Přihlásit
AMULET CYCOLOGY Dětský MTB cup 2019 Libereckého kraje - 2019
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Lordová Amelie TJ AUTO ŠKODA 2015 1; 102 20
Vokřínková Anežka 2; 91 42
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Benda Tadeáš TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 2016 2; 94 9
Kučmáš Kryštof 3; 83 160
Urban Jakub 2015 5; 61 185
Vencl Martin 1; 105 62
Vokřínek Tomáš BEKO Bike Race Team 2015 4; 72 38
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Bendová Tereza TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 2013 4; 77 10
Cicháková Anna Magdalena BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 2013 1; 110 24
Famfulíková Elena BAKAKO Nová Paka 2013 2; 99 18
Lhotáková Sofie Rohozec Amulet Team 2013 3; 88 28
Procházková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 2013 6; 55 12
Setničková Adéla 7; 44 200
Šlosarová Vanessa SKI TEAM LIBEREC 2014 9; 22 70
Tichá Tereza Pavoučci Liberec 2014 5; 66 168
Tvrzníková Markéta FERROTHERM.cz 2014 8; 33 30
Valentová Nela RUPRE 10; 11 188
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Bárta Tadeáš 2014 18; 1 50
Dumek Václav BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 9; 30 137
Dvořák Matouš CIS TEAM 2013 5; 74 179
Fingerhútt Boris Praha CCC 16; 3 29
Jelínek Bruno BEKO Bike Race Team 2013 2; 107 53
Jirák Richard 14; 5 196
Juris Šimon BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 2013 3; 96 35
Klein Adam 2013 15; 4 170
Klinger Mikuláš BEMI RACING 2013 12; 7 210
Lamač František 8; 41 110
Matunák Tobiáš 7; 52 57
Penz Radek 11; 8 176
Pšenička Jan Dlouhý Most 2013 4; 85 158
Rudolf Matyáš Little Riders 13; 6 120
Tulach Vojta Cykloliberec.cz 10; 19 174
Urban Tomáš 2013 17; 2 186
Vaněk Matěj Obklady Vaněk 6; 63 93
Vokřínek ŠImon BEKO Bike Race Team 2013 1; 118 46
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Knoblochová Kristýna IVAR CS - AUTHOR TEAM 2012 4; 76 92
Kučmášová Natálie 7; 43 159
Lhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team 2010 1; 109 27
Procházková Martina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 2011 3; 87 11
Ptačovská Adélka AMULET 2011 6; 54 166
Sedláčková Michaela IVAR CS - AUTHOR TEAM 2012 8; 32 79
Tvrzníková Magdaléna FERROTHERM.cz 2012 9; 21 31
Vernerová Alena IVAR CS - AUTHOR TEAM 2011 2; 98 157
Wolfová Amálka Beany 2012 5; 65 155
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Adam Přenosil BICYK TEAM Ústí nad Labem 8; 51 182
Beneš Adam BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 2011 4; 95 16
Bondy Štěpán 2011 2; 117 14
Dlouhý Jonáš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 2011 9; 40 84
Dumek Ondřej BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 2012 12; 17 138
Gamba Filip BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 2011 3; 106 3
Havel Matěj BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 2012 18; 11 55
Honzátko Jiří MS AUTO 19; 10 161
Horáček Jáchym Slavia Liberec 24; 5 209
Jelínek Jan SWSL SKI CLUB LUČANY NAD NISOU 15; 14 192
Kněbort Vojtěch SKIracingMB 2012 23; 6 105
Kodeš Daniel 2011 21; 8 152
Kudrna Matyáš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 2012 7; 62 34
Lodr Oliver TJ AUTO ŠKODA 2012 1; 128 19
Mádlík Ondřej BAKAKO Nová Paka 2012 20; 9 115
Moulis Lukáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 2012 11; 18 26
Oliver Litresits Tour de Ralsko 28; 1 184
Provazník Jakub SDH Maršovice 2012 16; 13 61
Sedlák Robin SK Svojkov 25; 4 112
Setnička Štěpán 22; 7 199
Šimon Jan 26; 3 117
Šorf Jakub SK Svojkov 2012 5; 84 48
Tomeš Roman 2010 6; 73 21
Trávníček Kryštof Ride for fun 2012 27; 2 45
Uher Kryštof Rohozec Amulet Team 2011 14; 15 172
Velíšek Matyáš 17; 12 122
Vokřínek Matěj 2012 13; 16 39
Zelený Jakub BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 2012 10; 29 44
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Austová Tereza Aktivit bike team 2009 6; 56 134
Bohánská Vanesa Rohozec AMULET Team 2010 4; 78 140
Dajčová Amálie BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 2010 7; 45 81
Frydrychová Karolína TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 2009 2; 100 111
Hašková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 2009 5; 67 15
Kolářová Babeta TJ Auto škoda Mladá Boleslav 2009 1; 111 193
Petrof Sofie BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 2010 11; 1 208
Pokorná Adélka BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 2009 9; 23 73
Rudolfová Elisabeth Little Riders 10; 12 121
Vozková Veronika BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 2010 8; 34 60
Zelená Lucie BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 2010 3; 89 43
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Berka Tadeáš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 2009 8; 54 72
Burgermeister Karel TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 2010 20; 12 85
Cichák Mikuláš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 2010 3; 109 23
Fara Jan IVAR CS - AUTHOR TEAM 2010 7; 65 47
Fiala Antonín SK Svojkov 28; 4 203
Fingerhútt Denis Praha CCC 29; 3 64
Hájek Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 2010 12; 20 59
Hataš Tomáš Rohozec Amulet team 2010 16; 16 37
Hoffmann Šimon MOVS SMRZOVKA 2010 18; 14 69
Honzátko František MS AUTO 30; 2 162
Jelínek Ondřej BEKO Bike Race Team 2009 15; 17 52
Jílek David Bicykl team Ústí nad Labem 5; 87 49
John Eduard IVAR CS - AUTHOR TEAM 2009 2; 120 40
Knobloch Adam IVAR CS - AUTHOR TEAM 2010 10; 32 91
Kučera Radim BEKO Bike Race Team 2009 24; 8 101
Kudrna Tomáš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 2009 13; 19 33
Mádlík Vojtěch BAKAKO Nová Paka 2009 27; 5 116
Mazáč Mikuláš SWSL SKI CLUB LUČANY NAD NISOU 2010 26; 6 54
Meier Václav IVAR CS - AUTHOR TEAM 2011 1; 131 66
Moulis Ondřej IVAR CS - AUTHOR TEAM 2009 17; 15 25
Novák Vojtěch SkiracingMB 2010 19; 13 76
Penz Adam Osečná 2009 22; 10 191
Podhaiský Ondřej TJ AŠ Mladá Boleslav 2009 4; 98 119
Polášek Daniel BAKAKO Nová Paka 11; 21 109
Ptačovský Ladislav AMULET 2009 21; 11 165
Sárközi Petr Bicykl Team Ústí n. L. 2009 9; 43 201
Schafër Josef BECO Bike Racing Team 2010 6; 76 74
Šíp David 25; 7 153
Trousil Jakub Bicykl team Ústí nad Labem 2010 23; 9 83
Třeska Lukáš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 2010 14; 18 22
Vlk Ondřej SWSL SKI CLUB LUČANY NAD NISOU 31; 1 163
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Burgermeisterová Lucie TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 2008 2; 99 86
Kněbortova Barbora SKIracingMB 2008 6; 55 97
Kořínková Lucie KSM Hrádek 10; 11 98
Kuchařová Evelína 2008 4; 77 90
Kyselová Aneta IVAR CS - AUTHOR TEAM 2008 7; 44 108
Mistrová Vanessa BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 2007 8; 33 94
Nováková Valerie SKIracingMB 2007 5; 66 77
Penzová Julie 2008 9; 22 177
Sedláčková Veronika IVAR CS - AUTHOR TEAM 2007 1; 110 80
Vyhnisová Viktorie IVAR CS - AUTHOR TEAM 2007 3; 88 136
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Bažant Kryštof TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 2007 2; 114 7
Cechl Štěpán 21; 5 207
Dlouhý Matouš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 2008 24; 2 51
Dlouhý Vojtěch SWSL SKI CLUB LUČANY NAD NISOU 2008 17; 9 175
Dörner Jakub SK Svojkov Haven team 19; 7 202
Hájek Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 2007 1; 125 58
Hataš David Rohozec Amulet team 2008 15; 11 36
Horák Adam BEKO Bike Race Team 2008 9; 37 100
Horák Martin BECO Bike Racing Team 2007 7; 59 99
John Antonín IVAR CS - AUTHOR TEAM 2008 6; 70 41
Kolajta Adam IVAR CS - AUTHOR TEAM 2008 14; 12 95
Löffler Dennis BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 2007 13; 13 78
Martyš Michal KSM Hrádek 2007 22; 4 187
Meier Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 2006 5; 81 65
Nosek Antonín KSM HRÁDEK 25; 1 107
Novák Viktor SWSL SKI CLUB LUČANY NAD NISOU 2007 12; 14 164
Papoušek Adam UNIKOVO MTB 10; 26 154
Pávek Lukáš BEKO Bike Race Team 2007 8; 48 82
Peroutka Jakub KSM Hrádek 23; 3 189
Přenosil Marek BICYK TEAM Ústí nad Labem 2007 4; 92 181
Půbal Matouš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 2008 11; 15 135
Severyn Richard EXPRES.CZ Tufo team Kolín 2007 3; 103 139
Sýkora Matěj 20; 6 114
Tomáš Šimon BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 18; 8 75
Vašíček Adam KSM Hrádek nad Nisou 2008 16; 10 151
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Kuchařová Pavlína BSK Racing juniors 2005 3; 81 89
Volejníková Natalie BEKO Bike Race Team 2007 1; 103 102
Volejníková Nikola BEKO Bike Race Team 2006 2; 92 103
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Bajer Jan BAKAKO Nová Paka 2005 1; 106 96
Havel Marek BEKO Bike Race Team 2006 6; 51 104
Kratochvíl Václav TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 2006 3; 84 106
Mádlík Petr BAKAKO Nová Paka 2005 2; 95 56
Šulc Adam BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 2005 4; 73 206
Žák Jakub BICYK TEAM Ústí nad Labem 5; 62 167
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Bílek Ondřej SpinFit Liberec 19; 2 1
Bondy Nelly 7; 54 113
Dudev Jan 2015 15; 6 118
Dvořáková Anička CIS TEAM 18; 3 180
Havel Josef BITTERS SUPEROR CYKLOLIVE TEAM 9; 32 171
Jirák Albert 20; 1 197
Kysela Filip IVAR CS - AUTHOR TEAM 2015 10; 21 178
Litresits Felix Tour de Ralsko 4; 87 183
Meierová Karolína IVAR CS - AUTHOR TEAM 2015 6; 65 67
Nedvěd Matyáš 2; 109 195
Petrová Tereza 5; 76 204
Sechovec Jan 2015 17; 4 173
Semeraková Adéla 8; 43 63
Tichý Tomáš Pavoučci Liberec 12; 9 169
Trita Felix FELINI 13; 8 205
Tvrzníková Marie FERROTHERM.cz 16; 5 32
Valentová Tereza 11; 10 198
Vencl Martin 1; 120 190
Wolf Mirek Beany 2016 3; 98 156
Zaplatílek Anthony SpinFit Liberec 14; 7 2

2019

AMULET CYCOLOGY Dětský MTB cup 2019 Libereckého kraje

2018

ELEVEN Dětský MTB cup 2018

2017

ELEVEN Dětský MTB cup 2017

2016

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2015

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2014

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2013

Dětský MTB CUP Libereckého kraje - průběžné výsledky