Přihlásit
AMULET CYCOLOGY Dětský MTB cup 2020 Libereckého kraje - 2020
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Jurisová Nela Cycology North Bike Club 2; 3; 2; 3; 348 38
Klimentová Adela CYCOLOGY NORTH BIKE CLUB 1; 1; 1; 310 381
Lisá Zuzana Praha 4 4; 72 319
Vlachová Aneta 2; 94 286
Vojtášková Florence Praha 5; 61 320
Ludvíková Viktorie A-team 3; 1; 185 230
Bartošová Amálka 4; 71 199
Havlová Tereza 2; 93 200
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Gabriel Matyáš HTML 6; 8; 87 302
Kaňkovský Sam NORTH BIKE CLUB 9; 9; 8; 9; 97 311
Liška Jakub IVAR CS Author team 2; 2; 2; 3; 383 168 S
Málek Jonatan MTB TEAM Příchovice 5; 4; 4; 218 479
Mareček Maxík KOVO Praha 1; 1; 1; 2; 427 253 S
Převrátil Vojtěch 7; 7; 87 334
Šafránek Filip SxSoft 8; 32 478
Tichý Tomáš Pavoučci 3; 5; 5; 5; 284 152 S
Vlček Šimon CYCOLOGY NORTH BIKE CLUB 4; 3; 3; 1; 361 41 S
Gonda Jakub 4; 77 308
Litresits Felix Tour de Ralsko 10; 7; 10; 65 226
Zoubek Tadeáš Tesařství TZ 6; 6; 7; 153 344
Honzejk Jakub Cyklolive 6; 56 184
Kovář David Expres CZ Tufo Team Kolín 8; 34 448
Suchánek Tomáš 11; 1 453
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Bártíková Hanna 4; 1; 1; 306 158
Divišková Marie 9; 23 387
Kaftanová Leontina 8; 5; 97 361
Klimentová Anna Cycology North Bike Club 6; 6; 2; 4; 292 24 S
Lodrová Amelie TJ AUTO ŠKODA 2015 3; 3; 2; 284 21 S
Lurynová Eliška 11; 1 378
Schusová Eliška CK Bítovská 1; 2; 215 275
Svobodová Kristýna BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 2014 5; 9; 8; 130 249
Tichá Tereza Pavoučci 2014 2; 5; 1; 3; 369 9 S
Vokřínková Anežka TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA 10; 6; 13; 65 34 S
Zavadilová Ema Cyklo Benda 7; 7; 7; 5; 204 106 S
Bednaříková Eva Kross Bikeranch Team Junior 4; 82 347
Bondy Nelly Cycology North Bike Club 11; 3; 7; 137 17 S
Čapková Julie TJ Sokol Vysoká u Mělníka 10; 16 297
Gondová Amálie 8; 38 307
Kacrová Adéla Litvínov 14; 2 283
Klapková Stázinka Holák 13; 3 313
Libichová Tereza 15; 1 328
Mohotová Eliška Buřina Racing Team 12; 4 357
Ludvíková Rozálie A-team 4; 9; 99 231
Maxová Kristýna 11; 3 179
Meierová Karolína Ivar Author CS Team 10; 14 111
Petrová Tereza 12; 2 193
Uhlířová Kristýna 6; 58 443
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Červený Stanislav 12; 17; 5 369
Dlouhý Matyáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 3; 2; 3; 8; 336 47 S
Dvořák Vojtěch BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 7; 7; 10; 7; 171 379
Gabriel Lukáš HTML 9; 6; 91 304
Hačecký Václav Subterra 13; 3 367
Havlín Štěpán NORTH BIKE CLUB 10; 16; 16; 22 371
Hlavatý Matyáš 14; 14; 6 390
Hranička Oskar Cycology North Bike Club 11; 13; 15; 11; 22 26 S
Jeřábek Matyáš Sweep Sport 15; 1 481
Kučera Viktor Cycology North Bike Club 8; 9; 7; 120 16 S
Mareček Oliver KOVO Praha 1; 1; 2; 2; 446 252 S
Matunák Tobiáš 4; 12; 4; 174 37 S
Mistr Dominik CYCOLOGY NORTH BIKE CLUB 2014 6; 4; 12; 152 389
Vaněk Matěj BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 2; 5; 4; 5; 336 29 S
Vokřínek Tomáš 2015 5; 10; 8; 13; 136 94 S
Buchar Vít Sedmihorky 11; 9; 38 337
Fodor Martin Nevix Team 19; 1 279
Hlůže Kryštof Cycling Club Calabrone 3; 97 342
Kořínek Ondra 15; 5 317
Kubín Ondřej Judo Litvínov 14; 6 281
Lamač František Klub lyžařů Turnov 8; 5; 6; 177 76 S
Levko Vojtěch 17; 3 341
Vítek Jaroslav 725156906 18; 2 292
Dumek Václav BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 6; 3; 157 50 S
Kovařík Jakub HC SLAVIA Praha 11; 7 236
Mrázek Štěpán 14; 9; 33 54 S
Mrázek Vojtěch 13; 10; 23 214
Prágl Vítek SK Prosek 1; 117 246
Kovář Daniel Expres CZ Tyfo Team Kolín 1; 117 183
Miler Matyas 17; 1 456
Šámal Denis Tri Club Č. Lípa 15; 3 429
Valenta Simon Jablonné v Podleštědí 16; 2 426
Wolf Mirek Beany 2016 12; 6 125
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Cicháková Anna Magdalena Cycology North Bike Club 2013 1; 1; 1; 1; 441 12 S
Famfulíková Elena BAKAKO Nová Paka 2013 4; 2; 2; 3; 364 56 S
Hrubešová Ema Hrubeš MTB 6; 55 366
Knoblochová Kristýna IVAR CS AUTHOR TEAM 2012 3; 3; 3; 5; 331 70 S
Lhotáková Sofie Rohozec Amulet Team 2013 2; 4; 4; 253 19 S
Prchalová Anna NORTH BIKE CLUB 7; 5; 9; 132 373
Prchalová Barbora NORTH BIKE CLUB 8; 6; 8; 121 372
Procházková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 2013 5; 7; 7; 154 91 S
Stolzová Aneta La Famiglia 9; 22 473
Stolzová Beata La Famiglia 10; 11 474
Hossingerová Sára 7; 45 293
Klapková Růžena Holák 8; 34 314
Kořínková Anna 11; 1 316
Linetová Kateřina Sport areál Klíny 4; 78 318
Ouhrabková Bára Kross Bikeranch Team Junior 5; 67 356
Strnadová Barbora tátovi holky 9; 23 353
Šatrová Klárka Bike-point / SOREX team Roudnice n.L. 6; 56 278
Vlachová Lucie 10; 12 285
Kotková Ema 12; 2 142
Kotková Viktorie SUN BIKE 2014 11; 3 101 S
Krušinová Andělka AN - Bike Team Hořice 10; 14 95 S
Obdržálková Adéla Bicykl Team Ústí nad Labem 6; 58 172
Šimečková Agnes TJ Sokol Vysoká u Mělníka 13; 1 149
Wolfová Amálka Beany 2012 2; 102 124
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Gamba Kryštof BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 2013 18; 21; 19; 23; 37 130 S
Honzejk Tadeáš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 19; 20; 26 178 S
Hošic Adam Cycology North Bike Club 20; 15; 15; 25; 43 28 S
Hrubeš Jan BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 26; 3 364
Jurek Jakub 16; 16; 22; 22; 42 89 S
Juris Šimon Cycology North Bike Club 2013 13; 11; 5; 123 39 S
Klinger Mikuláš Cyklo Benda 2013 17; 12; 21; 15; 53 68 S
Kněbort Vojtěch SKIracingMB 2012 14; 10; 17; 17; 70 82 S
Kubias Sáva BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 24; 25; 29; 14 59 S
Kudrna Matyáš Cycology North Bike Club 2012 2; 3; 3; 6; 404 6 S
Kysela Václav BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 22; 27; 16 368
Liška Matěj IVAR CS - AUTHOR TEAM 2013 4; 4; 6; 14; 280 169 S
Lodr Oliver TJ AUTO ŠKODA 2012 1; 1; 1; 388 20 S
Moulis Lukáš Ivar CS Author Team 2012 12; 8; 10; 8; 150 45 S
Peluňka Leoš CK 1967 Česká Kamenice 21; 17; 24; 24; 32 399
Pospíšil Filip TJ AUTO ŠKODA 15; 13; 20; 34 380
Provazník Jakub SDH Maršovice 2012 8; 6; 12; 12; 160 67 S
Převrátil Ondřej 28; 24; 3 332
Sedlák Robin SK Svojkov 25; 19; 23; 26; 25 75 S
Šorf Jakub SK Svojkov 2012 5; 2; 1; 4; 426 71 S
Šusta Josef CK 1967 Česká Kamenice 23; 14; 16; 38 400
Trvalec David Hořické Kolonožky 9; 11; 14; 18; 86 84 S
Trvalec Jakub Hořické Kolonožky 11; 7; 7; 13; 160 85 S
Vencovský Vojtěch BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 27; 31; 7 374
Vokřínek Matěj TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA 2012 7; 5; 7; 213 33 S
Vokřínek ŠImon BEKO Bike Race Team 2013 10; 5; 4; 10; 239 46 S
Zejfart Jakub 6; 9; 16; 11; 146 40 S
Zelený Jakub Bitters Superior Cyklolive Team 2012 3; 2; 3; 334 43 S
Libich Matyáš 23; 3 327
Litresits Oliver Tour de Ralsko 22; 26; 33; 8 227
Mertelík Kryštof CK 1967 Česká Kamenice 2013 20; 6 267
Rybníček Jáchym Olešnice na Moravě 18; 8 264
Vosátka Jakub 25; 1 262
Dumek Ondřej BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 2012 9; 2; 162 49 S
Malík Marek CK Bítovská 8; 49 237
Polák Štěpán KC Kooperativa 2012 13; 19; 31 245
Vozka Ondřej BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 2012 18; 9; 56 62 S
Čapek Filip 2009 35; 1 143
Hikl Milan Kosmonos Bike 2000 28; 8 174 S
Hoferek Martin Šviháci 34; 2 132
Janov Martin Jenštejn 21; 15 446
Prokeš Matěj 30; 6 450
Štrégl Marek Jablonné v Podleštědí 32; 4 431
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Bohánská Vanesa Rohozec Amulet Team 2010 1; 1; 1; 1; 453 86 S
Budíčková Eliška CK 1967 Česká Kamenice 8; 34 393
Dajčová Amálie Cycology North Bike Club 2010 3; 4; 5; 5; 310 30 S
Famfulíková Barbora BAKAKO Nová Paka 2010 2; 2; 4; 3; 376 57 S
Horká Karolína CK 1967 Česká Kamenice 10; 8; 11; 57 396
Lhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team 2011 6; 7; 12; 107 18 S
Nováková Laura CK 1967 Česká Kamenice 7; 9; 8; 10; 123 397
Paříková Adéla TJ Škoda-auto 2011 5; 3; 2; 2; 365 103 S
Procházková Martina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 2011 9; 9; 16; 48 90 S
Schusová Marie CK Bítovská 11; 11; 5 274
Zelená Lucie Bitters Superior Cyklolive Team 2010 4; 5; 3; 4; 321 42 S
Boudíčková Eliška CK 1967 Česká Kamenice 7; 48 258
Praská Adéla Meziboří 13; 2 305
Sporyschová Nela Bakov n. Jizerou 10; 15 256
Strnadová Natálie tátovi holky 12; 3 354
Vobrová Linda TRI CLUB Česká Lípa 2010 6; 59 265
Vosátková Sofie 14; 1 263
Vernerová Alena Ivar CS Author Team 2011 10; 14; 16 80 S
Vozková Veronika BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 2010 6; 7; 107 61 S
Duman Rozálie Aktivit Bike Team 9; 30 137
Erbenová Marianna Lawi Lekce Biku 6; 63 148
Hošicová Anna Cycology North Bike Club 17; 2 27 S
Kunčíková Magdalena Sportovní Academie ŠM 13; 6 123
Kussmannová Nelly Bicykl Team Ústí nad Labem 2011 8; 41 122
Ptačovská Adélka Cycology North Bike Club 2011 15; 4 32 S
Schrötterová Ella Jalla! Jalla! 18; 1 131
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Beneš Adam Cycology North Bike Club 2011 7; 11; 5; 7; 195 5 S
Bondy Štěpán Cycology North Bike Club 2011 6; 5; 4; 8; 272 11 S
Cichák Mikuláš Cycology North Bike Club 2010 1; 3; 1; 2; 448 13 S
Dlouhý Jonáš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 2011 16; 17; 14; 25 51 S
Fara Jan Ivar Author Team 2010 12; 8; 7; 16; 112 72 S
Gamba Filip BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 2011 11; 9; 9; 11; 85 3 S
Hájek Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 2010 8; 14; 6; 112 65 S
Hataš Tomáš Rohozec Amulet team 2010 2; 1; 1; 358 355
Havlíček Adam DUKLA PRAHA 4; 2; 2; 302 254
Hoffmann Šimon MOVS SMRZOVKA 2010 5; 4; 4; 259 88 S
Jeřábek David Sweep Sport 20; 1 480
Knobloch Adam IVAR CS AUTHOR TEAM 2010 3; 6; 3; 12; 271 69 S
Popovič Jan 17; 22; 8 358
Přenosil Adam Rohozec Amulet team 13; 12; 22 377
Stoltz Jan La Famiglia 14; 7 475
Stoltz Tonito La Famiglia 18; 3 476
Svoboda Sebastián Bitters Superior Cyklolive Team 2011 15; 19; 11; 18; 22 444 S
Tomeš Roman Cycology North Bike Club 2010 10; 15; 9; 68 25 S
Třeska Lukáš Cycology North Bike Club 2010 9; 7; 6; 160 31 S
Vyhlas Václav 19; 24; 21; 8 117
Bednařík Vojtěch Kross Bikeranch Team Junior 16; 10 346
Hossinger Jan 25; 1 294
Marvan Jiří Litvínov 23; 3 349
Novák Vojtěch Bike team Špindlerův Mlýn 2010 10; 10; 39 104 S
Ország Jáchym AKTIVIT BIKE TEAM 21; 19; 11 298
Ouhrabka Vít Kross Bikeranch Team Junior 18; 8 351
Prokop Ondřej cyklistický klub Litvínov 20; 6 266
Strakatý Šimon DUKLA PRAHA 2010 13; 13 273
Kovařík Petr HC SLAVIA Praha 8; 35 235
Kubias Dominik Bitters Superior Cyklolive Team 12; 20; 6 58 S
Abrahám Tomáš Bike Team SA Špindl 17; 8 160
Dinga Jan Adastra Cycling Team 2010 10; 25 197
Meier Václav Ivar Author CS Team 2011 3; 102 112
Obdržálek Matěj Bicykl Team Ústí nad Labem 15; 10 173
Schafër Josef Beko Bike Team 2010 5; 80 186
Smolka David 24; 1 144
Šámal Max Tri Club Č. Lípa 23; 2 428
Šimek Dominik Bike Team SA Špindl 22; 3 159
Šlambor Martin WPC Sport Team 2010 13; 12 108
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Cermanová Antonie Author team STUPNO 2; 1; 1; 4; 394 386
Hašková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 2009 5; 7; 108 291
Kněbortova Barbora SKIracingMB 2008 6; 5; 5; 6; 240 81 S
Kolářová Babeta TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 2009 1; 2; 1; 321 171
Kubelková Nikola Cycology North Bike Club 7; 6; 9; 123 14 S
Machutková Natali Anna BIKE TEAM Špindlerův Mlýn 3; 2; 3; 273 325
Soukupová Lucie CK 1967 Česká Kamenice 4; 4; 4; 8; 262 98 S
Trvalcová Valentina Hořické Kolonožky 8; 8; 6; 12; 118 83 S
Kluchová Bětuška AKTIVIT BIKE TEAM 2008 10; 11 299
Mychytková Natali BIKE TEAM Špindlerův Mlýn 3; 88 325
Nováková Viktorie TRI CLUB Česká Lípa 2010 9; 14; 23 188
Kyselová Aneta IVAR CS 2008 3; 84 220
Austová Tereza Aktivit Bike Team 2009 10; 15 134
Frydrychová Karolína TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 2009 2; 103 119
Hiklová Kateřina TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 2009 11; 4 96 S
Křížová Kristýna Bike Team SA Špindl 7; 48 165
Schafërová Magdaléna Beko Bike Team 2008 5; 70 185
Šimečková Valerie TJ Sokol Vysoká u Mělníka 13; 2 150
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Berka Tadeáš Cycology North Bike Club 2009 3; 4; 1; 3; 405 35 S
Guiazda David Brzezcny MTB team 11; 6 472
Horák Adam BEKO BIKE RACING TEAM 2008 1; 116 382
Hübner Lukáš Cyklo benda 7; 9; 8; 10; 152 78 S
Kudrna Tomáš Cycology North Bike Club 2009 8; 13; 4; 12; 149 8 S
Manhart Jakub Jan KSM Hrádek 13; 11; 9; 20; 53 482
Moravec Vojta BIKE TEAM Špindlerův Mlýn 12; 8; 11; 19; 66 323
Moulis Ondřej IVAR CS - AUTHOR TEAM 2009 14; 14; 15; 22; 21 44 S
Nosek Antonín KSM Hrádek 15; 12; 16; 23; 20 250 S
Podhaiský Ondřej TJ AŠ Mladá Boleslav 2009 2; 1; 7; 287 93 S
Popovič Jakub TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 4; 3; 3; 8; 328 251 S
Vašíček Adam KSM hrádek 2008 9; 5; 7; 17; 168 63 S
Voborník Filip IVAR CS - AUTHOR TEAM 2008 5; 2; 2; 4; 383 79 S
Vyhlas Vilém 16; 17; 28; 6 115
Zavadzan Lukáš Cycology North Bike Club 6; 7; 5; 6; 262 22 S
Zůna Jan Profi sport Cheb 10; 17 392
Dörner Jakub SK Svojkov Haven Team 19; 1 321
Folprecht Matyáš Kosmonosy 16; 4 287
Kučera Adam BIKE TEAM Špindlerův Mlýn 18; 24; 8 324
Lůna Jan Profi sport Cheb 6; 64 335
Nerad Ondřej BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 15; 13; 18; 23 348
Tomáš Šimon Cycology North Bike Club 10; 6; 16; 97 23 S
Beran Martin IVAR CS Author team 2008 18; 26; 5 229
Hartmann Tristan BIKE TEAM Špindlerův Mlýn 14; 25; 10 206
Hroneš Matěj BIKE TEAM Špindlerův Mlýn 10; 19 204
Rušikvas Eduard BIKE TEAM Špindlerův Mlýn 12; 7 202
Šťastný Jakub BIKE TEAM Špindlerův Mlýn 17; 21; 11 203
Bobvoš Patrik 29; 1 116
Hataš David Rohozec amulet team 2008 13; 17 121
Kučera Radim BEKO Bike Race Team 2009 1; 129 55 S
Polášek Daniel BAKAKO Nová Paka 2; 118 74 S
Ptačovský Ladislav Cycology North Bike Club 2009 15; 15 15 S
Skandera Matyas SA Špindlerův Mlýn 5; 85 118
Šidlof Vojtěch Beko 9; 41 155
Šúchal Lukáš Jablonné v Podleštědí 11; 19 430
Šúchal Marek Jablonné v Podleštědí 14; 16 445
Valenta Johan Jablonné v Podleštědí 27; 3 427
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Dlouhá Aneta IVAR CS - AUTHOR TEAM 2007 2; 1; 1; 317 194
Gebhardtová Anna CK 1967 Česká Kamenice 4; 7; 118 395
Nováková Valerie Bike team Špindlerův Mlýn 2007 6; 6; 3; 8; 222 77 S
Václavů Martina IVAR CS - AUTHOR TEAM 2007 1; 107 73 S
Volejníková Natalie BEKO BIKE RACING TEAM 2007 3; 2; 185 384
Volejníková Nikola BEKO BIKE RACING TEAM 2006 5; 4; 141 385
Zemanová Tereza CK 1967 Česká Kamenice 7; 5; 107 398
Bezstarosti Nicol BAKAKO Nová Paka 2006 3; 88 257
Fodorova Denisa Nevix 10; 11 280
Kluchová Anežka AKTIVIT BIKE TEAM 2004 2; 5; 166 301
Mavald Amy PRAHA 8; 33 309
Nesnídalová Barbora CK 1967 Česká Kamenice 9; 22 268
Nováková Jarmila AKTIVIT N. Bor 4; 9; 100 187
Bauerová Aneta SLOVAN Karlovy Vary 1; 6; 159 209
Beranová Jana IVAR CS Author team 2006 2; 7; 137 228
Dingová Anna Adastra Cycling Team 2006 3; 89 196
Ryšavá Anna Aktivit Nový Bor 11; 1 175
Šlamborová Lucie WPC Sport Team 2007 10; 12 109
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Čermák Kryštof SK Velo Praha 8; 32 388
Foltýn Marek Bakako Nová Paka 1; 2; 1; 2; 416 99 S
Gebhardt Petr CK 1967 Česká Kamenice 9; 8; 56 394
Hájek Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 2007 2; 1; 3; 301 64 S
Hoffmann Ondřej MOVS 2007 6; 3; 2; 8; 273 87 S
Horák Martin BEKO BIKE RACING TEAM 2007 3; 87 383
Hradiský Zdeněk IVAR CS Author team 2006 4; 76 391
Löffler Dennis BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 2007 7; 3; 9; 150 363
Přenosil Marek TJ Stadion Louny 2007 5; 65 376
Bobvoš Dominik KSM Hrádek 11; 10; 16 114
Cobl Filip Nutrinic cykling team 5; 68 360
Dušánek Lukáš Vlašim 9; 24 339
Eichler Alex Boleslav FKMB 7; 46 343
Chmela Dominik 10; 13 289
Sporysch Tobiáš BK Mladá Boleslav 6; 57 255
Šimůnek Petr NORTH BIKE CLUB 2011 4; 4; 150 284
Vlasák David Vlašim 12; 1 338
Binder Diego RSG Bischofswerda 7; 47 102 S
Děták Mikuláš Adastra Cycling Team 2007 5; 69 447
Havel Marek Beko Bike Club 2006 12; 2 425
Hoferek Jan Šviháci 13; 1 133
Hofman Eliáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 2007 6; 58 60 S
Kniha Petr Expres CZ Tufo Team Kolín 2006 1; 113 151
Meier Tomáš Ivar Author CS Team 2006 4; 80 113
Polášek Antonín 11; 3 198
Závodník Team Ročník Pořadí Body Číslo *
Bílek Ondřej SpinFit Liberec 14; 15; 12 1 S
Bubílek Sebastián Kross Bikeranch team junior 5; 5; 9; 13; 183 97 S
Červená Veronika 7; 48 370
Hrubešová Magdalena Hrubeš MTB 8; 37 365
Jeřábek Sebastián 10; 15 7 S
Kučera Kryštof NORTH BIKE CLUB 4; 7; 7; 181 221
Liška Jakub IVAR CS Author team 1; 1; 1; 1; 471 167 S
Lukáš Jan SpinFit Liberec 12; 19; 22; 8 100 S
Šafránek Filip SX soft 13; 2 491
Tichý Tomáš Pavoučci 3; 4; 6; 4; 328 10 S
Urban Daniel 11; 14; 16 455
Vaněk Lubor BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 9; 8; 8; 104 362
Vlček Šimon Cycology North Bike Club 2; 2; 5; 2; 394 333 S
Zavadil Václav Cyklo Benda 6; 6; 4; 12; 217 105 S
Bohmová Natálie 14; 6 295
Bohmová Nikol 10; 20 296
Bucharová Viktorie Sedmihorky 12; 12; 10 340
Eichler Luka 18; 2 336
Havranová Stella 11; 9 359
Klapková Pepinka Holák 13; 7 312
Kubínová Kateřina Litvínov 15; 5 282
Levková Anna 9; 31 329
Sechovec Matouš 16; 4 276
Špičák Jáchym 17; 3 322
Zoubek Tadeáš TESAŘSTVÍ TZ 3; 3; 200 92 S
Červená Veronika 3; 91 218
Mrázek Mikuláš 2; 6; 172 53 S
Polák Štěpán 11; 3 243
Posner Antonín Turnov Bikers 13; 1 241
Třešňáková Viktorie PÍTRS BIKES TEAM 10; 14 238
Dajč Michael Cycology North Bike Club 25; 1 126
Gabriel Matyáš HTLM 5; 81 128
Honzejk Jakub Cyklolive 16; 10 181
Jurisová Nella Cycology North Bike Club 10; 26 38 S
Jurková Julie 19; 7 458
Kovář David Expres CZ Tyfo Team Kolín 11; 15 182
Krušinová Nina 9; 37 110
Lukeš Josef Jablonné v Podleštědí 24; 2 452
Miler Markus 20; 6 457
Petrová Nikola 18; 8 192
Ryšavý Ondřej 21; 5 176
Suchánek Tomáš 8; 48 454
Tvrzník Matěj 17; 9 442
Zaplatílek Anthony SpinFit Liberec 7; 59 2 S
Zaplatílková Dorothea SpinFit Liberec 23; 3 4 S

2020

AMULET CYCOLOGY Dětský MTB cup 2020 Libereckého kraje

2019

AMULET CYCOLOGY Dětský MTB cup 2019 Libereckého kraje

2018

ELEVEN Dětský MTB cup 2018

2017

ELEVEN Dětský MTB cup 2017

2016

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2015

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2014

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2013

Dětský MTB CUP Libereckého kraje - průběžné výsledky