Přihlásit
Mladá Boleslav - 29.08.2015
Závodník Team Čas Pořadí Body
Čižinská Mia MADesign World Racing 0:11:53.618 3 84
Lhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team 0:11:58.956 4 73
Ničová Emma SOKOL Veltěž 0:11:25.641 1 106
Procházková Martina 0:11:38.837 2 95
Ulrich Gwyneth Kate 0:12:03.254 5 62
Walterová Aneta 0:13:45.768 6 51
Závodník Team Čas Pořadí Body
Čižinský David Krnsko 0:02:14.215 1 104
Gamba Filip BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:03:34.685 4 71
Isach Tomáš 0:02:58.151 2 93
Moulis Lukáš Ivar CS Author Team 0:03:12.450 3 82
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažantová Anežka Cyklo Benda team 0:04:22.655 2 100
Brosche Adriana 0:05:47.502 9 23
Čižinská Emma iVAR CS 0:04:14.345 1 111
Frydrychová Karolínka TJ Škoda Auto MB 0:04:24.891 4 78
Hašková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:04:45.252 6 56
Kussmannová Nelly Bicykl Kříž Team Ústí n/Labem 0:04:23.730 3 89
Miclíková Kristýna 0:05:56.291 10 12
Michalová Aneta 0:05:16.667 7 45
Petrof Sofie 0:08:11.105 11 1
Šurík Kateřina SPK Liberec 0:04:26.283 5 67
Zelená Lucie BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:05:38.463 8 34
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bulvas Štěpán 0:04:22.483 15 10
Bursa Marek LIBEREC 0:03:19.472 2 113
Cyprián Ondra DUKLA Liberec 0:05:27.398 23 2
Hájek Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:05:27.128 22 3
Hladík František IVARCS - AUTHOR TEAM 0:03:55.485 7 58
Chloupek Jan 0:05:58.923 24 1
Jelínek Ondřej Dukla Liberec 0:03:35.745 6 69
Knobloch Adam IVAR CS – Author team 0:04:00.546 8 47
Königsmark Honzík CYKLOKROS MILOVICE 0:04:07.609 12 13
Král Matyáš SOKOL Veltěž 0:04:04.985 11 14
Kučera Radim BEKO Bike Racing Team 0:03:31.098 3 102
Kvapil David ABT Rohozec 0:04:15.247 13 12
Kvapil Matyáš ABT Rohozec 0:04:30.464 18 7
Moulis Ondřej IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:03:15.847 1 124
Novotný Lukáš Sokol Veltěž 0:04:25.361 16 9
Rajnoch Marek IVAR CS Author Team 0:04:02.403 9 36
Starý Maxmilián 0:04:44.429 19 6
Stránský Ondřej STPA 0:03:33.406 4 91
Šebek Kryštof 0:04:17.076 14 11
Šlambor Martin PAKLI SPORT KLUB 0:04:47.728 21 4
Šulc David 0:04:04.574 10 25
Ulrich Matyáš 0:04:44.497 20 5
Vilém Štěpán 0:04:28.978 17 8
Votýpka Šěpán OK BOR 0:03:34.440 5 80
Závodník Team Čas Pořadí Body
Čapková Claudie IVAR CS Author Team 0:07:32.598 11 5
Dlouhá Aneta IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:07:07.948 9 27
Hartychová Vanessa ivar cs autor 0:06:44.095 6 60
Kuchařová Evelína BSK racing juniors 0:07:48.712 12 4
Kyselová Aneta IVAR CS Author Team 0:06:44.463 7 49
Nosková Marcela 0:08:27.022 13 3
Petrof Johana BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:09:20.580 15 1
Rajnochová Barbora IVAR CS Author Team 0:05:55.831 2 104
Stránská Adéla IVAR CS - Author Team 0:06:42.929 5 71
Svatušková Markéta BikeClinic junior team 0:06:12.759 3 93
Šlamborová Lucie PAKLISPORT Jablonné 0:06:58.578 8 38
Talajová Nela 0:09:15.872 14 2
Václavů Martina Ivar CS Author Team 0:06:22.706 4 82
Viková Hanka Dukla Praha 0:05:50.549 1 115
Vyhnisová Viktorie IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:07:31.312 10 16
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažant Kryštof Cyklo Benda team 0:06:41.498 11 10
Černý Marek 0:08:39.600 18 3
Češka Marek 0:09:10.685 20 1
Dlask Marek Topforex Lapierre 0:06:36.560 9 32
Gorog Štěpán Ivar-CS Author Team 0:07:43.238 16 5
Hadrava Antonín 0:06:56.097 14 7
Hájek Tomáš IVAR CS AUTHOR TEAM 0:05:43.083 2 109
Havelka Matěj Ivar CS Author Team 0:06:16.852 5 76
Hendrich Daniel Maximus Expres CZ - Scott Team Kolín 0:06:52.340 13 8
Horák Adam BEKO Bike Racing Team 0:06:21.251 6 65
Horák Martin BEKO Bike Racing Team 0:05:49.721 3 98
Jungwirth Štěpán Dukla Liberec 0:06:39.600 10 21
Karásek Vojtěch Turnov 0:06:29.496 8 43
Kolakovský Michael Rock Machine - Cyklomax 0:08:46.378 19 2
Malínský Štěpán Bike Team Jilemnice 0:06:29.419 7 54
Smejkal Adam IVAR CS 0:05:26.638 1 120
Šefl Jan Hostinec U Tří lip 0:07:14.960 15 6
Urban Lukáš 0:06:08.650 4 87
Vašíček Adam 0:07:56.805 17 4
Voborník Filip IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:06:49.056 12 9
Závodník Team Čas Pořadí Body
Dlasková Vanda Lawi Author Team 0:10:01.837 1 108
Kluchová Anežka MAGIC BIKE team 0:11:26.878 4 75
Kramešová Marie 0:10:45.995 2 97
Kuchařová Pavlína BSK racing juniors 0:11:27.869 5 64
Rozsypalová Adéla IVAR CS Author Team 0:11:02.943 3 86
Vlková Adéla MAGIC BIKE Team 0:11:54.037 7 42
Volejníková Natalie BEKO Bike Racing Team 0:11:30.719 6 53
Volejníková Nikola BEKO Bike Racing Team 0:12:12.634 8 31
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bajer Jan BAKAKO Nová Paka 0:10:10.707 7 48
Dovolil Josef BIKE TEAM Jilemnice 0:11:29.555 11 4
Dvořák Matěj BeManiax DDM Větrník 0:12:38.232 12 3
Hynek Jonáš 0:10:07.286 6 59
Chloupek Josef IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:09:49.581 3 92
Ježek Václav 0:09:05.561 1 114
Jungwirth František DUKLA Liberec 0:11:22.239 10 15
Kniha Petr KC KOOPERATIVA 0:10:46.099 8 37
Král Kryštof Sokol Veltěž 0:09:50.521 4 81
Nosek František BAKAKO Nová Paka 0:11:10.394 9 26
Petrášek Martin 0:13:08.038 13 2
Svatuška Jakub Bikeclinic junior team 0:09:30.373 2 103
Šurík Jakub Agency trasnport.cz 0:09:57.353 5 70
Zikeš Otto BEKO Bike Racing Team 0:13:34.747 14 1
Závodník Team Čas Pořadí Body
Drbohlavová Eliška 0:11:44.696 5 63
Hendrichová Pavla Expres CZ-Scott Team 0:13:06.201 7 41
Hladíková Kateřina Ivar-CS Author Team 0:09:54.658 1 107
Knihová Kateřina KC KOOPERATIVA 0:12:38.860 6 52
Kyselová Adéla IVAR CS AUTHOR TEAM 0:09:57.985 2 96
Novotná Aneta Sokol Veltěž 0:10:04.303 4 74
Zemanová Kristýna 0:10:02.659 3 85
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bříška Matěj 0:20:28.049 8 31
Doležal Tomáš IVAR CS AUTHOR TEAM 0:13:40.554 3 86
Hroch Vítek BEKO Bike Racing Team 0:19:11.833 7 42
Kubišta Martin BAKAKO Nová Paka 0:17:29.456 6 53
Pávek Matyáš Kooperativa JBC 0:14:25.533 5 64
Rozsypal Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:13:19.603 2 97
Stránský Matěj IVAR CS - AUTHOR Team 0:13:08.722 1 108
Vik Matěj Bikeclinic Junior Team 0:14:20.701 4 75
Závodník Team Čas Pořadí Body
Hartychová Nicole 0:18:25.190 3 81
Jedlánková Martina 0:17:59.932 2 92
Vernerová Klára 0:17:42.159 1 103
Závodník Team Čas Pořadí Body
Blaho Ladislav 0:16:32.395 8 32
Daněk Jakub IVAR CS - AUTHOR Team 0:16:39.883 4 76
Hladík Josef 0:15:21.243 2 98
Hubečka Tomáš BeManiax DDM Větrník 0:17:31.689 9 21
Ježek Tomáš 0:15:07.796 1 109
Maroul Tomáš 0:17:27.489 5 65
Skrbek Jan BeManiax DDM Větrník 0:15:08.860 6 54
Šulc David IVAR CS AUTHOR TEAM 0:15:54.147 3 87
Zikeš Ondřej 0:15:46.002 7 43
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bulvasová Izabela 0:00:42.924 7 47
Černá Ester 0:00:29.711 2 102
Čižinský Filip Krnsko 0:00:48.533 10 14
Dědina Jiří 0:00:39.415 5 69
Gamba Filip 0:00:27.704 1 113
Isachová Isabela 0:01:12.943 13 1
Kern Vojtěch 0:00:45.361 9 25
Knoblochová Kristýna 0:00:41.904 6 58
Moulis Lukáš 0:00:59.972 12 2
Šverma Štěpán 0:00:51.704 11 3
Ulrich Gwyneth Kate 0:00:30.391 3 91
Walterová Aneta 0:00:32.708 4 80
Zelený Jakub SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 0:00:43.858 8 36

2018

ELEVEN Dětský MTB cup 2018

2017

ELEVEN Dětský MTB cup 2017

2016

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2015

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2014

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2013

Dětský MTB CUP Libereckého kraje - průběžné výsledky