Přihlásit
Liberec ( Ruprechtice u kapličky ) - 14.05.2017
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bendová Tereza TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:00:42 2 97
Famfulíková Elena BAKAKO Nová Paka 0:00:44 4 75
Farkasová Klára ROHOZEC AMULET 0:01:14 7 42
Kotková Gabriela 0:00:48 5 64
Kotučová Zuzana Liberec 0:01:10 6 53
Lhotáková Sofie Rohozec Amulet Team 0:00:38 1 108
Paulusová Klára Bakako Nová Paka 0:00:44 3 86
Procházková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:01:20 8 31
Závodník Team Čas Pořadí Body
Břeň Adam Sportkids 0:00:51 4 73
Čižinský Filip Krnsko 0:00:37 1 106
Jelínek Bruno BEKO Bike Race Team 0:00:42 3 84
Juris Šimon Cycology North Bike Club 0:00:59 6 51
Pelouch Adam 0:00:56 5 62
Pšenička Jan Dlouhý Most 0:00:40 2 95
Závodník Team Čas Pořadí Body
Berková Leontýnka 0:04:27 2 102
Caklová Eliška 0:06:40 9 25
Frydrychová Ele BOVELLI 0:05:38 6 58
Jehličková Anežka Spifit Liberec 0:07:07 11 3
Knoblochová Kristýna IVAR CS AUTHOR TEAM 0:04:54 4 80
Lhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team 0:03:45 1 113
Procházková Martina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:04:35 3 91
Ptačovská Adélka Cycology North Bike Club 0:07:07 12 2
Pytlounová Magdaléna Superior Cyklofit cyling Team 0:05:52 7 47
Řeháčková Sofie MTB klub Rychlá rota 0:07:03 10 14
Sádecká Magdaléna Liberec 0:05:19 5 69
Sedláčková Michaela IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:07:34 13 1
Šafránková Markéta SX soft 0:06:30 8 36
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beneš Adam Cycology North Bike Club 0:04:40 10 23
Cakl Štěpán 0:05:28 16 7
Čižinský David Krnsko 0:03:38 4 89
Delong Jakub SPORT KIDS 0:05:43 19 4
Dumek Ondřej BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:04:39 9 34
Gamba Filip BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:03:36 2 111
Havel Matěj BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:05:21 15 8
Hergesell Lukáš SPORT KIDS 0:06:32 20 3
Holec Daniel BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:04:58 11 12
Housa Daniel SPORT KIDS 0:07:21 21 2
Josel Jan Bitters Superior Cyklofit Team 0:05:39 18 5
Laky Lucca 0:07:23 22 1
Lodr Oliver TJ AUTO ŠKODA 0:03:14 1 122
Moulis Lukáš Ivar CS Author Team 0:04:35 7 56
Pelouch Filip 0:05:10 13 10
Petrák Tobias Pocta Bike Gallery 0:04:33 6 67
Semerad Marek SRAM MITAS TREK team 0:03:36 3 100
Stromský Ondřej 0:04:37 8 45
Svoboda Sebastián Bitters Superior Cyklolive Team 0:05:15 14 9
Tomeš Roman Cycology North Bike Club 0:05:33 17 6
Vašíček Robin ADASTRA Sokol Veltěž 0:03:47 5 78
Zelený Jakub Bitters Superior Cyklolive Team 0:05:04 12 11
Závodník Team Čas Pořadí Body
Austová Tereza Aktivit Bike Team 0:08:05 9 25
Bažantová Anežka TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:07:40 7 47
Dajčová Amálie Cycology North Bike Club 0:08:15 10 14
Famfulíková Barbora BAKAKO Nová Paka 0:08:51 11 3
Frydrychová Karolína TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:06:16 3 91
Hašková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:07:17 6 58
Holcová Natálie Superior Cyklofit 0:09:09 12 2
Karpetová Klaudie 0:10:32 13 1
Kolářová Babeta TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:05:37 1 113
Kussmannová Nelly Bicykl Team Ústí nad Labem 0:06:49 5 69
Pokorná Adélka 0:07:47 8 36
Tabulková Barbora 0:06:48 4 80
Zelená Lucie Bitters Superior Cyklolive Team 0:06:12 2 102
Závodník Team Čas Pořadí Body
Berka Tadeáš Cycology North Bike Club 0:08:18 24 5
Břenek Hynek HERBY SERVIS 0:07:51 22 7
Cichák Mikuláš Cycology North Bike Club 0:07:28 16 13
Hájek Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:07:14 12 17
Janů Tomáš 0:07:26 15 14
Jelínek Ondřej BEKO Bike Race Team 0:06:27 5 84
John Eduard IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:05:59 2 117
Knobloch Adam IVAR CS AUTHOR TEAM 0:06:44 7 62
Königsmark Jan CYKLOKROS MILOVICE 0:06:59 9 40
Kučera Radim BEKO Bike Race Team 0:06:39 6 73
Kudrna Tomáš Cycology North Bike Club 0:07:50 21 8
Kvapil David ABT Rohozec 0:08:29 25 4
Kvapil Matyáš ABT Rohozec 0:08:32 26 3
Meier Václav IVAR CS AUTHOR TEAM 0:05:52 1 128
Mládek David SOKOL Radčice 0:07:29 17 12
Moulis Ondřej IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:06:11 4 95
Polák Juraj Žilina 0:08:51 27 2
Ptačovský Ladislav BIKE and SKI team 0:07:59 23 6
Pytloun Arnošt CYKLOFIT 0:07:20 13 16
Roušar Filip 0:07:43 19 10
Rydval Adam 0:07:44 20 9
Schafër Josef Beko Bike Team 0:06:57 8 51
Šalanda Adam SWSL SKI CLUB LUČANY 0:06:10 3 106
Šenk Ondřej Cyklofit 0:07:23 14 15
Šlambor Martin WPC Sport Team 0:07:14 11 18
Třeska Lukáš Cycology North Bike Club 0:07:31 18 11
Votýpka Šěpán OK BOR 0:07:03 10 29
Wallek Maxmilián 0:10:54 28 1
Závodník Team Čas Pořadí Body
Břenková Andělka HERBY SERVIS 0:09:17 6 61
Burgermeisterová Lucie TJ Sokol Plany Cyklo Benda 0:09:28 8 39
Čapková Claudie IVAR CS Author Team 0:09:32 9 28
Černíková Laura SUN SKI Šp. Mlýn 0:11:03 14 3
Dlouhá Aneta IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:07:55 3 94
Königsmarková Alena CYKLOKROS MILOVICE 0:10:56 13 4
Mistrová Vanessa BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:15:17 15 2
Rajnochová Barbora IVAR CS AUTHOR TEAM 0:07:53 1 116
Sedláčková Veronika IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:09:27 7 50
Schafërová Magdaléna Beko Bike Team 0:09:37 10 17
Stehlíková Tereza Bicykl team Ústí n. O. 0:09:09 5 72
Šlamborová Lucie WPC Sport Team 0:09:46 11 6
Špicarová Karolína Cyklo Špicar 0:07:55 4 83
Tarajová Nela 0:15:49 16 1
Václavů Martina IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:07:53 2 105
Vyhnisová Viktorie Ivar CS Author Team 0:09:53 12 5
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažant Kryštof TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:07:25 1 129
Bredler Jonáš Kooperativa 0:09:10 15 15
Gorog Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:10:09 21 9
Hájek Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:07:58 5 85
Hanuš František POCTA 0:07:42 4 96
Havelka Matěj IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:08:06 7 63
Hendrich Daniel Maximus Expres CZ - Scott Team Kolín 0:08:09 8 52
Hergesell Ondřej Sportkids 0:10:24 23 7
Hofman Eliáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:07:34 2 118
Honzík Lukáš 0:10:14 22 8
Horák Adam BEKO BIKE RACING TEAM 0:08:18 10 30
Jaksch Kryštof DUKL Liberec 0:09:31 18 12
John Antonín IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:09:26 17 13
Jungwirth Štěpán DUKLA Liberec 0:08:30 12 18
Karásek Vojtěch Turnov 0:08:18 9 41
Karpeta Viktor 0:13:35 29 1
Keyř Vojta 0:12:02 28 2
Laky Fabio 0:11:52 27 3
Loukotka Patrik SAC Bělá pod Bezdězem 0:10:45 25 5
Malínský Štěpán Bike Team Jilemnice 0:09:11 16 14
Meier Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:08:02 6 74
Paulus František Bakako Nová Paka 0:08:52 14 16
Stromský Vít 0:09:37 19 11
Tabulka Štěpán 0:08:30 11 19
Uxa Jan 0:10:25 24 6
Vašíček Denis ADASTRA Sokol Veltěž 0:07:36 3 107
Velecký Saša DUKLA Praha 0:11:41 26 4
Voborník Filip IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:08:31 13 17
Žitný Adam Mitas Swam trek 0:09:54 20 10
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beranová Jana IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:13:28 2 95
Cebulová Klára Bitters Superior Cyklofit Team 0:13:34 3 84
Honzíková Karolína 0:16:37 5 62
Keyřová Barbora 0:18:25 6 51
Kluchová Anežka MAGIC BIKE team 0:12:12 1 106
Racková Nikola 0:14:22 4 73
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bajer Jan BAKAKO Nová Paka 0:11:46 4 82
Břenek Jan HERBY Servis 0:13:05 8 38
Dubeš Adam SSC Žel. Brod 0:14:26 15 1
Dvořák Matěj BeManiax DDM Větrník 0:12:46 6 60
Hellmich Jonáš KC Kooperativa Jablonec 0:10:41 1 115
Jungwirth František DUKLA Liberec 0:13:19 10 16
Kniha Petr Expres CZ Tufo Team Kolín 0:11:26 2 104
Kratochvíl Václav TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:12:50 7 49
Pohořalý Jakub BIKE TEAM Jilemnice 0:12:27 5 71
Polák Matyáš KC Kooperativa Jablonec 0:13:16 9 27
Posledník Matouš BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:13:20 11 5
Soukup Vojta 0:13:31 12 4
Šulc Adam BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:13:36 13 3
Šurík Jakub AGENCY Transport 0:11:32 3 93
Zikeš Otto BEKO Bike Racing Team 0:13:36 14 2
Závodník Team Čas Pořadí Body
Blechová Lucie IVAR - CS AUTHOR team 0:16:58 4 72
Hendrichová Pavla Expres CZ-Scott Team 0:15:38 2 94
Knihová Kateřina KC KOOPERATIVA 0:15:42 3 83
Kolářová Justýna Dukla Praha 0:15:07 1 105
Podlipná Barbora Bakako Nová Paka 0:15:25 5 61
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bělka Lukáš Aktivit Bike team 0:15:35 3 84
Franc Marek Cyklo Benda team 0:15:05 1 106
Galáč Matěj 0:17:48 6 51
Kubišta Martin BAKAKO Nová Paka 0:15:18 2 95
Syřiště Ondřej 0:16:28 4 73
Zeman Radim Bike & Ski Bakajda 0:16:45 5 62
Závodník Team Čas Pořadí Body
Čech Ondřej SPINFIT LIBEREC 0:02:43 19 2
Delong Tomáš SPORT KIDS 0:01:21 13 8
Dlouhý Matyáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:00:53 3 98
Doležalová Nahtaly 0:01:19 12 9
Dumek Václav Bitters Superior Cyklofit team 0:01:18 10 21
Farkasová Klára ROHOZEC AMULET 0:00:57 5 76
Gamba Kryštof BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:01:03 7 54
Housa Maroš Sportkids 0:02:57 20 1
Juris Šimon SUPERIOR CYKLOFIT 0:01:02 6 65
Ludvíková Rozálie Dřevoplast 0:01:49 16 5
Maděrová Tereza 0:02:20 18 3
Mládek Denis DM Racing 0:01:07 9 32
Mrklas Mikuláš MIHOKORADLO 0:02:17 17 4
Mrklas Štěpán MIHOKORÁDLO 0:00:53 2 109
Pelouch Adam 0:00:55 4 87
Procházková Kateřina SUPERIOR CYKLOFIT CY 0:00:52 1 120
Samek Ondřej 0:01:06 8 43
Svobodová Kristýna BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:01:40 15 6
Šenk Daniel Cyklofit 0:01:19 11 10
Šlosarová Vanessa SKI TEAM LIBEREC 0:01:23 14 7

2020

AMULET CYCOLOGY Dětský MTB cup 2020 Libereckého kraje

2019

AMULET CYCOLOGY Dětský MTB cup 2019 Libereckého kraje

2018

ELEVEN Dětský MTB cup 2018

2017

ELEVEN Dětský MTB cup 2017

2016

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2015

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2014

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2013

Dětský MTB CUP Libereckého kraje - průběžné výsledky