Přihlásit
ELEVEN Dětský MTB cup 2018 - 2018
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Lodrová Amelie BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2015 4; 6; 3; 5; 2; 4; 514 109 S
Pipková Justýna Albrechtice v J. H. 6; 102 414
Šafránková Zuzana SxSoft 2015 7; 4; 4; 4; 3; 378 43 S
Šlosarová Vanessa SKI TEAM LIBEREC 2014 3; 10; 2; 1; 2; 475 103 S
Tichá Tereza Pavoučci 2014 2; 3; 4; 2; 2; 3; 623 189
Tvrzníková Markéta 2014 1; 1; 1; 1; 1; 1; 742 76 S
Zavadilová Ema HKNMPSM 5; 123 408
Blažková Barbora Bakajda 7; 52 368
Čadilová Klára Čača team 2014 9; 30 179
Černá Zuzana CYKLO Modlibov 2014 17; 2 385
Dohalská Alena 13; 6 168
Dvořáčková Anna 2014 12; 7 171
Gondová Amálie 2; 107 174
Hrubá Eliška 15; 4 178
Jagriková Aneta 16; 3 366
Najmanová Nella 11; 8 381
Rysová Kateřina 8; 41 330
Špačková Karla Úvaly 14; 5 175
Tíkalová Magdalena 5; 74 275
Volfová Nela Kajak Klub Brandýs nad Labem 2014 4; 85 170
Vyšohlíd Eliška 18; 1 173
Ludvíková Rozálie Dřevoplast 3; 83 339
Šulcová Eva 3; 83 171
Tučková Adéla Praha 2013 5; 61 155
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Dumek Václav Bitters Superior Cyklofit team 1; 2; 313 406
Jirák Richard Liberec 2; 3; 4; 352 347
Jiroutek Martin Mníšek 4; 141 350
Vencl Martin 3; 11; 2; 1; 369 158
Blažek František Bakajda 4; 87 367
Bulíř Hubert 8; 43 476
Dlouhý Matyáš IVAR CS - Author Team 10; 21 329
Fatka Jakub Pocta 9; 32 477
Fiala David 2014 14; 7 177
Fiala Tomáš 2014 12; 9 176
Horák Josef 19; 2 371
Kaltman Jakub Ústí nad Labem 2014 1; 120 183
Klaudy Jakub 17; 4 334
Melša Petr 16; 5 181
Nedvěd Tomáš 5; 76 488
Palounek Ondřej 7; 54 327
Procházka Jiříček 2014 20; 1 468
Skuba Jaromír HAVEN 6; 65 339
Soukol Jiří 15; 6 470
Štěpánek Jáchym Bike & Ski Bakajda 18; 3 182
Vepřek Filip 13; 8 473
Kůla Václav Semčice 1; 101
Kovář Daniel Kolín 1; 104 340
Vaněk Matěj Obklady Vaněk 3; 82 327
Kresta Filip 3; 82 164
Matunák Tobiáš 2; 93 299
Šámzl Denis 4; 71 166
Havlíček Kryštof HARRANTI Harrachov 2014 3; 81 591
Ježek Jakub DM Racing 2014 2; 92 109
Mládek Denis 2014 1; 103 76
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Bendová Tereza Cyklo Benda team 2013 1; 2; 2; 6; 3; 2; 653 46 S
Cicháková Anna Magdalena BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2013 4; 5; 5; 5; 5; 7; 6; 467 180 S
Famfulíková Elena BAKAKO Nová Paka 2013 3; 4; 1; 2; 2; 4; 4; 631 14 S
Knoblochová Kristýna IVAR CS AUTHOR TEAM 2012 5; 7; 4; 4; 2; 3; 516 81 S
Lhotáková Sofie Rohozec Amulet Team 2013 2; 1; 3; 1; 1; 1; 1; 744 79 S
Machová Zuzana Hočo Počo 2012 8; 8; 14; 95 355
Procházková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2013 6; 6; 7; 10; 215 17 S
Tvrzníková Magdaléna 2012 7; 13; 8; 10; 11; 133 75 S
Bártová Eliška 14; 2 506
Bulířová Nina 11; 5 475
Černá Kristýna 15; 1 217
Čižinská Mia MADesign World Racing 2012 3; 4; 5; 5; 304 218
Havelková Bára CYKLO Modlibov 2012 6; 9; 88 387
Kohoutová Kateřina Triatlon MB 2012 12; 4 340
Patkaňová Veronika Piráti 2012 9; 27 347
Sedláčková Michaela IVAR CS Author Team 2012 10; 6; 12; 72 36 S
Zemanová Rozálie Bicykl Team Ústí nad Labem 8; 38 224
Šilhánová Lucie 2012 7; 9; 64 304
Wolfová Amálka Beany 2012 3; 3; 7; 222 112 S
Farova Aneta IVAR CS - AUTHOR TEAM 2012 8; 13; 37 247
Paulusová Klára Bakako Nová Paka 2013 6; 8; 94 249
Gajdíčková Lucie 2013 15; 2 270
Tokarová Linda Liberec 2013 16; 1 207
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Dumek Ondřej BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2012 4; 5; 11; 3; 10; 374 74 S
Dvořák Matouš Cis systems 2013 15; 13; 16; 18; 19 174 S
Havel Matěj BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2012 9; 7; 8; 6; 7; 8; 304 126 S
Hikl Milan KOSMOS BIKES 2000 17; 24; 6 412
Jelínek Bruno Dukla Liberec 2013 11; 11; 9; 10; 9; 17; 11; 114 24 S
Juris Šimon BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2013 13; 9; 12; 11; 13; 63 125 S
Kašše Matěj HOJG 16; 4 417
Kněbort Vojtěch 2012 18; 20; 22; 19 182
Kudrna Matyáš BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2012 3; 4; 5; 4; 2; 2; 3; 675 8 S
Lodr Oliver BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2012 1; 1; 1; 1; 1; 1; 826 5 S
Mádlík Ondřej 2012 12; 19; 15; 12; 10; 15; 12; 63 371
Moulis Lukáš Ivar CS Author Team 2012 5; 6; 3; 5; 3; 5; 4; 570 12 S
Mrklas Štěpán Mihoko Rádlo 2013 19; 29; 17; 14; 13; 20; 16; 22 10 S
Provazník Jakub SDH Maršovice 2012 10; 8; 7; 9; 160 85 S
Šorf Jakub SK Svojkov Haven 2012 2; 3; 2; 3; 1; 4; 5; 716 194 S
Trávníček Kryštof Ride for fun 2012 14; 23; 13; 14; 13; 19; 40 105 S
Vokřínek Matěj 2012 6; 9; 4; 6; 8; 9; 372 300 S
Vokřínek ŠImon ST Bike Team 2013 8; 10; 10; 11; 10; 14; 163 37 S
Zelený Jakub SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 2012 7; 8; 6; 7; 5; 8; 7; 385 91 S
Benda Stanislav Express CZ Scott Team Kolín 2; 120 221
Cervinek Vojtech 14; 18 225
Černý Filip CYKLO Modlibov 2012 16; 15; 21 384
Černý Viktor LAWI 7; 65 363
Drápal David 30; 2 514
Fatka Felix POCTA 12; 20 478
Jagrik Jan 26; 6 365
Kůla Jan 27; 16; 7 394
Najman Marek 17; 15 382
Novák Tomáš 2012 13; 19 227
Ochrana Matyáš 2012 24; 8 220
Sedláček Mikuláš CykloŠauer 2012 21; 11 219
Svoboda Martin PETAS TEAM 15; 17 497
Trs Matěj Avast šauer 2012 18; 14 492
Urbanec Čeněk 28; 4 370
Vacek Matěj Lucifers 31; 1 226
Velich Ondřej ESA z PRALESA 22; 10 230
Vondráček David 25; 7 228
Sedlák Robin SK Svojkov Haven 14; 4
Verner Barnabáš 2013 12; 6 136
Plůcha Václav 2012 11; 4 198
Semerád Marek SRAM MITAS TREK team 2012 2; 2; 211 7 S
Penc Martin 15; 4 284
Polák Štěpán Příchovice 2012 17; 23; 6 145
Staněk Tomáš 2012 18; 1 149
Valeš Čeněk Turnov 2012 4; 6; 6; 220 123 S
Dulanský Filip HERBY SERVIS 2013 12; 15 548
Havlík Denis 2012 16; 11 574
Ježek Adam HARRANTI Harrachov 2012 19; 8 581
Klinger Mukuláš Cyklo Benda 2013 25; 2 595
Ledecký Václav 2013 26; 1 557
Večerník Radim SDH Držkov 2012 21; 6 544
Vozka Ondřej Cvklofit 2012 14; 13 592
Hastrdlo Lukáš 2013 17; 3 235
Penz Antonín Osečná 2013 18; 2 274
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Bažantová Anežka Cyklo Benda team 2010 1; 2; 5; 2; 2; 1; 1; 760 45 S
Bohánská Vanesa Rohozec Amulet Team 2010 2; 1; 1; 1; 3; 3; 725 177
Brosche Adriana 2010 12; 15; 7 187
Dajčová Amálie BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2010 4; 6; 4; 4; 7; 6; 6; 498 113 S
Famfulíková Barbora BAKAKO Nová Paka 2010 6; 5; 9; 9; 5; 8; 8; 358 13 S
Hájková Sofie IVAR CS AUTHOR TEAM 2010 9; 9; 11; 85 188
Kunčíková Magdalena Spartak Vrchlabí 11; 16; 8 348
Kussmannová Nelly Bicykl Kříž Team Ústí n/Labem 2011 5; 10; 6; 5; 8; 5; 7; 416 55 S
Lanková Lucie Liberec 14; 1 409
Lhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team 2010 7; 8; 8; 6; 1; 3; 2; 502 78 S
Paříková Adéla Kosmos bikes Mladá Boleslav 2011 3; 4; 11; 7; 6; 4; 4; 531 102 S
Procházková Martina BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2011 10; 11; 10; 11; 16; 51 16 S
Šafránková Markéta SxSoft 2010 13; 12; 12; 14; 18; 10 42 S
Zelená Lucie BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2010 8; 7; 3; 10; 4; 2; 5; 468 92 S
Budíčková Eliška CK 1967 Č. Kamenice 11; 9 550
Čižinská Emma iVAR CS 2010 14; 12; 7; 12; 63 255
Havlová Nela 2010 18; 2 267
Jarešová Julie Rohozec Amulet Team 15; 5 533
Kolajtová Pavlína 2010 12; 8 260
Petrová Barbora 2010 17; 3 269
Picková Adéla 19; 1 296
Sporyschová Nela Ivar CS Author team 3; 2; 3; 290 256
Vozková Veronika BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2010 13; 10; 8; 9; 10; 10; 117 69 S
Vernerová Alena Ivar-CS Author Team 2011 7; 12; 14; 55 539
Ptačovská Adélka Beko racing team 2011 14; 17; 3 308
Rudolfová Elisabeth 13; 2 320
Ptáčková Tereza 13; 1 172
Valešová Alžběta Turnov 2010 11; 9; 9; 60 124 S
Berková Leontýnka 2011 13; 13; 9 68 S
Ledecká Viktorie 2011 15; 1 558
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Beneš Adam BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2011 12; 18; 12; 9; 7; 11; 150 15 S
Bondy Štěpán BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2011 5; 6; 5; 3; 7; 4; 5; 559 4 S
Burgermeister Karel Cyklo Benda team 2010 14; 19; 8; 15; 13; 16; 18; 94 48 S
Cichák Mikuláš BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2010 8; 9; 6; 8; 22; 5; 8; 353 21 S
Dlouhý Jonáš Liberec 2011 18; 21; 24; 14 183
Fara Jan Ivar Author Team 2010 6; 3; 2; 6; 4; 6; 7; 561 72 S
Gamba Filip BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2011 11; 20; 14; 11; 20; 13; 70 1 S
Hataš Jonáš Rohozec Amulet Team 9; 10; 81 176
Hladík František IVARCS - AUTHOR TEAM 2010 1; 1; 1; 1; 1; 1; 4; 842 420 S
Hoffmann Šimon MOVS 2010 3; 8; 9; 12; 15; 287 96 S
Kašše Jakub HOJG 21; 1 416
Knobloch Adam IVAR CS – Author team 2010 2; 4; 4; 2; 11; 2; 634 80 S
Mazáč Mikuláš SWSL SKI CLUB LUČANY 2010 17; 18; 15; 15; 16; 47 70 S
Meier Vašík IVAR CS - AUTHOR TEAM 2011 4; 7; 3; 2; 2; 1; 668 40 S
Novák Vojtěch SKI Racing MB 2010 13; 10; 17; 14; 18; 70 358
Pohořalý Ondra 20; 15; 3 389
Pražák Jáchym TJ Delfín Jablonec 2011 19; 17; 22; 19 179
Schafër Josef BEKO Bike Racing Team 2010 7; 7; 6; 10; 6; 322 66 S
Tomeš Roman SWSL SKI CLUB LUČANY 2010 16; 14; 20; 18; 24; 23; 29 18 S
TRLLO Lukáš BAKAKO 2010 15; 21; 13; 19; 17; 25; 19; 43 100 S
Třeska Lukáš BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2010 10; 17; 7; 11; 8; 9; 12; 199 28 S
Andrt Vojtěch 2010 22; 9 253
Bradáč Michal DUKLA Praha 2010 5; 5; 164 257
Hataš Tomáš Rohozec Amulet Team 2010 12; 19 357
Havelka Ondřej CYKLO Modlibov 2010 26; 5 386
Havlíček Adam Dukla Praha 2; 119 258
Jachek Filip 2010 27; 4 263
Jelínek Lukáš LYKO KLUB Prachatice 11; 20 399
Kaltman Petr Ústí nad Labem 2010 25; 6 270
Kampík Prokop Rohozec Amulet Team 23; 8 552
Meuchar Martin 16; 15 283
Ochrana David 2010 29; 2 259
Petr Matyáš 2010 28; 3 268
Strakatý Šimon DUKLA Praha 2010 15; 16 372
Šlambor Martin PAKLI SPORT KLUB 2010 14; 17 543
Trejtnar Jonáš Bakajda 13; 18 222
Vojtíšek Toník NOSWISS BAKOV 2010 30; 1 342
Zelenka Aleš 24; 7 545
Petrák Tobias Pocta 2010 11; 12; 21 9 S
Rajnoch Marek IVAR CS Author Team 2010 10; 16; 9; 61 83 S
Šalanda Adam SWSL SKI CLUB LUČANY 2011 4; 9; 3; 3; 3; 430 25 S
Veselý Tobiáš Bike and ski BAKAJDA 2011 12; 4
Dinga Jan BSK RACING JUNIORS 2010 13; 10 344
Hájek Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 2010 10; 5; 13; 10; 148 89 S
Josel Jan Bitters Superior Cyklofit Team 2011 21; 24; 6 321
Šilhán Pavel Cyklofit 2010 22; 27; 26; 3 305
Brázda Filip 2011 26; 2 147
Holec Daniel BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2010 21; 19; 16 23 S
Kanzal Šimon 20; 8 139
Michal Jakub IVT tepelná čerpadla 2011 16; 12 290
Nosek Lukáš 25; 3 282
Šámal Max 27; 1 165
Uher Kryštof Rohozec Amulet 2011 19; 21; 15 293
Weisheitel Jakub 23; 5 291
Foit Martin Cvklo Benda 2011 23; 5 596
Foltýn Otakar Jílové u Držkova 2010 14; 14 569
Mládek David DM Racing 2010 8; 50 570
Souček Jakub BICYKL Kříž Ústí/L. 2011 22; 6 568
Valenta Vítek Cyklo Benda 2010 26; 2 675
Hataš Jan Rohozec Amulet Team 2010 14; 13 203
Tokar Adam Liberec 2011 25; 2 206 S
Václavík Jakub Cyklokroužek Český Krumlov 2010 20; 7 209
Vomáčko Vítek Štěchovice 2010 17; 10 258
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Burgermeisterová Lucie Cyklo Benda team 2008 2; 5; 4; 4; 2; 2; 4; 609 47 S
Hašková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2009 7; 7; 5; 9; 213 20 S
Hiklová Kateřina 2009 6; 7; 6; 3; 7; 4; 8; 412 104 S
Jiroutková Michaela Mníšek 8; 62 351
Kněbortova Barbora 2008 5; 8; 5; 5; 9; 6; 367 181
Kyselová Aneta IVAR CS Author Team 2008 1; 2; 1; 3; 5; 567 140 S
Petrof Johana BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2008 4; 10; 6; 6; 272 30 S
Pokorná Adélka BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2009 9; 13; 7; 10; 8; 7; 173 116 S
Schafërová Magdaléna BEKO Bike Racing Team 2008 3; 2; 1; 1; 482 67 S
Austová Tereza Aktivit bike team 2009 12; 6; 61 273
Černá Jolana LAWI 15; 3 364
Frydrychová Karolínka TJ Škoda Auto MB 2009 4; 1; 3; 278 362
Hovorková Simona Bicykl Kříž Team Ústí n. L. 2008 9; 29 547
Jachková Sofie 2008 14; 4 290
Jelínková Nicol Express CZ SCOTT TEAM Kolín 3; 95 292
Jůnová Nela LYKO KLUB Prachatice 6; 62 398
Kasalová Šárka Bakajda 2009 17; 1 271
Kolářová Babeta Dukla Praha 2009 1; 1; 226 277
Soukupová Lucie CK 1967 Č. Kamenice 11; 7 549
Stránská Adéla IVAR CS - Author Team 2008 2; 3; 191 294
Vetešníková Ester 2008 16; 2 291
Kuchařová Evelína BSK racing juniors 2008 8; 4; 3; 194 131 S
Blažejová Tereza 10; 11 283
Kleinová Adriana 2009 7; 41 678
Rezlerová Nikola SKI Desná 2009 5; 63 540
Špicarová Karolína Cyklo Špicar 2008 2; 98 260
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Beran Martin IVAR CS Author Team 2008 17; 25; 17; 19; 16 56 S
Berka Tadeáš BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2009 7; 17; 12; 6; 11; 15; 13; 204 39 S
Dlouhý Matouš BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2008 16; 29; 16; 19; 17; 25 29 S
Hataš David Rohozec Amulet Team 2008 5; 10; 9; 6; 265 175
Horák Adam BEKO Bike Racing Team 2008 4; 8; 3; 2; 3; 4; 4; 637 59 S
Jelínek Ondřej Dukla Liberec 2009 12; 19; 8; 9; 10; 9; 10; 170 22 S
John Antonín IVAR CS Author Team 2008 2; 6; 1; 4; 4; 6; 635 32 S
John Eduard IVAR CS Author Team 2009 3; 9; 2; 3; 14; 2; 3; 640 117 S
Jungwirth Štěpán Dukla Liberec 2008 1; 5; 4; 1; 1; 3; 1; 771 3 S
Kolajta Adam IVAR CS AUTHOR TEAM 2008 6; 11; 6; 11; 15; 7; 12; 279 108 S
Königsmark Honzík CYKLOKROS MILOVICE 2009 13; 21; 16; 14; 17; 19; 40 86 S
Kučera Radim BEKO Bike Racing Team 2009 9; 12; 11; 7; 7; 12; 8; 238 60 S
Kudrna Tomáš BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2009 8; 13; 10; 8; 8; 13; 7; 256 6 S
Mádlík Vojtěch Bakako Nová Paka 2009 15; 30; 19; 18; 20; 20; 20; 20 373
Moulis Ondřej IVAR CS - AUTHOR TEAM 2009 11; 14; 7; 13; 9; 8; 9; 195 11 S
Podhaiský Ondřej TJ AŠ Mladá Boleslav 2009 10; 11; 6; 109 127 S
Voborník Filip IVAR CS - AUTHOR TEAM 2008 14; 7; 5; 5; 2; 1; 2; 563 94 S
Aleš Daniel 34; 2 348
Andrt Štěpán 2008 23; 13 281
Bursa Filip LYKO KLUB Prachatice 2008 2; 124 397
Dörner Jakub HAVEN SK Svojkov 33; 3 343
Hanuš František POCTA 2008 1; 135 289
Hendrich Daniel Maximus Expres CZ - Scott Team Kolín 2008 3; 113 288
Hrdina Josef 2009 26; 10 332
Kult Matěj 32; 4 496
Kysela Matěj BSB Bakajda 2009 31; 5 278
Lisý Vít EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 4; 102 297
Mareček Jan Kněžmost 2008 27; 9 280
Marek Miki Dukla Praha 22; 14 272
Ochrana Filip 2008 35; 1 285
Orság Kryštof EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 2008 18; 18 284
Pícha Vojtěch BBRacing 16; 20 252
Šulc Tomáš Bakov nad Jizerou 24; 12 282
Veselý Vilém Ivar CS Author Team 2009 15; 13; 10; 15; 61 274
Vítek Vítek 2008 28; 8 293
Zeman Jakub Bicykl Team Ústí nad Labem 20; 16 276
Gorog Štěpán Ivar-CS Author Team 2008 14; 12; 12; 14; 34 222
Stránský Jiří STPA 15; 5
Uhlík Michal STPA 2009 18; 2
Brzák Daniel SPORT Brzák 17; 3 324
Janeček Denis Sportteam Hrádek n. Nisou 2008 15; 16; 18; 17 316
Ptačovský Ladislav Beko racing team 2009 10; 21; 24 309
Brázda Jim 2008 19; 2 146
Kroupa Ondřej Nová Ves n. N. 2008 13; 8 144
Nosek Pavel 18; 3 281
Půbal Matouš TJ Škoda Auto MB 2008 5; 5; 5; 234 167
Dlouhý Vojtěch KHK Lučany n. N. 2008 14; 16; 18 600
Krejčík Michal KHK Lučany n. N. 2008 22; 1 686
Lodek Pavel KHK Lučany n. N. 2008 21; 2 688
Raab Jáchym 2008 16; 7 553
Sýkora Matěj KHK Lučany n. N. 2008 18; 22; 8 685
Weber Sebastian HARRANTI Harrachov 2009 17; 6 559
Kuzel Jan KHK Lučany 2008 24; 1 276
Tokar Matěj Liberec 2009 23; 2 208 S
Vomáčko Antonín Štěchovice 2008 11; 14 259
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Beranová Jana IVAR CS - AUTHOR TEA 2006 7; 11; 6; 9; 8; 4; 279 57 S
Dlouhá Aneta IVAR CS - AUTHOR TEAM 2007 2; 1; 3; 1; 2; 601 99 S
Koňáková Eliška Jablonec nad Nisou 2007 12; 7; 43 403
Kunčíková Ella Spartak Vrchlabí 2007 5; 12; 134 349
Mistrová Vanessa Bitters Superior Liberec 2007 11; 9; 25 184
Nováková Valerie SKI Racing MB 2007 9; 13; 10; 9; 8; 113 357
Sedláčková Veronika IVAR CS Author Team 2007 3; 5; 5; 7; 7; 8; 433 35 S
Trllová Šárka Bakako Nová Paka 10; 15; 10; 38 352
Václavů Martina Ivar CS Author Team 2007 4; 6; 8; 6; 6; 7; 401 84 S
Volejníková Natalie BEKO Bike Racing Team 2007 1; 3; 3; 2; 4; 2; 4; 671 62 S
Volejníková Nikola BEKO Bike Racing Team 2006 6; 7; 7; 4; 5; 3; 6; 445 63 S
Vyhnisová Viktorie IVAR CS - AUTHOR TEAM 2007 8; 10; 9; 8; 5; 11; 205 192 S
Cebulová Klára Bitters Superior Cyklofit Team 2006 8; 5; 107 554
Königsmarková Alena CYKLOKROS MILOVICE 2007 16; 10; 10; 26 87 S
Kovaříková Iva Bicykl team Ústí n. O. 1; 117 287
Nováčková Anežka BSB Bakajda 2007 17; 1 335
Stehlíková Tereza Bicykl team Ústí n. O. 2007 9; 29 286
Strakatá Vendula DUKLA Praha 2007 4; 4; 161 373
Viková Hanka Dukla Praha 2007 2; 106 302
Vopršalová Kateřina BAKAKO Nová Paka 2006 14; 4 556
Rajnochová Barbora IVAR CS Author Team 2007 2; 1; 3; 5; 366 193 S
Dušková Kateřina BEKO Bike Racing Team 2007 2; 1; 3; 297 65 S
Čapková Claudie IVAR CS Author Team 2007 6; 9; 77 115 S
Rozsypalová Adéla IVAR CS Author Team 2006 1; 112 219
Trnková Anna 2007 12; 1 51 S
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Bažant Kryštof Cyklo Benda team 2007 1; 1; 1; 3; 1; 1; 1; 800 44 S
Havel Marek BEKO Bike Racing Team 2006 10; 17; 16; 18; 11; 16; 42 64 S
Hoffmann Ondřej MOVS 2007 6; 14; 12; 10; 9; 14; 171 95 S
Horák Martin BEKO Bike Racing Team 2007 8; 15; 11; 12; 9; 12; 118 58 S
Kratochvíl Václav Cyklo Benda team 2006 4; 4; 5; 4; 3; 5; 6; 556 122 S
Kristl Lukáš IVAR CS Autor Team MB 2007 7; 11; 9; 13; 12; 8; 10; 189 111 S
Löffler Dennis BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2007 9; 14; 15; 18; 54 98 S
Meier Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 2006 3; 8; 6; 10; 4; 8; 414 41 S
Polák Matyáš KC Kooperativa 2006 5; 8; 8; 5; 3; 5; 447 73 S
Smejkal Adam IVAR CS 2007 2; 3; 2; 2; 501 415
Arnold Adam 2007 7; 7; 108 355
Bartoš Karel TJ Lokomotiva Nymburk 16; 6 562
Bradáč Adam DUKLA Praha 2006 2; 1; 226 312
Dohalský Leoš 19; 3 298
Havelka Matěj Ivar CS Author Team 2007 9; 7; 79 303
Hradiský Zdeněk Ivar CS Author Team 2006 6; 3; 7; 211 311
Minařík Adam 20; 2 479
Paulus František Bakako Nová Paka 2007 10; 9; 6; 13; 121 553
Pekař Matěj IVAR CS - Author Team 2006 5; 4; 156 313
Selvek Vojtěch BAKAKO Nová Paka 13; 9 558
Severyn Richard Expres.CZ-Scott TEAM Kolín 2007 12; 10 306
Schwarz Pepa Slunečná 2007 21; 1 308
Sulc Filip Bakov nad jizerou 18; 4 301
Hájek Tomáš IVAR CS AUTHOR TEAM 2007 2; 6; 6; 2; 3; 431 88 S
Melichar Josef Ivar-CS Author Team 2006 10; 11; 22 137
Endrych Matěj DUKLA Liberec 2007 15; 2 341
Hofman Eliáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 2007 7; 4; 138 26 S
Jungwirth František DUKLA Liberec 2006 11; 8; 7; 99 2 S
Kniha Petr KC KOOPERATIVA 2006 5; 4; 2; 268 90 S
Franz Matyáš SDH Frýdštejn 2006 16; 4 141
Hrouda Hugo 14; 6 168
Martyš Michal KSM Hrádek 2007 19; 21; 2 152
Michal Tomáš IVT tepelná čerpadla 2007 17; 3 289
Pekárek Tomáš 13; 7 286
Havel Richard KHK Lučany n. N. 2006 15; 3 687
Nechutný Filip XC Malá Skála 2007 13; 5 587
Novák Viktor KHK Lučany n. N. 2007 14; 4 598
Schäfer Jiří KHK Lučany 2007 17; 20; 3 599
Šelmecí Vojtěch HERBY SERVIS 2007 12; 6 549
Valenta Petr Cyklo Benda 2007 16; 2 676
Weber Maxmilián HARRANTI Harrachov 2007 10; 18 560
Blažek Jan Rorace team Pyšely 2007 19; 3 263
Blažek Matěj Rorace team Pyšely 2007 17; 5 264
Hastrdlo Tomáš 2006 15; 7 236
Karásek Vojtěch Turnov 2007 9; 33 242
Pávek Lukáš Beko Lbc 2007 11; 11 269
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Koňáková Martina 2005 2; 3; 3; 4; 419 153
Staňková Aneta Bakako Nová Paka 2004 1; 6; 3; 1; 2; 3; 616 353
Tůmová Sofie KSM Hrádek 2004 3; 4; 4; 6; 5; 415 271
Dostálová Anna LYKO KLUB Prachatice 2005 2; 95 396
Jeřábková Bára IVAR CS Author Team 5; 62 560
Kolářová Justýna Dukla Praha 2004 3; 84 320
Kovaříková Iva Bicykl Kříž Team Ústí n. L. 4; 73 378
Marková Adéla Dukla Praha 2005 1; 106 315
Hladíková Kateřina Ivar-CS Author Team 2004 1; 103 441
Nováková Karla Spartak MTB Vrchlabí 2; 92
Martincová Tereza KSM Hrádek 2004 2; 3; 176 317
Kuchařová Pavlína BSK racing juniors 2005 1; 2; 199 132 S
Podlipná Barbora Bakako Nová Paka 2004 5; 4; 134 228
Půbalová Nela TJ Škoda Auto MB 2004 1; 1; 211 589
Bohatá Nela Harrachov 2004 2; 94 273
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Bajer Jan BAKAKO Nová Paka 2005 1; 4; 4; 1; 2; 3; 4; 664 93 S
Franc Marek Cyklo Benda team 2004 3; 8; 2; 5; 373 49 S
Hroch Vítek BEKO Bike Racing Team 2004 5; 7; 6; 3; 4; 4; 9; 465 61 S
Krásný Ondra KSM Hrádek 2004 4; 13; 7; 7; 11; 8; 270 186
Mádlík Petr Bakako Nová Paka 2005 2; 6; 5; 4; 3; 7; 7; 517 372
Posledník Matouš BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2005 8; 6; 10; 11; 125 27 S
Šulc Adam Superior Cyklofit Cycling Team 2005 7; 14; 5; 8; 13; 179 128 S
Zeman Radim Bike & Ski Bakajda 2004 6; 6; 8; 194 53 S
Bělka Lukáš Aktivit Bike team 2004 9; 2; 5; 5; 256 528
Čermák Voel IVAR CS 2005 5; 3; 9; 180 564
Černý Patrik SK VELO Praha 11; 4 557
Hovorka Daniel Bicykl Kříž Team Ústí n. L. 2005 10; 15 546
Kuba Jakub BikeClinikTeam 2005 12; 3 328
Pařez Tomáš Express CZ SCOTT TEAM Kolín 3; 92 317
Rozsypal Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 2004 2; 2; 1; 311 318
Vencl Libor Eleven Mercede-Benz Mitas team 2004 1; 114 319
Ježek Václav 2005 1; 107 412
Pařík Vojtěch 2004 1; 110 285
Zikeš Otto BEKO Bike Racing Team 2005 9; 10; 12; 37 110 S
Dubeš Adam SSC Žel. Brod 2005 12; 2 679
Hellmich Jonáš KC Kooperativa Jablonec 2005 6; 3; 148 682
Pávek Matyáš Kooperativa JBC 2004 1; 2; 214 681
Rubánko Lukáš SKJ Liberec 2005 10; 13 238
Šurík Jakub Agency trasnport.cz 2005 6; 57 246
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Andrle Jakub 5; 6; 205 402
Bárta Tadeáš 2014 15; 11; 10; 37 190
Benda Tadeáš Cyklo Benda team 2016 9; 14; 5; 9; 10; 172 106 S
Budina Tobiáš Liberec 14; 8 410
Dlouhý Matyáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 2014 1; 1; 1; 1; 1; 1; 799 101 S
Doležalová Nahtaly 2014 7; 3; 4; 9; 4; 5; 5; 496 97 S
Dumek Václav Bitters Superior Cyklofit team 2014 3; 5; 3; 4; 1; 2; 655 407
Havel Josef Bitters Superior Cyklofit team 20; 2 185
Jirák Richard LBC 6; 2; 14; 233 400
Machová Anička Hočo Počo 2014 12; 12; 15 356
Meierová Karolína IVAR CS AUTHOR TEAM 2015 17; 18; 18; 19; 16 405
Mrklas Mikuláš MIHOKO Rádlo 2015 8; 7; 7; 15; 9; 7; 9; 276 178
Nedvěd Matyáš 13; 9 411
Pipková Justýna Albrechtice v J. H. 11; 10; 35 413
Ptáček Lukáš Vratislavice 19; 3 419
Ptáček Vojtěch Vratislavice 18; 4 418
Semeraková Adéla Jablonec 16; 20; 10; 24 404
Tichá Tereza 2014 2; 1; 2; 7; 3; 2; 3; 711 142
Tvrzníková Marie Stará Boleslav 21; 1 354
Vencl Martin 4; 4; 5; 2; 424 157
Vokřínková Anežka Kořenov 10; 4; 118 359
Bártová Magdaléna 2; 108 159
Čtyroká Ema 9; 31 377
Fryntová Josefína 15; 5 161
Hodboďová Anna 13; 7 529
Klacková Alžběta 16; 4 518
Knesplová Eliška 11; 9 157
Kojzarová Markéta Ferrotherm 6; 64 519
Kožíšková Veronika 12; 8 524
Králová Amálie 8; 42 515
Mázdrová Viktorka Boreček-Dubeček 10; 20 164
Myšková Aneta 17; 3 480
no name 539 7; 53 539
Nováková Tereza CYKLO SAUER 2014 14; 6 186
Sajdlová Lucinka Bike Západní 5; 75 163
Šauerová Amálie CykloŠauer 19; 1 160
Kohout Libor Triatlon MB 12; 7 338
Kolomazník Josef Dýně Racing Club 6; 6; 7; 163 165
Melša Petr 3; 96 189
Nayperk Daniel TJ Sokol Podlázky 17; 2 522
no name 531 9; 30 531
Patkaň Štěpán Piráti 18; 1 345
Sedláček Kristián CykloŠauer 16; 3 158
Šavrda Filip 2014 10; 19 261
Štěpánek Jáchym Bike & Ski Bakajda 2014 15; 4 190
Vaníček Matyáš 8; 41 532
Vašek David 13; 6 494
Pánková Johanka Kněžmost 2015 8; 8; 70 224
Bělecký Jan Bitters Superior 17; 7 196
Broulík Radek 12; 12 329
Coufalová Linda 22; 2 328
Jirák Albert 23; 1 332
Krajňáková Zoe Bitters Superior Cyklofit Team 2015 16; 16; 9 199
Kysela Filip 2015 19; 11; 11 313
Ludvíková Rozálie Dřevoplast 2014 13; 11 338
Rudolf Matyáš 3; 101 319
Semerádová Emma POCTA 2015 8; 6; 107 330
Soukup Matěj PHOTO BY PAJA 21; 3 336
Vaněk Matěj Obklady Vaněk 2; 112 318
Wolf Mirek Beany 2016 11; 13; 17 342
Gǒtze Marie 8; 36 162
Karel Tobiáš 12; 2 129
Koreček Tonda 2014 13; 1 163
Nedvěd Tomáš 11; 3 133
Staněk Vojta 2015 5; 69 150
Šlosarová Vanessa SKI TEAM LIBEREC 2014 6; 14; 4; 149 52 S
Beneš Ondřej 2015 14; 8 583
Dudev Jan 2015 20; 2 572
Duchek Vojtěch 2014 16; 6 684
Havlíková Vanessa 2015 4; 88 573
Jindrák Vojtěch 2014 8; 44 561
Kaufman Richard 2013 17; 5 556
Mašek Lukáš Velké Hamry 2014 3; 99 597
Novotný Jakub DIG-DA-HE 2015 18; 4 584
Reider Matyáš 2015 21; 1 545
Rezller Vladimír JKL Desná 2014 11; 11 677
Večerník Oskar SDH Držkov 2014 6; 66 543
Vokřínek Tomáš ST Bike team 2015 13; 15; 11 575
Voláková Anička Jílové u Držkova 2014 12; 10 562
Horyna Vojtěch Brada Rybníček 2015 7; 50 248
Sechovek Jan Dubnice 2015 14; 3 241

2018

ELEVEN Dětský MTB cup 2018

2017

ELEVEN Dětský MTB cup 2017

2016

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2015

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2014

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2013

Dětský MTB CUP Libereckého kraje - průběžné výsledky