Přihlásit
Turnov - 25.04.2015
Závodník Team Čas Pořadí Body
Jehličková Anežka Spifit Liberec 0:01:34.332 3 82
Lhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team 0:02:15.666 4 71
Procházková Martina 0:01:04.947 1 104
Ulrich Gwyneth Kate 0:01:06.621 2 93
Závodník Team Čas Pořadí Body
Isach Tomáš 0:00:39.594 1 103
Stromský Ondřej 0:00:44.490 2 92
Verner Sebastian Cyklo Šauer MTB 0:00:49.613 3 81
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažantová Anežka Cyklo Benda team 0:02:55.334 2 96
Hašková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:02:29.402 1 107
Krtičková Johana 0:05:07.997 5 63
Lamačová Julie 0:02:56.434 3 85
Petrof Sofie 0:05:23.858 6 52
Tužová Antonie 0:05:46.576 7 41
Zelená Lucie BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:03:49.028 4 74
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bulvas Štěpán 0:02:38.666 7 57
Bursa Marek LIBEREC 0:02:59.756 13 11
Čapek Bartoloměj 0:03:23.788 18 6
Galandr Ondřej 0:03:33.778 20 4
Hladík Matyáš 0:05:18.826 22 2
Jelínek Ondřej Dukla Liberec 0:02:39.842 8 46
Kocsis Matyáš 0:03:19.685 17 7
Königsmark Honzík CYKLOKROS MILOVICE 0:02:14.912 2 112
Kučera Radim BEKO Bike Racing Team 0:02:26.979 3 101
Kvapil David ABT Rohozec 0:03:11.256 16 8
Kvapil Matyáš ABT Rohozec 0:02:44.503 9 35
Lebeda David 0:05:29.149 23 1
Moulis Ondřej IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:02:08.370 1 123
Rajnoch Marek IVAR CS Author Team 0:02:54.516 12 12
Roušar Filip 0:02:37.748 6 68
Starý Maxmilián 0:03:02.352 14 10
Stránský Ondřej STPA 0:02:36.554 5 79
Šlambor Martin PAKLI SPORT KLUB 0:03:04.277 15 9
Tuž Miroslav 0:04:03.389 21 3
Ulrich Matyáš 0:02:49.163 10 24
Vilém Štěpán 0:02:53.798 11 13
Votýpka Šěpán OK BOR 0:02:35.825 4 90
Werner Ondřej 0:03:29.312 19 5
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bursová Adina 0:04:24.462 10 20
Čapková Claudie IVAR CS Author Team 0:04:12.507 9 31
Dlouhá Aneta IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:03:48.154 3 97
Galandrová Tereza 0:04:11.823 7 53
Hartychová Vanessa ivar cs autor 0:03:50.022 4 86
Horáková Amálie ČKS SKI Jilemnice 0:04:42.455 12 8
Kimmelová Anna 0:05:00.732 17 3
Königsmarková Alena CYKLOKROS MILOVICE 0:04:46.577 14 6
Krtičková Eliška 0:04:52.823 16 4
Kuchařová Evelína BSK racing juniors 0:04:49.052 15 5
Petrof Johana BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:04:44.887 13 7
Rajnochová Barbora IVAR CS Author Team 0:03:45.625 2 108
Svatušková Markéta BikeClinic junior team 0:03:53.997 5 75
Šlamborová Lucie PAKLISPORT Jablonné 0:04:30.449 11 9
Talajová Nela 0:05:23.505 19 1
Václavů Martina Ivar CS Author Team 0:04:12.270 8 42
Viková Hanka Dukla Praha 0:03:38.779 1 119
Vlková Lucie 0:05:20.015 18 2
Vyhnisová Viktorie IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:04:01.828 6 64
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažant Kryštof Cyklo Benda team 0:03:37.290 3 100
Bredler Jonáš Kooperativa 0:04:36.707 17 6
Černý Marek 0:05:09.835 21 2
Dlask Marek Topforex Lapierre 0:03:40.169 4 89
Drahoňovský Tomáš 0:04:39.683 19 4
Hadrava Antonín 0:03:54.013 8 45
Hendrich Daniel Maximus Expres CZ - Scott Team Kolín 0:03:49.826 7 56
Horák Adam BEKO Bike Racing Team 0:04:10.714 12 11
Horák Martin BEKO Bike Racing Team 0:03:36.057 2 111
Hradecký Tomáš 0:04:09.135 11 12
Hynek Matěj 0:03:45.638 6 67
Jungwirth Štěpán Dukla Liberec 0:03:57.792 9 34
Kracík František 0:05:22.432 22 1
Malínský Štěpán Bike Team Jilemnice 0:04:07.450 10 23
Palkovič Matěj 0:04:32.806 16 7
Skrbek Vladimír 0:04:21.981 15 8
Smejkal Adam IVAR CS 0:03:22.810 1 122
Stromský Vít 0:03:42.931 5 78
Šefl Jan Hostinec U Tří lip 0:04:19.744 13 10
Vaněk Jakub 0:04:39.361 18 5
Vašíček Adam 0:04:45.717 20 3
Werner David 0:04:21.282 14 9
Závodník Team Čas Pořadí Body
Dlasková Vanda Lawi Author Team 0:05:01.323 1 109
Kareisová Jana 0:05:09.562 2 98
Kluchová Anežka MAGIC BIKE team 0:05:16.161 3 87
Kuchařová Pavlína BSK racing juniors 0:05:17.076 4 76
Racková Nikola 0:05:18.305 5 65
Vilémová Eliška 0:07:11.783 9 21
Vlková Adéla MAGIC BIKE Team 0:05:46.053 6 54
Volejníková Natalie BEKO Bike Racing Team 0:06:06.238 8 32
Volejníková Nikola BEKO Bike Racing Team 0:06:05.016 7 43
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bajer Jan BAKAKO Nová Paka 0:04:51.917 4 83
Böhm Matyáš 0:05:04.209 7 50
Čapek Otakar 0:05:57.057 11 6
Čapek Theodor 0:06:27.151 15 2
Dovolil Josef BIKE TEAM Jilemnice 0:06:07.375 12 5
Dubeš Adam SSC Žel. Brod 0:05:52.233 10 17
Dvořák Matěj BeManiax DDM Větrník 0:06:29.440 16 1
Hošek Adam ADASTRA Sokol Veltěž 0:05:19.193 9 28
Hynek Jonáš 0:05:03.585 6 61
Chloupek Josef IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:04:48.144 3 94
Jungwirth František DUKLA Liberec 0:05:07.614 8 39
Král Kryštof Sokol Veltěž 0:04:30.717 1 116
Lamač Adam Jaroslav 0:06:22.813 14 3
Petrášek Martin 0:06:13.521 13 4
Svatuška Jakub Bikeclinic junior team 0:04:35.280 2 105
Šurík Jakub Agency trasnport.cz 0:04:55.689 5 72
Závodník Team Čas Pořadí Body
Blechová Lucie IVAR - CS AUTHOR team 0:12:32.512 1 104
Drbohlavová Eliška 0:13:56.054 3 82
Hendrichová Pavla Expres CZ-Scott Team 0:14:31.540 4 71
Mišoňová Veronika Sokol Veltěž 0:12:53.394 2 93
Závodník Team Čas Pořadí Body
Doležal Tomáš IVAR CS AUTHOR TEAM 0:12:32.998 1 107
Hroch Vítek BEKO Bike Racing Team 0:15:40.426 7 41
Hudák Jakub FC Slovan Liberec 0:13:48.426 3 85
Kubišta Martin BAKAKO Nová Paka 0:14:27.978 5 63
Tomín Adam 0:15:39.626 6 52
Vik Matěj Bikeclinic Junior Team 0:12:54.799 2 96
Zeman Radim Bike & Ski Bakajda 0:13:48.741 4 74
Závodník Team Čas Pořadí Body
Hartychová Nicole 0:17:49.235 3 83
Jedlánková Martina 0:19:01.114 4 72
Mišoňová Magdalena 0:17:08.551 1 105
Rysulová Marie 0:20:35.968 5 61
Vernerová Klára 0:17:35.987 2 94
Závodník Team Čas Pořadí Body
Blaho Ladislav 0:22:49.199 7 41
Bredler Matyáš Jiří 0:17:23.935 1 107
Komínek Luboš 0:18:21.703 3 85
Skrbek Jan BeManiax DDM Větrník 0:21:11.628 4 74
Španihel Samuel 0:22:47.790 6 52
Šulc David IVAR CS AUTHOR TEAM 0:17:25.207 2 96
Zikeš Ondřej 0:22:08.504 5 63
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bartoš Antonín 0:01:04.649 4 79
Bulvasová Izabela 0:02:24.214 7 46
Černá Ester 0:00:59.161 2 101
Gamba Filip 0:00:56.509 1 112
Horák Mikuláš ČKS SKI jilemnice 0:01:05.996 5 68
Lebeda Adam 0:03:29.187 10 13
Lhotáková Sofie MTB ČESANA ROHOZEC 0:03:42.228 11 2
Mertelík Kryštof 0:02:52.384 8 35
Stará Alžběta 0:03:25.825 9 24
Ulrich Gwyneth Kate 0:00:59.858 3 90
Verner Barnabáš 0:03:46.338 12 1
Walterová Aneta 0:01:08.012 6 57

2018

ELEVEN Dětský MTB cup 2018

2017

ELEVEN Dětský MTB cup 2017

2016

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2015

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2014

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2013

Dětský MTB CUP Libereckého kraje - průběžné výsledky