Přihlásit
Držkov ( u Železného Brodu ) - 01.05.2017
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bendová Tereza TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:00:00 3 83
Cicníkoví Magdalena 0:00:00 4 72
Famfulíková Elena BAKAKO Nová Paka 0:00:00 2 94
Lhotáková Sofie Rohozec Amulet Team 0:00:00 1 105
Paulusová Klára Bakako Nová Paka 0:00:00 5 61
Závodník Team Čas Pořadí Body
Břeň Adam Sportkids 0:00:00 4 72
Čižinský Filip Krnsko 0:00:00 1 105
Jelínek Bruno BEKO Bike Race Team 0:00:00 3 83
Pelc Šimon 0:00:00 5 61
Pšenička Jan Dlouhý Most 0:00:00 2 94
Závodník Team Čas Pořadí Body
Berková Leontýnka 0:00:00 5 68
Havelková Bára CYKLO Modlibov 0:00:00 8 35
Knoblochová Kristýna IVAR CS AUTHOR TEAM 0:00:00 6 57
Ledecká Viktorie 0:00:00 7 46
Lhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team 0:00:00 1 112
Procházková Martina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:00:00 2 101
Ptačovská Adélka Cycology North Bike Club 0:00:00 10 13
Pytlounová Magdaléna Superior Cyklofit cyling Team 0:00:00 4 79
Sedláčková Michaela IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:00:00 12 1
Supernatová Eliška 0:00:00 9 24
Švitorková Kristýna 0:00:00 11 2
Vernerová Alena Ivar CS Author Team 0:00:00 3 90
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beneš Adam Cycology North Bike Club 0:00:00 6 70
Bondy Štěpán Cycology North Bike Club 0:00:00 10 26
Černý Filip CYKLO Modlibov 0:00:00 16 10
Čižinský David Krnsko 0:00:00 5 81
Dobrý Josef Zásada 0:00:00 25 1
Gamba Filip BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:00:00 3 103
Havel Matěj BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:00:00 22 4
Hergesell Lukáš SPORT KIDS 0:00:00 21 5
Holec Daniel BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:00:00 19 7
Housa Daniel SPORT KIDS 0:00:00 24 2
Lodr Oliver TJ AUTO ŠKODA 0:00:00 2 114
Moulis Lukáš Ivar CS Author Team 0:00:00 8 48
Petrák Tobias Pocta Bike Gallery 0:00:00 14 12
Pňovský Sebastian 0:00:00 4 92
Polák Štěpán KC Kooperativa Jablonec 0:00:00 23 3
Pražák Jáchym TJ Delfín Jablonec 0:00:00 13 13
Říha Matyáš SPORT KIDS 0:00:00 11 15
Semerad Marek SRAM MITAS TREK team 0:00:00 1 125
Souček Jakub BICYKL Kříž Ústí/L. 0:00:00 9 37
Tomeš Roman Cycology North Bike Club 0:00:00 12 14
Tvrdík Vojtěch Semily 0:00:00 17 9
Vašíček Robin ADASTRA Sokol Veltěž 0:00:00 7 59
Večerník Radim SDH Držkov 0:00:00 15 11
Večeřík Adam Držkov 0:00:00 18 8
Zelený Jakub Bitters Superior Cyklolive Team 0:00:00 20 6
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažantová Anežka TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:00:00 7 47
Famfulíková Barbora BAKAKO Nová Paka 0:00:00 12 2
Frydrychová Karolína TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:00:00 3 91
Hašková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:00:00 5 69
Jareisová Natálie Bratříkov 0:00:00 13 1
Kolářová Babeta TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:00:00 1 113
Kussmannová Nelly Bicykl Team Ústí nad Labem 0:00:00 4 80
Pokorná Adélka 0:00:00 6 58
Rezlerová Nikola JKL Desná 0:00:00 9 25
Šurík Kateřina SPK Liberec 0:00:00 8 36
Švitorková Dominika 0:00:00 11 3
Tvrdíková Veronika Semily 0:00:00 10 14
Zelená Lucie Bitters Superior Cyklolive Team 0:00:00 2 102
Závodník Team Čas Pořadí Body
Berka Tadeáš Cycology North Bike Club 0:00:00 19 8
Břenek Hynek HERBY SERVIS 0:00:00 13 14
Cichák Mikuláš Cycology North Bike Club 0:00:00 16 11
Cyprián Ondra 0:00:00 26 1
Foltýn Otakar Jílové u Držkova 0:00:00 15 12
Hájek Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:00:00 5 82
Havelka Ondřej CYKLO Modlibov 0:00:00 25 2
Jelínek Ondřej BEKO Bike Race Team 0:00:00 10 27
John Eduard IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:00:00 6 71
Knobloch Adam IVAR CS AUTHOR TEAM 0:00:00 9 38
Königsmark Jan CYKLOKROS MILOVICE 0:00:00 7 60
Kubín Jan TJ Tanvald 0:00:00 14 13
Kudrna Tomáš Cycology North Bike Club 0:00:00 20 7
Matáč Mikuláš Jablonec 0:00:00 11 16
Meier Václav IVAR CS AUTHOR TEAM 0:00:00 1 126
Mládek David SOKOL Radčice 0:00:00 8 49
Moulis Ondřej IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:00:00 2 115
Ptačovský Ladislav BIKE and SKI team 0:00:00 22 5
Pytloun Arnošt CYKLOFIT 0:00:00 21 6
Rajnoch Marek IVAR CS Author Team 0:00:00 3 104
Roušar Filip 0:00:00 24 3
Rydval Adam 0:00:00 23 4
Schafër Josef Beko Bike Team 0:00:00 4 93
Šlambor Martin WPC Sport Team 0:00:00 17 10
Třeska Lukáš Cycology North Bike Club 0:00:00 18 9
Votýpka Šěpán OK BOR 0:00:00 12 15
Závodník Team Čas Pořadí Body
Břenková Andělka HERBY SERVIS 0:00:00 6 60
Burgermeisterová Lucie TJ Sokol Plany Cyklo Benda 0:00:00 7 49
Čapková Claudie IVAR CS Author Team 0:00:00 5 71
Černíková Laura SUN SKI Šp. Mlýn 0:00:00 12 4
Dlouhá Aneta IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:00:00 1 115
Grégrová Markéta Jablonec n/N 0:00:00 14 2
Königsmarková Alena CYKLOKROS MILOVICE 0:00:00 11 5
Nosková Marcela BAKAKO Nová Paka 0:00:00 13 3
Petrof Johana BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:00:00 15 1
Rajnochová Barbora IVAR CS AUTHOR TEAM 0:00:00 2 104
Stehlíková Tereza Bicykl team Ústí n. O. 0:00:00 8 38
Šlamborová Lucie WPC Sport Team 0:00:00 9 27
Špicarová Karolína Cyklo Špicar 0:00:00 3 93
Václavů Martina IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:00:00 4 82
Vyhnisová Viktorie Ivar CS Author Team 0:00:00 10 16
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažant Kryštof TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:00:00 1 122
Beran Martin IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:00:00 21 2
Bredler Jonáš Kooperativa 0:00:00 15 8
Hájek Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:00:00 3 100
Havelka Matěj IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:00:00 9 34
Hendrich Daniel Maximus Expres CZ - Scott Team Kolín 0:00:00 10 23
Hergesell Ondřej Sportkids 0:00:00 18 5
Hofman Eliáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:00:00 4 89
Horák Adam BEKO BIKE RACING TEAM 0:00:00 8 45
Horák Martin BEKO BIKE RACING TEAM 0:00:00 5 78
John Antonín IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:00:00 16 7
Jungwirth Štěpán DUKLA Liberec 0:00:00 7 56
Kubín Ota TJ Tanvald 0:00:00 17 6
Malínský Štěpán Bike Team Jilemnice 0:00:00 14 9
Meier Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:00:00 6 67
Nechutný Filip XC - Malá Skála 0:00:00 19 4
Paulus František Bakako Nová Paka 0:00:00 13 10
Pilous Štěpán IVAR.cs author team 0:00:00 22 1
Půbal Matouš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:00:00 11 12
Vašíček Denis ADASTRA Sokol Veltěž 0:00:00 2 111
Voborník Filip IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:00:00 12 11
Žitný Adam Mitas Swam trek 0:00:00 20 3
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beranová Jana IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:00:00 6 53
Bezstarosti Nicol BAKAKO Nová Paka 0:00:00 7 42
Cebulová Klára Bitters Superior Cyklofit Team 0:00:00 4 75
Dušková Kateřina TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda 0:00:00 1 108
Kluchová Anežka MAGIC BIKE team 0:00:00 2 97
Rozsypalová Adéla IVAR CS Author Team 0:00:00 3 86
Vaškovská Michalka ČKL Harrachov 0:00:00 5 64
Vopršalová Kateřina BAKAKO Nová Paka 0:00:00 8 31
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bajer Jan BAKAKO Nová Paka 0:00:00 6 62
Dovolil Josef Bike Team Jilemnice 0:00:00 16 2
Dvořák Matěj BeManiax DDM Větrník 0:00:00 15 3
Hellmich Jonáš KC Kooperativa Jablonec 0:00:00 3 95
Ježek Václav IVAR - CS AUTHOR TEAM 0:00:00 1 117
Jungwirth František DUKLA Liberec 0:00:00 11 7
Kniha Petr Expres CZ Tufo Team Kolín 0:00:00 4 84
Kratochvíl Václav TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:00:00 7 51
Kuba Jakub BikeClinikTeam 0:00:00 2 106
Nosek František BAKAKO Nová Paka 0:00:00 10 18
Pohořalý Jakub BIKE TEAM Jilemnice 0:00:00 9 29
Polák Matyáš KC Kooperativa Jablonec 0:00:00 12 6
Posledník Matouš BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:00:00 13 5
Soukup Vojta 0:00:00 8 40
Šurík Jakub AGENCY Transport 0:00:00 5 73
Tomeš Vítek 0:00:00 17 1
Zikeš Otto BEKO Bike Racing Team 0:00:00 14 4
Závodník Team Čas Pořadí Body
Hendrichová Pavla Expres CZ-Scott Team 0:00:00 4 73
Knihová Kateřina KC KOOPERATIVA 0:00:00 3 84
Kolářová Justýna Dukla Praha 0:00:00 1 106
Podlipná Barbora Bakako Nová Paka 0:00:00 6 51
Půbalová Nela TJ Škoda Auto MB 0:00:00 2 95
Staňková Aneta Bakako Nová Paka 0:00:00 5 62
Závodník Team Čas Pořadí Body
Doležal Tomáš IVAR CS AUTHOR TEAM 0:00:00 4 75
Franc Marek Cyklo Benda team 0:00:00 5 64
Kubišta Martin BAKAKO Nová Paka 0:00:00 6 53
Pávek Matyáš Kooperativa JBC 0:00:00 3 86
Rozsypal Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:00:00 1 108
Syřiště Ondřej 0:00:00 8 31
Veverka Václav KC Kooperativa 0:00:00 2 97
Zeman Radim Bike & Ski Bakajda 0:00:00 7 42
Závodník Team Čas Pořadí Body
Benda Tomáš Benátky n. Jizerou 0:00:00 20 3
Čech Ondřej SPINFIT LIBEREC 0:00:00 6 67
Černá Zuzana CYKLO Modlibov 0:00:00 19 4
Dlouhý Matyáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:00:00 10 23
Gamba Kryštof BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:00:00 5 78
Grossmanová Karolína 0:00:00 13 10
Housa Maroš Sportkids 0:00:00 22 1
Klein Adam 0:00:00 16 7
Ledecký Václav 0:00:00 15 8
Ludvíková Rozálie Dřevoplast 0:00:00 14 9
Malínský Šimon Bike Team Jilemnice 0:00:00 1 122
Mašek Lukáš Velké Hamry 0:00:00 9 34
Podlipný Forest Bakako Nová Paka 0:00:00 4 89
Procházková Kateřina SUPERIOR CYKLOFIT CY 0:00:00 2 111
Rezler Vladimír JKL Desná 0:00:00 11 12
Supernatová Katka 0:00:00 18 5
Suržin Adámek Jablonec n/N. 0:00:00 3 100
Šlosarová Vanessa SKI TEAM LIBEREC 0:00:00 7 56
Tuláčková Barbora 0:00:00 21 2
Vaškovský Tomáš ČKL Harrachov 0:00:00 8 45
Večerník Oskar SDH Držkov 0:00:00 17 6
Voláková Anička Jílové u Držkova 0:00:00 12 11

2020

AMULET CYCOLOGY Dětský MTB cup 2020 Libereckého kraje

2019

AMULET CYCOLOGY Dětský MTB cup 2019 Libereckého kraje

2018

ELEVEN Dětský MTB cup 2018

2017

ELEVEN Dětský MTB cup 2017

2016

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2015

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2014

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2013

Dětský MTB CUP Libereckého kraje - průběžné výsledky