Přihlásit
Doksy - 14.06.2015
Závodník Team Čas Pořadí Body
Lhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team 0:00:40.018 4 72
Ničová Emma SOKOL Veltěž 0:00:35.587 3 83
Procházková Martina 0:00:34.617 2 94
Ulrich Gwyneth Kate 0:00:32.041 1 105
Walterová Aneta 0:00:53.166 5 61
Závodník Team Čas Pořadí Body
Gamba Filip BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:01:16.923 3 81
Isach Tomáš 0:01:12.754 1 103
Moulis Lukáš Brilon Racing Team MB 0:01:13.384 2 92
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažantová Anežka TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:04:49.290 7 43
Frydrychová Karolína TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:04:06.321 2 98
Hašková Kateřina CykloLIVE 0:04:47.014 6 54
Jarošová Emílie 0:03:59.590 1 109
Karasová Alice 0:04:30.970 3 87
Kleinová Adriana 0:04:54.089 8 32
Kussmannová Nelly Bicykl Team Ústí nad Labem 0:04:43.417 5 65
Vobrová Linda Triclub ČL 0:05:02.271 9 21
Zelená Lucie Bitters Superior Cyklolive Team 0:04:31.093 4 76
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bulvas Štěpán 0:03:43.456 17 4
Bursa Marek LIBEREC 0:02:48.625 2 109
Cyprián Ondra 0:04:26.901 20 1
Hájek Štěpán Brilon Racing Team MB 0:03:38.795 16 5
Jelínek Ondřej BEKO Bike Race Team 0:03:29.856 8 43
Knobloch Adam Brilon Racing Team MB 0:03:25.188 7 54
Königsmark Jan CYKLOKROS MILOVICE 0:03:33.863 12 9
Král Matyáš SOKOL Veltěž 0:03:37.313 15 6
Kučera Radim BEKO Bike Race Team 0:02:55.825 5 76
Kvapil David ABT Rohozec 0:03:43.989 18 3
Kvapil Matyáš ABT Rohozec 0:03:35.699 14 7
Mohaupt Vítek 0:04:26.221 19 2
Moulis Ondřej Brilon Racing Team MB 0:02:36.737 1 120
Rajnoch Marek IVAR CS Author Team 0:03:24.414 6 65
Sárközi Petr Bicykl Team Ústí n. L. 0:03:32.541 10 21
Starý Maxmilián 0:03:32.123 9 32
Stránský Ondřej STPA 0:02:52.346 3 98
Šlambor Martin WPC Sport Team 0:03:35.078 13 8
Ulrich Matyáš 0:03:33.320 11 10
Votýpka Šěpán OK BOR 0:02:55.556 4 87
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bursová Adina 0:08:22.146 11 2
Čapková Claudie IVAR CS Author Team 0:07:07.792 6 57
Dlouhá Aneta IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:06:58.481 4 79
Grohová Lucie 0:06:42.100 2 101
Königsmarková Alena CYKLOKROS MILOVICE 0:08:01.476 10 13
Kuchařová Evelína 0:08:49.361 12 1
Rajnochová Barbora IVAR CS AUTHOR TEAM 0:06:57.818 3 90
Svatušková Markéta BikeClinic junior team 0:07:04.761 5 68
Šlamborová Lucie WPC Sport Team 0:07:57.184 9 24
Václavů Martina IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:07:24.527 8 35
Viková Hanka Dukla Praha 0:06:27.009 1 112
Vyhnisová Viktorie Ivar CS Author Team 0:07:23.132 7 46
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažant Kryštof TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:06:46.418 7 56
Černý Marek 0:08:40.788 18 5
Dlask Marek Topforex Lapierre 0:06:02.937 3 100
Dörnar Jakub 0:12:48.177 21 2
Dvořák Štěpán 0:09:54.770 19 4
Hadrava Antonín 0:07:36.797 13 10
Hájek Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:05:30.325 1 122
Hendrich Daniel Maximus Expres CZ - Scott Team Kolín 0:07:01.440 10 23
Hynek Matěj 0:06:57.288 8 45
Jaroš Nikola 0:06:24.678 5 78
Jungwirth Štěpán DUKLA Liberec 0:06:57.554 9 34
Kalina Tobiáš Ráj kol Kladno 0:06:13.807 4 89
Kanive Matyáš 0:11:05.479 20 3
Karásek Vojtěch Turnov 0:06:35.548 6 67
Loukotka Patrik SAC Bělá pod Bezdězem 0:08:30.590 16 7
Ranš Jakub Bicykl Kříž Ústí n.L. 0:07:21.170 11 12
Roth Richard 0:07:45.986 14 9
Skrbek Vladimír 0:07:24.442 12 11
Smejkal Adam Ivar CS Author Team 0:05:52.066 2 111
Šefl Jan Hostinec U Tří lip 0:07:56.577 15 8
Šourek Jan 0:13:00.417 22 1
Vašíček Adam KSM Hrádek nad Nisou 0:08:31.528 17 6
Závodník Team Čas Pořadí Body
Cypriánová Pavla 0:18:56.116 7 41
Dlasková Vanda Lawi Author Team 0:11:05.297 1 107
Kluchová Anežka MAGIC BIKE team 0:12:15.328 2 96
Kuchařová Pavlína BSK Racing juniors 0:12:56.127 3 85
Vlková Adéla MAGIC BIKE Team 0:13:24.776 4 74
Volejníková Natalie BEKO BIKE RACING TEAM 0:13:41.285 5 63
Volejníková Nikola BEKO BIKE RACING TEAM 0:14:33.593 6 52
Závodník Team Čas Pořadí Body
Böhm Matyáš 0:12:12.935 6 58
Dvořák Matěj BeManiax DDM Větrník 0:14:25.494 10 14
Groh Daniel 0:09:21.488 1 113
Hošek Adam ADASTRA Sokol Veltěž 0:12:23.357 7 47
Hošek Jaroslav ADASTRA Sokol Veltěž 0:15:34.040 12 2
Hynek Jonáš 0:11:02.721 4 80
Chloupek Josef IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:11:18.371 5 69
Jungwirth František DUKLA Liberec 0:12:51.055 9 25
Kniha Petr Expres CZ Tufo Team Kolín 0:12:23.912 8 36
Král Kryštof Sokol Veltěž 0:10:10.080 2 102
Petrášek Martin 0:15:06.447 11 3
Svatuška Jakub Bikeclinic junior team 0:10:21.790 3 91
Zikeš Otto BEKO Bike Racing Team 0:17:32.584 13 1
Závodník Team Čas Pořadí Body
Hendrichová Pavla Expres CZ-Scott Team 0:20:39.247 1 102
Knihová Kateřina KC KOOPERATIVA 0:21:47.538 2 91
Závodník Team Čas Pořadí Body
Vik Matěj Bikeclinic Junior Team 0:16:41.019 1 101

Prázdná kategorie

Závodník Team Čas Pořadí Body
Musil Michal 0:24:06.915 4 71
Skrbek Jan BeManiax DDM Větrník 0:20:29.257 1 104
Sulek Dominik 0:23:42.186 3 82
Zikeš Ondřej 0:21:01.407 2 93
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bulvasová Izabela 0:00:59.404 8 33
Černá Ester 0:00:36.880 3 88
Gamba Filip 0:00:31.312 1 110
Isachová Isabela 0:01:44.211 9 22
Jelínek Bruno BEKO Bike Race Team 0:01:53.123 10 11
Knoblochová Kristýna 0:00:51.871 7 44
Ulrich Gwyneth Kate 0:00:35.182 2 99
Vobrová Lola Triclub ČL 0:00:49.329 6 55
Walterová Aneta 0:00:40.310 4 77
Zelený Jakub Bitters Superior Cyklolive Team 0:00:49.100 5 66

2021

AMULET CYCOLOGY Dětský MTB cup 2021 Libereckého kraje

2020

AMULET CYCOLOGY Dětský MTB cup 2020 Libereckého kraje

2019

AMULET CYCOLOGY Dětský MTB cup 2019 Libereckého kraje

2018

ELEVEN Dětský MTB cup 2018

2017

ELEVEN Dětský MTB cup 2017

2016

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2015

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2014

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2013

Dětský MTB CUP Libereckého kraje - průběžné výsledky