Přihlásit
Osečná - 13.04.2013
Závodník Team Čas Pořadí Body
Hübnerová Laura 0:00:38 2 72
Kolářová Babeta Dukla Praha 0:00:31 1 103
Kolmanová Adéla 0:00:45 3 51
Závodník Team Čas Pořadí Body
Janata Jeník 0:00:38 1 107
Pytloun Arnošt CYKLOFIT 0:00:41 2 76
Rajnoch Marek IVAR CS Author Team 0:00:59 5 33
Rydval Adam 0:00:49 3 55
Stromský Ondřej 0:01:25 7 21
Vilém Štěpán 0:01:17 6 27
Vojtěch Tomáš 0:00:50 4 44
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bradnová Magdaléna 0:03:31 6 28
Horáková Amálie ČKS SKI Jilemnice 0:02:49 4 45
Janatová Zdeňka 0:02:13 1 108
Kyselová Aneta IVAR CS Author Team 0:02:56 5 34
Langerová Adéla 0:03:32 7 22
Rajnochová Barbora IVAR CS Author Team 0:02:32 3 56
Stránská Adéla IVAR CS - Author Team 0:02:28 2 77
Vyhnisová Viktorie IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:03:38 8 16
Závodník Team Čas Pořadí Body
Balatka Lukáš 0:02:32 5 44
Bradna Vítek 0:03:35 13 6
Dušek Jakub 0:02:40 6 38
Gorog Štěpán Ivar-CS Author Team 0:03:43 14 5
Horák Martin BEKO Bike Racing Team 0:02:26 1 118
Hübner Richard 0:02:28 2 87
Choma David 0:03:57 16 3
Jungwirth Štěpán Dukla Liberec 0:03:20 11 8
Křemen Denis 0:03:10 10 14
Kříž Samuel 0:04:41 17 2
Lubas Jan 0:02:29 3 66
Machart Daniel 0:05:17 18 1
Nýdrle Miloslav 0:03:28 12 7
Rytíř Viktor 0:03:04 9 20
Stromský Vít 0:02:53 8 26
Štencl Vojtěch 0:03:48 15 4
Tůma Vojtěch 0:02:51 7 32
Vojtěch Lukáš 0:02:31 4 55
Závodník Team Čas Pořadí Body
Cebulová Klára Bitters Superior Cyklofit Team 0:05:05 6 30
Dušková Kateřina BEKO Bike Racing Team 0:05:10 7 24
Kareisová Jana 0:04:14 1 110
Krinwaldová Lucie 0:04:27 2 79
Kuchařová Pavlína BSK racing juniors 0:04:39 3 58
Langová Eliška 0:06:28 9 12
Nýdrlová Nela 0:04:39 4 47
Tůmová Aneta 0:05:02 5 36
Vaškovská Michalka ČKL Harrachov 0:07:54 10 6
Vilémová Eliška 0:05:52 8 18
Závodník Team Čas Pořadí Body
Abrt Fabián 0:04:49 11 7
Balatka Martin 0:03:59 4 54
Böhm Matyáš 0:04:47 10 13
Buriánek Ondřej 0:05:41 16 2
Čerevko Tichon 0:05:07 14 4
Čermák Ondřej DUKLA 0:03:52 2 86
Farský Jakub 0:04:16 7 31
Hromádko Matěj 0:04:55 12 6
Chloupek Josef IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:04:23 8 25
Choma Lukáš 0:06:15 17 1
Ježek Václav 0:03:23 1 117
Jungwirth František DUKLA Liberec 0:05:04 13 5
Král Kryštof Sokol Veltěž 0:04:13 6 37
Kubín Matěj 0:04:06 5 43
Lank Andreas 0:05:14 15 3
Štencl Ondřej 0:04:25 9 19
Šurík Jakub Agency trasnport.cz 0:03:55 3 65
Závodník Team Čas Pořadí Body
Hejhalová Dagmar 0:06:44 1 107
Hladíková Kateřina Ivar-CS Author Team 0:06:56 3 55
Kolářová Justýna Dukla Praha 0:08:08 5 33
Koptová Amálka 0:08:58 6 27
Kyselová Adéla IVAR CS AUTHOR TEAM 0:06:54 2 76
Langová Alžběta 0:09:00 7 21
Mišoňová Veronika Sokol Veltěž 0:07:50 4 44
Závodník Team Čas Pořadí Body
Částek Josef 0:08:59 8 16
Doležal Tomáš IVAR CS AUTHOR TEAM 0:06:37 2 77
Hanyk Roman 0:08:21 7 22
Horyna Matěj 0:07:12 4 45
Kubín Tomáš 0:07:31 6 28
Pařík Vojtěch 0:06:52 3 56
Stránský Matěj IVAR CS - AUTHOR Team 0:06:31 1 108
Zeman Radim Bike & Ski Bakajda 0:07:18 5 34
Závodník Team Čas Pořadí Body
Abrahamová Zuzana 0:17:46 7 21
Daňková Kateřina IVAR CS - AUTHOR Team 0:12:36 2 76
Jedlánková Martina 0:13:18 3 55
Křemenová Natálie 0:14:09 4 44
Marksová Karolína 0:14:38 5 33
Mišoňová Magdalena 0:12:30 1 107
Švarcová Kristina 0:17:11 6 27
Závodník Team Čas Pořadí Body
Daněk Jakub IVAR CS - AUTHOR Team 0:12:27 5 37
Hanyk Michal 0:13:27 8 19
Hladík Josef 0:12:01 2 80
Janáček Filip 0:14:32 10 7
Ježek Tomáš 0:11:27 1 111
Kopt Jakub 0:13:45 9 13
Krinwald Roman 0:14:57 11 1
Maroul Tomáš 0:12:05 3 59
Šulc David IVAR CS AUTHOR TEAM 0:12:17 4 48
Vykypěl Matouš 0:13:10 7 25
Vykypěl Šimon 0:12:34 6 31
Závodník Team Čas Pořadí Body
Čermáková Sára 0:18:22 3 57
Jablunková Romana 0:20:17 5 35
Křížová Veronika 0:23:27 9 11
Kubátová Dominika 0:17:43 2 78
Peterková Lucie 0:21:13 8 17
Podskalská Anna 0:17:43 1 109
Rolencová Vanessa 0:20:44 6 29
Vaníčková Tereza 0:19:22 4 46
Vykypělová Karolína 0:21:12 7 23
Závodník Team Čas Pořadí Body
Peterka Zdeněk 0:18:40 1 101

2018

ELEVEN Dětský MTB cup 2018

2017

ELEVEN Dětský MTB cup 2017

2016

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2015

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2014

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2013

Dětský MTB CUP Libereckého kraje - průběžné výsledky