Přihlásit
Stráž pod Ralskem - 20.09.2014
Závodník Team Čas Pořadí Body
Endrychová Veronika 0:01:20.962 4 142
Kussmannová Nelly Bicykl Kříž Team Ústí n/Labem 0:00:48.847 1 205
Petrof Sofie 0:01:19.043 3 163
Vobrová Linda MAGIC BIKE TEAM 0:03:01.681 5 121
Zelená Lucie BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:00:50.353 2 184
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bulvas Štěpán 0:00:44.679 2 185
Hájek Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:01:36.903 6 101
Malát Šimon 0:00:59.476 4 143
Schafër Josef BEKO Bike Racing Team 0:00:39.064 1 206
Šlambor Martin PAKLI SPORT KLUB 0:00:51.049 3 164
Werner Ondřej 0:00:59.894 5 122
Závodník Team Čas Pořadí Body
Grohová Lucie 0:02:01.385 1 207
Hartychová Vanessa ivar cs autor 0:02:10.075 3 165
Kyselová Aneta IVAR CS Author Team 0:02:29.705 6 102
Petrof Johana BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:02:32.977 7 81
Schafërová Magdaléna BEKO Bike Racing Team 0:02:22.788 5 123
Stránská Adéla IVAR CS - Author Team 0:02:09.035 2 186
Svatušková Markéta BikeClinic junior team 0:02:14.419 4 144
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bursa Marek LIBEREC 0:02:20.905 5 131
Gorog Štěpán Ivar-CS Author Team 0:01:59.737 2 194
Hendrich Daniel Maximus Expres CZ - Scott Team Kolín 0:02:13.410 4 152
Horák Adam BEKO Bike Racing Team 0:02:03.816 3 173
Chloupek Jan 0:04:09.733 15 1
Jungwirth Štěpán Dukla Liberec 0:01:59.084 1 215
Königsmark Honzík CYKLOKROS MILOVICE 0:02:44.090 12 4
Král Matyáš SOKOL Veltěž 0:03:19.742 14 2
Močárko Lukáš 0:02:21.580 6 110
Roušar Filip 0:02:38.343 11 5
Stránský Ondřej STPA 0:02:31.785 8 68
Uhlík Michal STPA 0:02:28.880 7 89
Vašíček Adam 0:02:32.643 9 47
Vilém Štěpán 0:02:49.271 13 3
Werner David 0:02:34.806 10 26
Závodník Team Čas Pořadí Body
Cebulová Klára Bitters Superior Cyklofit Team 0:04:31.077 2 190
Kimmelová Anna 0:06:50.653 10 22
Langová Eliška 0:07:01.325 11 1
Rozsypalová Adéla IVAR CS Author Team 0:04:22.880 1 211
Šlamborová Lucie PAKLISPORT Jablonné 0:06:40.907 9 43
Vaškovská Michalka ČKL Harrachov 0:05:01.852 3 169
Viková Hanka Dukla Praha 0:05:31.910 4 148
Vilémová Eliška 0:05:58.848 7 85
Vlková Adéla MAGIC BIKE Team 0:06:25.651 8 64
Volejníková Natalie BEKO Bike Racing Team 0:05:40.667 5 127
Volejníková Nikola BEKO Bike Racing Team 0:05:52.749 6 106
Závodník Team Čas Pořadí Body
Böhm Matyáš 0:05:37.851 3 173
Dlask Marek Topforex Lapierre 0:07:07.315 9 47
Endrych Matěj DUKLA Liberec 0:09:15.217 15 1
Fejt Jan 0:07:35.132 14 2
Hájek Tomáš IVAR CS AUTHOR TEAM 0:05:40.580 4 152
Horák Martin BEKO Bike Racing Team 0:06:41.261 6 110
Hradecký Tomáš 0:07:00.340 8 68
Jungwirth František DUKLA Liberec 0:05:43.629 5 131
Král Daniel 0:07:15.379 12 4
Král Kryštof Sokol Veltěž 0:05:03.063 1 215
Macoun František 0:07:33.068 13 3
Malát Marek 0:07:09.762 10 26
Petrášek Martin 0:06:53.364 7 89
Smejkal Adam IVAR CS 0:05:06.256 2 194
Šefl Jan Hostinec U Tří lip 0:07:10.111 11 5
Závodník Team Čas Pořadí Body
Dlasková Vanda Lawi Author Team 0:09:41.025 3 163
Fejtová Jitka 0:14:41.335 5 121
Hladíková Kateřina Ivar-CS Author Team 0:08:35.791 1 205
Kuchařová Pavlína BSK racing juniors 0:11:39.809 4 142
Kyselová Adéla IVAR CS AUTHOR TEAM 0:08:51.554 2 184
Závodník Team Čas Pořadí Body
Böhm Teodor 0:10:26.410 6 104
Chloupek Josef IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:10:41.574 7 83
Ježek Václav 0:08:16.633 2 188
Král David 0:13:39.621 9 41
Lamač Martin 0:12:10.598 8 62
Pařík Vojtěch 0:08:34.048 3 167
Rozsypal Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:08:08.439 1 209
Vik Matěj Bikeclinic Junior Team 0:09:06.559 4 146
Zeman Radim Bike & Ski Bakajda 0:09:43.775 5 125
Závodník Team Čas Pořadí Body
Daňková Kateřina IVAR CS - AUTHOR Team 0:17:33.576 3 163
Hendrichová Pavla Expres CZ-Scott Team 0:24:34.927 5 121
Jedlánková Martina 0:15:25.251 2 184
Langová Alžběta 0:23:03.851 4 142
Zemanová Kristýna 0:15:18.246 1 205
Závodník Team Čas Pořadí Body
Daněk Jakub IVAR CS - AUTHOR Team 0:14:40.474 2 186
Doležal Tomáš IVAR CS AUTHOR TEAM 0:16:36.773 5 123
Mareš Jiří 0:20:17.625 6 102
Maroul Tomáš 0:14:25.692 1 207
Řezníček David 0:20:43.302 7 81
Stránský Matěj IVAR CS - AUTHOR Team 0:15:47.666 4 144
Šulc David IVAR CS AUTHOR TEAM 0:15:05.397 3 165
Závodník Team Čas Pořadí Body
Hartychová Nicole 0:19:15.233 4 142
Mišoňová Magdalena 0:18:23.242 2 184
Rolencová Vanessa 0:23:20.865 5 121
Vaníčková Tereza 0:18:05.589 1 205
Vernerová Klára 0:19:10.661 3 163
Závodník Team Čas Pořadí Body
Ježek Tomáš 0:17:53.955 1 201
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bulvas Štěpán 0:00:40.716 1 206
Cedrych Tomáš 0:01:13.776 5 122
Dědina Jiří 0:01:22.352 6 101
Gamba Filip 0:00:45.813 2 185
Procházková Martina 0:00:48.666 3 164
Žemba Adam 0:00:58.262 4 143

2018

ELEVEN Dětský MTB cup 2018

2017

ELEVEN Dětský MTB cup 2017

2016

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2015

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2014

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2013

Dětský MTB CUP Libereckého kraje - průběžné výsledky