Přihlásit
ELEVEN Dětský MTB cup 2017 - 2017
Závodník Team Ročník Kategorie 0̸ Umístění Závodů
Bendová Tereza Cyklo Benda team 2013 Bobice 2.75 8
Famfulíková Elena BAKAKO Nová Paka 2013 Bobice 4.13 8
Kavanová Karolína 2014 Bobice 6 1
Lhotáková Sofie Rohozec Amulet Team 2013 Bobice 1.43 7
Paulusová Klára Bakako Nová Paka 2013 Bobice 3.14 7
Procházková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2013 Bobice 5 7
Šafránková Zuzana SxSoft 2015 Bobice 7 1
Bénová Nela 2013 Bobice 13 1
Beranová Jolana Bakajda 2013 Bobice 9 1
Černá Soňa 2013 Bobice 12 1
Konejlová Lucie 2013 Bobice 11 1
Malinova Julie BAKAJDA 2013 Bobice 10 1
Muschalik Victoria 2013 Bobice 8 1
Raclavská Tereza 2013 Bobice 5 1
Schwarzová Jiřina 2013 Bobice 7 1
Suková Barbora 2013 Bobice 14 1
Lacinová Magdalena C K Rožaitov 2013 Bobice 6 1
Cicníkoví Magdalena 2013 Bobice 5 2
Kotučová Gabriela Liberec 2013 Bobice 3 1
Kotučová Zuzana Liberec 2013 Bobice 6.5 2
Pískačová Thea MB 2013 Bobice 9 1
Šlehoferová Sofie Hrádek n. N. 2013 Bobice 10 1
Vlková Vanessa MS Bike Academy 2013 Bobice 5 1
Andrlová Ava 2013 Bobice 6 1
Čermáková Johana 2013 Bobice 4 1
Havelková Amalie 2013 Bobice 5 1
Farkasová Klára ROHOZEC AMULET 2013 Bobice 7 1
Kotková Gabriela 2013 Bobice 5 1
Adolph Marek 2013 Bobíci 6 2
Adolph Petr 2013 Bobíci 6 2
Bárta Matyáš 2013 Bobíci 9 1
Čižinský Filip Krnsko 2013 Bobíci 1.88 8
Dulanský Filip HERBY SERVIS 2013 Bobíci 3 2
Jelínek Bruno Dukla Liberec 2013 Bobíci 3.75 8
Juris Šimon BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2013 Bobíci 6 4
Mrklas Štěpán Mihoko Rádlo 2013 Bobíci 6 2
Pšenička Jan 2013 Bobíci 1.5 6
Vokřínek ŠImon ST Bike Team 2013 Bobíci 4 1
Cindr Vojta 2013 Bobíci 13 1
Formánek Dominik 2013 Bobíci 14 1
Frencl Vincent Antonín Bike and Ski Bakajda 2013 Bobíci 5 1
Helikar Michal 2013 Bobíci 18 1
Hnilička Jakub Skialp Zásada 2013 Bobíci 15 1
Hnilička Tadeáš Skialp Zásada 2013 Bobíci 12 1
Krump Aleš 2013 Bobíci 11 1
Kubec Olda 2013 Bobíci 16 1
Liška Matěj 2013 Bobíci 1 1
Malina Jiří Bike & Ski Bakajda 2013 Bobíci 19 1
Mertelík Kryštof 2013 Bobíci 9 1
Nevřela Matouš Jogurti 2013 Bobíci 10 1
Straka Jakub 2013 Bobíci 17 1
Vašek Filip 2013 Bobíci 2 1
Verner Baryn Cyklo Šauer MTB 2013 Bobíci 6.5 2
Vrňata Ondřej 2013 Bobíci 3 1
Dvořák Matouš Cis systems 2013 Bobíci 5 1
Pelouch Adam 2013 Bobíci 5 2
Bureš Adam 2013 Bobíci 3 1
Němec Tobiáš 2014 Bobíci 6 1
Sklenička Vojta 2013 Bobíci 5 1
Břeň Adam Sportkids 2013 Bobíci 4 2
Pelc Šimon 2013 Bobíci 5 1
Berková Leontýnka 2011 Předžákyně 3.71 7
Dvořáková Barbora INDIGO CYCLING TEAM RK 2012 Předžákyně 9 1
Knoblochová Kristýna IVAR CS AUTHOR TEAM 2012 Předžákyně 5 7
Lhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team 2010 Předžákyně 1 7
Procházková Martina BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2011 Předžákyně 2.25 8
Pytlounová Magdaléna Superior Cyklofit cyling Team 2011 Předžákyně 4.67 6
Šafránková Markéta SxSoft 2010 Předžákyně 9 4
Vitíková Nelča 2011 Předžákyně 3.5 2
Vobrová Lola MAGIC BIKE TEAM 2012 Předžákyně 7 1
Beranová Terezka Bakajda 2011 Předžákyně 4 1
Čadilová Adéla Čača 2011 Předžákyně 20 1
Čižinská Mia MADesign World Racing 2012 Předžákyně 8.33 3
Dudová Viktorka 2011 Předžákyně 7 1
Fejtová Kateřina 2011 Předžákyně 21 1
Havelková Klára 2011 Předžákyně 25 1
Hejtmánková Tereza 2011 Předžákyně 9 1
Huňková Lucie 2011 Předžákyně 16 1
Kasalová Vendula Bakajda 2011 Předžákyně 8 1
Kolarzová Johanka IVARCS AUTHOR TEAM 2011 Předžákyně 8.5 2
Kopecká Lucie 2011 Předžákyně 22 1
Malinová Anna Bike & Ski Bakajda 2011 Předžákyně 24 1
Mázdrová Natálka 2011 Předžákyně 18 1
Pokorová Amálie 2011 Předžákyně 19 1
Rysová Barbora 2011 Předžákyně 17 1
Sajdlová Anna Západní 2011 Předžákyně 14 1
Sedláčková Michaela IVAR CS Author Team 2012 Předžákyně 14.5 4
Suková Kateřina 2011 Předžákyně 10 1
Šauerová Olívie Avast Cyklo Šauer 2011 Předžákyně 15 1
Vernerová Alena Ivar-CS Author Team 2011 Předžákyně 3 2
Kosáčková Alice 2012 Předžákyně 5 1
Holingerová Johanka SKI Klub Telnice 2011 Předžákyně 5 1
Machová Zuzana Hočo Počo 2012 Předžákyně 10 1
Sádecká Magdaléna Liberec 2012 Předžákyně 7 2
Bulvasová Izabela 2012 Předžákyně 6 1
Ničová Emma SOKOL Veltěž 2011 Předžákyně 1 1
Pospíšilová Klára 2011 Předžákyně 7 1
Caklová Eliška 2011 Předžákyně 9 1
Frydrychová Ele BOVELLI 2011 Předžákyně 6 1
Jehličková Anežka Spifit Liberec 2011 Předžákyně 11 1
Ptačovská Adélka Beko racing team 2011 Předžákyně 9.33 3
Řeháčková Sofie MTB klub Rychlá rota 2011 Předžákyně 10 1
Havelková Bára CYKLO Modlibov 2012 Předžákyně 8 1
Ledecká Viktorie 2011 Předžákyně 7 1
Supernatová Eliška 2012 Předžákyně 9 1
Švitorková Kristýna 2012 Předžákyně 11 1
Kostková Eliška SPORT KIDS LB 2011 Předžákyně 8 1
Kostková Veronika SPORT KIDS 2012 Předžákyně 9 1
Beneš Adam BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2011 Předžáci 8.67 6
Bondy Štěpán BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2011 Předžáci 7 4
Čižinský David Krnsko 2011 Předžáci 6.13 8
Delong Jakub SPORT KIDS 2012 Předžáci 17.75 4
Gamba Filip BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2011 Předžáci 2.63 8
Havel Matěj BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2012 Předžáci 18.4 5
Holec Daniel BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2010 Předžáci 10.33 6
Josel Jan Bitters Superior Cyklofit Team 2011 Předžáci 20.33 3
Kudrna Matyáš BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2012 Předžáci 10.5 2
Lodr Oliver BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2012 Předžáci 1.75 8
Malínský Šimon BIKE TEAM Jilemnice 2012 Předžáci 20 1
Moulis Lukáš Ivar CS Author Team 2012 Předžáci 9.71 7
Petrák Tobias Pocta 2010 Předžáci 7.25 8
Pražák Jáchym TJ Delfín Jablonec 2011 Předžáci 13 3
Semerad Marek SRAM MITAS TREK team 2012 Předžáci 1.63 8
Škeřík Martin Pivníci Frýdlant 2011 Předžáci 9 1
Tvrdík Vojtěch Semily 2011 Předžáci 17.5 2
Vašíček Robin ADASTRA Sokol Veltěž 2012 Předžáci 6.14 7
Zelený Jakub SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 2012 Předžáci 13.63 8
Zmatlík Jakub 2011 Předžáci 14 1
Berný Marek 2011 Předžáci 20 1
Buriánek Max HAVEN Team 2011 Předžáci 21 1
Bursa Jan LYKO KLUB Prachatice 2011 Předžáci 6 1
Bůžek Adam 2011 Předžáci 12 1
Hejtmánek Marcel 2011 Předžáci 26 1
Konejc Lukáš 2011 Předžáci 16 1
Lesnik Alex USK PROVOD 2011 Předžáci 17 1
Muschalik Max 2011 Předžáci 19 1
Novák Filip Avast Cyklo Šauer 2011 Předžáci 22 1
Ondráček Matyáš 2011 Předžáci 25 1
Plíva Vojtěch Avast cyclo Šauer MTB 2011 Předžáci 29 1
Slabion Dominik MAGIC BIKE TEAM 2011 Předžáci 10.25 4
Šlosárek Jiří Avast Cyklo Šauer 2011 Předžáci 27 1
Štěpánek Kryštof Bike and Ski Bakajda 2011 Předžáci 28 1
Tomeš Roman SWSL SKI CLUB LUČANY 2010 Předžáci 15 5
Troller David 2011 Předžáci 23 1
Uher Kryštof Rohozec Amulet 2011 Předžáci 9 1
Verner Sebastian Cyklo Šauer MTB 2011 Předžáci 14 2
Veselý Tobiáš Bike and ski BAKAJDA 2011 Předžáci 11 1
Zdobina Zdeněk 2011 Předžáci 24 1
Aust Václav 2012 Předžáci 9 1
Hojgr Radek 2011 Předžáci 12 1
Jedlička Martin 2012 Předžáci 17 1
Lacina Vojtěch C K Rožaitov 2011 Předžáci 14 1
Havránek Jan 2012 Předžáci 25 1
Hergesell Lukáš SPORT KIDS 2012 Předžáci 21.5 4
Housa Daniel SPORT KIDS 2012 Předžáci 23.67 3
Michal Jakub IVT tepelná čerpadla 2011 Předžáci 16 1
Pelouch Filip 2011 Předžáci 17.33 3
Provazník Jakub SDH Maršovice 2012 Předžáci 23 1
Říha Matyáš SPORT KIDS 2011 Předžáci 14 3
Staněk Tomáš 2012 Předžáci 24 1
Stromský Ondřej 2011 Předžáci 9 2
Tomeček Matěj GS Cyklo Team Jistebnice 2012 Předžáci 17 1
Vlk David MS Bike Academy 2011 Předžáci 4 1
Fous Vitek 2011 Předžáci 7 1
Polák Štěpán Příchovice 2012 Předžáci 16 2
Šimůnek Petr 2011 Předžáci 11 1
Cakl Štěpán 2011 Předžáci 13.5 2
Dumek Ondřej BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2012 Předžáci 12 2
Laky Lucca 2012 Předžáci 22 1
Svoboda Sebastián 2011 Předžáci 14 1
Černý Filip CYKLO Modlibov 2012 Předžáci 16 1
Dobrý Josef Zásada 2012 Předžáci 25 1
Pňovský Sebastian 2011 Předžáci 4 1
Souček Jakub BICYKL Kříž Ústí/L. 2011 Předžáci 9 1
Večerník Radim SDH Držkov 2012 Předžáci 15 1
Večeřík Adam Držkov 2011 Předžáci 18 1
Abrt Sebastián 2012 Předžáci 20 1
Juroška Denis Mladá Boleslav 2011 Předžáci 22 1
Kodeš Daniel 2011 Předžáci 14 1
Kulman Jakub 2011 Předžáci 16 1
Valeš Čeněk Turnov 2012 Předžáci 12 1
Austová Tereza Aktivit bike team 2009 Žákyně 1 8.4 5
Bažantová Anežka Cyklo Benda team 2010 Žákyně 1 5.38 8
Bohánská Vanesa Rohozec Amulet Team 2010 Žákyně 1 5.75 4
Dvořáková Aneta INDIGO CYCLING TEAM RK 2009 Žákyně 1 9 1
Famfulíková Barbora BAKAKO Nová Paka 2010 Žákyně 1 9.83 6
Frydrychová Karolínka TJ Škoda Auto MB 2009 Žákyně 1 3.63 8
Hašková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2009 Žákyně 1 6.25 8
Kolářová Babeta Dukla Praha 2009 Žákyně 1 1 6
Košková Anna SK Ještěd 2009 Žákyně 1 13 1
Kussmannová Nelly Bicykl Kříž Team Ústí n/Labem 2011 Žákyně 1 4.75 8
Šurík Kateřina SPK Liberec 2009 Žákyně 1 9 2
Tvrdíková Veronika Semily 2009 Žákyně 1 12 2
Vobrová Linda MAGIC BIKE TEAM 2010 Žákyně 1 12 1
Zelená Lucie BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2010 Žákyně 1 2.75 8
Bůžková Barbora 2009 Žákyně 1 10 1
Charvátová Emma 2009 Žákyně 1 13 1
Kasalová Šárka Bakajda 2009 Žákyně 1 12 1
Klacková Simona LYKOKLUB Prachatice 2009 Žákyně 1 4 1
Pokorná Adélka BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2009 Žákyně 1 7.33 6
Tabulková Barbora 2009 Žákyně 1 3.5 2
Hojgrová Adriana 2009 Žákyně 1 10 1
Michalová Aneta 2009 Žákyně 1 11 1
Holcová Natálie Superior Cyklofit 2009 Žákyně 1 11 3
Nováková Viktorie Czech Tallboys 2010 Žákyně 1 11 1
Röslerová Sofie SPORT KIDS 2010 Žákyně 1 10 1
Cucová Michaela CYKLO TEAM BAŠŤ JUNIOR 2009 Žákyně 1 5 1
Čižinská Emma iVAR CS 2010 Žákyně 1 6.5 2
Lyšková Ela 2010 Žákyně 1 10 1
Ulrichová Ela CYKLO TEAM BAST 2010 Žákyně 1 9 1
Dajčová Amálie BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2010 Žákyně 1 10 1
Karpetová Klaudie 2010 Žákyně 1 13 1
Jareisová Natálie Bratříkov 2010 Žákyně 1 13 1
Rezlerová Nikola SKI Desná 2009 Žákyně 1 9 1
Švitorková Dominika 2009 Žákyně 1 11 1
Kleinová Adriana 2009 Žákyně 1 11 1
Valešová Alžběta Turnov 2010 Žákyně 1 9 1
Břenek Hynek HERBY SERVIS 2009 Žáci 1 16.5 6
Burgermeister Karel Cyklo Benda team 2010 Žáci 1 15 1
Cichák Mikuláš BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2010 Žáci 1 15.8 5
Čapek Filip 2009 Žáci 1 18 1
Fara Jan Ivar Author Team 2010 Žáci 1 15.8 5
Hájek Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 2010 Žáci 1 9.43 7
Hataš Jan Rohozec Amulet Team 2010 Žáci 1 17 1
Jelínek Ondřej Dukla Liberec 2009 Žáci 1 9.13 8
John Eduard IVAR CS Author Team 2009 Žáci 1 6.5 8
Knobloch Adam IVAR CS – Author team 2010 Žáci 1 6.57 7
Kučera Radim BEKO Bike Racing Team 2009 Žáci 1 6 7
Kudrna Tomáš BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2009 Žáci 1 12.75 8
Meier Vašík IVAR CS - AUTHOR TEAM 2011 Žáci 1 2.25 8
Moulis Ondřej IVAR CS - AUTHOR TEAM 2009 Žáci 1 2.75 8
Musil Mikuláš 2009 Žáci 1 19 1
Rajnoch Marek IVAR CS Author Team 2010 Žáci 1 7 4
Schafër Josef BEKO Bike Racing Team 2010 Žáci 1 7.25 4
Šlambor Martin PAKLI SPORT KLUB 2010 Žáci 1 18.71 7
Třeska Lukáš BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2010 Žáci 1 17.86 7
Berka Tadeáš BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2009 Žáci 1 19.8 5
Černý Tadeáš Kellys Bike Ranch Team 2009 Žáci 1 14 1
Fejt Daniel 2009 Žáci 1 24 1
Hanvald Štěpán 2009 Žáci 1 13 1
Hruša Jakub 2009 Žáci 1 22 1
Jaček Štěpán CajkBike 2009 Žáci 1 18 1
Jaček Vojtěch CajkBike 2009 Žáci 1 17 1
Kolarz Jakub IVAR CS AUTHOR TEAM 2009 Žáci 1 13 2
Königsmark Honzík CYKLOKROS MILOVICE 2009 Žáci 1 8.6 5
Kvapil David ABT Rohozec 2009 Žáci 1 23 2
Kvapil Matyáš ABT Rohozec 2009 Žáci 1 24.5 2
Lamač František 2009 Žáci 1 16 1
Novotný Jakub PSAC Semčice 2009 Žáci 1 15 1
Podhaiský Ondřej TJ AŠ Mladá Boleslav 2009 Žáci 1 9.5 2
Pucherna Marek 2009 Žáci 1 25 1
Rychtařík Dominik 2009 Žáci 1 26 1
Veselý Vilém Ivar CS Author Team 2009 Žáci 1 19 1
Vrňata Matěj 2009 Žáci 1 11 1
Hoffmann Šimon MOVS 2010 Žáci 1 18 2
Janů Tomáš 2009 Žáci 1 12 2
Jedlička Vojta 2010 Žáci 1 18 1
Kovář Melichar 2009 Žáci 1 3 1
Mádlík Vojtěch Bakako Nová Paka 2009 Žáci 1 16 1
Pytloun Arnošt CYKLOFIT 2009 Žáci 1 14 5
Stránský Ondřej STPA 2009 Žáci 1 14 1
Vajsejtl Jan Bikeclinic junior team 2009 Žáci 1 1 1
Bredler Eliáš Sokol Malá Skála 2010 Žáci 1 28 1
H. Hugo Junior Bikeranch team 2009 Žáci 1 7 1
Kulík František SPORT KIDS 2010 Žáci 1 29 1
Paclt Samuel 2009 Žáci 1 23 1
Pískač Matyáš MB 2009 Žáci 1 22 1
Polák Juraj Žilina 2009 Žáci 1 27 2
Roušar Filip 2009 Žáci 1 18.25 4
Salaba Rosťa FBCDDM Děčín 2009 Žáci 1 19 1
Sárközi Petr Bycikl Kříž Team 2009 Žáci 1 9 1
Trousil Jakub Bicykl Kříž Ústí n.L. 2010 Žáci 1 21 1
Votýpka Šěpán OK BOR 2009 Žáci 1 10.4 5
Bečvář Oliver 2009 Žáci 1 4 1
Bulvas Štěpán 2010 Žáci 1 9 1
Čermák Denis 2010 Žáci 1 23 1
Dinga Jan BSK RACING JUNIORS 2010 Žáci 1 21 1
Jech Lukáš Sokol Veltěž 2009 Žáci 1 12 1
Jech Lukáš 2010 Žáci 1 25 1
Kameník Dominik ADASTRA Sokol Veltěž 2009 Žáci 1 11.5 2
Král Matyáš SOKOL Veltěž 2009 Žáci 1 6 1
Šimonek Jáchym 2009 Žáci 1 3 1
Mládek David DM Racing 2010 Žáci 1 12.5 2
Ptačovský Ladislav BIKE and SKI team 2009 Žáci 1 19 3
Rydval Adam 2009 Žáci 1 18.67 3
Šalanda Adam SWSL SKI CLUB LUČANY 2011 Žáci 1 3 1
Šenk Ondřej Cyklofit 2009 Žáci 1 14 1
Wallek Maxmilián 2010 Žáci 1 28 1
Cyprián Ondra DUKLA Liberec 2010 Žáci 1 26 1
Foltýn Otakar Jílové u Držkova 2010 Žáci 1 15 1
Havelka Ondřej CYKLO Modlibov 2010 Žáci 1 25 1
Kubín Jan TJ Tanvald 2010 Žáci 1 14 1
Matáč Mikuláš Jablonec 2010 Žáci 1 11 1
Bursa Marek LIBEREC 2009 Žáci 1 24 1
Gerö Tomáš SPORT KIDS 2010 Žáci 1 21 1
Kulman Matyáš 2009 Žáci 1 15 1
Penz Adam 2009 Žáci 1 14 1
Břenková Andělka HERBY SERVIS 2008 Žákyně 2 5.67 6
Burgermeisterová Lucie Cyklo Benda team 2008 Žákyně 2 9.75 8
Čapková Claudie IVAR CS Author Team 2007 Žákyně 2 7.25 8
Černíková Laura SUN SKI Šp. Mlýn 2008 Žákyně 2 12.5 8
Dlouhá Aneta IVAR CS - AUTHOR TEAM 2007 Žákyně 2 1.38 8
Hanyková Adéla INDIGO CYCLING TEAM RK 2008 Žákyně 2 13 1
Kyselová Aneta IVAR CS Author Team 2008 Žákyně 2 8.4 5
Rajnochová Barbora IVAR CS Author Team 2007 Žákyně 2 2.13 8
Schafërová Magdaléna BEKO Bike Racing Team 2008 Žákyně 2 8 3
Stehlíková Tereza Bicykl team Ústí n. O. 2007 Žákyně 2 5.67 6
Šlamborová Lucie PAKLISPORT Jablonné 2007 Žákyně 2 10.86 7
Špicarová Karolína Cyklo Špicar 2008 Žákyně 2 4.14 7
Václavů Martina Ivar CS Author Team 2007 Žákyně 2 3.71 7
Beranova Pavla 2008 Žákyně 2 23 1
Hovorková Simona Bicykl Kříž Team Ústí n. L. 2008 Žákyně 2 16 1
Hrabalová Tereza PBV MTB TEAM BRNO 2007 Žákyně 2 18 1
Jeřábková Martina SP KOLO LOAP Specialized 2008 Žákyně 2 19 1
Klacková Kamila LYKOKLUB Prachatice 2008 Žákyně 2 9 1
Kluchová Bětuška MAGIC BIKE TEAM 2008 Žákyně 2 22 1
Košnářová Markéta Ráj kol Kladno 2007 Žákyně 2 4 1
Kunčíková Ella Spartak Vrchlabí 2007 Žákyně 2 7 1
Sedláčková Veronika IVAR CS Author Team 2007 Žákyně 2 8.75 4
Stránská Adéla IVAR CS - Author Team 2008 Žákyně 2 6 2
Šíslová Barbora LYKO KLUB Prachatice 2008 Žákyně 2 12 1
Šléglová Ellen 2008 Žákyně 2 21 1
Viková Hanka Dukla Praha 2007 Žákyně 2 6 1
Vyhnisová Viktorie IVAR CS - AUTHOR TEAM 2007 Žákyně 2 11.33 6
Vytisková Nela 2007 Žákyně 2 24 1
Černá Eliška 2007 Žákyně 2 15 1
Königsmarková Alena CYKLOKROS MILOVICE 2007 Žákyně 2 12.75 4
Kašparová Anna 2007 Žákyně 2 14 1
Kuchařová Evelína BSK racing juniors 2008 Žákyně 2 10 1
Strakatá Vendula DUKLA Praha 2007 Žákyně 2 4 1
Mistrová Vanessa Bitters Superior Liberec 2007 Žákyně 2 15 1
Tarajová Nela 2008 Žákyně 2 16 1
Grégrová Markéta Jablonec n/N 2008 Žákyně 2 14 1
Nosková Marcela BAKAKO Nová Paka 2008 Žákyně 2 13 1
Petrof Johana BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2008 Žákyně 2 14 2
Penzová Julie 2008 Žákyně 2 15 1
Vítková Karolína 2007 Žákyně 2 14 1
Bažant Kryštof Cyklo Benda team 2007 Žáci 2 1.25 8
Beran Martin IVAR CS Author Team 2008 Žáci 2 24 6
Děták Mikuláš ADASTRA Sokol Veltěž 2007 Žáci 2 9.67 6
Gorog Štěpán Ivar-CS Author Team 2008 Žáci 2 19.17 6
Hájek Tomáš IVAR CS AUTHOR TEAM 2007 Žáci 2 4.38 8
Hendrich Daniel Maximus Expres CZ - Scott Team Kolín 2008 Žáci 2 9.75 8
Hofman Eliáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 2007 Žáci 2 5.25 8
Malínský Štěpán Bike Team Jilemnice 2007 Žáci 2 12.8 5
Meier Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 2006 Žáci 2 4.13 8
Nechutný Filip XC Malá Skála 2007 Žáci 2 18.33 3
Němec Matyáš 2008 Žáci 2 21 3
Pmek Ondřej Liberec 2007 Žáci 2 13 1
Rygl Vojta Bycikl Kříž Team 2007 Žáci 2 9 1
Šelmecí Vojtěch HERBY SERVIS 2007 Žáci 2 13.5 2
Vašíček Denis ADASTRA Sokol Veltěž 2008 Žáci 2 5.43 7
Andrt Štěpán 2008 Žáci 2 33 1
Arnold Adam 2007 Žáci 2 7 1
Bednář Olda 2008 Žáci 2 40 1
Bursa Filip LYKO KLUB Prachatice 2008 Žáci 2 8 1
Čepek Kryštof HONAHOR 2008 Žáci 2 37 1
Černý Bartoloměj Kellys Bike Ranch Team 2007 Žáci 2 28 1
Dlask Marek Topforex Lapierre 2007 Žáci 2 23 1
Elčkner Nick Cyklo Bendl 2007 Žáci 2 19 1
Hanuš František POCTA 2008 Žáci 2 3.5 6
Hataš David Rohozec Amulet Team 2008 Žáci 2 22 1
Havelka Matěj Ivar CS Author Team 2007 Žáci 2 10 7
Hoffmann Ondřej MOVS 2007 Žáci 2 14.67 3
Huňka Jan 2007 Žáci 2 41 1
Chumlen Nicolas 2007 Žáci 2 29 1
John Antonín IVAR CS Author Team 2008 Žáci 2 16.67 6
Jungwirth Štěpán Dukla Liberec 2008 Žáci 2 13.5 6
Kalina Tobiáš Ráj kol Kladno 2007 Žáci 2 12 1
Kristl Lukáš IVAR CS Autor Team MB 2007 Žáci 2 20 2
Kruliš Jan 2007 Žáci 2 6 1
Loukotka Patrik SAC Bělá pod Bezdězem 2008 Žáci 2 23.5 4
Mareček Jan Kněžmost 2008 Žáci 2 34 1
Ochrana Filip 2008 Žáci 2 39 1
Orság Kryštof EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 2008 Žáci 2 26 1
Orzech Lukáš 2008 Žáci 2 32 1
Paulus František Bakako Nová Paka 2007 Žáci 2 10 6
Pilous Štěpán IVAR.cs author team 2008 Žáci 2 25 6
Přenosil Marek Bicykl Kříž team 2007 Žáci 2 14 1
Severyn Richard Expres.CZ-Scott TEAM Kolín 2007 Žáci 2 13 1
Schwarz Pepa Slunečná 2007 Žáci 2 38 1
Tabulka Štěpán 2007 Žáci 2 10 2
Vanka Matouš Expres CZ Scott team Kolín 2007 Žáci 2 15 1
Vítek Vítek 2008 Žáci 2 25 1
Kolajta Adam IVAR CS AUTHOR TEAM 2008 Žáci 2 14.5 2
Kolakovský Michael Rock Machine - Cyklomax 2007 Žáci 2 22 3
Lacina Pavel C K Rožaitov 2008 Žáci 2 20 1
Ranš Jakub Bicykl Kříž Ústí n.L. 2007 Žáci 2 14.5 2
Berk Jakub 2007 Žáci 2 31 1
Bredler Jonáš Kooperativa 2008 Žáci 2 17.25 4
Dubec Matyáš HAVEN Extreme 2007 Žáci 2 18 1
Hergesell Ondřej Sportkids 2007 Žáci 2 20.75 4
Jaksch Kryštof DUKL Liberec 2007 Žáci 2 21 2
Klausch Luis Bertsdorf SV 2007 Žáci 2 12 1
Michal Tomáš IVT tepelná čerpadla 2007 Žáci 2 26 1
Stromský Vít 2007 Žáci 2 17.5 2
Trojan Vojtěch Turbosnails 2007 Žáci 2 20 1
Voplakal Ondřej 2007 Žáci 2 28 1
Hynek Matěj 2007 Žáci 2 1 1
Miňovský Petr Sokol Veltěž 2007 Žáci 2 13 1
Pávek Lukáš Beko Lbc 2007 Žáci 2 12 1
Popelka Filip 2007 Žáci 2 15 1
Rauschert Albert 2007 Žáci 2 14 1
Zoul Martin BSK RACING 2007 Žáci 2 10 1
Honzík Lukáš 2007 Žáci 2 22 1
Horák Adam BEKO Bike Racing Team 2008 Žáci 2 10.33 3
Karásek Vojtěch Turnov 2007 Žáci 2 9 1
Karpeta Viktor 2007 Žáci 2 29 1
Keyř Vojta 2008 Žáci 2 28 1
Laky Fabio 2008 Žáci 2 27 1
Uxa Jan 2008 Žáci 2 24 1
Velecký Saša DUKLA Praha 2008 Žáci 2 26 1
Voborník Filip IVAR CS - AUTHOR TEAM 2008 Žáci 2 14 3
Žitný Adam Mitas Swam trek 2008 Žáci 2 20 2
Horák Martin BEKO Bike Racing Team 2007 Žáci 2 6 2
Kubín Ota TJ Tanvald 2008 Žáci 2 17 1
Půbal Matouš TJ Škoda Auto MB 2008 Žáci 2 11 1
Hrachovina Matěj 2007 Žáci 2 26 1
Chvojka Filip GHOST TEAM 2007 Žáci 2 15 1
Kroupa Ondřej Nová Ves n. N. 2008 Žáci 2 23 1
Beranová Jana IVAR CS - AUTHOR TEA 2006 Mladší žákyně 6.13 8
Bezstarosti Nicol BAKAKO Nová Paka 2006 Mladší žákyně 6.8 5
Cebulová Klára Bitters Superior Cyklofit Team 2006 Mladší žákyně 4 8
Kluchová Anežka MAGIC BIKE team 2006 Mladší žákyně 2.57 7
Volejníková Natalie BEKO Bike Racing Team 2007 Mladší žákyně 3 5
Volejníková Nikola BEKO Bike Racing Team 2006 Mladší žákyně 4.8 5
Beyerová Kateřina LYKO KLUB Prachatice 2006 Mladší žákyně 11 1
Černá Karolína DUKLA PRAHA 2006 Mladší žákyně 1 2
Dostálová Anna LYKO KLUB Prachatice 2005 Mladší žákyně 2 1
Hrabalová Zuzana PBV MTB TEAM BRNO 2005 Mladší žákyně 12 1
Košnářová Kamila Ráj kol Kladno 2005 Mladší žákyně 7 1
Marková Adéla Dukla Praha 2005 Mladší žákyně 4 1
Peterková Eliška MTB SPARTAK VRCHLABÍ 2005 Mladší žákyně 9 1
Rozsypalová Adéla IVAR CS Author Team 2006 Mladší žákyně 2.33 3
Petschová Kristýna Vebrovyboudy.cz 2006 Mladší žákyně 4 1
Dingová Anna 2006 Mladší žákyně 6 1
Kuchařová Pavlína BSK racing juniors 2005 Mladší žákyně 4 1
Honzíková Karolína 2005 Mladší žákyně 5 1
Keyřová Barbora 2005 Mladší žákyně 6 1
Racková Nikola 2005 Mladší žákyně 4 1
Dušková Kateřina BEKO Bike Racing Team 2007 Mladší žákyně 1 1
Vaškovská Michalka ČKL Harrachov 2006 Mladší žákyně 5 2
Vopršalová Kateřina BAKAKO Nová Paka 2006 Mladší žákyně 8.5 2
Gerö Karolína SPORT KIDS 2006 Mladší žákyně 11 1
Ješetová Karolína 2006 Mladší žákyně 12 1
Kareisová Jana 2006 Mladší žákyně 1 1
Kovářová Jana HERBY Servis 2006 Mladší žákyně 10 1
Bajer Jan BAKAKO Nová Paka 2005 Mladší žáci 4.86 7
Dvořák Matěj BeManiax DDM Větrník 2005 Mladší žáci 11 7
Hošek Adam ADASTRA Sokol Veltěž 2006 Mladší žáci 3 5
Hošek Jaroslav ADASTRA Sokol Veltěž 2006 Mladší žáci 14.25 4
Kniha Petr KC KOOPERATIVA 2006 Mladší žáci 4 7
Kratochvíl Václav Cyklo Benda team 2006 Mladší žáci 8.13 8
Mádlík Petr Bakako Nová Paka 2005 Mladší žáci 8 3
Pohořalý Jakub BIKE TEAM Jilemnice 2006 Mladší žáci 7 6
Posledník Matouš BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2005 Mladší žáci 12 6
Špaček Marek ADASTRA Sokol Veltěž 2006 Mladší žáci 11 2
Šprdlik Filip 2005 Mladší žáci 14 1
Šulc Adam Superior Cyklofit Cycling Team 2005 Mladší žáci 13 4
Šurík Jakub Agency trasnport.cz 2005 Mladší žáci 4.75 4
Zikeš Otto BEKO Bike Racing Team 2005 Mladší žáci 13.71 7
Bárta Martin Bikeclinic Junior Team 2005 Mladší žáci 1 1
Bradáč Adam DUKLA Praha 2006 Mladší žáci 2.5 2
Čepek Matyáš HONAHOR 2006 Mladší žáci 22 1
Duda Adam 2006 Mladší žáci 24 1
Hojka František Bike Freaks Holice 2005 Mladší žáci 6 1
Hovorka Daniel Bicykl Kříž Team Ústí n. L. 2005 Mladší žáci 8 1
Jeřábek Ondřej SP KOLO LOAP Specialized 2006 Mladší žáci 15 1
Ježek Václav 2005 Mladší žáci 1.67 3
Jungwirth František DUKLA Liberec 2006 Mladší žáci 9.83 6
Paleček Lukáš 2006 Mladší žáci 25 1
Pekař Matěj IVAR CS - Author Team 2006 Mladší žáci 13.5 2
Podařil Jan DUKLA PRAHA 2006 Mladší žáci 13 1
Polák Matyáš KC Kooperativa 2006 Mladší žáci 11.33 6
Šafránek Tomáš 2006 Mladší žáci 23 1
Šlégl Vít 2005 Mladší žáci 14 1
Tuháček Pavel LYKO KLUB Prachatice 2006 Mladší žáci 5 1
Bernát Adam IVAR 2005 Mladší žáci 4 1
Hradiský Zdeněk Ivar CS Author Team 2006 Mladší žáci 6 2
Samec Filip 2005 Mladší žáci 1 1
Knejzlík Tomáš 2005 Mladší žáci 8 1
Cingroš Filip BSK RACING 2005 Mladší žáci 5 1
Král Kryštof Sokol Veltěž 2006 Mladší žáci 1 1
Machánek Karel 2005 Mladší žáci 21 1
Miňovský Prokop Sokol Veltěž 2005 Mladší žáci 6 1
Novotný Jan BSK racing 2006 Mladší žáci 14 1
Prokopec Jiří POCTA 2005 Mladší žáci 18 1
Soukup Vojta 2005 Mladší žáci 10.5 4
Suchý Vojtěch Sokol Veltěž 2005 Mladší žáci 3 1
Volák Ondřej POCTA 2006 Mladší žáci 19 1
Břenek Jan HERBY Servis 2005 Mladší žáci 8.5 2
Dubeš Adam SSC Žel. Brod 2005 Mladší žáci 15 1
Hellmich Jonáš KC Kooperativa Jablonec 2005 Mladší žáci 2 2
Dovolil Josef BIKE TEAM Jilemnice 2005 Mladší žáci 16 1
Kuba Jakub BikeClinikTeam 2005 Mladší žáci 2 1
Nosek František BAKAKO Nová Paka 2005 Mladší žáci 10 1
Tomeš Vítek 2006 Mladší žáci 17 1
Čermák Jan KC Kooperativa 2005 Mladší žáci 3 1
Dvořáček Tobias Bycikl Kříž Ústí nad L. 2006 Mladší žáci 7 1
Hendrichová Pavla Expres CZ-Scott Team 2003 Starší žákyně 3.5 8
Knihová Kateřina KC KOOPERATIVA 2003 Starší žákyně 3 8
Podlipná Barbora Bakako Nová Paka 2004 Starší žákyně 5.43 7
Staňková Aneta Bakako Nová Paka 2004 Starší žákyně 4.8 5
Hladíková Kateřina Ivar-CS Author Team 2004 Starší žákyně 2 2
Hojková Štěpánka Jaroslav Kulhavy Cycling Team 2003 Starší žákyně 2 1
Kyselová Adéla IVAR CS AUTHOR TEAM 2004 Starší žákyně 2.67 3
Růžičková Anna DUKLA PRAHA 2004 Starší žákyně 5 1
Tichá Simona SOKOL Veltěž 2004 Starší žákyně 9 1
Viktorová Nela LYKOKLUB Prachatice 2004 Starší žákyně 1 1
Mišoňová Veronika Sokol Veltěž 2004 Starší žákyně 1 1
Suchá Kateřina 2003 Starší žákyně 4 1
Šindelářová Hana 2004 Starší žákyně 3 1
Blechová Lucie IVAR - CS AUTHOR team 2003 Starší žákyně 3.5 2
Kolářová Justýna Dukla Praha 2004 Starší žákyně 1 2
Půbalová Nela TJ Škoda Auto MB 2004 Starší žákyně 2 1
Špičková Adéla BIKE3000 Junior team 2003 Starší žákyně 6 1
Franc Marek Cyklo Benda team 2004 Starší žáci 4.88 8
Kubišta Martin BAKAKO Nová Paka 2003 Starší žáci 3.71 7
Syřiště Ondřej 2003 Starší žáci 7.57 7
Zeman Radim Bike & Ski Bakajda 2004 Starší žáci 7.33 6
Bělka Lukáš Aktivit Bike team 2004 Starší žáci 7.5 4
Cmunt Ondřej HAVEN Team 2003 Starší žáci 12 1
Doležal Tomáš IVAR CS AUTHOR TEAM 2003 Starší žáci 4.67 3
Dostál Václav LYKO KLUB Prachatice 2003 Starší žáci 4 1
Hák Jakub Jaroslav Kulhavy Cycling Team 2004 Starší žáci 3 1
Kunčík Matěj ČS Specialized junior mtb 2004 Starší žáci 2 1
Pařík Vojtěch 2004 Starší žáci 7 2
Rozsypal Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 2004 Starší žáci 3 3
Sporysch Daniel Jaroslav Kulhavy Cycling Team 2003 Starší žáci 5 1
Stránský Matěj IVAR CS - AUTHOR Team 2003 Starší žáci 1 2
Šísl Bořek LYKO KLUB Prachatice 2004 Starší žáci 13 1
Vencl Libor Eleven Mercede-Benz Mitas team 2004 Starší žáci 5.5 2
Vik Matěj Bikeclinic Junior Team 2004 Starší žáci 11 1
Hroch Vítek BEKO Bike Racing Team 2004 Starší žáci 5 2
Pokorný Egor Activ dour 2003 Starší žáci 1 1
Havelka Štěpán 2004 Starší žáci 7 1
Jech Filip Sokol Veltěž 2004 Starší žáci 4 1
Ondra Beran 2003 Starší žáci 10 1
Pávek Matyáš Kooperativa JBC 2004 Starší žáci 4 2
Šindelář Jan 2003 Starší žáci 1 1
Veverka Václav KC Kooperativa 2003 Starší žáci 2 2
Galáč Matěj 2003 Starší žáci 6 1
Vopršal Jaroslav BAKAKO Nová Paka 2003 Starší žáci 4 1
Adolph Marek 2013 Odrážedla 4 2
Adolph Petr 2013 Odrážedla 1.5 2
Bárta Matyáš 2013 Odrážedla 10 1
Bárta Tadeáš 2014 Odrážedla 17 1
Delong Tomáš SPORT KIDS 2014 Odrážedla 11.5 4
Dlouhý Matyáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 2014 Odrážedla 3.83 6
Gamba Kryštof Superior Cyklofit Cycling Team 2013 Odrážedla 5.75 8
Juris Šimon SUPERIOR CYKLOFIT 2013 Odrážedla 4.75 4
Košek Jakub SK Ještěd 2014 Odrážedla 11 1
Lordová Amelie Superior Cyklofit 2015 Odrážedla 18 1
Mistr Dominik OUTDOOR OUTSIDERS 2014 Odrážedla 14 1
Mrklas Štěpán MIHOKORÁDLO 2013 Odrážedla 2.5 6
Palgutová Zita INDIGO CYCLING TEAM RK 2014 Odrážedla 13 1
Pluhař David 2015 Odrážedla 16 1
Procházková Kateřina SUPERIOR CYKLOFIT CY 2013 Odrážedla 2.38 8
Říhová Stela CYKLO-BENDA 2015 Odrážedla 19 1
Semerádová Emma POCTA 2015 Odrážedla 9 1
Šafránková Zuzana 2015 Odrážedla 17.5 2
Šlosarová Vanessa SKI TEAM LIBEREC 2014 Odrážedla 7.43 7
Šulcová Eva 2014 Odrážedla 13 3
Čadilová Klára Čača team 2014 Odrážedla 5 1
Drapáková Eliška 2014 Odrážedla 9 1
Dvořáčková Anna 2014 Odrážedla 6 1
Homolová Karolína 2013 Odrážedla 1 1
Křepelková Anežka Mireas Reality 2013 Odrážedla 3 1
Nováková Tereza CYKLO SAUER 2014 Odrážedla 10 1
Šturmová Ema 2014 Odrážedla 8 1
Volfová Nela Kajak Klub Brandýs nad Labem 2014 Odrážedla 2 1
Fiala David 2014 Odrážedla 4 1
Fiala Tomáš 2014 Odrážedla 7 1
Horčička Jan MEASSTR 2014 Odrážedla 10 1
Kaltman Jakub Ústí nad Labem 2014 Odrážedla 2 1
Procházka Jan 2014 Odrážedla 13 1
Procházka Jiříček 2014 Odrážedla 9 1
Rychtera Kryštof Dýně Racing tým 2013 Odrážedla 6 1
Szorád Antonín 2014 Odrážedla 8 1
Šavrda Filip 2014 Odrážedla 11 1
Štěpánek Jáchym Bike & Ski Bakajda 2014 Odrážedla 12 1
Doležalová Nahtaly 2014 Odrážedla 9 3
Kosáčková Anežka 2015 Odrážedla 10 1
Michal Filip 2014 Odrážedla 9 1
Burget Melissa 2014 Odrážedla 14 1
Koreček Tonda 2014 Odrážedla 6 1
Kresta Filip 2014 Odrážedla 12 1
Machová Anička Hočo Počo 2014 Odrážedla 17 1
Nováková Valentýna Czech Tallboys 2013 Odrážedla 11 1
Pelouch Adam 2013 Odrážedla 10 3
Samek Ondřej 2013 Odrážedla 8.33 3
Staněk Vojta 2015 Odrážedla 19 1
Tomečková Barbora GS Cyklo Team Jistebnice 2013 Odrážedla 7 1
Tučková Adéla Praha 2013 Odrážedla 18 1
Bílek Michal 2014 Odrážedla 4 1
Komárek Josef 2014 Odrážedla 6 1
Němec Tobiáš 2014 Odrážedla 3 1
Studnička Štěpán 2015 Odrážedla 7 1
Čech Ondřej Spinfit Liberec 2014 Odrážedla 12.5 2
Dumek Václav Bitters Superior Cyklofit team 2014 Odrážedla 8.5 2
Farkasová Klára ROHOZEC AMULET 2013 Odrážedla 5 1
Housa Maroš Sportkids 2015 Odrážedla 21 2
Ludvíková Rozálie Dřevoplast 2014 Odrážedla 14.33 3
Maděrová Tereza 2014 Odrážedla 18 1
Mládek Denis DM Racing 2014 Odrážedla 9 1
Mrklas Mikuláš MIHOKO Rádlo 2015 Odrážedla 17 1
Svobodová Kristýna 2014 Odrážedla 15 1
Šenk Daniel Cyklofit 2014 Odrážedla 11 1
Benda Tomáš TEAM Cyklo Benda 2016 Odrážedla 20 1
Černá Zuzana CYKLO Modlibov 2014 Odrážedla 19 1
Grossmanová Karolína Vysoké nad Jizerou 2014 Odrážedla 13 1
Klein Adam 2013 Odrážedla 15 2
Ledecký Václav 2013 Odrážedla 15 1
Malínský Šimon Bike Team Jilemnice 2013 Odrážedla 1 1
Mašek Lukáš Velké Hamry 2014 Odrážedla 9 1
Podlipný Forest Bakako Nová Paka 2014 Odrážedla 4 1
Rezller Vladimír JKL Desná 2014 Odrážedla 11 1
Supernatová Katka 2014 Odrážedla 18 1
Suržin Adámek Jablonec n/N. 2017 Odrážedla 3 1
Tuláčková Barbora 2016 Odrážedla 21 1
Vaškovský Tomáš ČKL Harrachov 2013 Odrážedla 9.5 2
Večerník Oskar SDH Držkov 2014 Odrážedla 17 1
Voláková Anička Jílové u Držkova 2014 Odrážedla 12 1
Hertl Sophia Elizabeth POCTA 2014 Odrážedla 12 1
Penz Antonín Osečná 2013 Odrážedla 3 1
Urban Jakub 2015 Odrážedla 15 1
Urban Tomáš 2013 Odrážedla 9 1

2018

ELEVEN Dětský MTB cup 2018

2017

ELEVEN Dětský MTB cup 2017

2016

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2015

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2014

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2013

Dětský MTB CUP Libereckého kraje - průběžné výsledky