Přihlásit
Doksy - 28.06.2014
Závodník Team Čas Pořadí Body
Hlůžková Anna 0:00:22.039 1 103
Kussmannová Nelly Bicykl Kříž Team Ústí n/Labem 0:00:22.238 2 92
Seheverová Alexandra 0:00:27.025 3 81
Závodník Team Čas Pořadí Body
Malát Šimon 0:00:18.052 1 103
Mohaupt Vítek 0:00:24.965 3 81
Rajnoch Marek IVAR CS Author Team 0:00:21.476 2 92
Závodník Team Čas Pořadí Body
Hašková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:03:41.081 4 71
Kluchová Bětuška MAGIC BIKE TEAM 0:03:38.776 3 82
Réblová Klára 0:03:30.785 2 93
Svatušková Markéta BikeClinic junior team 0:02:13.957 1 104
Závodník Team Čas Pořadí Body
Balatka Lukáš 0:02:00.492 1 111
Bredler Jonáš Kooperativa 0:02:26.290 6 56
Gorog Štěpán Ivar-CS Author Team 0:02:14.906 3 89
Hendrich Daniel Maximus Expres CZ - Scott Team Kolín 0:02:13.633 2 100
Jungwirth Štěpán Dukla Liberec 0:02:18.955 4 78
Knap Miroslav 0:03:12.888 10 12
Močárko Lukáš 0:02:24.326 5 67
Roušar Filip 0:02:58.920 9 23
Vašíček Adam 0:02:45.175 8 34
Vilém Štěpán 0:03:39.126 11 1
Werner David 0:02:44.518 7 45
Závodník Team Čas Pořadí Body
Cebulová Klára Bitters Superior Cyklofit Team 0:05:20.483 1 111
Dušková Kateřina BEKO Bike Racing Team 0:05:21.540 2 100
Kluchová Anežka MAGIC BIKE team 0:05:24.646 3 89
Rajnochová Barbora IVAR CS Author Team 0:06:16.684 7 45
Šlamborová Lucie PAKLISPORT Jablonné 0:07:12.776 10 12
Vaškovská Michalka ČKL Harrachov 0:05:47.471 5 67
Viková Hanka Dukla Praha 0:05:46.502 4 78
Vilémová Eliška 0:06:51.930 8 34
Vlková Adéla MAGIC BIKE Team 0:07:03.117 9 23
Volejníková Natalie BEKO Bike Racing Team 0:06:07.327 6 56
Volejníková Nikola BEKO Bike Racing Team 0:07:33.919 11 1
Závodník Team Čas Pořadí Body
Böhm Matyáš 0:05:25.981 6 57
Bruckner Filip 0:05:05.868 4 79
Hradecký Tomáš 0:06:28.061 9 24
Jungwirth František DUKLA Liberec 0:05:26.040 7 46
Král Kryštof Sokol Veltěž 0:04:39.476 1 112
Lienert Patrik 0:04:47.252 3 90
Macoun František 0:06:29.933 10 13
Malát Marek 0:06:27.743 8 35
Miškolci Filip 0:07:39.542 12 1
Purnoch Martin 0:05:06.968 5 68
Ranš Jakub Bicykl Kříž Ústí n.L. 0:06:31.084 11 2
Svatuška Jakub Bikeclinic junior team 0:04:46.513 2 101
Závodník Team Čas Pořadí Body
Mišoňová Veronika Sokol Veltěž 0:12:02.728 1 101
Závodník Team Čas Pořadí Body
Hanyk Roman 0:16:33.462 7 41
Chloupek Josef IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:14:19.454 4 74
Kubín Matěj 0:14:37.439 5 63
Lamač Martin 0:13:00.682 2 96
Řepa Lukáš 0:16:12.141 6 52
Vik Matěj Bikeclinic Junior Team 0:12:27.364 1 107
Zeman Radim Bike & Ski Bakajda 0:13:38.574 3 85
Závodník Team Čas Pořadí Body
Daňková Kateřina IVAR CS - AUTHOR Team 0:20:56.624 3 82
Hendrichová Pavla Expres CZ-Scott Team 0:23:54.689 4 71
Jedlánková Martina 0:19:10.578 2 93
Zemanová Kristýna 0:18:22.275 1 104
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bredler Matyáš Jiří 0:20:15.189 6 52
Daněk Jakub IVAR CS - AUTHOR Team 0:17:57.049 2 96
Doležal Tomáš IVAR CS AUTHOR TEAM 0:18:50.068 3 85
Hanyk Michal 0:22:04.373 7 41
Maroul Tomáš 0:17:42.526 1 107
Stránský Matěj IVAR CS - AUTHOR Team 0:19:31.587 5 63
Šulc David IVAR CS AUTHOR TEAM 0:19:00.323 4 74
Závodník Team Čas Pořadí Body
Mišoňová Magdalena 0:25:55.024 2 93
Rolencová Vanessa 0:31:15.733 4 71
Vaníčková Tereza 0:25:01.198 1 104
Vernerová Klára 0:26:33.513 3 82
Závodník Team Čas Pořadí Body
Holpuch Tomáš 0:25:51.695 4 73
Ježek Tomáš 0:24:33.833 1 106
Komínek Luboš 0:25:09.652 2 95
Peterka Zdeněk 0:25:26.810 3 84
Petr Martin 0:29:22.007 5 62
Řepa Václav 0:39:01.701 6 51
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bulvas Štěpán 0:00:24.613 1 112
Gamba Filip 0:00:34.005 5 68
Hájek Vítek 0:00:41.097 9 24
Hána Václav 0:01:09.519 12 1
Hlůžková Denisa 0:00:38.194 8 35
Klaban Adam 0:00:41.294 10 13
Knap Šimon 0:00:33.972 4 79
Procházková Martina 0:00:29.230 2 101
Rébl Ondřej 0:01:00.031 11 2
Vernerová Klára 0:00:34.178 6 57
Werner Ondřej 0:00:31.641 3 90
Žemba Adam 0:00:35.015 7 46

2018

ELEVEN Dětský MTB cup 2018

2017

ELEVEN Dětský MTB cup 2017

2016

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2015

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2014

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2013

Dětský MTB CUP Libereckého kraje - průběžné výsledky