Přihlásit
ELEVEN Dětský MTB cup 2018 - 2018
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Šafránková Zuzana SxSoft 2015 4; 4; 3; 225 683 S
Šlosarová Vanessa SKI TEAM LIBEREC 2014 1; 2; 198 103 S
Šulcová Eva 3; 83 171
Tichá Tereza Pavoučci Liberec 2014 2; 3; 176 143
Tučková Adéla Praha 2013 5; 61 155
Lodrová Amelie BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2015 2; 4; 164 571 S
Tvrzníková Markéta 2014 1; 1; 208 43 S
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Kresta Filip 3; 82 164
Matunák Tobiáš 2; 93 299
Šámzl Denis 4; 71 166
Vencl Martin 1; 104 158
Havlíček Kryštof HARRANTI Harrachov 2014 3; 81 591
Ježek Jakub DM Racing 2014 2; 92 109
Mládek Denis 2014 1; 103 76
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Bendová Tereza Cyklo Benda team 2013 6; 3; 2; 246 46 S
Cicháková Anna Magdalena BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2013 5; 7; 6; 169 118 S
Famfulíková Elena BAKAKO Nová Paka 2013 2; 4; 4; 257 14 S
Knoblochová Kristýna IVAR CS AUTHOR TEAM 2012 4; 2; 3; 268 81 S
Lhotáková Sofie Rohozec Amulet Team 2013 1; 1; 1; 334 79 S
Machová Zuzana HočoPočo 2012 8; 14; 34 296
Procházková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2013 7; 10; 59 17 S
Wolfová Amálka Beany 2012 3; 7; 136 112 S
Čižinská Mia IVAR CS - AUTHOR TEAM 2012 5; 5; 138 554
Farova Aneta IVAR CS - AUTHOR TEAM 2012 8; 13; 37 247
Paulusová Klára Bakako Nová Paka 2013 6; 8; 94 249
Šilhánová Lucie 2012 9; 22 542
Tvrzníková Magdaléna 2012 10; 11; 17 75 S
Gajdíčková Lucie 2013 15; 2 270
Havelková Bára Cyklo Modlibohu 2012 9; 28 204
Sedláčková Michaela IVAR CS - AUTHOR TEAM 2012 12; 5 36 S
Tokarová Linda Liberec 2013 16; 1 207
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Dvořák Matouš 2013 16; 18; 12 119 S
Havel Matěj BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2012 6; 7; 8; 165 126 S
Jelínek Bruno Dukla Liberec 2013 9; 17; 11; 49 24 S
Juris Šimon BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2013 12; 11; 13; 30 125 S
Kudrna Matyáš BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2012 2; 2; 3; 319 8 S
Mádlík Ondřej Bakako Nová Paka 2012 10; 15; 12; 39 134
Moulis Lukáš Ivar CS Author Team 2012 3; 5; 4; 264 12 S
Mrklas Štěpán Mihoko Rádlo 2013 13; 20; 16; 17 10 S
Penc Martin 15; 4 284
Polák Štěpán Příchovice 2012 17; 23; 6 145
Provazník Jakub SDH Maršovice 2012 7; 9; 90 85 S
Staněk Tomáš 2012 18; 1 149
Šorf Jakub SK Svojkov Haven 2012 1; 4; 5; 286 151 S
Trávníček Kryštof Ride for fun 2012 14; 13; 19; 20 105 S
Valeš Čeněk Turnov 2012 4; 6; 6; 220 123 S
Vokřínek Matěj Kořenov 2012 8; 9; 72 300
Vokřínek ŠImon ST Bike Team 2013 11; 10; 14; 41 37 S
Zelený Jakub SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 2012 5; 8; 7; 176 91 S
Dulanský Filip HERBY SERVIS 2013 12; 15 548
Dumek Ondřej BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2012 3; 10; 124 74 S
Havlík Denis 2012 16; 11 574
Hikl Milan 2000 24; 3 535
Ježek Adam HARRANTI Harrachov 2012 19; 8 581
Klinger Mukuláš Cyklo Benda 2013 25; 2 595
Kněbort Vojtěch 2012 22; 5 534
Ledecký Václav 2013 26; 1 557
Lodr Oliver BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2012 1; 1; 245 5 S
Večerník Radim SDH Držkov 2012 21; 6 544
Vozka Ondřej Cvklofit 2012 14; 13 592
Černý Filip Cyklo Modlibohu 2012 15; 5 205
Hastrdlo Lukáš 2013 17; 3 235
Penz Antonín Osečná 2013 18; 2 274
Semerád Marek SRAM MITAS TREK team 2012 2; 108 7 S
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Bažantová Anežka Cyklo Benda team 2010 2; 1; 1; 335 45 S
Bohánská Vanesa Skiteam Liberec 2010 3; 3; 187 292
Dajčová Amálie BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2010 7; 6; 6; 170 113 S
Famfulíková Barbora BAKAKO Nová Paka 2010 5; 8; 8; 148 13 S
Kussmannová Nelly Bicykl Kříž Team Ústí n/Labem 2011 8; 5; 7; 159 55 S
Lhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team 2010 1; 3; 2; 313 78 S
Paříková Adéla Kosmos bikes Mladá Boleslav 2011 6; 4; 4; 225 102 S
Procházková Martina BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2011 10; 11; 16; 22 16 S
Ptáčková Tereza 13; 1 172
Šafránková Markéta SxSoft 2010 12; 14; 18; 5 42 S
Valešová Alžběta Turnov 2010 11; 9; 9; 60 124 S
Vozková Veronika BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2010 9; 10; 10; 60 69 S
Zelená Lucie BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2010 4; 2; 5; 258 92 S
Berková Leontýnka 2011 13; 13; 9 68 S
Čižinská Emma IVAR CS Author Team 2010 7; 12; 56 555
Ledecká Viktorie 2011 15; 1 558
Vernerová Alena IVAR CS Author Team 2011 12; 14; 9 539
Brosche Adriana 2010 15; 4 229
Hájková Sofie CK Liptákov 2010 11; 8 217
Ptačovská Adélka 2011 17; 2 226
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Beneš Adam BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2011 9; 7; 11; 116 15 S
Bondy Štěpán BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2011 7; 4; 5; 237 4 S
Brázda Filip 2011 26; 2 147
Burgermeister Karel Cyklo Benda team 2010 13; 16; 18; 36 48 S
Cichák Mikuláš BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2010 22; 5; 8; 138 21 S
Fara Jan Ivar Author Team 2010 4; 6; 7; 226 72 S
Gamba Filip BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2011 11; 20; 13; 39 1 S
Hájek Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 2010 5; 13; 10; 125 89 S
Hataš Jonáš 10; 28 295
Hladík František IVAR CS – Author team 2010 1; 1; 4; 347 114 S
Hoffmann Šimon MOVS 2010 12; 15; 28 96 S
Holec Daniel BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2010 21; 19; 16 23 S
Josel Jan Superior Cyklofit Biking Team 2011 24; 4 156
Kanzal Šimon 20; 8 139
Knobloch Adam IVAR CS – Author team 2010 2; 11; 2; 248 80 S
Mazáč Mikuláš SWSL SKI CLUB LUČANY 2010 15; 15; 16; 37 70 S
Michal Jakub IVT tepelná čerpadla 2011 16; 12 290
Nosek Lukáš 25; 3 282
Novák Vojtěch SKI RACING MB 2010 14; 18; 24 536
Schafër Josef BEKO Bike Racing Team 2010 6; 10; 6; 171 66 S
Šalanda Adam Patry Cycling Team Třešť 2011 3; 3; 3; 314 25 S
Šámal Max 27; 1 165
Tomeš Roman SWSL SKI CLUB LUČANY 2010 18; 24; 23; 18 18 S
TRLLO Lukáš BAKAKO 2010 17; 25; 19; 22 100 S
Třeska Lukáš BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2010 8; 9; 12; 104 28 S
Uher Kryštof Rohozec Amulet 2011 19; 21; 15 293
Weisheitel Jakub 23; 5 291
Dlouhý Jonáš FC Slovan Liberec 2011 21; 24; 10 538
Foit Martin Cvklo Benda 2011 23; 5 596
Foltýn Otakar Jílové u Držkova 2010 14; 14 569
Meier Vašík IVAR CS - AUTHOR TEAM 2011 2; 1; 242 40 S
Mládek David DM Racing 2010 8; 50 570
Petrák Tobias Pocta 2010 12; 16 9 S
Pražák Jáchym TJ Delfín Jablonec 2011 17; 22; 16 566
Souček Jakub BICYKL Kříž Ústí/L. 2011 22; 6 568
Šilhán Pavel CYKLOFIT 2010 27; 26; 2 541
Valenta Vítek Cyklo Benda 2010 26; 2 675
Hataš Jan Rohozec Amulet Team 2010 14; 13 203
Rajnoch Marek IVAR CS - AUTHOR TEAM 2010 9; 38 83 S
Tokar Adam Liberec 2011 25; 2 206 S
Václavík Jakub Cyklokroužek Český Krumlov 2010 20; 7 209
Vomáčko Vítek Štěchovice 2010 17; 10 258
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Austová Tereza MAGNALINK HK 2009 6; 55 170
Blažejová Tereza 10; 11 283
Burgermeisterová Lucie Cyklo Benda team 2008 2; 2; 4; 271 47 S
Hašková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2009 5; 9; 87 20 S
Hiklová Kateřina 2009 7; 4; 8; 150 104 S
Kněbortova Barbora 2008 9; 6; 74 297
Kuchařová Evelína BSK racing juniors 2008 4; 3; 162 131 S
Kyselová Aneta IVAR CS - AUTHOR TEAM 2008 3; 5; 153 140 S
Pokorná Adélka BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2009 8; 7; 76 116 S
Schafërová Magdaléna BEKO Bike Racing Team 2008 1; 1; 217 67 S
Kleinová Adriana 2009 7; 41 678
Rezlerová Nikola SKI Desná 2009 5; 63 540
Frydrychová Karolínka Bovelli 2009 3; 87 213
Kolářová Babeta Dukla Praha 2009 1; 109 216
Petrof Johana BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2008 6; 54 30 S
Špicarová Karolína Cyklo Špicar 2008 2; 98 260
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Berka Tadeáš BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2009 11; 15; 13; 30 39 S
Brázda Jim 2008 19; 2 146
Gorog Štěpán IVAR CS Author Team 2008 12; 14; 20 222
Hataš David Rohozec Amulet team 2008 6; 65 294
Horák Adam BEKO Bike Racing Team 2008 3; 4; 4; 278 59 S
Janeček Denis Sport team Hrádek 2008 16; 18; 12 154
Jelínek Ondřej Dukla Liberec 2009 10; 9; 10; 80 22 S
John Antonín IVAR CS - AUTHOR TEAM 2008 4; 6; 154 32 S
John Eduard IVAR CS - AUTHOR TEAM 2009 14; 2; 3; 220 117 S
Jungwirth Štěpán Dukla Liberec 2008 1; 3; 1; 344 3 S
Kolajta Adam IVAR CS - AUTHOR TEAM 2008 15; 7; 12; 75 108 S
Königsmark Honzík CYKLOKROS MILOVICE 2009 17; 19; 10 86 S
Kroupa Ondřej Nová Ves n. N. 2008 13; 8 144
Kučera Radim BEKO Bike Racing Team 2009 7; 12; 8; 112 60 S
Kudrna Tomáš BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2009 8; 13; 7; 111 6 S
Mádlík Vojtěch Bakako Nová Paka 2009 20; 20; 20; 9 135
Moulis Ondřej IVAR CS - AUTHOR TEAM 2009 9; 8; 9; 113 11 S
Nosek Pavel 18; 3 281
Půbal Matouš TJ Škoda Auto MB 2008 5; 5; 5; 234 167
Voborník Filip IVAR CS - AUTHOR TEAM 2008 2; 1; 2; 344 94 S
Dlouhý Matouš BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2008 19; 17; 12 29 S
Dlouhý Vojtěch KHK Lučany n. N. 2008 14; 16; 18 600
Krejčík Michal KHK Lučany n. N. 2008 22; 1 686
Lodek Pavel KHK Lučany n. N. 2008 21; 2 688
Podhaiský Ondřej TJ AŠ Mladá Boleslav 2009 11; 6; 81 127 S
Raab Jáchym 2008 16; 7 553
Sýkora Matěj KHK Lučany n. N. 2008 18; 22; 8 685
Veselý Vilém IVAR CS - AUTHOR TEAM 2009 10; 15; 33 586
Weber Sebastian HARRANTI Harrachov 2009 17; 6 559
Kuzel Jan KHK Lučany 2008 24; 1 276
Ptačovský Ladislav 2009 21; 4 225
Tokar Matěj Liberec 2009 23; 2 208 S
Vomáčko Antonín Štěchovice 2008 11; 14 259
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Beranová Jana IVAR CS - AUTHOR TEA 2006 8; 4; 108 57 S
Dlouhá Aneta IVAR CS - AUTHOR TEAM 2007 1; 2; 211 99 S
Dušková Kateřina BEKO Bike Racing Team 2007 2; 1; 3; 297 65 S
Königsmarková Alena CYKLOKROS MILOVICE 2007 10; 10; 24 87 S
Nováková Valerie SKI RACING MB 2007 9; 8; 53 537
Rajnochová Barbora IVAR CS AUTHOR TEAM 2007 3; 5; 156 82 S
Sedláčková Veronika IVAR CS - AUTHOR TEAM 2007 7; 8; 79 35 S
Václavů Martina IVAR CS - AUTHOR TEAM 2007 6; 7; 101 84 S
Volejníková Natalie BEKO Bike Racing Team 2007 4; 2; 4; 253 62 S
Volejníková Nikola BEKO Bike Racing Team 2006 5; 3; 6; 209 63 S
Čapková Claudie IVAR CS Author Team 2007 6; 9; 77 115 S
Koňáková Eliška 2007 7; 42 577
Vyhnisová Viktorie IVAR CS - AUTHOR TEAM 2007 5; 11; 66 19 S
Rozsypalová Adéla IVAR CS Author Team 2006 1; 112 219
Trnková Anna 2007 12; 1 51 S
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Arnold Adam HAVEN Team MTB 2007 7; 53 169
Bažant Kryštof Cyklo Benda team 2007 1; 1; 1; 357 44 S
Franz Matyáš SDH Frýdštejn 2006 16; 4 141
Hájek Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 2007 6; 2; 3; 269 88 S
Havel Marek BEKO Bike Racing Team 2006 18; 11; 16; 15 64 S
Hoffmann Ondřej MOVS 2007 10; 9; 14; 57 95 S
Horák Martin BEKO Bike Racing Team 2007 9; 12; 41 58 S
Hrouda Hugo 14; 6 168
Jungwirth František DUKLA Liberec 2006 8; 7; 93 2 S
Kniha Petr KC KOOPERATIVA 2006 4; 2; 196 90 S
Kratochvíl Václav Cyklo Benda team 2006 3; 5; 6; 236 122 S
Kristl Lukáš IVAR CS Autor Team MB 2007 12; 8; 10; 70 111 S
Löffler Dennis BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2007 15; 18; 9 98 S
Martyš Michal KSM Hrádek 2007 19; 21; 2 152
Melichar Josef Ivar CS - Author Team 2006 11; 9 137
Michal Tomáš IVT tepelná čerpadla 2007 17; 3 289
Pekárek Tomáš 13; 7 286
Polák Matyáš KC KOOPERATIVA 2006 5; 3; 5; 247 73 S
Smejkal Adam SAMOLEPKY.CZ 2007 2; 108 287
Havel Richard KHK Lučany n. N. 2006 15; 3 687
Meier Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 2006 4; 8; 128 41 S
Nechutný Filip XC Malá Skála 2007 13; 5 587
Novák Viktor KHK Lučany n. N. 2007 14; 4 598
Paulus František Bakako Nová Paka 2007 6; 13; 71 250
Schäfer Jiří KHK Lučany 2007 17; 20; 3 599
Šelmecí Vojtěch HERBY SERVIS 2007 12; 6 549
Valenta Petr Cyklo Benda 2007 16; 2 676
Weber Maxmilián HARRANTI Harrachov 2007 10; 18 560
Blažek Jan Rorace team Pyšely 2007 19; 3 263
Blažek Matěj Rorace team Pyšely 2007 17; 5 264
Hastrdlo Tomáš 2006 15; 7 236
Hofman Eliáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 2007 4; 88 26 S
Hradiský Zdeněk IVAR CS Author Team 2006 7; 55 234
Karásek Vojtěch Turnov 2007 9; 33 242
Pávek Lukáš Beko Lbc 2007 11; 11 269
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Koňáková Martina 2005 3; 4; 155 153
Kuchařová Pavlína BSK racing juniors 2005 1; 2; 199 132 S
Staňková Aneta BAKAKO Nová Paka 2004 2; 3; 177 267
Tůmová Sofie KSM Hrádek 2004 4; 6; 5; 183 271
Podlipná Barbora Bakako Nová Paka 2004 5; 4; 134 228
Půbalová Nela TJ Škoda Auto MB 2004 1; 1; 211 589
Bohatá Nela Harrachov 2004 2; 94 273
Martincová Tereza KSM Hrádek 2004 3; 83 256
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Bajer Jan BAKAKO Nová Paka 2005 2; 3; 4; 269 93 S
Bělka Lukáš AKTIVIT Nový Bor 2004 5; 5; 135 173
Hroch Vítek BEKO Bike Racing Team 2004 4; 4; 9; 181 61 S
Krásný Ondra KSM Hrádek 2004 7; 11; 8; 82 138
Mádlík Petr Bakako Nová Paka 2005 3; 7; 7; 181 136
Pařík Vojtěch 2004 1; 110 285
Posledník Matouš BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2005 10; 11; 13 27 S
Šulc Adam Superior Cyklofit Cycling Team 2005 8; 13; 34 128 S
Zeman Radim Bike & Ski Bakajda 2004 6; 8; 91 53 S
Zikeš Otto BEKO Bike Racing Team 2005 9; 10; 12; 37 110 S
Čermák Voel IVAR CS - AUTHOR TEAM 2005 9; 25 579
Dubeš Adam SSC Žel. Brod 2005 12; 2 679
Franc Marek Cyklo Benda team 2004 2; 5; 170 49 S
Hellmich Jonáš KC Kooperativa Jablonec 2005 6; 3; 148 682
Pávek Matyáš Kooperativa JBC 2004 1; 2; 214 681
Rozsypal Štěpán IVAR CS Author Team 2004 1; 112 220
Rubánko Lukáš SKJ Liberec 2005 10; 13 238
Šurík Jakub Agency trasnport.cz 2005 6; 57 246
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Dlouhý Matyáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 2014 1; 1; 229 101 S
Doležalová Nahtaly 2014 4; 5; 5; 229 97 S
Gǒtze Marie 8; 36 162
Karel Tobiáš 12; 2 129
Kolomazník Josef 7; 47 160
Koreček Tonda 2014 13; 1 163
Mrklas Mikuláš Mihokorádlo 2015 9; 7; 9; 108 298
Nedvěd Tomáš 11; 3 133
Semeraková Adéla 10; 14 159
Staněk Vojta 2015 5; 69 150
Šlosarová Vanessa SKI TEAM LIBEREC 2014 6; 14; 4; 149 52 S
Tichá Tereza Pavoučci Liberec 2014 3; 2; 3; 295 142
Vencl Martin 2; 102 157
Bárta Tadeáš 2014 10; 22 582
Benda Tadeáš Cyklo Benda team 2016 9; 10; 50 106 S
Beneš Ondřej 2015 14; 8 583
Dudev Jan 2015 20; 2 572
Duchek Vojtěch 2014 16; 6 684
Dumek Václav Bitters Superior Cyklofit 2014 1; 2; 226 593
Havlíková Vanessa 2015 4; 88 573
Jindrák Vojtěch 2014 8; 44 561
Kaufman Richard 2013 17; 5 556
Mašek Lukáš Velké Hamry 2014 3; 99 597
Meierová Karolína IVAR CS AUTHOR TEAM 2015 19; 3 585
Novotný Jakub DIG-DA-HE 2015 18; 4 584
Reider Matyáš 2015 21; 1 545
Rezller Vladimír JKL Desná 2014 11; 11 677
Večerník Oskar SDH Držkov 2014 6; 66 543
Vokřínek Tomáš ST Bike team 2015 13; 15; 11 575
Voláková Anička Jílové u Držkova 2014 12; 10 562
Horyna Vojtěch Brada Rybníček 2015 7; 50 248
Krajňáková Zoe Bitters Superior Cyklofit 2015 16; 1 237
Kysela Filip IVAR CS Author Team 2015 11; 6 239
Machová Anička HočoPočo 2014 12; 5 245
Pánková Johanka 2015 8; 39 224
Sechovek Jan Dubnice 2015 14; 3 241
Semerádová Emma 2015 6; 61 227
Wolf Mirek Beany 2016 13; 4 223

2018

ELEVEN Dětský MTB cup 2018

2017

ELEVEN Dětský MTB cup 2017

2016

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2015

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2014

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2013

Dětský MTB CUP Libereckého kraje - průběžné výsledky