Přihlásit
Malevil - 19.06.2016
Závodník Team Čas Pořadí Body
Havelková Bára CYKLO Modlibov 0:01:47.9 1 104
Knoblochová Kristýna Brilon Racing Team MB 0:01:51.2 2 93
Lhotáková Sofie Rohozec Amulet Team 0:01:55.2 3 82
Talajová Ema 0:01:59.8 4 71
Závodník Team Čas Pořadí Body
Abrt Sebastián 0:01:17.4 3 86
Černý Filip CYKLO Modlibov 0:01:17.9 4 75
Lodr Oliver TJ AUTO ŠKODA 0:01:25.5 5 64
Moulis Lukáš Brilon Racing Team MB 0:01:06.8 2 97
Semerad Marek SRAM MITAS TREK team 0:01:00.3 1 108
Vašíček Robin ADASTRA Sokol Veltěž 0:01:30.2 7 42
Zelený Jakub Bitters Superior Cyklolive Team 0:01:27.4 6 53
Zindulka Jakub 0:01:43.9 8 31
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažantová Anežka TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:01:59.8 4 83
Bohánská Vanesa Rohozec Amulet Team 0:02:33.4 8 39
Brosche Adriana 0:02:22.8 5 72
Endrychová Veronika 0:02:41.9 10 17
Holingerová Johanka SKI Klub Telnice 0:03:29.8 15 2
Karpetová Klaudie 0:02:49.9 11 6
Kussmannová Nelly Bicykl Team Ústí nad Labem 0:01:49.7 1 116
Kyselová Amálie 0:02:52.2 12 5
Lhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team 0:01:55.1 2 105
Losmanová Viktorie 0:02:35.7 9 28
Lusková Klára 0:02:54.0 13 4
Procházková Martina ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM 0:02:24.3 6 61
Pytlounová Magdaléna Superior Cyklofit cyling Team 0:02:59.2 14 3
Svobodová Viktorka Osečná 0:04:10.0 16 1
Vobrová Linda Triclub ČL 0:02:26.0 7 50
Zelená Lucie Bitters Superior Cyklolive Team 0:01:56.4 3 94
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bulvas Štěpán 0:01:44.10 2 102
Gamba Filip BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:02:03.7 8 36
Hájek Štěpán Brilon Racing Team MB 0:01:53.7 4 80
Hanzal Šíma 0:01:57.5 6 58
Havelka Ondřej CYKLO Modlibov 0:02:24.3 10 14
Isach Tomáš 0:02:22.9 9 25
Knobloch Adam Brilon Racing Team MB 0:01:55.1 5 69
Michal Jakub IVT tepelná čerpadla 0:02:33.6 12 2
Rajnoch Marek IVAR CS Author Team 0:01:39.5 1 113
Slabion Dominik MAGIC BIKE TEAM 0:02:35.9 13 1
Stránský Daniel CK Šluknovsko 0:01:47.9 3 91
Šlambor Martin WPC Sport Team 0:02:02.3 7 47
Zindulka Matyáš 0:02:32.8 11 3
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bartošová Žofie 0:12:17.1 7 41
Břenková Andělka HERBY SERVIS 0:06:05.2 2 96
Čonková Kristýna 0:10:57.2 6 52
Hašková Kateřina CykloLIVE 0:07:21.6 4 74
Lusková Rozárka 0:07:38.7 5 63
Petrof Johana BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:06:20.9 3 85
Stránská Sofie CK Šluknovsko 0:05:36.8 1 107
Závodník Team Čas Pořadí Body
Břenek Hynek HERBY SERVIS 0:07:04.2 11 8
Dvořák Štěpán 0:07:29.8 13 6
Hendrich Daniel Maximus Expres CZ - Scott Team Kolín 0:05:12.6 3 96
Hriušin Hugo Kellys Bikeranch 0:07:11.3 12 7
Jelínek Ondřej BEKO Bike Race Team 0:06:16.9 6 63
Jungwirth Štěpán DUKLA Liberec 0:04:52.7 1 118
Kučera Radim BEKO Bike Race Team 0:06:12.6 5 74
Kvapil David ABT Rohozec 0:08:02.4 17 2
Kvapil Matyáš ABT Rohozec 0:07:45.5 16 3
Loukotka Patrik SAC Bělá pod Bezdězem 0:06:24.5 7 52
Lusk Karel 0:11:32.7 18 1
Moulis Ondřej Brilon Racing Team MB 0:06:03.9 4 85
Pilous Štěpán - 0:07:03.6 10 19
Pytloun Arnošt CYKLOFIT 0:06:47.8 9 30
Richter Igor 0:07:33.3 15 4
Smíšek Martin Jan 0:07:33.1 14 5
Vašíček Denis ADASTRA Sokol Veltěž 0:05:06.2 2 107
Votýpka Šěpán OK BOR 0:06:30.1 8 41
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bilá Nikola 0:12:05.8 17 1
Cebulová Klára Bitters Superior Cyklofit Team 0:13:03.3 9 29
Čapková Claudie IVAR CS Author Team 0:13:31.8 10 18
Dlouhá Aneta IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:11:42.5 1 117
Ješetová Markéta Alupress 0:22:18.3 16 2
Kluchová Anežka MAGIC BIKE team 0:12:07.0 4 84
Koňáková Eliška Jablonec nad Nisou 0:15:35.6 12 6
Königsmarková Alena CYKLOKROS MILOVICE 0:16:16.1 14 4
Rajnochová Barbora IVAR CS AUTHOR TEAM 0:11:49.7 2 106
Sedláčková Veronika IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:15:23.1 11 7
Šimáková Tereza 0:19:44.9 15 3
Šlamborová Lucie WPC Sport Team 0:15:54.9 13 5
Václavů Martina IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:12:33.0 5 73
Vaškovská Michalka ČKL Harrachov 0:12:38.9 7 51
Viková Hanka Dukla Praha 0:11:58.4 3 95
Volejníková Natalie BEKO BIKE RACING TEAM 0:12:35.10 6 62
Volejníková Nikola BEKO BIKE RACING TEAM 0:13:00.3 8 40
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažant Kryštof TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:10:50.7 1 125
Blín Jonáš 0:14:42.5 17 9
Dlask Marek Topforex Lapierre 0:13:12.8 11 15
Endrych Matěj DUKLA Liberec 0:15:18.2 19 7
Franz Matyáš SDH Frýdštejn 0:14:41.8 16 10
Gyngo Jan 0:19:24.6 24 2
Hájek Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:06:36.3 25 1
Havelka Matěj IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:12:37.7 8 48
Hošek Adam ADASTRA Sokol Veltěž 0:10:55.5 2 114
Jungwirth František DUKLA Liberec 0:11:56.7 5 81
Karpeta Viktor 0:17:35.3 23 3
Kniha Petr Expres CZ Tufo Team Kolín 0:10:57.1 3 103
Kratochvíl Václav TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:12:02.7 6 70
Lusk Zdeněk 0:14:26.6 15 11
Malínský Štěpán Bike Team Jilemnice 0:12:48.6 9 37
Melichar Josef IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:13:10.7 10 26
Michal Tomáš IVT tepelná čerpadla 0:17:29.5 22 4
Petrášek Martin Hostinec U Tří lip 0:14:09.4 14 12
Pohořalý Jakub BIKE TEAM Jilemnice 0:12:27.2 7 59
Smejkal Adam Ivar CS Author Team 0:11:22.1 4 92
Smolucha Vojtěch 0:15:15.4 18 8
Šefl Jan Hostinec U Tří lip 0:16:24.0 20 6
Šourek Martin CYKLO BENDA 0:13:26.6 12 14
Trojan Vojtěch Turbosnails 0:13:48.7 13 13
Voplakal Ondřej 0:17:06.0 21 5
Závodník Team Čas Pořadí Body
Dlasková Vanda Lawi Author Team 0:17:07.8 1 105
Koňáková Martina 0:21:05.0 5 61
Peterková Eliška MTB SPARTAK VRCHLABÍ 0:18:55.5 3 83
Racková Nikola 0:20:19.10 4 72
Teršl Anna 0:18:23.3 2 94
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bělka Lukáš Aktivit Bike team 0:16:49.8 2 106
Bilý Erik 0:18:50.9 16 2
Dovolil Josef Bike Team Jilemnice 0:20:40.5 9 29
Dvořák Matěj BeManiax DDM Větrník 0:19:58.7 8 40
Franc Marek Cyklo Benda team 0:17:39.10 3 95
Hangurbadžo Kevin 0:23:36.1 17 1
Hroch Vítek BEKO Bike Racing Team 0:18:31.0 5 73
Chloupek Josef IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:19:12.0 7 51
Jelínek Karel BeManiax DDM Větrník 0:24:50.7 15 3
Kašpar Matěj BeManiax DDM Větrník 0:18:48.9 6 62
Knejzlík Tomáš 0:17:55.3 4 84
Kysela Aleš 0:24:03.3 13 5
Posledník Matouš BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:22:34.4 11 7
Smolucha Jakub 0:23:22.8 12 6
Šimák Matěj 0:24:29.1 14 4
Vik Matěj Bikeclinic Junior Team 0:16:21.6 1 117
Zikeš Otto BEKO Bike Racing Team 0:22:02.8 10 18
Závodník Team Čas Pořadí Body
Hendrichová Pavla Expres CZ-Scott Team 0:20:03.2 2 91
Knihová Kateřina KC KOOPERATIVA 0:17:10.7 1 102
Závodník Team Čas Pořadí Body
Hubečka Tomáš BeManiax DDM Větrník 0:17:21.7 2 93
Kotek Radim BeManiax DDM Větrník 0:18:00.10 4 71
Racek Tomáš 0:17:26.8 3 82
Skrbek Jan BeManiax DDM Větrník 0:16:09.0 1 104
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bulvasová Izabela 0:02:07.0 6 63
Gamba Kryštof ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM 0:05:34.6 16 3
Isachová Isabela 0:02:41.8 8 41
Jelínek Bruno BEKO Bike Race Team 0:02:03.6 4 85
Kolařík Jakub CVIKOV 0:03:50.6 12 7
Koreček Antonín Paklisport Klub 0:04:16.10 13 6
Kotková Viktorie SUN BIKE 0:05:02.5 14 5
Lhotáková Sofie MTB ČESANA ROHOZEC 0:02:29.5 7 52
Pčenička Jan Dlouhý Most 0:01:53.3 3 96
Pluhař Jan 0:03:33.5 11 8
Procházková Kateřina SUPERIOR CYKLOFIT CY 0:02:06.1 5 74
Samek Ondřej 0:06:08.1 17 2
Sedláčková Michaela IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:02:58.7 9 30
Semerád Marek CYKLOSTAR Trek Pirelli 0:01:25.8 1 118
Šolcová Málinka 0:02:59.7 10 19
Šolcová Meduňka 0:05:14.9 15 4
Tučková Adéla 0:07:53.8 18 1
Vašíček Robin Moto bike team 0:01:39.5 2 107

2021

AMULET CYCOLOGY Dětský MTB cup 2021 Libereckého kraje

2020

AMULET CYCOLOGY Dětský MTB cup 2020 Libereckého kraje

2019

AMULET CYCOLOGY Dětský MTB cup 2019 Libereckého kraje

2018

ELEVEN Dětský MTB cup 2018

2017

ELEVEN Dětský MTB cup 2017

2016

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2015

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2014

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2013

Dětský MTB CUP Libereckého kraje - průběžné výsledky