Přihlásit
ELEVEN Dětský MTB cup 2018 - 2018
Závodník Team Ročník Kategorie 0̸ Umístění Závodů
Lodrová Amelie BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2015 Bobice 4 6
Pipková Justýna Albrechtice v J. H. Bobice 6 1
Šafránková Zuzana SxSoft 2015 Bobice 4.4 5
Šlosarová Vanessa SKI TEAM LIBEREC 2014 Bobice 3.6 5
Tichá Tereza Pavoučci 2014 Bobice 2.67 6
Tvrzníková Markéta 2014 Bobice 1 6
Zavadilová Ema HKNMPSM Bobice 5 1
Blažková Barbora Bakajda Bobice 7 1
Čadilová Klára Čača team 2014 Bobice 9 1
Černá Zuzana CYKLO Modlibov 2014 Bobice 17 1
Dohalská Alena Bobice 13 1
Dvořáčková Anna 2014 Bobice 12 1
Gondová Amálie Bobice 2 1
Hrubá Eliška Bobice 15 1
Jagriková Aneta Bobice 16 1
Najmanová Nella Bobice 11 1
Rysová Kateřina Bobice 8 1
Špačková Karla Úvaly Bobice 14 1
Tíkalová Magdalena Bobice 5 1
Volfová Nela Kajak Klub Brandýs nad Labem 2014 Bobice 4 1
Vyšohlíd Eliška Bobice 18 1
Ludvíková Rozálie Dřevoplast Bobice 3 1
Šulcová Eva Bobice 3 1
Tučková Adéla Praha 2013 Bobice 5 1
Dumek Václav Bitters Superior Cyklofit team Bobíci 1.5 2
Jirák Richard Liberec Bobíci 3 3
Jiroutek Martin Mníšek Bobíci 4 1
Vencl Martin Bobíci 4.25 4
Blažek František Bakajda Bobíci 4 1
Bulíř Hubert Bobíci 8 1
Dlouhý Matyáš IVAR CS - Author Team Bobíci 10 1
Fatka Jakub Pocta Bobíci 9 1
Fiala David 2014 Bobíci 14 1
Fiala Tomáš 2014 Bobíci 12 1
Horák Josef Bobíci 19 1
Kaltman Jakub Ústí nad Labem 2014 Bobíci 1 1
Klaudy Jakub Bobíci 17 1
Melša Petr Bobíci 16 1
Nedvěd Tomáš Bobíci 5 1
Palounek Ondřej Bobíci 7 1
Procházka Jiříček 2014 Bobíci 20 1
Skuba Jaromír HAVEN Bobíci 6 1
Soukol Jiří Bobíci 15 1
Štěpánek Jáchym Bike & Ski Bakajda Bobíci 18 1
Vepřek Filip Bobíci 13 1
Kůla Václav Semčice Bobíci 1 1
Kovář Daniel Kolín Bobíci 1 1
Vaněk Matěj Obklady Vaněk Bobíci 3 1
Kresta Filip Bobíci 3 1
Matunák Tobiáš Bobíci 2 1
Šámzl Denis Bobíci 4 1
Havlíček Kryštof HARRANTI Harrachov 2014 Bobíci 3 1
Ježek Jakub DM Racing 2014 Bobíci 2 1
Mládek Denis 2014 Bobíci 1 1
Bendová Tereza Cyklo Benda team 2013 Předžákyně 2.67 6
Cicháková Anna Magdalena BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2013 Předžákyně 5.29 7
Famfulíková Elena BAKAKO Nová Paka 2013 Předžákyně 2.86 7
Knoblochová Kristýna IVAR CS AUTHOR TEAM 2012 Předžákyně 4.17 6
Lhotáková Sofie Rohozec Amulet Team 2013 Předžákyně 1.43 7
Machová Zuzana Hočo Počo 2012 Předžákyně 10 3
Procházková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2013 Předžákyně 7.25 4
Tvrzníková Magdaléna 2012 Předžákyně 9.8 5
Bártová Eliška Předžákyně 14 1
Bulířová Nina Předžákyně 11 1
Černá Kristýna Předžákyně 15 1
Čižinská Mia MADesign World Racing 2012 Předžákyně 4.25 4
Havelková Bára CYKLO Modlibov 2012 Předžákyně 7.5 2
Kohoutová Kateřina Triatlon MB 2012 Předžákyně 12 1
Patkaňová Veronika Piráti 2012 Předžákyně 9 1
Sedláčková Michaela IVAR CS Author Team 2012 Předžákyně 9.33 3
Zemanová Rozálie Bicykl Team Ústí nad Labem Předžákyně 8 1
Šilhánová Lucie 2012 Předžákyně 8 2
Wolfová Amálka Beany 2012 Předžákyně 4.33 3
Farova Aneta IVAR CS - AUTHOR TEAM 2012 Předžákyně 10.5 2
Paulusová Klára Bakako Nová Paka 2013 Předžákyně 7 2
Gajdíčková Lucie 2013 Předžákyně 15 1
Tokarová Linda Liberec 2013 Předžákyně 16 1
Dumek Ondřej BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2012 Předžáci 6.6 5
Dvořák Matouš Cis systems 2013 Předžáci 15.5 4
Havel Matěj BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2012 Předžáci 7.5 6
Hikl Milan KOSMOS BIKES 2000 Předžáci 20.5 2
Jelínek Bruno Dukla Liberec 2013 Předžáci 11.14 7
Juris Šimon BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2013 Předžáci 11.6 5
Kašše Matěj HOJG Předžáci 16 1
Kněbort Vojtěch 2012 Předžáci 20 3
Kudrna Matyáš BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2012 Předžáci 3.29 7
Lodr Oliver BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2012 Předžáci 1 6
Mádlík Ondřej 2012 Předžáci 13.57 7
Moulis Lukáš Ivar CS Author Team 2012 Předžáci 4.43 7
Mrklas Štěpán Mihoko Rádlo 2013 Předžáci 18.29 7
Provazník Jakub SDH Maršovice 2012 Předžáci 8.5 4
Šorf Jakub SK Svojkov Haven 2012 Předžáci 2.86 7
Trávníček Kryštof Ride for fun 2012 Předžáci 16 6
Vokřínek Matěj 2012 Předžáci 7 6
Vokřínek ŠImon ST Bike Team 2013 Předžáci 10.5 6
Zelený Jakub SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 2012 Předžáci 6.86 7
Benda Stanislav Express CZ Scott Team Kolín Předžáci 2 1
Cervinek Vojtech Předžáci 14 1
Černý Filip CYKLO Modlibov 2012 Předžáci 15.5 2
Černý Viktor LAWI Předžáci 7 1
Drápal David Předžáci 30 1
Fatka Felix POCTA Předžáci 12 1
Jagrik Jan Předžáci 26 1
Kůla Jan Předžáci 21.5 2
Najman Marek Předžáci 17 1
Novák Tomáš 2012 Předžáci 13 1
Ochrana Matyáš 2012 Předžáci 24 1
Sedláček Mikuláš CykloŠauer 2012 Předžáci 21 1
Svoboda Martin PETAS TEAM Předžáci 15 1
Trs Matěj Avast šauer 2012 Předžáci 18 1
Urbanec Čeněk Předžáci 28 1
Vacek Matěj Lucifers Předžáci 31 1
Velich Ondřej ESA z PRALESA Předžáci 22 1
Vondráček David Předžáci 25 1
Sedlák Robin SK Svojkov Haven Předžáci 14 1
Verner Barnabáš 2013 Předžáci 12 1
Plůcha Václav 2012 Předžáci 11 1
Semerád Marek SRAM MITAS TREK team 2012 Předžáci 2 2
Penc Martin Předžáci 15 1
Polák Štěpán Příchovice 2012 Předžáci 20 2
Staněk Tomáš 2012 Předžáci 18 1
Valeš Čeněk Turnov 2012 Předžáci 5.33 3
Dulanský Filip HERBY SERVIS 2013 Předžáci 12 1
Havlík Denis 2012 Předžáci 16 1
Ježek Adam HARRANTI Harrachov 2012 Předžáci 19 1
Klinger Mukuláš Cyklo Benda 2013 Předžáci 25 1
Ledecký Václav 2013 Předžáci 26 1
Večerník Radim SDH Držkov 2012 Předžáci 21 1
Vozka Ondřej Cvklofit 2012 Předžáci 14 1
Hastrdlo Lukáš 2013 Předžáci 17 1
Penz Antonín Osečná 2013 Předžáci 18 1
Bažantová Anežka Cyklo Benda team 2010 Žákyně 1 2 7
Bohánská Vanesa Rohozec Amulet Team 2010 Žákyně 1 1.83 6
Brosche Adriana 2010 Žákyně 1 13.5 2
Dajčová Amálie BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2010 Žákyně 1 5.29 7
Famfulíková Barbora BAKAKO Nová Paka 2010 Žákyně 1 7.14 7
Hájková Sofie IVAR CS AUTHOR TEAM 2010 Žákyně 1 9.67 3
Kunčíková Magdalena Spartak Vrchlabí Žákyně 1 13.5 2
Kussmannová Nelly Bicykl Kříž Team Ústí n/Labem 2011 Žákyně 1 6.57 7
Lanková Lucie Liberec Žákyně 1 14 1
Lhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team 2010 Žákyně 1 5 7
Paříková Adéla Kosmos bikes Mladá Boleslav 2011 Žákyně 1 5.57 7
Procházková Martina BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2011 Žákyně 1 11.6 5
Šafránková Markéta SxSoft 2010 Žákyně 1 13.8 5
Zelená Lucie BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2010 Žákyně 1 5.57 7
Budíčková Eliška CK 1967 Č. Kamenice Žákyně 1 11 1
Čižinská Emma iVAR CS 2010 Žákyně 1 11.25 4
Havlová Nela 2010 Žákyně 1 18 1
Jarešová Julie Rohozec Amulet Team Žákyně 1 15 1
Kolajtová Pavlína 2010 Žákyně 1 12 1
Petrová Barbora 2010 Žákyně 1 17 1
Picková Adéla Žákyně 1 19 1
Sporyschová Nela Ivar CS Author team Žákyně 1 2.67 3
Vozková Veronika BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2010 Žákyně 1 10 6
Vernerová Alena Ivar-CS Author Team 2011 Žákyně 1 11 3
Ptačovská Adélka Beko racing team 2011 Žákyně 1 15.5 2
Rudolfová Elisabeth Žákyně 1 13 1
Ptáčková Tereza Žákyně 1 13 1
Valešová Alžběta Turnov 2010 Žákyně 1 9.67 3
Berková Leontýnka 2011 Žákyně 1 13 2
Ledecká Viktorie 2011 Žákyně 1 15 1
Beneš Adam BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2011 Žáci 1 11.5 6
Bondy Štěpán BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2011 Žáci 1 5 7
Burgermeister Karel Cyklo Benda team 2010 Žáci 1 14.71 7
Cichák Mikuláš BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2010 Žáci 1 9.43 7
Dlouhý Jonáš Liberec 2011 Žáci 1 21 3
Fara Jan Ivar Author Team 2010 Žáci 1 4.86 7
Gamba Filip BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2011 Žáci 1 14.83 6
Hataš Jonáš Rohozec Amulet Team Žáci 1 9.5 2
Hladík František IVARCS - AUTHOR TEAM 2010 Žáci 1 1.43 7
Hoffmann Šimon MOVS 2010 Žáci 1 9.4 5
Kašše Jakub HOJG Žáci 1 21 1
Knobloch Adam IVAR CS – Author team 2010 Žáci 1 4.17 6
Mazáč Mikuláš SWSL SKI CLUB LUČANY 2010 Žáci 1 16.2 5
Meier Vašík IVAR CS - AUTHOR TEAM 2011 Žáci 1 3.17 6
Novák Vojtěch SKI Racing MB 2010 Žáci 1 14.4 5
Pohořalý Ondra Žáci 1 17.5 2
Pražák Jáchym TJ Delfín Jablonec 2011 Žáci 1 19.33 3
Schafër Josef BEKO Bike Racing Team 2010 Žáci 1 7.2 5
Tomeš Roman SWSL SKI CLUB LUČANY 2010 Žáci 1 19.17 6
TRLLO Lukáš BAKAKO 2010 Žáci 1 18.43 7
Třeska Lukáš BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2010 Žáci 1 10.57 7
Andrt Vojtěch 2010 Žáci 1 22 1
Bradáč Michal DUKLA Praha 2010 Žáci 1 5 2
Hataš Tomáš Rohozec Amulet Team 2010 Žáci 1 12 1
Havelka Ondřej CYKLO Modlibov 2010 Žáci 1 26 1
Havlíček Adam Dukla Praha Žáci 1 2 1
Jachek Filip 2010 Žáci 1 27 1
Jelínek Lukáš LYKO KLUB Prachatice Žáci 1 11 1
Kaltman Petr Ústí nad Labem 2010 Žáci 1 25 1
Kampík Prokop Rohozec Amulet Team Žáci 1 23 1
Meuchar Martin Žáci 1 16 1
Ochrana David 2010 Žáci 1 29 1
Petr Matyáš 2010 Žáci 1 28 1
Strakatý Šimon DUKLA Praha 2010 Žáci 1 15 1
Šlambor Martin PAKLI SPORT KLUB 2010 Žáci 1 14 1
Trejtnar Jonáš Bakajda Žáci 1 13 1
Vojtíšek Toník NOSWISS BAKOV 2010 Žáci 1 30 1
Zelenka Aleš Žáci 1 24 1
Petrák Tobias Pocta 2010 Žáci 1 11.5 2
Rajnoch Marek IVAR CS Author Team 2010 Žáci 1 11.67 3
Šalanda Adam SWSL SKI CLUB LUČANY 2011 Žáci 1 4.4 5
Veselý Tobiáš Bike and ski BAKAJDA 2011 Žáci 1 12 1
Dinga Jan BSK RACING JUNIORS 2010 Žáci 1 13 1
Hájek Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 2010 Žáci 1 9.5 4
Josel Jan Bitters Superior Cyklofit Team 2011 Žáci 1 22.5 2
Šilhán Pavel Cyklofit 2010 Žáci 1 25 3
Brázda Filip 2011 Žáci 1 26 1
Holec Daniel BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2010 Žáci 1 20 2
Kanzal Šimon Žáci 1 20 1
Michal Jakub IVT tepelná čerpadla 2011 Žáci 1 16 1
Nosek Lukáš Žáci 1 25 1
Šámal Max Žáci 1 27 1
Uher Kryštof Rohozec Amulet 2011 Žáci 1 20 2
Weisheitel Jakub Žáci 1 23 1
Foit Martin Cvklo Benda 2011 Žáci 1 23 1
Foltýn Otakar Jílové u Držkova 2010 Žáci 1 14 1
Mládek David DM Racing 2010 Žáci 1 8 1
Souček Jakub BICYKL Kříž Ústí/L. 2011 Žáci 1 22 1
Valenta Vítek Cyklo Benda 2010 Žáci 1 26 1
Hataš Jan Rohozec Amulet Team 2010 Žáci 1 14 1
Tokar Adam Liberec 2011 Žáci 1 25 1
Václavík Jakub Cyklokroužek Český Krumlov 2010 Žáci 1 20 1
Vomáčko Vítek Štěchovice 2010 Žáci 1 17 1
Burgermeisterová Lucie Cyklo Benda team 2008 Žákyně 2 3.29 7
Hašková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2009 Žákyně 2 7 4
Hiklová Kateřina 2009 Žákyně 2 5.86 7
Jiroutková Michaela Mníšek Žákyně 2 8 1
Kněbortova Barbora 2008 Žákyně 2 6.33 6
Kyselová Aneta IVAR CS Author Team 2008 Žákyně 2 2.4 5
Petrof Johana BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2008 Žákyně 2 6.5 4
Pokorná Adélka BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2009 Žákyně 2 9 6
Schafërová Magdaléna BEKO Bike Racing Team 2008 Žákyně 2 1.75 4
Austová Tereza Aktivit bike team 2009 Žákyně 2 9 2
Černá Jolana LAWI Žákyně 2 15 1
Frydrychová Karolínka TJ Škoda Auto MB 2009 Žákyně 2 2.67 3
Hovorková Simona Bicykl Kříž Team Ústí n. L. 2008 Žákyně 2 9 1
Jachková Sofie 2008 Žákyně 2 14 1
Jelínková Nicol Express CZ SCOTT TEAM Kolín Žákyně 2 3 1
Jůnová Nela LYKO KLUB Prachatice Žákyně 2 6 1
Kasalová Šárka Bakajda 2009 Žákyně 2 17 1
Kolářová Babeta Dukla Praha 2009 Žákyně 2 1 2
Soukupová Lucie CK 1967 Č. Kamenice Žákyně 2 11 1
Stránská Adéla IVAR CS - Author Team 2008 Žákyně 2 2.5 2
Vetešníková Ester 2008 Žákyně 2 16 1
Kuchařová Evelína BSK racing juniors 2008 Žákyně 2 5 3
Blažejová Tereza Žákyně 2 10 1
Kleinová Adriana 2009 Žákyně 2 7 1
Rezlerová Nikola SKI Desná 2009 Žákyně 2 5 1
Špicarová Karolína Cyklo Špicar 2008 Žákyně 2 2 1
Beran Martin IVAR CS Author Team 2008 Žáci 2 19.5 4
Berka Tadeáš BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2009 Žáci 2 11.57 7
Dlouhý Matouš BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2008 Žáci 2 19.4 5
Hataš David Rohozec Amulet Team 2008 Žáci 2 7.5 4
Horák Adam BEKO Bike Racing Team 2008 Žáci 2 4 7
Jelínek Ondřej Dukla Liberec 2009 Žáci 2 11 7
John Antonín IVAR CS Author Team 2008 Žáci 2 3.83 6
John Eduard IVAR CS Author Team 2009 Žáci 2 5.14 7
Jungwirth Štěpán Dukla Liberec 2008 Žáci 2 2.29 7
Kolajta Adam IVAR CS AUTHOR TEAM 2008 Žáci 2 9.71 7
Königsmark Honzík CYKLOKROS MILOVICE 2009 Žáci 2 16.67 6
Kučera Radim BEKO Bike Racing Team 2009 Žáci 2 9.43 7
Kudrna Tomáš BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2009 Žáci 2 9.57 7
Mádlík Vojtěch Bakako Nová Paka 2009 Žáci 2 20.29 7
Moulis Ondřej IVAR CS - AUTHOR TEAM 2009 Žáci 2 10.14 7
Podhaiský Ondřej TJ AŠ Mladá Boleslav 2009 Žáci 2 9 3
Voborník Filip IVAR CS - AUTHOR TEAM 2008 Žáci 2 5.14 7
Aleš Daniel Žáci 2 34 1
Andrt Štěpán 2008 Žáci 2 23 1
Bursa Filip LYKO KLUB Prachatice 2008 Žáci 2 2 1
Dörner Jakub HAVEN SK Svojkov Žáci 2 33 1
Hanuš František POCTA 2008 Žáci 2 1 1
Hendrich Daniel Maximus Expres CZ - Scott Team Kolín 2008 Žáci 2 3 1
Hrdina Josef 2009 Žáci 2 26 1
Kult Matěj Žáci 2 32 1
Kysela Matěj BSB Bakajda 2009 Žáci 2 31 1
Lisý Vít EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN Žáci 2 4 1
Mareček Jan Kněžmost 2008 Žáci 2 27 1
Marek Miki Dukla Praha Žáci 2 22 1
Ochrana Filip 2008 Žáci 2 35 1
Orság Kryštof EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 2008 Žáci 2 18 1
Pícha Vojtěch BBRacing Žáci 2 16 1
Šulc Tomáš Bakov nad Jizerou Žáci 2 24 1
Veselý Vilém Ivar CS Author Team 2009 Žáci 2 13.25 4
Vítek Vítek 2008 Žáci 2 28 1
Zeman Jakub Bicykl Team Ústí nad Labem Žáci 2 20 1
Gorog Štěpán Ivar-CS Author Team 2008 Žáci 2 13 4
Stránský Jiří STPA Žáci 2 15 1
Uhlík Michal STPA 2009 Žáci 2 18 1
Brzák Daniel SPORT Brzák Žáci 2 17 1
Janeček Denis Sportteam Hrádek n. Nisou 2008 Žáci 2 16.33 3
Ptačovský Ladislav Beko racing team 2009 Žáci 2 15.5 2
Brázda Jim 2008 Žáci 2 19 1
Kroupa Ondřej Nová Ves n. N. 2008 Žáci 2 13 1
Nosek Pavel Žáci 2 18 1
Půbal Matouš TJ Škoda Auto MB 2008 Žáci 2 5 3
Dlouhý Vojtěch KHK Lučany n. N. 2008 Žáci 2 15 2
Krejčík Michal KHK Lučany n. N. 2008 Žáci 2 22 1
Lodek Pavel KHK Lučany n. N. 2008 Žáci 2 21 1
Raab Jáchym 2008 Žáci 2 16 1
Sýkora Matěj KHK Lučany n. N. 2008 Žáci 2 20 2
Weber Sebastian HARRANTI Harrachov 2009 Žáci 2 17 1
Kuzel Jan KHK Lučany 2008 Žáci 2 24 1
Tokar Matěj Liberec 2009 Žáci 2 23 1
Vomáčko Antonín Štěchovice 2008 Žáci 2 11 1
Beranová Jana IVAR CS - AUTHOR TEA 2006 Mladší žákyně 7.5 6
Dlouhá Aneta IVAR CS - AUTHOR TEAM 2007 Mladší žákyně 1.8 5
Koňáková Eliška Jablonec nad Nisou 2007 Mladší žákyně 9.5 2
Kunčíková Ella Spartak Vrchlabí 2007 Mladší žákyně 8.5 2
Mistrová Vanessa Bitters Superior Liberec 2007 Mladší žákyně 10 2
Nováková Valerie SKI Racing MB 2007 Mladší žákyně 9.8 5
Sedláčková Veronika IVAR CS Author Team 2007 Mladší žákyně 5.83 6
Trllová Šárka Bakako Nová Paka Mladší žákyně 11.67 3
Václavů Martina Ivar CS Author Team 2007 Mladší žákyně 6.17 6
Volejníková Natalie BEKO Bike Racing Team 2007 Mladší žákyně 2.71 7
Volejníková Nikola BEKO Bike Racing Team 2006 Mladší žákyně 5.43 7
Vyhnisová Viktorie IVAR CS - AUTHOR TEAM 2007 Mladší žákyně 8.5 6
Cebulová Klára Bitters Superior Cyklofit Team 2006 Mladší žákyně 6.5 2
Königsmarková Alena CYKLOKROS MILOVICE 2007 Mladší žákyně 12 3
Kovaříková Iva Bicykl team Ústí n. O. Mladší žákyně 1 1
Nováčková Anežka BSB Bakajda 2007 Mladší žákyně 17 1
Stehlíková Tereza Bicykl team Ústí n. O. 2007 Mladší žákyně 9 1
Strakatá Vendula DUKLA Praha 2007 Mladší žákyně 4 2
Viková Hanka Dukla Praha 2007 Mladší žákyně 2 1
Vopršalová Kateřina BAKAKO Nová Paka 2006 Mladší žákyně 14 1
Rajnochová Barbora IVAR CS Author Team 2007 Mladší žákyně 2.75 4
Dušková Kateřina BEKO Bike Racing Team 2007 Mladší žákyně 2 3
Čapková Claudie IVAR CS Author Team 2007 Mladší žákyně 7.5 2
Rozsypalová Adéla IVAR CS Author Team 2006 Mladší žákyně 1 1
Trnková Anna 2007 Mladší žákyně 12 1
Bažant Kryštof Cyklo Benda team 2007 Mladší žáci 1.29 7
Havel Marek BEKO Bike Racing Team 2006 Mladší žáci 14.67 6
Hoffmann Ondřej MOVS 2007 Mladší žáci 10.83 6
Horák Martin BEKO Bike Racing Team 2007 Mladší žáci 11.17 6
Kratochvíl Václav Cyklo Benda team 2006 Mladší žáci 4.43 7
Kristl Lukáš IVAR CS Autor Team MB 2007 Mladší žáci 10 7
Löffler Dennis BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2007 Mladší žáci 14 4
Meier Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 2006 Mladší žáci 6.5 6
Polák Matyáš KC Kooperativa 2006 Mladší žáci 5.67 6
Smejkal Adam IVAR CS 2007 Mladší žáci 2.25 4
Arnold Adam 2007 Mladší žáci 7 2
Bartoš Karel TJ Lokomotiva Nymburk Mladší žáci 16 1
Bradáč Adam DUKLA Praha 2006 Mladší žáci 1.5 2
Dohalský Leoš Mladší žáci 19 1
Havelka Matěj Ivar CS Author Team 2007 Mladší žáci 8 2
Hradiský Zdeněk Ivar CS Author Team 2006 Mladší žáci 5.33 3
Minařík Adam Mladší žáci 20 1
Paulus František Bakako Nová Paka 2007 Mladší žáci 9.5 4
Pekař Matěj IVAR CS - Author Team 2006 Mladší žáci 4.5 2
Selvek Vojtěch BAKAKO Nová Paka Mladší žáci 13 1
Severyn Richard Expres.CZ-Scott TEAM Kolín 2007 Mladší žáci 12 1
Schwarz Pepa Slunečná 2007 Mladší žáci 21 1
Sulc Filip Bakov nad jizerou Mladší žáci 18 1
Hájek Tomáš IVAR CS AUTHOR TEAM 2007 Mladší žáci 3.8 5
Melichar Josef Ivar-CS Author Team 2006 Mladší žáci 10.5 2
Endrych Matěj DUKLA Liberec 2007 Mladší žáci 15 1
Hofman Eliáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 2007 Mladší žáci 5.5 2
Jungwirth František DUKLA Liberec 2006 Mladší žáci 8.67 3
Kniha Petr KC KOOPERATIVA 2006 Mladší žáci 3.67 3
Franz Matyáš SDH Frýdštejn 2006 Mladší žáci 16 1
Hrouda Hugo Mladší žáci 14 1
Martyš Michal KSM Hrádek 2007 Mladší žáci 20 2
Michal Tomáš IVT tepelná čerpadla 2007 Mladší žáci 17 1
Pekárek Tomáš Mladší žáci 13 1
Havel Richard KHK Lučany n. N. 2006 Mladší žáci 15 1
Nechutný Filip XC Malá Skála 2007 Mladší žáci 13 1
Novák Viktor KHK Lučany n. N. 2007 Mladší žáci 14 1
Schäfer Jiří KHK Lučany 2007 Mladší žáci 18.5 2
Šelmecí Vojtěch HERBY SERVIS 2007 Mladší žáci 12 1
Valenta Petr Cyklo Benda 2007 Mladší žáci 16 1
Weber Maxmilián HARRANTI Harrachov 2007 Mladší žáci 10 1
Blažek Jan Rorace team Pyšely 2007 Mladší žáci 19 1
Blažek Matěj Rorace team Pyšely 2007 Mladší žáci 17 1
Hastrdlo Tomáš 2006 Mladší žáci 15 1
Karásek Vojtěch Turnov 2007 Mladší žáci 9 1
Pávek Lukáš Beko Lbc 2007 Mladší žáci 11 1
Koňáková Martina 2005 Starší žákyně 3 4
Staňková Aneta Bakako Nová Paka 2004 Starší žákyně 2.67 6
Tůmová Sofie KSM Hrádek 2004 Starší žákyně 4.4 5
Dostálová Anna LYKO KLUB Prachatice 2005 Starší žákyně 2 1
Jeřábková Bára IVAR CS Author Team Starší žákyně 5 1
Kolářová Justýna Dukla Praha 2004 Starší žákyně 3 1
Kovaříková Iva Bicykl Kříž Team Ústí n. L. Starší žákyně 4 1
Marková Adéla Dukla Praha 2005 Starší žákyně 1 1
Hladíková Kateřina Ivar-CS Author Team 2004 Starší žákyně 1 1
Nováková Karla Spartak MTB Vrchlabí Starší žákyně 2 1
Martincová Tereza KSM Hrádek 2004 Starší žákyně 2.5 2
Kuchařová Pavlína BSK racing juniors 2005 Starší žákyně 1.5 2
Podlipná Barbora Bakako Nová Paka 2004 Starší žákyně 4.5 2
Půbalová Nela TJ Škoda Auto MB 2004 Starší žákyně 1 2
Bohatá Nela Harrachov 2004 Starší žákyně 2 1
Bajer Jan BAKAKO Nová Paka 2005 Starší žáci 2.71 7
Franc Marek Cyklo Benda team 2004 Starší žáci 4.5 4
Hroch Vítek BEKO Bike Racing Team 2004 Starší žáci 5.43 7
Krásný Ondra KSM Hrádek 2004 Starší žáci 8.33 6
Mádlík Petr Bakako Nová Paka 2005 Starší žáci 4.86 7
Posledník Matouš BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2005 Starší žáci 8.75 4
Šulc Adam Superior Cyklofit Cycling Team 2005 Starší žáci 9.4 5
Zeman Radim Bike & Ski Bakajda 2004 Starší žáci 6.67 3
Bělka Lukáš Aktivit Bike team 2004 Starší žáci 5.25 4
Čermák Voel IVAR CS 2005 Starší žáci 5.67 3
Černý Patrik SK VELO Praha Starší žáci 11 1
Hovorka Daniel Bicykl Kříž Team Ústí n. L. 2005 Starší žáci 10 1
Kuba Jakub BikeClinikTeam 2005 Starší žáci 12 1
Pařez Tomáš Express CZ SCOTT TEAM Kolín Starší žáci 3 1
Rozsypal Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 2004 Starší žáci 1.67 3
Vencl Libor Eleven Mercede-Benz Mitas team 2004 Starší žáci 1 1
Ježek Václav 2005 Starší žáci 1 1
Pařík Vojtěch 2004 Starší žáci 1 1
Zikeš Otto BEKO Bike Racing Team 2005 Starší žáci 10.33 3
Dubeš Adam SSC Žel. Brod 2005 Starší žáci 12 1
Hellmich Jonáš KC Kooperativa Jablonec 2005 Starší žáci 4.5 2
Pávek Matyáš Kooperativa JBC 2004 Starší žáci 1.5 2
Rubánko Lukáš SKJ Liberec 2005 Starší žáci 10 1
Šurík Jakub Agency trasnport.cz 2005 Starší žáci 6 1
Andrle Jakub Odrážedla 5.5 2
Bárta Tadeáš 2014 Odrážedla 12 3
Benda Tadeáš Cyklo Benda team 2016 Odrážedla 9.4 5
Budina Tobiáš Liberec Odrážedla 14 1
Dlouhý Matyáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 2014 Odrážedla 1 6
Doležalová Nahtaly 2014 Odrážedla 5.29 7
Dumek Václav Bitters Superior Cyklofit team 2014 Odrážedla 3 6
Havel Josef Bitters Superior Cyklofit team Odrážedla 20 1
Jirák Richard LBC Odrážedla 7.33 3
Machová Anička Hočo Počo 2014 Odrážedla 12 2
Meierová Karolína IVAR CS AUTHOR TEAM 2015 Odrážedla 18 4
Mrklas Mikuláš MIHOKO Rádlo 2015 Odrážedla 8.86 7
Nedvěd Matyáš Odrážedla 13 1
Pipková Justýna Albrechtice v J. H. Odrážedla 10.5 2
Ptáček Lukáš Vratislavice Odrážedla 19 1
Ptáček Vojtěch Vratislavice Odrážedla 18 1
Semeraková Adéla Jablonec Odrážedla 15.33 3
Tichá Tereza 2014 Odrážedla 2.86 7
Tvrzníková Marie Stará Boleslav Odrážedla 21 1
Vencl Martin Odrážedla 3.75 4
Vokřínková Anežka Kořenov Odrážedla 7 2
Bártová Magdaléna Odrážedla 2 1
Čtyroká Ema Odrážedla 9 1
Fryntová Josefína Odrážedla 15 1
Hodboďová Anna Odrážedla 13 1
Klacková Alžběta Odrážedla 16 1
Knesplová Eliška Odrážedla 11 1
Kojzarová Markéta Ferrotherm Odrážedla 6 1
Kožíšková Veronika Odrážedla 12 1
Králová Amálie Odrážedla 8 1
Mázdrová Viktorka Boreček-Dubeček Odrážedla 10 1
Myšková Aneta Odrážedla 17 1
no name 539 Odrážedla 7 1
Nováková Tereza CYKLO SAUER 2014 Odrážedla 14 1
Sajdlová Lucinka Bike Západní Odrážedla 5 1
Šauerová Amálie CykloŠauer Odrážedla 19 1
Kohout Libor Triatlon MB Odrážedla 12 1
Kolomazník Josef Dýně Racing Club Odrážedla 6.33 3
Melša Petr Odrážedla 3 1
Nayperk Daniel TJ Sokol Podlázky Odrážedla 17 1
no name 531 Odrážedla 9 1
Patkaň Štěpán Piráti Odrážedla 18 1
Sedláček Kristián CykloŠauer Odrážedla 16 1
Šavrda Filip 2014 Odrážedla 10 1
Štěpánek Jáchym Bike & Ski Bakajda 2014 Odrážedla 15 1
Vaníček Matyáš Odrážedla 8 1
Vašek David Odrážedla 13 1
Pánková Johanka Kněžmost 2015 Odrážedla 8 2
Bělecký Jan Bitters Superior Odrážedla 17 1
Broulík Radek Odrážedla 12 1
Coufalová Linda Odrážedla 22 1
Jirák Albert Odrážedla 23 1
Krajňáková Zoe Bitters Superior Cyklofit Team 2015 Odrážedla 16 2
Kysela Filip 2015 Odrážedla 15 2
Ludvíková Rozálie Dřevoplast 2014 Odrážedla 13 1
Rudolf Matyáš Odrážedla 3 1
Semerádová Emma POCTA 2015 Odrážedla 7 2
Soukup Matěj PHOTO BY PAJA Odrážedla 21 1
Vaněk Matěj Obklady Vaněk Odrážedla 2 1
Wolf Mirek Beany 2016 Odrážedla 12 2
Gǒtze Marie Odrážedla 8 1
Karel Tobiáš Odrážedla 12 1
Koreček Tonda 2014 Odrážedla 13 1
Nedvěd Tomáš Odrážedla 11 1
Staněk Vojta 2015 Odrážedla 5 1
Šlosarová Vanessa SKI TEAM LIBEREC 2014 Odrážedla 8 3
Beneš Ondřej 2015 Odrážedla 14 1
Dudev Jan 2015 Odrážedla 20 1
Duchek Vojtěch 2014 Odrážedla 16 1
Havlíková Vanessa 2015 Odrážedla 4 1
Jindrák Vojtěch 2014 Odrážedla 8 1
Kaufman Richard 2013 Odrážedla 17 1
Mašek Lukáš Velké Hamry 2014 Odrážedla 3 1
Novotný Jakub DIG-DA-HE 2015 Odrážedla 18 1
Reider Matyáš 2015 Odrážedla 21 1
Rezller Vladimír JKL Desná 2014 Odrážedla 11 1
Večerník Oskar SDH Držkov 2014 Odrážedla 6 1
Vokřínek Tomáš ST Bike team 2015 Odrážedla 14 2
Voláková Anička Jílové u Držkova 2014 Odrážedla 12 1
Horyna Vojtěch Brada Rybníček 2015 Odrážedla 7 1
Sechovek Jan Dubnice 2015 Odrážedla 14 1

2018

ELEVEN Dětský MTB cup 2018

2017

ELEVEN Dětský MTB cup 2017

2016

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2015

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2014

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2013

Dětský MTB CUP Libereckého kraje - průběžné výsledky