Přihlásit
SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje - 2016
Závodník Team Ročník Kategorie 0̸ Umístění Závodů
Bošková Šárka 2012 Bobice 7 1
Bulvasová Izabela 2012 Bobice 3 1
Čižinská Mia MADesign World Racing 2012 Bobice 1.33 3
Havelková Bára CYKLO Modlibov 2012 Bobice 1.83 6
Knoblochová Kristýna IVAR CS AUTHOR TEAM 2012 Bobice 2.5 4
Lhotáková Sofie Rohozec Amulet Team 2013 Bobice 5.75 4
Maděrová Klára 2012 Bobice 5 1
Ferklová Alžběta 2012 Bobice 8 1
Havlínová Anna 2012 Bobice 13 1
Charvátová Stella 2012 Bobice 7 1
Kohoutová Kateřina Triatlon MB 2012 Bobice 14 1
Mladá Tereza 2012 Bobice 1 1
Patkaňová Veronika Piráti 2012 Bobice 6 1
Soumarová Klára 2012 Bobice 10 1
Šťavíková Maruška 2012 Bobice 5 1
Talajová Ema 2012 Bobice 8 2
Vetešníková Sofie 2012 Bobice 9 1
Limberská Eva 2012 Bobice 2 1
Adolph Marek 2013 Bobíci 7 1
Adolph Petr 2013 Bobíci 8 1
Černý Filip CYKLO Modlibov 2012 Bobíci 4.17 6
Lodr Oliver BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2012 Bobíci 4.43 7
Moulis Lukáš Ivar CS Author Team 2012 Bobíci 1.67 6
Semerad Marek SRAM MITAS TREK team 2012 Bobíci 1.5 6
Vašíček Robin ADASTRA Sokol Veltěž 2012 Bobíci 5.67 6
Zelený Jakub SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 2012 Bobíci 6.67 6
Bělka Ondra 2012 Bobíci 20 1
Faja Lukáš 2012 Bobíci 19 1
Feštr Albert 2012 Bobíci 16 1
Fiala Honzík 2012 Bobíci 27 1
Hnízdil Martin 2012 Bobíci 23 1
Horák Mikuláš ČKS SKI jilemnice 2012 Bobíci 3 1
Kalista Ondřej 2012 Bobíci 13 1
Krása Viktor 2012 Bobíci 12 1
Krejčí Matyáš 2012 Bobíci 7 1
Michalík Filip 2012 Bobíci 4 1
Mužák Jan 2012 Bobíci 26 1
Novák Tomáš 2012 Bobíci 18 1
Procházka Adam 2012 Bobíci 11 1
Přáda Dan 2012 Bobíci 22 1
Přáda Jakub 2012 Bobíci 21 1
Sedláček Mikuláš CykloŠauer 2012 Bobíci 25 1
Sestak Jiri 2012 Bobíci 5 1
Stodůlka František 2012 Bobíci 15 1
Šavel Jan 2012 Bobíci 28 1
Trs Matěj Avast šauer 2012 Bobíci 14 1
Vajc Matyáš 2012 Bobíci 24 1
Valeš Čeněk Turnov 2012 Bobíci 4 2
Vlk Michal 2012 Bobíci 17 1
Abrt Sebastián 2012 Bobíci 5 3
Zindulka Jakub 2012 Bobíci 8 1
Klaban Adam 2012 Bobíci 4 1
Plůcha Václav 2012 Bobíci 4.5 2
Bažantová Anežka Cyklo Benda team 2010 Předžákyně 4.14 7
Bohánská Vanesa Rohozec Amulet Team 2010 Předžákyně 5 7
Brosche Adriana 2010 Předžákyně 7 4
Čižinská Emma iVAR CS 2010 Předžákyně 3.67 3
Kussmannová Nelly Bicykl Kříž Team Ústí n/Labem 2011 Předžákyně 1.5 6
Lhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team 2010 Předžákyně 2.57 7
Procházková Martina BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2011 Předžákyně 7.71 7
Pytlounová Magdaléna Superior Cyklofit cyling Team 2011 Předžákyně 12.67 3
Zelená Lucie BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2010 Předžákyně 3.83 6
Bělohubá Emma 2010 Předžákyně 23 1
Bénová Emma 2010 Předžákyně 19 1
Dvořáková Barbora INDIGO CYCLING TEAM RK 2012 Předžákyně 15 1
Fajová Anna 2010 Předžákyně 31 1
Fialová Anna 2010 Předžákyně 21 1
Havlová Nela 2010 Předžákyně 14 1
Hercíková Lucie 2010 Předžákyně 24 1
Huňková Lucie 2011 Předžákyně 30 1
Kastnerová Bára BIKE Kněžmost 2010 Předžákyně 20 1
Kolajtová Pavlína 2010 Předžákyně 13 1
Košťáková Jana 2010 Předžákyně 29 1
Křepelková Eliška MTB Křepelky 2010 Předžákyně 10 1
Nohynková Eliška 2010 Předžákyně 26 1
Nováková Eliška 2010 Předžákyně 28 1
Ondráčková Anička 2010 Předžákyně 22 1
Paříková Adéla Kosmos bikes Mladá Boleslav 2011 Předžákyně 7 1
Petrová Barbora 2010 Předžákyně 25 1
Součková Amélie Bikeclinic junior team 2010 Předžákyně 2 1
Šťavíková Anežka 2010 Předžákyně 16 1
Valentová Alžběta 2010 Předžákyně 8 1
Vlková Karolína 2010 Předžákyně 18 1
Vytísková Viktorie 2010 Předžákyně 17 1
Zajícová Natálie 2010 Předžákyně 27 1
Kyselová Amálie 2011 Předžákyně 10.33 3
Majlinková Nikola 2011 Předžákyně 12 1
Svobodová Viktorka Osečná 2011 Předžákyně 13.75 4
Valešová Alžběta Turnov 2010 Předžákyně 7 1
Vernerová Alena Ivar-CS Author Team 2011 Předžákyně 9 1
Endrychová Veronika 2010 Předžákyně 10.5 2
Holingerová Johanka SKI Klub Telnice 2011 Předžákyně 15 1
Karpetová Klaudie 2010 Předžákyně 10.5 2
Losmanová Viktorie 2010 Předžákyně 9 1
Lusková Klára 2011 Předžákyně 13 1
Vobrová Linda MAGIC BIKE TEAM 2010 Předžákyně 7 1
Bončková Adéla Liberec 2010 Předžákyně 12 1
Chládková Tereza Superior 2010 Předžákyně 7 1
Řeháčková Sofie MTB klub Rychlá rota 2011 Předžákyně 13 1
Špejzlová Alice 2010 Předžákyně 8 1
Špejzlová Anna 2010 Předžákyně 6 1
Ničová Emma SOKOL Veltěž 2011 Předžákyně 7 1
Ulrichová Ela CYKLO TEAM BAST 2010 Předžákyně 8 1
Burešová Pavla Fincentrum 2011 Předžákyně 7 1
Cibulková Agáta 2010 Předžákyně 5 1
Drábková Hela Soběhrdy 2011 Předžákyně 8 1
Havlová Eliška CYCLING TEAM KBELY 2010 Předžákyně 9 1
Hronrová Tereza Biketime bulls Písek 2011 Předžákyně 11 1
Spejzlová Alice Horomerice 2010 Předžákyně 13 1
Spejzlová Anna Horomerice 2010 Předžákyně 12 1
Bulvas Štěpán 2010 Předžáci 6.29 7
Gamba Filip BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2011 Předžáci 11.67 6
Hájek Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 2010 Předžáci 4.14 7
Havelka Ondřej CYKLO Modlibov 2010 Předžáci 10.5 6
Knobloch Adam IVAR CS – Author team 2010 Předžáci 5.33 6
Meier Vašík IVAR CS - AUTHOR TEAM 2011 Předžáci 1.5 2
Rajnoch Marek IVAR CS Author Team 2010 Předžáci 2.43 7
Schafër Josef BEKO Bike Racing Team 2010 Předžáci 2.67 3
Šlambor Martin PAKLI SPORT KLUB 2010 Předžáci 8.17 6
Andrt Vojtěch 2010 Předžáci 17 1
Bradáč Michal DUKLA Praha 2010 Předžáci 6 2
Černý Filip 2010 Předžáci 22 1
Ferkl Matěj 2010 Předžáci 16 1
Flodrman Jakub 2010 Předžáci 27 1
Franc Marek 2010 Předžáci 26 1
Hataš Tomáš Rohozec Amulet Team 2010 Předžáci 14 2
Hladík František IVARCS - AUTHOR TEAM 2010 Předžáci 2 3
Chmelík Tomáš 2010 Předžáci 25 1
Isach Tomáš 2011 Předžáci 12.2 5
Jachek Filip 2010 Předžáci 24 1
Kaltman Petr Ústí nad Labem 2010 Předžáci 11 1
Kučera Jakub BeManiax DDM Větrník 2010 Předžáci 11.33 3
Kulich Vojtěch 2010 Předžáci 30 1
Mareček Mikuláš SKI Jilemnice 2010 Předžáci 18 1
Michalík Kryštof 2010 Předžáci 5 1
Misek Mattias no swiss praha 2010 Předžáci 32 1
Ochrana David 2010 Předžáci 22 2
Petr Matyáš 2010 Předžáci 29 1
Pípla Vojtěch BIKECLINIC 2010 Předžáci 15 1
Savel Vojtech 2010 Předžáci 23 1
Viktora Michal LY:KO KLUB 2010 Předžáci 19 1
Vojtíšek Toník NOSWISS BAKOV 2010 Předžáci 31 1
Drahoňovský Jakub 2010 Předžáci 11 1
Szollos Stefan 2010 Předžáci 4 2
Hanzal Šíma 2010 Předžáci 6 1
Michal Jakub IVT tepelná čerpadla 2011 Předžáci 12 1
Slabion Dominik MAGIC BIKE TEAM 2011 Předžáci 13 1
Stránský Daniel CK Šluknovsko 2010 Předžáci 3 1
Zindulka Matyáš 2010 Předžáci 11 1
Cichák Mikuláš BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2010 Předžáci 6 1
Hertl Thobias Maxmilian POCTA Bikegallery 2011 Předžáci 15 1
Holec Daniel BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2010 Předžáci 13 1
Chládek František Superior 2010 Předžáci 12 1
Kalina Matěj 2010 Předžáci 11 1
Nesvadba Jiří Liberec 2011 Předžáci 14 1
Plůcha David Liberec 2010 Předžáci 7 2
Šalanda Adam SWSL SKI CLUB LUČANY 2011 Předžáci 2 1
Čermák Denis 2010 Předžáci 14 1
Dinga Jan BSK RACING JUNIORS 2010 Předžáci 9 1
Dvořák David Miškovice 2010 Předžáci 13 1
Chadima David 2011 Předžáci 17 1
Jech Lukáš Sokol Veltěž 2009 Předžáci 5 1
Klus Štěpán 2010 Předžáci 16 1
Smrček David 2010 Předžáci 10 1
Strakatý Šimon DUKLA Praha 2010 Předžáci 11 1
Studnička Michal Nářez z Řeže 2010 Předžáci 15 1
Begoc Dany Mokrý 2010 Předžáci 11 1
Bene David Rychlá rota Liberec 2010 Předžáci 21 1
Cakl Štěpán 2011 Předžáci 17 1
Cyprián Ondra DUKLA Liberec 2010 Předžáci 12 1
Kotek Karel SOBĚHRDY 2011 Předžáci 5 1
Kulman Jakub 2011 Předžáci 19 1
Stromský Ondřej 2011 Předžáci 10 1
Ušel Ondřej BikeClinic junior team 2010 Předžáci 8 1
Břenková Andělka HERBY SERVIS 2008 Žákyně 1 3.71 7
Frydrychová Karolínka TJ Škoda Auto MB 2009 Žákyně 1 7.5 2
Grégrová Markéta 2008 Žákyně 1 4 1
Hašková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2009 Žákyně 1 8 6
Kyselová Aneta IVAR CS Author Team 2008 Žákyně 1 2 6
Petrof Johana BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2008 Žákyně 1 5.43 7
Schafërová Magdaléna BEKO Bike Racing Team 2008 Žákyně 1 3.33 3
Horáková Amálie ČKS SKI Jilemnice 2008 Žákyně 1 8 1
Hovorková Simona Bicykl Kříž Team Ústí n. L. 2008 Žákyně 1 14 1
Jachková Sofie 2008 Žákyně 1 13 1
Jeřábková Martina SP KOLO LOAP Specialized 2008 Žákyně 1 12 1
Klacková Kamila LYKOKLUB Prachatice 2008 Žákyně 1 4 1
Krátká Zuzka Bike freaks Holice 2008 Žákyně 1 1 1
Láchová Dita LYKOKLUB PRACHATICE 2008 Žákyně 1 9 1
Stránská Adéla IVAR CS - Author Team 2008 Žákyně 1 2 2
Svatušková Marketa Bikeclinic junior team 2008 Žákyně 1 6 1
Šalomonvá Eva 2008 Žákyně 1 19 1
Šléglová Ellen 2008 Žákyně 1 7 1
Tomášková Adéla 2008 Žákyně 1 16 1
Tučková Anna 2008 Žákyně 1 18 1
Vetešníková Ester 2008 Žákyně 1 15 1
Bartošová Žofie 2009 Žákyně 1 7 1
Čonková Kristýna 2009 Žákyně 1 6 1
Lusková Rozárka 2009 Žákyně 1 5 1
Stránská Sofie CK Šluknovsko 2008 Žákyně 1 1 1
Kleinová Adriana 2009 Žákyně 1 9.5 2
Košková Anna SK Ještěd 2009 Žákyně 1 4 1
Pokorná Adélka BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2009 Žákyně 1 8.5 2
Václavíková Hana SK Ještěd AD 2008 Žákyně 1 8 1
Cucová Michaela CYKLO TEAM BAŠŤ JUNIOR 2009 Žákyně 1 4 1
Dětáková Lily 2009 Žákyně 1 6 1
Kovářová Denisa 2008 Žákyně 1 7 1
Kuchařová Evelína BSK racing juniors 2008 Žákyně 1 3 1
Hartychová Vanessa ivar cs autor 2008 Žákyně 1 6 1
Kolářová Babeta Dukla Praha 2009 Žákyně 1 1 1
Melounová Tea 2009 Žákyně 1 13 1
Svatušková Markéta BikeClinic junior team 2008 Žákyně 1 2 1
Šurík Kateřina SPK Liberec 2009 Žákyně 1 8 1
Břenek Hynek HERBY SERVIS 2009 Žáci 1 11.5 4
Dočekal Jakub 2008 Žáci 1 11 1
Gorog Štěpán Ivar-CS Author Team 2008 Žáci 1 6.5 4
Hanuš František POCTA 2008 Žáci 1 1 4
Chloupek Jan 2009 Žáci 1 19.33 3
Jelínek Ondřej Dukla Liberec 2009 Žáci 1 12.5 4
Jungwirth Štěpán Dukla Liberec 2008 Žáci 1 2.14 7
Königsmark Honzík CYKLOKROS MILOVICE 2009 Žáci 1 10 3
Kučera Radim BEKO Bike Racing Team 2009 Žáci 1 7.4 5
Kvapil David ABT Rohozec 2009 Žáci 1 18.71 7
Kvapil Matyáš ABT Rohozec 2009 Žáci 1 17.14 7
Maděra Jakub 2009 Žáci 1 16 1
Moulis Ondřej IVAR CS - AUTHOR TEAM 2009 Žáci 1 5.2 5
Pytloun Arnošt CYKLOFIT 2009 Žáci 1 14 4
Stránský Ondřej STPA 2009 Žáci 1 9 1
Vašíček Denis ADASTRA Sokol Veltěž 2008 Žáci 1 3.29 7
Vilém Štěpán 2009 Žáci 1 13 1
Andrt Štěpán 2008 Žáci 1 20 1
Beran Martin IVAR CS Author Team 2008 Žáci 1 20.5 2
Bursa Filip LYKO KLUB Prachatice 2008 Žáci 1 3 1
Dostál Martin LY:KO KLUB 2008 Žáci 1 10 1
Hanzl Ondřej SOKOL 2008 Žáci 1 18 1
Hataš David Rohozec Amulet Team 2008 Žáci 1 21 1
Hendrich Daniel Maximus Expres CZ - Scott Team Kolín 2008 Žáci 1 4.75 4
Horák Adam BEKO Bike Racing Team 2008 Žáci 1 2 3
Kalivoda Matěj 2008 Žáci 1 25 1
Kolajta Adam IVAR CS AUTHOR TEAM 2008 Žáci 1 9 1
Loukotka Patrik SAC Bělá pod Bezdězem 2008 Žáci 1 9.67 6
Mach David 2008 Žáci 1 14 1
Mareček Jan Kněžmost 2008 Žáci 1 22 1
Ochrana Filip 2008 Žáci 1 23 2
Ondráček Jáchym 2008 Žáci 1 17 1
Ort Tomáš 2008 Žáci 1 15 1
Papoušek Jan PÁPA team 2008 Žáci 1 24 1
Pilous Štěpán IVAR.cs author team 2008 Žáci 1 14.67 3
Štětina Sebastian 2008 Žáci 1 26 1
Tomala Adam 2008 Žáci 1 31 1
Vaníček Tomáš 2008 Žáci 1 30 1
Videcký Jaroslav SKI Jarin sport 2008 Žáci 1 16 1
Vítek Vítek 2008 Žáci 1 13 1
Voborník Filip IVAR CS - AUTHOR TEAM 2008 Žáci 1 5 2
Žitný Adam Mitas Swam trek 2008 Žáci 1 12 1
Bursa Marek LIBEREC 2009 Žáci 1 8 3
Kopecký Michal 2008 Žáci 1 9 1
Půbal Matouš TJ Škoda Auto MB 2008 Žáci 1 3.5 2
Dvořák Štěpán 2008 Žáci 1 13 1
Hriušin Hugo Kellys Bikeranch 2009 Žáci 1 12 1
Lusk Karel 2009 Žáci 1 18 1
Richter Igor 2008 Žáci 1 15 1
Smíšek Martin Jan 2008 Žáci 1 14 1
Votýpka Šěpán OK BOR 2009 Žáci 1 10 3
Horáček Matěj 2008 Žáci 1 8 1
Uxa Jan 2008 Žáci 1 6 1
Václavík Jakub Cyklokroužek Český Krumlov 2010 Žáci 1 16 1
Velecký Saša DUKLA Praha 2008 Žáci 1 14 1
Albrecht Vítek MKM Odolena Voda 2008 Žáci 1 8 1
Kameník Dominik ADASTRA Sokol Veltěž 2009 Žáci 1 14 1
Král Matyáš SOKOL Veltěž 2009 Žáci 1 13 1
Novotný Lukáš Sokol Veltěž 2009 Žáci 1 15 1
Prchal Max KTM 2009 Žáci 1 16 1
Růžička Danile MKM Odolena Voda 2009 Žáci 1 20 1
Růžička Tadeáš MKM Odolena Voda 2008 Žáci 1 11 1
Spurný Martin 2009 Žáci 1 12 1
Studnička Jakub Nářez z Řeže 2008 Žáci 1 6 1
Bredler Jonáš Kooperativa 2008 Žáci 1 8 1
Bureš Lukáš Fincentrum 2009 Žáci 1 9 1
Kopecký Adam GS JISTEBNICE 2009 Žáci 1 22 1
Kopecký Josef GS JISTEBNICE 2009 Žáci 1 21 1
Kříž Samuel 2008 Žáci 1 6 1
Kulman Matyáš 2009 Žáci 1 14 1
Penz Adam 2009 Žáci 1 15 1
Pokorný Dominik Jablonec n.N. 2008 Žáci 1 12 1
Cebulová Klára Bitters Superior Cyklofit Team 2006 Žákyně 2 6.17 6
Čapková Claudie IVAR CS Author Team 2007 Žákyně 2 9.29 7
Dlouhá Aneta IVAR CS - AUTHOR TEAM 2007 Žákyně 2 2.43 7
Kluchová Anežka MAGIC BIKE team 2006 Žákyně 2 3.83 6
Königsmarková Alena CYKLOKROS MILOVICE 2007 Žákyně 2 15.57 7
Rajnochová Barbora IVAR CS Author Team 2007 Žákyně 2 5.43 7
Sedláčková Veronika IVAR CS Author Team 2007 Žákyně 2 12.67 6
Šlamborová Lucie PAKLISPORT Jablonné 2007 Žákyně 2 14.33 6
Václavů Martina Ivar CS Author Team 2007 Žákyně 2 8.33 6
Viková Hanka Dukla Praha 2007 Žákyně 2 3.29 7
Volejníková Natalie BEKO Bike Racing Team 2007 Žákyně 2 5.33 6
Volejníková Nikola BEKO Bike Racing Team 2006 Žákyně 2 8.5 6
Vyhnisová Viktorie IVAR CS - AUTHOR TEAM 2007 Žákyně 2 13.25 4
Beranová Jana IVAR CS - AUTHOR TEA 2006 Žákyně 2 13.33 3
Brablecová Eliška 2007 Žákyně 2 24 1
Břenková Anděla HERBY Servis (haven serie) 2007 Žákyně 2 13 1
Čellárová Zuzana ski-team.cz 2007 Žákyně 2 23 1
Černá Karolína DUKLA PRAHA 2006 Žákyně 2 2 1
Hrdinová Veronika 2006 Žákyně 2 19 1
Košnářová Markéta Ráj kol Kladno 2007 Žákyně 2 9 1
Machová Karolína 2006 Žákyně 2 16 1
Marečková Julie ČKS SKI Jilemnice 2007 Žákyně 2 18 1
Mladá Kristýna 2007 Žákyně 2 20 1
Nováčková Anežka BSB Bakajda 2007 Žákyně 2 25 1
Rozsypalová Adéla IVAR CS Author Team 2006 Žákyně 2 2 2
Smolíková Pavlína 2006 Žákyně 2 22 1
Vaškovská Michalka ČKL Harrachov 2006 Žákyně 2 7 5
Videcká Kateřina 2006 Žákyně 2 27 1
Vytisková Nela 2007 Žákyně 2 26 1
Ješetová Karolína 2006 Žákyně 2 15.75 4
Bilá Nikola 2006 Žákyně 2 17 1
Ješetová Markéta Alupress 2007 Žákyně 2 17.5 4
Koňáková Eliška Jablonec nad Nisou 2007 Žákyně 2 12 1
Šimáková Tereza 2007 Žákyně 2 15 1
Bončková Nikola Liberec 2007 Žákyně 2 14 1
Broučková Kateřina J&R team 2007 Žákyně 2 10 1
Dingová Anna 2006 Žákyně 2 8 1
Strakatá Vendula DUKLA Praha 2007 Žákyně 2 7 1
Cibulková Tereza for bikes cycling team 2006 Žákyně 2 16 1
Dušková Kateřina BEKO Bike Racing Team 2007 Žákyně 2 2 1
Fialová Klára JISTEBNICE 2006 Žákyně 2 19 1
Kareisová Jana 2006 Žákyně 2 1 1
Kimmelová Anna 2007 Žákyně 2 22 1
Kotková Eliška SOBĚHRDY 2006 Žákyně 2 14 1
Pechatá Jana Jablonec nad Nisou MTB Rychlá rota 2006 Žákyně 2 24 1
Vlková Adéla MAGIC BIKE Team 2006 Žákyně 2 11 1
Bažant Kryštof Cyklo Benda team 2007 Žáci 2 2.57 7
Hájek Tomáš IVAR CS AUTHOR TEAM 2007 Žáci 2 10.43 7
Havelka Matěj Ivar CS Author Team 2007 Žáci 2 9.67 6
Hošek Adam ADASTRA Sokol Veltěž 2006 Žáci 2 3.29 7
Hošek Jaroslav ADASTRA Sokol Veltěž 2006 Žáci 2 18.8 5
Jungwirth František DUKLA Liberec 2006 Žáci 2 8 7
Kniha Petr KC KOOPERATIVA 2006 Žáci 2 3.25 4
Kolakovský Michael Rock Machine - Cyklomax 2007 Žáci 2 22.75 4
Kratochvíl Václav Cyklo Benda team 2006 Žáci 2 10.67 6
Meier Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 2006 Žáci 2 14 2
Melichar Josef Ivar-CS Author Team 2006 Žáci 2 14.17 6
Smejkal Adam IVAR CS 2007 Žáci 2 4.4 5
Arnold Adam 2007 Žáci 2 17 1
Bradáč Adam DUKLA Praha 2006 Žáci 2 3.33 3
Dlask Marek Topforex Lapierre 2007 Žáci 2 17.4 5
Dvořáček Tobias Bycikl Kříž Ústí nad L. 2006 Žáci 2 15 1
Habr Christien Bikeclinic junior team 2006 Žáci 2 10 1
Hájek Theodor POLTA 2007 Žáci 2 20 3
Hendrych Vojta Bike Freaks Holice 2006 Žáci 2 1 1
Horák Martin BEKO Bike Racing Team 2007 Žáci 2 8 3
Hradiský Zdeněk Ivar CS Author Team 2006 Žáci 2 9.5 2
Huňka Jan 2007 Žáci 2 41 1
Jachek Damián 2007 Žáci 2 47 1
Janda Matěj 2006 Žáci 2 44 1
Janka Matouš 2007 Žáci 2 36 1
Jeřábek Ondřej SP KOLO LOAP Specialized 2006 Žáci 2 23 1
Kalina Tobiáš Ráj kol Kladno 2007 Žáci 2 8 1
Karásek Vojtěch Turnov 2007 Žáci 2 11.5 2
Kerl Sebastian Author Team Stupno 2007 Žáci 2 9 1
Krasilov Jiří MTB Sokol Sobotka 2006 Žáci 2 37 1
Kuntoš Matěj 2006 Žáci 2 43 1
Kysela Ondřej Bike and Ski Bakajda 2007 Žáci 2 48 1
Lišťanský Adam ski-team.cz 2006 Žáci 2 28 1
Malínský Štěpán Bike Team Jilemnice 2007 Žáci 2 18.25 4
Maršík Jakub 2006 Žáci 2 50 1
Paulus František Bakako Nová Paka 2007 Žáci 2 34 1
Petrášek Martin Hostinec U Tří lip 2006 Žáci 2 19.4 5
Pohořalý Jakub BIKE TEAM Jilemnice 2006 Žáci 2 13.33 3
Ptáček Jan 2006 Žáci 2 46 1
Rygl Vojta Bycikl Kříž Team 2007 Žáci 2 31 1
Schwarz Pepa Slunečná 2007 Žáci 2 45 1
Strejček Adam USO team 2006 Žáci 2 12 1
Svatuška Jakub Bikeclinic junior team 2006 Žáci 2 2 1
Šalamon David 2006 Žáci 2 49 1
Šefl Jan Hostinec U Tří lip 2007 Žáci 2 24.4 5
Škubal Filip Tufo Cyklozákladna Otrokovice 2007 Žáci 2 25 1
Škubal Jan tufo otrokovice 2007 Žáci 2 26 1
Štibingr Martin SP KOLO LOAP SPECIALIZED 2006 Žáci 2 32 1
Tuháček Pavel LYKO KLUB Prachatice 2006 Žáci 2 3 1
Volák Ondřej POCTA 2006 Žáci 2 25.33 3
Ženíšek Martin LY:KO KLUB 2006 Žáci 2 11 1
Bečvář Filip 2006 Žáci 2 14 1
Hadrava Antonín 2007 Žáci 2 9 1
Hofman Eliáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 2007 Žáci 2 6 1
Karasov Jiří 2006 Žáci 2 13 1
Kopecký Matyáš 2007 Žáci 2 15 1
Roth Richard 2007 Žáci 2 12.33 3
Blín Jonáš 2006 Žáci 2 17.5 2
Endrych Matěj DUKLA Liberec 2007 Žáci 2 18.5 2
Franz Matyáš SDH Frýdštejn 2006 Žáci 2 16 1
Gyngo Jan 2006 Žáci 2 24 1
Karpeta Viktor 2007 Žáci 2 21 2
Lusk Zdeněk 2006 Žáci 2 15 1
Michal Tomáš IVT tepelná čerpadla 2007 Žáci 2 22 1
Smolucha Vojtěch 2006 Žáci 2 18 1
Šourek Martin CYKLO BENDA 2007 Žáci 2 12 1
Trojan Vojtěch Turbosnails 2007 Žáci 2 13 1
Voplakal Ondřej 2007 Žáci 2 21 1
Novotný Marek POCTA 2006 Žáci 2 9 1
Velecký Kryštof DUKLA Liberec 2006 Žáci 2 12 1
Wolinski Igor ZARY/Poland 2007 Žáci 2 16 1
Bělík Antonín SK FFY team 2007 Žáci 2 32 1
Čermák Vilém Sokol Veltěž 2006 Žáci 2 24 1
Děták Mikuláš ADASTRA Sokol Veltěž 2007 Žáci 2 8 1
Klus Jan 2006 Žáci 2 29 1
Král Kryštof Sokol Veltěž 2006 Žáci 2 1 1
Kučera Jonáš Sokol Veltěž 2006 Žáci 2 19 1
Kůla Jiří cykloklub Odolena Voda 2007 Žáci 2 17 1
Miňovský Petr Sokol Veltěž 2007 Žáci 2 18 2
Novák Jakub 2006 Žáci 2 28 1
Novotný Jan BSK racing 2006 Žáci 2 15 1
Ort Michal 2007 Žáci 2 31 1
Procházka David MKM Odolena Voda 2007 Žáci 2 21 1
Sieber Filip 2006 Žáci 2 27 1
Špaček Marek ADASTRA Sokol Veltěž 2006 Žáci 2 10 1
Zoul Martin BSK RACING 2007 Žáci 2 20 1
Hronek Jaroslav Biketime Bulls Písek 2007 Žáci 2 11 1
Pávek Lukáš Beko Lbc 2007 Žáci 2 21 1
Rošenský Max 2006 Žáci 2 19 1
Stromský Vít 2007 Žáci 2 16 1
Dlasková Vanda Lawi Author Team 2005 Mladší žákyně 2 4
Kyselová Adéla IVAR CS AUTHOR TEAM 2004 Mladší žákyně 2 3
Peterková Eliška MTB SPARTAK VRCHLABÍ 2005 Mladší žákyně 5 6
Racková Nikola 2005 Mladší žákyně 4.5 2
Teršl Anna 2004 Mladší žákyně 3.67 6
Cebulová Klára 2005 Mladší žákyně 8 1
Hladíková Kateřina Ivar-CS Author Team 2004 Mladší žákyně 1.5 2
Kluchová Anežka MAGIC BIKE TEAM (haven serie) 2004 Mladší žákyně 10 1
Košnářová Kamila Ráj kol Kladno 2005 Mladší žákyně 11 1
Košnářová Markéta Ráj kol Kladno 2005 Mladší žákyně 17 1
Kuchařová Zuzana 2004 Mladší žákyně 15 1
Nárovcová Monika ČS Specialized junior mtb team Vimperk 2005 Mladší žákyně 6 1
Podlipná Barbora Bakako Nová Paka 2004 Mladší žákyně 8.67 3
Radová Daniela Cykloklub Benešov 2005 Mladší žákyně 5 1
Růžičková Anna DUKLA PRAHA 2004 Mladší žákyně 7 1
Smržová Eliška Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem 2004 Mladší žákyně 13 1
Spěšná Simona MS Bike academy racing team 2004 Mladší žákyně 4 1
Staňková Aneta Bakako Nová Paka 2004 Mladší žákyně 10 2
Šléglová Eliška 2005 Mladší žákyně 18 1
Viktorová Nela LYKOKLUB Prachatice 2004 Mladší žákyně 1 1
Zbíralová Markéta VSK 2005 Mladší žákyně 19 1
Koňáková Martina 2005 Mladší žákyně 5 1
Kučerová Agáta 2004 Mladší žákyně 4 1
Kuchařová Pavlína BSK racing juniors 2005 Mladší žákyně 3 1
Mišoňová Veronika Sokol Veltěž 2004 Mladší žákyně 1 1
Tichá Simona SOKOL Veltěž 2004 Mladší žákyně 2 1
Půbalová Nela TJ Škoda Auto MB 2004 Mladší žákyně 1 1
Dovolil Josef BIKE TEAM Jilemnice 2005 Mladší žáci 11.33 3
Franc Marek Cyklo Benda team 2004 Mladší žáci 5.14 7
Hellmich Jonáš KC Kooperativa Jablonec 2005 Mladší žáci 3 1
Hroch Vítek BEKO Bike Racing Team 2004 Mladší žáci 8.5 6
Chloupek Josef IVAR CS - AUTHOR TEAM 2005 Mladší žáci 8.29 7
Ježek Václav 2005 Mladší žáci 2 2
Kašpar Matěj BeManiax DDM Větrník 2004 Mladší žáci 9.29 7
Šulc Adam Superior Cyklofit Cycling Team 2005 Mladší žáci 13.2 5
Vik Matěj Bikeclinic Junior Team 2004 Mladší žáci 2.6 5
Zikeš Otto BEKO Bike Racing Team 2005 Mladší žáci 16.43 7
Arnold Adam HAVEN MICHELIN 2005 Mladší žáci 23 1
Bajer Jan BAKAKO Nová Paka 2005 Mladší žáci 10 3
Bárta Martin Bikeclinic Junior Team 2005 Mladší žáci 9 1
Bělka Lukáš Aktivit Bike team 2004 Mladší žáci 8.33 3
Břenek Jan HERBY Servis 2005 Mladší žáci 18.5 2
Dvořák Matěj BeManiax DDM Větrník 2005 Mladší žáci 12.6 5
Hořejší Ondřej ski-team.cz 2005 Mladší žáci 25 1
Hovorka Daniel Bicykl Kříž Team Ústí n. L. 2005 Mladší žáci 19 1
Kalina Tobiáš Ráj kol Kladno 2005 Mladší žáci 22 1
Kerl Maximilian Author Team Stupno 2004 Mladší žáci 8 1
Kuba Jakub BikeClinikTeam 2005 Mladší žáci 7 1
Kubišta Ondřej BAKAKO Nová Paka 2005 Mladší žáci 27 1
Kysela Aleš 2005 Mladší žáci 19.25 4
Lácha Adam LYKOKLUB PRACHATICE 2005 Mladší žáci 18 1
Novotný Ondra DUKLA PRAHA 2005 Mladší žáci 2 1
Pacál Vojta IVAR CS AUTHOR TEAM 2004 Mladší žáci 10 1
Posledník Matouš BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2005 Mladší žáci 16.4 5
Repš Martin 2005 Mladší žáci 29 1
Rozsypal Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 2004 Mladší žáci 3 2
Samec Filip 2005 Mladší žáci 1 3
Souček Jakub Bikeclinic junior team 2005 Mladší žáci 13 1
Šísl Bořek LYKO KLUB Prachatice 2004 Mladší žáci 11 1
Vondráček Matyáš ČS Specialized Junior MTB team 2004 Mladší žáci 6 1
Zeman Radim Bike & Ski Bakajda 2004 Mladší žáci 10.33 3
Bilý Erik 2004 Mladší žáci 16 1
Hangurbadžo Kevin 2004 Mladší žáci 17 1
Jelínek Karel BeManiax DDM Větrník 2005 Mladší žáci 15 4
Knejzlík Tomáš 2005 Mladší žáci 8.5 2
Smolucha Jakub 2004 Mladší žáci 12 1
Šimák Matěj 2004 Mladší žáci 14 1
Hes Kryštof DUKLA Liberec 2005 Mladší žáci 8 1
Prokopec Jiří POCTA 2005 Mladší žáci 12 2
Sršeň Denis 2005 Mladší žáci 9 1
Albrecht Jan MKM Odolena Voda 2005 Mladší žáci 10 1
Babáček Martin 2005 Mladší žáci 15 1
Cingroš Filip BSK RACING 2005 Mladší žáci 5 1
Fojtík Martin 2004 Mladší žáci 21 1
Hezina Matěj REŽ 2004 Mladší žáci 23 1
Jech Filip Sokol Veltěž 2004 Mladší žáci 1 1
Kosnar Jan BSK RACING 2004 Mladší žáci 14 1
Miňovský Prokop Sokol Veltěž 2005 Mladší žáci 6 2
Ort Lukáš 2005 Mladší žáci 17 1
Sedlecký Adam Sokol Veltěž 2005 Mladší žáci 12 1
Smrček Tomáš 2005 Mladší žáci 16 1
Suchý Vojtěch Sokol Veltěž 2005 Mladší žáci 2 1
Štěpán Daniel BSK RACING 2005 Mladší žáci 13 1
Čermák Ondřej DUKLA 2005 Mladší žáci 10 1
Dubeš Adam SSC Žel. Brod 2005 Mladší žáci 17 1
Hudák Jakub FC Slovan Liberec 2004 Mladší žáci 6 1
Pávek Matyáš Kooperativa JBC 2004 Mladší žáci 3 1
Šurík Jakub Agency trasnport.cz 2005 Mladší žáci 4 1
Švec Libor 2004 Mladší žáci 21 1
Knihová Kateřina KC KOOPERATIVA 2003 Starší žákyně 1 4
Berdníková Karolína MS Bike academy racing team 2003 Starší žákyně 2 1
Černohorská Jitka LY:KO KLUB 2002 Starší žákyně 3 1
Daňková Kateřina IVAR CS - AUTHOR Team 2002 Starší žákyně 3 2
Dostálová Lucie LY:KO KLUB 2003 Starší žákyně 6 1
Hendrichová Pavla Expres CZ-Scott Team 2003 Starší žákyně 4 4
Hendrychová Lucka Bike Freaks 2003 Starší žákyně 5 1
Kadlecová Zuzana Sokol Veltěž 2002 Starší žákyně 1 2
Drbohlavová Eliška 2003 Starší žákyně 1 1
Babáčková Michaela 2003 Starší žákyně 4 1
Klímová Natálie Sokol Veltěž 2002 Starší žákyně 3 1
Novotná Aneta Sokol Veltěž 2003 Starší žákyně 2 1
Doležal Tomáš IVAR CS AUTHOR TEAM 2003 Starší žáci 5 3
Hubečka Tomáš BeManiax DDM Větrník 2002 Starší žáci 5 5
Kotek Radim BeManiax DDM Větrník 2003 Starší žáci 3.4 5
Skrbek Jan BeManiax DDM Větrník 2002 Starší žáci 2.5 6
Veverka Václav KC Kooperativa 2003 Starší žáci 3 2
Daněk Jakub IVAR CS - AUTHOR Team 2002 Starší žáci 3 2
Dostál Václav LYKO KLUB Prachatice 2003 Starší žáci 3 1
Jindřich Pavel BMX Bílina 2003 Starší žáci 5.5 2
Krula Štěpán MS Bike academy racing team 2003 Starší žáci 6 1
Kubišta Martin BAKAKO Nová Paka 2003 Starší žáci 8.5 2
Páchym David 2003 Starší žáci 11 1
Páchym Tomáš 2003 Starší žáci 12 1
Stránský Matěj IVAR CS - AUTHOR Team 2003 Starší žáci 2.5 2
Šulc David IVAR CS AUTHOR TEAM 2002 Starší žáci 1 2
Maroul Tomáš 2002 Starší žáci 5 1
Novák Ondra 2002 Starší žáci 4 1
Racek Tomáš 2002 Starší žáci 3 1
Michal Pešička 2003 Starší žáci 5 1
Petráček Fabien ŠSK LUČANY 2003 Starší žáci 6 1
Rybář Daniel Nový Bor 2003 Starší žáci 7 1
Adolph Marek 2013 Odrážedla 9 2
Adolph Petr 2013 Odrážedla 9.5 2
Bendová Tereza Cyklo Benda team 2013 Odrážedla 17.5 2
Bulvasová Izabela 2012 Odrážedla 6.57 7
Čižinská Mia MAD World Racing 2012 Odrážedla 1.67 3
Gamba Kryštof Superior Cyklofit Cycling Team 2013 Odrážedla 15 3
Grégr Vojtěch 2013 Odrážedla 11 1
Jelínek Bruno Dukla Liberec 2013 Odrážedla 7.2 5
Lhotáková Sofie MTB ČESANA ROHOZEC 2013 Odrážedla 9 6
Mrklas Štěpán MIHOKORÁDLO 2013 Odrážedla 6.5 2
Procházková Kateřina SUPERIOR CYKLOFIT CY 2013 Odrážedla 7.57 7
Pšenička Jan 2013 Odrážedla 7 1
Sedláčková Michaela IVAR CS Author Team 2012 Odrážedla 9 4
Semerád Marek SRAM MITAS TREK team 2012 Odrážedla 1 7
Vašíček Robin Moto bike team 2012 Odrážedla 2.57 7
Bělohubá Ella 2013 Odrážedla 12 1
Beranová Jolana Bakajda 2013 Odrážedla 16 1
Březnová Barbora KC Kooperativa 2013 Odrážedla 9 1
Čakrdová Laura 2013 Odrážedla 13 1
Černá Soňa 2013 Odrážedla 22 1
Farkasová Klára ROHOZEC AMULET 2013 Odrážedla 5 1
Homolová Karolína 2013 Odrážedla 19 1
Isachová Isabela 2013 Odrážedla 9.2 5
Jačková Adéla 2013 Odrážedla 11 1
Kastnerová Tereza BIKE Kněžmost 2013 Odrážedla 15 1
Křepelková Anežka Mireas Reality 2013 Odrážedla 18 1
Malinova Julie BAKAJDA 2013 Odrážedla 23 1
Nováková Lenka 2013 Odrážedla 14 1
Paulusová Klára Bakako Nová Paka 2013 Odrážedla 17 1
Schwarzová Jiřina 2013 Odrážedla 7 1
Talajová Ema 2013 Odrážedla 2 1
Ulmanová Rozálie MŠ Kosmonosy 2013 Odrážedla 20 1
Dolák Pavel 2013 Odrážedla 13 1
Frencl Vincent Antonín Bike and Ski Bakajda 2013 Odrážedla 9 1
Fridrich Matyáš 2013 Odrážedla 8 1
Hak Patrik 2013 Odrážedla 15 1
Helikar Michal 2013 Odrážedla 18 1
Hnilička Jakub Skialp Zásada 2013 Odrážedla 6 1
Hnilička Tadeáš Skialp Zásada 2013 Odrážedla 5 1
Liška Matěj 2013 Odrážedla 17 1
Malina Jiří Bike & Ski Bakajda 2013 Odrážedla 10 1
Ochrana Matyáš 2012 Odrážedla 8 2
Ondráček Vojta 2013 Odrážedla 11 1
Verner Barnabáš 2013 Odrážedla 14 1
Vítek Max 2013 Odrážedla 12 1
Vrňata Ondřej 2013 Odrážedla 3 1
Mertelík Kryštof 2013 Odrážedla 8 1
Procházka Jiříček 2014 Odrážedla 10 1
Szöllös Samuel 2013 Odrážedla 8 2
Kolařík Jakub CVIKOV 2012 Odrážedla 12 1
Koreček Tonda 2014 Odrážedla 13 1
Kotková Viktorie 2014 Odrážedla 14 1
Pčenička Jan Dlouhý Most 2012 Odrážedla 6 3
Pluhař Jan 2013 Odrážedla 11 1
Samek Ondřej 2013 Odrážedla 17 1
Šolcová Málinka 2012 Odrážedla 10 1
Šolcová Meduňka 2013 Odrážedla 15 1
Tučková Adéla Praha 2013 Odrážedla 18 1
Bonček Lukáš Liberec 2013 Odrážedla 18 1
Cicháková Anna Magdalena BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2013 Odrážedla 5 1
Hertl Sophia Elizabeth POCTA 2014 Odrážedla 13 1
Juris Šimon SUPERIOR CYKLOFIT 2013 Odrážedla 11 1
Klein Adam 2013 Odrážedla 15 1
Magálová Veronika 2013 Odrážedla 17 1
Šindler Filip 2012 Odrážedla 3 1
Šindler Jakub 2012 Odrážedla 2.5 2
Štěrba Jakub MTB klub Rychlá rota 2013 Odrážedla 9 1
Truhlářová Karolína 2013 Odrážedla 16 1
Andrlová Ava 2013 Odrážedla 8 1
Čermáková Johana 2013 Odrážedla 11 1
Hermanová Agnes 2012 Odrážedla 13 1
Klečák Lukáš 2013 Odrážedla 12 1
Wágner Maxmilian 2012 Odrážedla 10 1
Bene Juraj Rychlá rota Liberec 2012 Odrážedla 16 1
Dlouhý Matyáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 2014 Odrážedla 17 1
Drábek Tom Soběhrdy 2013 Odrážedla 15 1
Knoblochová Kristýna 2012 Odrážedla 5 1
Kopitáková Denisa Jablonec n.N. MTB RYCHLÁ ROTA 2013 Odrážedla 18 1
Malínský Šimon Bike Team Jilemnice 2013 Odrážedla 8 1
Penz Antonín Osečná 2013 Odrážedla 6 1
Zdražil Jakub Liberec 2012 Odrážedla 3 1

2018

ELEVEN Dětský MTB cup 2018

2017

ELEVEN Dětský MTB cup 2017

2016

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2015

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2014

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2013

Dětský MTB CUP Libereckého kraje - průběžné výsledky