Přihlásit
Osečná - 16.04.2016
Závodník Team Čas Pořadí Body
Havelková Bára CYKLO Modlibov 00:00:38 1 101
Závodník Team Čas Pořadí Body
Abrt Sebastián 00:00:31 5 63
Černý Filip CYKLO Modlibov 00:00:23 3 85
Lodr Oliver BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 00:00:42 6 52
Moulis Lukáš Ivar CS Author Team 00:00:20 1 107
Plůcha Václav 00:00:24 4 74
Semerad Marek SRAM MITAS TREK team 00:00:22 2 96
Zelený Jakub SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 00:00:48 7 41
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažantová Anežka Cyklo Benda team 00:01:34 3 93
Bohánská Vanesa Rohozec Amulet Team 00:01:32 2 104
Brosche Adriana 00:01:47 6 60
Burešová Pavla Fincentrum 00:01:48 7 49
Cibulková Agáta 00:01:44 5 71
Drábková Hela Soběhrdy 00:01:49 8 38
Havlová Eliška CYCLING TEAM KBELY 00:01:50 9 27
Hronrová Tereza Biketime bulls Písek 00:01:57 11 5
Kussmannová Nelly Bicykl Kříž Team Ústí n/Labem 00:01:30 1 115
Lhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team 00:01:40 4 82
Procházková Martina BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 00:01:53 10 16
Pytlounová Magdaléna Superior Cyklofit cyling Team 00:03:53 15 1
Spejzlová Alice Horomerice 00:02:06 13 3
Spejzlová Anna Horomerice 00:02:01 12 4
Svobodová Viktorka Osečná 00:02:51 14 2
Závodník Team Čas Pořadí Body
Begoc Dany Mokrý 00:01:50 11 11
Bene David Rychlá rota Liberec 00:03:03 21 1
Bulvas Štěpán 00:02:50 20 2
Cakl Štěpán 00:02:08 17 5
Cyprián Ondra DUKLA Liberec 00:02:02 12 10
Gamba Filip BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 00:02:04 13 9
Hájek Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 00:01:37 3 99
Hataš Tomáš Rohozec Amulet Team 00:02:08 18 4
Havelka Ondřej CYKLO Modlibov 00:02:07 15 7
Hladík František IVARCS - AUTHOR TEAM 00:01:40 4 88
Isach Tomáš 00:02:06 14 8
Knobloch Adam IVAR CS – Author team 00:01:44 6 66
Kotek Karel SOBĚHRDY 00:01:43 5 77
Kulman Jakub 00:02:37 19 3
Ochrana David 00:02:07 16 6
Plůcha David Liberec 00:01:44 7 55
Rajnoch Marek IVAR CS Author Team 00:01:22 1 121
Schafër Josef BEKO Bike Racing Team 00:01:27 2 110
Stromský Ondřej 00:01:48 10 22
Šlambor Martin PAKLI SPORT KLUB 00:01:47 9 33
Ušel Ondřej BikeClinic junior team 00:01:45 8 44
Závodník Team Čas Pořadí Body
Břenková Andělka HERBY SERVIS 00:05:41 5 69
Frydrychová Karolínka TJ Škoda Auto MB 00:06:39 9 25
Hartychová Vanessa ivar cs autor 00:05:43 6 58
Hašková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 00:07:44 10 14
Kleinová Adriana 00:08:09 12 2
Kolářová Babeta Dukla Praha 00:04:58 1 113
Kyselová Aneta IVAR CS Author Team 00:05:11 3 91
Melounová Tea 00:10:23 13 1
Petrof Johana BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 00:06:32 7 47
Pokorná Adélka BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 00:07:57 11 3
Schafërová Magdaléna BEKO Bike Racing Team 00:05:20 4 80
Svatušková Markéta BikeClinic junior team 00:05:09 2 102
Šurík Kateřina SPK Liberec 00:06:38 8 36
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bredler Jonáš Kooperativa 00:05:50 8 46
Bureš Lukáš Fincentrum 00:05:55 9 35
Bursa Marek LIBEREC 00:05:46 7 57
Gorog Štěpán Ivar-CS Author Team 00:05:40 5 79
Horák Adam BEKO Bike Racing Team 00:04:47 1 123
Chloupek Jan 00:10:06 23 1
Jungwirth Štěpán Dukla Liberec 00:05:05 2 112
Königsmark Honzík CYKLOKROS MILOVICE 00:06:33 13 11
Kopecký Adam GS JISTEBNICE 00:09:38 22 2
Kopecký Josef GS JISTEBNICE 00:09:28 21 3
Kříž Samuel 00:05:42 6 68
Kulman Matyáš 00:06:33 14 10
Kvapil David ABT Rohozec 00:07:22 17 7
Kvapil Matyáš ABT Rohozec 00:07:26 18 6
Loukotka Patrik SAC Bělá pod Bezdězem 00:07:02 16 8
Moulis Ondřej IVAR CS - AUTHOR TEAM 00:06:08 10 24
Ochrana Filip 00:07:30 19 5
Penz Adam 00:06:48 15 9
Pokorný Dominik Jablonec n.N. 00:06:25 12 12
Půbal Matouš TJ Škoda Auto MB 00:05:24 3 101
Pytloun Arnošt CYKLOFIT 00:07:31 20 4
Vašíček Denis ADASTRA Sokol Veltěž 00:05:38 4 90
Votýpka Šěpán OK BOR 00:06:23 11 13
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beranová Jana IVAR CS - AUTHOR TEA 00:12:27 15 11
Cebulová Klára Bitters Superior Cyklofit Team 00:10:21 8 48
Cibulková Tereza for bikes cycling team 00:12:32 16 10
Čapková Claudie IVAR CS Author Team 00:11:37 13 13
Dlouhá Aneta IVAR CS - AUTHOR TEAM 00:10:14 5 81
Dušková Kateřina BEKO Bike Racing Team 00:09:37 2 114
Fialová Klára JISTEBNICE 00:13:00 19 7
Ješetová Karolína 00:14:42 23 3
Ješetová Markéta Alupress 00:19:18 25 1
Kareisová Jana 00:09:28 1 125
Kimmelová Anna 00:13:56 22 4
Kluchová Anežka MAGIC BIKE team 00:10:00 4 92
Königsmarková Alena CYKLOKROS MILOVICE 00:13:09 20 6
Kotková Eliška SOBĚHRDY 00:12:02 14 12
Pechatá Jana Jablonec nad Nisou MTB Rychlá rota 00:15:27 24 2
Rajnochová Barbora IVAR CS Author Team 00:10:55 9 37
Sedláčková Veronika IVAR CS Author Team 00:12:39 17 9
Šlamborová Lucie PAKLISPORT Jablonné 00:13:10 21 5
Václavů Martina Ivar CS Author Team 00:11:26 12 14
Vaškovská Michalka ČKL Harrachov 00:10:19 7 59
Viková Hanka Dukla Praha 00:09:59 3 103
Vlková Adéla MAGIC BIKE Team 00:11:03 11 15
Volejníková Natalie BEKO Bike Racing Team 00:10:18 6 70
Volejníková Nikola BEKO Bike Racing Team 00:11:00 10 26
Vyhnisová Viktorie IVAR CS - AUTHOR TEAM 00:12:42 18 8
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažant Kryštof Cyklo Benda team 00:09:24 2 110
Blín Jonáš 00:13:04 18 4
Bradáč Adam DUKLA Praha 00:09:15 1 121
Dlask Marek Topforex Lapierre 00:10:52 12 10
Hájek Tomáš IVAR CS AUTHOR TEAM 00:10:57 13 9
Horák Martin BEKO Bike Racing Team 00:09:46 5 77
Hošek Adam ADASTRA Sokol Veltěž 00:09:39 4 88
Hošek Jaroslav ADASTRA Sokol Veltěž 00:11:31 15 7
Hronek Jaroslav Biketime Bulls Písek 00:10:46 11 11
Jungwirth František DUKLA Liberec 00:09:47 6 66
Karásek Vojtěch Turnov 00:09:53 7 55
Kniha Petr KC KOOPERATIVA 00:09:31 3 99
Malínský Štěpán Bike Team Jilemnice 00:10:41 10 22
Melichar Josef Ivar-CS Author Team 00:10:33 9 33
Miňovský Petr Sokol Veltěž 00:11:00 14 8
Pávek Lukáš Beko Lbc 00:14:51 21 1
Petrášek Martin Hostinec U Tří lip 00:12:26 17 5
Rošenský Max 00:13:10 19 3
Smejkal Adam IVAR CS 00:09:59 8 44
Stromský Vít 00:11:57 16 6
Šefl Jan Hostinec U Tří lip 00:13:16 20 2
Závodník Team Čas Pořadí Body
Dlasková Vanda Lawi Author Team 00:13:11 2 95
Peterková Eliška MTB SPARTAK VRCHLABÍ 00:15:12 4 73
Podlipná Barbora Bakako Nová Paka 00:17:05 5 62
Půbalová Nela TJ Škoda Auto MB 00:12:46 1 106
Staňková Aneta Bakako Nová Paka 00:17:36 6 51
Teršl Anna 00:13:15 3 84
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bajer Jan BAKAKO Nová Paka 00:13:24 8 46
Bělka Lukáš Aktivit Bike team 00:13:41 9 35
Čermák Ondřej DUKLA 00:13:58 10 24
Dovolil Josef BIKE TEAM Jilemnice 00:14:55 16 8
Dubeš Adam SSC Žel. Brod 00:16:04 17 7
Dvořák Matěj BeManiax DDM Větrník 00:16:27 18 6
Franc Marek Cyklo Benda team 00:13:17 7 57
Hroch Vítek BEKO Bike Racing Team 00:14:10 12 12
Hudák Jakub FC Slovan Liberec 00:13:16 6 68
Chloupek Josef IVAR CS - AUTHOR TEAM 00:14:25 15 9
Jelínek Karel BeManiax DDM Větrník 00:19:50 23 1
Kašpar Matěj BeManiax DDM Větrník 00:14:17 14 10
Knejzlík Tomáš 00:14:10 13 11
Kysela Aleš 00:17:39 19 5
Miňovský Prokop Sokol Veltěž 00:13:10 5 79
Pávek Matyáš Kooperativa JBC 00:12:36 3 101
Samec Filip 00:11:43 1 123
Šulc Adam Superior Cyklofit Cycling Team 00:18:08 20 4
Šurík Jakub Agency trasnport.cz 00:12:54 4 90
Švec Libor 00:18:37 21 3
Vik Matěj Bikeclinic Junior Team 00:12:19 2 112
Zeman Radim Bike & Ski Bakajda 00:14:07 11 13
Zikeš Otto BEKO Bike Racing Team 00:19:14 22 2
Závodník Team Čas Pořadí Body
Knihová Kateřina KC KOOPERATIVA 00:13:48 1 101
Závodník Team Čas Pořadí Body
Hubečka Tomáš BeManiax DDM Větrník 00:14:03 3 85
Jindřich Pavel BMX Bílina 00:12:32 2 96
Kotek Radim BeManiax DDM Větrník 00:14:18 4 74
Michal Pešička 00:15:10 5 63
Petráček Fabien ŠSK LUČANY 00:15:16 6 52
Rybář Daniel Nový Bor 00:16:00 7 41
Skrbek Jan BeManiax DDM Větrník 00:11:42 1 107
Závodník Team Čas Pořadí Body
Adolph Marek 00:00:43 10 20
Adolph Petr 00:00:42 7 53
Bene Juraj Rychlá rota Liberec 00:00:56 16 4
Bulvasová Izabela 00:00:53 13 7
Dlouhý Matyáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 00:01:24 17 3
Drábek Tom Soběhrdy 00:00:56 15 5
Isachová Isabela 00:00:45 11 9
Jelínek Bruno Dukla Liberec 00:00:36 4 86
Knoblochová Kristýna 00:00:37 5 75
Kopitáková Denisa Jablonec n.N. MTB RYCHLÁ ROTA 00:01:53 18 2
Lhotáková Sofie MTB ČESANA ROHOZEC 00:00:55 14 6
Malínský Šimon Bike Team Jilemnice 00:00:42 8 42
Ochrana Matyáš 00:00:48 12 8
Pčenička Jan Dlouhý Most 00:00:42 9 31
Penz Antonín Osečná 00:00:39 6 64
Procházková Kateřina SUPERIOR CYKLOFIT CY 00:02:14 19 1
Semerád Marek SRAM MITAS TREK team 00:00:25 1 119
Vašíček Robin Moto bike team 00:00:29 2 108
Zdražil Jakub Liberec 00:00:33 3 97

2018

ELEVEN Dětský MTB cup 2018

2017

ELEVEN Dětský MTB cup 2017

2016

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2015

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2014

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2013

Dětský MTB CUP Libereckého kraje - průběžné výsledky