Přihlásit
Vesec I - 08.05.2013
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažantová Anežka Cyklo Benda team 0:02:44 8 17
Hašková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:02:03 7 23
Holubová Esther 0:01:54 5 35
Hübnerová Laura 0:01:48 4 46
Kolářová Babeta Dukla Praha 0:01:05 1 109
Kolmanová Adéla 0:01:54 6 29
Matošková Ela 0:01:41 2 78
Šimonová Veronika 0:01:46 3 57
Uhrová Kristýnka 0:02:59 9 11
Závodník Team Čas Pořadí Body
Böhm Dominik 0:02:27 12 4
Bukovský Ondřej 0:02:04 10 11
Bursa Marek LIBEREC 0:01:35 1 115
Doubrava Vojta 0:02:00 8 23
Fendrych Matyáš 0:02:08 11 5
Gamba Filip BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:04:42 15 1
Janata Jeník 0:01:37 2 84
Obdržálek Matěj 0:03:09 14 2
Pelikán Martin 0:01:48 6 35
Rajnoch Marek IVAR CS Author Team 0:01:47 4 52
Rydval Adam 0:01:40 3 63
Schafër Josef BEKO Bike Racing Team 0:01:57 7 29
Ušel Ondřej BikeClinic junior team 0:01:48 5 41
Vilém Štěpán 0:03:06 13 3
Vojtěch Tomáš 0:02:01 9 17
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bradnová Magdaléna 0:04:14 12 14
Bukovská Barbora 0:04:23 17 9
Bursová Adina 0:04:02 11 15
Farská Tereza 0:06:03 23 3
Galandrová Tereza 0:02:56 1 125
Hándelová Klára 0:04:19 15 11
Horáková Amálie ČKS SKI Jilemnice 0:03:59 10 21
Janatová Zdeňka 0:03:04 2 94
Jurkuláková Adéla 0:03:42 5 51
Klustová Tereza 0:03:55 9 27
Kočová Barbora 0:04:25 18 8
Kuchařová Evelína BSK racing juniors 0:04:58 20 6
Kunčíková Ella Spartak Vrchlabí 0:04:21 16 10
Langerová Adéla 0:04:19 14 12
Linertová Monika 0:04:15 13 13
Novotná Kristýna 0:07:31 25 1
Pozlerová Edita 0:03:44 6 45
Rajnochová Barbora IVAR CS Author Team 0:03:48 8 33
Schafërová Magdaléna BEKO Bike Racing Team 0:03:32 3 73
Škarýdová Johana 0:06:05 24 2
Tůmová Martina 0:03:42 4 62
Václavů Martina Ivar CS Author Team 0:05:48 22 4
Vyhnisová Viktorie IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:03:46 7 39
Würknerová Adriana 0:04:59 21 5
Zelenková Tereza 0:04:32 19 7
Závodník Team Čas Pořadí Body
Balatka Lukáš 0:03:25 8 40
Bažant Kryštof Cyklo Benda team 0:03:10 4 69
Bouška David 0:04:20 22 11
Bradna Vítek 0:03:34 12 21
Dlask Marek Topforex Lapierre 0:03:57 16 17
Dušek Jakub 0:03:26 9 34
Fendrych Adam 0:04:24 25 8
Foltýn Jan 0:02:56 1 132
Gorog Štěpán Ivar-CS Author Team 0:04:06 19 14
Hanč Filip 0:04:40 29 4
Horák Martin BEKO Bike Racing Team 0:03:03 2 101
Hübner Richard 0:03:22 6 52
Jungwirth Štěpán Dukla Liberec 0:03:52 15 18
Klust Jan 0:03:59 17 16
Křemen Denis 0:04:15 21 12
Kříž Samuel 0:04:27 26 7
Lubas Jan 0:03:50 13 20
Nýdrle Miloslav 0:04:32 28 5
Pechan Šimon 0:04:13 20 13
Prokeš Jan 0:03:15 5 58
Půbal Matouš TJ Škoda Auto MB 0:04:20 23 10
Rada Tomáš 0:04:31 27 6
Rytíř Viktor 0:04:00 18 15
Saska Matěj 0:03:27 10 28
Savický Martin 0:04:58 30 3
Schovanec Jan 0:03:30 11 22
Stromský Vít 0:03:10 3 80
Štencl Vojtěch 0:04:22 24 9
Štryncl Vilda 0:05:22 31 2
Tůma Vojtěch 0:03:24 7 46
Vojtěch Lukáš 0:03:51 14 19
Vysypal Jan 0:05:38 32 1
Závodník Team Čas Pořadí Body
Cebulová Klára Bitters Superior Cyklofit Team 0:05:32 13 14
Dlasková Vanda Lawi Author Team 0:04:12 2 95
Dohnalová Tereza 0:04:49 5 52
Dušková Kateřina BEKO Bike Racing Team 0:05:26 12 15
Hrušková Agáta 0:07:29 26 1
Kareisová Jana 0:04:40 4 63
Kluchová Anežka MAGIC BIKE team 0:06:03 16 11
Kramešová Marie 0:05:14 9 28
Krinwaldová Lucie 0:04:51 6 46
Kuchařová Pavlína BSK racing juniors 0:04:59 8 34
Langová Eliška 0:06:41 25 2
Matějková Kateřina 0:05:50 15 12
Mindlová Veronika 0:05:35 14 13
Nýdrlová Nela 0:05:18 11 16
Petráková Natálie 0:04:51 7 40
Povolná Eva 0:06:13 18 9
Radová Daniela Cykloklub Benešov 0:04:15 3 74
Štrynclová Johanka 0:06:19 21 6
Tůmová Aneta 0:05:14 10 22
Tůmová Lucie 0:03:58 1 126
Vaškovská Michalka ČKL Harrachov 0:06:04 17 10
Veselá Dominika 0:06:22 23 4
Vilémová Eliška 0:06:19 22 5
Volhejnová Eliška 0:06:16 19 8
Volhejnová Karolína 0:06:16 20 7
Zelenková Zuzana 0:06:37 24 3
Závodník Team Čas Pořadí Body
Abrt Fabián 0:05:18 21 15
Abrt Jan 0:07:13 34 2
Böhm Matyáš 0:05:04 18 18
Čermák Ondřej DUKLA 0:04:05 3 83
Dohnal Tomáš 0:04:59 15 21
Dubeš Adam SSC Žel. Brod 0:05:02 17 19
Dufek Jan 0:06:09 30 6
Farský Jakub 0:04:22 8 43
Hromádko Matěj 0:05:14 20 16
Chloupek Josef IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:04:23 9 37
Ježek Václav 0:03:40 1 135
Jungwirth František DUKLA Liberec 0:05:22 23 13
Jurkulák Marek 0:03:54 2 104
Knejzlík Tomáš 0:05:20 22 14
Král Kryštof Sokol Veltěž 0:04:23 10 31
Lhoták Adam 0:05:01 16 20
Lienert Patrik 0:04:31 11 25
Madonas Ondřej 0:07:16 35 1
Merkl Václav 0:06:08 29 7
Naxera Václav 0:05:23 24 12
Olyšar Adam 0:05:45 27 9
Olyšar Jan 0:06:11 31 5
Pelikán Václav 0:05:06 19 17
Samec Filip 0:04:21 6 55
Savický Adam 0:04:48 13 23
Skála Martin 0:06:49 32 4
Svatuška Jakub Bikeclinic junior team 0:04:17 5 61
Svrček Vilém 0:04:58 14 22
Štencl Ondřej 0:04:37 12 24
Šurík Jakub Agency trasnport.cz 0:04:21 7 49
Víšek Michal 0:04:10 4 72
Vysypal Jakub 0:05:34 26 10
Vyšohlíd Filip 0:05:49 28 8
Vyšohlíd Ondra 0:07:12 33 3
Zalabák Šimon 0:05:30 25 11
Závodník Team Čas Pořadí Body
Foltýnová Anna 0:07:58 7 26
Hejhalová Dagmar 0:06:40 3 60
Hladíková Kateřina Ivar-CS Author Team 0:06:37 2 81
Kolářová Justýna Dukla Praha 0:07:15 4 49
Langová Alžběta 0:09:02 10 8
Melicharová Helena 0:07:41 6 32
Mišoňová Veronika Sokol Veltěž 0:07:25 5 38
Rysavá Diana 0:12:48 12 1
Spudilová Adéla 0:08:49 9 14
Šindelářová Hana 0:08:38 8 20
Václavů Anna 0:11:04 11 2
Zemanová Kristýna 0:06:31 1 112
Závodník Team Čas Pořadí Body
Brož Matyáš 0:08:55 15 3
Doležal Tomáš IVAR CS AUTHOR TEAM 0:06:26 3 65
Hanyk Roman 0:08:50 14 4
Horák Daniel 0:09:18 16 2
Horyna Matěj 0:06:49 8 25
Hudák Jakub FC Slovan Liberec 0:07:28 11 7
Jurkulák Jakub 0:06:37 5 43
Kunčík Matěj ČS Specialized junior mtb 0:06:48 7 31
Pařík Vojtěch 0:06:37 4 54
Prokeš Martin 0:09:59 17 1
Samec Michal 0:06:22 2 86
Schovanec Jaroslav 0:07:17 10 13
Stránský Matěj IVAR CS - AUTHOR Team 0:06:15 1 117
Šindelář Jan 0:06:44 6 37
Tachovský Marek 0:08:10 13 5
Votoček Matyáš 0:07:37 12 6
Zeman Radim Bike & Ski Bakajda 0:07:05 9 19
Závodník Team Čas Pořadí Body
Abrahamová Zuzana 0:10:13 9 11
Daňková Kateřina IVAR CS - AUTHOR Team 0:07:31 2 78
Jedlánková Martina 0:08:15 5 35
Kareisová Ludmila 0:08:19 6 29
Křemenová Natálie 0:07:47 3 57
Marksová Karolína 0:09:15 7 23
Mišoňová Magdalena 0:07:25 1 109
Švarcová Kristina 0:10:10 8 17
Víšková Nikola 0:08:08 4 46
Závodník Team Čas Pořadí Body
Brož Mikuláš 0:24:44 15 1
Daněk Jakub IVAR CS - AUTHOR Team 0:13:53 3 63
Hanyk Michal 0:16:52 9 17
Hladík Josef 0:13:47 2 84
Hruška Filip 0:15:43 8 23
Ježek Tomáš 0:13:23 1 115
Palme Tomáš 0:22:26 14 2
Smolík František 0:21:51 13 3
Smolík Jan 0:19:30 10 11
Štěpán Jiří 0:20:04 11 5
Šulc David IVAR CS AUTHOR TEAM 0:14:25 6 35
Tlamka Tomáš 0:13:56 4 52
Vojhejn Jonáš 0:20:31 12 4
Vykypěl Matouš 0:14:22 5 41
Vykypěl Šimon 0:14:47 7 29
Závodník Team Čas Pořadí Body
Čermáková Sára 0:15:04 5 33
Kubátová Dominika 0:13:33 1 107
Podskalská Anna 0:14:41 4 44
Rolencová Vanessa 0:15:17 6 27
Ungermanová Elizabeth 0:14:30 3 55
Vaníčková Tereza 0:13:54 2 76
Vykypělová Karolína 0:15:44 7 21
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bedrník Matěj 0:12:58 1 109
Beneš Radek 0:16:13 7 23
Bóday Šimon 0:15:14 5 35
Dufek Tomáš 0:14:40 4 46
Frnka Matěj 0:16:14 8 17
Jakoubek Tomáš 0:14:22 3 57
Sábl Lukáš 0:15:42 6 29
Souček Vladimír 0:19:17 9 11
Vích Michal 0:13:26 2 78

2018

ELEVEN Dětský MTB cup 2018

2017

ELEVEN Dětský MTB cup 2017

2016

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2015

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2014

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2013

Dětský MTB CUP Libereckého kraje - průběžné výsledky