Přihlásit
Bakov - 06.09.2014
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažantová Anežka Cyklo Benda team 0:02:37.209 10 23
Bénová Emma 0:02:41.313 13 10
Beranová Marta 0:03:04.156 16 7
Čižinská Emma iVAR CS 0:01:57.293 1 122
Dvořáková Barbora INDIGO CYCLING TEAM RK 0:03:02.869 15 8
Havlová Nela 0:03:05.223 17 6
Kerelová Kristýna 0:02:40.447 12 11
Kolajtová Pavlína 0:02:03.012 3 100
Košťáková Jana 0:03:54.428 20 3
Kučírková Markéta 0:02:21.760 7 56
Kulichová Marie 0:02:01.310 2 111
Kussmannová Nelly Bicykl Kříž Team Ústí n/Labem 0:02:26.681 9 34
Nováková Eliška 0:03:50.004 19 4
Ondráčková Anička 0:04:01.496 21 2
Paříková Adéla Kosmos bikes Mladá Boleslav 0:02:11.027 5 78
Picková Adéla 0:03:15.794 18 5
Přádová Nela 0:03:01.292 14 9
Rechtbergerová Nela 0:02:38.917 11 12
Rezková Lenka 0:04:20.994 22 1
Součková Amélie Bikeclinic junior team 0:02:04.414 4 89
Šťavíková Anežka 0:02:22.395 8 45
Zelená Lucie BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:02:12.354 6 67
Závodník Team Čas Pořadí Body
Andrt Vojtěch 0:02:57.978 22 10
Brádle Václav 0:02:21.036 9 43
Bulvas Štěpán 0:02:17.871 8 54
Bursa Vítek 0:02:32.704 14 18
Černý Filip CYKLO Modlibov 0:03:11.821 24 8
Dolák Daniel 0:02:47.522 18 14
Hájek Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:02:16.950 6 76
Hašlar Adam 0:04:12.045 31 1
Hladík František IVARCS - AUTHOR TEAM 0:01:59.775 2 120
Hoffmann Šimon MOVS 0:02:49.512 20 12
Kaltman Petr Ústí nad Labem 0:03:29.859 28 4
Kruman Herman 0:02:37.178 15 17
Kubát Daniel 0:03:51.863 30 2
Kučera Jakub BeManiax DDM Větrník 0:03:21.988 25 7
Kulich Štěpán 0:02:26.208 10 32
Malát Šimon 0:02:00.743 3 109
Míšek Jakub 0:02:31.662 13 19
Ochrana David 0:03:25.742 26 6
Pípla Vojtěch BIKECLINIC 0:02:30.876 12 20
Pospíšil Vítek 0:02:17.463 7 65
Prikner Tomas 0:02:41.655 16 16
Rajnoch Marek IVAR CS Author Team 0:02:08.931 5 87
Schafër Josef BEKO Bike Racing Team 0:01:55.987 1 131
Smutný Miroslav 0:02:49.138 19 13
Sobalík Samuel 0:03:27.942 27 5
Šourek Jakub 0:02:44.905 17 15
Trejtnar Jonáš Bakajda 0:02:03.247 4 98
Viktora Michal LY:KO KLUB 0:02:28.552 11 21
Vojtěch Tomáš 0:03:07.203 23 9
Vojtíšek Toník NOSWISS BAKOV 0:03:44.179 29 3
Werner Ondřej 0:02:52.824 21 11
Závodník Team Čas Pořadí Body
Cernikova Laura 0:06:18.811 11 8
Fiedlerová Šárka 0:06:37.325 13 6
Grohová Lucie 0:04:38.644 1 118
Hanusová Michaela 0:08:30.074 17 2
Hartychová Vanessa ivar cs autor 0:04:49.053 3 96
Horáková Amálie ČKS SKI Jilemnice 0:06:03.309 9 30
Klacková Kamila LYKOKLUB Prachatice 0:05:21.151 5 74
Kyselová Aneta IVAR CS Author Team 0:05:24.646 7 52
Láchová Dita LYKOKLUB PRACHATICE 0:05:47.088 8 41
Macková Anna 0:10:22.394 18 1
Perlíková Barbora 0:07:13.630 15 4
Pilařová Adéla 0:07:10.515 14 5
Priknerova Karolina 0:07:31.367 16 3
Pudilová Barbora 0:06:25.923 12 7
Schafërová Magdaléna BEKO Bike Racing Team 0:04:57.165 4 85
Svatušková Markéta BikeClinic junior team 0:04:46.970 2 107
Šíslová Barbora LYKO KLUB Prachatice 0:06:10.868 10 19
Šléglová Ellen 0:05:22.693 6 63
Závodník Team Čas Pořadí Body
Andrt Štěpán 0:06:12.033 19 18
Balatka Lukáš 0:04:36.327 2 125
Bednář Olda 0:07:19.590 31 6
Černý Marek 0:06:57.071 27 10
Domácí Ondřej 0:06:45.811 26 11
Dostál Martin LY:KO KLUB 0:05:55.144 16 21
Gorog Štěpán Ivar-CS Author Team 0:05:12.921 9 48
Hanuš František POCTA 0:06:20.478 21 16
Hendrich Daniel Maximus Expres CZ - Scott Team Kolín 0:05:26.995 11 26
Horák Adam BEKO Bike Racing Team 0:04:39.142 3 114
Jungwirth Štěpán Dukla Liberec 0:04:30.697 1 136
Kolajta Adam IVAR CS AUTHOR TEAM 0:06:06.403 18 19
Kopáček Filip 0:07:08.330 30 7
Korec Likáš 0:05:38.254 14 23
Loukotka Patrik SAC Bělá pod Bezdězem 0:06:34.552 23 14
Lukšo Jan 0:06:00.773 17 20
Mareček Jan Kněžmost 0:07:25.220 32 5
Mindl Marek 0:05:15.735 10 37
Močárko Lukáš 0:05:49.514 15 22
Nýdrle Miloslav 0:06:17.663 20 17
Ochrana Filip 0:07:05.516 29 8
Ondráček Jáchym 0:05:35.440 13 24
Pilař Štěpán 0:07:02.701 28 9
Plaček Vojtěch 0:06:23.292 22 15
Půbal Matouš TJ Škoda Auto MB 0:04:41.957 4 103
Řehák Vítek 0:05:10.106 8 59
Štětina Sebastian 0:07:28.035 33 4
Šulc Tomáš Bakov nad Jizerou 0:04:47.587 5 92
Švejdar Ondřej 0:07:30.849 35 2
Truuschka Aleš 0:05:32.625 12 25
Vašíček Adam 0:06:40.182 24 13
Videcký Jaroslav SKI Jarin sport 0:04:53.216 6 81
Vík Vojtěch 0:06:42.997 25 12
Vondráček Marek 0:07:29.442 34 3
Werner David 0:05:04.476 7 70
Zderadnička Jakub 0:09:12.425 36 1
Závodník Team Čas Pořadí Body
Baliczová Veronika 0:11:16.517 21 27
Bendlová Zuzana 0:11:56.910 30 18
Bursová Adina 0:11:22.278 22 26
Cebulová Klára Bitters Superior Cyklofit Team 0:08:41.033 4 114
Ceeová Kristýna 0:13:23.840 38 10
Dlouhá Aneta IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:11:48.683 27 21
Dvořáková Klára 0:11:28.144 24 24
Hejlová Lucie 0:13:33.399 39 9
Horáková Eliška 0:14:59.951 42 6
Hrdinová Veronika 0:10:54.480 20 28
Chýlová Johana 0:10:00.854 15 33
Janatová Zdeňka 0:10:29.082 17 31
Jankovská Ema 0:09:50.766 12 36
Jurkuláková Adéla 0:11:22.792 23 25
Kaiserová Kateřina 0:17:55.851 43 5
Kimmelová Anna 0:12:12.605 31 17
Kluchová Anežka MAGIC BIKE team 0:08:27.152 3 125
Kolomazniková Andrejka 0:11:45.602 26 22
Kramešová Marie 0:08:20.167 2 136
Kunčíková Ella Spartak Vrchlabí 0:09:35.248 8 70
Lachmanová Eva 0:19:17.618 47 1
Langerová Adéla 0:13:35.391 40 8
Langová Eliška 0:11:53.525 28 20
Mindlová Veronika 0:09:32.670 7 81
Mladá Kristýna 0:11:32.438 25 23
Nečásková Hana 0:10:36.946 19 29
Nejezchlebová Adéla 0:09:49.982 11 37
Neumanová Kristýna 0:10:32.868 18 30
Nováčková Anežka BSB Bakajda 0:14:57.390 41 7
Nováková Daniela 0:09:12.867 6 92
Ondráčková Amálka 0:09:45.244 10 48
Rajnochová Barbora IVAR CS Author Team 0:10:21.652 16 32
Rejzková Květa 0:18:26.940 45 3
Rozsypalová Adéla IVAR CS Author Team 0:07:55.093 1 147
Smetanová Bára 0:12:27.245 35 13
Stibrová Štěpánka 0:12:25.139 33 15
Šlamborová Lucie PAKLISPORT Jablonné 0:12:26.664 34 14
Šourková Lucie 0:18:10.720 44 4
Urbanová Tereza 0:12:30.122 36 12
Václavů Martina Ivar CS Author Team 0:12:31.044 37 11
Vaškovská Michalka ČKL Harrachov 0:09:01.664 5 103
Viková Hanka Dukla Praha 0:09:42.813 9 59
Víková Veronika 0:11:53.677 29 19
Vlková Adéla MAGIC BIKE Team 0:12:19.767 32 16
Vojtiskova Kata 0:19:04.201 46 2
Volejníková Natalie BEKO Bike Racing Team 0:09:52.745 13 35
Volejníková Nikola BEKO Bike Racing Team 0:09:52.984 14 34
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beran Jakub 0:10:41.951 22 7
Böhm Matyáš 0:08:20.459 10 29
Bursa Kryštof 0:10:23.959 18 11
Čermák Martin 0:11:49.713 27 2
Hendrych Vojta Bike Freaks Holice 0:07:08.469 2 117
Hrádek Michal 0:09:50.527 14 15
Huk Filip 0:11:58.112 28 1
Jungwirth František DUKLA Liberec 0:08:41.125 11 18
Kasal Jan 0:10:28.178 19 10
Král Kryštof Sokol Veltěž 0:07:45.126 6 73
Krasilov Jiří MTB Sokol Sobotka 0:11:08.475 25 4
Kruman Oskar 0:09:55.316 16 13
Kunc Filip 0:07:55.571 9 40
Lienert Patrik 0:07:25.859 4 95
Macoun František 0:11:29.094 26 3
Mittner Jakub 0:08:51.971 12 17
Novák Kryštof 0:07:30.953 5 84
Pech Vilém 0:10:40.570 20 9
Petrášek Martin 0:09:51.676 15 14
Ptáček Jan 0:10:48.280 24 5
Purnoch Martin 0:07:54.085 8 51
Sedláček Max 0:08:57.254 13 16
Smejkal Adam IVAR CS 0:07:47.347 7 62
Svatuška Jakub Bikeclinic junior team 0:06:51.160 1 128
Šefl Jan Hostinec U Tří lip 0:10:04.190 17 12
Tuháček Pavel LYKO KLUB Prachatice 0:07:14.444 3 106
Voborník Matěj 0:10:47.960 23 6
Vraný Štěpán 0:10:41.482 21 8
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beranová Anežka 0:10:33.046 18 9
Dlasková Vanda Lawi Author Team 0:08:11.653 9 38
Domácí Bára 0:10:41.903 19 8
Dostálová Anna LYKO KLUB Prachatice 0:08:11.882 10 27
Foltýnová Adéla 0:07:58.662 7 60
Foltýnová Anna 0:09:27.729 14 13
Glaister Mia 0:10:01.166 17 10
Hanusová Gabriela 0:13:39.321 26 1
Henrichová Zuzana 0:13:38.327 25 2
Hladíková Adéla 0:09:10.831 13 14
Hladíková Kateřina Ivar-CS Author Team 0:07:37.037 2 115
Kolářová Justýna Dukla Praha 0:07:59.181 8 49
Krinwaldová Lucie 0:09:35.449 15 12
Kuchařová Pavlína BSK racing juniors 0:09:56.451 16 11
Kyselová Adéla IVAR CS AUTHOR TEAM 0:07:48.420 3 104
Mišoňová Veronika Sokol Veltěž 0:09:02.509 12 15
Půbalová Nela TJ Škoda Auto MB 0:07:52.126 5 82
Repšová Anička 0:11:08.286 21 6
Sedláčková Tereza 0:12:35.958 23 4
Spěšná Simona MS Bike academy racing team 0:07:51.745 4 93
Šléglová Eliška 0:11:48.843 22 5
Štěpková Kristýna 0:07:52.287 6 71
Teršl Anna 0:08:54.345 11 16
Těšitelová Veronika 0:13:12.224 24 3
Václavů Anna 0:10:52.061 20 7
Viktorová Nela LYKOKLUB Prachatice 0:07:20.925 1 126
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bajer Jan BAKAKO Nová Paka 0:12:49.703 21 17
Balatka Martin 0:14:30.501 29 9
Bliml Matěj 0:13:31.795 37 1
Čermák Ondřej DUKLA 0:12:46.776 20 18
Dovolil Josef BIKE TEAM Jilemnice 0:16:39.419 34 4
Groh Daniel 0:12:13.167 13 25
Hojka František Bike Freaks Holice 0:12:09.587 11 27
Chloupek Josef IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:14:26.026 28 10
Chýle Filip 0:12:01.002 9 49
Jankovský Tomáš 0:12:11.335 12 26
Jeřábek Tomáš 0:15:34.612 33 5
Ježek Václav 0:11:49.419 6 82
Jurkulák Marek 0:12:29.940 15 23
Korec Jakub 0:16:43.749 35 3
Kunčík Matěj ČS Specialized junior mtb 0:11:12.027 2 126
Lácha Adam LYKOKLUB PRACHATICE 0:12:34.065 17 21
Mizera Richard 0:12:02.302 36 2
Monti Alberto 0:13:26.866 25 13
Müller Mirek 0:12:01.446 10 38
Novotný Ondra DUKLA PRAHA 0:11:43.692 5 93
Nýdrle Filip 0:12:57.355 23 15
Pařík Vojtěch 0:11:31.238 4 104
Pávek Matyáš Kooperativa JBC 0:12:52.082 22 16
Pospíšil Adam 0:15:34.560 32 6
Ptáček Martin 0:15:15.423 31 7
Rozsypal Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:11:11.958 1 137
Samec Filip 0:11:20.084 3 115
Souček Jakub Bikeclinic junior team 0:11:59.376 8 60
Šilhavý Daniel 0:13:17.078 24 14
Šilhavý Ondřej 0:15:09.373 30 8
Šísl Bořek LYKO KLUB Prachatice 0:12:32.126 16 22
Toncar Pavel 0:13:42.806 26 12
Vacek Bartik 0:14:22.309 27 11
Vencl Libor Eleven Mercede-Benz Mitas team 0:12:15.167 14 24
Vik Matěj Bikeclinic Junior Team 0:11:56.379 7 71
Walzer Dominik 0:12:34.840 18 20
Zeman Radim Bike & Ski Bakajda 0:12:46.651 19 19
Závodník Team Čas Pořadí Body
Baliczová Eva 0:17:10.072 13 3
Blechová Lucie 0:18:13.327 6 60
Černohorská Jitka LY:KO KLUB 0:17:35.341 4 82
Dostálová Lucie LY:KO KLUB 0:19:00.640 9 27
Drbohlavová Eliška 0:18:04.191 14 2
Džerengová Sabina 0:18:49.735 7 49
Hejhalová Dagmar 0:16:38.215 2 104
Hendrichová Pavla Expres CZ-Scott Team 0:24:24.696 11 5
Hendrychová Lucka Bike Freaks 0:20:29.534 10 16
Hojková Štěpánka Jaroslav Kulhavy Cycling Team 0:17:39.538 5 71
Jedlánková Martina 0:17:08.896 3 93
Langová Alžběta 0:24:41.857 12 4
Macháčková Barbora 0:18:50.236 8 38
Matoušková Kateřina 0:18:20.784 15 1
Zemanová Kristýna 0:16:24.689 1 115
Závodník Team Čas Pořadí Body
Černý Filip 0:16:54.822 7 56
Daněk Jakub IVAR CS - AUTHOR Team 0:15:51.421 1 122
Doležal Tomáš IVAR CS AUTHOR TEAM 0:17:56.344 11 12
Dostál Václav LYKO KLUB Prachatice 0:16:22.403 4 89
Dvořák Vojtěch 0:18:03.735 12 11
Fiedler Zdeněk 0:16:18.042 3 100
Hádek Václav 0:17:33.186 8 45
Henrich Tomáš 0:16:36.465 21 2
Horyna Matěj 0:22:05.812 19 4
Jurkulák Jakub 0:19:18.956 16 7
Kašpar Filip 0:17:33.247 9 34
Klauz Daniel 0:20:40.754 18 5
Krula Štěpán MS Bike academy racing team 0:18:21.797 13 10
Kubišta Martin BAKAKO Nová Paka 0:20:21.138 17 6
Maroul Tomáš 0:16:15.285 2 111
Novotný Ondřej 0:17:42.334 10 23
Nýdrle Matyáš 0:16:02.191 20 3
Polívka Šimon 0:19:13.141 15 8
Stránský Matěj IVAR CS - AUTHOR Team 0:16:48.909 6 67
Šulc David IVAR CS AUTHOR TEAM 0:16:34.764 5 78
Vonásek Jaroslav 0:22:09.095 22 1
Vrabec Jiří 0:18:27.549 14 9
Závodník Team Čas Pořadí Body
Čermáková Sára 0:23:18.500 5 66
Hartychová Nicole 0:22:48.514 3 88
Hauptová Karolína 0:22:55.116 4 77
Janovská Lenka 0:24:51.230 8 33
Křemenová Natálie 0:25:56.614 9 22
Mišoňová Magdalena 0:21:46.932 2 99
Rolencová Vanessa 0:23:47.838 7 44
Vaníčková Tereza 0:21:07.195 1 110
Vykypělová Karolína 0:23:47.549 6 55
Zahrádková Viktorie 0:21:26.065 10 11
Závodník Team Čas Pořadí Body
Dufek Tomáš 0:26:34.921 4 81
Fialx Dominik 0:21:37.387 14 1
Heteleiš Petr 0:30:31.474 10 15
Hladík Josef 0:25:46.659 2 103
Hnik Jakub 0:26:36.547 5 70
Ježek Tomáš 0:26:08.961 3 92
Klap Lukáš 0:28:36.386 13 2
Kohout Viktor 0:29:17.993 9 26
Komínek Luboš 0:28:34.425 7 48
Pechanec Ondřej 0:26:17.598 12 3
Řídký Dominik 0:28:20.336 6 59
Schierl Jakub 0:25:00.469 1 114
Vykypěl Matouš 0:30:50.669 11 4
Vykypěl Šimon 0:28:43.425 8 37
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bulvas Štěpán 1 1 107
Černá Ester 7 7 41
Gamba Filip 3 3 85
Horák Mikuláš ČKS SKI jilemnice 5 5 63
Procházková Martina 2 2 96
Vernerová Alena Ivar-CS Author Team 6 6 52
Werner Ondřej 4 4 74

2018

ELEVEN Dětský MTB cup 2018

2017

ELEVEN Dětský MTB cup 2017

2016

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2015

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2014

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2013

Dětský MTB CUP Libereckého kraje - průběžné výsledky