Přihlásit
Malevil - 21.06.2014
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažantová Anežka Cyklo Benda team 0:00:50.209 3 85
Kussmannová Nelly Bicykl Kříž Team Ústí n/Labem 0:01:09.693 7 41
Paříková Adéla Kosmos bikes Mladá Boleslav 0:00:51.360 4 74
Součková Amélie Bikeclinic junior team 0:00:44.422 2 96
Thurant Linda 0:00:55.182 5 63
Tomečková Tereza 0:00:32.574 1 107
Vobrová Linda MAGIC BIKE TEAM 0:01:02.438 6 52
Závodník Team Čas Pořadí Body
Hájek Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:00:31.268 2 94
Křenek Marek 0:00:37.842 3 83
Malát Šimon 0:00:42.991 5 61
Rajnoch Marek IVAR CS Author Team 0:00:39.424 4 72
Schafër Josef BEKO Bike Racing Team 0:00:28.730 1 105
Závodník Team Čas Pořadí Body
Dobiasova Rebeka 0:02:21.617 4 77
Hartychová Vanessa ivar cs autor 0:03:45.140 8 33
Hašková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:04:09.345 9 22
Horáková Amálie ČKS SKI Jilemnice 0:02:32.522 6 55
Kočová Adéla 0:04:14.376 10 11
Kyselová Aneta IVAR CS Author Team 0:02:29.645 5 66
Plecháčová Nikola 0:03:20.934 7 44
Schafërová Magdaléna BEKO Bike Racing Team 0:02:12.007 2 99
Stránská Adéla IVAR CS - Author Team 0:02:09.418 1 110
Svatušková Markéta BikeClinic junior team 0:02:14.595 3 88
Závodník Team Čas Pořadí Body
Balatka Lukáš 0:01:57.232 1 118
Bartoš Vojtěch 0:03:05.035 14 5
Brázda Jim 0:03:08.811 15 4
Bredler Jiří 0:02:18.339 5 74
Gorog Štěpán Ivar-CS Author Team 0:02:23.416 6 63
Graupner Hans 0:02:52.453 12 7
Hendrich Daniel Maximus Expres CZ - Scott Team Kolín 0:02:17.927 4 85
Hriušin Hugo Kellys Bikeranch 0:03:44.688 18 1
Jungwirth Štěpán Dukla Liberec 0:02:33.237 8 41
Kříž Samuel 0:02:35.073 9 30
Močárko Lukáš 0:02:36.424 10 19
Moulis Ondřej IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:02:28.492 7 52
Novotný Lukáš Sokol Veltěž 0:03:26.397 16 3
Půbal Matouš TJ Škoda Auto MB 0:02:06.965 2 107
Vašíček Adam 0:02:51.182 11 8
Vilém Štěpán 0:03:28.072 17 2
Votýpka Šěpán OK BOR 0:02:58.744 13 6
Werner David 0:02:17.216 3 96
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beránková Žofie 0:06:46.069 13 14
Cebulová Klára Bitters Superior Cyklofit Team 0:05:20.314 4 93
Čapková Claudie IVAR CS Author Team 0:06:20.018 10 27
Dušková Kateřina BEKO Bike Racing Team 0:04:58.662 2 115
Chocholoušková Anička 0:08:04.197 24 3
Jedličková Nela 0:06:51.650 14 13
Kašparová Anna 0:08:02.883 23 4
Kimmelová Anna 0:07:13.758 19 8
Klapková Julie 0:08:07.079 25 2
Kluchová Anežka MAGIC BIKE team 0:05:09.488 3 104
Langerová Adéla 0:08:12.924 26 1
Langová Eliška 0:06:53.300 15 12
Leitermannová Ellen 0:06:25.277 11 16
Nacova Stefanija 0:08:01.568 22 5
Rajnochová Barbora IVAR CS Author Team 0:05:52.442 6 71
Rozsypalová Adéla IVAR CS Author Team 0:04:52.402 1 126
Semorádová Eliška 0:06:44.435 12 15
Šlamborová Lucie PAKLISPORT Jablonné 0:07:18.881 20 7
Šmejkalová Tereza 0:07:00.513 17 10
Šubrtová Alice 0:07:10.093 18 9
Tlapáková Karolína 0:06:19.418 9 38
Viková Hanka Dukla Praha 0:05:39.558 5 82
Volejníková Natalie BEKO Bike Racing Team 0:06:10.014 8 49
Volejníková Nikola BEKO Bike Racing Team 0:05:59.911 7 60
Vyhnisová Viktorie IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:06:55.791 16 11
Žišková Mia 0:07:19.227 21 6
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažant Kryštof Cyklo Benda team 0:05:57.470 20 14
Böhm Matyáš 0:05:13.086 7 67
Dlask Marek Topforex Lapierre 0:06:09.748 22 12
Dušek Jakub 0:05:14.310 9 45
Hájek Tomáš IVAR CS AUTHOR TEAM 0:05:12.733 6 78
Hradecký Tomáš 0:06:27.484 28 6
Jungwirth František DUKLA Liberec 0:05:13.863 8 56
Klausch Luis Bertsdorf SV 0:05:44.823 13 21
Král Kryštof Sokol Veltěž 0:04:23.311 2 122
Krupa Vít 0:06:21.519 23 11
Lienert Patrik 0:04:44.473 3 111
Macoun František 0:05:53.804 16 18
Malát Marek 0:05:52.717 15 19
Malínský Štěpán Bike Team Jilemnice 0:05:56.680 19 15
Miletín Matěj 0:05:47.107 14 20
Modráček Marek 0:08:24.693 33 1
Nermuť Pavel 0:06:30.342 29 5
Netík Tomáš 0:05:22.657 11 23
Pávek Lukáš Beko Lbc 0:06:07.251 21 13
Pech Vilém 0:06:26.412 27 7
Pesničák Jan 0:06:51.027 30 4
Pešina Jan 0:05:55.150 18 16
Petrášek Martin 0:05:54.598 17 17
Plecháč Patrik 0:05:22.272 10 34
Purnoch Martin 0:04:55.915 4 100
Ranš Jakub Bicykl Kříž Ústí n.L. 0:06:22.630 25 9
Rytíř Tomáš 0:07:01.370 31 3
Smejkal Adam IVAR CS 0:05:02.761 5 89
Suchermann Bruna 0:05:33.740 12 22
Svatuška Jakub Bikeclinic junior team 0:04:22.590 1 133
Šefl Jan Hostinec U Tří lip 0:06:22.630 24 10
Šťastný Filip 0:07:11.712 32 2
Zeman Jakub Bicykl Team Ústí nad Labem 0:06:26.248 26 8
Závodník Team Čas Pořadí Body
Dlasková Vanda Lawi Author Team 0:10:17.412 3 87
Klausch Emma 0:12:07.768 7 43
Koptová Amálka 0:12:04.903 6 54
Kyselová Adéla IVAR CS AUTHOR TEAM 0:09:35.919 1 109
Mišoňová Veronika Sokol Veltěž 0:10:07.678 2 98
Nýdrlová Nela 0:12:52.293 9 21
Pesničáková Soňa 0:12:51.369 8 32
Šindelářová Hana 0:10:18.011 4 76
Tichá Simona SOKOL Veltěž 0:11:54.638 5 65
Závodník Team Čas Pořadí Body
Böhm Teodor 0:11:53.114 13 8
Čermák Ondřej DUKLA 0:10:47.532 7 54
Dobias Simon 0:13:36.638 18 3
Hanyk Roman 0:12:21.654 16 5
Chloupek Josef IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:12:28.595 17 4
Chyba Filip 0:13:44.483 19 2
Ježek Václav 0:09:43.934 3 98
Knejzlík Tomáš 0:12:04.641 15 6
Koňák Michal 0:11:49.022 12 9
Lamač Martin 0:11:22.029 11 10
Mervart Vít 0:12:03.063 14 7
Pařík Vojtěch 0:09:45.263 4 87
Pávek Matyáš Kooperativa JBC 0:11:02.505 9 32
Pešina Jakub 0:11:03.057 10 21
Rozsypal Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:09:38.983 2 109
Samec Filip 0:09:17.568 1 120
Souček Jakub Bikeclinic junior team 0:10:47.885 8 43
Šubrt Maxmilián 0:13:54.614 20 1
Šurík Jakub Agency trasnport.cz 0:10:42.924 6 65
Vik Matěj Bikeclinic Junior Team 0:10:14.094 5 76
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bedrníková Karolína 0:12:30.445 2 96
Daňková Kateřina IVAR CS - AUTHOR Team 0:13:19.410 5 63
Hendrichová Pavla Expres CZ-Scott Team 0:15:26.004 6 52
Jedlánková Martina 0:12:30.697 3 85
Langová Alžběta 0:15:27.502 7 41
Novotná Aneta Sokol Veltěž 0:12:55.054 4 74
Zemanová Kristýna 0:12:14.976 1 107
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bredler Matyáš Jiří 0:09:52.735 6 56
Daněk Jakub IVAR CS - AUTHOR Team 0:09:08.722 1 111
Doležal Tomáš IVAR CS AUTHOR TEAM 0:09:38.004 5 67
Frank Lukáš 0:10:22.581 7 45
Horký Jakub 0:11:44.161 11 1
Hyan Jiří 0:11:16.060 10 12
Kopt Jakub 0:10:45.364 8 34
Maroul Tomáš 0:09:09.223 2 100
Stránský Matěj IVAR CS - AUTHOR Team 0:09:17.030 3 89
Šindelář Jan 0:09:19.797 4 78
Votoček Matyáš 0:10:46.458 9 23
Závodník Team Čas Pořadí Body
Čermáková Sára 0:16:32.979 3 86
Hartychová Nicole 0:16:48.394 5 64
Hrdličková Lucie 0:19:23.037 8 31
Křemenová Natálie 0:17:28.777 6 53
Mišoňová Magdalena 0:15:46.293 2 97
Rolencová Vanessa 0:17:42.446 7 42
Vaníčková Tereza 0:15:23.709 1 108
Vykypělová Karolína 0:16:39.925 4 75
Závodník Team Čas Pořadí Body
Ficek Jaromír 0:19:08.524 7 43
Hájek Daniel 0:20:14.313 9 21
Heteleiš Petr 0:15:47.336 5 65
Hnik Jakub 0:14:53.689 2 98
Ježek Tomáš 0:14:49.336 1 109
Jirků Martin 0:19:08.036 6 54
Komínek Luboš 0:15:06.226 3 87
Tacchi Adriano 0:20:07.306 8 32
Vykypěl Šimon 0:15:46.749 4 76
Závodník Team Čas Pořadí Body
Brázda Filip 0:00:44.753 15 1
Bulvas Štěpán 0:00:15.089 2 104
Dudek Jiří 0:00:32.490 12 4
Gamba Filip 0:00:25.548 10 16
Hájek Adam 0:00:24.538 8 38
Horák Mikuláš ČKS SKI jilemnice 0:00:23.073 6 60
Jedličková Adéla 0:00:20.107 5 71
Joklík Jakub 0:00:33.764 13 3
Mothejzík Miroslav 0:00:11.041 1 115
Procházková Martina 0:00:17.792 3 93
Rázlová Magdaléna 0:00:23.391 7 49
Semerád Marek SRAM MITAS TREK team 0:00:26.927 11 5
Tomeček Matěj GS Cyklo Team Jistebnice 0:00:34.343 14 2
Werner Ondřej 0:00:24.780 9 27
Žemba Adam 0:00:19.957 4 82

2018

ELEVEN Dětský MTB cup 2018

2017

ELEVEN Dětský MTB cup 2017

2016

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2015

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2014

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2013

Dětský MTB CUP Libereckého kraje - průběžné výsledky