Přihlásit
Liberec finále – Vesec - 30.09.2017
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bendová Tereza Cyklo Benda team 0:01:04.390 3 165
Famfulíková Elena BAKAKO Nová Paka 0:01:02.150 2 186
Kavanová Karolína 0:02:12.970 6 102
Lhotáková Sofie Rohozec Amulet Team 0:01:01.810 1 207
Paulusová Klára Bakako Nová Paka 0:01:16.830 5 123
Procházková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:01:14.100 4 144
Šafránková Zuzana SxSoft 0:03:11.160 7 81
Závodník Team Čas Pořadí Body
Adolph Marek 0:01:19.140 8 63
Adolph Petr 0:01:17.780 7 84
Bárta Matyáš 0:01:19.240 9 42
Čižinský Filip Krnsko 0:01:08.200 3 168
Dulanský Filip HERBY SERVIS 0:01:05.060 2 189
Jelínek Bruno Dukla Liberec 0:01:09.230 5 126
Juris Šimon BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:01:10.460 6 105
Mrklas Štěpán Mihoko Rádlo 0:01:19.940 10 21
Pšenička Jan 0:00:59.980 1 210
Vokřínek ŠImon ST Bike Team 0:01:08.740 4 147
Závodník Team Čas Pořadí Body
Berková Leontýnka 0:03:19.290 3 167
Dvořáková Barbora INDIGO CYCLING TEAM RK 0:05:07.750 9 41
Knoblochová Kristýna IVAR CS AUTHOR TEAM 0:03:55.640 5 125
Lhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team 0:02:48.890 1 209
Procházková Martina BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:02:58.120 2 188
Pytlounová Magdaléna Superior Cyklofit cyling Team 0:03:58.680 6 104
Šafránková Markéta SxSoft 0:04:03.570 8 62
Vitíková Nelča 0:03:41.080 4 146
Vobrová Lola MAGIC BIKE TEAM 0:03:59.090 7 83
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beneš Adam BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:02:41.600 5 136
Bondy Štěpán BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:02:38.000 4 157
Čižinský David Krnsko 0:03:02.840 10 31
Delong Jakub SPORT KIDS 0:03:34.230 17 4
Gamba Filip BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:02:27.910 3 178
Havel Matěj BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:03:50.100 19 2
Holec Daniel BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:02:45.240 7 94
Josel Jan Bitters Superior Cyklofit Team 0:03:31.400 16 5
Kudrna Matyáš BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:03:10.460 11 10
Lodr Oliver BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:02:19.060 1 220
Malínský Šimon BIKE TEAM Jilemnice 0:04:14.860 20 1
Moulis Lukáš Ivar CS Author Team 0:03:11.630 12 9
Petrák Tobias Pocta 0:02:43.650 6 115
Pražák Jáchym TJ Delfín Jablonec 0:03:17.110 13 8
Semerad Marek SRAM MITAS TREK team 0:02:27.020 2 199
Škeřík Martin Pivníci Frýdlant 0:02:58.460 9 52
Tvrdík Vojtěch Semily 0:03:47.740 18 3
Vašíček Robin ADASTRA Sokol Veltěž 0:02:57.640 8 73
Zelený Jakub SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 0:03:27.690 15 6
Zmatlík Jakub 0:03:22.400 14 7
Závodník Team Čas Pořadí Body
Austová Tereza Aktivit bike team 0:05:11.570 11 4
Bažantová Anežka Cyklo Benda team 0:04:14.450 4 151
Bohánská Vanesa Rohozec Amulet Team 0:04:14.830 5 130
Dvořáková Aneta INDIGO CYCLING TEAM RK 0:05:06.100 9 46
Famfulíková Barbora BAKAKO Nová Paka 0:05:04.810 8 67
Frydrychová Karolínka TJ Škoda Auto MB 0:04:12.950 2 193
Hašková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:04:56.870 7 88
Kolářová Babeta Dukla Praha 0:03:42.600 1 214
Košková Anna SK Ještěd 0:05:54.770 13 2
Kussmannová Nelly Bicykl Kříž Team Ústí n/Labem 0:04:33.970 6 109
Šurík Kateřina SPK Liberec 0:05:07.160 10 25
Tvrdíková Veronika Semily 0:07:00.510 14 1
Vobrová Linda MAGIC BIKE TEAM 0:05:38.910 12 3
Zelená Lucie BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:04:14.130 3 172
Závodník Team Čas Pořadí Body
Břenek Hynek HERBY SERVIS 0:04:48.330 13 7
Burgermeister Karel Cyklo Benda team 0:04:59.120 15 5
Cichák Mikuláš BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:04:55.640 14 6
Čapek Filip 0:05:30.060 18 2
Fara Jan Ivar Author Team 0:05:07.810 16 4
Hájek Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:04:36.120 10 30
Hataš Jan Rohozec Amulet Team 0:05:20.530 17 3
Jelínek Ondřej Dukla Liberec 0:04:24.560 8 72
John Eduard IVAR CS Author Team 0:03:45.820 1 219
Knobloch Adam IVAR CS – Author team 0:03:52.510 2 198
Kučera Radim BEKO Bike Racing Team 0:04:14.860 7 93
Kudrna Tomáš BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:04:34.510 9 51
Meier Vašík IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:04:11.320 6 114
Moulis Ondřej IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:04:00.890 3 177
Musil Mikuláš 0:05:45.850 19 1
Rajnoch Marek IVAR CS Author Team 0:04:10.930 5 135
Schafër Josef BEKO Bike Racing Team 0:04:07.730 4 156
Šlambor Martin PAKLI SPORT KLUB 0:04:43.670 11 9
Třeska Lukáš BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:04:48.150 12 8
Závodník Team Čas Pořadí Body
Břenková Andělka HERBY SERVIS 0:05:55.220 6 108
Burgermeisterová Lucie Cyklo Benda team 0:06:40.300 10 24
Čapková Claudie IVAR CS Author Team 0:06:39.320 9 45
Černíková Laura SUN SKI Šp. Mlýn 0:06:46.590 11 3
Dlouhá Aneta IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:04:53.040 1 213
Hanyková Adéla INDIGO CYCLING TEAM RK 0:07:38.460 13 1
Kyselová Aneta IVAR CS Author Team 0:06:15.070 8 66
Rajnochová Barbora IVAR CS Author Team 0:05:00.500 2 192
Schafërová Magdaléna BEKO Bike Racing Team 0:06:08.950 7 87
Stehlíková Tereza Bicykl team Ústí n. O. 0:05:49.230 5 129
Šlamborová Lucie PAKLISPORT Jablonné 0:06:50.610 12 2
Špicarová Karolína Cyklo Špicar 0:05:04.940 3 171
Václavů Martina Ivar CS Author Team 0:05:07.050 4 150
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažant Kryštof Cyklo Benda team 0:04:52.060 1 215
Beran Martin IVAR CS Author Team 0:08:04.980 15 1
Děták Mikuláš ADASTRA Sokol Veltěž 0:05:16.740 5 131
Gorog Štěpán Ivar-CS Author Team 0:06:46.510 12 4
Hájek Tomáš IVAR CS AUTHOR TEAM 0:05:05.010 3 173
Hendrich Daniel Maximus Expres CZ - Scott Team Kolín 0:05:46.240 7 89
Hofman Eliáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:05:05.510 4 152
Malínský Štěpán Bike Team Jilemnice 0:06:19.240 10 26
Meier Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:04:59.760 2 194
Nechutný Filip XC Malá Skála 0:06:34.930 11 5
Němec Matyáš 0:07:42.910 14 2
Pmek Ondřej Liberec 0:07:19.660 13 3
Rygl Vojta Bycikl Kříž Team 0:06:02.110 9 47
Šelmecí Vojtěch HERBY SERVIS 0:05:55.050 8 68
Vašíček Denis ADASTRA Sokol Veltěž 0:05:20.410 6 110
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beranová Jana IVAR CS - AUTHOR TEA 0:13:02.190 5 122
Bezstarosti Nicol BAKAKO Nová Paka 0:13:47.140 6 101
Cebulová Klára Bitters Superior Cyklofit Team 0:11:13.550 4 143
Kluchová Anežka MAGIC BIKE team 0:11:12.980 3 164
Volejníková Natalie BEKO Bike Racing Team 0:10:48.550 1 206
Volejníková Nikola BEKO Bike Racing Team 0:11:01.100 2 185
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bajer Jan BAKAKO Nová Paka 0:10:36.440 5 130
Dvořák Matěj BeManiax DDM Větrník 0:11:40.500 8 67
Hošek Adam ADASTRA Sokol Veltěž 0:09:20.930 1 214
Hošek Jaroslav ADASTRA Sokol Veltěž 0:14:18.880 13 2
Kniha Petr KC KOOPERATIVA 0:10:29.790 4 151
Kratochvíl Václav Cyklo Benda team 0:10:25.850 3 172
Mádlík Petr Bakako Nová Paka 0:11:10.190 6 109
Pohořalý Jakub BIKE TEAM Jilemnice 0:11:20.040 7 88
Posledník Matouš BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:12:56.160 12 3
Špaček Marek ADASTRA Sokol Veltěž 0:11:50.940 9 46
Šprdlik Filip 0:19:00.120 14 1
Šulc Adam Superior Cyklofit Cycling Team 0:12:03.380 10 25
Šurík Jakub Agency trasnport.cz 0:10:01.770 2 193
Zikeš Otto BEKO Bike Racing Team 0:12:18.720 11 4
Závodník Team Čas Pořadí Body
Hendrichová Pavla Expres CZ-Scott Team 0:16:53.190 2 183
Knihová Kateřina KC KOOPERATIVA 0:15:55.100 1 204
Podlipná Barbora Bakako Nová Paka 0:20:47.570 3 162
Staňková Aneta Bakako Nová Paka 0:23:01.610 4 141
Závodník Team Čas Pořadí Body
Franc Marek Cyklo Benda team 0:15:24.490 2 183
Kubišta Martin BAKAKO Nová Paka 0:14:23.590 1 204
Syřiště Ondřej 0:16:51.920 3 162
Zeman Radim Bike & Ski Bakajda 0:17:34.250 4 141
Závodník Team Čas Pořadí Body
Adolph Marek 0:01:36.060 4 157
Adolph Petr 0:01:32.210 2 199
Bárta Matyáš 0:01:59.340 10 31
Bárta Tadeáš 0:03:22.110 17 4
Delong Tomáš SPORT KIDS 0:02:08.230 12 9
Dlouhý Matyáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:01:34.290 3 178
Gamba Kryštof Superior Cyklofit Cycling Team 0:01:43.600 7 94
Juris Šimon SUPERIOR CYKLOFIT 0:01:38.820 6 115
Košek Jakub SK Ještěd 0:02:05.640 11 10
Lordová Amelie Superior Cyklofit 0:03:34.290 18 3
Mistr Dominik OUTDOOR OUTSIDERS 0:02:50.020 14 7
Mrklas Štěpán MIHOKORÁDLO 0:01:37.880 5 136
Palgutová Zita INDIGO CYCLING TEAM RK 0:02:24.460 13 8
Pluhař David 0:03:08.150 16 5
Procházková Kateřina SUPERIOR CYKLOFIT CY 0:01:30.120 1 220
Říhová Stela CYKLO-BENDA 0:04:41.690 19 2
Semerádová Emma POCTA 0:01:49.160 9 52
Šafránková Zuzana 0:04:59.920 20 1
Šlosarová Vanessa SKI TEAM LIBEREC 0:01:44.630 8 73
Šulcová Eva 0:02:54.620 15 6

2018

ELEVEN Dětský MTB cup 2018

2017

ELEVEN Dětský MTB cup 2017

2016

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2015

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2014

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2013

Dětský MTB CUP Libereckého kraje - průběžné výsledky