Přihlásit
Malevil - 10.06.2018
Závodník Team Čas Pořadí Body
Šafránková Zuzana SxSoft 0:03:20.51 4 72
Šlosarová Vanessa SKI TEAM LIBEREC 0:01:21.07 1 105
Šulcová Eva 0:01:53.25 3 83
Tichá Tereza Pavoučci 0:01:42.34 2 94
Tučková Adéla 0:03:48.88 5 61
Závodník Team Čas Pořadí Body
Kresta Filip 0:02:14.90 3 82
Matunák Tobiáš 0:01:21.56 2 93
Šámal Denis Tri Club Č. Lípa 0:02:37.47 4 71
Vencl Martin 0:01:19.90 1 104
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bendová Tereza TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:04:28.37 6 53
Cicháková Anna Magdalena Cycology North Bike Club 0:04:18.79 5 64
Famfulíková Elena BAKAKO Nová Paka 0:04:09.88 2 97
Knoblochová Kristýna IVAR CS AUTHOR TEAM 0:04:16.35 4 75
Lhotáková Sofie Rohozec Amulet Team 0:03:51.48 1 108
Machová Zuzana Hočo Počo 0:06:11.98 8 31
Procházková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:05:21.71 7 42
Wolfová Amálka BIKE TEAM Špindlerův Mlýn 0:04:14.39 3 86
Závodník Team Čas Pořadí Body
Dvořák Matouš CIS Systems 0:05:14.20 16 3
Havel Matěj BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:03:48.55 6 63
Jelínek Bruno BEKO Bike Race Team 0:04:05.16 9 30
Juris Šimon Cycology North Bike Club 0:04:47.48 12 7
Kudrna Matyáš Cycology North Bike Club 0:03:09.58 2 107
Mádlík Ondřej BAKAKO Nová Paka 0:04:28.59 10 19
Moulis Lukáš Ivar CS Author Team 0:03:24.17 3 96
Mrklas Štěpán Mihoko Rádlo 0:05:01.18 13 6
Penc Martin 0:05:06.53 15 4
Polák Štěpán KC Kooperativa Jablonec 0:05:22.56 17 2
Provazník Jakub SDH Maršovice 0:03:57.87 7 52
Staněk Tomáš 0:06:09.52 18 1
Šorf Jakub SK Svojkov 0:03:07.75 1 118
Trávníček Kryštof Ride for fun 0:05:03.56 14 5
Valeš Čeněk Turnov 0:03:40.30 4 85
Vokřínek Matěj TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA 0:04:04.35 8 41
Vokřínek ŠImon BEKO Bike Race Team 0:04:45.29 11 8
Zelený Jakub Bitters Superior Cyklolive Team 0:03:48.38 5 74
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažantová Anežka TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:04:10.44 2 102
Bohánská Vanesa Rohozec Amulet Team 0:04:11.50 3 91
Dajčová Amálie Cycology North Bike Club 0:04:33.60 7 47
Famfulíková Barbora BAKAKO Nová Paka 0:04:21.08 5 69
Kussmannová Nelly Bicykl Team Ústí nad Labem 0:04:34.03 8 36
Lhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team 0:04:09.60 1 113
Paříková Adéla TJ Škoda-auto 0:04:24.84 6 58
Procházková Martina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:05:10.70 10 14
Ptáčková Tereza 0:05:47.89 13 1
Šafránková Markéta SX soft 0:05:46.59 12 2
Valešová Alžběta Turnov 0:05:18.30 11 3
Vozková Veronika BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:04:42.97 9 25
Zelená Lucie Bitters Superior Cyklolive Team 0:04:18.30 4 80
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beneš Adam Cycology North Bike Club 0:04:17.14 9 39
Bondy Štěpán Cycology North Bike Club 0:04:15.76 7 61
Brázda Filip 0:06:54.73 26 2
Burgermeister Karel TJ Sokol Plany Cyklo Benda 0:04:33.68 13 15
Cichák Mikuláš Cycology North Bike Club 0:05:30.92 22 6
Fara Jan Ivar Author Team 0:04:00.94 4 94
Gamba Filip BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:04:19.56 11 17
Hájek Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:04:11.88 5 83
Hataš Jonáš Rohozec Amulet Team 0:04:17.90 10 28
Hladík František IVAR CS AUTHOR TEAM 0:03:40.42 1 127
Hoffmann Šimon MOVS SMRZOVKA 0:04:24.71 12 16
Holec Daniel BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:05:25.35 21 7
Josel Jan Bitters Superior Cyklofit Team 0:05:35.09 24 4
Kanzal Šimon 0:05:21.32 20 8
Knobloch Adam IVAR CS AUTHOR TEAM 0:03:50.00 2 116
Mazáč Mikuláš SWSL SKI CLUB LUČANY NAD NISOU 0:04:46.89 15 13
Michal Jakub IVT tepelná čerpadla 0:04:52.75 16 12
Nosek Lukáš 0:06:08.04 25 3
Novák Vojtěch Bike team Špindlerův Mlýn 0:04:40.28 14 14
Schafër Josef Beko Bike Team 0:04:15.15 6 72
Šalanda Adam SWSL SKI CLUB LUČANY 0:03:53.05 3 105
Šámal Max Tri Club Č. Lípa 0:07:12.17 27 1
Tomeš Roman Cycology North Bike Club 0:05:10.41 18 10
TRLLO Lukáš BAKAKO Nová Paka 0:05:03.36 17 11
Třeska Lukáš Cycology North Bike Club 0:04:17.13 8 50
Uher Kryštof Rohozec Amulet Team 0:05:12.59 19 9
Weisheitel Jakub 0:05:33.14 23 5
Závodník Team Čas Pořadí Body
Austová Tereza Aktivit Bike Team 0:09:08.59 6 55
Blažejová Tereza 0:10:27.61 10 11
Burgermeisterová Lucie TJ Sokol Plany Cyklo Benda 0:08:22.92 2 99
Hašková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:08:56.12 5 66
Hiklová Kateřina TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:09:18.04 7 44
Kněbortova Barbora SKIracingMB 0:10:21.60 9 22
Kuchařová Evelína 0:08:51.89 4 77
Kyselová Aneta IVAR CS 0:08:40.17 3 88
Pokorná Adélka 0:09:37.16 8 33
Schafërová Magdaléna Beko Bike Team 0:08:22.25 1 110
Závodník Team Čas Pořadí Body
Berka Tadeáš Cycology North Bike Club 0:08:43.70 11 10
Brázda Jim 0:09:46.97 19 2
Gorog Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:08:51.06 12 9
Hataš David Rohozec amulet team 0:08:20.88 6 65
Horák Adam BEKO BIKE RACING TEAM 0:07:42.30 3 98
Janeček Denis Sportteam Hrádek n. Nisou 0:09:04.57 16 5
Jelínek Ondřej BEKO Bike Race Team 0:08:43.54 10 21
John Antonín IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:07:52.09 4 87
John Eduard IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:08:54.25 14 7
Jungwirth Štěpán DUKLA Liberec 0:07:33.91 1 120
Kolajta Adam IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:08:56.05 15 6
Königsmark Jan CYKLOKROS MILOVICE 0:09:27.67 17 4
Kroupa Ondřej Nová Ves n. N. 0:08:52.81 13 8
Kučera Radim BEKO Bike Race Team 0:08:42.08 7 54
Kudrna Tomáš Cycology North Bike Club 0:08:42.29 8 43
Mádlík Vojtěch BAKAKO Nová Paka 0:09:56.45 20 1
Moulis Ondřej IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:08:43.29 9 32
Nosek Pavel 0:09:28.08 18 3
Půbal Matouš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:08:06.56 5 76
Voborník Filip IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:07:39.64 2 109
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beranová Jana IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:13:04.71 8 33
Dlouhá Aneta IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:10:43.11 1 110
Dušková Kateřina TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda 0:10:52.07 2 99
Königsmarková Alena CYKLOKROS MILOVICE 0:14:04.39 10 11
Nováková Valerie Bike team Špindlerův Mlýn 0:13:24.34 9 22
Rajnochová Barbora IVAR CS AUTHOR TEAM 0:10:57.14 3 88
Sedláčková Veronika IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:12:59.38 7 44
Václavů Martina IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:12:36.35 6 55
Volejníková Natalie BEKO BIKE RACING TEAM 0:11:31.27 4 77
Volejníková Nikola BEKO BIKE RACING TEAM 0:11:50.70 5 66
Závodník Team Čas Pořadí Body
Arnold Adam HAVEN 0:11:36.45 7 53
Bažant Kryštof TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:10:20.54 1 119
Franz Matyáš SDH Frýdštejn 0:13:53.58 16 4
Hájek Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:11:04.90 6 64
Havel Marek BEKO Bike Race Team 0:15:02.09 18 2
Hoffmann Ondřej MOVS 0:11:58.19 10 20
Horák Martin BEKO BIKE RACING TEAM 0:11:54.06 9 31
Hrouda Hugo Skládačky 2015 0:12:50.95 14 6
Jungwirth František DUKLA Liberec 0:11:44.29 8 42
Kniha Petr Expres CZ Tufo Team Kolín 0:10:55.34 4 86
Kratochvíl Václav TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:10:50.35 3 97
Kristl Lukáš IVAR CS AUTHOR TEAM 0:12:15.91 12 8
Löffler Dennis BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:13:21.69 15 5
Martyš Michal KSM Hrádek 0:18:07.88 19 1
Melichar Josef IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:12:04.88 11 9
Michal Tomáš IVT tepelná čerpadla 0:14:04.68 17 3
Pekárek Tomáš 0:12:34.93 13 7
Polák Matyáš KC Kooperativa Jablonec 0:11:00.98 5 75
Smejkal Adam Ivar CS Author Team 0:10:27.18 2 108
Závodník Team Čas Pořadí Body
Koňáková Martina 0:19:11.75 3 82
Kuchařová Pavlína BSK Racing juniors 0:16:37.37 1 104
Staňková Aneta Bakako Nová Paka 0:17:07.89 2 93
Tůmová Sofie KSM Hrádek 0:21:33.04 4 71
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bajer Jan BAKAKO Nová Paka 0:14:23.73 2 99
Bělka Lukáš Aktivit Bike team 0:14:57.45 5 66
Hroch Vítek BEKO Bike Racing Team 0:14:56.76 4 77
Krásný Ondra KSM Hrádek 0:15:55.86 7 44
Mádlík Petr BAKAKO Nová Paka 0:14:44.64 3 88
Pařík Vojtěch 0:13:56.16 1 110
Posledník Matouš BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:18:51.58 10 11
Šulc Adam BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:15:59.25 8 33
Zeman Radim Bike & Ski Bakajda 0:15:12.59 6 55
Zikeš Otto BEKO Bike Racing Team 0:16:50.68 9 22
Závodník Team Čas Pořadí Body
Dlouhý Matyáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:00:34.90 1 113
Doležalová Nahtaly 0:00:45.91 4 80
Gǒtze Marie TBR Werner 0:01:01.16 8 36
Karel Tobiáš 0:01:46.06 12 2
Kolomazník Josef Dýně Racing Club 0:00:53.87 7 47
Koreček Antonín Paklisport Klub 0:01:58.13 13 1
Mrklas Mikuláš MIHOKORADLO 0:01:01.88 9 25
Nedvěd Tomáš 0:01:34.75 11 3
Semeraková Adéla 0:01:21.62 10 14
Staněk Vojta 0:00:47.65 5 69
Šlosarová Vanessa SKI TEAM LIBEREC 0:00:48.35 6 58
Tichá Tereza 0:00:44.30 3 91
Vencl Martin 0:00:36.56 2 102

2020

AMULET CYCOLOGY Dětský MTB cup 2020 Libereckého kraje

2019

AMULET CYCOLOGY Dětský MTB cup 2019 Libereckého kraje

2018

ELEVEN Dětský MTB cup 2018

2017

ELEVEN Dětský MTB cup 2017

2016

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2015

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2014

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2013

Dětský MTB CUP Libereckého kraje - průběžné výsledky