Přihlásit
Beckov - 04.05.2013
Závodník Team Čas Pořadí Body
Cucová Michaela CYKLO TEAM BAŠŤ JUNIOR 0:00:38 1 103
Červenková Adélka 0:01:02 2 72
Wiesnerová Aneta 0:01:04 3 51
Závodník Team Čas Pořadí Body
Červenka Matyáš 0:00:36 1 112
Dobrý Radim 0:01:10 8 20
Klus Štěpán 0:01:27 11 2
Král Matyáš SOKOL Veltěž 0:00:43 2 81
Novotný Lukáš Sokol Veltěž 0:00:50 4 49
Pelikán Martin 0:00:47 3 60
Rajnoch Marek IVAR CS Author Team 0:00:58 6 32
Smrček David 0:01:10 9 14
Stanislav Jan 0:01:21 10 8
Šimůnek Petr 0:03:20 12 1
Ušel Ondřej BikeClinic junior team 0:00:51 5 38
Vojtěch Tomáš 0:01:03 7 26
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bradnová Magdaléna 0:03:29 6 32
Horáková Amálie ČKS SKI Jilemnice 0:03:52 9 14
Janatová Zdeňka 0:02:59 2 81
Jankovská Ema 0:02:37 1 112
Jindráková Eliška 0:03:46 8 20
Kuchařová Evelína BSK racing juniors 0:04:13 12 1
Kyselová Aneta IVAR CS Author Team 0:04:00 10 8
Rajnochová Barbora IVAR CS Author Team 0:03:12 3 60
Stránská Adéla IVAR CS - Author Team 0:03:26 4 49
Tůmová Martina 0:03:34 7 26
Vyhnisová Viktorie IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:03:26 5 38
Wiesnerová Klára 0:04:04 11 2
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bradna Vítek 0:03:41 10 16
Dušek Jakub 0:03:38 8 28
Fikrle Antonín 0:05:24 19 2
Fridrich Matěj 0:03:26 6 40
Hübner Richard 0:03:05 3 68
Jandus Martin 0:03:12 4 57
Kazda Vít 0:04:01 12 9
Klečák Matěj 0:04:16 14 7
Kopecký Martin 0:04:53 18 3
Křemen Denis 0:03:40 9 22
Kříž Samuel 0:04:52 17 4
Lubas Jan 0:02:58 2 89
Marek Pavel 0:04:28 15 6
Pazyna Matyáš 0:03:22 5 46
Roth Richard 0:04:29 16 5
Sedláček Jakub 0:03:36 7 34
Štencl Vojtěch 0:04:12 13 8
Tůma Vojtěch 0:02:39 1 120
Vojtěch Lukáš 0:03:59 11 10
Záloha Vojtěch 0:05:26 20 1
Závodník Team Čas Pořadí Body
Cebulová Klára Bitters Superior Cyklofit Team 0:06:32 8 19
Červenková Amélie 0:08:22 10 7
Dlasková Vanda Lawi Author Team 0:04:55 2 80
Dušková Kateřina BEKO Bike Racing Team 0:06:22 7 25
Krinwaldová Lucie 0:06:16 6 31
Kuchařová Pavlína BSK racing juniors 0:05:27 3 59
Langová Eliška 0:09:03 11 1
Petráková Natálie 0:05:49 4 48
Tůmová Aneta 0:06:10 5 37
Tůmová Lucie 0:04:54 1 111
Zálohová Adéla 0:07:42 9 13
Závodník Team Čas Pořadí Body
Babáček Martin 0:09:48 11 7
Böhm Matyáš 0:06:37 3 65
Cuc Petr 0:06:41 4 54
Čermák Ondřej DUKLA 0:08:12 7 31
Hynek Tesař 0:11:42 13 5
Chloupek Josef IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:05:47 1 117
Klus Jan 0:12:16 15 3
Kopecký Lukáš 0:10:16 12 6
Král Kryštof Sokol Veltěž 0:06:45 5 43
Kuchař Ondřej 0:12:17 16 2
Miňovský Prokop Sokol Veltěž 0:09:18 10 13
Pěkný Mikuláš 0:12:51 17 1
Pelikán Václav 0:07:21 6 37
Smrček Tomáš 0:08:46 9 19
Svatuška Jakub Bikeclinic junior team 0:06:36 2 86
Špiruda Oliver 0:12:16 14 4
Štencl Ondřej 0:08:27 8 25
Závodník Team Čas Pořadí Body
Babáčková Michaela 0:13:01 10 11
Cucová Tereza 0:12:40 9 17
Červenková Vanessa 0:15:16 13 3
Hajníková Šárka 0:13:21 11 5
Hejhalová Dagmar 0:07:58 3 63
Jandusová Anna 0:12:39 8 23
Kyselová Adéla IVAR CS AUTHOR TEAM 0:07:51 1 115
Langová Alžběta 0:10:24 6 35
Mišoňová Veronika Sokol Veltěž 0:08:47 4 52
Novotná Aneta Sokol Veltěž 0:09:08 5 41
Olšovská Alžběta 0:16:43 14 2
Olšovská Viktorie 0:19:48 15 1
Šindelářová Hana 0:13:27 12 4
Tichá Simona SOKOL Veltěž 0:12:11 7 29
Zemanová Kristýna 0:07:52 2 84
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bečka Miloslav 0:10:53 10 13
Biskup Petr 0:11:27 15 3
Doležal Tomáš IVAR CS AUTHOR TEAM 0:08:28 6 37
Hanyk Roman 0:12:13 17 1
Horyna Matěj 0:08:46 7 31
Jankovský Tomáš 0:08:28 5 43
Kuchař Matěj 0:11:24 13 5
Pařík Vojtěch 0:09:18 8 25
Pěkný Hynek 0:12:11 16 2
Philipp Karel 0:11:23 12 6
Planeta Daniel 0:09:57 9 19
Samec Michal 0:07:56 2 86
Stránský Matěj IVAR CS - AUTHOR Team 0:07:46 1 117
Šindelář Jan 0:08:02 3 65
Vencl Libor Eleven Mercede-Benz Mitas team 0:11:27 14 4
Votoček Matyáš 0:10:53 11 7
Zeman Radim Bike & Ski Bakajda 0:08:25 4 54
Závodník Team Čas Pořadí Body
Abrahamová Zuzana 0:23:49 6 28
Daňková Kateřina IVAR CS - AUTHOR Team 0:16:54 2 77
Jedlánková Martina 0:18:44 5 34
Křemenová Natálie 0:17:17 3 56
Mišoňová Magdalena 0:15:54 1 108
Švarcová Kristina 0:27:16 7 22
Tichá Michaela 0:28:00 8 16
Vernerová Klára 0:17:56 4 45
Závodník Team Čas Pořadí Body
Daněk Jakub IVAR CS - AUTHOR Team 0:15:29 2 78
Hanyk Michal 0:22:25 8 17
Jandus Jakub 0:20:27 6 29
Kordač Martin 0:17:46 4 46
Šulc David IVAR CS AUTHOR TEAM 0:14:51 1 109
Uher Martin 0:21:56 7 23
Vykypěl Matouš 0:17:21 3 57
Vykypěl Šimon 0:17:51 5 35
Záloha Lukáš 0:25:03 9 11
Závodník Team Čas Pořadí Body
Čermáková Sára 0:20:54 6 28
Kubátová Dominika 0:15:34 2 77
Podskalská Anna 0:14:55 1 108
Polanská Kristýna 0:18:42 5 34
Rolencová Vanessa 0:21:08 7 22
Ungermanová Elizabeth 0:18:34 4 45
Vaníčková Tereza 0:15:53 3 56
Vykypělová Karolína 0:21:46 8 16
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bedrník Matěj 0:13:34 1 105
Beneš Radek 0:17:38 4 42
Frnka Matěj 0:17:44 5 31
Kdýr Matěj 0:15:35 2 74
Tvrz Matěj 0:16:16 3 53

2018

ELEVEN Dětský MTB cup 2018

2017

ELEVEN Dětský MTB cup 2017

2016

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2015

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2014

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2013

Dětský MTB CUP Libereckého kraje - průběžné výsledky