Přihlásit
Osečná - 15.04.2018
Závodník Team Čas Pořadí Body
Lodrová Amelie BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:01:56.0 4 71
Šafránková Zuzana SxSoft 0:01:38.1 3 82
Šlosarová Vanessa SKI TEAM LIBEREC 0:01:05.3 2 93
Tvrzníková Markéta FERROTHERM.cz 0:00:51.5 1 104

Prázdná kategorie

Závodník Team Čas Pořadí Body
Bendová Tereza TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:02:10.5 2 105
Cicháková Anna Magdalena Cycology North Bike Club 0:02:17.7 6 61
Čižinská Mia 0:02:13.5 5 72
Famfulíková Elena BAKAKO Nová Paka 0:02:13.5 4 83
Farová Aneta 0:03:01.5 13 4
Gajdíčková Lucie 0:04:25.7 15 2
Havelková Bára CYKLO Modlibov 0:02:39.8 9 28
Knoblochová Kristýna IVAR CS AUTHOR TEAM 0:02:13.4 3 94
Lhotáková Sofie Rohozec Amulet Team 0:02:10.3 1 116
Machová Zuzana Hočo Počo 0:03:40.8 14 3
Paulusová Klára Bakako Nová Paka 0:02:37.4 8 39
Procházková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:02:54.1 10 17
Sedláčková Michaela IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:02:57.3 12 5
Tokarová Linda Liberec 0:04:35.0 16 1
Tvrzníková Magdaléna FERROTHERM.cz 0:02:54.2 11 6
Wolfová Amálka BIKE TEAM Špindlerův Mlýn 0:02:26.3 7 50
Závodník Team Čas Pořadí Body
Černý Filip CYKLO Modlibov 0:03:06.0 15 5
Dumek Ondřej BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:02:39.0 10 20
Hastrdlo Lukáš 0:03:33.1 17 3
Havel Matěj BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:02:33.1 8 42
Jelínek Bruno BEKO Bike Race Team 0:02:46.6 11 9
Juris Šimon Cycology North Bike Club 0:02:49.8 13 7
Kudrna Matyáš Cycology North Bike Club 0:02:04.0 3 97
Lodr Oliver TJ AUTO ŠKODA 0:01:48.7 1 119
Mádlík Ondřej BAKAKO Nová Paka 0:02:47.4 12 8
Moulis Lukáš Ivar CS Author Team 0:02:08.8 4 86
Mrklas Štěpán Mihoko Rádlo 0:03:07.2 16 4
Penz Antonín Osečná 0:03:46.7 18 2
Semerád Marek SRAM MITAS TREK team 0:01:52.2 2 108
Šorf Jakub SK Svojkov 0:02:16.8 5 75
Trávníček Kryštof Ride for fun 0:03:53.1 19 1
Valeš Čeněk Turnov 0:02:22.5 6 64
Vokřínek Matěj TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA 0:02:33.2 9 31
Vokřínek ŠImon BEKO Bike Race Team 0:02:57.0 14 6
Zelený Jakub Bitters Superior Cyklolive Team 0:02:30.4 7 53
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažantová Anežka TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:02:22.6 1 118
Berková Leontýnka 0:03:10.6 13 6
Bohánská Vanesa Rohozec Amulet Team 0:02:29.6 3 96
Brosche Adriana 0:03:13.2 15 4
Čižinská Emma IVAR 0:02:54.0 12 7
Dajčová Amálie Cycology North Bike Club 0:02:37.5 6 63
Famfulíková Barbora BAKAKO Nová Paka 0:02:40.2 8 41
Hájková Sofie IVAR CS AUTHOR TEAM 0:02:51.6 11 8
Kussmannová Nelly Bicykl Team Ústí nad Labem 0:02:37.6 7 52
Lhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team 0:02:29.0 2 107
Paříková Adéla TJ Škoda-auto 0:02:31.5 4 85
Procházková Martina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:03:15.0 16 3
Ptačovská Adélka Cycology North Bike Club 0:03:34.8 17 2
Šafránková Markéta SX soft 0:03:47.1 18 1
Valešová Alžběta Turnov 0:02:46.4 9 30
Vernerová Alena Ivar CS Author Team 0:03:11.2 14 5
Vozková Veronika BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:02:48.5 10 19
Zelená Lucie Bitters Superior Cyklolive Team 0:02:36.5 5 74
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beneš Adam Cycology North Bike Club 0:02:36.2 11 16
Bondy Štěpán Cycology North Bike Club 0:02:25.4 5 82
Burgermeister Karel TJ Sokol Plany Cyklo Benda 0:02:56.6 18 9
Cichák Mikuláš Cycology North Bike Club 0:02:34.1 8 49
Dlouhý Jonáš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:03:20.2 24 3
Fara Jan Ivar Author Team 0:02:28.8 7 60
Gamba Filip BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:02:41.9 13 14
Hájek Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:02:36.0 10 27
Hataš Jan Rohozec Amulet Team 0:02:44.7 14 13
Hladík František IVAR CS AUTHOR TEAM 0:02:22.0 4 93
Hoffmann Šimon MOVS SMRZOVKA 0:02:45.2 15 12
Knobloch Adam IVAR CS AUTHOR TEAM 0:02:16.7 2 115
Mazáč Mikuláš SWSL SKI CLUB LUČANY NAD NISOU 0:02:51.0 16 11
Meier Václav IVAR CS AUTHOR TEAM 0:02:11.4 1 126
Pražák Jáchym TJ Delfín Jablonec 0:03:02.4 22 5
Rajnoch Marek IVAR CS Author Team 0:02:34.6 9 38
Schafër Josef Beko Bike Team 0:02:27.1 6 71
Šalanda Adam SWSL SKI CLUB LUČANY 0:02:18.8 3 104
Šilhán Pavel Cyklofit 0:03:54.5 26 1
Tokar Adam Liberec 0:03:45.7 25 2
Tomeš Roman Cycology North Bike Club 0:03:05.4 23 4
TRLLO Lukáš BAKAKO Nová Paka 0:03:00.8 19 8
Třeska Lukáš Cycology North Bike Club 0:02:40.0 12 15
Uher Kryštof Rohozec Amulet Team 0:03:02.3 21 6
Václavík Jakub Cyklokroužek Český Krumlov 0:03:00.9 20 7
Vomáčko Vítek Štěchovice 0:02:52.8 17 10
Závodník Team Čas Pořadí Body
Burgermeisterová Lucie TJ Sokol Plany Cyklo Benda 0:10:02.9 4 76
Frydrychová Karolína TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:09:35.0 3 87
Hašková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:12:36.1 9 21
Hiklová Kateřina TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:11:49.4 8 32
Kolářová Babeta TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:08:31.4 1 109
Kyselová Aneta IVAR CS 0:10:07.9 5 65
Petrof Johana BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:10:38.5 6 54
Pokorná Adélka 0:11:16.8 7 43
Špicarová Karolína Cyklo Špicar 0:08:50.2 2 98
Závodník Team Čas Pořadí Body
Berka Tadeáš Cycology North Bike Club 0:10:53.5 13 12
Dlouhý Matouš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:11:42.0 17 8
Dlouhý Vojtěch SWSL SKI CLUB LUČANY NAD NISOU 0:11:36.6 16 9
Gorog Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:11:03.0 14 11
Horák Adam BEKO BIKE RACING TEAM 0:09:12.2 4 91
Janeček Denis Sportteam Hrádek n. Nisou 0:11:42.8 18 7
Jelínek Ondřej BEKO Bike Race Team 0:10:17.3 10 25
John Eduard IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:09:01.5 3 102
Jungwirth Štěpán DUKLA Liberec 0:08:44.4 1 124
Kolajta Adam IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:10:40.8 12 13
Königsmark Jan CYKLOKROS MILOVICE 0:11:44.1 19 6
Kučera Radim BEKO Bike Race Team 0:10:12.1 8 47
Kudrna Tomáš Cycology North Bike Club 0:09:51.7 7 58
Kuzel Jan KHK Lučany 0:13:28.7 24 1
Mádlík Vojtěch BAKAKO Nová Paka 0:11:57.0 20 5
Moulis Ondřej IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:10:12.9 9 36
Podhaiský Ondřej TJ AŠ Mladá Boleslav 0:09:43.0 6 69
Ptačovský Ladislav Cycology North Bike Club 0:12:37.1 21 4
Půbal Matouš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:09:30.8 5 80
Sýkora Matěj KHK Lučany n. N. 0:12:53.3 22 3
Tokar Matěj Liberec 0:12:53.5 23 2
Veselý Vilém IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:11:27.0 15 10
Voborník Filip IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:08:49.7 2 113
Vomáčko Antonín Štěchovice 0:10:28.2 11 14
Závodník Team Čas Pořadí Body
Čapková Claudie IVAR CS Author Team 0:16:18.4 9 24
Dlouhá Aneta IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:12:54.1 2 101
Dušková Kateřina TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda 0:12:57.9 3 90
Königsmarková Alena CYKLOKROS MILOVICE 0:16:50.1 10 13
Rajnochová Barbora IVAR CS AUTHOR TEAM 0:13:13.5 5 68
Rozsypalová Adéla IVAR CS Author Team 0:12:48.5 1 112
Sedláčková Veronika IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:14:46.8 8 35
Trnková Anna 0:19:15.4 12 1
Václavů Martina IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:14:07.8 7 46
Volejníková Natalie BEKO BIKE RACING TEAM 0:13:03.4 4 79
Volejníková Nikola BEKO BIKE RACING TEAM 0:13:23.6 6 57
Vyhnisová Viktorie Ivar CS Author Team 0:16:53.8 11 2
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažant Kryštof TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:12:04.5 1 121
Blažek Jan Rorace team Pyšely 0:16:57.3 19 3
Blažek Matěj Rorace team Pyšely 0:16:27.6 17 5
Hájek Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:12:44.9 3 99
Hastrdlo Tomáš 0:15:41.1 15 7
Havel Marek BEKO Bike Race Team 0:16:01.4 16 6
Hoffmann Ondřej MOVS 0:15:20.9 14 8
Hofman Eliáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:12:51.5 4 88
Horák Martin BEKO BIKE RACING TEAM 0:14:33.9 12 10
Hradiský Zdeněk IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:13:28.0 7 55
Karásek Vojtěch Turnov 0:13:51.5 9 33
Kniha Petr Expres CZ Tufo Team Kolín 0:12:32.5 2 110
Kratochvíl Václav TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:13:16.4 6 66
Kristl Lukáš IVAR CS AUTHOR TEAM 0:14:31.3 10 22
Löffler Dennis BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:16:37.7 18 4
Martyš Michal KSM Hrádek 0:20:54.0 21 1
Meier Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:13:38.1 8 44
Paulus František Bakako Nová Paka 0:15:14.5 13 9
Pávek Lukáš BEKO Bike Race Team 0:14:31.7 11 11
Polák Matyáš KC Kooperativa Jablonec 0:12:54.9 5 77
Schäfer Jiří KHK Lučany 0:18:37.2 20 2
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bohatá Nela Harrachov 0:21:18.3 2 94
Martincová Tereza KSM Hrádek 0:21:21.2 3 83
Podlipná Barbora Bakako Nová Paka 0:22:57.2 4 72
Půbalová Nela TJ Škoda Auto MB 0:17:40.4 1 105
Tůmová Sofie KSM Hrádek 0:25:41.1 5 61
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bajer Jan BAKAKO Nová Paka 0:16:48.6 4 79
Franc Marek Cyklo Benda team 0:17:03.8 5 68
Hellmich Jonáš KC Kooperativa Jablonec 0:16:37.9 3 90
Hroch Vítek BEKO Bike Racing Team 0:19:24.2 9 24
Krásný Ondra KSM Hrádek 0:18:44.9 8 35
Mádlík Petr BAKAKO Nová Paka 0:18:16.4 7 46
Pávek Matyáš Kooperativa JBC 0:15:34.0 2 101
Posledník Matouš BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:21:06.3 11 2
Rozsypal Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:15:21.7 1 112
Rubánko Lukáš SKJ Liberec 0:19:33.6 10 13
Šurík Jakub AGENCY Transport 0:17:18.4 6 57
Zikeš Otto BEKO Bike Racing Team 0:21:58.9 12 1
Závodník Team Čas Pořadí Body
Benda Tadeáš TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:01:45.1 10 17
Dlouhý Matyáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:00:48.1 1 116
Doležalová Nahtaly 0:01:01.9 5 72
Dumek Václav Bitters Superior Cyklofit team 0:00:58.5 2 105
Horyna Vojtěch Brada Rybníček 0:01:05.0 7 50
Krajňáková Zoe Bitters Superior Cyklofit Team 0:02:27.4 16 1
Kysela Filip 0:02:00.5 11 6
Machová Anička Hočo Počo 0:02:23.2 12 5
Mrklas Mikuláš MIHOKORADLO 0:01:28.2 9 28
Pánková Johanka Kněžmost 0:01:14.6 8 39
Sechovec Jan 0:02:26.3 14 3
Semerádová Emma POCTA 0:01:04.0 6 61
Šlosarová Vanessa SKI TEAM LIBEREC 0:01:01.6 4 83
Tichá Tereza 0:00:58.8 3 94
Vokřínek Tomáš 0:02:26.6 15 2
Wolf Mirek Beany 0:02:26.2 13 4

2020

AMULET CYCOLOGY Dětský MTB cup 2020 Libereckého kraje

2019

AMULET CYCOLOGY Dětský MTB cup 2019 Libereckého kraje

2018

ELEVEN Dětský MTB cup 2018

2017

ELEVEN Dětský MTB cup 2017

2016

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2015

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2014

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2013

Dětský MTB CUP Libereckého kraje - průběžné výsledky