Přihlásit
AMULET CYCOLOGY Dětský MTB cup 2020 Libereckého kraje - 2020
Závodník Team Ročník Kategorie 0̸ Umístění Závodů
Jurisová Nela Cycology North Bike Club Bobice 2.5 4
Klimentová Adela CYCOLOGY NORTH BIKE CLUB Bobice 1 3
Lisá Zuzana Praha 4 Bobice 4 1
Vlachová Aneta Bobice 2 1
Vojtášková Florence Praha Bobice 5 1
Ludvíková Viktorie A-team Bobice 2 2
Bartošová Amálka Bobice 4 1
Havlová Tereza Bobice 2 1
Gabriel Matyáš HTML Bobíci 7 2
Kaňkovský Sam NORTH BIKE CLUB Bobíci 8.75 4
Liška Jakub IVAR CS Author team Bobíci 2.25 4
Málek Jonatan MTB TEAM Příchovice Bobíci 4.33 3
Mareček Maxík KOVO Praha Bobíci 1.25 4
Převrátil Vojtěch Bobíci 7 2
Šafránek Filip SxSoft Bobíci 8 1
Tichý Tomáš Pavoučci Bobíci 4.5 4
Vlček Šimon CYCOLOGY NORTH BIKE CLUB Bobíci 2.75 4
Gonda Jakub Bobíci 4 1
Litresits Felix Tour de Ralsko Bobíci 9 3
Zoubek Tadeáš Tesařství TZ Bobíci 6.33 3
Honzejk Jakub Cyklolive Bobíci 6 1
Kovář David Expres CZ Tufo Team Kolín Bobíci 8 1
Suchánek Tomáš Bobíci 11 1
Bártíková Hanna Předžákyně 2 3
Divišková Marie Předžákyně 9 1
Kaftanová Leontina Předžákyně 6.5 2
Klimentová Anna Cycology North Bike Club Předžákyně 4.5 4
Lodrová Amelie TJ AUTO ŠKODA 2015 Předžákyně 2.67 3
Lurynová Eliška Předžákyně 11 1
Schusová Eliška CK Bítovská Předžákyně 1.5 2
Svobodová Kristýna BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 2014 Předžákyně 7.33 3
Tichá Tereza Pavoučci 2014 Předžákyně 2.75 4
Vokřínková Anežka TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA Předžákyně 9.67 3
Zavadilová Ema Cyklo Benda Předžákyně 6.5 4
Bednaříková Eva Kross Bikeranch Team Junior Předžákyně 4 1
Bondy Nelly Cycology North Bike Club Předžákyně 7 3
Čapková Julie TJ Sokol Vysoká u Mělníka Předžákyně 10 1
Gondová Amálie Předžákyně 8 1
Kacrová Adéla Litvínov Předžákyně 14 1
Klapková Stázinka Holák Předžákyně 13 1
Libichová Tereza Předžákyně 15 1
Mohotová Eliška Buřina Racing Team Předžákyně 12 1
Ludvíková Rozálie A-team Předžákyně 6.5 2
Maxová Kristýna Předžákyně 11 1
Meierová Karolína Ivar Author CS Team Předžákyně 10 1
Petrová Tereza Předžákyně 12 1
Uhlířová Kristýna Předžákyně 6 1
Červený Stanislav Předžáci 14.5 2
Dlouhý Matyáš IVAR CS - AUTHOR TEAM Předžáci 4 4
Dvořák Vojtěch BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM Předžáci 7.75 4
Gabriel Lukáš HTML Předžáci 7.5 2
Hačecký Václav Subterra Předžáci 13 1
Havlín Štěpán NORTH BIKE CLUB Předžáci 14 3
Hlavatý Matyáš Předžáci 14 2
Hranička Oskar Cycology North Bike Club Předžáci 12.5 4
Jeřábek Matyáš Sweep Sport Předžáci 15 1
Kučera Viktor Cycology North Bike Club Předžáci 8 3
Mareček Oliver KOVO Praha Předžáci 1.5 4
Matunák Tobiáš Předžáci 6.67 3
Mistr Dominik CYCOLOGY NORTH BIKE CLUB 2014 Předžáci 7.33 3
Vaněk Matěj BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM Předžáci 4 4
Vokřínek Tomáš 2015 Předžáci 9 4
Buchar Vít Sedmihorky Předžáci 10 2
Fodor Martin Nevix Team Předžáci 19 1
Hlůže Kryštof Cycling Club Calabrone Předžáci 3 1
Kořínek Ondra Předžáci 15 1
Kubín Ondřej Judo Litvínov Předžáci 14 1
Lamač František Klub lyžařů Turnov Předžáci 6.33 3
Levko Vojtěch Předžáci 17 1
Vítek Jaroslav 725156906 Předžáci 18 1
Dumek Václav BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM Předžáci 4.5 2
Kovařík Jakub HC SLAVIA Praha Předžáci 11 1
Mrázek Štěpán Předžáci 11.5 2
Mrázek Vojtěch Předžáci 11.5 2
Prágl Vítek SK Prosek Předžáci 1 1
Kovář Daniel Expres CZ Tyfo Team Kolín Předžáci 1 1
Miler Matyas Předžáci 17 1
Šámal Denis Tri Club Č. Lípa Předžáci 15 1
Valenta Simon Jablonné v Podleštědí Předžáci 16 1
Wolf Mirek Beany 2016 Předžáci 12 1
Cicháková Anna Magdalena Cycology North Bike Club 2013 Žákyně 1 1 4
Famfulíková Elena BAKAKO Nová Paka 2013 Žákyně 1 2.75 4
Hrubešová Ema Hrubeš MTB Žákyně 1 6 1
Knoblochová Kristýna IVAR CS AUTHOR TEAM 2012 Žákyně 1 3.5 4
Lhotáková Sofie Rohozec Amulet Team 2013 Žákyně 1 3.33 3
Prchalová Anna NORTH BIKE CLUB Žákyně 1 7 3
Prchalová Barbora NORTH BIKE CLUB Žákyně 1 7.33 3
Procházková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 2013 Žákyně 1 6.33 3
Stolzová Aneta La Famiglia Žákyně 1 9 1
Stolzová Beata La Famiglia Žákyně 1 10 1
Hossingerová Sára Žákyně 1 7 1
Klapková Růžena Holák Žákyně 1 8 1
Kořínková Anna Žákyně 1 11 1
Linetová Kateřina Sport areál Klíny Žákyně 1 4 1
Ouhrabková Bára Kross Bikeranch Team Junior Žákyně 1 5 1
Strnadová Barbora tátovi holky Žákyně 1 9 1
Šatrová Klárka Bike-point / SOREX team Roudnice n.L. Žákyně 1 6 1
Vlachová Lucie Žákyně 1 10 1
Kotková Ema Žákyně 1 12 1
Kotková Viktorie SUN BIKE 2014 Žákyně 1 11 1
Krušinová Andělka AN - Bike Team Hořice Žákyně 1 10 1
Obdržálková Adéla Bicykl Team Ústí nad Labem Žákyně 1 6 1
Šimečková Agnes TJ Sokol Vysoká u Mělníka Žákyně 1 13 1
Wolfová Amálka Beany 2012 Žákyně 1 2 1
Gamba Kryštof BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 2013 Žáci 1 20.25 4
Honzejk Tadeáš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM Žáci 1 19.5 2
Hošic Adam Cycology North Bike Club Žáci 1 18.75 4
Hrubeš Jan BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM Žáci 1 26 1
Jurek Jakub Žáci 1 19 4
Juris Šimon Cycology North Bike Club 2013 Žáci 1 9.67 3
Klinger Mikuláš Cyklo Benda 2013 Žáci 1 16.25 4
Kněbort Vojtěch SKIracingMB 2012 Žáci 1 14.5 4
Kubias Sáva BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM Žáci 1 26 3
Kudrna Matyáš Cycology North Bike Club 2012 Žáci 1 3.5 4
Kysela Václav BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM Žáci 1 24.5 2
Liška Matěj IVAR CS - AUTHOR TEAM 2013 Žáci 1 7 4
Lodr Oliver TJ AUTO ŠKODA 2012 Žáci 1 1 3
Moulis Lukáš Ivar CS Author Team 2012 Žáci 1 9.5 4
Peluňka Leoš CK 1967 Česká Kamenice Žáci 1 21.5 4
Pospíšil Filip TJ AUTO ŠKODA Žáci 1 16 3
Provazník Jakub SDH Maršovice 2012 Žáci 1 9.5 4
Převrátil Ondřej Žáci 1 26 2
Sedlák Robin SK Svojkov Žáci 1 23.25 4
Šorf Jakub SK Svojkov 2012 Žáci 1 3 4
Šusta Josef CK 1967 Česká Kamenice Žáci 1 17.67 3
Trvalec David Hořické Kolonožky Žáci 1 13 4
Trvalec Jakub Hořické Kolonožky Žáci 1 9.5 4
Vencovský Vojtěch BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM Žáci 1 29 2
Vokřínek Matěj TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA 2012 Žáci 1 6.33 3
Vokřínek ŠImon BEKO Bike Race Team 2013 Žáci 1 7.25 4
Zejfart Jakub Žáci 1 10.5 4
Zelený Jakub Bitters Superior Cyklolive Team 2012 Žáci 1 2.67 3
Libich Matyáš Žáci 1 23 1
Litresits Oliver Tour de Ralsko Žáci 1 27 3
Mertelík Kryštof CK 1967 Česká Kamenice 2013 Žáci 1 20 1
Rybníček Jáchym Olešnice na Moravě Žáci 1 18 1
Vosátka Jakub Žáci 1 25 1
Dumek Ondřej BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 2012 Žáci 1 5.5 2
Malík Marek CK Bítovská Žáci 1 8 1
Polák Štěpán KC Kooperativa 2012 Žáci 1 16 2
Vozka Ondřej BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 2012 Žáci 1 13.5 2
Čapek Filip 2009 Žáci 1 35 1
Hikl Milan Kosmonos Bike 2000 Žáci 1 28 1
Hoferek Martin Šviháci Žáci 1 34 1
Janov Martin Jenštejn Žáci 1 21 1
Prokeš Matěj Žáci 1 30 1
Štrégl Marek Jablonné v Podleštědí Žáci 1 32 1
Bohánská Vanesa Rohozec Amulet Team 2010 Žákyně 2 1 4
Budíčková Eliška CK 1967 Česká Kamenice Žákyně 2 8 1
Dajčová Amálie Cycology North Bike Club 2010 Žákyně 2 4.25 4
Famfulíková Barbora BAKAKO Nová Paka 2010 Žákyně 2 2.75 4
Horká Karolína CK 1967 Česká Kamenice Žákyně 2 9.67 3
Lhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team 2011 Žákyně 2 8.33 3
Nováková Laura CK 1967 Česká Kamenice Žákyně 2 8.5 4
Paříková Adéla TJ Škoda-auto 2011 Žákyně 2 3 4
Procházková Martina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 2011 Žákyně 2 11.33 3
Schusová Marie CK Bítovská Žákyně 2 11 2
Zelená Lucie Bitters Superior Cyklolive Team 2010 Žákyně 2 4 4
Boudíčková Eliška CK 1967 Česká Kamenice Žákyně 2 7 1
Praská Adéla Meziboří Žákyně 2 13 1
Sporyschová Nela Bakov n. Jizerou Žákyně 2 10 1
Strnadová Natálie tátovi holky Žákyně 2 12 1
Vobrová Linda TRI CLUB Česká Lípa 2010 Žákyně 2 6 1
Vosátková Sofie Žákyně 2 14 1
Vernerová Alena Ivar CS Author Team 2011 Žákyně 2 12 2
Vozková Veronika BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 2010 Žákyně 2 6.5 2
Duman Rozálie Aktivit Bike Team Žákyně 2 9 1
Erbenová Marianna Lawi Lekce Biku Žákyně 2 6 1
Hošicová Anna Cycology North Bike Club Žákyně 2 17 1
Kunčíková Magdalena Sportovní Academie ŠM Žákyně 2 13 1
Kussmannová Nelly Bicykl Team Ústí nad Labem 2011 Žákyně 2 8 1
Ptačovská Adélka Cycology North Bike Club 2011 Žákyně 2 15 1
Schrötterová Ella Jalla! Jalla! Žákyně 2 18 1
Beneš Adam Cycology North Bike Club 2011 Žáci 2 7.5 4
Bondy Štěpán Cycology North Bike Club 2011 Žáci 2 5.75 4
Cichák Mikuláš Cycology North Bike Club 2010 Žáci 2 1.75 4
Dlouhý Jonáš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 2011 Žáci 2 15.67 3
Fara Jan Ivar Author Team 2010 Žáci 2 10.75 4
Gamba Filip BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 2011 Žáci 2 10 4
Hájek Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 2010 Žáci 2 9.33 3
Hataš Tomáš Rohozec Amulet team 2010 Žáci 2 1.33 3
Havlíček Adam DUKLA PRAHA Žáci 2 2.67 3
Hoffmann Šimon MOVS SMRZOVKA 2010 Žáci 2 4.33 3
Jeřábek David Sweep Sport Žáci 2 20 1
Knobloch Adam IVAR CS AUTHOR TEAM 2010 Žáci 2 6 4
Popovič Jan Žáci 2 19.5 2
Přenosil Adam Rohozec Amulet team Žáci 2 12.5 2
Stoltz Jan La Famiglia Žáci 2 14 1
Stoltz Tonito La Famiglia Žáci 2 18 1
Svoboda Sebastián Bitters Superior Cyklolive Team 2011 Žáci 2 15.75 4
Tomeš Roman Cycology North Bike Club 2010 Žáci 2 11.33 3
Třeska Lukáš Cycology North Bike Club 2010 Žáci 2 7.33 3
Vyhlas Václav Žáci 2 21.33 3
Bednařík Vojtěch Kross Bikeranch Team Junior Žáci 2 16 1
Hossinger Jan Žáci 2 25 1
Marvan Jiří Litvínov Žáci 2 23 1
Novák Vojtěch Bike team Špindlerův Mlýn 2010 Žáci 2 10 2
Ország Jáchym AKTIVIT BIKE TEAM Žáci 2 20 2
Ouhrabka Vít Kross Bikeranch Team Junior Žáci 2 18 1
Prokop Ondřej cyklistický klub Litvínov Žáci 2 20 1
Strakatý Šimon DUKLA PRAHA 2010 Žáci 2 13 1
Kovařík Petr HC SLAVIA Praha Žáci 2 8 1
Kubias Dominik Bitters Superior Cyklolive Team Žáci 2 16 2
Abrahám Tomáš Bike Team SA Špindl Žáci 2 17 1
Dinga Jan Adastra Cycling Team 2010 Žáci 2 10 1
Meier Václav Ivar Author CS Team 2011 Žáci 2 3 1
Obdržálek Matěj Bicykl Team Ústí nad Labem Žáci 2 15 1
Schafër Josef Beko Bike Team 2010 Žáci 2 5 1
Smolka David Žáci 2 24 1
Šámal Max Tri Club Č. Lípa Žáci 2 23 1
Šimek Dominik Bike Team SA Špindl Žáci 2 22 1
Šlambor Martin WPC Sport Team 2010 Žáci 2 13 1
Cermanová Antonie Author team STUPNO Mladší žákyně 2 4
Hašková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 2009 Mladší žákyně 6 2
Kněbortova Barbora SKIracingMB 2008 Mladší žákyně 5.5 4
Kolářová Babeta TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 2009 Mladší žákyně 1.33 3
Kubelková Nikola Cycology North Bike Club Mladší žákyně 7.33 3
Machutková Natali Anna BIKE TEAM Špindlerův Mlýn Mladší žákyně 2.67 3
Soukupová Lucie CK 1967 Česká Kamenice Mladší žákyně 5 4
Trvalcová Valentina Hořické Kolonožky Mladší žákyně 8.5 4
Kluchová Bětuška AKTIVIT BIKE TEAM 2008 Mladší žákyně 10 1
Mychytková Natali BIKE TEAM Špindlerův Mlýn Mladší žákyně 3 1
Nováková Viktorie TRI CLUB Česká Lípa 2010 Mladší žákyně 11.5 2
Kyselová Aneta IVAR CS 2008 Mladší žákyně 3 1
Austová Tereza Aktivit Bike Team 2009 Mladší žákyně 10 1
Frydrychová Karolína TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 2009 Mladší žákyně 2 1
Hiklová Kateřina TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 2009 Mladší žákyně 11 1
Křížová Kristýna Bike Team SA Špindl Mladší žákyně 7 1
Schafërová Magdaléna Beko Bike Team 2008 Mladší žákyně 5 1
Šimečková Valerie TJ Sokol Vysoká u Mělníka Mladší žákyně 13 1
Berka Tadeáš Cycology North Bike Club 2009 Mladší žáci 2.75 4
Guiazda David Brzezcny MTB team Mladší žáci 11 1
Horák Adam BEKO BIKE RACING TEAM 2008 Mladší žáci 1 1
Hübner Lukáš Cyklo benda Mladší žáci 8.5 4
Kudrna Tomáš Cycology North Bike Club 2009 Mladší žáci 9.25 4
Manhart Jakub Jan KSM Hrádek Mladší žáci 13.25 4
Moravec Vojta BIKE TEAM Špindlerův Mlýn Mladší žáci 12.5 4
Moulis Ondřej IVAR CS - AUTHOR TEAM 2009 Mladší žáci 16.25 4
Nosek Antonín KSM Hrádek Mladší žáci 16.5 4
Podhaiský Ondřej TJ AŠ Mladá Boleslav 2009 Mladší žáci 3.33 3
Popovič Jakub TJ Auto Škoda Mladá Boleslav Mladší žáci 4.5 4
Vašíček Adam KSM hrádek 2008 Mladší žáci 9.5 4
Voborník Filip IVAR CS - AUTHOR TEAM 2008 Mladší žáci 3.25 4
Vyhlas Vilém Mladší žáci 20.33 3
Zavadzan Lukáš Cycology North Bike Club Mladší žáci 6 4
Zůna Jan Profi sport Cheb Mladší žáci 10 1
Dörner Jakub SK Svojkov Haven Team Mladší žáci 19 1
Folprecht Matyáš Kosmonosy Mladší žáci 16 1
Kučera Adam BIKE TEAM Špindlerův Mlýn Mladší žáci 21 2
Lůna Jan Profi sport Cheb Mladší žáci 6 1
Nerad Ondřej BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM Mladší žáci 15.33 3
Tomáš Šimon Cycology North Bike Club Mladší žáci 10.67 3
Beran Martin IVAR CS Author team 2008 Mladší žáci 22 2
Hartmann Tristan BIKE TEAM Špindlerův Mlýn Mladší žáci 19.5 2
Hroneš Matěj BIKE TEAM Špindlerův Mlýn Mladší žáci 10 1
Rušikvas Eduard BIKE TEAM Špindlerův Mlýn Mladší žáci 12 1
Šťastný Jakub BIKE TEAM Špindlerův Mlýn Mladší žáci 19 2
Bobvoš Patrik Mladší žáci 29 1
Hataš David Rohozec amulet team 2008 Mladší žáci 13 1
Kučera Radim BEKO Bike Race Team 2009 Mladší žáci 1 1
Polášek Daniel BAKAKO Nová Paka Mladší žáci 2 1
Ptačovský Ladislav Cycology North Bike Club 2009 Mladší žáci 15 1
Skandera Matyas SA Špindlerův Mlýn Mladší žáci 5 1
Šidlof Vojtěch Beko Mladší žáci 9 1
Šúchal Lukáš Jablonné v Podleštědí Mladší žáci 11 1
Šúchal Marek Jablonné v Podleštědí Mladší žáci 14 1
Valenta Johan Jablonné v Podleštědí Mladší žáci 27 1
Dlouhá Aneta IVAR CS - AUTHOR TEAM 2007 Starší žákyně 1.33 3
Gebhardtová Anna CK 1967 Česká Kamenice Starší žákyně 5.5 2
Nováková Valerie Bike team Špindlerův Mlýn 2007 Starší žákyně 5.75 4
Václavů Martina IVAR CS - AUTHOR TEAM 2007 Starší žákyně 1 1
Volejníková Natalie BEKO BIKE RACING TEAM 2007 Starší žákyně 2.5 2
Volejníková Nikola BEKO BIKE RACING TEAM 2006 Starší žákyně 4.5 2
Zemanová Tereza CK 1967 Česká Kamenice Starší žákyně 6 2
Bezstarosti Nicol BAKAKO Nová Paka 2006 Starší žákyně 3 1
Fodorova Denisa Nevix Starší žákyně 10 1
Kluchová Anežka AKTIVIT BIKE TEAM 2004 Starší žákyně 3.5 2
Mavald Amy PRAHA Starší žákyně 8 1
Nesnídalová Barbora CK 1967 Česká Kamenice Starší žákyně 9 1
Nováková Jarmila AKTIVIT N. Bor Starší žákyně 6.5 2
Bauerová Aneta SLOVAN Karlovy Vary Starší žákyně 3.5 2
Beranová Jana IVAR CS Author team 2006 Starší žákyně 4.5 2
Dingová Anna Adastra Cycling Team 2006 Starší žákyně 3 1
Ryšavá Anna Aktivit Nový Bor Starší žákyně 11 1
Šlamborová Lucie WPC Sport Team 2007 Starší žákyně 10 1
Čermák Kryštof SK Velo Praha Starší žáci 8 1
Foltýn Marek Bakako Nová Paka Starší žáci 1.5 4
Gebhardt Petr CK 1967 Česká Kamenice Starší žáci 8.5 2
Hájek Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 2007 Starší žáci 2 3
Hoffmann Ondřej MOVS 2007 Starší žáci 4.75 4
Horák Martin BEKO BIKE RACING TEAM 2007 Starší žáci 3 1
Hradiský Zdeněk IVAR CS Author team 2006 Starší žáci 4 1
Löffler Dennis BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 2007 Starší žáci 6.33 3
Přenosil Marek TJ Stadion Louny 2007 Starší žáci 5 1
Bobvoš Dominik KSM Hrádek Starší žáci 10.5 2
Cobl Filip Nutrinic cykling team Starší žáci 5 1
Dušánek Lukáš Vlašim Starší žáci 9 1
Eichler Alex Boleslav FKMB Starší žáci 7 1
Chmela Dominik Starší žáci 10 1
Sporysch Tobiáš BK Mladá Boleslav Starší žáci 6 1
Šimůnek Petr NORTH BIKE CLUB 2011 Starší žáci 4 2
Vlasák David Vlašim Starší žáci 12 1
Binder Diego RSG Bischofswerda Starší žáci 7 1
Děták Mikuláš Adastra Cycling Team 2007 Starší žáci 5 1
Havel Marek Beko Bike Club 2006 Starší žáci 12 1
Hoferek Jan Šviháci Starší žáci 13 1
Hofman Eliáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 2007 Starší žáci 6 1
Kniha Petr Expres CZ Tufo Team Kolín 2006 Starší žáci 1 1
Meier Tomáš Ivar Author CS Team 2006 Starší žáci 4 1
Polášek Antonín Starší žáci 11 1
Bílek Ondřej SpinFit Liberec Odrážedla 14.5 2
Bubílek Sebastián Kross Bikeranch team junior Odrážedla 8 4
Červená Veronika Odrážedla 7 1
Hrubešová Magdalena Hrubeš MTB Odrážedla 8 1
Jeřábek Sebastián Odrážedla 10 1
Kučera Kryštof NORTH BIKE CLUB Odrážedla 6 3
Liška Jakub IVAR CS Author team Odrážedla 1 4
Lukáš Jan SpinFit Liberec Odrážedla 17.67 3
Šafránek Filip SX soft Odrážedla 13 1
Tichý Tomáš Pavoučci Odrážedla 4.25 4
Urban Daniel Odrážedla 12.5 2
Vaněk Lubor BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM Odrážedla 8.33 3
Vlček Šimon Cycology North Bike Club Odrážedla 2.75 4
Zavadil Václav Cyklo Benda Odrážedla 7 4
Bohmová Natálie Odrážedla 14 1
Bohmová Nikol Odrážedla 10 1
Bucharová Viktorie Sedmihorky Odrážedla 12 2
Eichler Luka Odrážedla 18 1
Havranová Stella Odrážedla 11 1
Klapková Pepinka Holák Odrážedla 13 1
Kubínová Kateřina Litvínov Odrážedla 15 1
Levková Anna Odrážedla 9 1
Sechovec Matouš Odrážedla 16 1
Špičák Jáchym Odrážedla 17 1
Zoubek Tadeáš TESAŘSTVÍ TZ Odrážedla 3 2
Červená Veronika Odrážedla 3 1
Mrázek Mikuláš Odrážedla 4 2
Polák Štěpán Odrážedla 11 1
Posner Antonín Turnov Bikers Odrážedla 13 1
Třešňáková Viktorie PÍTRS BIKES TEAM Odrážedla 10 1
Dajč Michael Cycology North Bike Club Odrážedla 25 1
Gabriel Matyáš HTLM Odrážedla 5 1
Honzejk Jakub Cyklolive Odrážedla 16 1
Jurisová Nella Cycology North Bike Club Odrážedla 10 1
Jurková Julie Odrážedla 19 1
Kovář David Expres CZ Tyfo Team Kolín Odrážedla 11 1
Krušinová Nina Odrážedla 9 1
Lukeš Josef Jablonné v Podleštědí Odrážedla 24 1
Miler Markus Odrážedla 20 1
Petrová Nikola Odrážedla 18 1
Ryšavý Ondřej Odrážedla 21 1
Suchánek Tomáš Odrážedla 8 1
Tvrzník Matěj Odrážedla 17 1
Zaplatílek Anthony SpinFit Liberec Odrážedla 7 1
Zaplatílková Dorothea SpinFit Liberec Odrážedla 23 1

2020

AMULET CYCOLOGY Dětský MTB cup 2020 Libereckého kraje

2019

AMULET CYCOLOGY Dětský MTB cup 2019 Libereckého kraje

2018

ELEVEN Dětský MTB cup 2018

2017

ELEVEN Dětský MTB cup 2017

2016

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2015

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2014

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2013

Dětský MTB CUP Libereckého kraje - průběžné výsledky