Přihlásit
Liberec - 11.06.2016
Závodník Team Čas Pořadí Body
Knoblochová Kristýna IVAR CS AUTHOR TEAM 00:00:53 1 101
Závodník Team Čas Pořadí Body
Abrt Sebastián 00:00:37 7 42
Klaban Adam 00:00:30 4 75
Lodr Oliver BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 00:00:28 3 86
Moulis Lukáš Ivar CS Author Team 00:00:26 2 97
Plůcha Václav 00:00:33 5 64
Semerad Marek SRAM MITAS TREK team 00:00:25 1 108
Vašíček Robin ADASTRA Sokol Veltěž 00:00:40 8 31
Zelený Jakub SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 00:00:33 6 53
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažantová Anežka Cyklo Benda team 00:01:48 2 103
Bohánská Vanesa Rohozec Amulet Team 00:01:50 3 92
Bončková Adéla Liberec 00:02:53 12 3
Endrychová Veronika 00:02:53 11 4
Chládková Tereza Superior 00:02:31 7 48
Karpetová Klaudie 00:02:41 10 15
Kyselová Amálie 00:02:37 9 26
Lhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team 00:02:07 4 81
Procházková Martina BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 00:02:14 5 70
Řeháčková Sofie MTB klub Rychlá rota 00:03:29 13 2
Svobodová Viktorka Osečná 00:04:08 14 1
Špejzlová Alice 00:02:36 8 37
Špejzlová Anna 00:02:25 6 59
Zelená Lucie BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 00:01:42 1 114
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bulvas Štěpán 00:01:33 3 93
Cichák Mikuláš BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 00:01:51 6 60
Gamba Filip BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 00:02:11 9 27
Hájek Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 00:01:40 5 71
Havelka Ondřej CYKLO Modlibov 00:02:00 8 38
Hertl Thobias Maxmilian POCTA Bikegallery 00:03:56 15 1
Holec Daniel BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 00:03:05 13 3
Chládek František Superior 00:02:22 12 4
Isach Tomáš 00:02:13 10 16
Kalina Matěj 00:02:14 11 5
Knobloch Adam IVAR CS – Author team 00:01:36 4 82
Nesvadba Jiří Liberec 00:03:39 14 2
Plůcha David Liberec 00:01:59 7 49
Rajnoch Marek IVAR CS Author Team 00:01:29 1 115
Šalanda Adam SWSL SKI CLUB LUČANY 00:01:32 2 104
Závodník Team Čas Pořadí Body
Břenková Andělka HERBY SERVIS 00:06:50 2 97
Hašková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 00:08:58 5 64
Kleinová Adriana 00:11:20 7 42
Košková Anna SK Ještěd 00:08:58 4 75
Kyselová Aneta IVAR CS Author Team 00:05:55 1 108
Petrof Johana BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 00:07:11 3 86
Pokorná Adélka BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 00:09:57 6 53
Václavíková Hana SK Ještěd AD 00:12:00 8 31
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bursa Marek LIBEREC 00:07:19 9 30
Gorog Štěpán Ivar-CS Author Team 00:06:53 7 52
Hanuš František POCTA 00:05:13 1 118
Hendrich Daniel Maximus Expres CZ - Scott Team Kolín 00:06:09 5 74
Horáček Matěj 00:06:58 8 41
Horák Adam BEKO Bike Racing Team 00:05:35 3 96
Chloupek Jan 00:11:00 18 1
Jungwirth Štěpán Dukla Liberec 00:05:20 2 107
Kučera Radim BEKO Bike Racing Team 00:08:01 12 7
Kvapil David ABT Rohozec 00:10:07 17 2
Kvapil Matyáš ABT Rohozec 00:08:28 13 6
Loukotka Patrik SAC Bělá pod Bezdězem 00:07:23 10 19
Pytloun Arnošt CYKLOFIT 00:08:43 15 4
Uxa Jan 00:06:39 6 63
Václavík Jakub Cyklokroužek Český Krumlov 00:09:01 16 3
Vašíček Denis ADASTRA Sokol Veltěž 00:05:47 4 85
Velecký Saša DUKLA Praha 00:08:30 14 5
Votýpka Šěpán OK BOR 00:07:46 11 8
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bončková Nikola Liberec 00:12:10 14 2
Cebulová Klára Bitters Superior Cyklofit Team 00:08:30 4 82
Čapková Claudie IVAR CS Author Team 00:09:13 10 16
Dlouhá Aneta IVAR CS - AUTHOR TEAM 00:07:51 1 115
Ješetová Karolína 00:12:00 13 3
Ješetová Markéta Alupress 00:12:20 15 1
Kluchová Anežka MAGIC BIKE team 00:08:46 6 60
Königsmarková Alena CYKLOKROS MILOVICE 00:11:42 12 4
Rajnochová Barbora IVAR CS Author Team 00:08:13 3 93
Václavů Martina Ivar CS Author Team 00:08:52 8 38
Vaškovská Michalka ČKL Harrachov 00:08:47 7 49
Viková Hanka Dukla Praha 00:08:11 2 104
Volejníková Natalie BEKO Bike Racing Team 00:08:31 5 71
Volejníková Nikola BEKO Bike Racing Team 00:09:08 9 27
Vyhnisová Viktorie IVAR CS - AUTHOR TEAM 00:10:35 11 5
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažant Kryštof Cyklo Benda team 00:07:32 2 109
Dlask Marek Topforex Lapierre 00:09:58 14 7
Endrych Matěj DUKLA Liberec 00:11:10 18 3
Hájek Theodor POLTA 00:09:01 10 21
Hájek Tomáš IVAR CS AUTHOR TEAM 00:07:41 3 98
Havelka Matěj Ivar CS Author Team 00:08:43 8 43
Horák Martin BEKO Bike Racing Team 00:08:07 6 65
Hošek Adam ADASTRA Sokol Veltěž 00:07:07 1 120
Jungwirth František DUKLA Liberec 00:08:01 5 76
Karpeta Viktor 00:11:20 19 2
Kniha Petr KC KOOPERATIVA 00:07:51 4 87
Kolakovský Michael Rock Machine - Cyklomax 00:11:30 20 1
Kratochvíl Václav Cyklo Benda team 00:08:41 7 54
Novotný Marek POCTA 00:08:46 9 32
Petrášek Martin Hostinec U Tří lip 00:09:59 15 6
Roth Richard 00:09:51 13 8
Šefl Jan Hostinec U Tří lip 00:11:00 17 4
Velecký Kryštof DUKLA Liberec 00:09:30 12 9
Volák Ondřej POCTA 00:09:16 11 10
Wolinski Igor ZARY/Poland 00:10:22 16 5
Závodník Team Čas Pořadí Body
Peterková Eliška MTB SPARTAK VRCHLABÍ 00:08:26 2 91
Teršl Anna 00:06:51 1 102
Závodník Team Čas Pořadí Body
Dvořák Matěj BeManiax DDM Větrník 00:08:25 5 70
Franc Marek Cyklo Benda team 00:06:42 1 114
Hes Kryštof DUKLA Liberec 00:09:01 8 37
Hroch Vítek BEKO Bike Racing Team 00:06:58 2 103
Chloupek Josef IVAR CS - AUTHOR TEAM 00:08:26 7 48
Jelínek Karel BeManiax DDM Větrník 00:10:40 13 2
Kašpar Matěj BeManiax DDM Větrník 00:07:36 4 81
Kysela Aleš 00:11:08 14 1
Posledník Matouš BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 00:09:25 12 3
Prokopec Jiří POCTA 00:08:26 6 59
Sršeň Denis 00:09:16 9 26
Šulc Adam Superior Cyklofit Cycling Team 00:09:19 10 15
Zeman Radim Bike & Ski Bakajda 00:07:17 3 92
Zikeš Otto BEKO Bike Racing Team 00:09:24 11 4
Závodník Team Čas Pořadí Body
Hendrichová Pavla Expres CZ-Scott Team 00:14:00 2 91
Knihová Kateřina KC KOOPERATIVA 00:12:03 1 102
Závodník Team Čas Pořadí Body
Kotek Radim BeManiax DDM Větrník 00:13:08 2 91
Skrbek Jan BeManiax DDM Větrník 00:08:45 1 102
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bonček Lukáš Liberec 00:02:01 18 1
Bulvasová Izabela 00:00:44 7 52
Cicháková Anna Magdalena BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 00:00:42 5 74
Hertl Sophia Elizabeth POCTA 00:01:00 13 6
Isachová Isabela 00:00:54 12 7
Juris Šimon SUPERIOR CYKLOFIT 00:00:50 11 8
Klein Adam 00:01:24 15 4
Lhotáková Sofie MTB ČESANA ROHOZEC 00:01:05 14 5
Magálová Veronika 00:01:58 17 2
Mrklas Štěpán MIHOKORÁDLO 00:00:46 8 41
Pčenička Jan Dlouhý Most 00:00:43 6 63
Procházková Kateřina SUPERIOR CYKLOFIT CY 00:00:49 10 19
Semerád Marek SRAM MITAS TREK team 00:00:29 1 118
Šindler Filip 00:00:37 3 96
Šindler Jakub 00:00:35 2 107
Štěrba Jakub MTB klub Rychlá rota 00:00:47 9 30
Truhlářová Karolína 00:01:37 16 3
Vašíček Robin Moto bike team 00:00:39 4 85

2018

ELEVEN Dětský MTB cup 2018

2017

ELEVEN Dětský MTB cup 2017

2016

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2015

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2014

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2013

Dětský MTB CUP Libereckého kraje - průběžné výsledky