Přihlásit
Mladá Boleslav - 27.08.2016
Závodník Team Čas Pořadí Body
Čižinská Mia MADesign World Racing 0:03:00.249 1 103
Havelková Bára CYKLO Modlibov 0:03:20.926 2 92
Lhotáková Sofie Rohozec Amulet Team 0:03:33.686 3 81
Závodník Team Čas Pořadí Body
Černý Filip CYKLO Modlibov 0:02:57.430 5 62
Lodr Oliver BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:02:15.010 1 106
Moulis Lukáš Ivar CS Author Team 0:02:16.222 2 95
Semerad Marek SRAM MITAS TREK team 0:02:33.113 3 84
Valeš Čeněk Turnov 0:03:13.424 6 51
Vašíček Robin ADASTRA Sokol Veltěž 0:02:46.771 4 73
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažantová Anežka Cyklo Benda team 0:03:46.590 5 68
Bohánská Vanesa Rohozec Amulet Team 0:03:58.333 6 57
Čižinská Emma iVAR CS 0:03:40.910 4 79
Kussmannová Nelly Bicykl Kříž Team Ústí n/Labem 0:03:34.206 3 90
Kyselová Amálie 0:04:44.565 10 13
Lhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team 0:03:31.820 1 112
Majlinková Nikola 0:12:26.145 12 1
Procházková Martina BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:04:17.130 8 35
Svobodová Viktorka Osečná 0:05:37.270 11 2
Valešová Alžběta Turnov 0:04:08.979 7 46
Vernerová Alena Ivar-CS Author Team 0:04:41.585 9 24
Zelená Lucie BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:03:34.055 2 101
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bulvas Štěpán 0:03:24.040 5 67
Drahoňovský Jakub 0:05:16.676 11 1
Gamba Filip BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:04:27.295 10 12
Hájek Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:03:20.128 3 89
Havelka Ondřej CYKLO Modlibov 0:04:14.335 9 23
Hladík František IVARCS - AUTHOR TEAM 0:03:01.969 1 111
Knobloch Adam IVAR CS – Author team 0:03:25.161 6 56
Kučera Jakub BeManiax DDM Větrník 0:04:04.139 8 34
Rajnoch Marek IVAR CS Author Team 0:03:15.813 2 100
Szollos Stefan 0:03:20.657 4 78
Šlambor Martin PAKLI SPORT KLUB 0:03:37.114 7 45
Závodník Team Čas Pořadí Body
Břenková Andělka HERBY SERVIS 0:06:25.507 3 83
Hašková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:08:01.196 5 61
Kyselová Aneta IVAR CS Author Team 0:05:55.836 1 105
Petrof Johana BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:07:30.527 4 72
Stránská Adéla IVAR CS - Author Team 0:05:56.284 2 94
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beran Martin IVAR CS Author Team 0:08:15.013 12 4
Břenek Hynek HERBY SERVIS 0:12:57.791 15 1
Bursa Marek LIBEREC 0:07:19.624 8 38
Jungwirth Štěpán Dukla Liberec 0:05:38.808 1 115
Königsmark Honzík CYKLOKROS MILOVICE 0:07:39.951 10 16
Kopecký Michal 0:07:30.907 9 27
Kučera Radim BEKO Bike Racing Team 0:07:11.663 6 60
Kvapil David ABT Rohozec 0:09:03.997 14 2
Kvapil Matyáš ABT Rohozec 0:08:35.496 13 3
Loukotka Patrik SAC Bělá pod Bezdězem 0:07:18.538 7 49
Moulis Ondřej IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:06:13.372 3 93
Pilous Štěpán IVAR.cs author team 0:07:43.879 11 5
Půbal Matouš TJ Škoda Auto MB 0:06:21.364 4 82
Vašíček Denis ADASTRA Sokol Veltěž 0:06:01.406 2 104
Voborník Filip IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:06:30.296 5 71
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beranová Jana IVAR CS - AUTHOR TEA 0:12:11.009 11 6
Cebulová Klára Bitters Superior Cyklofit Team 0:10:28.816 5 72
Čapková Claudie IVAR CS Author Team 0:11:00.658 9 28
Dlouhá Aneta IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:10:19.369 4 83
Ješetová Karolína 0:14:42.780 15 2
Kluchová Anežka MAGIC BIKE team 0:10:08.524 2 105
Königsmarková Alena CYKLOKROS MILOVICE 0:16:35.567 16 1
Rajnochová Barbora IVAR CS Author Team 0:10:44.629 7 50
Rozsypalová Adéla IVAR CS Author Team 0:10:13.660 3 94
Sedláčková Veronika IVAR CS Author Team 0:12:41.374 13 4
Šlamborová Lucie PAKLISPORT Jablonné 0:12:42.072 14 3
Vaškovská Michalka ČKL Harrachov 0:10:59.140 8 39
Viková Hanka Dukla Praha 0:09:50.904 1 116
Volejníková Natalie BEKO Bike Racing Team 0:10:29.800 6 61
Volejníková Nikola BEKO Bike Racing Team 0:11:04.904 10 17
Vyhnisová Viktorie IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:12:37.204 12 5
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažant Kryštof Cyklo Benda team 0:09:45.616 1 117
Bečvář Filip 0:12:28.822 14 4
Dlask Marek Topforex Lapierre 0:12:18.398 12 6
Hadrava Antonín 0:11:08.569 9 29
Hájek Tomáš IVAR CS AUTHOR TEAM 0:09:49.061 2 106
Havelka Matěj Ivar CS Author Team 0:10:06.418 4 84
Hofman Eliáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:10:21.479 6 62
Hošek Adam ADASTRA Sokol Veltěž 0:09:49.555 3 95
Hošek Jaroslav ADASTRA Sokol Veltěž 0:13:16.608 16 2
Hradiský Zdeněk Ivar CS Author Team 0:10:09.807 5 73
Jungwirth František DUKLA Liberec 0:10:36.083 7 51
Karasov Jiří 0:12:26.579 13 5
Kolakovský Michael Rock Machine - Cyklomax 0:13:48.260 17 1
Kopecký Matyáš 0:12:29.549 15 3
Kratochvíl Václav Cyklo Benda team 0:10:43.091 8 40
Melichar Josef Ivar-CS Author Team 0:11:08.992 10 18
Roth Richard 0:11:11.294 11 7
Závodník Team Čas Pořadí Body
Dlasková Vanda Lawi Author Team 0:10:53.162 3 83
Hladíková Kateřina Ivar-CS Author Team 0:09:45.565 1 105
Kyselová Adéla IVAR CS AUTHOR TEAM 0:09:46.217 2 94
Podlipná Barbora Bakako Nová Paka 0:11:24.633 5 61
Teršl Anna 0:11:41.816 4 72
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bajer Jan BAKAKO Nová Paka 0:11:48.687 6 56
Dvořák Matěj BeManiax DDM Větrník 0:13:57.091 8 34
Franc Marek Cyklo Benda team 0:10:54.849 5 67
Chloupek Josef IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:10:52.451 4 78
Kašpar Matěj BeManiax DDM Větrník 0:12:04.328 7 45
Posledník Matouš BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:10:46.520 11 1
Rozsypal Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:09:36.535 2 100
Samec Filip 0:09:16.970 1 111
Šulc Adam Superior Cyklofit Cycling Team 0:14:08.401 9 23
Vik Matěj Bikeclinic Junior Team 0:10:27.712 3 89
Zikeš Otto BEKO Bike Racing Team 0:14:12.399 10 12
Závodník Team Čas Pořadí Body
Daňková Kateřina IVAR CS - AUTHOR Team 0:14:17.652 2 91
Drbohlavová Eliška 0:13:56.900 1 102
Závodník Team Čas Pořadí Body
Daněk Jakub IVAR CS - AUTHOR Team 0:12:10.000 2 96
Doležal Tomáš IVAR CS AUTHOR TEAM 0:13:26.072 6 52
Kubišta Martin BAKAKO Nová Paka 0:15:07.392 7 41
Maroul Tomáš 0:13:04.304 5 63
Novák Ondra 0:12:36.624 4 74
Stránský Matěj IVAR CS - AUTHOR Team 0:12:25.051 3 85
Šulc David IVAR CS AUTHOR TEAM 0:11:58.395 1 107
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bulvasová Izabela 0:00:32.023 4 77
Čižinská Mia MAD World Racing 0:00:30.592 2 99
Lhotáková Sofie MTB ČESANA ROHOZEC 0:00:37.926 6 55
Mertelík Kryštof 0:00:49.086 8 33
Procházka Jiříček 0:03:29.383 10 11
Procházková Kateřina SUPERIOR CYKLOFIT CY 0:00:35.177 5 66
Sedláčková Michaela IVAR CS Author Team 0:00:43.506 7 44
Semerád Marek SRAM MITAS TREK team 0:00:25.510 1 110
Szöllös Samuel 0:01:06.765 9 22
Vašíček Robin Moto bike team 0:00:31.334 3 88

2018

ELEVEN Dětský MTB cup 2018

2017

ELEVEN Dětský MTB cup 2017

2016

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2015

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2014

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2013

Dětský MTB CUP Libereckého kraje - průběžné výsledky