Přihlásit
Beckov - 24.05.2015
Závodník Team Čas Pořadí Body
Hoffelnerová Nikola 0:00:52.344 4 72
Ničová Emma SOKOL Veltěž 0:00:45.091 1 105
Procházková Martina 0:00:51.444 3 83
Ulrich Gwyneth Kate 0:00:49.439 2 94
Walterová Aneta 0:00:56.776 5 61
Závodník Team Čas Pořadí Body
Gamba Filip BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:00:50.047 3 81
Isach Tomáš 0:00:40.540 1 103
Stromský Ondřej 0:00:42.268 2 92
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažantová Anežka Cyklo Benda team 0:03:22.289 7 42
Cucová Michaela CYKLO TEAM BAŠŤ JUNIOR 0:02:26.371 1 108
Hašková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:03:14.448 6 53
Kačalová Barbora 0:03:30.130 8 31
Kussmannová Nelly Bicykl Kříž Team Ústí n/Labem 0:02:48.035 2 97
Rothová Nelly 0:03:02.069 4 75
Ulrichová Ela CYKLO TEAM BAST 0:03:08.259 5 64
Zelená Lucie BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:02:52.135 3 86
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bulvas Štěpán 0:02:41.844 5 71
Galandr Ondřej 0:03:11.586 13 3
Hájek Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:02:59.621 10 16
Herman Maxim 0:03:30.478 15 1
Kameník Dominik ADASTRA Sokol Veltěž 0:02:55.303 9 27
Kocsis Matyáš 0:03:13.095 14 2
Königsmark Honzík CYKLOKROS MILOVICE 0:02:26.101 2 104
Král Matyáš SOKOL Veltěž 0:02:49.138 7 49
Kučera Radim BEKO Bike Racing Team 0:02:25.324 1 115
Novotný Lukáš Sokol Veltěž 0:02:40.145 4 82
Starý Maxmilián 0:03:05.854 12 4
Strakatý Šimon DUKLA Praha 0:02:45.913 6 60
Šlambor Martin PAKLI SPORT KLUB 0:03:02.456 11 5
Ulrich Matyáš 0:02:52.672 8 38
Votýpka Šěpán OK BOR 0:02:38.184 3 93
Závodník Team Čas Pořadí Body
Broučková Kateřina J&R team 0:06:45.479 13 2
Čapková Claudie IVAR CS Author Team 0:05:26.305 8 37
Dlouhá Aneta IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:05:05.566 5 70
Galandrová Tereza 0:05:23.964 7 48
Königsmarková Alena CYKLOKROS MILOVICE 0:06:47.108 14 1
Košnářová Markéta Ráj kol Kladno 0:04:41.721 1 114
Kuchařová Evelína BSK racing juniors 0:06:09.407 11 4
Nováková Daniela 0:05:03.376 4 81
Rajnochová Barbora IVAR CS Author Team 0:04:58.097 3 92
Strakatá Vendula DUKLA Praha 0:05:53.795 10 15
Svatušková Markéta BikeClinic junior team 0:05:21.142 6 59
Šlamborová Lucie PAKLISPORT Jablonné 0:06:38.906 12 3
Václavů Martina Ivar CS Author Team 0:05:36.802 9 26
Viková Hanka Dukla Praha 0:04:42.812 2 103
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažant Kryštof Cyklo Benda team 0:05:16.509 6 64
Černý Marek 0:06:20.651 19 1
Děták Mikuláš ADASTRA Sokol Veltěž 0:05:17.590 7 53
Dlask Marek Topforex Lapierre 0:04:59.992 4 86
Hadrava Antonín 0:05:28.334 9 31
Hájek Tomáš IVAR CS AUTHOR TEAM 0:04:57.352 3 97
Hendrich Daniel Maximus Expres CZ - Scott Team Kolín 0:05:22.962 8 42
Hynek Matěj 0:05:32.846 13 7
Jandus Martin 0:05:58.754 17 3
Jungwirth Štěpán Dukla Liberec 0:05:06.578 5 75
Kalina Tobiáš Ráj kol Kladno 0:04:54.262 1 119
Malínský Štěpán Bike Team Jilemnice 0:05:29.505 10 20
Miňovský Petr Sokol Veltěž 0:06:17.141 18 2
Naňka Jakub 0:05:57.881 16 4
Roth Richard 0:05:31.884 12 8
Smejkal Adam IVAR CS 0:04:54.381 2 108
Stromský Vít 0:05:37.107 14 6
Šefl Jan Hostinec U Tří lip 0:05:53.189 15 5
Vašíček Denis ADASTRA Sokol Veltěž 0:05:30.373 11 9
Závodník Team Čas Pořadí Body
Dlasková Vanda Lawi Author Team 0:06:48.915 1 104
Košnářová Kamila Ráj kol Kladno 0:07:41.006 3 82
Kuchařová Pavlína BSK racing juniors 0:07:09.215 2 93
Vlková Adéla MAGIC BIKE Team 0:08:03.262 4 71
Závodník Team Čas Pořadí Body
Cingroš Filip BSK RACING 0:08:04.972 12 9
Dovolil Josef BIKE TEAM Jilemnice 0:08:08.533 13 8
Dvořák Matěj BeManiax DDM Větrník 0:08:55.331 19 2
Hošek Adam ADASTRA Sokol Veltěž 0:06:41.866 4 87
Hošek Jaroslav ADASTRA Sokol Veltěž 0:08:21.337 15 6
Hynek Jonáš 0:07:01.485 7 54
Chloupek Josef IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:06:42.807 5 76
Jungwirth František DUKLA Liberec 0:07:40.158 9 32
Klus Jan 0:08:41.729 18 3
Kniha Petr KC KOOPERATIVA 0:07:48.033 10 21
Král Kryštof Sokol Veltěž 0:05:59.960 2 109
Miňovský Prokop Sokol Veltěž 0:06:54.460 6 65
Novotný Jan BSK racing 0:08:25.203 16 5
Peterka Jan 0:08:40.470 17 4
Petrášek Martin 0:09:04.555 20 1
Samec Filip 0:05:59.739 1 120
Suchý Vojtěch Sokol Veltěž 0:07:14.264 8 43
Svatuška Jakub Bikeclinic junior team 0:06:32.029 3 98
Špaček Marek ADASTRA Sokol Veltěž 0:07:57.264 11 10
Štěpán Daniel BSK RACING 0:08:14.935 14 7
Závodník Team Čas Pořadí Body
Drbohlavová Eliška 0:12:50.661 5 66
Hendrichová Pavla Expres CZ-Scott Team 0:14:41.826 8 33
Hladíková Kateřina Ivar-CS Author Team 0:10:56.209 2 99
Jandusová Anna 0:22:25.778 10 11
Knihová Kateřina KC KOOPERATIVA 0:14:50.487 9 22
Mišoňová Veronika Sokol Veltěž 0:12:00.795 3 88
Novotná Aneta Sokol Veltěž 0:10:51.029 1 110
Suchá Kateřina 0:14:10.542 7 44
Teršl Anna 0:12:22.050 4 77
Tichá Simona SOKOL Veltěž 0:13:45.317 6 55
Závodník Team Čas Pořadí Body
Doležal Tomáš IVAR CS AUTHOR TEAM 0:11:09.860 1 104
Hořánek Jan 0:16:27.419 3 82
Kosnar Jan BSK RACING 0:17:41.007 4 71
Vik Matěj Bikeclinic Junior Team 0:11:17.225 2 93
Závodník Team Čas Pořadí Body
Kadlecová Zuzana Sokol Veltěž 0:14:46.612 2 93
Klímová Natálie Sokol Veltěž 0:16:13.346 3 82
Mišoňová Magdalena 0:14:10.409 1 104
Tichá Michaela 0:16:31.026 4 71
Závodník Team Čas Pořadí Body
Blaho Ladislav 0:17:43.829 5 63
Hubečka Tomáš BeManiax DDM Větrník 0:18:48.901 6 52
Prchlík Kryštof 0:19:01.970 7 41
Skrbek Jan BeManiax DDM Větrník 0:16:34.744 4 74
Zajac Filip 0:15:42.198 2 96
Zikeš Ondřej 0:16:28.705 3 85
Žemlička Vojtěch 0:15:41.668 1 107
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bulvasová Izabela 0:01:27.802 10 15
Černá Ester 0:00:50.779 1 114
Černý Oskar 0:01:45.007 12 3
Gamba Filip 0:00:53.264 4 81
Hermanová Agnes 0:01:46.204 13 2
Chadima David 0:01:26.381 9 26
Isachová Isabela 0:01:51.322 14 1
Kačala Jakub 0:01:07.682 7 48
Pohořelá Anežka 0:01:30.581 11 4
Trečková Šárka 0:01:09.253 8 37
Ulrich Gwyneth Kate 0:00:51.164 3 92
Vašíček Robin Moto bike team 0:00:51.098 2 103
Walterová Aneta 0:00:57.837 5 70
Zelený Jakub SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 0:01:00.601 6 59

2018

ELEVEN Dětský MTB cup 2018

2017

ELEVEN Dětský MTB cup 2017

2016

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2015

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2014

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2013

Dětský MTB CUP Libereckého kraje - průběžné výsledky