Přihlásit
Mladá Boleslav ( Bike park ) - 26.08.2017
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bendová Tereza Sport Benda 0:03:21 5 62
Famfulíková Elena BAKAKO Nová Paka 0:03:14 4 73
Lacinová Magdalena C K Rožaitov 0:03:33 6 51
Lhotáková Sofie Rohozec Amulet Team 0:02:26 1 106
Paulusová Klára Bakako Nová Paka 0:02:49 2 95
Procházková Kateřina ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM 0:03:07 3 84
Závodník Team Čas Pořadí Body
Čižinský Filip Krnsko 0:02:49 1 106
Dvořák Matouš CIS Systems 0:03:31 5 62
Jelínek Bruno BEKO Bike Race Team 0:03:14 3 84
Juris Šimon CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:03:30 4 73
Mrklas Štěpán Mihoko Rádlo 0:02:53 2 95
Verner Baryn Cyklo Šauer MTB 0:04:16 6 51
Závodník Team Čas Pořadí Body
Kosáčková Alice 0:05:10 5 61
Lhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team 0:03:33 1 105
Procházková Martina ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM 0:03:47 2 94
Pytlounová Magdaléna Superior Cyklofit cyling Team 0:04:18 4 72
Vitíková Nelča 0:04:05 3 83
Závodník Team Čas Pořadí Body
Aust Václav IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:04:16 9 29
Čižinský David Krnsko 0:03:31 5 73
Delong Jakub SPORT KIDS 0:04:35 16 2
Gamba Filip BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:03:19 3 95
Hojgr Radek 0:04:31 12 6
Jedlička Martin 0:04:52 17 1
Kudrna Matyáš CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:04:17 10 18
Lacina Vojtěch C K Rožaitov 0:04:32 14 4
Lodr Oliver TJ AUTO ŠKODA 0:03:00 2 106
Moulis Lukáš Brilon Racing Team MB 0:03:52 8 40
Petrák Tobias Pocta Bike Gallery 0:03:31 6 62
Semerad Marek SRAM MITAS TREK team 0:02:57 1 117
Slabion Dominik MAGIC BIKE TEAM 0:03:36 7 51
Tomeš Roman CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:04:32 13 5
Vašíček Robin ADASTRA Sokol Veltěž 0:03:24 4 84
Verner Sebastian VERNERPORC 0:04:32 15 3
Zelený Jakub Bitters Superior Cyklolive Team 0:04:19 11 7
Závodník Team Čas Pořadí Body
Austová Tereza AKTIVIT Nový Bor 0:06:28 6 56
Bažantová Anežka TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:06:26 5 67
Bohánská Vanesa Rohozec Amulet Team 0:06:57 7 45
Famfulíková Barbora BAKAKO Nová Paka 0:07:01 9 23
Frydrychová Karolína TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:05:48 2 100
Hašková Kateřina CykloLIVE 0:06:58 8 34
Hojgrová Adriana 0:07:34 10 12
Kolářová Babeta TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:05:17 1 111
Kussmannová Nelly Bicykl Team Ústí nad Labem 0:06:25 4 78
Michalová Aneta 0:09:34 11 1
Zelená Lucie Bitters Superior Cyklolive Team 0:06:23 3 89
Závodník Team Čas Pořadí Body
Cichák Mikuláš CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:06:47 13 6
Fara Jan Ivar Author Team 0:06:34 11 8
Hájek Štěpán Brilon Racing Team MB 0:06:18 8 41
Hoffmann Šimon MOVS SMRZOVKA 0:06:36 12 7
Janů Tomáš 0:06:19 9 30
Jedlička Vojta 0:07:21 18 1
Jelínek Ondřej BEKO Bike Race Team 0:05:59 5 74
John Eduard IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:06:32 10 19
Kovář Melichar 0:05:35 3 96
Kučera Radim BEKO Bike Race Team 0:06:00 6 63
Kudrna Tomáš CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:06:01 7 52
Mádlík Vojtěch BAKAKO Nová Paka 0:07:10 16 3
Meier Václav IVAR CS AUTHOR TEAM 0:05:37 4 85
Moulis Ondřej Brilon Racing Team MB 0:05:33 2 107
Pytloun Arnošt CYKLOFIT 0:07:17 17 2
Stránský Ondřej STPA 0:06:56 14 5
Třeska Lukáš CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:07:07 15 4
Vajsejtl Jan Bikeclinic junior team 0:05:24 1 118
Závodník Team Čas Pořadí Body
Burgermeisterová Lucie Cyklo Benda 0:11:32 8 33
Čapková Claudie IVAR CS Author Team 0:11:26 7 44
Černíková Laura SUN SKI Šp. Mlýn 0:12:10 10 11
Dlouhá Aneta IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:08:59 1 110
Kyselová Aneta IVAR CS 0:10:28 3 88
Rajnochová Barbora IVAR CS AUTHOR TEAM 0:09:28 2 99
Stehlíková Tereza Bicykl team Ústí n. O. 0:10:31 5 66
Stránská Adéla IVAR CS AUTHOR TEAM 0:10:29 4 77
Špicarová Karolína Cyklo Špicar 0:10:31 6 55
Vyhnisová Viktorie Ivar CS Author Team 0:12:06 9 22
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažant Kryštof TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:08:54 2 110
Beran Martin IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:13:21 18 4
Děták Mikuláš Adastra Cycling Team 0:10:21 9 33
Gorog Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:11:32 15 7
Hájek Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:08:52 1 121
Hanuš František POCTA 0:09:07 3 99
Havelka Matěj IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:09:47 7 55
Hendrich Daniel Maximus Expres CZ - Scott Team Kolín 0:10:23 10 22
Hoffmann Ondřej MOVS 0:10:24 11 11
Hofman Eliáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:09:12 5 77
John Antonín IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:10:34 14 8
Kolajta Adam IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:10:29 13 9
Kolakovský Michael Rock Machine - Cyklomax 0:12:42 17 5
Kristl Lukáš IVAR CS AUTHOR TEAM 0:12:31 16 6
Lacina Pavel C K Rožaitov 0:13:52 20 2
Meier Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:09:31 6 66
Němec Matyáš 0:13:23 19 3
Paulus František Bakako Nová Paka 0:10:11 8 44
Pilous Štěpán - 0:14:04 21 1
Ranš Jakub Bicykl Kříž Ústí n.L. 0:10:24 12 10
Vašíček Denis ADASTRA Sokol Veltěž 0:09:10 4 88
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beranová Jana IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:16:55 6 52
Bezstarosti Nicol BAKAKO Nová Paka 0:18:19 7 41
Cebulová Klára Bitters Superior Cyklofit Team 0:15:11 4 74
Kluchová Anežka MAGIC BIKE team 0:15:04 2 96
Rozsypalová Adéla IVAR CS Author Team 0:14:36 1 107
Volejníková Natalie BEKO BIKE RACING TEAM 0:15:11 3 85
Volejníková Nikola BEKO BIKE RACING TEAM 0:16:07 5 63
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bajer Jan BAKAKO Nová Paka 0:14:38 6 56
Bernát Adam IVAR 0:13:45 4 78
Hošek Adam ADASTRA Sokol Veltěž 0:13:28 3 89
Hošek Jaroslav ADASTRA Sokol Veltěž 0:18:03 11 1
Hradiský Zdeněk IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:14:19 5 67
Ježek Václav IVAR - CS AUTHOR TEAM 0:13:11 2 100
Kniha Petr Expres CZ Tufo Team Kolín 0:15:06 8 34
Kratochvíl Václav TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:15:39 9 23
Mádlík Petr BAKAKO Nová Paka 0:14:58 7 45
Pekař Matěj IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:17:05 10 12
Samec Filip IVAR - CS AUTHOR TEAM 0:12:42 1 111
Závodník Team Čas Pořadí Body
Hendrichová Pavla Expres CZ-Scott Team 0:15:49 4 72
Hladíková Kateřina Ivar-CS Author Team 0:16:43 1 105
Knihová Kateřina KC KOOPERATIVA 0:19:32 3 83
Kyselová Adéla IVAR CS AUTHOR TEAM 0:17:34 2 94
Podlipná Barbora Bakako Nová Paka 0:19:49 5 61
Závodník Team Čas Pořadí Body
Doležal Tomáš IVAR CS AUTHOR TEAM 0:16:39 3 86
Franc Marek Cyklo Benda team 0:18:40 6 53
Hroch Vítek BEKO Bike Racing Team 0:15:24 7 42
Kubišta Martin BAKAKO Nová Paka 0:17:15 5 64
Pařík Vojtěch 0:17:07 4 75
Rozsypal Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:16:24 2 97
Stránský Matěj IVAR CS - AUTHOR Team 0:15:20 1 108
Syřiště Ondřej 0:15:31 8 31
Závodník Team Čas Pořadí Body
Delong Tomáš SPORT KIDS 0:00:57 8 33
Dlouhý Matyáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:00:36 3 88
Doležalová Nahtaly 0:00:48 7 44
Gamba Kryštof ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM 0:00:44 6 55
Juris Šimon SUPERIOR CYKLOFIT 0:00:39 4 77
Kosáčková Anežka 0:01:21 10 11
Michal Filip 0:01:01 9 22
Mrklas Štěpán MIHOKORÁDLO 0:00:35 2 99
Procházková Kateřina SUPERIOR CYKLOFIT CY 0:00:34 1 110
Šlosarová Vanessa SKI TEAM LIBEREC 0:00:43 5 66

2021

AMULET CYCOLOGY Dětský MTB cup 2021 Libereckého kraje

2020

AMULET CYCOLOGY Dětský MTB cup 2020 Libereckého kraje

2019

AMULET CYCOLOGY Dětský MTB cup 2019 Libereckého kraje

2018

ELEVEN Dětský MTB cup 2018

2017

ELEVEN Dětský MTB cup 2017

2016

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2015

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2014

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2013

Dětský MTB CUP Libereckého kraje - průběžné výsledky