Jirčíková Emma 8; 46
Kohoutová Kateřina Triatlon MB 2012 11; 13
Kubová Johanka 2; 112
Mladá Tereza 2012 1; 123
Patkaňová Veronika Piráti 2012 23; 1
Pohořelá Anežka 2012 19; 11; 9 364
Sedláčková Michaela IVAR CS Author Team 2012 17; 7
Sobalíková Žofie 21; 3
Sopirjaková Karolína 14; 10
Soumarová Klára 2012 13; 11
Šauerová Olívie 9; 35
Šťavíková Maruška 2012 5; 79
Ullrichová Markéta 22; 2
Ulrich Gwyneth Kate 2011 10; 3; 2; 3; 3; 396 87 S
Vetešníková Sofie 2012 20; 4
Bednář Jakub 23; 9
Benda Stanislav Express CZ Scott Team Kolín 8; 54
Blažek Jan 13; 19
Coufal Jan 21; 11
Černý Oskar 2012 17; 12; 18 367
Černý Vojtěch 30; 2
Dědina Jiří 11; 5; 90 419
Drapák David 10; 32
Feštr Albert 2012 27; 5
Gryc Ondřej 18; 14
Horák Mikuláš ČKS SKI jilemnice 2012 7; 5; 133 91 S
Krátký Vojta 31; 1
Malý Ondřej 16; 16
Mužák Jan 2012 9; 43
Novák Filip 15; 17
Novák Tomáš 2012 26; 6
Orembský David 29; 3
Pantlík Sebastián 24; 8
Přáda Dan 2012 20; 12
Přáda Jakub 2012 4; 98
Sedláček Mikuláš CykloŠauer 2012 14; 18
Šavel Jan 2012 22; 10
Štěpánek Kryštof 25; 7
Štětina William 6; 76
Troller David 2; 120
Trs Matěj Avast šauer 2012 5; 87
Ullrich Jakub 28; 4
Vacek Matěj Lucifers 19; 13
Vašíček Robin Moto bike team 2012 3; 2; 212 342
Vlk Michal 2012 12; 20
Čižinský Filip Krnsko 2013 10; 14 427
Knoblochová Kristýna 2012 6; 7; 102 79
Moulis Lukáš 2012 12; 2 425
Šverma Štěpán 2012 11; 3 435
Brázda Filip 2011 8; 33 193
Lichtenberk František 2011 7; 44 172
Oppová Eliška 2012 6; 55 104
Vobrová Lola MAGIC BIKE TEAM 2012 4; 6; 132 200
Jelínek Bruno Dukla Liberec 2013 10; 11 273
Hermanová Agnes 2012 13; 2 328
Chadima David 2011 9; 26 352
Kačala Jakub 2012 7; 48 356
Trečková Šárka 2012 8; 37 363
Bartoš Antonín 2012 4; 79 138
Lebeda Adam 2012 10; 13 160
Lhotáková Sofie MTB ČESANA ROHOZEC 2013 11; 2 150
Mertelík Kryštof 2013 8; 35 133
Stará Alžběta 2012 9; 24 143
Verner Barnabáš 2013 12; 1 126

2018

ELEVEN Dětský MTB cup 2018

2017

ELEVEN Dětský MTB cup 2017

2016

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2015

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2014

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2013

Dětský MTB CUP Libereckého kraje - průběžné výsledky