Přihlásit
Liberec - finále - 17.09.2016
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bošková Šárka 00:00:28 7 81
Bulvasová Izabela 00:00:23 3 165
Čižinská Mia MADesign World Racing 00:00:19 1 207
Havelková Bára CYKLO Modlibov 00:00:19 2 186
Knoblochová Kristýna IVAR CS AUTHOR TEAM 00:00:24 4 144
Lhotáková Sofie Rohozec Amulet Team 00:00:26 6 102
Maděrová Klára 00:00:25 5 123
Závodník Team Čas Pořadí Body
Adolph Marek 00:00:28 7 82
Adolph Petr 00:00:38 8 61
Černý Filip CYKLO Modlibov 00:00:19 3 166
Lodr Oliver BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 00:00:20 4 145
Moulis Lukáš Ivar CS Author Team 00:00:19 2 187
Semerad Marek SRAM MITAS TREK team 00:00:18 1 208
Vašíček Robin ADASTRA Sokol Veltěž 00:00:22 5 124
Zelený Jakub SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 00:00:23 6 103
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažantová Anežka Cyklo Benda team 00:02:57 5 125
Bohánská Vanesa Rohozec Amulet Team 00:03:03 6 104
Brosche Adriana 00:03:14 8 62
Čižinská Emma iVAR CS 00:02:52 3 167
Kussmannová Nelly Bicykl Kříž Team Ústí n/Labem 00:02:50 2 188
Lhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team 00:02:39 1 209
Procházková Martina BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 00:03:07 7 83
Pytlounová Magdaléna Superior Cyklofit cyling Team 00:03:46 9 41
Zelená Lucie BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 00:02:54 4 146
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bulvas Štěpán 00:02:35 6 104
Gamba Filip BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 00:02:54 9 41
Hájek Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 00:02:26 4 146
Havelka Ondřej CYKLO Modlibov 00:02:42 8 62
Knobloch Adam IVAR CS – Author team 00:02:27 5 125
Meier Vašík IVAR CS - AUTHOR TEAM 00:02:12 1 209
Rajnoch Marek IVAR CS Author Team 00:02:15 2 188
Schafër Josef BEKO Bike Racing Team 00:02:17 3 167
Šlambor Martin PAKLI SPORT KLUB 00:02:40 7 83
Závodník Team Čas Pořadí Body
Břenková Andělka HERBY SERVIS 00:06:02 2 186
Frydrychová Karolínka TJ Škoda Auto MB 00:07:53 6 102
Grégrová Markéta 00:07:22 4 144
Hašková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 00:08:25 7 81
Kyselová Aneta IVAR CS Author Team 00:06:24 3 165
Petrof Johana BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 00:07:31 5 123
Schafërová Magdaléna BEKO Bike Racing Team 00:05:23 1 207
Závodník Team Čas Pořadí Body
Břenek Hynek HERBY SERVIS 00:07:37 10 28
Dočekal Jakub 00:07:59 11 7
Gorog Štěpán Ivar-CS Author Team 00:06:42 6 112
Hanuš František POCTA 00:04:52 1 217
Chloupek Jan 00:10:27 17 1
Jelínek Ondřej Dukla Liberec 00:07:04 8 70
Jungwirth Štěpán Dukla Liberec 00:04:57 2 196
Königsmark Honzík CYKLOKROS MILOVICE 00:06:59 7 91
Kučera Radim BEKO Bike Racing Team 00:06:02 5 133
Kvapil David ABT Rohozec 00:08:54 15 3
Kvapil Matyáš ABT Rohozec 00:08:51 14 4
Maděra Jakub 00:09:00 16 2
Moulis Ondřej IVAR CS - AUTHOR TEAM 00:05:40 4 154
Pytloun Arnošt CYKLOFIT 00:08:07 12 6
Stránský Ondřej STPA 00:07:05 9 49
Vašíček Denis ADASTRA Sokol Veltěž 00:05:33 3 175
Vilém Štěpán 00:08:25 13 5
Závodník Team Čas Pořadí Body
Cebulová Klára Bitters Superior Cyklofit Team 00:11:50 8 66
Čapková Claudie IVAR CS Author Team 00:12:04 9 45
Dlouhá Aneta IVAR CS - AUTHOR TEAM 00:10:20 1 213
Kluchová Anežka MAGIC BIKE team 00:10:44 3 171
Königsmarková Alena CYKLOKROS MILOVICE 00:15:55 13 1
Rajnochová Barbora IVAR CS Author Team 00:10:59 5 129
Sedláčková Veronika IVAR CS Author Team 00:14:52 11 3
Šlamborová Lucie PAKLISPORT Jablonné 00:14:30 10 24
Václavů Martina Ivar CS Author Team 00:11:37 7 87
Viková Hanka Dukla Praha 00:10:24 2 192
Volejníková Natalie BEKO Bike Racing Team 00:10:56 4 150
Volejníková Nikola BEKO Bike Racing Team 00:11:36 6 108
Vyhnisová Viktorie IVAR CS - AUTHOR TEAM 00:14:56 12 2
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažant Kryštof Cyklo Benda team 00:09:49 2 191
Hájek Tomáš IVAR CS AUTHOR TEAM 00:10:54 6 107
Havelka Matěj Ivar CS Author Team 00:11:07 9 44
Hošek Adam ADASTRA Sokol Veltěž 00:10:16 4 149
Hošek Jaroslav ADASTRA Sokol Veltěž 00:15:12 11 2
Jungwirth František DUKLA Liberec 00:10:58 8 65
Kniha Petr KC KOOPERATIVA 00:09:49 3 170
Kolakovský Michael Rock Machine - Cyklomax 00:16:38 12 1
Kratochvíl Václav Cyklo Benda team 00:10:48 5 128
Meier Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 00:10:55 7 86
Melichar Josef Ivar-CS Author Team 00:11:09 10 23
Smejkal Adam IVAR CS 00:09:45 1 212
Závodník Team Čas Pořadí Body
Dlasková Vanda Lawi Author Team 00:15:41 2 184
Kyselová Adéla IVAR CS AUTHOR TEAM 00:14:52 1 205
Peterková Eliška MTB SPARTAK VRCHLABÍ 00:17:55 4 142
Racková Nikola 00:20:28 5 121
Teršl Anna 00:16:14 3 163
Závodník Team Čas Pořadí Body
Dovolil Josef BIKE TEAM Jilemnice 00:18:55 9 42
Franc Marek Cyklo Benda team 00:15:30 4 147
Hellmich Jonáš KC Kooperativa Jablonec 00:14:55 3 168
Hroch Vítek BEKO Bike Racing Team 00:15:51 6 105
Chloupek Josef IVAR CS - AUTHOR TEAM 00:18:12 7 84
Ježek Václav 00:13:35 1 210
Kašpar Matěj BeManiax DDM Větrník 00:15:46 5 126
Šulc Adam Superior Cyklofit Cycling Team 00:18:54 8 63
Vik Matěj Bikeclinic Junior Team 00:13:43 2 189
Zikeš Otto BEKO Bike Racing Team 00:20:09 10 21
Závodník Team Čas Pořadí Body
Knihová Kateřina KC KOOPERATIVA 00:15:23 1 201
Závodník Team Čas Pořadí Body
Doležal Tomáš IVAR CS AUTHOR TEAM 00:12:12 2 184
Hubečka Tomáš BeManiax DDM Větrník 00:17:00 5 121
Kotek Radim BeManiax DDM Větrník 00:16:58 4 142
Skrbek Jan BeManiax DDM Větrník 00:12:14 3 163
Veverka Václav KC Kooperativa 00:12:10 1 205
Závodník Team Čas Pořadí Body
Adolph Marek 00:00:32 8 68
Adolph Petr 00:00:44 12 4
Bendová Tereza Cyklo Benda team 00:00:51 14 2
Bulvasová Izabela 00:00:27 4 152
Čižinská Mia MAD World Racing 00:00:24 2 194
Gamba Kryštof Superior Cyklofit Cycling Team 00:00:50 13 3
Grégr Vojtěch 00:00:37 11 5
Jelínek Bruno Dukla Liberec 00:00:57 15 1
Lhotáková Sofie MTB ČESANA ROHOZEC 00:00:32 9 47
Mrklas Štěpán MIHOKORÁDLO 00:00:28 5 131
Procházková Kateřina SUPERIOR CYKLOFIT CY 00:00:29 6 110
Pšenička Jan 00:00:30 7 89
Sedláčková Michaela IVAR CS Author Team 00:00:35 10 26
Semerád Marek SRAM MITAS TREK team 00:00:23 1 215
Vašíček Robin Moto bike team 00:00:25 3 173

2018

ELEVEN Dětský MTB cup 2018

2017

ELEVEN Dětský MTB cup 2017

2016

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2015

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2014

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2013

Dětský MTB CUP Libereckého kraje - průběžné výsledky