Přihlásit
Bakov - 03.09.2016
Závodník Team Čas Pořadí Body
Čižinská Mia MADesign World Racing 00:02:08 2 103
Ferklová Alžběta 0:02:42.422 8 37
Havelková Bára CYKLO Modlibov 0:02:18.721 4 81
Havlínová Anna 0:03:09.377 13 2
Charvátová Stella 0:02:24.177 7 48
Knoblochová Kristýna IVAR CS AUTHOR TEAM 0:02:16.686 3 92
Kohoutová Kateřina Triatlon MB 0:03:15.316 14 1
Lhotáková Sofie Rohozec Amulet Team 0:02:51.327 11 4
Mladá Tereza 0:01:49.664 1 114
Patkaňová Veronika Piráti 0:02:19.500 6 59
Soumarová Klára 0:02:45.569 10 15
Šťavíková Maruška 0:02:19.140 5 70
Talajová Ema 0:02:52.088 12 3
Vetešníková Sofie 0:02:43.654 9 26
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bělka Ondra 0:02:45.500 20 9
Černý Filip CYKLO Modlibov 0:02:09.799 8 51
Faja Lukáš 0:02:45.281 19 10
Feštr Albert 0:02:42.628 16 13
Fiala Honzík 0:03:31.832 27 2
Hnízdil Martin 0:02:49.601 23 6
Horák Mikuláš ČKS SKI jilemnice 0:01:53.468 3 106
Kalista Ondřej 0:02:30.047 13 16
Krása Viktor 0:02:29.281 12 17
Krejčí Matyáš 0:02:02.567 7 62
Lodr Oliver BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:02:15.162 9 40
Michalík Filip 0:01:55.906 4 95
Moulis Lukáš Ivar CS Author Team 0:01:35.797 1 128
Mužák Jan 0:03:03.215 26 3
Novák Tomáš 0:02:44.944 18 11
Procházka Adam 0:02:24.291 11 18
Přáda Dan 0:02:47.863 22 7
Přáda Jakub 0:02:47.647 21 8
Sedláček Mikuláš CykloŠauer 0:02:51.554 25 4
Sestak Jiri 0:01:59.359 5 84
Stodůlka František 0:02:39.040 15 14
Šavel Jan 0:03:39.673 28 1
Trs Matěj Avast šauer 0:02:34.625 14 15
Vajc Matyáš 0:02:51.012 24 5
Valeš Čeněk Turnov 0:01:38.262 2 117
Vašíček Robin ADASTRA Sokol Veltěž 00:02:01 6 73
Vlk Michal 0:02:44.294 17 12
Zelený Jakub SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 0:02:22.645 10 29
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažantová Anežka Cyklo Benda team 0:03:10.948 5 87
Bělohubá Emma 0:04:32.281 23 9
Bénová Emma 0:03:58.273 19 13
Bohánská Vanesa Rohozec Amulet Team 0:03:11.569 6 76
Brosche Adriana 0:03:24.817 9 43
Čižinská Emma iVAR CS 0:03:04.548 4 98
Dvořáková Barbora INDIGO CYCLING TEAM RK 0:03:37.225 15 17
Fajová Anna 0:05:11.235 31 1
Fialová Anna 0:04:04.263 21 11
Havlová Nela 0:03:35.258 14 18
Hercíková Lucie 0:04:34.832 24 8
Huňková Lucie 0:04:49.366 30 2
Kastnerová Bára BIKE Kněžmost 0:03:58.294 20 12
Kolajtová Pavlína 0:03:33.032 13 19
Košťáková Jana 0:04:48.672 29 3
Křepelková Eliška MTB Křepelky 0:03:25.717 10 32
Kussmannová Nelly Bicykl Kříž Team Ústí n/Labem 0:02:52.351 1 131
Lhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team 0:03:01.139 3 109
Nohynková Eliška 0:04:36.239 26 6
Nováková Eliška 0:04:37.795 28 4
Ondráčková Anička 0:04:28.229 22 10
Paříková Adéla Kosmos bikes Mladá Boleslav 0:03:22.121 7 65
Petrová Barbora 0:04:35.317 25 7
Procházková Martina BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:03:26.435 12 20
Součková Amélie Bikeclinic junior team 0:02:53.523 2 120
Šťavíková Anežka 0:03:48.069 16 16
Valentová Alžběta 0:03:23.865 8 54
Vlková Karolína 0:03:56.425 18 14
Vytísková Viktorie 0:03:49.047 17 15
Zajícová Natálie 0:04:36.872 27 5
Zelená Lucie BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:03:26.192 11 21
Závodník Team Čas Pořadí Body
Andrt Vojtěch 0:03:40.971 17 16
Bradáč Michal DUKLA Praha 0:02:59.711 9 44
Bulvas Štěpán 0:02:58.233 7 66
Černý Filip 0:03:49.429 22 11
Ferkl Matěj 0:03:40.158 16 17
Flodrman Jakub 0:03:58.419 27 6
Franc Marek 0:03:56.002 26 7
Gamba Filip BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 00:03:48 21 12
Hájek Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:02:56.662 4 99
Hataš Tomáš Rohozec Amulet Team 0:03:06.518 10 33
Havelka Ondřej CYKLO Modlibov 0:03:28.644 13 20
Hladík František IVARCS - AUTHOR TEAM 0:02:37.750 1 132
Chmelík Tomáš 0:03:53.995 25 8
Isach Tomáš 0:03:47.259 20 13
Jachek Filip 0:03:53.759 24 9
Kaltman Petr Ústí nad Labem 0:03:25.191 11 22
Knobloch Adam IVAR CS – Author team 0:02:57.656 6 77
Kučera Jakub BeManiax DDM Větrník 0:03:33.211 14 19
Kulich Vojtěch 0:05:24.636 30 3
Mareček Mikuláš SKI Jilemnice 0:03:41.040 18 15
Meier Vašík IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:02:38.205 2 121
Michalík Kryštof 0:02:57.064 5 88
Misek Mattias no swiss praha 0:05:41.169 32 1
Ochrana David 0:04:02.196 28 5
Petr Matyáš 0:05:20.623 29 4
Pípla Vojtěch BIKECLINIC 0:03:37.239 15 18
Rajnoch Marek IVAR CS Author Team 0:02:59.466 8 55
Savel Vojtech 0:03:50.113 23 10
Schafër Josef BEKO Bike Racing Team 0:02:47.816 3 110
Šlambor Martin PAKLI SPORT KLUB 0:03:26.117 12 21
Viktora Michal LY:KO KLUB 0:03:46.865 19 14
Vojtíšek Toník NOSWISS BAKOV 0:05:27.036 31 2
Závodník Team Čas Pořadí Body
Břenková Andělka HERBY SERVIS 0:09:16.580 10 20
Hašková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:11:52.070 17 3
Horáková Amálie ČKS SKI Jilemnice 0:08:58.626 8 42
Hovorková Simona Bicykl Kříž Team Ústí n. L. 0:10:56.642 14 6
Jachková Sofie 0:10:39.029 13 7
Jeřábková Martina SP KOLO LOAP Specialized 0:10:20.935 12 8
Klacková Kamila LYKOKLUB Prachatice 0:08:25.830 4 86
Krátká Zuzka Bike freaks Holice 0:08:04.631 1 119
Kyselová Aneta IVAR CS Author Team 0:08:22.350 3 97
Láchová Dita LYKOKLUB PRACHATICE 0:09:00.709 9 31
Petrof Johana BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:09:45.467 11 9
Schafërová Magdaléna BEKO Bike Racing Team 0:08:29.976 5 75
Stránská Adéla IVAR CS - Author Team 0:08:13.902 2 108
Svatušková Marketa Bikeclinic junior team 0:08:52.935 6 64
Šalomonvá Eva 0:08:17.460 19 1
Šléglová Ellen 0:08:53.037 7 53
Tomášková Adéla 0:11:36.692 16 4
Tučková Anna 0:15:03.528 18 2
Vetešníková Ester 0:11:00.976 15 5
Závodník Team Čas Pořadí Body
Andrt Štěpán 0:10:13.768 20 13
Beran Martin IVAR CS Author Team 0:12:03.267 29 4
Bursa Filip LYKO KLUB Prachatice 0:07:38.368 3 110
Dostál Martin LY:KO KLUB 0:09:34.613 10 33
Gorog Štěpán Ivar-CS Author Team 0:08:57.186 8 55
Hanuš František POCTA 0:07:23.329 1 132
Hanzl Ondřej SOKOL 0:10:11.053 18 15
Hataš David Rohozec Amulet Team 0:10:19.144 21 12
Hendrich Daniel Maximus Expres CZ - Scott Team Kolín 0:08:50.664 7 66
Horák Adam BEKO Bike Racing Team 0:07:30.396 2 121
Jelínek Ondřej Dukla Liberec 0:10:12.285 19 14
Jungwirth Štěpán Dukla Liberec 0:07:49.315 4 99
Kalivoda Matěj 0:11:12.177 25 8
Kolajta Adam IVAR CS AUTHOR TEAM 0:09:05.863 9 44
Kvapil David ABT Rohozec 0:12:06.233 32 1
Kvapil Matyáš ABT Rohozec 0:11:34.856 28 5
Loukotka Patrik SAC Bělá pod Bezdězem 0:09:36.532 11 22
Mach David 0:09:57.503 14 19
Mareček Jan Kněžmost 0:10:50.611 22 11
Ochrana Filip 0:11:26.176 27 6
Ondráček Jáchym 0:10:09.702 17 16
Ort Tomáš 0:09:58.622 15 18
Papoušek Jan PÁPA team 0:10:59.569 24 9
Pilous Štěpán IVAR.cs author team 0:10:52.974 23 10
Štětina Sebastian 0:11:13.140 26 7
Tomala Adam 0:12:05.245 31 2
Vaníček Tomáš 0:12:03.854 30 3
Vašíček Denis ADASTRA Sokol Veltěž 0:08:29.125 6 77
Videcký Jaroslav SKI Jarin sport 0:09:59.669 16 17
Vítek Vítek 0:09:41.802 13 20
Voborník Filip IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:07:50.122 5 88
Žitný Adam Mitas Swam trek 0:09:40.684 12 21
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beranová Jana IVAR CS - AUTHOR TEA 0:10:10.059 14 14
Brablecová Eliška 0:13:03.510 24 4
Břenková Anděla HERBY Servis (haven serie) 0:09:57.552 13 15
Čapková Claudie IVAR CS Author Team 0:09:09.963 10 28
Čellárová Zuzana ski-team.cz 0:12:59.261 23 5
Černá Karolína DUKLA PRAHA 0:08:05.070 2 116
Dlouhá Aneta IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:08:09.174 3 105
Hrdinová Veronika 0:10:57.394 19 9
Kluchová Anežka MAGIC BIKE team 0:08:24.844 4 94
Königsmarková Alena CYKLOKROS MILOVICE 0:11:33.758 21 7
Košnářová Markéta Ráj kol Kladno 0:09:08.643 9 39
Machová Karolína 0:10:33.451 16 12
Marečková Julie ČKS SKI Jilemnice 0:10:49.002 18 10
Mladá Kristýna 0:11:32.861 20 8
Nováčková Anežka BSB Bakajda 0:14:28.156 25 3
Rajnochová Barbora IVAR CS Author Team 0:08:56.518 7 61
Rozsypalová Adéla IVAR CS Author Team 0:08:03.629 1 127
Sedláčková Veronika IVAR CS Author Team 0:10:26.133 15 13
Smolíková Pavlína 0:11:57.081 22 6
Šlamborová Lucie PAKLISPORT Jablonné 0:10:47.365 17 11
Václavů Martina Ivar CS Author Team 0:09:45.607 12 16
Vaškovská Michalka ČKL Harrachov 0:08:48.518 6 72
Videcká Kateřina 0:15:54.888 27 1
Viková Hanka Dukla Praha 0:09:38.226 11 17
Volejníková Natalie BEKO Bike Racing Team 0:08:47.411 5 83
Volejníková Nikola BEKO Bike Racing Team 0:09:01.474 8 50
Vytisková Nela 0:15:35.019 26 2
Závodník Team Čas Pořadí Body
Arnold Adam 0:12:39.554 17 34
Bažant Kryštof Cyklo Benda team 0:11:22.292 4 117
Bradáč Adam DUKLA Praha 0:11:43.419 6 95
Dlask Marek Topforex Lapierre 0:14:51.946 38 13
Dvořáček Tobias Bycikl Kříž Ústí nad L. 0:12:36.989 15 36
Habr Christien Bikeclinic junior team 0:12:21.915 10 51
Hájek Theodor POLTA 0:13:21.959 27 24
Hájek Tomáš IVAR CS AUTHOR TEAM 0:12:43.699 19 32
Havelka Matěj Ivar CS Author Team 0:12:44.652 20 31
Hendrych Vojta Bike Freaks Holice 0:11:00.749 1 150
Horák Martin BEKO Bike Racing Team 0:12:31.477 13 38
Hošek Adam ADASTRA Sokol Veltěž 0:11:58.391 7 84
Hošek Jaroslav ADASTRA Sokol Veltěž 0:15:50.009 40 11
Hradiský Zdeněk Ivar CS Author Team 0:12:34.398 14 37
Huňka Jan 0:21:13.032 41 10
Jachek Damián 0:12:45.586 47 4
Janda Matěj 0:11:19.295 44 7
Janka Matouš 0:14:18.658 36 15
Jeřábek Ondřej SP KOLO LOAP Specialized 0:12:56.429 23 28
Jungwirth František DUKLA Liberec 0:12:41.531 18 33
Kalina Tobiáš Ráj kol Kladno 0:12:09.234 8 73
Karásek Vojtěch Turnov 0:12:38.235 16 35
Kerl Sebastian Author Team Stupno 0:12:17.810 9 62
Kolakovský Michael Rock Machine - Cyklomax 0:11:12.466 42 9
Krasilov Jiří MTB Sokol Sobotka 0:14:41.773 37 14
Kratochvíl Václav Cyklo Benda team 0:13:00.654 24 27
Kuntoš Matěj 0:11:16.433 43 8
Kysela Ondřej Bike and Ski Bakajda 0:13:07.183 48 3
Lišťanský Adam ski-team.cz 0:13:22.172 28 23
Malínský Štěpán Bike Team Jilemnice 0:13:23.469 29 22
Maršík Jakub 0:16:02.473 50 1
Meier Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:12:51.222 21 30
Melichar Josef Ivar-CS Author Team 0:13:24.058 30 21
Paulus František Bakako Nová Paka 0:14:02.114 34 17
Petrášek Martin Hostinec U Tří lip 0:13:59.911 33 18
Pohořalý Jakub BIKE TEAM Jilemnice 0:12:54.263 22 29
Ptáček Jan 0:12:20.091 46 5
Rygl Vojta Bycikl Kříž Team 0:13:30.040 31 20
Schwarz Pepa Slunečná 0:11:27.131 45 6
Smejkal Adam IVAR CS 0:11:39.236 5 106
Strejček Adam USO team 0:12:31.188 12 39
Svatuška Jakub Bikeclinic junior team 0:11:17.974 2 139
Šalamon David 0:15:04.013 49 2
Šefl Jan Hostinec U Tří lip 0:14:53.318 39 12
Škubal Filip Tufo Cyklozákladna Otrokovice 0:13:11.394 25 26
Škubal Jan tufo otrokovice 0:13:12.665 26 25
Štibingr Martin SP KOLO LOAP SPECIALIZED 0:13:35.667 32 19
Tuháček Pavel LYKO KLUB Prachatice 0:11:21.896 3 128
Volák Ondřej POCTA 0:14:09.946 35 16
Ženíšek Martin LY:KO KLUB 0:12:28.305 11 40
Závodník Team Čas Pořadí Body
Cebulová Klára 0:19:42.234 8 42
Hladíková Kateřina Ivar-CS Author Team 0:17:09.909 2 108
Kluchová Anežka MAGIC BIKE TEAM (haven serie) 0:20:36.406 10 20
Košnářová Kamila Ráj kol Kladno 0:20:58.708 11 9
Košnářová Markéta Ráj kol Kladno 0:15:28.551 17 3
Kuchařová Zuzana 0:24:30.876 15 5
Kyselová Adéla IVAR CS AUTHOR TEAM 0:17:29.171 3 97
Nárovcová Monika ČS Specialized junior mtb team Vimperk 0:18:16.587 6 64
Peterková Eliška MTB SPARTAK VRCHLABÍ 0:21:17.971 12 8
Podlipná Barbora Bakako Nová Paka 0:25:34.976 16 4
Radová Daniela Cykloklub Benešov 0:18:08.224 5 75
Růžičková Anna DUKLA PRAHA 0:18:55.355 7 53
Smržová Eliška Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem 0:22:11.010 13 7
Spěšná Simona MS Bike academy racing team 0:17:29.956 4 86
Staňková Aneta Bakako Nová Paka 0:23:12.111 14 6
Šléglová Eliška 0:18:09.659 18 2
Teršl Anna 0:19:54.656 9 31
Viktorová Nela LYKOKLUB Prachatice 0:17:09.724 1 119
Zbíralová Markéta VSK 0:28:28.434 19 1
Závodník Team Čas Pořadí Body
Arnold Adam HAVEN MICHELIN 0:20:33.667 23 9
Bajer Jan BAKAKO Nová Paka 0:18:34.596 16 16
Bárta Martin Bikeclinic Junior Team 0:17:09.779 9 43
Bělka Lukáš Aktivit Bike team 0:18:29.717 14 18
Břenek Jan HERBY Servis 0:23:03.472 26 6
Dvořák Matěj BeManiax DDM Větrník 0:21:47.719 24 8
Franc Marek Cyklo Benda team 0:17:30.861 12 20
Hořejší Ondřej ski-team.cz 0:21:49.053 25 7
Hovorka Daniel Bicykl Kříž Team Ústí n. L. 0:19:08.877 19 13
Hroch Vítek BEKO Bike Racing Team 0:19:33.060 20 12
Chloupek Josef IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:18:31.335 15 17
Ježek Václav 0:16:01.198 3 109
Kalina Tobiáš Ráj kol Kladno 0:20:17.080 22 10
Kašpar Matěj BeManiax DDM Větrník 0:19:38.121 21 11
Kerl Maximilian Author Team Stupno 0:16:56.963 8 54
Kuba Jakub BikeClinikTeam 0:16:46.526 7 65
Kubišta Ondřej BAKAKO Nová Paka 0:25:00.980 27 5
Kysela Aleš 0:18:13.107 31 1
Lácha Adam LYKOKLUB PRACHATICE 0:18:40.289 18 14
Novotný Ondra DUKLA PRAHA 0:15:49.259 2 120
Pacál Vojta IVAR CS AUTHOR TEAM 0:17:16.709 10 32
Posledník Matouš BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:15:54.808 28 4
Repš Martin 0:16:32.074 29 3
Rozsypal Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:16:11.137 4 98
Samec Filip 0:15:48.325 1 131
Souček Jakub Bikeclinic junior team 0:17:37.905 13 19
Šísl Bořek LYKO KLUB Prachatice 0:17:20.184 11 21
Vik Matěj Bikeclinic Junior Team 0:16:19.644 5 87
Vondráček Matyáš ČS Specialized Junior MTB team 0:16:25.033 6 76
Zeman Radim Bike & Ski Bakajda 0:18:39.005 17 15
Zikeš Otto BEKO Bike Racing Team 0:17:04.131 30 2
Závodník Team Čas Pořadí Body
Berdníková Karolína MS Bike academy racing team 0:21:58.313 2 96
Černohorská Jitka LY:KO KLUB 0:23:02.884 3 85
Daňková Kateřina IVAR CS - AUTHOR Team 0:23:27.301 4 74
Dostálová Lucie LY:KO KLUB 0:24:49.783 6 52
Hendrichová Pavla Expres CZ-Scott Team 0:29:08.453 7 41
Hendrychová Lucka Bike Freaks 0:24:33.976 5 63
Kadlecová Zuzana Sokol Veltěž 0:21:53.230 1 107
Závodník Team Čas Pořadí Body
Daněk Jakub IVAR CS - AUTHOR Team 0:27:01.406 4 80
Doležal Tomáš IVAR CS AUTHOR TEAM 0:27:57.114 7 47
Dostál Václav LYKO KLUB Prachatice 0:26:31.618 3 91
Hubečka Tomáš BeManiax DDM Větrník 0:29:16.845 13 1
Jindřich Pavel BMX Bílina 0:29:16.552 9 25
Krula Štěpán MS Bike academy racing team 0:27:30.835 6 58
Kubišta Martin BAKAKO Nová Paka 0:29:47.069 10 14
Páchym David 0:28:10.251 11 3
Páchym Tomáš 0:28:22.819 12 2
Skrbek Jan BeManiax DDM Větrník 0:28:27.717 8 36
Stránský Matěj IVAR CS - AUTHOR Team 0:25:24.943 2 102
Šulc David IVAR CS AUTHOR TEAM 0:24:28.222 1 113
Veverka Václav KC Kooperativa 0:27:20.054 5 69
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bělohubá Ella 0:01:11.793 12 12
Bendová Tereza Cyklo Benda team 0:01:35.467 21 3
Beranová Jolana Bakajda 0:01:17.752 16 8
Březnová Barbora KC Kooperativa 0:01:09.533 9 35
Bulvasová Izabela 0:01:07.071 8 46
Čakrdová Laura 0:01:14.477 13 11
Černá Soňa 0:01:38.986 22 2
Čižinská Mia MAD World Racing 0:00:53.131 1 123
Farkasová Klára ROHOZEC AMULET 0:01:02.173 5 79
Homolová Karolína 0:01:23.690 19 5
Isachová Isabela 0:01:04.554 6 68
Jačková Adéla 0:01:11.057 11 13
Kastnerová Tereza BIKE Kněžmost 0:01:16.056 15 9
Křepelková Anežka Mireas Reality 0:01:21.182 18 6
Lhotáková Sofie MTB ČESANA ROHOZEC 0:01:01.804 4 90
Malinova Julie BAKAJDA 0:01:42.505 23 1
Nováková Lenka 0:01:15.523 14 10
Paulusová Klára Bakako Nová Paka 0:01:19.494 17 7
Procházková Kateřina SUPERIOR CYKLOFIT CY 0:00:58.575 3 101
Sedláčková Michaela IVAR CS Author Team 0:01:10.320 10 24
Schwarzová Jiřina 0:01:05.950 7 57
Talajová Ema 0:00:57.452 2 112
Ulmanová Rozálie MŠ Kosmonosy 0:01:32.506 20 4

2018

ELEVEN Dětský MTB cup 2018

2017

ELEVEN Dětský MTB cup 2017

2016

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2015

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2014

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2013

Dětský MTB CUP Libereckého kraje - průběžné výsledky