Přihlásit
Malevil - 20.06.2015
Závodník Team Čas Pořadí Body
Burešová Pavla Fincentrum 0:01:28.009 4 73
Jedličková Adéla 0:01:32.406 5 62
Lhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team 0:01:59.719 6 51
Ničová Emma SOKOL Veltěž 0:01:16.330 1 106
Procházková Martina 0:01:20.595 3 84
Walterová Aneta 0:01:17.310 2 95
Závodník Team Čas Pořadí Body
Gamba Filip BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:02:04.061 3 81
Isach Tomáš 0:01:15.987 1 103
Nováček Jan Bořivoj 0:01:32.984 2 92
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažantová Anežka TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:03:23.988 3 86
Frydrychová Karolína TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:03:01.633 1 108
Hašková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:03:28.484 4 75
Klapková Adéla 0:04:00.261 7 42
Kussmannová Nelly Bicykl Team Ústí nad Labem 0:03:54.511 6 53
Petrof Sofie BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:04:43.797 8 31
Vobrová Linda TRI CLUB Česká Lípa 0:03:32.856 5 64
Zelená Lucie Bitters Superior Cyklolive Team 0:03:21.727 2 97
Závodník Team Čas Pořadí Body
Břenek Hynek HERBY SERVIS 0:03:18.875 12 13
Bulvas Štěpán 0:03:14.449 8 47
Bureš Lukáš Fincentrum 0:02:59.297 6 69
Bursa Marek LIBEREC 0:02:50.204 5 80
Cyprián Ondra 0:04:00.182 22 3
Galandr Ondřej 0:04:04.169 23 2
Hájek Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:03:14.612 9 36
Hanzal Šíma 0:03:05.292 7 58
Hataš Tomáš Rohozec Amulet Team 0:03:41.908 21 4
Hriušin Hugo Kellys Bikeranch 0:03:36.819 17 8
Chloupek Jan 0:04:19.226 24 1
Jelínek Ondřej BEKO Bike Race Team 0:02:47.509 3 102
Königsmark Jan CYKLOKROS MILOVICE 0:03:31.322 15 10
Král Matyáš SOKOL Veltěž 0:03:32.392 16 9
Kučera Radim BEKO Bike Race Team 0:03:15.738 10 25
Kvapil David ABT Rohozec 0:03:37.798 18 7
Kvapil Matyáš ABT Rohozec 0:03:31.215 14 11
Moulis Ondřej IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:02:35.884 1 124
Rajnoch Marek IVAR CS Author Team 0:03:18.666 11 14
Starý Maxmilián 0:03:27.927 13 12
Stránský Ondřej STPA 0:02:48.116 4 91
Šlambor Martin WPC Sport Team 0:03:40.918 20 5
Vilém Štěpán 0:03:39.519 19 6
Votýpka Šěpán OK BOR 0:02:40.376 2 113
Závodník Team Čas Pořadí Body
Břenková Andělka HERBY SERVIS 0:06:14.353 13 5
Buláková Nikolka 0:08:40.425 17 1
Bursová Adina 0:05:39.072 9 29
Čapková Claudie IVAR CS Author Team 0:04:55.170 5 73
Dlouhá Aneta IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:04:40.587 3 95
Galandrová Tereza 0:05:20.520 7 51
Hanzalová Šárka 0:06:12.133 12 6
Horáková Amálie ČKS SKI Jilemnice 0:05:39.421 10 18
Klapková Julie Česká Lípa 0:06:33.245 15 3
Kuchařová Evelína 0:06:19.098 14 4
Orlová Dana 0:08:36.789 16 2
Petrof Johana BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:06:00.976 11 7
Rajnochová Barbora IVAR CS AUTHOR TEAM 0:04:40.081 2 106
Svatušková Markéta BikeClinic junior team 0:04:52.681 4 84
Šlamborová Lucie WPC Sport Team 0:05:29.059 8 40
Václavů Martina IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:05:10.637 6 62
Viková Hanka Dukla Praha 0:04:28.144 1 117
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažant Kryštof TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:05:46.134 16 7
Brázda Jim 0:06:15.377 20 3
Černý Marek 0:05:59.571 19 4
Dlask Marek Topforex Lapierre 0:05:00.994 6 67
Dvořák Štěpán 0:07:10.773 22 1
Hadrava Antonín 0:05:23.493 11 12
Hájek Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:04:28.820 2 111
Hanuš František POCTA 0:04:30.209 3 100
Hendrich Daniel Maximus Expres CZ - Scott Team Kolín 0:05:42.432 14 9
Hynek Matěj 0:04:35.946 5 78
Jungwirth Štěpán DUKLA Liberec 0:04:33.752 4 89
Lachman Lukáš 0:05:54.528 18 5
Malínský Štěpán Bike Team Jilemnice 0:05:01.870 7 56
Pávek Lukáš BEKO Bike Race Team 0:05:47.485 17 6
Půbal Matouš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:05:08.046 8 45
Saska Lukáš 0:05:17.382 10 23
Skočdopole Jan 0:05:23.871 12 11
Smejkal Adam Ivar CS Author Team 0:04:05.874 1 122
Šefl Jan Hostinec U Tří lip 0:05:26.982 13 10
Trojan Vojtěch Turbosnails 0:05:17.018 9 34
Vašíček Adam KSM hrádek 0:05:43.393 15 8
Záloha Vojtěch 0:06:25.546 21 2
Závodník Team Čas Pořadí Body
Dlasková Vanda Lawi Author Team 0:09:36.416 1 108
Kluchová Anežka MAGIC BIKE team 0:09:46.519 2 97
Kuchařová Pavlína BSK Racing juniors 0:09:57.957 3 86
Trojanová Marie 0:11:51.387 7 42
Voháňková Kristýna 0:13:01.900 8 31
Volejníková Natalie BEKO BIKE RACING TEAM 0:10:52.541 5 64
Volejníková Nikola BEKO BIKE RACING TEAM 0:10:34.947 4 75
Zálohová Adéla 0:11:50.942 6 53
Závodník Team Čas Pořadí Body
Čermák Jan KC Kooperativa 0:13:33.349 13 1
Dovolil Josef Bike Team Jilemnice 0:10:31.440 9 25
Dvořák Matěj BeManiax DDM Větrník 0:11:59.701 12 2
Hanzal Kryštof 0:09:53.016 5 69
Hošek Adam ADASTRA Sokol Veltěž 0:09:59.459 7 47
Hošek Jaroslav ADASTRA Sokol Veltěž 0:11:18.241 10 14
Hynek Jonáš 0:09:03.704 3 91
Chloupek Josef IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:09:45.041 4 80
Jungwirth František DUKLA Liberec 0:09:58.639 6 58
Knejzlík Tomáš 0:09:59.889 8 36
Král Kryštof Sokol Veltěž 0:08:34.487 2 102
Petrášek Martin 0:11:46.957 11 3
Svatuška Jakub Bikeclinic junior team 0:08:27.325 1 113
Závodník Team Čas Pořadí Body
Drbohlavová Eliška 0:16:06.269 1 103
Teršl Anna 0:16:17.995 2 92
Ziková Kristýna 0:17:58.015 3 81
Závodník Team Čas Pořadí Body
Doležal Tomáš IVAR CS AUTHOR TEAM 0:14:39.590 1 104
Hudák Jakub FC Slovan Liberec 0:16:59.136 4 71
Pávek Matyáš Kooperativa JBC 0:15:11.391 3 82
Vik Matěj Bikeclinic Junior Team 0:15:00.837 2 93
Závodník Team Čas Pořadí Body
Tymešová Anna 0:18:22.133 1 102
Walterová Veronika 0:22:02.925 2 91
Závodník Team Čas Pořadí Body
Hubečka Tomáš BeManiax DDM Větrník 0:16:38.754 3 82
Musil Michal 0:16:47.100 4 71
Sulek Dominik 0:15:45.069 1 104
Záloha Lukáš 0:16:08.814 2 93
Závodník Team Čas Pořadí Body
Brázda Filip 0:02:12.056 8 33
Bulvasová Izabela 0:02:54.042 9 22
Černá Ester 0:01:44.970 3 88
Gamba Filip 0:01:22.522 1 110
Isachová Isabela 0:03:10.028 10 11
Lichtenberk František 0:02:03.147 7 44
Oppová Eliška 0:01:50.869 6 55
Vobrová Lola MAGIC BIKE TEAM 0:01:46.321 4 77
Walterová Aneta 0:01:33.522 2 99
Zelený Jakub Bitters Superior Cyklolive Team 0:01:47.671 5 66

2020

AMULET CYCOLOGY Dětský MTB cup 2020 Libereckého kraje

2019

AMULET CYCOLOGY Dětský MTB cup 2019 Libereckého kraje

2018

ELEVEN Dětský MTB cup 2018

2017

ELEVEN Dětský MTB cup 2017

2016

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2015

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2014

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2013

Dětský MTB CUP Libereckého kraje - průběžné výsledky