Přihlásit
Malevil ( u Jablonného v Podještědí ) - 11.06.2017
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bendová Tereza Sport Benda 0:01:15 4 78
Cicníkoví Magdalena 0:01:26 6 56
Famfulíková Elena BAKAKO Nová Paka 0:02:40 11 1
Kotučová Gabriela Liberec 0:01:14 3 89
Kotučová Zuzana Liberec 0:01:40 7 45
Lhotáková Sofie Rohozec Amulet Team 0:01:05 1 111
Paulusová Klára Bakako Nová Paka 0:01:07 2 100
Pískačová Thea MB 0:01:55 9 23
Procházková Kateřina ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM 0:01:54 8 34
Šlehoferová Sofie Hrádek n. N. 0:01:56 10 12
Vlková Vanessa MS Bike Academy 0:01:25 5 67
Závodník Team Čas Pořadí Body
Čižinský Filip Krnsko 0:01:11 2 94
Dulanský Filip Herby servis 0:01:20 4 72
Jelínek Bruno BEKO Bike Race Team 0:01:19 3 83
Pelouch Adam 0:01:49 5 61
Pšenička Jan Dlouhý Most 0:01:08 1 105
Závodník Team Čas Pořadí Body
Berková Leontýnka 0:03:12 4 77
Holingerová Johanka SKI Klub Telnice 0:03:24 5 66
Knoblochová Kristýna Brilon Racing Team MB 0:03:30 7 44
Kolarzová Johanka IVARCS AUTHOR TEAM 0:03:27 6 55
Lhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team 0:02:39 1 110
Machová Zuzana Hočo Počo 0:05:33 10 11
Procházková Martina ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM 0:03:05 3 88
Pytlounová Magdaléna Superior Cyklofit cyling Team 0:02:58 2 99
Sádecká Magdaléna Liberec 0:03:45 9 22
Šafránková Markéta SxSoft 0:03:34 8 33
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beneš Adam CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:03:03 13 15
Bondy Štěpán CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:02:54 7 61
Čižinský David Krnsko 0:02:52 6 72
Delong Jakub SPORT KIDS 0:03:25 19 9
Gamba Filip BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:02:24 3 105
Havel Matěj BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:03:22 18 10
Havránek Jan 0:04:08 25 3
Hergesell Lukáš SPORT KIDS 0:03:31 22 6
Holec Daniel BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:02:59 11 17
Housa Daniel SPORT KIDS 0:04:20 26 2
Josel Jan Bitters Superior Cyklofit Team 0:04:22 27 1
Lodr Oliver TJ AUTO ŠKODA 0:02:21 2 116
Michal Jakub IVT tepelná čerpadla 0:03:20 16 12
Moulis Lukáš Brilon Racing Team MB 0:03:04 14 14
Pelouch Filip 0:03:29 20 8
Petrák Tobias Pocta Bike Gallery 0:02:49 5 83
Provazník Jakub SDH Maršovice 0:03:43 23 5
Říha Matyáš SPORT KIDS 0:03:30 21 7
Semerad Marek SRAM MITAS TREK team 0:02:20 1 127
Slabion Dominik MAGIC BIKE TEAM 0:03:03 12 16
Staněk Tomáš 0:03:47 24 4
Stromský Ondřej 0:02:58 10 28
Tomeček Matěj GS Cyklo Team Jistebnice 0:03:22 17 11
Tomeš Roman CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:03:18 15 13
Vašíček Robin ADASTRA Sokol Veltěž 0:02:56 8 50
Vlk David MS Bike Academy 0:02:27 4 94
Zelený Jakub Bitters Superior Cyklolive Team 0:02:57 9 39
Závodník Team Čas Pořadí Body
Austová Tereza AKTIVIT Nový Bor 0:04:24 7 46
Bažantová Anežka TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:03:55 3 90
Bohánská Vanesa Rohozec Amulet Team 0:03:57 4 79
Famfulíková Barbora BAKAKO Nová Paka 0:04:26 8 35
Frydrychová Karolína TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:05:55 12 1
Hašková Kateřina CykloLIVE 0:03:52 2 101
Holcová Natálie Superior Cyklofit 0:05:07 9 24
Kussmannová Nelly Bicykl Team Ústí nad Labem 0:03:59 6 57
Nováková Viktorie Triclub ČL 0:05:30 11 2
Pokorná Adélka 0:03:58 5 68
Röslerová Sofie SPORT KIDS 0:05:10 10 13
Zelená Lucie Bitters Superior Cyklolive Team 0:03:42 1 112
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bredler Eliáš - 0:05:45 28 2
Břenek Hynek HERBY SERVIS 0:04:13 17 13
Cichák Mikuláš CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:04:29 20 10
Fara Jan Ivar Author Team 0:04:07 14 16
H. Hugo Junior Bikeranch team 0:03:49 7 63
Hájek Štěpán Brilon Racing Team MB 0:04:02 11 19
Hoffmann Šimon MOVS SMRZOVKA 0:04:41 24 6
Jelínek Ondřej BEKO Bike Race Team 0:03:44 6 74
John Eduard IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:03:33 5 85
Knobloch Adam Brilon Racing Team MB 0:03:24 2 118
Kolarz Jakub IVAR CS AUTHOR TEAM 0:04:10 16 14
Königsmark Jan CYKLOKROS MILOVICE 0:03:58 10 30
Kučera Radim BEKO Bike Race Team 0:03:32 4 96
Kudrna Tomáš CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:04:07 15 15
Kulík František SPORT KIDS 0:05:59 29 1
Meier Václav IVAR CS AUTHOR TEAM 0:03:22 1 129
Moulis Ondřej Brilon Racing Team MB 0:03:25 3 107
Paclt Samuel 0:04:38 23 7
Pískač Matyáš MB 0:04:38 22 8
Polák Juraj Žilina 0:05:13 27 3
Pytloun Arnošt CYKLOFIT 0:04:03 12 18
Roušar Filip 0:04:43 26 4
Salaba Rosťa FBCDDM Děčín 0:04:25 19 11
Sárközi Petr Bicykl Team Ústí n. L. 0:03:53 9 41
Schafër Josef BEKO Bike Race Team 0:04:06 13 17
Šlambor Martin WPC Sport Team 0:04:43 25 5
Trousil Jakub Bicykl team Ústí nad Labem 0:04:38 21 9
Třeska Lukáš CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:04:17 18 12
Votýpka Šěpán OK BOR 0:03:49 8 52
Závodník Team Čas Pořadí Body
Břenková Andělka HERBY SERVIS 0:07:59 6 60
Burgermeisterová Lucie Cyklo Benda 0:08:22 11 5
Čapková Claudie IVAR CS Author Team 0:07:53 5 71
Černá Eliška 0:09:59 15 1
Černíková Laura SUN SKI Šp. Mlýn 0:09:29 13 3
Dlouhá Aneta IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:07:00 1 115
Königsmarková Alena CYKLOKROS MILOVICE 0:09:30 14 2
Rajnochová Barbora IVAR CS AUTHOR TEAM 0:07:08 2 104
Sedláčková Veronika IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:08:09 9 27
Schafërová Magdaléna Beko bike team 0:08:05 7 49
Stehlíková Tereza Bicykl team Ústí n. O. 0:07:10 3 93
Šlamborová Lucie WPC Sport Team 0:08:24 12 4
Špicarová Karolína Cyklo Špicar 0:08:15 10 16
Václavů Martina IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:07:11 4 82
Vyhnisová Viktorie Ivar CS Author Team 0:08:08 8 38
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažant Kryštof TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:06:48 1 131
Beran Martin IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:10:12 29 3
Berk Jakub 0:14:38 31 1
Bredler Jonáš Kooperativa 0:08:36 23 9
Děták Mikuláš Adastra Cycling Team 0:07:21 9 43
Dubec Matyáš HAVEN Extreme 0:08:18 18 14
Gorog Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:08:33 21 11
Hájek Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:07:10 4 98
Hanuš František POCTA 0:07:10 5 87
Havelka Matěj IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:07:20 8 54
Hendrich Daniel Maximus Expres CZ - Scott Team Kolín 0:07:54 11 21
Hergesell Ondřej Sportkids 0:08:36 22 10
Hoffmann Ondřej MOVS 0:08:04 15 17
Hofman Eliáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:07:21 10 32
Jaksch Kryštof DUKL Liberec 0:08:37 24 8
John Antonín IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:07:56 14 18
Jungwirth Štěpán DUKLA Liberec 0:07:17 7 65
Klausch Luis Bertsdorf SV 0:07:55 12 20
Kolakovský Michael Rock Machine - Cyklomax 0:09:42 27 5
Malínský Štěpán Bike Team Jilemnice 0:07:56 13 19
Meier Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:06:50 2 120
Michal Tomáš IVT tepelná čerpadla 0:09:25 26 6
Nechutný Filip XC - Malá Skála 0:09:12 25 7
Paulus František Bakako Nová Paka 0:07:13 6 76
Pilous Štěpán - 0:11:00 30 2
Ranš Jakub Bicykl Kříž Ústí n.L. 0:08:16 17 15
Stromský Vít 0:08:16 16 16
Šelmecí Vojtěch bigshock 0:08:19 19 13
Trojan Vojtěch Turbosnails 0:08:23 20 12
Vašíček Denis ADASTRA Sokol Veltěž 0:06:55 3 109
Voplakal Ondřej 0:09:56 28 4
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beranová Jana IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:12:12 5 62
Bezstarosti Nicol BAKAKO Nová Paka 0:13:19 6 51
Cebulová Klára Bitters Superior Cyklofit Team 0:11:28 2 95
Petschová Kristýna Vebrovyboudy.cz 0:11:57 4 73
Volejníková Natalie BEKO BIKE RACING TEAM 0:11:51 3 84
Volejníková Nikola BEKO BIKE RACING TEAM 0:11:22 1 106
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bajer Jan BAKAKO Nová Paka 0:10:25 1 113
Dvořák Matěj BeManiax DDM Větrník 0:12:30 11 3
Hošek Adam ADASTRA Sokol Veltěž 0:10:26 3 91
Hošek Jaroslav ADASTRA Sokol Veltěž 0:13:43 13 1
Jungwirth František DUKLA Liberec 0:11:15 6 58
Knejzlík Tomáš 0:11:44 8 36
Kniha Petr Expres CZ Tufo Team Kolín 0:10:25 2 102
Kratochvíl Václav TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:11:14 5 69
Pohořalý Jakub BIKE TEAM Jilemnice 0:11:10 4 80
Polák Matyáš KC Kooperativa Jablonec 0:11:41 7 47
Posledník Matouš BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:12:05 9 25
Šulc Adam BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:12:47 12 2
Zikeš Otto BEKO Bike Racing Team 0:12:17 10 14
Závodník Team Čas Pořadí Body
Hendrichová Pavla Expres CZ-Scott Team 0:15:02 2 93
Knihová Kateřina KC KOOPERATIVA 0:14:57 1 104
Podlipná Barbora Bakako Nová Paka 0:18:05 4 71
Staňková Aneta Bakako Nová Paka 0:17:02 3 82
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bělka Lukáš Aktivit Bike team 0:15:07 4 72
Franc Marek Cyklo Benda team 0:14:54 3 83
Kubišta Martin BAKAKO Nová Paka 0:14:00 2 94
Pokorný Egor Activ dour 0:13:57 1 105
Zeman Radim Bike & Ski Bakajda 0:15:44 5 61
Závodník Team Čas Pořadí Body
Burget Melissa 0:02:47 14 6
Delong Tomáš SPORT KIDS 0:02:23 13 7
Dlouhý Matyáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:01:42 3 97
Doležalová Nahtaly 0:02:11 8 42
Gamba Kryštof ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM 0:01:49 5 75
Koreček Antonín Paklisport Klub 0:01:50 6 64
Kresta Filip 0:02:21 12 8
Machová Anička Hočo Počo 0:04:17 17 3
Mrklas Štěpán MIHOKORÁDLO 0:01:40 2 108
Nováková Valentýna Czech Tallboys 0:02:20 11 9
Pelouch Adam 0:02:19 10 20
Procházková Kateřina SUPERIOR CYKLOFIT CY 0:01:29 1 119
Samek Ondřej 0:02:15 9 31
Staněk Vojta 0:05:45 19 1
Šafránková Zuzana 0:03:31 15 5
Šlosarová Vanessa SKI TEAM LIBEREC 0:01:47 4 86
Šulcová Eva 0:03:35 16 4
Tomečková Barbora GS Cyklo Team Jistebnice 0:01:54 7 53
Tučková Adéla 0:05:00 18 2

2021

AMULET CYCOLOGY Dětský MTB cup 2021 Libereckého kraje

2020

AMULET CYCOLOGY Dětský MTB cup 2020 Libereckého kraje

2019

AMULET CYCOLOGY Dětský MTB cup 2019 Libereckého kraje

2018

ELEVEN Dětský MTB cup 2018

2017

ELEVEN Dětský MTB cup 2017

2016

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2015

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2014

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2013

Dětský MTB CUP Libereckého kraje - průběžné výsledky