Přihlásit
Mladá Boleslav - 30.08.2014
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažantová Anežka TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:03:30.978 4 72
Čižinská Emma IVAR 0:02:55.067 1 105
Kussmannová Nelly Bicykl Team Ústí nad Labem 0:03:08.124 2 94
Součková Amélie Bikeclinic junior team 0:03:11.783 3 83
Zelená Lucie Bitters Superior Cyklolive Team 0:03:34.346 5 61
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bouška Jiří 0:03:48.732 5 64
Čižinský David Krnsko 0:03:51.264 6 53
Hájek Štěpán Brilon Racing Team MB 0:02:56.572 3 86
Hladík František IVAR CS AUTHOR TEAM 0:02:27.295 1 108
Juroška Denis Mladá Boleslav 0:06:07.052 8 31
Malát Šimon 0:03:07.106 4 75
Rajnoch Marek IVAR CS Author Team 0:04:00.944 7 42
Schafër Josef BEKO Bike Race Team 0:02:29.053 2 97
Závodník Team Čas Pořadí Body
Černíková Klára 0:05:14.291 9 22
Grohová Lucie 0:03:26.825 1 110
Hartychová Vanessa ivar cs autor 0:03:50.298 4 77
Hašková Kateřina CykloLIVE 0:06:10.001 10 11
Kolářová Babeta TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:03:58.247 7 44
Kyselová Aneta IVAR CS 0:03:57.407 6 55
Nosková Marcela 0:04:05.607 8 33
Schafërová Magdaléna Beko bike team 0:03:53.740 5 66
Stránská Adéla IVAR CS AUTHOR TEAM 0:03:28.459 2 99
Svatušková Markéta BikeClinic junior team 0:03:34.068 3 88
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bredler Jonáš Kooperativa 0:03:56.159 6 65
Černý Jan 0:05:01.908 11 10
Dubeš Daniel 0:05:32.115 17 4
Egrt Jan 0:05:18.788 14 7
Gorog Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:03:59.293 8 43
Hendrich Daniel Maximus Expres CZ - Scott Team Kolín 0:03:52.217 5 76
Horák Adam BEKO BIKE RACING TEAM 0:03:48.642 3 98
Jungwirth Štěpán DUKLA Liberec 0:03:38.203 1 120
Kroupa Martin 0:05:31.809 16 5
Loukotka Patrik SAC Bělá pod Bezdězem 0:05:30.132 15 6
Mindl Marek 0:03:56.807 7 54
Močárko Lukáš 0:05:13.399 13 8
Novotný Lukáš Sokol Veltěž 0:07:44.042 19 2
Půbal Matouš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:03:50.468 4 87
Stránský Ondřej STPA 0:05:12.388 12 9
Šimíček Jaromír 0:08:18.848 20 1
Uhlík Michal STPA 0:04:15.791 9 32
Vašíček Adam KSM Hrádek nad Nisou 0:04:27.626 10 21
Vilém Štěpán 0:05:34.887 18 3
Werner David 0:03:47.713 2 109
Závodník Team Čas Pořadí Body
Cebulová Klára Bitters Superior Cyklofit Team 0:06:45.787 4 86
Čapková Claudie IVAR CS Author Team 0:08:12.366 15 5
Dlouhá Aneta IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:07:54.220 11 9
Dušková Kateřina TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda 0:06:10.788 1 119
Kluchová Anežka MAGIC BIKE team 0:06:35.221 3 97
Kramešová Marie 0:06:54.353 5 75
Kunčíková Ella Bike klub Spindl 0:08:05.678 12 8
Mindlová Veronika 0:07:49.663 9 31
Nováková Daniela TJ AŠ Ml. Boleslav 0:07:46.313 8 42
Rajnochová Barbora IVAR CS AUTHOR TEAM 0:07:52.613 10 20
Rozsypalová Adéla IVAR CS Author Team 0:06:20.141 2 108
Sedláčková Veronika IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:08:48.141 17 3
Šlamborová Lucie WPC Sport Team 0:09:33.169 19 1
Vaškovská Michalka ČKL Harrachov 0:07:28.015 6 64
Viková Hanka Dukla Praha 0:07:29.862 7 53
Vilémová Eliška 0:08:07.628 13 7
Vlková Adéla MAGIC BIKE Team 0:09:19.895 18 2
Volejníková Natalie BEKO BIKE RACING TEAM 0:08:08.344 14 6
Volejníková Nikola BEKO BIKE RACING TEAM 0:08:16.387 16 4
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažant Kryštof TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:07:41.112 14 8
Böhm Matyáš 0:06:02.451 5 77
Bruckner Filip 0:05:53.009 4 88
Dlask Marek Topforex Lapierre 0:07:46.678 15 7
Dušek Jakub 0:07:10.422 11 11
Hájek Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:06:07.742 7 55
Hoferek Jan Šviháci 0:09:18.717 21 1
Horák Martin BEKO BIKE RACING TEAM 0:07:21.694 13 9
Jungwirth František DUKLA Liberec 0:07:06.956 10 22
Král Kryštof Sokol Veltěž 0:05:48.393 2 110
Krasilov Jiří MTB Sokol Sobotka 0:07:18.209 12 10
Lienert Patrik 0:05:49.609 3 99
Malát Marek 0:07:46.795 16 6
Malínský Štěpán Bike Team Jilemnice 0:07:49.771 17 5
Petrášek Martin 0:08:11.642 18 4
Pozan Ivo 0:08:34.371 20 2
Prokeš Jan 0:06:48.497 9 33
Purnoch Martin 0:06:08.359 8 44
Smejkal Adam Ivar CS Author Team 0:06:06.051 6 66
Svatuška Jakub Bikeclinic junior team 0:05:32.541 1 121
Šefl Jan Hostinec U Tří lip 0:08:18.795 19 3
Závodník Team Čas Pořadí Body
Dlasková Vanda Lawi Author Team 0:09:46.572 5 64
Hladíková Kateřina Ivar-CS Author Team 0:09:03.816 1 108
Kolářová Justýna Dukla Praha 0:10:38.550 6 53
Krinwaldová Lucie 0:12:36.295 8 31
Kyselová Adéla IVAR CS AUTHOR TEAM 0:09:14.991 2 97
Mišoňová Veronika Sokol Veltěž 0:09:45.584 4 75
Půbalová Nela TJ Škoda Auto MB 0:09:25.630 3 86
Šindelářová Hana 0:11:30.527 7 42
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bajer Jan BAKAKO Nová Paka 0:11:25.132 12 8
Dovolil Josef Bike Team Jilemnice 0:15:37.848 19 1
Dubeš Adam SSC Žel. Brod 0:15:12.270 18 2
Egrt František 0:12:11.175 14 6
Groh Daniel 0:09:49.410 7 53
Chloupek Josef IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:11:41.171 13 7
Ježek Václav IVAR - CS AUTHOR TEAM 0:09:12.577 4 86
Kunčík Matěj ČS Specialized junior mtb 0:09:41.808 5 75
Lamač Martin 0:11:06.732 11 9
Müller Mirek 0:10:21.476 9 31
Nosek František BAKAKO Nová Paka 0:13:03.722 15 5
Novák Lukáš 0:13:56.268 16 4
Pařík Vojtěch 0:09:02.488 2 108
Prokeš Martin 0:14:47.787 17 3
Rozsypal Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:08:56.823 1 119
Samec Filip IVAR - CS AUTHOR TEAM 0:09:12.086 3 97
Souček Jakub Bikeclinic junior team 0:10:16.122 8 42
Vik Matěj Bikeclinic Junior Team 0:09:48.546 6 64
Zeman Radim Bike & Ski Bakajda 0:10:48.332 10 20
Závodník Team Čas Pořadí Body
Blechová Lucie 0:14:34.157 4 73
Daňková Kateřina IVAR CS - AUTHOR Team 0:15:39.159 5 62
Hendrichová Pavla Expres CZ-Scott Team 0:15:37.668 6 51
Jedlánková Martina 0:14:15.412 2 95
Novotná Aneta Sokol Veltěž 0:14:30.496 3 84
Zemanová Kristýna 0:14:10.693 1 106
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bredler Matyáš Jiří 0:14:31.773 5 62
Daněk Jakub IVAR CS - AUTHOR Team 0:14:15.354 3 84
Maroul Tomáš 0:13:30.973 1 106
Stránský Matěj IVAR CS - AUTHOR Team 0:14:25.949 4 73
Šindelář Jan 0:15:12.004 6 51
Šulc David IVAR CS AUTHOR TEAM 0:14:05.659 2 95
Závodník Team Čas Pořadí Body
Hartychová Nicole 0:14:28.234 3 83
Mišoňová Magdalena 0:14:16.468 2 94
Tichá Michaela 0:18:19.023 5 61
Vaníčková Tereza 0:13:50.191 1 105
Vykypělová Karolína 0:16:36.935 4 72
Závodník Team Čas Pořadí Body
Heteleiš Petr 0:18:20.868 5 62
Hladík Josef 0:15:40.820 2 95
Hnik Jakub 0:16:38.454 3 84
Ježek Tomáš 0:15:34.016 1 106
Komínek Luboš 0:17:15.141 4 73
Vykypěl Šimon 0:18:50.600 6 51
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bredler Eliáš - 0:01:01.455 10 14
Bulvas Štěpán 0:00:32.934 1 113
Černá Ester 0:00:48.688 7 47
Čižinská Mia MAD World Racing 0:01:05.271 12 2
Gamba Filip 0:00:42.756 4 80
Horák Mikuláš ČKS SKI jilemnice 0:01:03.908 11 3
Kunčíková Magdalena Sportovní Academie ŠM 0:00:41.810 3 91
Nosek Ondřej 0:00:47.701 6 58
Procházka Adam IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:01:19.777 13 1
Procházková Martina 0:00:40.934 2 102
Vernerová Alena Team Brilon 0:00:49.520 8 36
Werner Ondřej 0:00:45.819 5 69
Žemba Adam 0:00:54.741 9 25

2021

AMULET CYCOLOGY Dětský MTB cup 2021 Libereckého kraje

2020

AMULET CYCOLOGY Dětský MTB cup 2020 Libereckého kraje

2019

AMULET CYCOLOGY Dětský MTB cup 2019 Libereckého kraje

2018

ELEVEN Dětský MTB cup 2018

2017

ELEVEN Dětský MTB cup 2017

2016

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2015

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2014

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2013

Dětský MTB CUP Libereckého kraje - průběžné výsledky