Přihlásit
Beckov - 22.05.2016
Závodník Team Čas Pořadí Body
Havelková Bára CYKLO Modlibov 00:00:38 1 102
Limberská Eva 00:00:54 2 91
Závodník Team Čas Pořadí Body
Černý Filip CYKLO Modlibov 00:00:25 2 94
Lodr Oliver BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 00:00:27 3 83
Semerad Marek SRAM MITAS TREK team 00:00:23 1 105
Vašíček Robin ADASTRA Sokol Veltěž 00:00:28 4 72
Zelený Jakub SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 00:00:38 5 61
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažantová Anežka Cyklo Benda team 00:04:18 5 64
Bohánská Vanesa Rohozec Amulet Team 00:04:04 4 75
Kussmannová Nelly Bicykl Kříž Team Ústí n/Labem 00:03:49 1 108
Lhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team 00:04:03 3 86
Ničová Emma SOKOL Veltěž 00:04:58 7 42
Procházková Martina BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 00:04:35 6 53
Ulrichová Ela CYKLO TEAM BAST 00:02:14 8 31
Zelená Lucie BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 00:03:59 2 97
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bradáč Michal DUKLA Praha 00:03:49 3 95
Bulvas Štěpán 00:03:35 1 117
Čermák Denis 00:05:17 14 4
Dinga Jan BSK RACING JUNIORS 00:04:28 9 29
Dvořák David Miškovice 00:04:55 13 5
Hájek Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 00:04:09 6 62
Chadima David 00:05:42 17 1
Isach Tomáš 00:04:28 8 40
Jech Lukáš Sokol Veltěž 00:04:04 5 73
Klus Štěpán 00:05:38 16 2
Kučera Jakub BeManiax DDM Větrník 00:04:37 12 6
Rajnoch Marek IVAR CS Author Team 00:03:37 2 106
Smrček David 00:04:30 10 18
Strakatý Šimon DUKLA Praha 00:04:31 11 7
Studnička Michal Nářez z Řeže 00:05:37 15 3
Szollos Stefan 00:04:02 4 84
Šlambor Martin PAKLI SPORT KLUB 00:04:18 7 51
Závodník Team Čas Pořadí Body
Břenková Andělka HERBY SERVIS 00:04:45 2 96
Cucová Michaela CYKLO TEAM BAŠŤ JUNIOR 00:05:16 4 74
Dětáková Lily 00:05:54 6 52
Kovářová Denisa 00:06:45 7 41
Kuchařová Evelína BSK racing juniors 00:04:49 3 85
Kyselová Aneta IVAR CS Author Team 00:04:40 1 107
Petrof Johana BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 00:05:16 5 63
Závodník Team Čas Pořadí Body
Albrecht Vítek MKM Odolena Voda 00:05:33 8 43
Břenek Hynek HERBY SERVIS 00:05:38 10 21
Hanuš František POCTA 00:04:13 1 120
Hendrich Daniel Maximus Expres CZ - Scott Team Kolín 00:04:48 4 87
Jelínek Ondřej Dukla Liberec 00:06:33 17 4
Jungwirth Štěpán Dukla Liberec 00:04:29 3 98
Kameník Dominik ADASTRA Sokol Veltěž 00:06:02 14 7
Král Matyáš SOKOL Veltěž 00:05:50 13 8
Kučera Radim BEKO Bike Racing Team 00:05:36 9 32
Kvapil David ABT Rohozec 00:07:08 19 2
Kvapil Matyáš ABT Rohozec 00:06:55 18 3
Loukotka Patrik SAC Bělá pod Bezdězem 00:05:28 7 54
Moulis Ondřej IVAR CS - AUTHOR TEAM 00:04:52 5 76
Novotný Lukáš Sokol Veltěž 00:06:04 15 6
Prchal Max KTM 00:06:06 16 5
Růžička Danile MKM Odolena Voda 00:04:09 20 1
Růžička Tadeáš MKM Odolena Voda 00:05:46 11 10
Spurný Martin 00:05:49 12 9
Studnička Jakub Nářez z Řeže 00:05:13 6 65
Vašíček Denis ADASTRA Sokol Veltěž 00:04:19 2 109
Závodník Team Čas Pořadí Body
Broučková Kateřina J&R team 00:08:24 10 15
Cebulová Klára Bitters Superior Cyklofit Team 00:06:41 3 92
Čapková Claudie IVAR CS Author Team 00:06:46 4 81
Dingová Anna 00:07:12 8 37
Dlouhá Aneta IVAR CS - AUTHOR TEAM 00:06:30 2 103
Ješetová Karolína 00:08:42 12 3
Ješetová Markéta Alupress 00:10:27 14 1
Königsmarková Alena CYKLOKROS MILOVICE 00:08:58 13 2
Rajnochová Barbora IVAR CS Author Team 00:06:47 5 70
Sedláčková Veronika IVAR CS Author Team 00:08:13 9 26
Strakatá Vendula DUKLA Praha 00:06:52 7 48
Šlamborová Lucie PAKLISPORT Jablonné 00:08:25 11 4
Václavů Martina Ivar CS Author Team 00:06:51 6 59
Viková Hanka Dukla Praha 00:06:29 1 114
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažant Kryštof Cyklo Benda team 00:06:17 6 77
Bělík Antonín SK FFY team 00:09:31 32 1
Bradáč Adam DUKLA Praha 00:06:04 3 110
Čermák Vilém Sokol Veltěž 00:07:48 24 9
Děták Mikuláš ADASTRA Sokol Veltěž 00:06:28 8 55
Hájek Theodor POLTA 00:07:31 23 10
Hájek Tomáš IVAR CS AUTHOR TEAM 00:06:13 5 88
Havelka Matěj Ivar CS Author Team 00:06:32 9 44
Hošek Adam ADASTRA Sokol Veltěž 00:05:47 2 121
Hošek Jaroslav ADASTRA Sokol Veltěž 00:07:01 12 21
Jungwirth František DUKLA Liberec 00:06:21 7 66
Klus Jan 00:08:15 29 4
Král Kryštof Sokol Veltěž 00:05:35 1 132
Kratochvíl Václav Cyklo Benda team 00:07:09 14 19
Kučera Jonáš Sokol Veltěž 00:07:18 19 14
Kůla Jiří cykloklub Odolena Voda 00:07:15 17 16
Malínský Štěpán Bike Team Jilemnice 00:07:48 25 8
Melichar Josef Ivar-CS Author Team 00:07:12 16 17
Miňovský Petr Sokol Veltěž 00:07:30 22 11
Novák Jakub 00:08:13 28 5
Novotný Jan BSK racing 00:07:12 15 18
Ort Michal 00:09:01 31 2
Petrášek Martin Hostinec U Tří lip 00:07:18 18 15
Pohořalý Jakub BIKE TEAM Jilemnice 00:06:58 11 22
Procházka David MKM Odolena Voda 00:07:28 21 12
Roth Richard 00:07:07 13 20
Sieber Filip 00:08:11 27 6
Smejkal Adam IVAR CS 00:06:05 4 99
Šefl Jan Hostinec U Tří lip 00:08:00 26 7
Špaček Marek ADASTRA Sokol Veltěž 00:06:53 10 33
Volák Ondřej POCTA 00:08:39 30 3
Zoul Martin BSK RACING 00:07:21 20 13
Závodník Team Čas Pořadí Body
Kučerová Agáta 00:15:11 4 72
Kuchařová Pavlína BSK racing juniors 00:13:56 3 83
Mišoňová Veronika Sokol Veltěž 00:11:28 1 105
Peterková Eliška MTB SPARTAK VRCHLABÍ 00:16:50 5 61
Tichá Simona SOKOL Veltěž 00:12:36 2 94
Závodník Team Čas Pořadí Body
Albrecht Jan MKM Odolena Voda 00:13:36 10 24
Babáček Martin 00:14:49 15 9
Břenek Jan HERBY Servis 00:13:38 11 13
Cingroš Filip BSK RACING 00:11:52 5 79
Fojtík Martin 00:16:58 21 3
Franc Marek Cyklo Benda team 00:11:51 4 90
Hezina Matěj REŽ 00:11:50 23 1
Hroch Vítek BEKO Bike Racing Team 00:12:08 6 68
Chloupek Josef IVAR CS - AUTHOR TEAM 00:11:48 3 101
Jech Filip Sokol Veltěž 00:10:24 1 123
Jelínek Karel BeManiax DDM Větrník 00:13:35 9 35
Kašpar Matěj BeManiax DDM Větrník 00:13:18 8 46
Kosnar Jan BSK RACING 00:14:02 14 10
Miňovský Prokop Sokol Veltěž 00:12:09 7 57
Ort Lukáš 00:15:17 17 7
Posledník Matouš BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 00:16:33 20 4
Prokopec Jiří POCTA 00:15:49 18 6
Sedlecký Adam Sokol Veltěž 00:13:48 12 12
Smrček Tomáš 00:15:06 16 8
Suchý Vojtěch Sokol Veltěž 00:11:29 2 112
Štěpán Daniel BSK RACING 00:13:49 13 11
Šulc Adam Superior Cyklofit Cycling Team 00:16:32 19 5
Zikeš Otto BEKO Bike Racing Team 00:18:50 22 2
Závodník Team Čas Pořadí Body
Babáčková Michaela 00:16:59 4 72
Hendrichová Pavla Expres CZ-Scott Team 00:19:18 5 61
Kadlecová Zuzana Sokol Veltěž 00:13:10 1 105
Klímová Natálie Sokol Veltěž 00:13:55 3 83
Novotná Aneta Sokol Veltěž 00:13:16 2 94
Závodník Team Čas Pořadí Body
Hubečka Tomáš BeManiax DDM Větrník 00:16:16 2 92
Kotek Radim BeManiax DDM Větrník 00:17:43 3 81
Skrbek Jan BeManiax DDM Větrník 00:14:35 1 103
Závodník Team Čas Pořadí Body
Andrlová Ava 00:00:55 8 36
Bulvasová Izabela 00:00:40 4 80
Čermáková Johana 00:01:15 11 3
Hermanová Agnes 00:02:32 13 1
Isachová Isabela 00:00:55 9 25
Jelínek Bruno Dukla Liberec 00:00:45 6 58
Klečák Lukáš 00:02:18 12 2
Procházková Kateřina SUPERIOR CYKLOFIT CY 00:00:44 5 69
Semerád Marek SRAM MITAS TREK team 00:00:33 1 113
Szöllös Samuel 00:00:48 7 47
Šindler Jakub 00:00:38 3 91
Vašíček Robin Moto bike team 00:00:36 2 102
Wágner Maxmilian 00:00:58 10 14

2018

ELEVEN Dětský MTB cup 2018

2017

ELEVEN Dětský MTB cup 2017

2016

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2015

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2014

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2013

Dětský MTB CUP Libereckého kraje - průběžné výsledky