Přihlásit
SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje - 2015
Závodník Team Ročník Kategorie 0̸ Umístění Závodů
Čižinská Mia MADesign World Racing 2012 Bobice 3 2
Lhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team 2010 Bobice 4.17 6
Ničová Emma SOKOL Veltěž 2011 Bobice 2 5
Procházková Martina 2011 Bobice 2.29 7
Řeháčková Sofie MTB klub Rychlá rota 2011 Bobice 5 1
Walterová Aneta 2011 Bobice 4.8 5
Beranová Terezka Bakajda 2011 Bobice 4 1
Čadilová Adéla Čača 2011 Bobice 13 1
Huňková Lucie 2011 Bobice 11 1
Kasalová Vendula Bakajda 2011 Bobice 12 1
Kolomazníková Anna 2011 Bobice 9 1
Malinová Anna Bike & Ski Bakajda 2011 Bobice 17 1
Mázdrová Natálka 2011 Bobice 16 1
Nováková Aneta 2011 Bobice 7 1
Palounková Karolína 2011 Bobice 2 1
Suková Kateřina 2011 Bobice 10 1
Šauerová Olívie Avast Cyklo Šauer 2011 Bobice 15 1
Škubalova Sara 2011 Bobice 1 1
Ulrich Gwyneth Kate 2011 Bobice 3.6 5
Vernerová Alena Ivar-CS Author Team 2011 Bobice 5 1
Videcká Karolína 2011 Bobice 14 1
Burešová Pavla Fincentrum 2011 Bobice 4 1
Jedličková Adéla 2011 Bobice 5 1
Hoffelnerová Nikola 2011 Bobice 4 1
Jehličková Anežka Spifit Liberec 2011 Bobice 3 1
Gamba Filip BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2011 Bobíci 3.5 6
Isach Tomáš 2011 Bobíci 1.57 7
Moulis Lukáš Ivar CS Author Team 2012 Bobíci 2.67 3
Beckert Eliáš 2011 Bobíci 1 1
Bůžek Adam 2011 Bobíci 11 1
Čižinský David Krnsko 2011 Bobíci 2 2
Horák Adam 2011 Bobíci 21 1
Konejc Lukáš 2011 Bobíci 13 1
Kunoš David 2011 Bobíci 17 1
Muschalik Max 2011 Bobíci 15 1
Novák Filip Avast Cyklo Šauer 2011 Bobíci 19 1
Ondráček Matyáš 2011 Bobíci 14 1
Pinkas Jožánek 2011 Bobíci 16 1
Procházka Ondřej 2011 Bobíci 10 1
Richter Lukáš 2011 Bobíci 2 1
Šlosárek Jiří Avast Cyklo Šauer 2011 Bobíci 18 1
Štěpánek Kryštof Bike and Ski Bakajda 2011 Bobíci 20 1
Tomášek Jakub 2011 Bobíci 5 1
Troller David 2011 Bobíci 12 1
Ulman Ondřej 2011 Bobíci 7 1
Verner Sebastian Cyklo Šauer MTB 2011 Bobíci 5.5 2
Veselý Tobiáš Bike and ski BAKAJDA 2011 Bobíci 9 1
Nováček Jan Bořivoj 2011 Bobíci 2 1
Stromský Ondřej 2011 Bobíci 2 2
Bažantová Anežka Cyklo Benda team 2010 Předžákyně 4.86 7
Čižinská Emma iVAR CS 2010 Předžákyně 2.5 2
Frydrychová Karolínka TJ Škoda Auto MB 2009 Předžákyně 2 5
Hašková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2009 Předžákyně 4.29 7
Kussmannová Nelly Bicykl Kříž Team Ústí n/Labem 2011 Předžákyně 4.17 6
Zelená Lucie BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2010 Předžákyně 4 7
Bůžková Barbora 2009 Předžákyně 12 1
Čakrdová Alexandra 2009 Předžákyně 14 1
Hiklová Kateřina 2009 Předžákyně 11 1
Charvátová Emma 2009 Předžákyně 10 1
Kasalová Šárka Bakajda 2009 Předžákyně 19 1
Klacková Simona LYKOKLUB Prachatice 2009 Předžákyně 9 1
Kolářová Babeta Dukla Praha 2009 Předžákyně 1 1
Koliášová Johanka 2009 Předžákyně 20 1
Krásová Karolína 2009 Předžákyně 15 1
Michalová Aneta 2009 Předžákyně 11.5 2
Pinkasová Amálka 2009 Předžákyně 6 1
Šurík Kateřina SPK Liberec 2009 Předžákyně 6 2
Vetešníková Klára 2009 Předžákyně 13 1
Vortelová Eliška 2009 Předžákyně 17 1
Žulkevičová Zuzana 2009 Předžákyně 18 1
Brosche Adriana 2010 Předžákyně 9 1
Miclíková Kristýna 2010 Předžákyně 10 1
Petrof Sofie 2010 Předžákyně 8.33 3
Klapková Adéla 2009 Předžákyně 7 1
Vobrová Linda MAGIC BIKE TEAM 2010 Předžákyně 7 2
Jarošová Emílie 2009 Předžákyně 1 1
Karasová Alice 2009 Předžákyně 3 1
Kleinová Adriana 2009 Předžákyně 8 1
Cucová Michaela CYKLO TEAM BAŠŤ JUNIOR 2009 Předžákyně 1 1
Kačalová Barbora 2010 Předžákyně 8 1
Rothová Nelly 2009 Předžákyně 4 1
Ulrichová Ela CYKLO TEAM BAST 2010 Předžákyně 5 1
Krtičková Johana 2010 Předžákyně 5 1
Lamačová Julie 2009 Předžákyně 3 1
Tužová Antonie 2009 Předžákyně 7 1
Begoc Dany Mokrý 2010 Předžáci 14 1
Berka Tadeáš BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2009 Předžáci 13 1
Bulvas Štěpán 2010 Předžáci 10.29 7
Bursa Marek LIBEREC 2009 Předžáci 4.17 6
Galandr Ondřej 2010 Předžáci 19 4
Hájek Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 2010 Předžáci 14.67 6
Jelínek Ondřej Dukla Liberec 2009 Předžáci 6 6
Königsmark Honzík CYKLOKROS MILOVICE 2009 Předžáci 12.29 7
Král Matyáš SOKOL Veltěž 2009 Předžáci 13.4 5
Kučera Radim BEKO Bike Racing Team 2009 Předžáci 4.29 7
Kvapil David ABT Rohozec 2009 Předžáci 14.5 6
Kvapil Matyáš ABT Rohozec 2009 Předžáci 17.33 6
Moulis Ondřej IVAR CS - AUTHOR TEAM 2009 Předžáci 1.17 6
Roušar Filip 2009 Předžáci 12.33 3
Starý Maxmilián 2010 Předžáci 14.57 7
Stránský Ondřej STPA 2009 Předžáci 5.5 6
Šlambor Martin PAKLI SPORT KLUB 2010 Předžáci 18.43 7
Třešňák Matouš 2009 Předžáci 19 1
Vilém Štěpán 2009 Předžáci 14.6 5
Votýpka Šěpán OK BOR 2009 Předžáci 4.57 7
Břenek Hynek HERBY SERVIS 2009 Předžáci 12.5 2
Čakrda Matyaš 2009 Předžáci 40 1
Černý Tadeáš Kellys Bike Ranch Team 2009 Předžáci 29 1
Feštr Eduard 2009 Předžáci 25 1
Hanvald Štěpán 2009 Předžáci 18 1
Hrdina Josef 2009 Předžáci 9 1
Hruša Jakub 2009 Předžáci 39 1
Jaček Štěpán CajkBike 2009 Předžáci 27 1
Jaček Vojtěch CajkBike 2009 Předžáci 38 1
Kysela Matěj BSB Bakajda 2009 Předžáci 32 1
Kysela Vítek 2009 Předžáci 41 1
Mladý Jakub 2009 Předžáci 20 1
Musil František 2009 Předžáci 11 1
Novotný Jakub PSAC Semčice 2009 Předžáci 22 1
Pískač Matyáš MB 2009 Předžáci 35 1
Rychtařík Dominik 2009 Předžáci 31 1
Smejkal Jakub 2009 Předžáci 10 1
Soumar Samuel 2009 Předžáci 30 1
Šebek Kryštof 2009 Předžáci 18.5 2
Šenk Ondřej Cyklofit 2009 Předžáci 28 1
Uhlík Michal STPA 2009 Předžáci 3 1
Ulrich Matyáš 2009 Předžáci 17.2 5
Veselý Vilém Ivar CS Author Team 2009 Předžáci 16 1
Vinš Antonín 2009 Předžáci 7 1
Vrňata Matěj 2009 Předžáci 5 1
Zeman Jakub 2009 Předžáci 36 1
Cyprián Ondra DUKLA Liberec 2010 Předžáci 21.67 3
Hladík František IVARCS - AUTHOR TEAM 2010 Předžáci 7 1
Chloupek Jan 2009 Předžáci 24 2
Knobloch Adam IVAR CS – Author team 2010 Předžáci 7.5 2
Novotný Lukáš Sokol Veltěž 2009 Předžáci 10 2
Rajnoch Marek IVAR CS Author Team 2010 Předžáci 9.5 4
Šulc David 2009 Předžáci 10 1
Bureš Lukáš Fincentrum 2009 Předžáci 6 1
Hanzal Šíma 2010 Předžáci 7 1
Hataš Tomáš Rohozec Amulet Team 2010 Předžáci 21 1
Hriušin Hugo Kellys Bikeranch 2009 Předžáci 17 1
Mohaupt Vítek 2010 Předžáci 19 1
Sárközi Petr Bycikl Kříž Team 2009 Předžáci 10 1
Herman Maxim 2010 Předžáci 15 1
Kameník Dominik ADASTRA Sokol Veltěž 2009 Předžáci 9 1
Kocsis Matyáš 2009 Předžáci 15.5 2
Strakatý Šimon DUKLA Praha 2010 Předžáci 6 1
Čapek Bartoloměj 2009 Předžáci 18 1
Hladík Matyáš 2009 Předžáci 22 1
Lebeda David 2009 Předžáci 23 1
Tuž Miroslav 2010 Předžáci 21 1
Werner Ondřej 2010 Předžáci 19 1
Čapková Claudie IVAR CS Author Team 2007 Žákyně 1 7.5 6
Dlouhá Aneta IVAR CS - AUTHOR TEAM 2007 Žákyně 1 4.29 7
Galandrová Tereza 2007 Žákyně 1 7.25 4
Kluchová Bětuška MAGIC BIKE TEAM 2008 Žákyně 1 15 1
Kolářová Aneta 2007 Žákyně 1 14 1
Königsmarková Alena CYKLOKROS MILOVICE 2007 Žákyně 1 13.4 5
Kuchařová Evelína BSK racing juniors 2008 Žákyně 1 12.5 6
Kyselová Aneta IVAR CS Author Team 2008 Žákyně 1 7 2
Petrof Johana BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2008 Žákyně 1 12 4
Rajnochová Barbora IVAR CS Author Team 2007 Žákyně 1 2.71 7
Svatušková Markéta BikeClinic junior team 2008 Žákyně 1 4.57 7
Šlamborová Lucie PAKLISPORT Jablonné 2007 Žákyně 1 10.29 7
Talajová Nela 2008 Žákyně 1 15.33 3
Václavů Martina Ivar CS Author Team 2007 Žákyně 1 6.86 7
Viková Hanka Dukla Praha 2007 Žákyně 1 1.29 7
Břenková Andělka HERBY SERVIS 2008 Žákyně 1 12 2
Bulířová Bára 2007 Žákyně 1 18 1
Cebulová Klára Bitters Superior Cyklofit Team 2006 Žákyně 1 1 1
Kimmelová Anna 2007 Žákyně 1 16 2
Krtičková Eliška 2007 Žákyně 1 14.5 2
Kunčíková Ella Spartak Vrchlabí 2007 Žákyně 1 7 1
Mladá Kristýna 2007 Žákyně 1 12 1
Neumanová Kristýna 2007 Žákyně 1 5 1
Nováčková Anežka BSB Bakajda 2007 Žákyně 1 19 1
Sedláčková Veronika IVAR CS Author Team 2007 Žákyně 1 9 1
Urbanová Tereza 2007 Žákyně 1 16 1
Vojtiskova Kata 2007 Žákyně 1 20 1
Vyhnisová Viktorie IVAR CS - AUTHOR TEAM 2007 Žákyně 1 8.25 4
Hartychová Vanessa ivar cs autor 2008 Žákyně 1 5 2
Nosková Marcela Žákyně 1 13 1
Stránská Adéla IVAR CS - Author Team 2008 Žákyně 1 5 1
Buláková Nikolka 2008 Žákyně 1 17 1
Bursová Adina 2007 Žákyně 1 10 3
Hanzalová Šárka 2007 Žákyně 1 12 1
Horáková Amálie ČKS SKI Jilemnice 2008 Žákyně 1 11 2
Klapková Julie 2007 Žákyně 1 15 1
Orlová Dana 2007 Žákyně 1 16 1
Grohová Lucie 2008 Žákyně 1 2 1
Broučková Kateřina J&R team 2007 Žákyně 1 13 1
Košnářová Markéta Ráj kol Kladno 2007 Žákyně 1 1 1
Nováková Daniela 2007 Žákyně 1 4 1
Strakatá Vendula DUKLA Praha 2007 Žákyně 1 10 1
Vlková Lucie 2008 Žákyně 1 18 1
Bažant Kryštof Cyklo Benda team 2007 Žáci 1 7.14 7
Černý Marek 2008 Žáci 1 18.17 6
Dlask Marek Topforex Lapierre 2007 Žáci 1 6 7
Hadrava Antonín 2007 Žáci 1 12.29 7
Hájek Tomáš IVAR CS AUTHOR TEAM 2007 Žáci 1 4.17 6
Hanuš František POCTA 2008 Žáci 1 3 2
Hynek Matěj 2007 Žáci 1 6.8 5
Jungwirth Štěpán Dukla Liberec 2008 Žáci 1 7.71 7
Kubišta Patrik 2008 Žáci 1 11 1
Malínský Štěpán Bike Team Jilemnice 2007 Žáci 1 9.67 6
Naňka Jakub 2008 Žáci 1 13 2
Smejkal Adam IVAR CS 2007 Žáci 1 1.29 7
Šefl Jan Hostinec U Tří lip 2007 Žáci 1 14.86 7
Vašíček Adam 2008 Žáci 1 16.4 5
Arnold Adam 2007 Žáci 1 5 1
Černý Bartoloměj Kellys Bike Ranch Team 2007 Žáci 1 19 1
Dubec Matyáš HAVEN Extreme 2007 Žáci 1 15 1
Dvořák Vít 2007 Žáci 1 28 1
Hašlar Ondřej 2007 Žáci 1 25 1
Havelka Matěj Ivar CS Author Team 2007 Žáci 1 7.5 2
Hendrich Daniel Maximus Expres CZ - Scott Team Kolín 2008 Žáci 1 11 6
Hluchý Max 2007 Žáci 1 23 1
Hofman Eliáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 2007 Žáci 1 20 1
Horák Martin BEKO Bike Racing Team 2007 Žáci 1 2.67 3
Huňka Jan 2007 Žáci 1 26 1
Kalina Tobiáš Ráj kol Kladno 2007 Žáci 1 3 3
Kysela Ondřej Bike and Ski Bakajda 2007 Žáci 1 29 1
Malát Marek 2007 Žáci 1 12 1
Meier Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 2006 Žáci 1 6 1
Novák Vojtěch 2007 Žáci 1 7 1
Rada Tobiáš 2007 Žáci 1 24 1
Rieger Marek 2007 Žáci 1 8 1
Rygl Vojta Bycikl Kříž Team 2007 Žáci 1 17 1
Schwarz Pepa Slunečná 2007 Žáci 1 27 1
Vinš Josef 2007 Žáci 1 18 1
Češka Marek 2007 Žáci 1 20 1
Gorog Štěpán Ivar-CS Author Team 2008 Žáci 1 16 1
Horák Adam BEKO Bike Racing Team 2008 Žáci 1 9 2
Karásek Vojtěch Turnov 2007 Žáci 1 7 2
Kolakovský Michael Rock Machine - Cyklomax 2007 Žáci 1 19 1
Urban Lukáš 2007 Žáci 1 4 1
Voborník Filip IVAR CS - AUTHOR TEAM 2008 Žáci 1 12 1
Brázda Jim 2008 Žáci 1 20 1
Dvořák Štěpán 2008 Žáci 1 20.5 2
Lachman Lukáš 2007 Žáci 1 18 1
Pávek Lukáš Beko Lbc 2007 Žáci 1 17 1
Půbal Matouš TJ Škoda Auto MB 2008 Žáci 1 8 1
Saska Lukáš 2007 Žáci 1 10 1
Skočdopole Jan 2007 Žáci 1 12 1
Trojan Vojtěch Turbosnails 2007 Žáci 1 9 1
Záloha Vojtěch 2008 Žáci 1 21 1
Dörnar Jakub 2007 Žáci 1 21 1
Jaroš Nikola 2007 Žáci 1 5 1
Kanive Matyáš 2008 Žáci 1 20 1
Loukotka Patrik SAC Bělá pod Bezdězem 2008 Žáci 1 16 1
Ranš Jakub Bicykl Kříž Ústí n.L. 2007 Žáci 1 11 1
Roth Richard 2007 Žáci 1 13 2
Skrbek Vladimír 2007 Žáci 1 13.5 2
Šourek Jan 2008 Žáci 1 22 1
Děták Mikuláš ADASTRA Sokol Veltěž 2007 Žáci 1 7 1
Jandus Martin 2008 Žáci 1 17 1
Miňovský Petr Sokol Veltěž 2007 Žáci 1 18 1
Stromský Vít 2007 Žáci 1 9.5 2
Vašíček Denis ADASTRA Sokol Veltěž 2008 Žáci 1 11 1
Bredler Jonáš Kooperativa 2008 Žáci 1 17 1
Drahoňovský Tomáš 2007 Žáci 1 19 1
Hradecký Tomáš 2007 Žáci 1 11 1
Kracík František 2008 Žáci 1 22 1
Palkovič Matěj 2007 Žáci 1 16 1
Vaněk Jakub 2008 Žáci 1 18 1
Werner David 2008 Žáci 1 14 1
Dlasková Vanda Lawi Author Team 2005 Žákyně 2 1.57 7
Kluchová Anežka MAGIC BIKE team 2006 Žákyně 2 3.33 6
Kuchařová Pavlína BSK racing juniors 2005 Žákyně 2 4.43 7
Vlková Adéla MAGIC BIKE Team 2006 Žákyně 2 6.67 6
Volejníková Natalie BEKO Bike Racing Team 2007 Žákyně 2 6.17 6
Volejníková Nikola BEKO Bike Racing Team 2006 Žákyně 2 7.17 6
Alblová Barbora 2005 Žákyně 2 3 1
Beranová Jana IVAR CS - AUTHOR TEA 2006 Žákyně 2 16 1
Černá Karolína DUKLA PRAHA 2006 Žákyně 2 4 1
Doležalová Markétka 2005 Žákyně 2 12 1
Domácí Bára 2005 Žákyně 2 15 1
Dostálová Anna LYKO KLUB Prachatice 2005 Žákyně 2 2 1
Glaister Mia 2005 Žákyně 2 8 1
Hrdinová Veronika 2006 Žákyně 2 20 1
Machová Karolína 2006 Žákyně 2 18 1
Pišová Adéla 2005 Žákyně 2 17 1
Radová Daniela Cykloklub Benešov 2005 Žákyně 2 1 1
Rozsypalová Adéla IVAR CS Author Team 2006 Žákyně 2 4.5 2
Sedláčková Tereza 2005 Žákyně 2 21 1
Vaškovská Michalka ČKL Harrachov 2006 Žákyně 2 11 1
Vrabcová Barbora 2006 Žákyně 2 22 1
Zbíralová Markéta VSK 2005 Žákyně 2 19 1
Kramešová Marie Žákyně 2 2 1
Trojanová Marie 2005 Žákyně 2 7 1
Voháňková Kristýna 2006 Žákyně 2 8 1
Zálohová Adéla 2005 Žákyně 2 6 1
Cypriánová Pavla 2005 Žákyně 2 7 1
Košnářová Kamila Ráj kol Kladno 2005 Žákyně 2 3 1
Kareisová Jana 2006 Žákyně 2 2 1
Racková Nikola 2005 Žákyně 2 5 1
Vilémová Eliška 2006 Žákyně 2 9 1
Dovolil Josef BIKE TEAM Jilemnice 2005 Žáci 2 12.5 6
Dvořák Matěj BeManiax DDM Větrník 2005 Žáci 2 14.86 7
Hynek Jonáš 2005 Žáci 2 6.14 7
Chloupek Josef IVAR CS - AUTHOR TEAM 2005 Žáci 2 5.57 7
Ježek Václav 2005 Žáci 2 1.67 3
Jungwirth František DUKLA Liberec 2006 Žáci 2 10.14 7
Král Kryštof Sokol Veltěž 2006 Žáci 2 3 7
Kratochvíl Lukáš 2006 Žáci 2 9 1
Kubišta Ondřej BAKAKO Nová Paka 2005 Žáci 2 10 1
Petrášek Martin 2006 Žáci 2 16.14 7
Svatuška Jakub Bikeclinic junior team 2006 Žáci 2 2.43 7
Třešňák Šimon 2006 Žáci 2 13 1
Zikeš Otto BEKO Bike Racing Team 2005 Žáci 2 17 4
Blažek Alex 2006 Žáci 2 32 1
Böhm Matyáš 2006 Žáci 2 9.67 3
Břenek Jan HERBY Servis 2005 Žáci 2 27 1
Dvořáček Tobias Bycikl Kříž Ústí nad L. 2006 Žáci 2 25 1
Fiala Marek 2006 Žáci 2 34 1
Groh Daniel 2005 Žáci 2 4.5 2
Habr Christien Bikeclinic junior team 2006 Žáci 2 17 1
Hrádek Michal 2006 Žáci 2 36 1
Huk Filip 2006 Žáci 2 40 1
Jeřábek Ondřej SP KOLO LOAP Specialized 2006 Žáci 2 29 1
Jurkulák Marek 2005 Žáci 2 35 1
Kalina Tobiáš 2006 Žáci 2 19 1
Kasal Jan 2006 Žáci 2 37 1
Krasilov Jiří MTB Sokol Sobotka 2006 Žáci 2 24 1
Kuba Jakub BikeClinikTeam 2005 Žáci 2 6 1
Lácha Adam LYKOKLUB PRACHATICE 2005 Žáci 2 11 1
Melichar Josef Ivar-CS Author Team 2006 Žáci 2 26 1
Novotný Ondra DUKLA PRAHA 2005 Žáci 2 2 1
Říha Jakub 2005 Žáci 2 18 1
Samec Filip 2005 Žáci 2 1 2
Smejkal David 2006 Žáci 2 31 1
Šalamon David 2006 Žáci 2 38 1
Šilhavý Daniel 2005 Žáci 2 9 1
Šilhavý Ondřej 2005 Žáci 2 15 1
Šimek Marek Emanuel 2005 Žáci 2 20 1
Šlégl Vít 2005 Žáci 2 21 1
Šurík Jakub Agency trasnport.cz 2005 Žáci 2 5 3
Švejdar Petr 2006 Žáci 2 39 1
Tuháček Pavel LYKO KLUB Prachatice 2006 Žáci 2 10 1
Ženíšek Martin LY:KO KLUB 2006 Žáci 2 12 1
Bajer Jan BAKAKO Nová Paka 2005 Žáci 2 5.5 2
Kniha Petr KC KOOPERATIVA 2006 Žáci 2 8.67 3
Nosek František BAKAKO Nová Paka 2005 Žáci 2 9 1
Čermák Jan KC Kooperativa 2005 Žáci 2 13 1
Hanzal Kryštof 2005 Žáci 2 5 1
Hošek Adam ADASTRA Sokol Veltěž 2006 Žáci 2 6.75 4
Hošek Jaroslav ADASTRA Sokol Veltěž 2006 Žáci 2 12.33 3
Knejzlík Tomáš 2005 Žáci 2 8 1
Cingroš Filip BSK RACING 2005 Žáci 2 12 1
Klus Jan 2006 Žáci 2 18 1
Miňovský Prokop Sokol Veltěž 2005 Žáci 2 6 1
Novotný Jan BSK racing 2006 Žáci 2 16 1
Peterka Jan 2005 Žáci 2 17 1
Suchý Vojtěch Sokol Veltěž 2005 Žáci 2 8 1
Špaček Marek ADASTRA Sokol Veltěž 2006 Žáci 2 11 1
Štěpán Daniel BSK RACING 2005 Žáci 2 14 1
Čapek Otakar 2006 Žáci 2 11 1
Čapek Theodor 2006 Žáci 2 15 1
Dubeš Adam SSC Žel. Brod 2005 Žáci 2 10 1
Lamač Adam Jaroslav 2006 Žáci 2 14 1
Drbohlavová Eliška 2003 Mladší žákyně 3.83 6
Hendrichová Pavla Expres CZ-Scott Team 2003 Mladší žákyně 5.5 6
Kyselová Adéla IVAR CS AUTHOR TEAM 2004 Mladší žákyně 3 3
Dostálová Lucie LY:KO KLUB 2003 Mladší žákyně 7 1
Hejhalová Dagmar 2003 Mladší žákyně 3 1
Hladíková Kateřina Ivar-CS Author Team 2004 Mladší žákyně 2.33 3
Kolářová Justýna Dukla Praha 2004 Mladší žákyně 9 1
Pinkasová Eliška 2004 Mladší žákyně 12 1
Smržová Eliška Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem 2004 Mladší žákyně 11 1
Spěšná Simona MS Bike academy racing team 2004 Mladší žákyně 6 1
Viktorová Nela LYKOKLUB Prachatice 2004 Mladší žákyně 2 1
Zemanová Kristýna 2003 Mladší žákyně 2 2
Knihová Kateřina KC KOOPERATIVA 2003 Mladší žákyně 5.67 3
Novotná Aneta Sokol Veltěž 2003 Mladší žákyně 2.5 2
Teršl Anna 2004 Mladší žákyně 3 2
Ziková Kristýna 2004 Mladší žákyně 3 1
Jandusová Anna 2004 Mladší žákyně 10 1
Mišoňová Veronika Sokol Veltěž 2004 Mladší žákyně 2.5 2
Suchá Kateřina 2003 Mladší žákyně 7 1
Tichá Simona SOKOL Veltěž 2004 Mladší žákyně 6 1
Blechová Lucie IVAR - CS AUTHOR team 2003 Mladší žákyně 1 1
Doležal Tomáš IVAR CS AUTHOR TEAM 2003 Mladší žáci 2.5 6
Franc Marek Cyklo Benda team 2004 Mladší žáci 8.5 2
Hroch Vítek BEKO Bike Racing Team 2004 Mladší žáci 7.75 4
Vik Matěj Bikeclinic Junior Team 2004 Mladší žáci 2.86 7
Bárta Martin Bikeclinic Junior Team 2005 Mladší žáci 12 1
Cmunt Ondřej HAVEN Team 2003 Mladší žáci 10 1
Černý Filip 2003 Mladší žáci 4 1
Dostál Václav LYKO KLUB Prachatice 2003 Mladší žáci 2 1
Horák Prokop 2004 Mladší žáci 18 1
Lamač Martin 2003 Mladší žáci 11 1
Pařík Vojtěch 2004 Mladší žáci 3 1
Rozsypal Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 2004 Mladší žáci 3.5 2
Stránský Matěj IVAR CS - AUTHOR Team 2003 Mladší žáci 1 2
Šimon Radek 2004 Mladší žáci 16 1
Šísl Bořek LYKO KLUB Prachatice 2004 Mladší žáci 9 1
Šrajer Marek 2003 Mladší žáci 17 1
Vencl Libor Eleven Mercede-Benz Mitas team 2004 Mladší žáci 6 1
Vrabec Matouš 2003 Mladší žáci 15 1
Bříška Matěj 2003 Mladší žáci 8 1
Kubišta Martin BAKAKO Nová Paka 2003 Mladší žáci 5.5 2
Pávek Matyáš Kooperativa JBC 2004 Mladší žáci 4 2
Hudák Jakub FC Slovan Liberec 2004 Mladší žáci 3.5 2
Hořánek Jan 2004 Mladší žáci 3 1
Kosnar Jan BSK RACING 2004 Mladší žáci 4 1
Tomín Adam 2004 Mladší žáci 6 1
Zeman Radim Bike & Ski Bakajda 2004 Mladší žáci 4 1
Černohorská Jitka LY:KO KLUB 2002 Starší žákyně 6 1
Daňková Kateřina IVAR CS - AUTHOR Team 2002 Starší žákyně 5 1
Džerengová Sabina 2002 Starší žákyně 4 1
Hartychová Nicole 2001 Starší žákyně 3 3
Janovská Lenka 2001 Starší žákyně 8 1
Jedlánková Martina 2002 Starší žákyně 2.67 3
Neumanová Kateřina 2001 Starší žákyně 9 1
Papoušková Martina 2002 Starší žákyně 7 1
Pišová Barbora 2002 Starší žákyně 10 1
Vernerová Klára 2001 Starší žákyně 1.33 3
Tymešová Anna 2002 Starší žákyně 1 1
Walterová Veronika 2002 Starší žákyně 2 1
Kadlecová Zuzana Sokol Veltěž 2002 Starší žákyně 2 1
Klímová Natálie Sokol Veltěž 2002 Starší žákyně 3 1
Mišoňová Magdalena 2001 Starší žákyně 1 2
Tichá Michaela 2001 Starší žákyně 4 1
Rysulová Marie 2002 Starší žákyně 5 1
Blaho Ladislav 2001 Starší žáci 7.4 5
Hubečka Tomáš BeManiax DDM Větrník 2002 Starší žáci 7.4 5
Zikeš Ondřej 2001 Starší žáci 4.83 6
Bredler Matyáš Jiří 2002 Starší žáci 4.5 2
Března Vojtěch 2002 Starší žáci 6 1
Cyprián Lukáš 2002 Starší žáci 13 1
Daněk Jakub IVAR CS - AUTHOR Team 2002 Starší žáci 5.5 2
Dudek Tomáš 2001 Starší žáci 3 1
Heteleiš Petr 2001 Starší žáci 9 1
Hladík Josef 2001 Starší žáci 1.5 2
Ježek Tomáš 2001 Starší žáci 1.5 2
Kašpar Filip 2002 Starší žáci 10 1
Komínek Luboš 2001 Starší žáci 4 2
Matějíčný David 2002 Starší žáci 18 1
Skrbek Jan BeManiax DDM Větrník 2002 Starší žáci 5.4 5
Sulek Dominik 2001 Starší žáci 6.67 3
Šulc David IVAR CS AUTHOR TEAM 2002 Starší žáci 3 3
Vrabec Jiří 2002 Starší žáci 15 1
Maroul Tomáš 2002 Starší žáci 5 1
Musil Michal 2001 Starší žáci 4 2
Záloha Lukáš 2002 Starší žáci 2 1
Prchlík Kryštof 2002 Starší žáci 7 1
Zajac Filip 2001 Starší žáci 2 1
Žemlička Vojtěch 2001 Starší žáci 1 1
Španihel Samuel 2001 Starší žáci 6 1
Bendová Tereza Cyklo Benda team 2013 Odrážedla 11 1
Bulvasová Izabela 2012 Odrážedla 8 7
Černá Ester 2011 Odrážedla 2.29 7
Čižinská Mia MAD World Racing 2012 Odrážedla 4 2
Gamba Filip 2011 Odrážedla 1.43 7
Isachová Isabela 2013 Odrážedla 11.2 5
Kern Vojtěch 2012 Odrážedla 8 2
Scholze Prokop 2011 Odrážedla 3 1
Štěrba Jakub MTB klub Rychlá rota 2013 Odrážedla 6 1
Walterová Aneta 2011 Odrážedla 4.33 6
Zelený Jakub SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 2012 Odrážedla 6.6 5
Bulířová Nina Odrážedla 16 1
Havelková Klára 2011 Odrážedla 15 1
Havlínová Anna 2012 Odrážedla 6 1
Jačková Adéla 2013 Odrážedla 12 1
Jakešová Anežka Odrážedla 18 1
Jirčíková Emma Odrážedla 8 1
Kohoutová Kateřina Triatlon MB 2012 Odrážedla 11 1
Kubová Johanka Odrážedla 2 1
Mladá Tereza 2012 Odrážedla 1 1
Patkaňová Veronika Piráti 2012 Odrážedla 23 1
Pohořelá Anežka 2012 Odrážedla 15 2
Sedláčková Michaela IVAR CS Author Team 2012 Odrážedla 17 1
Sobalíková Žofie Odrážedla 21 1
Sopirjaková Karolína Odrážedla 14 1
Soumarová Klára 2012 Odrážedla 13 1
Šauerová Olívie Odrážedla 9 1
Šťavíková Maruška 2012 Odrážedla 5 1
Ullrichová Markéta Odrážedla 22 1
Ulrich Gwyneth Kate 2011 Odrážedla 4.2 5
Vetešníková Sofie 2012 Odrážedla 20 1
Bednář Jakub Odrážedla 23 1
Benda Stanislav Express CZ Scott Team Kolín Odrážedla 8 1
Blažek Jan Odrážedla 13 1
Coufal Jan Odrážedla 21 1
Černý Oskar 2012 Odrážedla 14.5 2
Černý Vojtěch Odrážedla 30 1
Dědina Jiří Odrážedla 8 2
Drapák David Odrážedla 10 1
Feštr Albert 2012 Odrážedla 27 1
Gryc Ondřej Odrážedla 18 1
Horák Mikuláš ČKS SKI jilemnice 2012 Odrážedla 6 2
Krátký Vojta Odrážedla 31 1
Malý Ondřej Odrážedla 16 1
Mužák Jan 2012 Odrážedla 9 1
Novák Filip Odrážedla 15 1
Novák Tomáš 2012 Odrážedla 26 1
Orembský David Odrážedla 29 1
Pantlík Sebastián Odrážedla 24 1
Přáda Dan 2012 Odrážedla 20 1
Přáda Jakub 2012 Odrážedla 4 1
Sedláček Mikuláš CykloŠauer 2012 Odrážedla 14 1
Šavel Jan 2012 Odrážedla 22 1
Štěpánek Kryštof Odrážedla 25 1
Štětina William Odrážedla 6 1
Troller David Odrážedla 2 1
Trs Matěj Avast šauer 2012 Odrážedla 5 1
Ullrich Jakub Odrážedla 28 1
Vacek Matěj Lucifers Odrážedla 19 1
Vašíček Robin Moto bike team 2012 Odrážedla 2.5 2
Vlk Michal 2012 Odrážedla 12 1
Čižinský Filip Krnsko 2013 Odrážedla 10 1
Knoblochová Kristýna 2012 Odrážedla 6.5 2
Moulis Lukáš 2012 Odrážedla 12 1
Šverma Štěpán 2012 Odrážedla 11 1
Brázda Filip 2011 Odrážedla 8 1
Lichtenberk František 2011 Odrážedla 7 1
Oppová Eliška 2012 Odrážedla 6 1
Vobrová Lola MAGIC BIKE TEAM 2012 Odrážedla 5 2
Jelínek Bruno Dukla Liberec 2013 Odrážedla 10 1
Hermanová Agnes 2012 Odrážedla 13 1
Chadima David 2011 Odrážedla 9 1
Kačala Jakub 2012 Odrážedla 7 1
Trečková Šárka 2012 Odrážedla 8 1
Bartoš Antonín 2012 Odrážedla 4 1
Lebeda Adam 2012 Odrážedla 10 1
Lhotáková Sofie MTB ČESANA ROHOZEC 2013 Odrážedla 11 1
Mertelík Kryštof 2013 Odrážedla 8 1
Stará Alžběta 2012 Odrážedla 9 1
Verner Barnabáš 2013 Odrážedla 12 1

2018

ELEVEN Dětský MTB cup 2018

2017

ELEVEN Dětský MTB cup 2017

2016

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2015

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2014

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2013

Dětský MTB CUP Libereckého kraje - průběžné výsledky