Přihlásit
Osečná - 16.04.2017
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bendová Tereza TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:01:16 3 83
Famfulíková Elena BAKAKO Nová Paka 0:02:54 5 61
Lhotáková Sofie Rohozec Amulet Team 0:00:53 1 105
Paulusová Klára Bakako Nová Paka 0:01:01 2 94
Procházková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:01:51 4 72
Závodník Team Čas Pořadí Body
Adolph Marek 0:01:13 4 72
Adolph Petr 0:02:38 5 61
Čižinský Filip Krnsko 0:01:03 2 94
Jelínek Bruno BEKO Bike Race Team 0:01:13 3 83
Pšenička Jan Dlouhý Most 0:00:57 1 105
Závodník Team Čas Pořadí Body
Berková Leontýnka 0:02:35 3 88
Čižinská Mia 0:03:39 7 44
Knoblochová Kristýna IVAR CS AUTHOR TEAM 0:03:01 4 77
Kostková Eliška SPORT KIDS LB 0:03:49 8 33
Kostková Veronika SPORT KIDS 0:04:28 9 22
Lhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team 0:02:10 1 110
Procházková Martina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:02:15 2 99
Ptačovská Adélka Cycology North Bike Club 0:03:31 6 55
Pytlounová Magdaléna Superior Cyklofit cyling Team 0:03:26 5 66
Sedláčková Michaela IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:04:47 10 11
Závodník Team Čas Pořadí Body
Abrt Sebastián 0:03:11 20 4
Beneš Adam Cycology North Bike Club 0:02:13 4 90
Cakl Štěpán 0:02:37 11 13
Čižinský David Krnsko 0:02:20 5 79
Dumek Ondřej BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:02:52 15 9
Gamba Filip BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:02:07 3 101
Havel Matěj BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:02:59 18 6
Hergesell Lukáš SPORT KIDS 0:03:23 23 1
Holec Daniel BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:02:25 6 68
Juroška Denis Mladá Boleslav 0:03:16 22 2
Kodeš Daniel 0:02:48 14 10
Kulman Jakub 0:02:52 16 8
Lodr Oliver TJ AUTO ŠKODA 0:01:56 2 112
Moulis Lukáš Ivar CS Author Team 0:02:30 9 35
Pelouch Filip 0:03:08 19 5
Petrák Tobias Pocta Bike Gallery 0:02:28 8 46
Pražák Jáchym TJ Delfín Jablonec 0:02:46 13 11
Říha Matyáš SPORT KIDS 0:02:32 10 24
Semerad Marek SRAM MITAS TREK team 0:01:52 1 123
Slabion Dominik MAGIC BIKE TEAM 0:02:55 17 7
Valeš Čeněk Turnov 0:02:39 12 12
Vašíček Robin ADASTRA Sokol Veltěž 0:02:26 7 57
Zelený Jakub Bitters Superior Cyklolive Team 0:03:11 21 3
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažantová Anežka TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:03:11 3 90
Bohánská Vanesa Rohozec Amulet Team 0:03:25 7 46
Čižinská Emma IVAR 0:03:23 6 57
Frydrychová Karolína TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:03:03 2 101
Hašková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:03:32 10 13
Holcová Natálie Superior Cyklofit 0:03:49 12 1
Kleinová Adriana 0:03:43 11 2
Kolářová Babeta TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:02:39 1 112
Kussmannová Nelly Bicykl Team Ústí nad Labem 0:03:14 4 79
Pokorná Adélka 0:03:29 8 35
Valešová Alžběta Turnov 0:03:30 9 24
Zelená Lucie Bitters Superior Cyklolive Team 0:03:17 5 68
Závodník Team Čas Pořadí Body
Berka Tadeáš Cycology North Bike Club 0:03:38 18 7
Břenek Hynek HERBY SERVIS 0:03:35 17 8
Bursa Marek LIBEREC 0:04:10 24 1
Fara Jan Ivar Author Team 0:03:39 19 6
Gerö Tomáš SPORT KIDS 0:03:48 21 4
Hájek Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:03:18 10 25
Jelínek Ondřej BEKO Bike Race Team 0:03:43 20 5
John Eduard IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:03:34 16 9
Kameník Dominik ADASTRA Sokol Veltěž 0:03:09 3 102
Knobloch Adam IVAR CS AUTHOR TEAM 0:03:12 6 69
Kučera Radim BEKO Bike Race Team 0:03:16 8 47
Kudrna Tomáš Cycology North Bike Club 0:03:19 11 14
Kulman Matyáš 0:03:30 15 10
Meier Václav IVAR CS AUTHOR TEAM 0:02:45 1 124
Moulis Ondřej IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:03:03 2 113
Penz Adam Osečná 0:03:27 14 11
Ptačovský Ladislav BIKE and SKI team 0:03:20 12 13
Pytloun Arnošt CYKLOFIT 0:03:15 7 58
Rajnoch Marek IVAR CS Author Team 0:03:11 5 80
Roušar Filip 0:03:09 4 91
Rydval Adam 0:03:22 13 12
Šlambor Martin WPC Sport Team 0:03:52 23 2
Třeska Lukáš Cycology North Bike Club 0:03:49 22 3
Votýpka Šěpán OK BOR 0:03:17 9 36
Závodník Team Čas Pořadí Body
Břenková Andělka HERBY SERVIS 0:09:44 5 71
Burgermeisterová Lucie TJ Sokol Plany Cyklo Benda 0:10:42 8 38
Čapková Claudie IVAR CS Author Team 0:09:47 6 60
Černíková Laura SUN SKI Šp. Mlýn 0:11:09 11 5
Dlouhá Aneta IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:08:30 2 104
Kyselová Aneta IVAR CS 0:11:05 10 16
Penzová Julie 0:13:25 15 1
Petrof Johana BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:12:11 13 3
Rajnochová Barbora IVAR CS AUTHOR TEAM 0:08:33 3 93
Sedláčková Veronika IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:10:54 9 27
Šlamborová Lucie WPC Sport Team 0:10:36 7 49
Špicarová Karolína Cyklo Špicar 0:08:11 1 115
Václavů Martina IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:08:54 4 82
Vítková Karolína 0:12:16 14 2
Vyhnisová Viktorie Ivar CS Author Team 0:11:22 12 4
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažant Kryštof TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:08:41 1 126
Beran Martin IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:14:03 25 2
Bredler Jonáš Kooperativa 0:10:16 16 11
Děták Mikuláš Adastra Cycling Team 0:09:42 9 38
Gorog Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:11:42 19 8
Hájek Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:09:47 12 15
Hanuš František POCTA 0:08:42 2 115
Havelka Matěj IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:10:04 14 13
Hendrich Daniel Maximus Expres CZ - Scott Team Kolín 0:09:22 5 82
Hergesell Ondřej Sportkids 0:11:57 20 7
Hofman Eliáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:09:27 6 71
Horák Adam BEKO BIKE RACING TEAM 0:09:47 13 14
Horák Martin BEKO BIKE RACING TEAM 0:09:31 7 60
Hrachovina Matěj 0:14:33 26 1
Chvojka Filip GHOST TEAM 0:10:10 15 12
John Antonín IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:11:01 18 9
Jungwirth Štěpán DUKLA Liberec 0:09:13 4 93
Kolakovský Michael Rock Machine - Cyklomax 0:12:11 22 5
Kroupa Ondřej Nová Ves n. N. 0:12:43 23 4
Loukotka Patrik SAC Bělá pod Bezdězem 0:12:03 21 6
Malínský Štěpán Bike Team Jilemnice 0:09:45 11 16
Meier Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:09:07 3 104
Paulus František Bakako Nová Paka 0:09:40 8 49
Pilous Štěpán IVAR.cs author team 0:13:18 24 3
Vašíček Denis ADASTRA Sokol Veltěž 0:09:44 10 27
Voborník Filip IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:10:37 17 10
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beranová Jana IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:15:11 7 46
Bezstarosti Nicol BAKAKO Nová Paka 0:15:38 8 35
Cebulová Klára Bitters Superior Cyklofit Team 0:13:18 4 79
Gerö Karolína SPORT KIDS 0:19:38 11 2
Ješetová Karolína 0:20:00 12 1
Kareisová Jana 0:12:47 1 112
Kluchová Anežka MAGIC BIKE team 0:12:56 2 101
Kovářová Jana HERBY Servis 0:16:59 10 13
Vaškovská Michalka ČKL Harrachov 0:14:17 5 68
Volejníková Natalie BEKO BIKE RACING TEAM 0:13:14 3 90
Volejníková Nikola BEKO BIKE RACING TEAM 0:14:43 6 57
Vopršalová Kateřina BAKAKO Nová Paka 0:16:28 9 24
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bajer Jan BAKAKO Nová Paka 0:11:55 2 102
Břenek Jan HERBY Servis 0:13:49 9 25
Čermák Jan KC Kooperativa 0:12:05 3 91
Dvořáček Tobias Bycikl Kříž Ústí nad L. 0:13:09 7 47
Dvořák Matěj BeManiax DDM Větrník 0:13:11 8 36
Jungwirth František DUKLA Liberec 0:12:47 4 80
Kniha Petr Expres CZ Tufo Team Kolín 0:11:52 1 113
Kratochvíl Václav TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:13:01 6 58
Pohořalý Jakub BIKE TEAM Jilemnice 0:12:52 5 69
Polák Matyáš KC Kooperativa Jablonec 0:14:11 10 14
Posledník Matouš BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:15:00 12 2
Soukup Vojta 0:14:15 11 3
Zikeš Otto BEKO Bike Racing Team 0:16:26 13 1
Závodník Team Čas Pořadí Body
Blechová Lucie IVAR - CS AUTHOR team 0:13:59 3 84
Hendrichová Pavla Expres CZ-Scott Team 0:11:53 2 95
Knihová Kateřina KC KOOPERATIVA 0:11:52 1 106
Podlipná Barbora Bakako Nová Paka 0:15:58 5 62
Staňková Aneta Bakako Nová Paka 0:14:59 4 73
Špičková Adéla BIKE3000 Junior team 0:17:55 6 51
Závodník Team Čas Pořadí Body
Franc Marek Cyklo Benda team 0:12:46 2 95
Hroch Vítek BEKO Bike Racing Team 0:12:51 3 84
Kubišta Martin BAKAKO Nová Paka 0:11:49 1 106
Syřiště Ondřej 0:13:07 5 62
Vopršal Jaroslav BAKAKO Nová Paka 0:13:02 4 73
Zeman Radim Bike & Ski Bakajda 0:13:08 6 51
Závodník Team Čas Pořadí Body
Adolph Marek 0:00:53 4 83
Adolph Petr 0:00:50 1 116
Dumek Václav Bitters Superior Cyklofit team 0:01:17 7 50
Gamba Kryštof BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:01:13 6 61
Hertl Sophia Elizabeth POCTA 0:01:36 12 5
Klein Adam 0:02:12 14 3
Ludvíková Rozálie Dřevoplast 0:01:53 13 4
Mrklas Štěpán MIHOKORÁDLO 0:00:52 2 105
Pelouch Adam 0:03:00 16 1
Penz Antonín Osečná 0:00:52 3 94
Procházková Kateřina SUPERIOR CYKLOFIT CY 0:01:00 5 72
Samek Ondřej 0:01:22 8 39
Šlosarová Vanessa SKI TEAM LIBEREC 0:01:24 10 17
Urban Jakub 0:02:48 15 2
Urban Tomáš 0:01:24 9 28
Vaškovský Tomáš ČKL Harrachov 0:01:29 11 6

2020

AMULET CYCOLOGY Dětský MTB cup 2020 Libereckého kraje

2019

AMULET CYCOLOGY Dětský MTB cup 2019 Libereckého kraje

2018

ELEVEN Dětský MTB cup 2018

2017

ELEVEN Dětský MTB cup 2017

2016

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2015

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2014

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2013

Dětský MTB CUP Libereckého kraje - průběžné výsledky