Přihlásit
Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) - 02.09.2017
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bendová Tereza TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:01:55 1 114
Bénová Nela 0:03:39 13 2
Beranová Jolana Cyklo Šauer 0:03:13 9 26
Černá Soňa 0:03:36 12 3
Famfulíková Elena BAKAKO Nová Paka 0:02:03 2 103
Konejlová Lucie 0:03:22 11 4
Lhotáková Sofie Rohozec Amulet Team 0:02:11 4 81
Malinova Julie Bike & Ski Bakajda 0:03:15 10 15
Muschalik Victoria 0:02:55 8 37
Paulusová Klára Bakako Nová Paka 0:02:08 3 92
Procházková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:02:46 6 59
Raclavská Tereza 0:02:37 5 70
Schwarzová Jiřina Slunečná 0:02:51 7 48
Suková Barbora 0:04:06 14 1
Závodník Team Čas Pořadí Body
Cindr Vojta 0:02:25 13 7
Čižinský Filip Krnsko 0:02:03 4 86
Formánek Dominik 0:02:26 14 6
Frencl Vincent Antonín Bike and Ski Bakajda 0:02:09 5 75
Helikar Michal 0:03:28 18 2
Hnilička Jakub Laufteam Kněžmost 0:02:30 15 5
Hnilička Tadeáš Laufteam Kněžmost 0:02:22 12 8
Jelínek Bruno BEKO Bike Race Team 0:02:11 6 64
Juris Šimon Cycology North Bike Club 0:02:16 8 42
Krump Aleš 0:02:21 11 9
Kubec Oldřich 0:02:49 16 4
Liška Matěj IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:01:50 1 119
Malina Jiří Bike&Ski Bakajda 0:04:11 19 1
Mertelík Kryštof CK 1967 Česká Kamenice 0:02:18 9 31
Nevřela Matouš Jogurti 0:02:19 10 20
Straka Jakub 0:03:07 17 3
Vašek Filip 0:01:54 2 108
Verner Baryn Cyklo Šauer MTB 0:02:12 7 53
Vrňata Ondřej 0:01:56 3 97
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beranová Terezka Cyklo Šauer 0:03:25 4 92
Berková Leontýnka 0:03:37 6 70
Čadilová Adéla Čača 0:04:46 20 6
Čižinská Mia 0:04:07 13 13
Dudová Viktorka 0:03:46 7 59
Fejtová Kateřina 0:05:19 21 5
Havelková Klára 0:05:58 25 1
Hejtmánková Tereza 0:04:01 9 37
Huňková Lucie 0:04:28 16 10
Kasalová Vendula Bakajda 0:03:48 8 48
Knoblochová Kristýna IVAR CS AUTHOR TEAM 0:03:37 5 81
Kolarzová Johanka IVARCS AUTHOR TEAM 0:04:04 11 15
Kopecká Lucie 0:05:24 22 4
Lhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team 0:03:07 1 125
Malinová Anna Bike&Ski Bakajda 0:05:48 24 2
Mázdrová Natálie NaViTo Team 0:04:33 18 8
Pokorová Amálie 0:04:35 19 7
Procházková Martina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:03:18 2 114
Rysová Barbora 0:04:33 17 9
Sajdlová Anna Bike Západní 0:04:09 14 12
Sedláčková Michaela IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:05:36 23 3
Suková Kateřina 0:04:03 10 26
Šafránková Markéta SX soft 0:04:06 12 14
Šauerová Olívie Avast-CykloŠauer 0:04:09 15 11
Vernerová Alena Ivar CS Author Team 0:03:20 3 103
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beneš Adam Cycology North Bike Club 0:03:19 14 16
Berný Marek 0:03:32 20 10
Bondy Štěpán Cycology North Bike Club 0:03:03 7 63
Buriánek Max Haven 0:03:32 21 9
Bursa Jan LYKO KLUB Prachatice 0:03:02 6 74
Bůžek Adam 0:03:18 12 18
Čižinský David Krnsko 0:03:07 10 30
Gamba Filip BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:02:35 1 129
Hejtmánek Marcel 0:04:13 26 4
Konejc Lukáš 0:03:22 16 14
Lesnik Alex USK PROVOD Ústí n/L 0:03:29 17 13
Lodr Oliver TJ AUTO ŠKODA 0:02:37 3 107
Muschalik Max 0:03:31 19 11
Novák Filip CYKLO SAUER 0:03:36 22 8
Ondráček Matyáš 0:03:47 25 5
Petrák Tobias Pocta Bike Gallery 0:03:04 8 52
Plíva Vojtěch Avast cyclo Šauer MTB 0:05:02 29 1
Semerad Marek SRAM MITAS TREK team 0:02:37 2 118
Slabion Dominik MAGIC BIKE TEAM 0:03:00 5 85
Šlosárek Jiří Avast Cyklo Šauer 0:04:14 27 3
Štěpánek Kryštof Bike & Ski Bakajda 0:04:18 28 2
Tomeš Roman Cycology North Bike Club 0:03:30 18 12
Troller David 0:03:41 23 7
Uher Kryštof Rohozec Amulet Team 0:03:05 9 41
Vašíček Robin ADASTRA Sokol Veltěž 0:02:52 4 96
Verner Sebastian VERNERPORC 0:03:18 13 17
Veselý Tobiáš Bike & Ski Bakajda 0:03:08 11 19
Zdobina Zdeněk 0:03:45 24 6
Zelený Jakub Bitters Superior Cyklolive Team 0:03:22 15 15
Závodník Team Čas Pořadí Body
Austová Tereza Aktivit Bike Team 0:11:29 9 25
Bažantová Anežka TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:09:43 6 58
Bůžková Barbora 0:11:38 10 14
Frydrychová Karolína TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:09:07 2 102
Hašková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:10:17 8 36
Charvátová Emma 0:15:34 13 1
Kasalová Šárka Bakajda 0:14:07 12 2
Klacková Simona LYKOKLUB Prachatice 0:09:28 4 80
Kolářová Babeta TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:08:21 1 113
Kussmannová Nelly Bicykl Team Ústí nad Labem 0:10:11 7 47
Pokorná Adélka 0:11:44 11 3
Tabulková Barbora 0:09:08 3 91
Zelená Lucie Bitters Superior Cyklolive Team 0:09:33 5 69
Závodník Team Čas Pořadí Body
Berka Tadeáš Cycology North Bike Club 0:09:38 12 15
Černý Tadeáš Kellys Bike Ranch Team 0:09:53 14 13
Fejt Daniel 0:12:30 24 3
Hanvald Štěpán 0:09:50 13 14
Hruša Jakub 0:11:58 22 5
Jaček Štěpán CajkBike 0:10:34 18 9
Jaček Vojtěch CajkBike 0:10:34 17 10
Jelínek Ondřej BEKO Bike Race Team 0:08:35 3 104
John Eduard IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:09:02 7 60
Knobloch Adam IVAR CS AUTHOR TEAM 0:08:42 6 71
Kolarz Jakub IVAR CS AUTHOR TEAM 0:09:20 10 27
Königsmark Jan CYKLOKROS MILOVICE 0:09:19 9 38
Kučera Radim BEKO Bike Race Team 0:08:36 4 93
Kudrna Tomáš Cycology North Bike Club 0:08:30 1 126
Kvapil David ABT Rohozec 0:11:28 21 6
Kvapil Matyáš ABT Rohozec 0:12:13 23 4
Lamač František 0:10:30 16 11
Meier Václav IVAR CS AUTHOR TEAM 0:08:30 2 115
Moulis Ondřej IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:08:40 5 82
Novotný Jakub Stíhačky 0:10:27 15 12
Podhaiský Ondřej TJ AŠ Mladá Boleslav 0:09:06 8 49
Pucherna Marek 0:13:19 25 2
Rychtařík Dominik 0:13:22 26 1
Šlambor Martin WPC Sport Team 0:11:06 20 7
Veselý Vilém IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:10:44 19 8
Vrňata Matěj 0:09:38 11 16
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beranova Pavla 0:15:12 23 2
Burgermeisterová Lucie TJ Sokol Plany Cyklo Benda 0:09:56 15 10
Čapková Claudie IVAR CS Author Team 0:09:35 11 14
Černíková Laura SUN SKI Šp. Mlýn 0:10:37 20 5
Dlouhá Aneta IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:08:03 1 124
Hovorková Simona Bicykl Kříž Team Ústí n. L. 0:10:09 16 9
Hrabalová Tereza PBV MTB TEAM BRNO 0:10:16 18 7
Jeřábková Martina SP KOLO LOAP Specialized 0:10:19 19 6
Klacková Kamila LYKOKLUB Prachatice 0:09:31 9 36
Kluchová Bětuška AKTIVIT BIKE TEAM 0:13:10 22 3
Košnářová Markéta Ráj kol Kladno 0:08:28 4 91
Kunčíková Ella Bike klub Spindl 0:09:13 7 58
Kyselová Aneta IVAR CS 0:09:55 14 11
Rajnochová Barbora IVAR CS AUTHOR TEAM 0:08:19 3 102
Sedláčková Veronika IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:09:32 10 25
Stránská Adéla IVAR CS AUTHOR TEAM 0:09:14 8 47
Šíslová Barbora Lyko klub Prachatice 0:09:39 12 13
Šlamborová Lucie WPC Sport Team 0:09:49 13 12
Šléglová Ellen 0:10:49 21 4
Špicarová Karolína Cyklo Špicar 0:08:08 2 113
Václavů Martina IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:08:38 5 80
Viková Hanka Dukla Praha 0:08:50 6 69
Vyhnisová Viktorie Ivar CS Author Team 0:10:14 17 8
Vytisková Nela 0:15:50 24 1
Závodník Team Čas Pořadí Body
Andrt Štěpán 0:17:15 33 10
Arnold Adam HAVEN 0:12:20 7 76
Bažant Kryštof TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:11:33 1 142
Bednář Olda 0:13:38 40 3
Beran Martin IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:11:58 36 7
Bursa Filip LYKO KLUB Prachatice 0:12:21 8 65
Čepek Kryštof HONAHOR 0:12:27 37 6
Černý Bartoloměj Kellys Bike Ranch Team 0:15:56 28 15
Děták Mikuláš Adastra Cycling Team 0:13:51 20 23
Dlask Marek Topforex Lapierre 0:14:55 23 20
Elčkner Nick Cyklo Bendl 0:13:42 19 24
Gorog Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:15:32 27 16
Hájek Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:11:57 3 120
Hanuš František POCTA 0:11:47 2 131
Hataš David Rohozec amulet team 0:14:02 22 21
Havelka Matěj IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:13:10 17 26
Hendrich Daniel Maximus Expres CZ - Scott Team Kolín 0:12:55 16 27
Hoffmann Ondřej MOVS 0:13:28 18 25
Hofman Eliáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:12:01 4 109
Huňka Jan 0:14:50 41 2
Chumlen Nicolas 0:16:11 29 14
John Antonín IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:14:00 21 22
Jungwirth Štěpán DUKLA Liberec 0:06:25 42 1
Kalina Tobiáš Ráj kol Kladno 0:12:44 12 31
Kristl Lukáš IVAR CS AUTHOR TEAM 0:14:56 24 19
Kruliš Jan 0:12:08 6 87
Loukotka Patrik SAC Bělá pod Bezdězem 0:16:35 31 12
Mareček Jan Kněžmost 0:11:40 34 9
Meier Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:12:08 5 98
Němec Matyáš 0:16:14 30 13
Ochrana Filip 0:13:12 39 4
Orság Kryštof EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 0:15:32 26 17
Orzech Lukáš 0:16:38 32 11
Paulus František Bakako Nová Paka 0:12:40 11 32
Pilous Štěpán IVAR.cs author team 0:11:52 35 8
Přenosil Marek TJ Stadion Louny 0:12:53 14 29
Severyn Richard BECO Bike Racing Team 0:12:45 13 30
Schwarz Pepa Slunečná 0:12:47 38 5
Tabulka Štěpán 0:12:21 9 54
Vanka Matouš Expres CZ Scott team Kolín 0:12:54 15 28
Vašíček Denis ADASTRA Sokol Veltěž 0:12:38 10 43
Vítek Vítek 0:15:25 25 18
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beranová Jana IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:25:07 13 1
Beyerová Kateřina Lyko klub Prachatice 0:22:10 11 3
Cebulová Klára Bitters Superior Cyklofit Team 0:19:58 8 36
Černá Karolína DUKLA PRAHA 0:18:20 1 113
Dostálová Anna LYKO KLUB Prachatice 0:18:28 2 102
Hrabalová Zuzana PBV MTB TEAM BRNO 0:22:36 12 2
Kluchová Anežka MAGIC BIKE team 0:19:43 6 58
Košnářová Kamila Ráj kol Kladno 0:19:46 7 47
Marková Adéla Dukla Praha 0:18:55 4 80
Peterková Eliška MTB SPARTAK VRCHLABÍ 0:20:28 9 25
Rozsypalová Adéla IVAR CS Author Team 0:18:47 3 91
Volejníková Natalie BEKO BIKE RACING TEAM 0:19:22 5 69
Volejníková Nikola BEKO BIKE RACING TEAM 0:21:18 10 14
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bajer Jan BAKAKO Nová Paka 0:18:16 10 26
Bárta Martin Bikeclinic Junior Team 0:16:24 1 125
Bradáč Adam DUKLA Praha 0:16:56 3 103
Čepek Matyáš HONAHOR 0:23:32 22 4
Duda Adam 0:23:40 24 2
Dvořák Matěj BeManiax DDM Větrník 0:23:15 21 5
Hojka František Jaroslav Kulhavy Cycling Team 0:17:27 6 70
Hošek Adam ADASTRA Sokol Veltěž 0:17:07 4 92
Hovorka Daniel Bicykl Kříž Team Ústí n. L. 0:18:00 8 48
Jeřábek Ondřej SP KOLO LOAP Specialized 0:19:43 15 11
Ježek Václav IVAR - CS AUTHOR TEAM 0:16:30 2 114
Jungwirth František DUKLA Liberec 0:21:35 19 7
Kniha Petr Expres CZ Tufo Team Kolín 0:17:58 7 59
Kratochvíl Václav TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:20:11 16 10
Mádlík Petr BAKAKO Nová Paka 0:18:17 11 15
Paleček Lukáš 0:07:54 25 1
Pekař Matěj IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:21:04 17 9
Podařil Jan DUKLA PRAHA 0:19:30 13 13
Pohořalý Jakub BIKE TEAM Jilemnice 0:19:15 12 14
Polák Matyáš KC Kooperativa Jablonec 0:22:22 20 6
Šafránek Tomáš 0:18:20 23 3
Šlégl Vít 0:19:31 14 12
Šurík Jakub AGENCY Transport 0:18:06 9 37
Tuháček Pavel LYKO KLUB Prachatice 0:17:12 5 81
Zikeš Otto BEKO Bike Racing Team 0:21:24 18 8
Závodník Team Čas Pořadí Body
Hendrichová Pavla Expres CZ-Scott Team 0:26:15 7 44
Hladíková Kateřina Ivar-CS Author Team 0:22:16 3 88
Hojková Štěpánka Jaroslav Kulhavy Cycling Team 0:21:57 2 99
Knihová Kateřina KC KOOPERATIVA 0:25:05 6 55
Kyselová Adéla IVAR CS AUTHOR TEAM 0:24:04 4 77
Podlipná Barbora Bakako Nová Paka 0:26:56 10 11
Růžičková Anna DUKLA PRAHA 0:24:10 5 66
Staňková Aneta Bakako Nová Paka 0:28:53 8 33
Tichá Simona SOKOL Veltěž 0:22:54 9 22
Viktorová Nela LYKOKLUB Prachatice 0:21:56 1 110
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bělka Lukáš Aktivit Bike team 0:25:44 15 3
Cmunt Ondřej HAVEN Team 0:29:06 12 6
Doležal Tomáš IVAR CS AUTHOR TEAM 0:27:43 7 51
Dostál Václav LYKO KLUB Prachatice 0:26:39 4 84
Franc Marek Cyklo Benda team 0:31:07 14 4
Hák Jakub Jaroslav Kulhavy Cycling Team 0:25:42 3 95
Kubišta Martin BAKAKO Nová Paka 0:28:11 9 29
Kunčík Matěj ČS Specialized junior mtb 0:25:42 2 106
Pařík Vojtěch 0:28:41 10 18
Rozsypal Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:27:36 6 62
Sporysch Daniel Jaroslav Kulhavy Cycling Team 0:27:12 5 73
Stránský Matěj IVAR CS - AUTHOR Team 0:25:27 1 117
Syřiště Ondřej 0:26:43 16 2
Šísl Bořek LYKO KLUB Prachatice 0:29:27 13 5
Vencl Libor Eleven Mercede-Benz Mitas team 0:27:53 8 40
Vik Matěj Bikeclinic Junior Team 0:29:00 11 7
Zeman Radim Bike & Ski Bakajda 0:26:46 17 1
Závodník Team Čas Pořadí Body
Čadilová Klára Čača team 0:00:43 5 66
Drapáková Eliška 0:01:07 9 22
Dvořáčková Anna 0:00:44 6 55
Homolová Karolína 0:00:35 1 110
Křepelková Anežka MIREAS REALITY 0:00:38 3 88
Nováková Tereza CYKLO SAUER 0:01:33 10 11
Procházková Kateřina SUPERIOR CYKLOFIT CY 0:00:55 7 44
Šlosarová Vanessa SKI TEAM LIBEREC 0:00:40 4 77
Šturmová Ema 0:01:01 8 33
Volfová Nela Kajak Klub Brandýs nad Labem 0:00:37 2 99

2020

AMULET CYCOLOGY Dětský MTB cup 2020 Libereckého kraje

2019

AMULET CYCOLOGY Dětský MTB cup 2019 Libereckého kraje

2018

ELEVEN Dětský MTB cup 2018

2017

ELEVEN Dětský MTB cup 2017

2016

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2015

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2014

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2013

Dětský MTB CUP Libereckého kraje - průběžné výsledky