Přihlásit
ELEVEN Dětský MTB cup 2017 - 2017
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Bendová Tereza Team cyklo Benda 2013 4; 1; 2; 3; 3; 447 334
Cicníkoví Magdalena Liberec 2013 6; 4; 128 311
Famfulíková Elena Cyklofit 2013 11; 3; 4; 2; 5; 315 323
Kotučová Gabriela 2013 3; 89 267
Kotučová Zuzana 2013 7; 6; 98 266
Lhotáková Sofie Rohozec Amulet Team 2013 1; 1; 1; 1; 429 83 S
Paulusová Klára Bakako N. Paka 2013 2; 3; 5; 2; 341 136
Pískačová Thea 2013 9; 23 373
Procházková Kateřina SUPERIOR CYKLOFIT CY 2013 8; 2; 8; 4; 232 64 S
Šlehoferová Sofie 2013 10; 12 347
Vlková Vanessa 2013 5; 67 339
Andrlová Ava 2013 6; 51 201
Čermáková Johana 2013 4; 73 166
Havelková Amalie 2013 5; 62 197
Farkasová Klára ROHOZEC AMULET 2013 7; 42 223
Kotková Gabriela 2013 5; 64 267
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Čižinský Filip Krusko 2013 2; 1; 1; 1; 2; 505 94 S
Dulanský Filip 2013 4; 72 381
Jelínek Bruno PROTOTYPE MODELS Kry 2013 3; 4; 3; 3; 3; 406 291 S
Pelouch Adam 2013 5; 5; 123 390
Pšenička Jan 2013 1; 2; 2; 2; 1; 494 59 S
Bureš Adam 2013 3; 84 149
Němec Tobiáš 2014 6; 51 186
Sklenička Vojta 2013 5; 62 152
Břeň Adam Sportkids 2013 4; 4; 145 234
Juris Šimon Superior Cyklofit sport team 2013 6; 51 202
Pelc Šimon 2013 5; 61 368
Adolph Marek 2013 4; 72 158
Adolph Petr 2013 5; 61 160
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Berková Leontýnka Sportkids 2011 4; 3; 2; 5; 3; 420 204
Holingerová Johanka SKI KLUB TELNICE 2011 5; 66 348
Knoblochová Kristýna 2012 7; 4; 4; 6; 4; 332 52 S
Kolarzová Johanka 2011 6; 55 344
Lhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team 2011 1; 1; 1; 1; 445 82 S
Machová Zuzana 2012 10; 11 367
Procházková Martina SUPERIOR CYKLOFIT CY 2011 3; 2; 3; 2; 2; 475 24 S
Pytlounová Magdaléna Cyklofit 2011 2; 7; 4; 5; 291 354
Sádecká Magdaléna 2012 9; 5; 91 341
Šafránková Markéta 2011 8; 8; 69 389
Bulvasová Izabela 2012 6; 52 157
Čižinská Mia MAD MB 2012 5; 7; 107 140
Ničová Emma SOKOL Veltěž 2011 1; 107 189
Pospíšilová Klára 2011 7; 41 206
Caklová Eliška 2011 9; 25 269
Frydrychová Ele BOVELLI 2011 6; 58 246
Jehličková Anežka Spifit Liberec 2011 11; 3 103
Ptačovská Adélka BIKE and SKI team 2011 12; 10; 6; 70 235
Řeháčková Sofie MTB klub Rychlá rota 2011 10; 14 279
Sedláčková Michaela IVAR CS AUTHOR TEAM 2012 13; 12; 10; 13 42 S
Havelková Bára Český Dub 2012 8; 35 585
Ledecká Viktorie 2011 7; 46 580
Supernatová Eliška 2012 9; 24 359
Švitorková Kristýna 2012 11; 2 357
Vernerová Alena IVAR CS AUTHOR TEAM 2011 3; 90 589
Kostková Eliška SPORT KIDS LB 2011 8; 33 187
Kostková Veronika SPORT KIDS 2012 9; 22 188
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Beneš Adam 2011 13; 10; 6; 4; 198 67 S
Bondy Štěpán Superior Cyklofit 2011 7; 10; 87 315
Čižinský David Krusko 2011 6; 4; 4; 5; 5; 399 93 S
Delong Jakub Sportkids 2012 19; 19; 13 113
Gamba Filip SUPERIOR CYKLOFIT CY 2011 3; 3; 2; 3; 3; 509 6 S
Havel Matěj Superior Cyklofit team 2012 18; 15; 22; 18; 28 375
Havránek Jan 2012 25; 3 351
Hergesell Lukáš Sportkids 2012 22; 20; 21; 23; 15 206
Holec Daniel Superior Cyklofit team 2011 11; 8; 11; 19; 6; 138 359
Housa Daniel Sportkids 2012 26; 21; 24; 6 328
Josel Jan Superior Cyklofit team 2011 27; 18; 6 362
Lodr Oliver SUPERIOR CYKLOFIT CY 2012 2; 1; 1; 2; 2; 575 5 S
Michal Jakub Tepelná čerpadla IVT 2011 16; 12 305
Moulis Lukáš Ivar CS Author Team 2012 14; 10; 7; 8; 9; 165 22 S
Pelouch Filip 2011 20; 13; 19; 23 391
Petrák Tobias Pocta 2011 5; 5; 6; 14; 8; 275 84 S
Provazník Jakub 2012 23; 5 352
Říha Matyáš Sport Kids Liberec 2011 21; 11; 10; 46 320
Semerad Marek SRAM MITAS TREK team 2012 1; 2; 3; 1; 1; 575 30 S
Slabioli Dominik 2011 12; 17; 23 313
Staněk Tomáš 2012 24; 4 377
Stromský Ondřej 2011 10; 8; 73 88 S
Tomeček Matěj 2012 17; 11 302
Tomeš Roman SWSL 2011 15; 17; 12; 33 301
Vašíček Robin ADASTRA Sokol Veltěž 2012 8; 5; 7; 7; 244 18 S
Vlk David 2011 4; 94 338
Zelený Jakub SUPERIOR CYKLOFIT CY 2012 9; 6; 12; 20; 21; 115 56 S
Fous Vitek 2011 7; 45 161
Polák Štěpán 2012 9; 23; 26 129
Šimůnek Petr 2011 11; 1 132
Cakl Štěpán 2011 16; 11; 20 270
Dumek Ondřej Superior Cyklofit team 2012 9; 15; 43 254
Laky Lucca 2012 22; 1 277
Svoboda Sebastián 2011 14; 9 287
Černý Filip Český Dub 2012 16; 10 583
Dobrý Josef Zásada 2012 25; 1 392
Pňovský Sebastian 2011 4; 92 586
Pražák Jáchym SKI Jablonec 2011 13; 13; 24 533
Souček Jakub BICYKL Kříž Ústí/L. 2011 9; 37 528
Tvrdík Vojtěch Semily 2011 17; 9 540
Večerník Radim Plavy 2012 15; 11 592
Večeřík Adam Držkov 2011 18; 8 370
Abrt Sebastián 2012 20; 4 97
Juroška Denis Mladá Boleslav 2011 22; 2 196
Kodeš Daniel 2011 14; 10 95
Kulman Jakub 2011 16; 8 162
Valeš Čeněk 2012 12; 12 122
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Austová Tereza 2009 7; 9; 71 345
Bažantová Anežka Cyklo Benda 2010 3; 8; 7; 7; 3; 308 14 S
Bohánská Vanesa SKI Team Liberec 2010 4; 7; 125 68 S
Famfulíková Barbora Cyklofit 2010 8; 11; 11; 12; 41 322
Frydrychová Karolínka BOVELLI 2009 12; 3; 3; 3; 2; 373 78 S
Hašková Kateřina SUPERIOR CYKLOFIT CY 2009 2; 4; 6; 5; 10; 319 33 S
Holcová Natálie Superior Cyklofit team 2009 9; 12; 12; 27 358
Kussmannová Nelly Bicykl Kříž Team Úst 2010 6; 2; 5; 4; 4; 385 46 S
Nováková Viktorie 2010 11; 2 336
Pokorná Adélka Superior Cyklofit sport team 2009 5; 6; 8; 6; 8; 253 309
Röslerová Sofie 2010 10; 13 376
Zelená Lucie SUPERIOR CYKLOFIT CY 2010 1; 1; 2; 2; 5; 495 55 S
Cucová Michaela CYKLO TEAM BAŠŤ JUNIOR 2009 5; 67 171
Čižinská Emma IVAR CS AUTHOR Team 2010 7; 6; 102 141
Lyšková Ela 2010 10; 12 130
Ulrichová Ela CYKLO TEAM BAST 2010 9; 23 142
Dajčová Amálie Cyklofit 2010 10; 14 240
Karpetová Klaudie 2010 13; 1 265
Kolářová Babeta DUKLA Praha 2009 1; 1; 1; 338 110
Tabulková Barbora 2009 4; 80 108
Jareisová Natálie Bratříkov 2010 13; 1 393
Rezlerová Nikola JKL Desná 2009 9; 25 551
Šurík Kateřina Liberec 2009 8; 36 354
Švitorková Dominika 2009 11; 3 358
Tvrdíková Veronika Semily 2009 10; 14 539
Kleinová Adriana 2009 11; 2 125
Valešová Alžběta 2010 9; 24 121
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Bredler Eliáš 2010 28; 2 364
Břenek Hynek HERBY Servis 2009 17; 17; 22; 13; 17; 52 350
Cichák Mikuláš Cyklofit 2010 20; 16; 16; 34 310
Fara Jan IVAR CS - AUTHOR TEAM 2010 14; 19; 19; 30 39 S
H. Hugo 2009 7; 63 306
Hájek Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEA 2010 11; 10; 12; 5; 10; 170 74 S
Hoffmann Šimon 2010 24; 6 326
Jelínek Ondřej PROTOTYPE MODELS Kry 2009 6; 16; 5; 10; 20; 201 3 S
John Eduard BIKETEAM TURNOV 2009 5; 5; 2; 6; 16; 364 44 S
Knobloch Adam 2010 2; 14; 7; 9; 6; 300 51 S
Kolarz Jakub 2009 16; 14 343
Königsmark Honzík Cyklokros 2009 10; 8; 9; 7; 179 307
Kučera Radim Bike&Ski Racing Team 2009 4; 7; 6; 8; 276 76 S
Kudrna Tomáš SUPERIOR CYKLOFIT CY 2009 15; 18; 21; 20; 11; 53 38 S
Kulík František 2010 29; 1 321
Meier Vašík BIKETEAM TURNOV 2010 1; 2; 1; 1; 1; 622 9 S
Moulis Ondřej IVAR CS - AUTHOR TEA 2009 3; 1; 4; 2; 2; 556 23 S
Paclt Samuel 2009 23; 7 384
Pískač Matyáš 2009 22; 8 374
Polák Juraj 2009 27; 27; 5 312
Pytloun Arnošt Cyklofit 2009 12; 13; 21; 7; 98 353
Roušar Filip 2009 26; 19; 24; 4; 108 395
Salaba Rosťa 2009 19; 11 346
Sárközi Petr 2009 9; 41 327
Schafër Josef BIKE and SKI team 2010 13; 8; 4; 161 356
Šlambor Martin Paklisport 2010 25; 24; 11; 17; 23; 38 72 S
Trousil Jakub 2010 21; 9 319
Třeska Lukáš Cyklofit 2010 18; 22; 18; 18; 22; 40 197
Votýpka Šěpán OK BOR 2009 8; 13; 10; 12; 9; 146 292 S
Bečvář Oliver 2009 4; 93 126
Berka Tadeáš Sportkids 2009 26; 24; 19; 18; 21 127
Bulvas Štěpán 2010 9; 38 159
Čermák Denis 2010 23; 4 174
Dinga Jan BSK RACING 2010 21; 6 180
Jech Lukáš Sokol Veltěž 2009 12; 15 134
Jech Lukáš 2010 25; 2 165
Kameník Dominik ADASTRA Sokol Veltěž 2009 20; 3; 109 185
Král Matyáš SOKOL Veltěž 2009 6; 71 190
Podhaiský Ondřej 2009 11; 16 193
Rajnoch Marek IVAR CS - AUTHOR TEA 2010 15; 3; 5; 196 537 S
Šimonek Jáchym 2009 3; 104 133
Janů Tomáš 2009 15; 14 257
Kvapil David ROHOZEC AMULET 2009 25; 4 218
Kvapil Matyáš ROHOZEC AMULET 2009 26; 3 217
Mládek David DM Racing 2010 17; 8; 61 271
Ptačovský Ladislav BIKE and SKI team 2009 23; 22; 12; 24 236
Rydval Adam 2009 20; 23; 13; 25 26 S
Šalanda Adam Patry cycling team Třešt 2010 3; 106 224
Šenk Ondřej Cyklofit 2009 14; 15 252
Wallek Maxmilián 2010 28; 1 107
Cyprián Ondra DUKLA Liberec 2010 26; 1 557
Foltýn Otakar Jílové u Držkova 2010 15; 12 598
Havelka Ondřej Český Dub 2010 25; 2 584
Kubín Jan TJ Tanvald 2010 14; 13 530
Matáč Mikuláš Jablonec 2010 11; 16 561
Bursa Marek LIBEREC 2009 24; 1 87 S
Gerö Tomáš SPORT KIDS 2010 21; 4 140
Kulman Matyáš 2009 15; 10 163
Penz Adam 2009 14; 11 164
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Břenková Andělka HERBY Servis 2008 6; 5; 6; 6; 5; 322 349
Burgermeisterová Lucie Team Cyklo Benda 2008 11; 11; 8; 7; 8; 135 27 S
Čapková Claudie IVAR CS AUTHOR TEAM 2007 5; 6; 9; 5; 6; 289 37 S
Černá Eliška 2007 15; 1 340
Černíková Laura SUN SKI Šp. Mlýn 2008 13; 9; 14; 12; 11; 41 91 S
Dlouhá Aneta IVAR CS - AUTHOR TEA 2007 1; 1; 3; 1; 2; 542 61 S
Königsmarková Alena Cyklokros 2007 14; 13; 13; 11; 13 308
Rajnochová Barbora IVAR CS AUTHOR TEAM 2007 2; 2; 1; 2; 3; 520 32 S
Sedláčková Veronika IVAR CS - AUTHOR TEAM 2007 9; 7; 9; 104 43 S
Schafërová Magdaléna BIKE and SKI team 2008 7; 10; 66 357
Stehlíková Tereza KC Kooperativa 2007 3; 8; 5; 8; 240 103
Šlamborová Lucie PAKLISPORT Jablonné 2007 12; 12; 11; 9; 7; 89 77 S
Špicarová Karolína Cyklo Špicar Jilemni 2008 10; 4; 3; 1; 307 40 S
Václavů Martina IVAR CS - AUTHOR TEA 2007 4; 3; 2; 4; 4; 443 63 S
Vyhnisová Viktorie IVAR CS - AUTHOR TEA 2007 8; 12; 10; 12; 63 7 S
Kašparová Anna 2007 14; 1 187
Kuchařová Evelína 2008 10; 15 177
Kyselová Aneta IVAR CS AUTHOR Team 2008 7; 10; 64 148
Strakatá Vendula BSK racing 2007 4; 81 136
Mistrová Vanessa 2007 15; 2 242
Tarajová Nela 2008 16; 1 215
Grégrová Markéta Jablonec n/N 2008 14; 2 587
Nosková Marcela BAKAKO Nová Paka 2008 13; 3 546
Petrof Johana SUPERIOR CYKLOFIT CY 2008 15; 13; 4 60 S
Penzová Julie 2008 15; 1 199
Vítková Karolína 2007 14; 2 152
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Bažant Kryštof Cyklo Benda 2007 1; 2; 1; 1; 1; 615 13 S
Beran Martin IVAR CS - AUTHOR TEA 2008 29; 21; 25; 7 34 S
Berk Jakub 2007 31; 1 379
Bredler Jonáš KC Kooperativa 2008 23; 15; 15; 16; 43 365
Děták Mikuláš ADASTRA Sokol Veltěž 2007 9; 6; 9; 144 50 S
Dubec Matyáš 2007 18; 14 316
Gorog Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 2008 21; 21; 19; 28 29 S
Hájek Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEA 2007 4; 4; 5; 3; 12; 383 75 S
Hanuš František POCTA - BikeGallery 2008 5; 5; 4; 2; 372 293 S
Havelka Matěj IVAR CS - AUTHOR TEA 2007 8; 8; 7; 9; 14; 205 71 S
Hendrich Daniel Maximus Expres CZ-Scott Team 2008 11; 11; 8; 10; 5; 186 53 S
Hergesell Ondřej Sportkids 2007 22; 23; 18; 20; 29 207
Hoffmann Ondřej 2007 15; 17 325
Hofman Eliáš IVAR CS - AUTHOR TEA 2007 10; 7; 2; 4; 6; 362 11 S
Jaksch Kryštof DUKLA Praha 2007 24; 18; 20 386
John Antonín BIKETEAM TURNOV 2008 14; 17; 16; 18; 47 45 S
Jungwirth Štěpán Dukla Liberec 2008 7; 9; 12; 7; 4; 262 2 S
Klausch Luis 2007 12; 20 317
Kolakovský Michael Rock Machine Cyklomax 2007 27; 22; 10 69
Malínský Štěpán Bike Team Jilemnice 2007 13; 16; 14; 11; 58 66 S
Meier Tomáš BIKETEAM TURNOV 2007 2; 3; 6; 6; 3; 461 8 S
Michal Tomáš Tepelná čerpadla IVT 2007 26; 6 304
Nechutný Filip Sokol Malá Skála 2007 25; 19; 11 393
Paulus František Bakako N. Paka 2007 6; 14; 13; 8; 151 135
Pilous Štěpán IVAR.cs author team 2008 30; 18; 22; 24; 7 41 S
Ranš Jakub 2007 17; 15 318
Stromský Vít 2007 16; 19; 27 89 S
Šelmecí Vojtěch 2007 19; 13 382
Trojan Vojtěch Turbosnails 2007 20; 12 329
Vašíček Denis ADASTRA Sokol Veltěž 2008 3; 3; 2; 10; 354 19 S
Voplakal Ondřej 2007 28; 4 330
Hynek Matěj 2007 1; 118 154
Kolajta Adam IVAR CS AUTHOR 2008 16; 3 156
Loukotka Patrik SAC Bělá pod Bezdězem 2008 17; 25; 21; 13 70 S
Miňovský Petr Sokol Veltěž 2007 13; 6 205
Pávek Lukáš DUKLA 2007 12; 7 123
Popelka Filip 2007 15; 4 175
Rauschert Albert 2007 14; 5 184
Zoul Martin BSK RACING 2007 10; 19 137
Honzík Lukáš 2007 22; 8 281
Horák Adam BIKE and SKI team 2008 10; 8; 13; 89 102
Karásek Vojtěch HC Turnov 2007 9; 41 245
Karpeta Viktor 2007 29; 1 263
Keyř Vojta 2008 28; 2 280
Laky Fabio 2008 27; 3 276
Tabulka Štěpán 2007 11; 19 109
Uxa Jan 2008 24; 6 233
Velecký Saša DUKLA Praha 2008 26; 4 230
Voborník Filip IVAR - CS AUTHOR team 2008 13; 12; 17; 38 227
Žitný Adam Mitas Swam trek 2008 20; 20; 13 92 S
Horák Martin BEKO BIKE Team 2007 5; 7; 138 558
Kubín Ota TJ Tanvald 2008 17; 6 529
Půbal Matouš Beho Bike Team 2008 11; 12 576
Hrachovina Matěj 2007 26; 1 146
Chvojka Filip GHOST TEAM 2007 15; 12 200
Kroupa Ondřej Nová Ves n. N. 2008 23; 4 173
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Beranová Jana IVAR CS - AUTHOR TEA 2006 5; 5; 2; 6; 7; 318 35 S
Bezstarosti Nicol Bakako Nová Paka 2006 6; 7; 8; 128 151
Cebulová Klára Superior Cyklofit sport team 2006 2; 3; 3; 4; 4; 417 314
Petschová Kristýna 2006 4; 73 332
Volejníková Natalie 2006 3; 3; 174 20 S
Volejníková Nikola 2006 1; 6; 163 21 S
Černá Karolína Dukla Praha 2006 1; 106 131
Dingová Anna 2006 6; 51 178
Kluchová Anežka MAGIC BIKE team 2006 2; 1; 2; 2; 399 90 S
Kuchařová Pavlína 2005 4; 73 176
Honzíková Karolína 2005 5; 62 282
Keyřová Barbora 2005 6; 51 283
Racková Nikola 2005 4; 73 273
Dušková Kateřina Horní Hanychov 2006 1; 108 542
Rozsypalová Adéla Ivar-Author team CS 2006 3; 86 531
Vaškovská Michalka ČKL Harrachov 2006 5; 5; 132 127
Vopršalová Kateřina BAKAKO Nová Paka 2006 8; 9; 55 134
Gerö Karolína SPORT KIDS 2006 11; 2 141
Ješetová Karolína 2006 12; 1 174
Kareisová Jana 2006 1; 112 117
Kovářová Jana HERBY Servis 2006 10; 13 129
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Bajer Jan Bakako N. Paka 2005 1; 4; 6; 2; 359 137
Dvořák Matěj BeManiax DDM Větrník 2005 11; 8; 6; 15; 8; 146 47 S
Hošek Adam Sokol Veltěž 2006 3; 4; 179 361
Hošek Jaroslav Sokol Veltěž 2006 13; 20; 3 360
Jungwirth František DUKLA Liberec 2006 6; 9; 10; 11; 4; 194 1 S
Knejzlík Tomáš 2005 8; 36 394
Kniha Petr KC KOOPERATIVA 2006 2; 2; 4; 1; 403 86 S
Kratochvíl Václav Team Cyklo Benda 2006 5; 12; 7; 7; 6; 237 15 S
Pohořalý Jakub BIKE TEAM Jilemnice 2006 4; 5; 9; 5; 249 36 S
Polák Matyáš KC KOOPERATIVA 2006 7; 10; 9; 12; 10; 116 65 S
Posledník Matouš DDM Větrník Liberec 2005 9; 15; 11; 13; 12; 44 80 S
Šulc Adam 2005 12; 17; 13; 10 73 S
Zikeš Otto DDM Větrník Liberec 2005 10; 16; 14; 14; 13; 27 58 S
Bradáč Adam DUKLA Praha 2006 2; 110 183
Cingroš Filip BSK RACING 2005 5; 77 124
Hradiský Zdeněk IVAR CS AUTHOR TEAM 2006 7; 55 150
Král Kryštof Sokol Veltěž 2006 1; 121 188
Machánek Karel 2005 21; 1 163
Miňovský Prokop Sokol Veltěž 2005 6; 66 204
Novotný Jan BSK racing 2006 14; 8 135
Prokopec Jiří POCTA 2005 18; 4 138
Soukup Vojta 2005 11; 12; 8; 11; 58 153
Suchý Vojtěch Sokol Veltěž 2005 3; 99 209
Špaček Marek Sokol Veltěž 2006 13; 9 158
Volák Ondřej POCTA 2006 19; 3 139
Břenek Jan HERBY Servis 2005 8; 9; 63 211
Dubeš Adam SSC Žel. Brod 2005 15; 1 274
Hellmich Jonáš KC Kooperativa 2005 1; 3; 210 256
Šurík Jakub 2005 3; 5; 166 275
Dovolil Josef BIKE TEAM Jilemnice 2005 16; 2 12 S
Ježek Václav IVAR CS AUTHOR TEAM 2005 1; 117 572
Kuba Jakub Bikeclinic jun. Team 2005 2; 106 536
Nosek František BAKAKO Nová Paka 2005 10; 18 545
Tomeš Vítek 2006 17; 1 396
Čermák Jan KC Kooperativa 2005 3; 91 100
Dvořáček Tobias Bycikl Kříž Ústí nad L. 2006 7; 47 167
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Hendrichová Pavla Expres CZ-Scott Team 2003 2; 5; 2; 4; 2; 417 54 S
Knihová Kateřina KC KOOPERATIVA 2003 1; 6; 3; 3; 1; 428 85 S
Podlipná Barbora BAKAKO Nová Paka 2004 4; 5; 6; 5; 245 62 S
Staňková Aneta Bakako Nová Paka 2004 3; 5; 4; 217 148
Kyselová Adéla IVAR CS AUTHOR TEAM 2004 2; 95 155
Mišoňová Veronika Sokol Veltěž 2004 1; 106 212
Suchá Kateřina 2003 4; 73 202
Šindelářová Hana 2004 3; 84 144
Blechová Lucie IVAR - CS AUTHOR team 2003 4; 3; 156 258
Kolářová Justýna DUKLA Praha 2004 1; 1; 211 111
Půbalová Nela Topforex Lapierre 2004 2; 95 577
Špičková Adéla BIKE3000 Junior team 2003 6; 51 168
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Bělka Lukáš MAGIC 2004 4; 8; 3; 189 294
Franc Marek Cyklo Benda Team 2004 3; 6; 1; 5; 2; 403 17 S
Kubišta Martin Bakako N. Paka 2003 2; 2; 6; 1; 348 138
Pokorný Egor 2003 1; 105 331
Zeman Radim Bike & Ski Bakajda 2004 5; 5; 7; 6; 216 57 S
Havelka Štěpán 2004 7; 44 192
Jech Filip Sokol Veltěž 2004 4; 77 164
Ondra Beran 2003 10; 11 213
Pávek Matyáš KC Kooperativa 2004 5; 3; 152 125
Syřiště Ondřej 2003 9; 4; 8; 5; 188 162
Šindelář Jan 2003 1; 110 145
Vencl Libor 2004 3; 88 191
Veverka Václav KC Kooperativa 2003 2; 2; 196 160
Galáč Matěj 2003 6; 51 106
Doležal Tomáš IVAR CS AUTHOR TEAM 2003 4; 75 571
Rozsypal Štěpán Ivar-Author team CS 2004 1; 108 532
Hroch Vítek DDM Větrník LB 2004 3; 84 81 S
Vopršal Jaroslav BAKAKO Nová Paka 2003 4; 73 133
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Burget Melissa 2014 14; 6 380
Delong Tomáš Sportkids 2014 13; 13; 15 112
Dlouhý Matyáš IVAR - CS AUTHOR team 2014 3; 3; 10; 218 369
Doležalová Nahtaly 2014 8; 12; 51 249
Gamba Kryštof SUPERIOR CYKLOFIT CY 2013 5; 5; 7; 5; 6; 332 79 S
Koreček Tonda PAKLI SPORTKLUB 2014 6; 64 383
Kresta Filip 2014 12; 8 337
Machová Anička 2014 17; 3 366
Mrklas Štěpán MIHOKORÁDO 2013 2; 2; 2; 2; 419 355
Nováková Valentýna 2013 11; 9 335
Pelouch Adam 2013 10; 4; 16; 108 120
Procházková Kateřina SUPERIOR CYKLOFIT CY 2013 1; 1; 1; 2; 5; 530 25 S
Samek Ondřej 2013 9; 8; 8; 113 368
Staněk Vojta 2015 19; 1 378
Šafránková Zuzana 2015 15; 5 388
Šlosarová Vanessa SKI team Liberec 2014 4; 14; 7; 10; 166 370
Šulcová Eva 2014 16; 8; 35 385
Tomečková Barbora 2013 7; 53 303
Tučková Adéla Praha 2013 18; 2 333
Bílek Michal 2014 4; 75 173
Komárek Josef 2014 6; 53 198
Němec Tobiáš 2014 3; 86 186
Studnička Štěpán 2015 7; 42 170
Čech Ondřej Spinfit Liberec 2014 19; 6; 69 101 S
Dumek Václav Severní větry 2014 10; 7; 71 255
Farkasová Klára ROHOZEC AMULET 2013 5; 76 222
Housa Maroš Sportkids 2015 20; 22; 2 260
Juris Šimon Superior Cyklofit sport team 2013 6; 65 201
Ludvíková Rozálie 2014 16; 14; 13; 18 289
Maděrová Tereza 2014 18; 3 253
Mládek Denis DM Racing 2014 9; 32 272
Mrklas Mikuláš MIHOKORÁDO 2015 17; 4 114
Svobodová Kristýna 2014 15; 6 288
Šenk Daniel Cyklofit 2014 11; 10 251
Benda Tomáš TEAM Cyklo Benda 2016 20; 3 525
Černá Zuzana Český Dub 2014 19; 4 582
Grossmanová Karolína Vysoké nad Jizerou 2014 13; 10 391
Klein Adam 2013 16; 14; 10 124
Ledecký Václav 2013 15; 8 579
Malínský Šimon Bike Team Jilemnice 2013 1; 122 362
Mašek Lukáš Velké Hamry 2013 9; 34 389
Podlipný Forest Bakako Nová Paka 2014 4; 89 562
Rezller Vladimír 2014 11; 12 552
Supernatová Katka 2014 18; 5 360
Suržin Adámek Jablonec n/N. 2017 3; 100 595
Tuláčková Barbora 2016 21; 2 597
Vaškovský Tomáš ČKL Harrachov 2013 8; 11; 51 128
Večerník Oskar Plavy 2014 17; 6 591
Voláková Anička Jílové u Držkova 2014 12; 11 594
Adolph Marek 2013 4; 83 157
Adolph Petr 2013 1; 116 159
Hertl Sophia Elizabeth POCTA 2014 12; 5 49 S
Penz Antonín 2013 3; 94 165
Urban Jakub 2015 15; 2 177
Urban Tomáš 2013 9; 28 178

2017

ELEVEN Dětský MTB cup 2017

2016

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2015

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2014

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2013

Dětský MTB CUP Libereckého kraje - průběžné výsledky