Přihlásit
Liberec - 26.09.2015
Závodník Team Čas Pořadí Body
Čižinská Mia MADesign World Racing 0:02:06.000 3 164
Lhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team 0:02:01.000 1 206
Ničová Emma SOKOL Veltěž 0:02:08.000 4 143
Procházková Martina 0:02:05.000 2 185
Řeháčková Sofie MTB klub Rychlá rota 0:02:09.000 5 122
Walterová Aneta 0:02:10.000 6 101
Závodník Team Čas Pořadí Body
Gamba Filip BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:02:03.500 2 182
Isach Tomáš 0:02:02.000 1 203
Moulis Lukáš Ivar CS Author Team 0:02:12.000 3 161
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažantová Anežka Cyklo Benda team 0:02:05.520 5 122
Čižinská Emma iVAR CS 0:02:04.054 4 143
Frydrychová Karolínka TJ Škoda Auto MB 0:01:52.322 1 206
Hašková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:02:01.379 3 164
Kussmannová Nelly Bicykl Kříž Team Ústí n/Labem 0:02:14.917 6 101
Zelená Lucie BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:01:57.852 2 185
Závodník Team Čas Pořadí Body
Begoc Dany Mokrý 0:02:23.339 14 7
Berka Tadeáš BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:02:22.847 13 8
Bulvas Štěpán 0:02:06.310 8 73
Bursa Marek LIBEREC 0:01:46.658 1 220
Galandr Ondřej 0:02:53.905 20 1
Hájek Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:02:16.059 10 31
Jelínek Ondřej Dukla Liberec 0:01:53.814 5 136
Königsmark Honzík CYKLOKROS MILOVICE 0:02:38.485 17 4
Král Matyáš SOKOL Veltěž 0:02:42.234 18 3
Kučera Radim BEKO Bike Racing Team 0:01:51.831 4 157
Kvapil David ABT Rohozec 0:02:03.880 7 94
Kvapil Matyáš ABT Rohozec 0:02:23.831 15 6
Moulis Ondřej IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:01:48.746 2 199
Roušar Filip 0:02:17.190 12 9
Starý Maxmilián 0:02:16.775 11 10
Stránský Ondřej STPA 0:01:51.015 3 178
Šlambor Martin PAKLI SPORT KLUB 0:02:24.818 16 5
Třešňák Matouš 0:02:45.886 19 2
Vilém Štěpán 0:02:07.613 9 52
Votýpka Šěpán OK BOR 0:01:54.559 6 115
Závodník Team Čas Pořadí Body
Čapková Claudie IVAR CS Author Team 0:03:50.170 6 110
Dlouhá Aneta IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:03:24.141 2 194
Galandrová Tereza 0:04:04.341 8 68
Kluchová Bětuška MAGIC BIKE TEAM 0:07:33.093 15 1
Kolářová Aneta 0:05:35.200 14 2
Königsmarková Alena CYKLOKROS MILOVICE 0:05:10.709 12 4
Kuchařová Evelína BSK racing juniors 0:04:31.468 11 5
Kyselová Aneta IVAR CS Author Team 0:04:03.452 7 89
Petrof Johana BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:04:24.410 9 47
Rajnochová Barbora IVAR CS Author Team 0:03:35.912 4 152
Svatušková Markéta BikeClinic junior team 0:03:34.852 3 173
Šlamborová Lucie PAKLISPORT Jablonné 0:04:24.929 10 26
Talajová Nela 0:05:17.378 13 3
Václavů Martina Ivar CS Author Team 0:03:38.339 5 131
Viková Hanka Dukla Praha 0:03:16.487 1 215
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažant Kryštof Cyklo Benda team 0:03:26.314 5 130
Černý Marek 0:04:50.191 14 1
Dlask Marek Topforex Lapierre 0:03:36.800 7 88
Hadrava Antonín 0:04:04.127 9 46
Hájek Tomáš IVAR CS AUTHOR TEAM 0:03:25.404 4 151
Hanuš František POCTA 0:03:23.738 3 172
Hynek Matěj 0:03:20.680 2 193
Jungwirth Štěpán Dukla Liberec 0:03:27.485 6 109
Kubišta Patrik 0:04:18.924 11 4
Malínský Štěpán Bike Team Jilemnice 0:03:47.675 8 67
Naňka Jakub 0:04:18.447 10 25
Smejkal Adam IVAR CS 0:03:01.300 1 214
Šefl Jan Hostinec U Tří lip 0:04:19.544 12 3
Vašíček Adam 0:04:44.079 13 2
Závodník Team Čas Pořadí Body
Dlasková Vanda Lawi Author Team 0:09:30.322 1 206
Kluchová Anežka MAGIC BIKE team 0:10:17.604 2 185
Kuchařová Pavlína BSK racing juniors 0:10:51.489 5 122
Vlková Adéla MAGIC BIKE Team 0:10:52.698 6 101
Volejníková Natalie BEKO Bike Racing Team 0:10:37.707 3 164
Volejníková Nikola BEKO Bike Racing Team 0:10:45.230 4 143
Závodník Team Čas Pořadí Body
Dovolil Josef BIKE TEAM Jilemnice 0:11:38.639 8 66
Dvořák Matěj BeManiax DDM Větrník 0:11:30.171 7 87
Hynek Jonáš 0:09:16.427 4 150
Chloupek Josef IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:09:44.161 5 129
Ježek Václav 0:07:48.851 1 213
Jungwirth František DUKLA Liberec 0:09:54.464 6 108
Král Kryštof Sokol Veltěž 0:08:00.950 3 171
Kratochvíl Lukáš 0:11:59.065 9 45
Kubišta Ondřej BAKAKO Nová Paka 0:12:18.580 10 24
Petrášek Martin 0:13:59.253 12 2
Svatuška Jakub Bikeclinic junior team 0:07:58.468 2 192
Třešňák Šimon 0:14:59.749 13 1
Zikeš Otto BEKO Bike Racing Team 0:12:39.652 11 3
Závodník Team Čas Pořadí Body
Drbohlavová Eliška 0:16:32.450 1 203
Hendrichová Pavla Expres CZ-Scott Team 0:23:46.550 3 161
Kyselová Adéla IVAR CS AUTHOR TEAM 0:16:57.450 2 182
Závodník Team Čas Pořadí Body
Doležal Tomáš IVAR CS AUTHOR TEAM 0:15:57.257 2 183
Franc Marek Cyklo Benda team 0:21:19.887 4 141
Hroch Vítek BEKO Bike Racing Team 0:19:53.757 3 162
Vik Matěj Bikeclinic Junior Team 0:15:43.987 1 204

Prázdná kategorie

Závodník Team Čas Pořadí Body
Blaho Ladislav 0:25:59.717 3 161
Hubečka Tomáš BeManiax DDM Větrník 0:23:56.171 2 182
Zikeš Ondřej 0:22:46.017 1 203
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bendová Tereza Cyklo Benda team 0:00:13.0 11 1
Bulvasová Izabela 0:00:08.0 8 64
Černá Ester 0:00:02.0 2 190
Čižinská Mia MAD World Racing 0:00:04.0 4 148
Gamba Filip 0:00:01.0 1 211
Isachová Isabela 0:00:11.0 10 22
Kern Vojtěch 0:00:06.0 7 85
Scholze Prokop 0:00:03.0 3 169
Štěrba Jakub MTB klub Rychlá rota 0:00:05.0 6 106
Walterová Aneta 0:00:04.5 5 127
Zelený Jakub SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 0:00:10.0 9 43

2018

ELEVEN Dětský MTB cup 2018

2017

ELEVEN Dětský MTB cup 2017

2016

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2015

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2014

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2013

Dětský MTB CUP Libereckého kraje - průběžné výsledky