Přihlásit
SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje - 2016
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Bošková Šárka 2012 7; 81 498
Bulvasová Izabela 2012 3; 165 515
Čižinská Mia MADesign World Racing 2012 1; 2; 1; 413 484
Havelková Bára CYKLO Modlibov 2012 2; 4; 2; 1; 1; 1; 666 55
Knoblochová Kristýna IVAR CS AUTHOR TEAM 2012 4; 3; 2; 1; 430 88
Lhotáková Sofie Rohozec Amulet Team 2013 6; 11; 3; 3; 269 472
Maděrová Klára 2012 5; 123 511
Ferklová Alžběta 2012 8; 37 146
Havlínová Anna 2012 13; 2 516
Charvátová Stella 2012 7; 48 147
Kohoutová Kateřina Triatlon MB 2012 14; 1 474
Mladá Tereza 2012 1; 114 145
Patkaňová Veronika Piráti 2012 6; 59 503
Soumarová Klára 2012 10; 15 510
Šťavíková Maruška 2012 5; 70 471
Talajová Ema 2012 12; 4; 74 509
Vetešníková Sofie 2012 9; 26 161
Limberská Eva 2012 2; 91 267
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Adolph Marek 2013 7; 82 502
Adolph Petr 2013 8; 61 499
Černý Filip CYKLO Modlibov 2012 3; 8; 5; 4; 2; 3; 533 54
Lodr Oliver BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2012 4; 9; 1; 5; 3; 3; 6; 536 48
Moulis Lukáš Ivar CS Author Team 2012 2; 1; 2; 2; 2; 1; 711 8
Semerad Marek SRAM MITAS TREK team 2012 1; 3; 1; 1; 1; 2; 709 27
Vašíček Robin ADASTRA Sokol Veltěž 2012 5; 6; 4; 7; 8; 4; 415 270
Zelený Jakub SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 2012 6; 10; 6; 6; 5; 7; 340 264
Bělka Ondra 2012 20; 9 158
Faja Lukáš 2012 19; 10 148
Feštr Albert 2012 16; 13 406
Fiala Honzík 2012 27; 2 485
Hnízdil Martin 2012 23; 6 549
Horák Mikuláš ČKS SKI jilemnice 2012 3; 106 524
Kalista Ondřej 2012 13; 16 154
Krása Viktor 2012 12; 17 153
Krejčí Matyáš 2012 7; 62 157
Michalík Filip 2012 4; 95 150
Mužák Jan 2012 26; 3 441
Novák Tomáš 2012 18; 11 155
Procházka Adam 2012 11; 18 463
Přáda Dan 2012 22; 7 476
Přáda Jakub 2012 21; 8 477
Sedláček Mikuláš CykloŠauer 2012 25; 4 156
Sestak Jiri 2012 5; 84 151
Stodůlka František 2012 15; 14 454
Šavel Jan 2012 28; 1 152
Trs Matěj Avast šauer 2012 14; 15 481
Vajc Matyáš 2012 24; 5 149
Valeš Čeněk Turnov 2012 2; 6; 168 532
Vlk Michal 2012 17; 12 529
Abrt Sebastián 2012 3; 7; 5; 191 392
Zindulka Jakub 2012 8; 31 423
Klaban Adam 2012 4; 75 355
Plůcha Václav 2012 5; 4; 138 329
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Bažantová Anežka Cyklo Benda team 2010 5; 5; 5; 4; 2; 5; 3; 559 52
Bohánská Vanesa Rohozec Amulet Team 2010 6; 6; 6; 8; 3; 4; 2; 508 94
Brosche Adriana 2010 8; 9; 5; 6; 237 490
Čižinská Emma iVAR CS 2010 3; 4; 4; 344 483
Kussmannová Nelly Bicykl Kříž Team Ústí n/Labem 2011 2; 1; 3; 1; 1; 1; 748 30
Lhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team 2010 1; 3; 1; 2; 4; 3; 4; 703 71
Procházková Martina BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2011 7; 12; 8; 6; 5; 6; 10; 322 12
Pytlounová Magdaléna Superior Cyklofit cyling Team 2011 9; 14; 15; 45 495
Zelená Lucie BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2010 4; 11; 2; 3; 1; 2; 573 11
Bělohubá Emma 2010 23; 9 428
Bénová Emma 2010 19; 13 508
Dvořáková Barbora INDIGO CYCLING TEAM RK 2012 15; 17 204
Fajová Anna 2010 31; 1 196
Fialová Anna 2010 21; 11 198
Havlová Nela 2010 14; 18 195
Hercíková Lucie 2010 24; 8 200
Huňková Lucie 2011 30; 2 169
Kastnerová Bára BIKE Kněžmost 2010 20; 12 539
Kolajtová Pavlína 2010 13; 19 452
Košťáková Jana 2010 29; 3 433
Křepelková Eliška MTB Křepelky 2010 10; 32 404
Nohynková Eliška 2010 26; 6 414
Nováková Eliška 2010 28; 4 205
Ondráčková Anička 2010 22; 10 201
Paříková Adéla Kosmos bikes Mladá Boleslav 2011 7; 65 434
Petrová Barbora 2010 25; 7 203
Součková Amélie Bikeclinic junior team 2010 2; 120 199
Šťavíková Anežka 2010 16; 16 470
Valentová Alžběta 2010 8; 54 533
Vlková Karolína 2010 18; 14 530
Vytísková Viktorie 2010 17; 15 466
Zajícová Natálie 2010 27; 5 197
Kyselová Amálie 2011 10; 12; 9; 44 400
Majlinková Nikola 2011 12; 1 456
Svobodová Viktorka Osečná 2011 11; 16; 14; 14; 6 461
Valešová Alžběta Turnov 2010 7; 46 451
Vernerová Alena Ivar-CS Author Team 2011 9; 24 429
Endrychová Veronika 2010 10; 11; 21 425
Holingerová Johanka SKI Klub Telnice 2011 15; 2 387
Karpetová Klaudie 2010 11; 10; 21 381
Losmanová Viktorie 2010 9; 28 388
Lusková Klára 2011 13; 4 407
Vobrová Linda MAGIC BIKE TEAM 2010 7; 50 401
Bončková Adéla Liberec 2010 12; 3 311
Chládková Tereza Superior 2010 7; 48 331
Řeháčková Sofie MTB klub Rychlá rota 2011 13; 2 360
Špejzlová Alice 2010 8; 37 335
Špejzlová Anna 2010 6; 59 336
Ničová Emma SOKOL Veltěž 2011 7; 42 291
Ulrichová Ela CYKLO TEAM BAST 2010 8; 31 227
Burešová Pavla Fincentrum 2011 7; 49 143
Cibulková Agáta 2010 5; 71 200
Drábková Hela Soběhrdy 2011 8; 38 156
Havlová Eliška CYCLING TEAM KBELY 2010 9; 27 175
Hronrová Tereza Biketime bulls Písek 2011 11; 5 149
Spejzlová Alice Horomerice 2010 13; 3 198
Spejzlová Anna Horomerice 2010 12; 4 199
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Bulvas Štěpán 2010 6; 7; 5; 2; 3; 1; 20; 549 25
Gamba Filip BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2011 9; 21; 10; 8; 9; 13; 137 3
Hájek Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 2010 4; 4; 3; 4; 5; 6; 3; 584 5
Havelka Ondřej CYKLO Modlibov 2010 8; 13; 9; 10; 8; 15; 164 53
Knobloch Adam IVAR CS – Author team 2010 5; 6; 6; 5; 4; 6; 475 83
Meier Vašík IVAR CS - AUTHOR TEAM 2011 1; 2; 330 506
Rajnoch Marek IVAR CS Author Team 2010 2; 8; 2; 1; 1; 2; 1; 743 37
Schafër Josef BEKO Bike Racing Team 2010 3; 3; 2; 387 492
Šlambor Martin PAKLI SPORT KLUB 2010 7; 12; 7; 7; 7; 9; 280 67
Andrt Vojtěch 2010 17; 16 214
Bradáč Michal DUKLA Praha 2010 9; 3; 139 208
Černý Filip 2010 22; 11 478
Ferkl Matěj 2010 16; 17 219
Flodrman Jakub 2010 27; 6 545
Franc Marek 2010 26; 7 540
Hataš Tomáš Rohozec Amulet Team 2010 10; 18; 37 0
Hladík František IVARCS - AUTHOR TEAM 2010 1; 1; 4; 331 217
Chmelík Tomáš 2010 25; 8 221
Isach Tomáš 2011 20; 9; 10; 8; 14; 102 22
Jachek Filip 2010 24; 9 211
Kaltman Petr Ústí nad Labem 2010 11; 22 224
Kučera Jakub BeManiax DDM Větrník 2010 14; 8; 12; 59 209
Kulich Vojtěch 2010 30; 3 551
Mareček Mikuláš SKI Jilemnice 2010 18; 15 210
Michalík Kryštof 2010 5; 88 212
Misek Mattias no swiss praha 2010 32; 1 223
Ochrana David 2010 28; 16; 11 216
Petr Matyáš 2010 29; 4 215
Pípla Vojtěch BIKECLINIC 2010 15; 18 564
Savel Vojtech 2010 23; 10 207
Viktora Michal LY:KO KLUB 2010 19; 14 498
Vojtíšek Toník NOSWISS BAKOV 2010 31; 2 225
Drahoňovský Jakub 2010 11; 1 467
Szollos Stefan 2010 4; 4; 162 74
Hanzal Šíma 2010 6; 58 380
Michal Jakub IVT tepelná čerpadla 2011 12; 2 386
Slabion Dominik MAGIC BIKE TEAM 2011 13; 1 384
Stránský Daniel CK Šluknovsko 2010 3; 91 409
Zindulka Matyáš 2010 11; 3 422
Cichák Mikuláš BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2010 6; 60 305
Hertl Thobias Maxmilian POCTA Bikegallery 2011 15; 1 333
Holec Daniel BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2010 13; 3 340
Chládek František Superior 2010 12; 4 332
Kalina Matěj 2010 11; 5 349
Nesvadba Jiří Liberec 2011 14; 2 319
Plůcha David Liberec 2010 7; 7; 104 328
Šalanda Adam SWSL SKI CLUB LUČANY 2011 2; 104 327
Čermák Denis 2010 14; 4 294
Dinga Jan BSK RACING JUNIORS 2010 9; 29 286
Dvořák David Miškovice 2010 13; 5 268
Chadima David 2011 17; 1 279
Jech Lukáš Sokol Veltěž 2009 5; 73 253
Klus Štěpán 2010 16; 2 284
Smrček David 2010 10; 18 220
Strakatý Šimon DUKLA Praha 2010 11; 7 229
Studnička Michal Nářez z Řeže 2010 15; 3 237
Begoc Dany Mokrý 2010 11; 11 190
Bene David Rychlá rota Liberec 2010 21; 1 181
Cakl Štěpán 2011 17; 5 144
Cyprián Ondra DUKLA Liberec 2010 12; 10 183
Kotek Karel SOBĚHRDY 2011 5; 77 157
Kulman Jakub 2011 19; 3 172
Stromský Ondřej 2011 10; 22 152
Ušel Ondřej BikeClinic junior team 2010 8; 44 124
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Břenková Andělka HERBY SERVIS 2008 2; 10; 3; 2; 2; 2; 5; 627 111
Frydrychová Karolínka TJ Škoda Auto MB 2009 6; 9; 127 85
Grégrová Markéta 2008 4; 144 474
Hašková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2009 7; 17; 5; 4; 5; 10; 297 93
Kyselová Aneta IVAR CS Author Team 2008 3; 3; 1; 1; 1; 3; 673 261
Petrof Johana BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2008 5; 11; 4; 3; 3; 5; 7; 476 493
Schafërová Magdaléna BEKO Bike Racing Team 2008 1; 5; 4; 362 491
Horáková Amálie ČKS SKI Jilemnice 2008 8; 42 523
Hovorková Simona Bicykl Kříž Team Ústí n. L. 2008 14; 6 590
Jachková Sofie 2008 13; 7 245
Jeřábková Martina SP KOLO LOAP Specialized 2008 12; 8 247
Klacková Kamila LYKOKLUB Prachatice 2008 4; 86 492
Krátká Zuzka Bike freaks Holice 2008 1; 119 254
Láchová Dita LYKOKLUB PRACHATICE 2008 9; 31 250
Stránská Adéla IVAR CS - Author Team 2008 2; 2; 202 252
Svatušková Marketa Bikeclinic junior team 2008 6; 64 598
Šalomonvá Eva 2008 19; 1 248
Šléglová Ellen 2008 7; 53 246
Tomášková Adéla 2008 16; 4 472
Tučková Anna 2008 18; 2 560
Vetešníková Ester 2008 15; 5 253
Bartošová Žofie 2009 7; 41 421
Čonková Kristýna 2009 6; 52 375
Lusková Rozárka 2009 5; 63 404
Stránská Sofie CK Šluknovsko 2008 1; 107 410
Kleinová Adriana 2009 7; 12; 44 339
Košková Anna SK Ještěd 2009 4; 75 314
Pokorná Adélka BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2009 6; 11; 56 324
Václavíková Hana SK Ještěd AD 2008 8; 31 322
Cucová Michaela CYKLO TEAM BAŠŤ JUNIOR 2009 4; 74 217
Dětáková Lily 2009 6; 52 230
Kovářová Denisa 2008 7; 41 242
Kuchařová Evelína BSK racing juniors 2008 3; 85 299
Hartychová Vanessa ivar cs autor 2008 6; 58 96
Kolářová Babeta Dukla Praha 2009 1; 113 116
Melounová Tea 2009 13; 1 164
Svatušková Markéta BikeClinic junior team 2008 2; 102 178
Šurík Kateřina SPK Liberec 2009 8; 36 176
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Břenek Hynek HERBY SERVIS 2009 10; 15; 11; 10; 58 477
Dočekal Jakub 2008 11; 7 481
Gorog Štěpán Ivar-CS Author Team 2008 6; 8; 7; 5; 298 108
Hanuš František POCTA 2008 1; 1; 1; 1; 587 338
Chloupek Jan 2009 17; 18; 23; 3 494
Jelínek Ondřej Dukla Liberec 2009 8; 19; 6; 17; 151 49
Jungwirth Štěpán Dukla Liberec 2008 2; 4; 1; 1; 2; 3; 2; 747 2
Königsmark Honzík CYKLOKROS MILOVICE 2009 7; 10; 13; 118 31
Kučera Radim BEKO Bike Racing Team 2009 5; 6; 5; 12; 9; 306 508
Kvapil David ABT Rohozec 2009 15; 32; 14; 17; 17; 19; 17; 18 77
Kvapil Matyáš ABT Rohozec 2009 14; 28; 13; 16; 13; 18; 18; 27 76
Maděra Jakub 2009 16; 2 512
Moulis Ondřej IVAR CS - AUTHOR TEAM 2009 4; 3; 4; 5; 10; 432 6
Pytloun Arnošt CYKLOFIT 2009 12; 9; 15; 20; 44 496
Stránský Ondřej STPA 2009 9; 49 516
Vašíček Denis ADASTRA Sokol Veltěž 2008 3; 6; 2; 2; 4; 2; 4; 670 38
Vilém Štěpán 2009 13; 5 510
Andrt Štěpán 2008 20; 13 262
Beran Martin IVAR CS Author Team 2008 29; 12; 8 416
Bursa Filip LYKO KLUB Prachatice 2008 3; 110 456
Dostál Martin LY:KO KLUB 2008 10; 33 461
Hanzl Ondřej SOKOL 2008 18; 15 617
Hataš David Rohozec Amulet Team 2008 21; 12 410
Hendrich Daniel Maximus Expres CZ - Scott Team Kolín 2008 7; 3; 5; 4; 323 79
Horák Adam BEKO Bike Racing Team 2008 2; 3; 1; 340 267
Kalivoda Matěj 2008 25; 8 548
Kolajta Adam IVAR CS AUTHOR TEAM 2008 9; 44 451
Loukotka Patrik SAC Bělá pod Bezdězem 2008 11; 7; 7; 10; 7; 16; 204 84
Mach David 2008 14; 19 265
Mareček Jan Kněžmost 2008 22; 11 257
Ochrana Filip 2008 27; 19; 11 266
Ondráček Jáchym 2008 17; 16 430
Ort Tomáš 2008 15; 18 440
Papoušek Jan PÁPA team 2008 24; 9 608
Pilous Štěpán IVAR.cs author team 2008 23; 11; 10; 34 263
Štětina Sebastian 2008 26; 7 556
Tomala Adam 2008 31; 2 268
Vaníček Tomáš 2008 30; 3 444
Videcký Jaroslav SKI Jarin sport 2008 16; 17 421
Vítek Vítek 2008 13; 20 256
Voborník Filip IVAR CS - AUTHOR TEAM 2008 5; 5; 159 258
Žitný Adam Mitas Swam trek 2008 12; 21 541
Bursa Marek LIBEREC 2009 8; 9; 7; 125 10
Kopecký Michal 2008 9; 27 427
Půbal Matouš TJ Škoda Auto MB 2008 4; 3; 183 446
Dvořák Štěpán 2008 13; 6 411
Hriušin Hugo Kellys Bikeranch 2009 12; 7 365
Lusk Karel 2009 18; 1 402
Richter Igor 2008 15; 4 363
Smíšek Martin Jan 2008 14; 5 389
Votýpka Šěpán OK BOR 2009 8; 11; 11; 62 28
Horáček Matěj 2008 8; 41 351
Uxa Jan 2008 6; 63 321
Václavík Jakub Cyklokroužek Český Krumlov 2010 16; 3 323
Velecký Saša DUKLA Praha 2008 14; 5 303
Albrecht Vítek MKM Odolena Voda 2008 8; 43 239
Kameník Dominik ADASTRA Sokol Veltěž 2009 14; 7 250
Král Matyáš SOKOL Veltěž 2009 13; 8 292
Novotný Lukáš Sokol Veltěž 2009 15; 6 211
Prchal Max KTM 2009 16; 5 269
Růžička Danile MKM Odolena Voda 2009 20; 1 241
Růžička Tadeáš MKM Odolena Voda 2008 11; 10 240
Spurný Martin 2009 12; 9 278
Studnička Jakub Nářez z Řeže 2008 6; 65 236
Bredler Jonáš Kooperativa 2008 8; 46 154
Bureš Lukáš Fincentrum 2009 9; 35 142
Kopecký Adam GS JISTEBNICE 2009 22; 2 160
Kopecký Josef GS JISTEBNICE 2009 21; 3 161
Kříž Samuel 2008 6; 68 138
Kulman Matyáš 2009 14; 10 171
Penz Adam 2009 15; 9 134
Pokorný Dominik Jablonec n.N. 2008 12; 12 115
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Cebulová Klára Bitters Superior Cyklofit Team 2006 8; 5; 9; 4; 3; 8; 389 47
Čapková Claudie IVAR CS Author Team 2007 9; 10; 9; 10; 10; 4; 13; 216 35
Dlouhá Aneta IVAR CS - AUTHOR TEAM 2007 1; 3; 4; 1; 1; 2; 5; 736 70
Kluchová Anežka MAGIC BIKE team 2006 3; 4; 2; 4; 6; 4; 606 46
Königsmarková Alena CYKLOKROS MILOVICE 2007 13; 21; 16; 14; 12; 13; 20; 24 32
Rajnochová Barbora IVAR CS Author Team 2007 5; 7; 7; 2; 3; 5; 9; 509 36
Sedláčková Veronika IVAR CS Author Team 2007 11; 15; 13; 11; 9; 17; 62 92
Šlamborová Lucie PAKLISPORT Jablonné 2007 10; 17; 14; 13; 11; 21; 52 66
Václavů Martina Ivar CS Author Team 2007 7; 12; 5; 8; 6; 12; 287 68
Viková Hanka Dukla Praha 2007 2; 11; 1; 3; 2; 1; 3; 724 45
Volejníková Natalie BEKO Bike Racing Team 2007 4; 5; 6; 6; 5; 6; 497 43
Volejníková Nikola BEKO Bike Racing Team 2006 6; 8; 10; 8; 9; 10; 268 42
Vyhnisová Viktorie IVAR CS - AUTHOR TEAM 2007 12; 12; 11; 18; 20 518
Beranová Jana IVAR CS - AUTHOR TEA 2006 14; 11; 15; 31 417
Brablecová Eliška 2007 24; 4 599
Břenková Anděla HERBY Servis (haven serie) 2007 13; 15 597
Čellárová Zuzana ski-team.cz 2007 23; 5 272
Černá Karolína DUKLA PRAHA 2006 2; 116 290
Hrdinová Veronika 2006 19; 9 487
Košnářová Markéta Ráj kol Kladno 2007 9; 39 582
Machová Karolína 2006 16; 12 292
Marečková Julie ČKS SKI Jilemnice 2007 18; 10 520
Mladá Kristýna 2007 20; 8 271
Nováčková Anežka BSB Bakajda 2007 25; 3 465
Rozsypalová Adéla IVAR CS Author Team 2006 1; 3; 221 293
Smolíková Pavlína 2006 22; 6 573
Vaškovská Michalka ČKL Harrachov 2006 6; 8; 7; 7; 7; 270 50
Videcká Kateřina 2006 27; 1 291
Vytisková Nela 2007 26; 2 467
Ješetová Karolína 2006 15; 13; 12; 23; 11 86
Bilá Nikola 2006 17; 1 376
Ješetová Markéta Alupress 2007 16; 15; 14; 25; 5 89
Koňáková Eliška Jablonec nad Nisou 2007 12; 6 391
Šimáková Tereza 2007 15; 3 369
Bončková Nikola Liberec 2007 14; 2 310
Broučková Kateřina J&R team 2007 10; 15 203
Dingová Anna 2006 8; 37 287
Strakatá Vendula DUKLA Praha 2007 7; 48 228
Cibulková Tereza for bikes cycling team 2006 16; 10 95
Dušková Kateřina BEKO Bike Racing Team 2007 2; 114 136
Fialová Klára JISTEBNICE 2006 19; 7 174
Kareisová Jana 2006 1; 125 146
Kimmelová Anna 2007 22; 4 102
Kotková Eliška SOBĚHRDY 2006 14; 12 158
Pechatá Jana Jablonec nad Nisou MTB Rychlá rota 2006 24; 2 163
Vlková Adéla MAGIC BIKE Team 2006 11; 15 114
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Bažant Kryštof Cyklo Benda team 2007 2; 4; 1; 1; 2; 6; 2; 769 51
Hájek Tomáš IVAR CS AUTHOR TEAM 2007 6; 19; 2; 25; 3; 5; 13; 440 7
Havelka Matěj Ivar CS Author Team 2007 9; 20; 4; 8; 8; 9; 294 4
Hošek Adam ADASTRA Sokol Veltěž 2006 4; 7; 3; 2; 1; 2; 4; 687 312
Hošek Jaroslav ADASTRA Sokol Veltěž 2006 11; 40; 16; 12; 15; 43 165
Jungwirth František DUKLA Liberec 2006 8; 18; 7; 5; 5; 7; 6; 405 1
Kniha Petr KC KOOPERATIVA 2006 3; 3; 4; 3; 459 19
Kolakovský Michael Rock Machine - Cyklomax 2007 12; 42; 17; 20; 12 517
Kratochvíl Václav Cyklo Benda team 2006 5; 24; 8; 6; 7; 14; 338 87
Meier Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 2006 7; 21; 116 507
Melichar Josef Ivar-CS Author Team 2006 10; 30; 10; 10; 16; 9; 138 91
Smejkal Adam IVAR CS 2007 1; 5; 4; 4; 8; 553 63
Arnold Adam 2007 17; 34 552
Bradáč Adam DUKLA Praha 2006 6; 3; 1; 326 295
Dlask Marek Topforex Lapierre 2007 38; 12; 11; 14; 12; 51 438
Dvořáček Tobias Bycikl Kříž Ústí nad L. 2006 15; 36 297
Habr Christien Bikeclinic junior team 2006 10; 51 610
Hájek Theodor POLTA 2007 27; 10; 23; 55 531
Hendrych Vojta Bike Freaks Holice 2006 1; 150 489
Horák Martin BEKO Bike Racing Team 2007 13; 6; 5; 180 289
Hradiský Zdeněk Ivar CS Author Team 2006 14; 5; 110 420
Huňka Jan 2007 41; 10 287
Jachek Damián 2007 47; 4 448
Janda Matěj 2006 44; 7 300
Janka Matouš 2007 36; 15 615
Jeřábek Ondřej SP KOLO LOAP Specialized 2006 23; 28 298
Kalina Tobiáš Ráj kol Kladno 2007 8; 73 447
Karásek Vojtěch Turnov 2007 16; 7; 90 278
Kerl Sebastian Author Team Stupno 2007 9; 62 276
Krasilov Jiří MTB Sokol Sobotka 2006 37; 14 488
Kuntoš Matěj 2006 43; 8 609
Kysela Ondřej Bike and Ski Bakajda 2007 48; 3 285
Lišťanský Adam ski-team.cz 2006 28; 23 301
Malínský Štěpán Bike Team Jilemnice 2007 29; 9; 25; 10; 89 61
Maršík Jakub 2006 50; 1 543
Paulus František Bakako Nová Paka 2007 34; 17 577
Petrášek Martin Hostinec U Tří lip 2006 33; 14; 15; 18; 17; 56 40
Pohořalý Jakub BIKE TEAM Jilemnice 2006 22; 7; 11; 110 59
Ptáček Jan 2006 46; 5 596
Rygl Vojta Bycikl Kříž Team 2007 31; 20 277
Schwarz Pepa Slunečná 2007 45; 6 288
Strejček Adam USO team 2006 12; 39 611
Svatuška Jakub Bikeclinic junior team 2006 2; 139 616
Šalamon David 2006 49; 2 299
Šefl Jan Hostinec U Tří lip 2007 39; 20; 17; 26; 20; 31 259
Škubal Filip Tufo Cyklozákladna Otrokovice 2007 25; 26 280
Škubal Jan tufo otrokovice 2007 26; 25 281
Štibingr Martin SP KOLO LOAP SPECIALIZED 2006 32; 19 294
Tuháček Pavel LYKO KLUB Prachatice 2006 3; 128 296
Volák Ondřej POCTA 2006 35; 11; 30; 29 439
Ženíšek Martin LY:KO KLUB 2006 11; 40 495
Bečvář Filip 2006 14; 4 459
Hadrava Antonín 2007 9; 29 430
Hofman Eliáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 2007 6; 62 444
Karasov Jiří 2006 13; 5 470
Kopecký Matyáš 2007 15; 3 348
Roth Richard 2007 11; 13; 13; 35 212
Blín Jonáš 2006 17; 18; 13 412
Endrych Matěj DUKLA Liberec 2007 19; 18; 10 426
Franz Matyáš SDH Frýdštejn 2006 16; 10 364
Gyngo Jan 2006 24; 2 377
Karpeta Viktor 2007 23; 19; 5 382
Lusk Zdeněk 2006 15; 11 403
Michal Tomáš IVT tepelná čerpadla 2007 22; 4 385
Smolucha Vojtěch 2006 18; 8 416
Šourek Martin CYKLO BENDA 2007 12; 14 413
Trojan Vojtěch Turbosnails 2007 13; 13 366
Voplakal Ondřej 2007 21; 5 368
Novotný Marek POCTA 2006 9; 32 342
Velecký Kryštof DUKLA Liberec 2006 12; 9 304
Wolinski Igor ZARY/Poland 2007 16; 5 344
Bělík Antonín SK FFY team 2007 32; 1 260
Čermák Vilém Sokol Veltěž 2006 24; 9 272
Děták Mikuláš ADASTRA Sokol Veltěž 2007 8; 55 226
Klus Jan 2006 29; 4 285
Král Kryštof Sokol Veltěž 2006 1; 132 207
Kučera Jonáš Sokol Veltěž 2006 19; 14 274
Kůla Jiří cykloklub Odolena Voda 2007 17; 16 265
Miňovský Petr Sokol Veltěž 2007 22; 14; 19 235
Novák Jakub 2006 28; 5 218
Novotný Jan BSK racing 2006 15; 18 231
Ort Michal 2007 31; 2 205
Procházka David MKM Odolena Voda 2007 21; 12 244
Sieber Filip 2006 27; 6 216
Špaček Marek ADASTRA Sokol Veltěž 2006 10; 33 213
Zoul Martin BSK RACING 2007 20; 13 262
Hronek Jaroslav Biketime Bulls Písek 2007 11; 11 150
Pávek Lukáš Beko Lbc 2007 21; 1 129
Rošenský Max 2006 19; 3 168
Stromský Vít 2007 16; 6 153
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Dlasková Vanda Lawi Author Team 2005 2; 3; 1; 2; 467 64
Kyselová Adéla IVAR CS AUTHOR TEAM 2004 1; 3; 2; 396 486
Peterková Eliška MTB SPARTAK VRCHLABÍ 2005 4; 12; 3; 2; 5; 4; 458 121
Racková Nikola 2005 5; 4; 193 521
Teršl Anna 2004 3; 9; 4; 2; 1; 3; 546 57
Cebulová Klára 2005 8; 42
Hladíková Kateřina Ivar-CS Author Team 2004 2; 1; 213 314
Kluchová Anežka MAGIC BIKE TEAM (haven serie) 2004 10; 20 632
Košnářová Kamila Ráj kol Kladno 2005 11; 9 583
Košnářová Markéta Ráj kol Kladno 2005 17; 3 585
Kuchařová Zuzana 2004 15; 5 499
Nárovcová Monika ČS Specialized junior mtb team Vimperk 2005 6; 64 303
Podlipná Barbora Bakako Nová Paka 2004 16; 5; 5; 127 629
Radová Daniela Cykloklub Benešov 2005 5; 75 627
Růžičková Anna DUKLA PRAHA 2004 7; 53 565
Smržová Eliška Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem 2004 13; 7 315
Spěšná Simona MS Bike academy racing team 2004 4; 86 621
Staňková Aneta Bakako Nová Paka 2004 14; 6; 57 628
Šléglová Eliška 2005 18; 2 464
Viktorová Nela LYKOKLUB Prachatice 2004 1; 119 497
Zbíralová Markéta VSK 2005 19; 1 625
Koňáková Martina 2005 5; 61 390
Kučerová Agáta 2004 4; 72 275
Kuchařová Pavlína BSK racing juniors 2005 3; 83 298
Mišoňová Veronika Sokol Veltěž 2004 1; 105 210
Tichá Simona SOKOL Veltěž 2004 2; 94 297
Půbalová Nela TJ Škoda Auto MB 2004 1; 106 140
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Dovolil Josef BIKE TEAM Jilemnice 2005 9; 9; 16; 79 60
Franc Marek Cyklo Benda team 2004 4; 12; 5; 3; 1; 4; 7; 570 58
Hellmich Jonáš KC Kooperativa Jablonec 2005 3; 168 497
Hroch Vítek BEKO Bike Racing Team 2004 6; 20; 5; 2; 6; 12; 373 9
Chloupek Josef IVAR CS - AUTHOR TEAM 2005 7; 15; 4; 7; 7; 3; 15; 379 126
Ježek Václav 2005 1; 3; 319 513
Kašpar Matěj BeManiax DDM Větrník 2004 5; 21; 7; 6; 4; 8; 14; 371 82
Šulc Adam Superior Cyklofit Cycling Team 2005 8; 9; 10; 19; 20; 110 18
Vik Matěj Bikeclinic Junior Team 2004 2; 5; 3; 1; 2; 594 44
Zikeš Otto BEKO Bike Racing Team 2005 10; 30; 10; 10; 11; 22; 22; 59 21
Arnold Adam HAVEN MICHELIN 2005 23; 9 553
Bajer Jan BAKAKO Nová Paka 2005 16; 6; 8; 118 635
Bárta Martin Bikeclinic Junior Team 2005 9; 43 316
Bělka Lukáš Aktivit Bike team 2004 14; 2; 9; 159 69
Břenek Jan HERBY Servis 2005 26; 11; 19 593
Dvořák Matěj BeManiax DDM Větrník 2005 24; 8; 8; 5; 18; 158 81
Hořejší Ondřej ski-team.cz 2005 25; 7 308
Hovorka Daniel Bicykl Kříž Team Ústí n. L. 2005 19; 13 589
Kalina Tobiáš Ráj kol Kladno 2005 22; 10 586
Kerl Maximilian Author Team Stupno 2004 8; 54 310
Kuba Jakub BikeClinikTeam 2005 7; 65 442
Kubišta Ondřej BAKAKO Nová Paka 2005 27; 5 633
Kysela Aleš 2005 31; 13; 14; 19; 12 104
Lácha Adam LYKOKLUB PRACHATICE 2005 18; 14 307
Novotný Ondra DUKLA PRAHA 2005 2; 120 309
Pacál Vojta IVAR CS AUTHOR TEAM 2004 10; 32 435
Posledník Matouš BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2005 28; 11; 11; 12; 20; 19 330
Repš Martin 2005 29; 3 630
Rozsypal Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 2004 4; 2; 198 318
Samec Filip 2005 1; 1; 1; 365 24
Souček Jakub Bikeclinic junior team 2005 13; 19 305
Šísl Bořek LYKO KLUB Prachatice 2004 11; 21 458
Vondráček Matyáš ČS Specialized Junior MTB team 2004 6; 76 319
Zeman Radim Bike & Ski Bakajda 2004 17; 3; 11; 120 317
Bilý Erik 2004 16; 2 374
Hangurbadžo Kevin 2004 17; 1 373
Jelínek Karel BeManiax DDM Větrník 2005 15; 13; 9; 23; 41 80
Knejzlík Tomáš 2005 4; 13; 95 405
Smolucha Jakub 2004 12; 6 417
Šimák Matěj 2004 14; 4 370
Hes Kryštof DUKLA Liberec 2005 8; 37 318
Prokopec Jiří POCTA 2005 6; 18; 65 354
Sršeň Denis 2005 9; 26 358
Albrecht Jan MKM Odolena Voda 2005 10; 24 238
Babáček Martin 2005 15; 9 256
Cingroš Filip BSK RACING 2005 5; 79 252
Fojtík Martin 2004 21; 3 251
Hezina Matěj REŽ 2004 23; 1 288
Jech Filip Sokol Veltěž 2004 1; 123 223
Kosnar Jan BSK RACING 2004 14; 10 245
Miňovský Prokop Sokol Veltěž 2005 7; 5; 136 234
Ort Lukáš 2005 17; 7 300
Sedlecký Adam Sokol Veltěž 2005 12; 12 225
Smrček Tomáš 2005 16; 8 219
Suchý Vojtěch Sokol Veltěž 2005 2; 112 232
Štěpán Daniel BSK RACING 2005 13; 11 290
Čermák Ondřej DUKLA 2005 10; 24 128
Dubeš Adam SSC Žel. Brod 2005 17; 7 170
Hudák Jakub FC Slovan Liberec 2004 6; 68 189
Pávek Matyáš Kooperativa JBC 2004 3; 101 130
Šurík Jakub Agency trasnport.cz 2005 4; 90 177
Švec Libor 2004 21; 3 148
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Knihová Kateřina KC KOOPERATIVA 2003 1; 1; 1; 1; 506 20
Berdníková Karolína MS Bike academy racing team 2003 2; 96 418
Černohorská Jitka LY:KO KLUB 2002 3; 85 460
Daňková Kateřina IVAR CS - AUTHOR Team 2002 4; 2; 165 326
Dostálová Lucie LY:KO KLUB 2003 6; 52 462
Hendrichová Pavla Expres CZ-Scott Team 2003 7; 2; 2; 5; 284 78
Hendrychová Lucka Bike Freaks 2003 5; 63 490
Kadlecová Zuzana Sokol Veltěž 2002 1; 1; 212 631
Drbohlavová Eliška 2003 1; 102 447
Babáčková Michaela 2003 4; 72 257
Klímová Natálie Sokol Veltěž 2002 3; 83 215
Novotná Aneta Sokol Veltěž 2003 2; 94 209
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Doležal Tomáš IVAR CS AUTHOR TEAM 2003 2; 7; 6; 283 514
Hubečka Tomáš BeManiax DDM Větrník 2002 5; 13; 2; 2; 3; 392 194
Kotek Radim BeManiax DDM Větrník 2003 4; 4; 2; 3; 4; 459 75
Skrbek Jan BeManiax DDM Větrník 2002 3; 8; 1; 1; 1; 1; 615 17
Veverka Václav KC Kooperativa 2003 1; 5; 274 473
Daněk Jakub IVAR CS - AUTHOR Team 2002 4; 2; 176 327
Dostál Václav LYKO KLUB Prachatice 2003 3; 91 459
Jindřich Pavel BMX Bílina 2003 9; 2; 121 613
Krula Štěpán MS Bike academy racing team 2003 6; 58 620
Kubišta Martin BAKAKO Nová Paka 2003 10; 7; 55 634
Páchym David 2003 11; 3 322
Páchym Tomáš 2003 12; 2 321
Stránský Matěj IVAR CS - AUTHOR Team 2003 2; 3; 187 324
Šulc David IVAR CS AUTHOR TEAM 2002 1; 1; 220 333
Maroul Tomáš 2002 5; 63 453
Novák Ondra 2002 4; 74 460
Racek Tomáš 2002 3; 82 395
Michal Pešička 2003 5; 63 151
Petráček Fabien ŠSK LUČANY 2003 6; 52 167
Rybář Daniel Nový Bor 2003 7; 41 179
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Adolph Marek 2013 8; 10; 88 503
Adolph Petr 2013 12; 7; 57 500
Bendová Tereza Cyklo Benda team 2013 14; 21; 5 504
Bulvasová Izabela 2012 4; 8; 4; 6; 7; 4; 13; 470 26
Čižinská Mia MAD World Racing 2012 2; 1; 2; 416 482
Gamba Kryštof Superior Cyklofit Cycling Team 2013 13; 16; 16; 9 489
Grégr Vojtěch 2013 11; 5 475
Jelínek Bruno Dukla Liberec 2013 15; 7; 4; 6; 4; 282 135
Lhotáková Sofie MTB ČESANA ROHOZEC 2013 9; 4; 6; 7; 14; 14; 255 72
Mrklas Štěpán MIHOKORÁDLO 2013 5; 8; 172 509
Procházková Kateřina SUPERIOR CYKLOFIT CY 2013 6; 3; 5; 5; 10; 5; 19; 439 13
Pšenička Jan 2013 7; 89 476
Sedláčková Michaela IVAR CS Author Team 2012 10; 10; 7; 9; 124 488
Semerád Marek SRAM MITAS TREK team 2012 1; 1; 1; 1; 1; 1; 1; 801 29
Vašíček Robin Moto bike team 2012 3; 2; 3; 2; 4; 2; 2; 685 39
Bělohubá Ella 2013 12; 12 431
Beranová Jolana Bakajda 2013 16; 8 0
Březnová Barbora KC Kooperativa 2013 9; 35 555
Čakrdová Laura 2013 13; 11 124
Černá Soňa 2013 22; 2 479
Farkasová Klára ROHOZEC AMULET 2013 5; 79 512
Homolová Karolína 2013 19; 5 129
Isachová Isabela 2013 6; 8; 12; 9; 11; 150 23
Jačková Adéla 2013 11; 13 345
Kastnerová Tereza BIKE Kněžmost 2013 15; 9 538
Křepelková Anežka Mireas Reality 2013 18; 6 403
Malinova Julie BAKAJDA 2013 23; 1 125
Nováková Lenka 2013 14; 10 128
Paulusová Klára Bakako Nová Paka 2013 17; 7 576
Schwarzová Jiřina 2013 7; 57 131
Talajová Ema 2013 2; 112 518
Ulmanová Rozálie MŠ Kosmonosy 2013 20; 4 450
Dolák Pavel 2013 13; 6 566
Frencl Vincent Antonín Bike and Ski Bakajda 2013 9; 30 138
Fridrich Matyáš 2013 8; 41 133
Hak Patrik 2013 15; 4 132
Helikar Michal 2013 18; 1 137
Hnilička Jakub Skialp Zásada 2013 6; 63 567
Hnilička Tadeáš Skialp Zásada 2013 5; 74 568
Liška Matěj 2013 17; 2 139
Malina Jiří Bike & Ski Bakajda 2013 10; 19 140
Ochrana Matyáš 2012 4; 12; 93 164
Ondráček Vojta 2013 11; 8 134
Verner Barnabáš 2013 14; 5 136
Vítek Max 2013 12; 7 534
Vrňata Ondřej 2013 3; 96 571
Mertelík Kryštof 2013 8; 33 469
Procházka Jiříček 2014 10; 11 465
Szöllös Samuel 2013 9; 7; 69 454
Kolařík Jakub CVIKOV 2012 12; 7 420
Koreček Tonda 2014 13; 6 397
Kotková Viktorie 2014 14; 5 424
Pčenička Jan Dlouhý Most 2012 3; 6; 9; 190 372
Pluhař Jan 2013 11; 8 399
Samek Ondřej 2013 17; 2 398
Šolcová Málinka 2012 10; 19 419
Šolcová Meduňka 2013 15; 4 418
Tučková Adéla Praha 2013 18; 1 371
Bonček Lukáš Liberec 2013 18; 1 313
Cicháková Anna Magdalena BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2013 5; 74 306
Hertl Sophia Elizabeth POCTA 2014 13; 6 334
Juris Šimon SUPERIOR CYKLOFIT 2013 11; 8 301
Klein Adam 2013 15; 4 337
Magálová Veronika 2013 17; 2 356
Šindler Filip 2012 3; 96 350
Šindler Jakub 2012 2; 3; 198 295
Štěrba Jakub MTB klub Rychlá rota 2013 9; 30 359
Truhlářová Karolína 2013 16; 3 317
Andrlová Ava 2013 8; 36 1245
Čermáková Johana 2013 11; 3 293
Hermanová Agnes 2012 13; 1 1201
Klečák Lukáš 2013 12; 2 1246
Wágner Maxmilian 2012 10; 14 204
Bene Juraj Rychlá rota Liberec 2012 16; 4 182
Dlouhý Matyáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 2014 17; 3 195
Drábek Tom Soběhrdy 2013 15; 5 155
Knoblochová Kristýna 2012 5; 75 88
Kopitáková Denisa Jablonec n.N. MTB RYCHLÁ ROTA 2013 18; 2 159
Malínský Šimon Bike Team Jilemnice 2013 8; 42 193
Penz Antonín Osečná 2013 6; 64 133
Zdražil Jakub Liberec 2012 3; 97 137

2018

ELEVEN Dětský MTB cup 2018

2017

ELEVEN Dětský MTB cup 2017

2016

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2015

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2014

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2013

Dětský MTB CUP Libereckého kraje - průběžné výsledky