Přihlásit
Vesec II - 08.06.2013
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažantová Anežka Cyklo Benda team 0:00:28 10 7
Čižinská Emma iVAR CS 0:00:22 6 31
Hašková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:00:26 9 13
Holubová Esther 0:00:30 11 1
Hrubá Nela 0:00:22 5 37
Hübnerová Laura 0:00:20 2 80
Ivanov Sofie 0:00:23 7 25
Kolmanová Adéla 0:00:23 8 19
Křepelková Eliška MTB Křepelky 0:00:19 1 111
Matošková Ela 0:00:21 3 59
Paříková Adéla Kosmos bikes Mladá Boleslav 0:00:22 4 48
Závodník Team Čas Pořadí Body
Böhm Dominik 0:00:29 10 9
Čižinský David Krnsko 0:00:31 13 1
Dobrý Radim 0:00:26 7 27
Hataš Tomáš Rohozec Amulet Team 0:00:27 9 15
Janata Jeník 0:00:19 3 61
Komár Petr 0:00:30 12 2
Král Matyáš SOKOL Veltěž 0:00:22 5 39
Pelikán Martin 0:00:25 6 33
Rajnoch Marek IVAR CS Author Team 0:00:21 4 50
Rydval Adam 0:00:18 2 82
Schafër Josef BEKO Bike Racing Team 0:00:18 1 113
Vilém Štěpán 0:00:26 8 21
Vojtěch Tomáš 0:00:30 11 3
Závodník Team Čas Pořadí Body
Černá Eliška 0:02:29 5 39
Farská Tereza 0:04:22 12 2
Hándelová Klára 0:02:11 4 50
Hatašová Magdaléna 0:02:50 7 27
Janatová Zdeňka 0:01:31 1 113
Komárová Jiřina 0:05:23 13 1
Kuchařová Evelína BSK racing juniors 0:02:58 10 9
Kyselová Aneta IVAR CS Author Team 0:02:57 9 15
Langerová Adéla 0:03:17 11 3
Obročníková Rozárka 0:02:50 8 21
Rajnochová Barbora IVAR CS Author Team 0:01:38 2 82
Vacková Luisa 0:02:47 6 33
Vyhnisová Viktorie IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:01:44 3 61
Závodník Team Čas Pořadí Body
Balatka Lukáš 0:01:26 1 125
Bažant Kryštof Cyklo Benda team 0:01:34 3 73
Ehrenberger Lukáš 0:02:25 15 11
Horák Martin BEKO Bike Racing Team 0:01:33 2 94
Hradecký Tomáš 0:01:49 10 21
Hübner Richard 0:01:41 6 45
Jireček Štěpán 0:02:26 16 10
Jireček Tadeáš 0:02:30 18 8
Jungwirth Štěpán Dukla Liberec 0:02:29 17 9
Křemen Denis 0:02:41 22 4
Kříž Samuel 0:02:41 23 3
Lubas Jan 0:01:46 8 33
Nermuť Pavel 0:02:41 21 5
Pazyna Matyáš 0:01:58 11 15
Prokeš Jan 0:01:45 7 39
Saska Lukáš 0:02:09 13 13
Schovanec Jan 0:01:49 9 27
Smrčka Jakub 0:03:10 25 1
Smrčka Jan 0:02:37 19 7
Stromský Vít 0:01:36 4 62
Stýblo Tobiáš 0:02:40 20 6
Štencl Vojtěch 0:02:19 14 12
Tůma Vojtěch 0:02:08 12 14
Vojtěch Lukáš 0:01:39 5 51
Zalabák Matyáš 0:02:48 24 2
Závodník Team Čas Pořadí Body
Dlasková Vanda Lawi Author Team 0:01:25 1 110
Kareisová Jana 0:01:46 4 47
Krinwaldová Lucie 0:01:51 6 30
Kuchařová Pavlína BSK racing juniors 0:01:42 2 79
Langová Eliška 0:02:23 10 6
Matějková Kateřina 0:02:13 7 24
Petráková Natálie 0:01:43 3 58
Tůmová Aneta 0:01:47 5 36
Vaškovská Michalka ČKL Harrachov 0:02:22 9 12
Vilémová Eliška 0:02:15 8 18
Závodník Team Čas Pořadí Body
Abrt Fabián 0:02:11 14 5
Balatka Martin 0:01:33 2 87
Böhm Matyáš 0:01:51 6 38
Buriánek Ondřej 0:02:50 18 1
Cakl Dominik 0:02:09 12 7
Čerevko Tichon 0:01:52 8 26
Čermák Ondřej DUKLA 0:01:37 5 44
Ehrenberger Jakub 0:02:05 10 14
Chloupek Josef IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:01:36 3 66
Jungwirth František DUKLA Liberec 0:01:54 9 20
Král Kryštof Sokol Veltěž 0:01:51 7 32
Kubín Matěj 0:01:36 4 55
Olyšar Adam 0:02:11 13 6
Olyšar Jan 0:02:34 17 2
Stýblo Adam 0:02:18 16 3
Štencl Ondřej 0:02:07 11 8
Šurík Jakub Agency trasnport.cz 0:01:30 1 118
Zalabák Šimon 0:02:18 15 4
Závodník Team Čas Pořadí Body
Hatašová Matkéta 0:05:32 10 6
Hejhalová Dagmar 0:03:36 3 58
Hladíková Kateřina Ivar-CS Author Team 0:03:15 2 79
Kyselová Adéla IVAR CS AUTHOR TEAM 0:03:39 4 47
Langová Alžběta 0:04:58 8 18
Melicharová Helena 0:03:44 5 36
Mišoňová Veronika Sokol Veltěž 0:03:59 6 30
Obročníková Andrea 0:05:17 9 12
Šindelářová Hana 0:04:38 7 24
Zemanová Kristýna 0:03:15 1 110
Závodník Team Čas Pořadí Body
Doležal Tomáš IVAR CS AUTHOR TEAM 0:03:24 4 54
Grulich Samuel 0:06:02 17 1
Hanyk Roman 0:04:44 12 6
Horyna Matěj 0:04:12 10 13
Hudák Jakub FC Slovan Liberec 0:04:02 8 25
Jireček Matyáš 0:04:28 11 7
Kubín Tomáš 0:03:43 6 37
Matucha František 0:05:23 15 3
Mikas Jakub 0:04:44 13 5
Pařík Vojtěch 0:03:23 3 65
Prokeš Martin 0:05:36 16 2
Samec Michal 0:03:15 1 117
Schovanec Jaroslav 0:03:51 7 31
Stránský Matěj IVAR CS - AUTHOR Team 0:03:22 2 86
Šindelář Jan 0:03:31 5 43
Tomášek Petr 0:05:04 14 4
Votoček Matyáš 0:04:07 9 19
Závodník Team Čas Pořadí Body
Abrahamová Zuzana 0:10:35 6 27
Čížková Zuzana 0:10:42 7 21
Daňková Kateřina IVAR CS - AUTHOR Team 0:07:34 3 55
Jedlánková Martina 0:08:02 4 44
Křemenová Natálie 0:08:02 5 33
Mišoňová Magdalena 0:07:16 1 107
Vernerová Klára 0:07:23 2 76
Závodník Team Čas Pořadí Body
Barášek Matěj 0:14:40 7 22
Daněk Jakub IVAR CS - AUTHOR Team 0:10:53 2 77
Hanyk Michal 0:12:39 5 34
Saska Matěj 0:14:11 6 28
Špáda Filip 0:15:31 8 16
Šulc David IVAR CS AUTHOR TEAM 0:11:07 3 56
Vykypěl Matouš 0:11:32 4 45
Vykypěl Šimon 0:10:52 1 108
Závodník Team Čas Pořadí Body
Čermáková Sára 0:11:49 4 44
Jablunková Romana 0:12:28 7 21
Kubátová Dominika 0:10:43 1 107
Rolencová Vanessa 0:12:25 6 27
Ungermanová Elizabeth 0:11:38 3 55
Vaníčková Tereza 0:10:45 2 76
Vykypělová Karolína 0:12:13 5 33
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bedrník Matěj 0:13:36 1 104
Jakoubek Tomáš 0:15:49 4 41
Vacek Medard 0:15:35 3 52
Vích Michal 0:14:28 2 73

2018

ELEVEN Dětský MTB cup 2018

2017

ELEVEN Dětský MTB cup 2017

2016

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2015

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2014

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2013

Dětský MTB CUP Libereckého kraje - průběžné výsledky