Přihlásit
AMULET CYCOLOGY Dětský MTB cup 2019 Libereckého kraje - 2019
Závodník Team Ročník Kategorie 0̸ Umístění Závodů
Havlíková Venessa Albrechtík Bobice 1.5 2
Kašprišin Sofia AEROTEC Bobice 4 2
Lordová Amelie TJ AUTO ŠKODA 2015 Bobice 1.33 3
Šafránková Zuzana SxSoft 2015 Bobice 4 1
Vokřínková Anežka CYKLO BENDA Bobice 2.25 4
Gǒtze Marie TBR Werner Bobice 2 1
Semeráková Adélka Bobice 4 1
Benda Tadeáš TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 2016 Bobíci 2.67 3
Kučera Viktor Bobíci 2 1
Vencl Martin Bobíci 1 4
Vokřínek Tomáš BEKO Bike Race Team 2015 Bobíci 4 4
Dostál Martin AC Sparta Praha Bobíci 2 1
Kubín Ondřej Litvínov Bobíci 5 1
Müller Matyáš CYKLO BENDA Bobíci 3 1
Peukert Vilém Bobíci 2 1
Kučmáš Kryštof Bobíci 3 1
Urban Jakub 2015 Bobíci 5 1
Bendová Tereza TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 2013 Předžákyně 3.25 4
Cicháková Anna Magdalena BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 2013 Předžákyně 1.75 4
Famfulíková Elena BAKAKO Nová Paka 2013 Předžákyně 3.25 4
Lhotáková Sofie Rohozec Amulet Team 2013 Předžákyně 1.75 4
Michálková Tereza Předžákyně 8 1
Procházková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 2013 Předžákyně 5.5 4
Šlosarová Vanessa SKI TEAM LIBEREC 2014 Předžákyně 8.33 3
Tichá Tereza Pavoučci Liberec 2014 Předžákyně 6 4
Zavadilová Ema CYKLO BENDA Předžákyně 9.33 3
Černá Nela Cyklopro Předžákyně 12 1
Doležalová Nahtaly 2014 Předžákyně 13 1
Dostálová Andrea AC Sparta Praha Předžákyně 5 1
Kotková Ema Stárkové Předžákyně 8 1
Tučková Adéla 2013 Předžákyně 14 1
Uhlířová Kristýna Předžákyně 11 1
Grossmanová Karolína 2014 Předžákyně 14 1
Křepelková Anežka MIREAS REALITY 2013 Předžákyně 10 1
Müllerová Anna CYKLO BENDA Předžákyně 7 1
Peukertová Emma Předžákyně 12 1
Peukertová Nela Předžákyně 11 1
Šedová Amálie SOKOL Alšovice Předžákyně 8 1
Votočková Tereza Předžákyně 13 1
Setničková Adéla Předžákyně 7 1
Tvrzníková Markéta FERROTHERM.cz 2014 Předžákyně 8 1
Valentová Nela RUPRE Předžákyně 10 1
Dumek Václav BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM Předžáci 8.25 4
Gamba Kryštof BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 2013 Předžáci 9 3
Hornich Martin BAKAKO Nová Paka Předžáci 5 2
Jelínek Bruno BEKO Bike Race Team 2013 Předžáci 2 4
Juris Šimon BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 2013 Předžáci 3.75 4
Klinger Mikuláš Lučany 2013 Předžáci 9.75 4
Kubias Sáva BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM Předžáci 7 1
Lamač František Předžáci 9.5 2
Pšenička Jan Dlouhý Most 2013 Předžáci 3.5 4
Rudolf Matyáš Little Riders Předžáci 14 3
Tulach Vojtěch CYKLOLIBEREC.CZ Předžáci 10.75 4
Vaněk Matěj Obklady Vaněk Předžáci 9.75 4
Vencovský Vojtěch CYKLOLIVE Předžáci 14 1
Vokřínek ŠImon BEKO Bike Race Team 2013 Předžáci 1 4
Dlouhý Matyáš Ivar CS Author Team Předžáci 6 1
Dvořák Matěj Horská služba Jizerské Hory Předžáci 10 1
Dvořák Matouš CIS Systems 2013 Předžáci 10.33 3
Götze Hendrik TBR Werner Předžáci 7 1
Koreček Antonín Paklisport Klub 2014 Předžáci 20 1
Matunák Tobiáš Předžáci 12 3
Novotný Matěj Stíhačky Předžáci 21 1
Svoboda Štěpán Předžáci 19 1
Šámal Denis Česká Lípa Předžáci 22 1
Vyroubal Lukáš V-sport Předžáci 13 1
Zeman Šimon Bike HOSPITAL Předžáci 18 1
Fingerhútt Boris Praha CCC Předžáci 13 2
Mašek Lukáš Předžáci 15 1
Mládek Denis SOKOL Radčice 2014 Předžáci 5 1
Puš Ondřej SWSL Lučany Předžáci 11 1
Rezler Vladimír JKL Desná 2014 Předžáci 16 1
Bárta Tadeáš 2014 Předžáci 18 1
Jirák Richard Předžáci 14 1
Klein Adam 2013 Předžáci 15 1
Penz Radek Předžáci 11 1
Urban Tomáš 2013 Předžáci 17 1
Horká Karolína CK 1967 Česká Kamnice Žákyně 1 3.5 2
Kašprišin Beata AEROTEC Žákyně 1 6 2
Knoblochová Kristýna IVAR CS - AUTHOR TEAM 2012 Žákyně 1 4 4
Lhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team 2011 Žákyně 1 1 4
Procházková Martina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 2011 Žákyně 1 3 4
Farová Aneta 2012 Žákyně 1 8 1
Rusňáková Lucie VELO Akademie Kladno Žákyně 1 6 1
Sedláčková Michaela IVAR CS - AUTHOR TEAM 2012 Žákyně 1 8.33 3
Vernerová Alena Ivar CS Author Team 2011 Žákyně 1 2.67 3
Ptačovská Adélka 2011 Žákyně 1 6 2
Sovová Adéla Žákyně 1 9 1
Stadtherrová Adélka Bikeservis.eu Žákyně 1 7 1
Wolfová Amálka Beany 2012 Žákyně 1 4 2
Kučmášová Natálie Žákyně 1 7 1
Tvrzníková Magdaléna FERROTHERM.cz 2012 Žákyně 1 9 1
Beneš Adam BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 2011 Žáci 1 4.75 4
Bondy Štěpán TJ Auto Škoda MB 2011 Žáci 1 2 4
Dlouhý Jonáš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 2011 Žáci 1 10.75 4
Dumek Ondřej BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 2012 Žáci 1 8.5 4
Gabera František BICYK TEAM Ústí nad Labem Žáci 1 11.33 3
Gamba Filip BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 2011 Žáci 1 2.5 4
Havlík Denis Albrechtík 2012 Žáci 1 24 2
Kolář Vojtěch Žáci 1 11 1
Kudrna Matyáš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 2012 Žáci 1 7 4
Lodr Oliver TJ AUTO ŠKODA 2012 Žáci 1 1 3
Mádlík Ondřej BAKAKO Nová Paka 2012 Žáci 1 19.25 4
Moulis Lukáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 2012 Žáci 1 9.75 4
Provazník Jakub SDH Maršovice 2012 Žáci 1 15 4
Trávníček Kryštof Ride for fun 2012 Žáci 1 24.25 4
Trvalec David Hořické kolonožky Žáci 1 21.67 3
Trvalec Jakub Hořické kolonožky Žáci 1 17.67 3
Vokřínek Matěj CYKLO BENDA 2012 Žáci 1 12.5 4
Havel Matěj BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 2012 Žáci 1 18.33 3
Huja Matyáš Žáci 1 23 1
Kněbort Vojtěch SKIracingMB 2012 Žáci 1 19.67 3
Novotný Jakub Stíhačky 2009 Žáci 1 20 1
Sedlák Robin SK Svojkov Žáci 1 25.67 3
Šámal Max Česká Lípa Žáci 1 26 1
Šorf Jakub SK Svojkov 2012 Žáci 1 4.33 3
Tomeš Roman 2010 Žáci 1 9.33 3
Uher Kryštof Rohozec Amulet 2011 Žáci 1 13.5 2
Velíšek Matyáš Žáci 1 14.67 3
Veselý Tobiáš BIKE & SKI Bakajda 2011 Žáci 1 11 1
Vyroubal Viktor V-sport Žáci 1 17 1
Černý Tobiáš Žáci 1 18 1
Foit Martin CYKLO BENDA 2011 Žáci 1 6 1
Jelínek Jan ZŠ Lučany Žáci 1 21.5 2
Kužel Martin Benda Žáci 1 20 1
Petrák Tobias Pocta Bike Gallery 2010 Žáci 1 8 1
Polák Štěpán 2012 Žáci 1 23 1
Přenosil Adam Bicykl Team Ústí n. L. Žáci 1 14 1
Švajlenko Josef ZP Cyklo Proofy Corratec Žáci 1 25 1
Zelený Jakub BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 2012 Žáci 1 11 2
Honzátko Jiří MS AUTO Žáci 1 19 1
Horáček Jáchym Slavia Liberec Žáci 1 24 1
Kodeš Daniel 2011 Žáci 1 21 1
Oliver Litresits Tour de Ralsko Žáci 1 28 1
Přenosil Adam BICYK TEAM Ústí nad Labem Žáci 1 8 1
Setnička Štěpán Žáci 1 22 1
Šimon Jan Žáci 1 26 1
Bažantová Anežka TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 2010 Žákyně 2 3.33 3
Bohánská Vanesa Rohozec AMULET Team 2010 Žákyně 2 3.33 3
Dajčová Amálie BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 2010 Žákyně 2 4 4
Famfulíková Barbora BAKAKO Nová Paka 2010 Žákyně 2 5 3
Hašková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 2009 Žákyně 2 6.25 4
Nováková Viktorie Nový Bor 2010 Žákyně 2 12 2
Rudolfová Elisabeth Little Riders Žákyně 2 9 4
Trvalcová Valentina Hořické kolonožky Žákyně 2 11.5 2
Vozková Veronika BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 2010 Žákyně 2 7 4
Zelená Lucie BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 2010 Žákyně 2 5 4
Austová Tereza Aktivit bike team 2009 Žákyně 2 7 2
Frydrychová Karolína TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 2009 Žákyně 2 2 2
Kolářová Babeta TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 2009 Žákyně 2 1 2
Kučerová Amálie Žákyně 2 14 1
Pokorná Adélka BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 2009 Žákyně 2 9 3
Bendová Veronika SKI KLUB Jablonec Žákyně 2 13 1
Borčická Denisa Žákyně 2 12 1
Kremsová Kateřina ZŠ Lučany Žákyně 2 10 1
Křepelková Eliška MIREAS REALITY 2010 Žákyně 2 11 1
Müllerová Veronika CYKLO BENDA Žákyně 2 14 1
Rezlerová Nikola JKL Desná 2009 Žákyně 2 7 1
Petrof Sofie BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 2010 Žákyně 2 11 1
Berka Tadeáš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 2009 Žáci 2 9.5 4
Burgermeister Karel TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 2010 Žáci 2 18 4
Cichák Mikuláš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 2010 Žáci 2 3.5 4
Cyprián Ondra 2010 Žáci 2 22 1
Fara Jan IVAR CS - AUTHOR TEAM 2010 Žáci 2 8.75 4
Hataš Tomáš Rohozec Amulet team 2010 Žáci 2 12 3
Hoffmann Šimon MOVS SMRZOVKA 2010 Žáci 2 15 3
Jelínek Ondřej BEKO Bike Race Team 2009 Žáci 2 17.33 3
Jílek David Bicykl team Ústí nad Labem Žáci 2 6 4
John Eduard IVAR CS - AUTHOR TEAM 2009 Žáci 2 1.75 4
Knobloch Adam IVAR CS - AUTHOR TEAM 2010 Žáci 2 9 3
Kubias Dominik BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM Žáci 2 24 2
Kučera Radim BEKO Bike Race Team 2009 Žáci 2 18.25 4
Kudrna Tomáš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 2009 Žáci 2 11.25 4
Mádlík Vojtěch BAKAKO Nová Paka 2009 Žáci 2 23.25 4
Meier Václav IVAR CS - AUTHOR TEAM 2011 Žáci 2 2.25 4
Moulis Ondřej IVAR CS - AUTHOR TEAM 2009 Žáci 2 18 4
Novák Vojtěch SkiracingMB 2010 Žáci 2 18 2
Podhaiský Ondřej TJ AŠ Mladá Boleslav 2009 Žáci 2 4.25 4
Polášek Daniel BAKAKO Nová Paka Žáci 2 9.25 4
Schafër Josef BECO Bike Racing Team 2010 Žáci 2 8.5 4
Třeska Lukáš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 2010 Žáci 2 13.75 4
Bobvoš Patrik Žáci 2 30 1
Dinga Jan BSK Racing Team Junior 2010 Žáci 2 12 1
Endler Matěj SWSL Lučany Žáci 2 26 1
Hájek Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 2010 Žáci 2 13.33 3
Mazáč Mikuláš SWSL SKI CLUB LUČANY NAD NISOU 2010 Žáci 2 23.33 3
Navoly Jamie RSV Erzgebirge Žáci 2 10 1
Svoboda Patrik Stárkové Žáci 2 29 1
Štáfek Tomáš Stárkové Žáci 2 28 1
Veselý Vilém IVAR CS AUTHOR TEAM 2009 Žáci 2 21 1
Vyhlas Václav Žáci 2 26 2
Vyhlas Vilém Žáci 2 27 2
Fingerhútt Denis Praha CCC Žáci 2 28 2
Foltýn Otakar Jílové u Držkova 2010 Žáci 2 25 1
Hladík František IVAR CS AUTHOR TEAM 2010 Žáci 2 3 1
Mládek David SOKOL Radčice 2010 Žáci 2 21 1
Ptačovský Ladislav 2009 Žáci 2 17 2
Sárközi Petr Bicykl Team Ústí n. L. 2009 Žáci 2 11.5 2
Sova Ondřej Žáci 2 24 1
Šíp David Bitters Superrior CYKLOLIVE team Žáci 2 25.5 2
Trousil Jakub Bicykl team Ústí nad Labem 2010 Žáci 2 19 2
Zelenka Aleš ZP Cyklo Proofy Corratec Žáci 2 30 1
Fiala Antonín SK Svojkov Žáci 2 28 1
Honzátko František MS AUTO Žáci 2 30 1
Penz Adam Osečná 2009 Žáci 2 22 1
Vlk Ondřej SWSL SKI CLUB LUČANY NAD NISOU Žáci 2 31 1
Bobková Karla Mladší žákyně 5 1
Burgermeisterová Lucie TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 2008 Mladší žákyně 4.25 4
Kuchařová Evelína 2008 Mladší žákyně 8 3
Kyselová Aneta IVAR CS - AUTHOR TEAM 2008 Mladší žákyně 7.25 4
Mistrová Vanessa BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 2007 Mladší žákyně 9.33 3
Nováková Jarmila AKTIVIT BIKE TEAM N. BOR Mladší žákyně 4 2
Nováková Valerie SKIracingMB 2007 Mladší žákyně 7 3
Petrof Johana BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 2008 Mladší žákyně 9 1
Sedláčková Veronika IVAR CS - AUTHOR TEAM 2007 Mladší žákyně 2.25 4
Schafërová Magdaléna BEKO BIKE TEAM 2008 Mladší žákyně 6 2
Slaninová Petra Bicykl Team Ústí n. L. Mladší žákyně 11 1
Václavů Martina IVAR CS AUTHOR TEAM 2007 Mladší žákyně 2.33 3
Dlouhá Aneta Ivar CS Author Team 2007 Mladší žákyně 2 1
Kněbortova Barbora SKIracingMB 2008 Mladší žákyně 8 3
Nováková Daniela TJ AŠ Ml. Boleslav 2007 Mladší žákyně 6 1
Rajnochová Barbora Ivar CS Author Team 2007 Mladší žákyně 1 2
Vyhnisová Viktorie Ivar CS Author Team 2007 Mladší žákyně 7 3
Kořínková Lucie KSM Hrádek Mladší žákyně 10.5 2
Penzová Julie 2008 Mladší žákyně 9 1
Bažant Kryštof TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 2007 Mladší žáci 1.25 4
Brumlich Michal BAKAKO Nová Paka Mladší žáci 7 3
Hájek Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 2007 Mladší žáci 1.67 3
Hataš David Rohozec Amulet 2008 Mladší žáci 13.67 3
Havelka Matěj IVAR CS AUTHOR TEAM 2007 Mladší žáci 8 1
Hoffmann Ondřej MOVS SMRZOVKA 2007 Mladší žáci 11.5 2
Hofman Eliáš IVAR CS AUTHOR TEAM 2007 Mladší žáci 3 2
Horák Adam BEKO Bike Race Team 2008 Mladší žáci 6.75 4
Horák Martin BECO Bike Racing Team 2007 Mladší žáci 7.33 3
Hübner Lukáš Mladší žáci 14 3
John Antonín IVAR CS - AUTHOR TEAM 2008 Mladší žáci 4.5 4
Meier Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 2006 Mladší žáci 4 4
Nosek Antonín KSM HRÁDEK Mladší žáci 18 4
Pávek Lukáš BEKO Bike Race Team 2007 Mladší žáci 8.25 4
Půbal Matouš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 2008 Mladší žáci 9 4
Sýkora Matěj Mladší žáci 18.25 4
Tomáš Šimon BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM Mladší žáci 18.5 4
Bobvoš Dominik KSM - Hrádek Mladší žáci 22.5 2
Dlouhý Matouš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 2008 Mladší žáci 23.67 3
Hrouda Hugo Skládačky 2015 Mladší žáci 13 1
Kolajta Adam IVAR CS - AUTHOR TEAM 2008 Mladší žáci 17 2
Trojan Vojtěch Turbosnails 2007 Mladší žáci 15 1
Vašíček Adam KSM Hrádek 2008 Mladší žáci 17.67 3
Voborník Filip IVAR CS AUTHOR TEAM 2008 Mladší žáci 9 2
Voplakal Ondřej 2007 Mladší žáci 21 1
Benda Vojtěch SKI KLUB Jablonec Mladší žáci 11 1
Beran Martin IVAR CS - AUTHOR TEAM 2008 Mladší žáci 21 1
Kremsa Petr ZŠ Lučany Mladší žáci 19 1
Löffler Dennis BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 2007 Mladší žáci 13.5 2
Nechutný Filip XC - Malá Skála 2007 Mladší žáci 16 1
Novák Viktor klub horských kol Lužany 2007 Mladší žáci 12 2
Vaněk Jakub Obklady Vaněk 2008 Mladší žáci 15 1
Weber Maxmilián 2007 Mladší žáci 10 1
Cechl Štěpán Mladší žáci 21 1
Dlouhý Vojtěch SWSL SKI CLUB LUČANY NAD NISOU 2008 Mladší žáci 17 1
Dörner Jakub SK Svojkov Haven team Mladší žáci 19 1
Martyš Michal KSM Hrádek 2007 Mladší žáci 22 1
Papoušek Adam UNIKOVO MTB Mladší žáci 10 1
Peroutka Jakub KSM Hrádek Mladší žáci 23 1
Přenosil Marek BICYK TEAM Ústí nad Labem 2007 Mladší žáci 4 1
Severyn Richard BECO Bike Racing Team 2007 Mladší žáci 3 1
Beranová Jana IVAR CS - AUTHOR TEAM 2006 Starší žákyně 3 2
Kuchařová Pavlína BSK Racing juniors 2005 Starší žákyně 3.25 4
Dingová Anna BSK Racing Team Junior 2006 Starší žákyně 1 1
Volejníková Natalie BEKO Bike Race Team 2007 Starší žákyně 1.67 3
Volejníková Nikola BEKO Bike Race Team 2006 Starší žákyně 2.67 3
Dušková Kateřina TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda 2007 Starší žákyně 1 1
Bajer Jan BAKAKO Nová Paka 2005 Starší žáci 1.5 4
Čapek Lukáš Rohozec Amulet Team Starší žáci 7 2
Havel Marek BEKO Bike Race Team 2006 Starší žáci 9.5 4
Hradiský Zdeněk IVAR CS AUTHOR TEAM 2006 Starší žáci 4.5 2
Huml Jiří CYKLOLIVE Starší žáci 10.5 2
Kratochvíl Václav TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 2006 Starší žáci 4 3
Mádlík Petr BAKAKO Nová Paka 2005 Starší žáci 2.5 4
Šulc Adam BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 2005 Starší žáci 6.25 4
Žák Jakub Bicykl Team Ústí n. L. Starší žáci 8 4
Pekař Matěj Ivar CS Author Team 2006 Starší žáci 1 1
Smejkal Adam Ivar CS Author Team 2007 Starší žáci 4 1
Dufek Jan SKI KLUB Jablonec Starší žáci 11 1
Foltýn Marek BAKAKO Nová Paka Starší žáci 7 1
Havel Matěj KC Kooperativa Starší žáci 10 1
Kniha Petr EXPRESCZ TUFO TEAM Kolín 2006 Starší žáci 1 1
Polák Matyáš KC Kooperativa 2006 Starší žáci 5 1
Selvek Vojtěch BAKAKO Nová Paka Starší žáci 6 1
Šurík Jakub AGENCY Transport 2005 Starší žáci 4 1
Andrle Jakub Odrážedla 3 1
Bílek Ondřej SpinFit Liberec Odrážedla 18.25 4
Bondy Nelly Odrážedla 7.33 3
Červená Veronika Odrážedla 14 2
Červený Stanislav Odrážedla 1.5 2
Dudev Jan 2015 Odrážedla 9.5 4
Krejčík Jakub Odrážedla 10 2
Kučera Kryštof Odrážedla 19 1
Kyselák Filip Odrážedla 18 1
Meierová Karolína IVAR CS - AUTHOR TEAM 2015 Odrážedla 6 4
Osička Kryštof Odrážedla 10 2
Petrová Tereza Odrážedla 5 3
Suchánek Tomáš Odrážedla 15 1
Syrotiuk David Odrážedla 4.5 2
Šafránek Filip SxSoft Odrážedla 17 1
Tichý Tomáš Pavoučci Liberec Odrážedla 11.33 3
Tondr Adam LAWI AUTHOR TEAM Odrážedla 5.5 2
Vencl Martin Odrážedla 1.25 4
Zaplatílek Anthony SpinFit Liberec Odrážedla 13.5 4
Černý Štěpán Cyklopro Odrážedla 19 1
Doležal Jan Odrážedla 20 1
Gajdošík Jakub ELEVEN Mercedes Mitas Odrážedla 3 1
Havel Josef Bitter Superior Cyklofit Team Odrážedla 10.67 3
Korolová Laura Odrážedla 18 1
Kysela Filip 2015 Odrážedla 13 2
Málek Jonatan Beko Bike Team Odrážedla 21 1
Rusňák Pavel VELO Akademie Kladno Odrážedla 11 1
Sechovec Jan 2015 Odrážedla 16 2
Soukup Matěj Odrážedla 17 1
Heger Štěpán Odrážedla 3 1
Mašek Matyáš Odrážedla 13 1
Mrklas Mikuláš MIHOKORADLO 2015 Odrážedla 9 1
Semeraková Adéla Odrážedla 7 2
Šilhán Vojtěch Odrážedla 7 1
Šilhánová Sabina Odrážedla 12 1
Tovara Erik SPINFIT Odrážedla 15 1
Wolf Mirek Beany 2016 Odrážedla 2.5 2
Dvořáková Anička CIS TEAM Odrážedla 18 1
Jirák Albert Odrážedla 20 1
Litresits Felix Tour de Ralsko Odrážedla 4 1
Nedvěd Matyáš Odrážedla 2 1
Trita Felix FELINI Odrážedla 13 1
Tvrzníková Marie FERROTHERM.cz Odrážedla 16 1
Valentová Tereza Odrážedla 11 1

2019

AMULET CYCOLOGY Dětský MTB cup 2019 Libereckého kraje

2018

ELEVEN Dětský MTB cup 2018

2017

ELEVEN Dětský MTB cup 2017

2016

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2015

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2014

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2013

Dětský MTB CUP Libereckého kraje - průběžné výsledky