Přihlásit
Bakov - 05.09.2015
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beranová Terezka Bakajda 0:02:12.188 4 84
Čadilová Adéla Čača 0:02:59.975 13 5
Huňková Lucie 0:02:51.561 11 7
Kasalová Vendula Bakajda 0:02:55.913 12 6
Kolomazníková Anna 0:02:39.880 9 29
Lhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team 0:02:18.363 6 62
Malinová Anna Bike & Ski Bakajda 0:04:25.925 17 1
Mázdrová Natálka 0:03:28.723 16 2
Nováková Aneta 0:02:18.981 7 51
Palounková Karolína 0:02:02.070 2 106
Procházková Martina 0:02:08.675 3 95
Suková Kateřina 0:02:49.541 10 18
Šauerová Olívie Avast Cyklo Šauer 0:03:23.932 15 3
Škubalova Sara 0:01:35.857 1 117
Ulrich Gwyneth Kate 0:02:38.518 8 40
Vernerová Alena Ivar-CS Author Team 0:02:16.705 5 73
Videcká Karolína 0:03:21.003 14 4
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beckert Eliáš 0:01:52.023 1 121
Bůžek Adam 0:02:25.056 11 11
Čižinský David Krnsko 0:01:56.851 3 99
Gamba Filip BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:02:11.561 6 66
Horák Adam 0:04:35.087 21 1
Isach Tomáš 0:02:03.910 4 88
Konejc Lukáš 0:02:30.238 13 9
Kunoš David 0:03:07.204 17 5
Muschalik Max 0:02:50.275 15 7
Novák Filip Avast Cyklo Šauer 0:03:49.171 19 3
Ondráček Matyáš 0:02:42.791 14 8
Pinkas Jožánek 0:02:52.547 16 6
Procházka Ondřej 0:02:23.124 10 22
Richter Lukáš 0:01:55.990 2 110
Šlosárek Jiří Avast Cyklo Šauer 0:03:29.868 18 4
Štěpánek Kryštof Bike and Ski Bakajda 0:04:26.001 20 2
Tomášek Jakub 0:02:08.449 5 77
Troller David 0:02:29.431 12 10
Ulman Ondřej 0:02:12.563 7 55
Verner Sebastian Cyklo Šauer MTB 0:02:16.653 8 44
Veselý Tobiáš Bike and ski BAKAJDA 0:02:22.573 9 33
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažantová Anežka Cyklo Benda team 0:03:38.608 8 43
Bůžková Barbora 0:03:58.241 12 9
Čakrdová Alexandra 0:04:23.847 14 7
Frydrychová Karolínka TJ Škoda Auto MB 0:03:19.670 2 109
Hašková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:03:27.850 4 87
Hiklová Kateřina 0:03:57.544 11 10
Charvátová Emma 0:03:56.165 10 21
Kasalová Šárka Bakajda 0:04:38.513 19 2
Klacková Simona LYKOKLUB Prachatice 0:03:42.633 9 32
Kolářová Babeta Dukla Praha 0:03:10.818 1 120
Koliášová Johanka 0:04:50.900 20 1
Krásová Karolína 0:04:24.820 15 6
Kussmannová Nelly Bicykl Kříž Team Ústí n/Labem 0:03:27.373 3 98
Michalová Aneta 0:04:29.248 16 5
Pinkasová Amálka 0:03:32.999 6 65
Šurík Kateřina SPK Liberec 0:03:36.946 7 54
Vetešníková Klára 0:04:21.942 13 8
Vortelová Eliška 0:04:32.508 17 4
Zelená Lucie BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:00:19.353 5 76
Žulkevičová Zuzana 0:04:34.106 18 3
Závodník Team Čas Pořadí Body
Břenek Hynek HERBY SERVIS 0:03:11.095 13 29
Bulvas Štěpán 0:03:08.595 12 30
Bursa Marek LIBEREC 0:02:31.226 2 130
Čakrda Matyaš 0:03:57.443 40 2
Černý Tadeáš Kellys Bike Ranch Team 0:03:28.678 29 13
Feštr Eduard 0:03:23.659 25 17
Hájek Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:03:20.188 21 21
Hanvald Štěpán 0:03:16.208 18 24
Hrdina Josef 0:03:01.480 9 53
Hruša Jakub 0:03:49.742 39 3
Jaček Štěpán CajkBike 0:03:26.790 27 15
Jaček Vojtěch CajkBike 0:03:41.722 38 4
Jelínek Ondřej Dukla Liberec 0:02:40.079 6 86
Königsmark Honzík CYKLOKROS MILOVICE 0:03:24.337 26 16
Kučera Radim BEKO Bike Racing Team 0:02:36.076 4 108
Kvapil David ABT Rohozec 0:03:13.267 15 27
Kvapil Matyáš ABT Rohozec 0:03:35.263 34 8
Kysela Matěj BSB Bakajda 0:03:31.306 32 10
Kysela Vítek 0:05:11.137 41 1
Mladý Jakub 0:03:18.718 20 22
Moulis Ondřej IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:02:27.367 1 141
Musil František 0:03:05.336 11 31
Novotný Jakub PSAC Semčice 0:03:21.657 22 20
Pískač Matyáš MB 0:03:36.961 35 7
Roušar Filip 0:03:17.663 19 23
Rychtařík Dominik 0:03:30.163 31 11
Smejkal Jakub 0:03:04.140 10 42
Soumar Samuel 0:03:29.320 30 12
Starý Maxmilián 0:03:21.696 24 18
Stránský Ondřej STPA 0:03:11.372 14 28
Šebek Kryštof 0:03:21.662 23 19
Šenk Ondřej Cyklofit 0:03:28.137 28 14
Šlambor Martin PAKLI SPORT KLUB 0:03:34.713 33 9
Uhlík Michal STPA 0:02:33.523 3 119
Ulrich Matyáš 0:03:40.374 37 5
Veselý Vilém Ivar CS Author Team 0:03:14.080 16 26
Vilém Štěpán 0:03:15.576 17 25
Vinš Antonín 0:02:47.588 7 75
Votýpka Šěpán OK BOR 0:02:54.853 8 64
Vrňata Matěj 0:02:39.100 5 97
Zeman Jakub 0:03:39.867 36 6
Závodník Team Čas Pořadí Body
Břenková Andělka HERBY SERVIS 0:10:58.778 11 10
Bulířová Bára 0:12:17.104 18 3
Cebulová Klára Bitters Superior Cyklofit Team 0:08:38.442 1 120
Dlouhá Aneta IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:09:08.774 4 87
Kimmelová Anna 0:11:49.899 15 6
Königsmarková Alena CYKLOKROS MILOVICE 0:12:14.952 17 4
Krtičková Eliška 0:11:19.588 13 8
Kunčíková Ella Spartak Vrchlabí 0:09:41.462 7 54
Mladá Kristýna 0:11:18.028 12 9
Neumanová Kristýna 0:09:34.848 5 76
Nováčková Anežka BSB Bakajda 0:13:28.946 19 2
Rajnochová Barbora IVAR CS Author Team 0:08:57.155 3 98
Sedláčková Veronika IVAR CS Author Team 0:10:34.794 9 32
Svatušková Markéta BikeClinic junior team 0:09:38.618 6 65
Šlamborová Lucie PAKLISPORT Jablonné 0:11:21.026 14 7
Urbanová Tereza 0:12:09.185 16 5
Václavů Martina Ivar CS Author Team 0:09:42.903 8 43
Viková Hanka Dukla Praha 0:08:52.025 2 109
Vojtiskova Kata 0:08:46.318 20 1
Vyhnisová Viktorie IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:10:47.440 10 21
Závodník Team Čas Pořadí Body
Arnold Adam 0:08:27.401 5 85
Bažant Kryštof Cyklo Benda team 0:07:55.556 2 118
Černý Bartoloměj Kellys Bike Ranch Team 0:09:55.104 19 11
Dlask Marek Topforex Lapierre 0:08:47.717 9 41
Dubec Matyáš HAVEN Extreme 0:09:27.400 15 15
Dvořák Vít 0:11:45.889 28 2
Hadrava Antonín 0:10:10.090 22 8
Hájek Tomáš IVAR CS AUTHOR TEAM 0:09:23.650 13 17
Hašlar Ondřej 0:11:12.747 25 5
Havelka Matěj Ivar CS Author Team 0:08:50.946 10 30
Hendrich Daniel Maximus Expres CZ - Scott Team Kolín 0:09:27.365 14 16
Hluchý Max 0:10:39.153 23 7
Hofman Eliáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:09:55.510 20 10
Horák Martin BEKO Bike Racing Team 0:07:59.036 3 107
Huňka Jan 0:11:26.367 26 4
Jungwirth Štěpán Dukla Liberec 0:08:56.117 11 19
Kalina Tobiáš Ráj kol Kladno 0:08:12.034 4 96
Kysela Ondřej Bike and Ski Bakajda 0:13:04.542 29 1
Malát Marek 0:09:23.289 12 18
Malínský Štěpán Bike Team Jilemnice 0:09:36.827 16 14
Meier Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:08:35.194 6 74
Novák Vojtěch 0:08:42.531 7 63
Rada Tobiáš 0:10:53.497 24 6
Rieger Marek 0:08:45.343 8 52
Rygl Vojta Bycikl Kříž Team 0:09:46.092 17 13
Schwarz Pepa Slunečná 0:11:29.033 27 3
Smejkal Adam IVAR CS 0:07:39.843 1 129
Šefl Jan Hostinec U Tří lip 0:10:06.703 21 9
Vinš Josef 0:09:46.125 18 12
Závodník Team Čas Pořadí Body
Alblová Barbora 0:08:36.268 3 100
Beranová Jana IVAR CS - AUTHOR TEA 0:10:44.100 16 7
Černá Karolína DUKLA PRAHA 0:08:50.293 4 89
Dlasková Vanda Lawi Author Team 0:08:53.555 5 78
Doležalová Markétka 0:09:22.271 12 11
Domácí Bára 0:10:34.311 15 8
Dostálová Anna LYKO KLUB Prachatice 0:08:33.800 2 111
Glaister Mia 0:09:09.139 8 45
Hrdinová Veronika 0:12:02.988 20 3
Kluchová Anežka MAGIC BIKE team 0:09:05.681 7 56
Kuchařová Pavlína BSK racing juniors 0:09:12.098 9 34
Machová Karolína 0:11:36.848 18 5
Pišová Adéla 0:11:31.371 17 6
Radová Daniela Cykloklub Benešov 0:08:19.782 1 122
Rozsypalová Adéla IVAR CS Author Team 0:08:55.286 6 67
Sedláčková Tereza 0:12:17.526 21 2
Vaškovská Michalka ČKL Harrachov 0:09:14.870 11 12
Vlková Adéla MAGIC BIKE Team 0:09:22.956 13 10
Volejníková Natalie BEKO Bike Racing Team 0:09:14.773 10 23
Volejníková Nikola BEKO Bike Racing Team 0:09:58.048 14 9
Vrabcová Barbora 0:12:46.324 22 1
Zbíralová Markéta VSK 0:11:49.850 19 4
Závodník Team Čas Pořadí Body
Blažek Alex 0:16:02.014 32 9
Böhm Matyáš 0:13:08.892 16 25
Břenek Jan HERBY Servis 0:14:58.950 27 14
Dovolil Josef BIKE TEAM Jilemnice 0:14:03.012 22 19
Dvořáček Tobias Bycikl Kříž Ústí nad L. 0:14:29.634 25 16
Dvořák Matěj BeManiax DDM Větrník 0:15:00.625 28 13
Fiala Marek 0:16:05.313 34 7
Groh Daniel 0:11:55.719 8 63
Habr Christien Bikeclinic junior team 0:13:11.982 17 24
Hrádek Michal 0:10:55.655 36 5
Huk Filip 0:14:14.635 40 1
Hynek Jonáš 0:12:47.864 13 28
Chloupek Josef IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:12:49.671 14 27
Jeřábek Ondřej SP KOLO LOAP Specialized 0:15:48.559 29 12
Ježek Václav 0:11:33.617 3 118
Jungwirth František DUKLA Liberec 0:14:05.692 23 18
Jurkulák Marek 0:08:23.531 35 6
Kalina Tobiáš 0:13:50.446 19 22
Kasal Jan 0:11:20.200 37 4
Král Kryštof Sokol Veltěž 0:11:54.992 7 74
Krasilov Jiří MTB Sokol Sobotka 0:14:23.624 24 17
Kuba Jakub BikeClinikTeam 0:11:47.097 6 85
Lácha Adam LYKOKLUB PRACHATICE 0:12:21.627 11 30
Melichar Josef Ivar-CS Author Team 0:14:46.124 26 15
Novotný Ondra DUKLA PRAHA 0:11:17.503 2 129
Petrášek Martin 0:16:04.772 33 8
Říha Jakub 0:13:16.824 18 23
Samec Filip 0:10:50.217 1 140
Smejkal David 0:16:00.232 31 10
Svatuška Jakub Bikeclinic junior team 0:11:36.940 4 107
Šalamon David 0:13:29.292 38 3
Šilhavý Daniel 0:12:12.650 9 52
Šilhavý Ondřej 0:12:58.268 15 26
Šimek Marek Emanuel 0:13:56.077 20 21
Šlégl Vít 0:14:00.940 21 20
Šurík Jakub Agency trasnport.cz 0:11:43.608 5 96
Švejdar Petr 0:13:59.399 39 2
Tuháček Pavel LYKO KLUB Prachatice 0:12:18.122 10 41
Zikeš Otto BEKO Bike Racing Team 0:15:56.814 30 11
Ženíšek Martin LY:KO KLUB 0:12:36.015 12 29
Závodník Team Čas Pořadí Body
Dostálová Lucie LY:KO KLUB 0:18:16.755 7 46
Drbohlavová Eliška 0:18:45.911 8 35
Hejhalová Dagmar 0:16:02.191 3 90
Hendrichová Pavla Expres CZ-Scott Team 0:20:51.272 10 13
Hladíková Kateřina Ivar-CS Author Team 0:17:01.097 4 79
Kolářová Justýna Dukla Praha 0:18:56.939 9 24
Kyselová Adéla IVAR CS AUTHOR TEAM 0:17:23.461 5 68
Pinkasová Eliška 0:20:08.427 12 1
Smržová Eliška Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem 0:23:35.942 11 2
Spěšná Simona MS Bike academy racing team 0:17:33.266 6 57
Viktorová Nela LYKOKLUB Prachatice 0:15:44.870 2 101
Zemanová Kristýna 0:15:36.531 1 112
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bárta Martin Bikeclinic Junior Team 0:19:29.861 12 7
Cmunt Ondřej HAVEN Team 0:18:17.336 10 19
Černý Filip 0:16:06.365 4 85
Doležal Tomáš IVAR CS AUTHOR TEAM 0:16:39.301 7 52
Dostál Václav LYKO KLUB Prachatice 0:15:54.550 2 107
Franc Marek Cyklo Benda team 0:21:08.222 13 6
Horák Prokop 0:17:42.658 18 1
Hroch Vítek BEKO Bike Racing Team 0:21:23.766 14 5
Lamač Martin 0:18:44.167 11 8
Pařík Vojtěch 0:16:01.453 3 96
Rozsypal Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:16:07.677 5 74
Stránský Matěj IVAR CS - AUTHOR Team 0:15:26.290 1 118
Šimon Radek 0:22:54.232 16 3
Šísl Bořek LYKO KLUB Prachatice 0:17:39.125 9 30
Šrajer Marek 0:22:54.488 17 2
Vencl Libor Eleven Mercede-Benz Mitas team 0:16:31.614 6 63
Vik Matěj Bikeclinic Junior Team 0:17:12.856 8 41
Vrabec Matouš 0:22:29.091 15 4
Závodník Team Čas Pořadí Body
Černohorská Jitka LY:KO KLUB 0:25:39.633 6 55
Daňková Kateřina IVAR CS - AUTHOR Team 0:25:12.828 5 66
Džerengová Sabina 0:24:25.451 4 77
Hartychová Nicole 0:24:15.113 3 88
Janovská Lenka 0:26:17.884 8 33
Jedlánková Martina 0:24:14.240 2 99
Neumanová Kateřina 0:26:49.534 9 22
Papoušková Martina 0:25:58.646 7 44
Pišová Barbora 0:26:29.413 10 11
Vernerová Klára 0:23:39.959 1 110
Závodník Team Čas Pořadí Body
Blaho Ladislav 0:26:35.901 14 5
Bredler Matyáš Jiří 0:28:16.477 8 41
Března Vojtěch 0:27:21.042 6 63
Cyprián Lukáš 0:26:29.386 13 6
Daněk Jakub IVAR CS - AUTHOR Team 0:27:59.917 7 52
Dudek Tomáš 0:26:01.525 3 96
Heteleiš Petr 0:29:19.834 9 30
Hladík Josef 0:25:51.283 1 118
Hubečka Tomáš BeManiax DDM Větrník 0:30:19.873 17 2
Ježek Tomáš 0:25:51.413 2 107
Kašpar Filip 0:29:21.915 10 19
Komínek Luboš 0:26:41.003 5 74
Matějíčný David 0:33:10.345 18 1
Skrbek Jan BeManiax DDM Větrník 0:32:09.644 12 7
Sulek Dominik 0:28:52.143 16 3
Šulc David IVAR CS AUTHOR TEAM 0:26:38.932 4 85
Vrabec Jiří 0:26:54.392 15 4
Zikeš Ondřej 0:31:26.083 11 8
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bulířová Nina 0:01:48.099 16 8
Bulvasová Izabela 0:01:24.014 7 57
Černá Ester 0:01:06.335 3 101
Čižinská Mia MAD World Racing 0:01:07.959 4 90
Havelková Klára 0:01:38.238 15 9
Havlínová Anna 0:01:22.722 6 68
Jačková Adéla 0:01:29.650 12 12
Jakešová Anežka 0:01:57.359 18 6
Jirčíková Emma 0:01:26.674 8 46
Kohoutová Kateřina Triatlon MB 0:01:28.676 11 13
Kubová Johanka 0:01:01.055 2 112
Mladá Tereza 0:00:56.582 1 123
Patkaňová Veronika Piráti 0:06:39.172 23 1
Pohořelá Anežka 0:01:58.188 19 5
Sedláčková Michaela IVAR CS Author Team 0:01:50.819 17 7
Sobalíková Žofie 0:03:14.300 21 3
Sopirjaková Karolína 0:01:34.227 14 10
Soumarová Klára 0:01:33.922 13 11
Šauerová Olívie 0:01:27.713 9 35
Šťavíková Maruška 0:01:13.156 5 79
Ullrichová Markéta 0:03:36.621 22 2
Ulrich Gwyneth Kate 0:01:28.590 10 24
Vetešníková Sofie 0:02:49.519 20 4

2018

ELEVEN Dětský MTB cup 2018

2017

ELEVEN Dětský MTB cup 2017

2016

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2015

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2014

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2013

Dětský MTB CUP Libereckého kraje - průběžné výsledky