Přihlásit
Vesec - 08.05.2014
Závodník Team Čas Pořadí Body
Kussmannová Nelly Bicykl Kříž Team Ústí n/Labem 0:00:50.501 1 102
Zelená Lucie BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:00:53.757 2 91
Závodník Team Čas Pořadí Body
Hájek Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:00:45.433 1 105
Malát Šimon 0:00:46.175 3 83
Schafër Josef BEKO Bike Racing Team 0:00:46.112 2 94
Štěrba Ondřej 0:01:01.603 4 72
Vojtěch Tomáš 0:01:01.768 5 61
Závodník Team Čas Pořadí Body
Fenclová Karolína 0:01:42.732 8 42
Grohová Lucie 0:01:28.184 1 119
Hartychová Vanessa ivar cs autor 0:01:36.977 7 53
Hašková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:02:44.670 14 6
Horáková Amálie ČKS SKI Jilemnice 0:01:50.471 9 31
Kluchová Bětuška MAGIC BIKE TEAM 0:02:47.652 15 5
Kolářová Babeta Dukla Praha 0:01:35.200 4 86
Kolmanová Adéla 0:02:50.446 18 2
Kyselová Aneta IVAR CS Author Team 0:01:35.388 5 75
Melounová Tea 0:02:50.185 17 3
Najmanová Monika 0:02:50.074 16 4
Penzová Julie 0:02:22.526 13 7
Petrof Johana BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:01:58.360 11 9
Plecháčová Nikola 0:01:53.259 10 20
Růtová Amálie 0:03:18.026 19 1
Schafërová Magdaléna BEKO Bike Racing Team 0:01:34.179 2 108
Stránská Adéla IVAR CS - Author Team 0:01:34.895 3 97
Svatušková Markéta BikeClinic junior team 0:01:35.544 6 64
Šírová Marie 0:02:20.721 12 8
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bredler Jonáš Kooperativa 0:01:30.298 4 86
Fencl Jiří 0:01:42.444 9 31
Gorog Štěpán Ivar-CS Author Team 0:01:33.995 7 53
Hendrich Daniel Maximus Expres CZ - Scott Team Kolín 0:01:24.894 1 119
Horák Adam BEKO Bike Racing Team 0:01:57.879 13 7
Hošek Michal 0:02:12.462 17 3
Jungwirth Štěpán Dukla Liberec 0:01:51.216 11 9
Kříž Samuel 0:01:35.200 8 42
Křížovský Jan 0:01:49.773 10 20
Kuba Matyáš 0:02:12.773 18 2
Močárko Lukáš 0:01:28.586 2 108
Novotný Lukáš Sokol Veltěž 0:02:08.561 16 4
Nýdrle Miloslav 0:01:32.531 5 75
Půbal Matouš TJ Škoda Auto MB 0:01:30.006 3 97
Skála Jakub 0:02:05.360 15 5
Straka Lukáš 0:02:02.159 14 6
Štryncl Vilda 0:01:57.019 12 8
Votýpka Šěpán OK BOR 0:02:19.749 19 1
Werner David 0:01:33.463 6 64
Závodník Team Čas Pořadí Body
Cebulová Klára Bitters Superior Cyklofit Team 0:03:37.530 5 78
Čapková Claudie IVAR CS Author Team 0:03:54.993 8 45
Dušková Kateřina BEKO Bike Racing Team 0:03:13.787 2 111
Kareisová Jana 0:03:28.429 3 100
Kluchová Anežka MAGIC BIKE team 0:03:32.350 4 89
Kočová Barbora 0:06:02.627 22 1
Křížovská Johana 0:05:33.073 20 3
Langová Eliška 0:04:56.162 17 6
Mindlová Veronika 0:03:45.941 6 67
Nahodilová Rozálie 0:05:06.836 18 5
Nováková Daniela 0:03:46.827 7 56
Polmanová Danica 0:05:24.428 19 4
Rozsypalová Adéla IVAR CS Author Team 0:03:04.713 1 122
Slavíčková Sára 0:04:03.068 10 23
Šírová Anna 0:04:00.014 9 34
Štrynclová Johanka 0:04:31.546 16 7
Tůmová Zuzana 0:04:18.696 14 9
Vaškovská Michalka ČKL Harrachov 0:04:19.085 15 8
Viková Hanka Dukla Praha 0:04:13.203 11 12
Volejníková Natalie BEKO Bike Racing Team 0:04:14.421 12 11
Volejníková Nikola BEKO Bike Racing Team 0:04:18.125 13 10
Würknerová Adriana 0:05:59.748 21 2
Závodník Team Čas Pořadí Body
Berger Oskar 0:04:41.318 24 10
Böhm Matyáš 0:03:53.716 10 34
Bruckner Filip 0:03:06.226 4 100
Dlask Marek Topforex Lapierre 0:04:23.858 19 15
Hájek Tomáš IVAR CS AUTHOR TEAM 0:03:32.277 7 67
Hoferek Jan 0:05:48.827 33 1
Horák Martin BEKO Bike Racing Team 0:03:55.300 11 23
Hradecký Tomáš 0:04:16.835 16 18
Jungwirth František DUKLA Liberec 0:03:45.558 9 45
Král Kryštof Sokol Veltěž 0:02:53.771 1 133
Lienert Patrik 0:03:01.899 3 111
Lukeš František 0:04:01.011 13 21
Macoun František 0:04:18.672 18 16
Malát Marek 0:04:17.651 17 17
Malínský Štěpán Bike Team Jilemnice 0:04:28.638 21 13
Naxera Václav 0:04:01.190 14 20
Nidrle Lukáš 0:05:48.196 32 2
Nidrle Michal 0:05:39.034 30 4
Pávek Lukáš Beko Lbc 0:04:43.309 25 9
Pech Vilém 0:04:28.632 20 14
Plecháč Patrik 0:03:37.786 8 56
Pospíšil Filip 0:04:34.999 23 11
Rada Tobiáš 0:05:43.496 31 3
Ranš Jakub Bicykl Kříž Ústí n.L. 0:04:53.486 26 8
Rytíř Viktor 0:05:24.307 29 5
Smejkal Adam IVAR CS 0:03:25.582 6 78
Stromský Vít 0:03:57.641 12 22
Svatuška Jakub Bikeclinic junior team 0:02:56.716 2 122
Šefl Jan Hostinec U Tří lip 0:04:28.848 22 12
Šťastný Filip 0:05:12.554 28 6
Tomica Petr 0:03:22.939 5 89
Tůma Filip 0:04:11.949 15 19
Vojtěch Lukáš 0:04:57.945 27 7
Závodník Team Čas Pořadí Body
Dlasková Vanda Lawi Author Team 0:06:07.118 3 90
Hladíková Kateřina Ivar-CS Author Team 0:05:58.924 1 112
Kolářová Justýna Dukla Praha 0:06:31.498 7 46
Kuchařová Pavlína BSK racing juniors 0:07:43.400 10 13
Kyselová Adéla IVAR CS AUTHOR TEAM 0:06:25.761 5 68
Mišoňová Veronika Sokol Veltěž 0:06:03.300 2 101
Půbalová Nela TJ Škoda Auto MB 0:06:12.517 4 79
Radová Daniela Cykloklub Benešov 0:06:31.265 6 57
Šindelářová Hana 0:06:45.170 8 35
Tichá Simona SOKOL Veltěž 0:07:22.191 9 24
Vinklárková Monika 0:11:17.173 12 1
Volhejnová Karolína 0:10:47.692 11 2
Závodník Team Čas Pořadí Body
Čermák Ondřej DUKLA 0:06:19.988 12 9
Groh Daniel 0:05:57.682 8 43
Hanyk Roman 0:07:18.094 17 4
Chloupek Josef IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:06:37.549 14 7
Ježek Václav 0:05:41.240 5 76
Knejzlík Tomáš 0:07:40.939 19 2
Kučera Adam 0:07:39.917 18 3
Lacina Petr 0:06:54.985 16 5
Lamač Martin 0:06:38.818 15 6
Müller Mirek 0:05:48.573 6 65
Novák Lukáš 0:07:41.174 20 1
Novotný Ondra DUKLA PRAHA 0:05:36.242 4 87
Pařík Vojtěch 0:05:29.374 3 98
Pávek Matyáš Kooperativa JBC 0:06:25.203 13 8
Rozsypal Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:05:16.764 2 109
Samec Filip 0:05:16.502 1 120
Souček Jakub Bikeclinic junior team 0:06:15.739 11 10
Šurík Jakub Agency trasnport.cz 0:06:09.413 10 21
Vencl Libor Eleven Mercede-Benz Mitas team 0:05:52.057 7 54
Vik Matěj Bikeclinic Junior Team 0:05:58.251 9 32
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bedrníková Karolína 0:09:36.866 3 91
Daňková Kateřina IVAR CS - AUTHOR Team 0:09:51.816 4 80
Duchkova Tereza 0:12:13.724 9 25
Hejhalová Dagmar 0:10:02.433 5 69
Hendrichová Pavla Expres CZ-Scott Team 0:15:05.115 12 2
Jedlánková Martina 0:10:27.446 7 47
Jedličková Eliška 0:17:10.705 13 1
Kadlecová Zuzana Sokol Veltěž 0:09:28.441 2 102
Langová Alžběta 0:14:32.873 11 3
Melicharová Helena 0:11:22.152 8 36
Novotná Aneta Sokol Veltěž 0:10:18.641 6 58
Tymešová Anna 0:13:02.339 10 14
Zemanová Kristýna 0:09:15.905 1 113
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bredler Matyáš Jiří 0:09:34.997 8 47
Daněk Jakub IVAR CS - AUTHOR Team 0:08:35.886 1 124
Doležal Tomáš IVAR CS AUTHOR TEAM 0:09:12.653 7 58
Hanyk Michal 0:10:01.357 11 14
Horyna Matěj 0:10:40.839 17 8
Hruška Filip 0:10:39.538 16 9
Kamien David 0:10:14.717 14 11
Kučera Vladimír 0:17:09.790 24 1
Maroul Tomáš 0:08:49.063 2 113
Novotný Lukáš 0:09:55.183 10 25
Oktábec Jakub 0:10:03.693 12 13
Řezníček David 0:12:41.660 21 4
Samec Michal 0:10:07.237 13 12
Skrbek Jan BeManiax DDM Větrník 0:12:52.987 22 3
Smolík František 0:11:06.285 19 6
Stránský Matěj IVAR CS - AUTHOR Team 0:09:10.866 5 80
Šindelář Jan 0:09:11.662 6 69
Štěpán Jiří 0:11:06.794 20 5
Šulc David IVAR CS AUTHOR TEAM 0:08:57.477 3 102
Tlamka Tomáš 0:09:05.431 4 91
Vakoč Martin 0:09:35.873 9 36
Vaněk Pavel 0:10:56.989 18 7
Vojhejn Jonáš 0:13:55.183 23 2
Votoček Matyáš 0:10:34.223 15 10
Závodník Team Čas Pořadí Body
Čermáková Sára 0:14:30.295 3 85
Hartychová Nicole 0:14:53.153 4 74
Konečná Monika 0:17:29.953 7 41
Křemenová Natálie 0:15:28.095 5 63
Mišoňová Magdalena 0:13:48.982 2 96
Nábělková Adéla 0:16:01.254 6 52
Vernerová Klára 0:13:15.247 1 107
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bóday Šimon 0:14:19.426 4 75
Burget Matouš 0:16:36.376 6 53
Hladík Josef 0:12:34.317 2 97
Ježek Tomáš 0:12:14.082 1 108
Klap Lukáš 0:14:52.493 5 64
Komínek Luboš 0:13:09.137 3 86
Novák Pavel 0:21:49.788 8 31
Syrovátka Lukáš 0:17:02.023 7 42
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bulvas Štěpán 0:00:58.428 1 122
Gamba Filip 0:01:25.333 13 10
Hájek Vítek 0:01:32.797 15 8
Horák Mikuláš ČKS SKI jilemnice 0:01:33.351 16 7
Jirouš Dominik 0:00:58.941 2 111
Joklík Jakub 0:01:24.774 11 12
Klaban Adam 0:01:33.605 17 6
Nahodilová Emilie 0:02:26.772 20 3
Petrof Sofie 0:01:31.388 14 9
Procházková Martina 0:01:13.402 7 56
Ptáčková Tereza 0:01:20.023 9 34
Rada Vít 0:01:17.765 8 45
Rozsypal Radim 0:01:11.718 5 78
Rozsypalová Linda 0:03:30.761 22 1
Ryšavý Martin 0:01:03.489 3 100
Stanislavová Lara Elia 0:03:28.259 21 2
Stanislavová Mia Marli 0:02:02.893 18 5
Uher Matěj 0:02:05.964 19 4
Uhrová Kristýna 0:01:11.405 4 89
Vernerová Alena Ivar-CS Author Team 0:01:22.748 10 23
Werner Ondřej 0:01:13.023 6 67
Žemba Adam 0:01:24.900 12 11

2018

ELEVEN Dětský MTB cup 2018

2017

ELEVEN Dětský MTB cup 2017

2016

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2015

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2014

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2013

Dětský MTB CUP Libereckého kraje - průběžné výsledky